Σελ. 362 από 402 ΠρώτηΠρώτη ... 342352357360361362363364367372382 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.416-5.430 από 6016
  1. #5416
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Είχε αναφερθεί ότι πλέον κάνει έλεγχο για το αν είναι η σταθερή επάνω επειδή πολλοί το έπαιρναν και το έκαναν βόλτες..
    Αν κρατήσεις το παλιό ρουτερ παίζει να το χρεωθείς.. Αν έχει νόημα μια τέτοια κίνηση σε ένα κάπως κλειδωμένο ρουτερ..
    Έχω την εντύπωση πάντως ότι θα παίξει κανονικά με τον άλλο πάροχο που ανέφερες, με το σωστό apn και ότι δεν θα κόβει το ίντερνετ αφού δεν θα μπορεί να επικοινωνήσει με την κοτε από άλλο δίκτυο μέσω του tr-069..
    *Τι πας και λες στους εκπροσώπους βρε; Λέγονται αυτά;
    Κανονικά πάντως δεν έπρεπε να κόβει τη σύνδεση στο a.p που λες.. Αν και δεν δίνεις πολλές πληροφορίες σχετικά..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  2. #5417
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.254
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnmegarythmos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα εκανα και εγω αιτηση για παραλαβη του speedbooster 2 , εχω το booster 1 και τελευται σε AP που το εχω συνδεσει με το booster 1 κοβει την συνδεση και δεν ξερω τι φταιει.
    Επειδη δεν ξερω αμα φταιει η θυρα ethernet για αυτο! . Τους ειπα οτι μπορει να κρατησω το booster 1 και μου λεει στις 1 το μεσημερι εχει ενημερωση το ρουτερ και κανει ελενχο αμα ειναι επανω η dsl αμα δεν ειναι κοβει το δικτυο κινητης . Και του λεω θα το κρατησω για να βαλω σημ vodafone . Μου λεει οτι μπορει να δουλεψει αλλα μπορει στις 1 και μετα να μην δουλευει. Τωρα τι να πω δεν ξερω το βλεπουμε στην πραξη.
    Παιζει και με sim voda και wind . Αλλα με ταχυτητες 4g οχι 4g plus που ειναι το speedbooster 2 . Δηλαδη το 2 μπορει να χτυπαει 150 mbps ενω το 1 70-80 max . Στη πραξη χ@στηκες τι λενε ειδικα στου διαολου την επαρχια 50 και σταθερα φτανουν. Και μπραβο στους μακακες τους οτεδες που παραδεχτηκαν οτι σαμποταρουν μέσω του tr-069 το ρουτερ και δε φταιει τιποτα αλλο . Ετσι σιγουρα θα πουλησουν και στικακι backup με + 9,90 ε ;

  3. #5418
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Αυτό με τη ταχύτητα πιθανώς να οφείλεται στο ότι το νέο ρουτερ κάνει ca ενώ το παλιό όχι.. Η βόντα έχει 4g+..
    Το στικάκι για το backup δε νομίζω να παίζει στο booster..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  4. #5419
    Εγγραφή
    08-10-2019
    Περιοχή
    Βόλος
    Μηνύματα
    182
    Downloads
    4
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112639/11255
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    ~10(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μιας και σε λίγες μέρες θα παραδώσω το booster 2.0 μετά απο διπλασιασμό ταχύτητας, "σκάλισα" λίγο ακόμα το μενού του και βρήκα όλα αυτά κρυμμένα στα wireless settings. Τα μισά δεν ξέρω καν τι κάνουν. Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Στιγμιότυπο οθόνης (1).png 
Εμφανίσεις:  72 
Μέγεθος:  215,2 KB 
ID: 239033Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Στιγμιότυπο οθόνης (3).png 
Εμφανίσεις:  59 
Μέγεθος:  213,6 KB 
ID: 239034Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Στιγμιότυπο οθόνης (4).png 
Εμφανίσεις:  49 
Μέγεθος:  160,0 KB 
ID: 239035
    Γενικά έχει πολλά πράγματα κρυμμένα στο html.

  5. #5420
    Εγγραφή
    03-07-2021
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    149
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    15334/1015
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Huawei HA35
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Marios K. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιας και σε λίγες μέρες θα παραδώσω το booster 2.0 μετά απο διπλασιασμό ταχύτητας, "σκάλισα" λίγο ακόμα το μενού του και βρήκα όλα αυτά κρυμμένα στα wireless settings. Τα μισά δεν ξέρω καν τι κάνουν. Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Στιγμιότυπο οθόνης (1).png 
Εμφανίσεις:  72 
Μέγεθος:  215,2 KB 
ID: 239033Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Στιγμιότυπο οθόνης (3).png 
Εμφανίσεις:  59 
Μέγεθος:  213,6 KB 
ID: 239034Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Στιγμιότυπο οθόνης (4).png 
Εμφανίσεις:  49 
Μέγεθος:  160,0 KB 
ID: 239035
    Γενικά έχει πολλά πράγματα κρυμμένα στο html.
    Γενικά το speedbooster 2 αξίζει περισσότερο από το 1?

  6. #5421
    Εγγραφή
    08-10-2019
    Περιοχή
    Βόλος
    Μηνύματα
    182
    Downloads
    4
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112639/11255
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    ~10(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Κατα τη δική μου χρήση, με το 2 είχα πιο υψηλές και σταθερές ταχύτητες αλλά και καλύτερο σήμα 4g. Οπότε για εμένα, ναι αξίζει περισσότερο το 2.

  7. #5422
    Εγγραφή
    03-07-2021
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    149
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    15334/1015
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Huawei HA35
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Marios K. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατα τη δική μου χρήση, με το 2 είχα πιο υψηλές και σταθερές ταχύτητες αλλά και καλύτερο σήμα 4g. Οπότε για εμένα, ναι αξίζει περισσότερο το 2.
    Σ ευχαριστώ.

  8. #5423
    Εγγραφή
    22-01-2014
    Περιοχή
    ΘεΣσΑλΟνΙκΙ
    Μηνύματα
    1.054
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    40/5
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    HA35-11 (LTE/ISDN)
    SNR / Attn
    9.2(dB) / 26.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Σήμερα με πήραν τηλέφωνο για τον δωρεάν διπλασιασμό σε 50ρα . Ελπίζω να μη μείνω χωρίς voip με τις συνεχείς αποσυνδέσεις που αναμένονται! To ADSL ίσα ίσα που συγχρονίζει μέχρι τα 3mbps για να λειτουργεί το 4G του booster. Είπα ναι στο τζάμπα πείραμα και σε δύο μέρες θα δούμε τα αποτελέσματα.

  9. #5424
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.007
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από newbye Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σήμερα με πήραν τηλέφωνο για τον δωρεάν διπλασιασμό σε 50ρα . Ελπίζω να μη μείνω χωρίς voip με τις συνεχείς αποσυνδέσεις που αναμένονται! To ADSL ίσα ίσα που συγχρονίζει μέχρι τα 3mbps για να λειτουργεί το 4G του booster. Είπα ναι στο τζάμπα πείραμα και σε δύο μέρες θα δούμε τα αποτελέσματα.
    στο μοντεμ του speedbooster το 1 μπορουσες να ρυθμισεις την τηλεφωνια να περναει απο το δικτυο κινητης , αυτο θα σε βοηθησει αμα εχεις αποσυνδεσεις στην σταθερη! .
    Εγω σημερα παρελαβα το speedbooster το 2 , κρατησα και το speedbooster 1 για να το εχω με καρτα σημ cu και οταν μου το χρεωσουνε το επιστρεφω πισω. 120 ευρω κοστιζει. Αλλα ενας του οτε μου ειπε οτι αργουνε να χρεωσουνε μη επιστρεμενο εξοπλισμο.
    Το νεο μοντεμ του speedbooster το 2 μοντελο ειναι μεγαλυτερο απο 1 και εχει και ισχυροτερη εμβελεια στο wifi. To modem ειχε ηδη μια καρτα σημ και την εβγαλα και εβαλα αυτη του speedbooster 1 και δουλεψε το bonding και το δικτυο κινητης . Αυτο που φοβαμαι στο speedbooster ειναι η υποδοχη της σημ που δεν εχει καπακι και μπορει να στην παρουνε.
    οσο για ταχυτητες στο speedtest μου εβγαλε 54 mbs στο 2 τεστ, περισσοτερη ταχυτητα απο οτι με το πρωτο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος johnmegarythmos : 30-06-22 στις 00:29.

  10. #5425
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.254
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Για μη επιστρεμενο εξοπλισμο ειχα πληρωσει καμενο / χαλασμενο speedport 2 λογαριαμους μετα το χωνανε . Εμενα και η τηλεφωνια στο 1 ειχε σταματησει να δουλευει μεσω 4g της sim . Και δεν ανοιγε το boost μαζι με τη γραμμη πριν το σουταρω οριστικα . Δε πιστευω να δω καμια χρεωση μετα απο μηνες . Καπως ηρεμησα με πραγματικη 100 ρα γραμμη ΧΩΡΙΣ 10 πειραματα την ημερα με τη φοβερη τους συνδυαστικη υπηρεσια που σου βγαζει το καρκινο στις αποσυνδεσεις .
    "-Κανονικά πάντως δεν έπρεπε να κόβει τη σύνδεση στο a.p που λες.. Αν και δεν δίνεις πολλές πληροφορίες σχετικά.." Και ναι εκοβε τη συνδεση καθως μια οι καμερες στο ασυρματο WIFI και μια ο σταθερος με συνδεση ethernet πεταγανε μηνυμα network down - καθολου internet ουτε μεσω γραμμης ουτε μεσω 4G . Aμα το εκανες reset εφτιαχνε και εδινε IP - αλλα καλη τυχη να εισαι απο πανω του συνεχεια ....
    Μετα απο ολα αυτα πολυ δυσκολα θα υπεγραφα νεα ανανεωση ουτε σε 24ρα με δελεαρ το νεο speedbooster .
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimyok : 30-06-22 στις 01:05.

  11. #5426
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnmegarythmos Εμφάνιση μηνυμάτων
    στο μοντεμ του speedbooster το 1 μπορουσες να ρυθμισεις την τηλεφωνια να περναει απο το δικτυο κινητης , αυτο θα σε βοηθησει αμα εχεις αποσυνδεσεις στην σταθερη! .
    Εγω σημερα παρελαβα το speedbooster το 2 , κρατησα και το speedbooster 1 για να το εχω με καρτα σημ cu και οταν μου το χρεωσουνε το επιστρεφω πισω. 120 ευρω κοστιζει. Αλλα ενας του οτε μου ειπε οτι αργουνε να χρεωσουνε μη επιστρεμενο εξοπλισμο.
    Το νεο μοντεμ του speedbooster το 2 μοντελο ειναι μεγαλυτερο απο 1 και εχει και ισχυροτερη εμβελεια στο wifi. To modem ειχε ηδη μια καρτα σημ και την εβγαλα και εβαλα αυτη του speedbooster 1 και δουλεψε το bonding και το δικτυο κινητης . Αυτο που φοβαμαι στο speedbooster ειναι η υποδοχη της σημ που δεν εχει καπακι και μπορει να στην παρουνε.
    οσο για ταχυτητες στο speedtest μου εβγαλε 54 mbs στο 2 τεστ, περισσοτερη ταχυτητα απο οτι με το πρωτο.
    Αναφέρεσαι στο νέο ρουτερ να υποθέσω; Το παλιό είχε καπάκι στη σιμ..
    Η παραπάνω ταχύτητα ίσως να οφείλεται στο ca που κάνει το νέο ρουτερ..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimyok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για μη επιστρεμενο εξοπλισμο ειχα πληρωσει καμενο / χαλασμενο speedport 2 λογαριαμους μετα το χωνανε . Εμενα και η τηλεφωνια στο 1 ειχε σταματησει να δουλευει μεσω 4g της sim . Και δεν ανοιγε το boost μαζι με τη γραμμη πριν το σουταρω οριστικα . Δε πιστευω να δω καμια χρεωση μετα απο μηνες . Καπως ηρεμησα με πραγματικη 100 ρα γραμμη ΧΩΡΙΣ 10 πειραματα την ημερα με τη φοβερη τους συνδυαστικη υπηρεσια που σου βγαζει το καρκινο στις αποσυνδεσεις .
    "-Κανονικά πάντως δεν έπρεπε να κόβει τη σύνδεση στο a.p που λες.. Αν και δεν δίνεις πολλές πληροφορίες σχετικά.." Και ναι εκοβε τη συνδεση καθως μια οι καμερες στο ασυρματο WIFI και μια ο σταθερος με συνδεση ethernet πεταγανε μηνυμα network down - καθολου internet ουτε μεσω γραμμης ουτε μεσω 4G . Aμα το εκανες reset εφτιαχνε και εδινε IP - αλλα καλη τυχη να εισαι απο πανω του συνεχεια ....
    Μετα απο ολα αυτα πολυ δυσκολα θα υπεγραφα νεα ανανεωση ουτε σε 24ρα με δελεαρ το νεο speedbooster .
    Πράγματι όταν έπεφτε η σύνδεση με τον bonding server ήταν πόνος για να σηκωθεί ξανά..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  12. #5427
    Εγγραφή
    22-01-2014
    Περιοχή
    ΘεΣσΑλΟνΙκΙ
    Μηνύματα
    1.054
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    40/5
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    HA35-11 (LTE/ISDN)
    SNR / Attn
    9.2(dB) / 26.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnmegarythmos Εμφάνιση μηνυμάτων
    στο μοντεμ του speedbooster το 1 μπορουσες να ρυθμισεις την τηλεφωνια να περναει απο το δικτυο κινητης , αυτο θα σε βοηθησει αμα εχεις αποσυνδεσεις στην σταθερη! .
    .
    Αυτό το δοκιμάζουμε 3 χρόνια και δεν δουλεύει όπως πρέπει ή δεν δουλεύει καθόλου! Το ότι καλεί όταν σε παίρνουν δε σημαίνει ότι θα σε ακούσουν όταν το σηκώσεις . Εσύ το δοκίμασες και μιλάς κανονικά όταν σε καλούν;

  13. #5428
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.007
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από newbye Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό το δοκιμάζουμε 3 χρόνια και δεν δουλεύει όπως πρέπει ή δεν δουλεύει καθόλου! Το ότι καλεί όταν σε παίρνουν δε σημαίνει ότι θα σε ακούσουν όταν το σηκώσεις . Εσύ το δοκίμασες και μιλάς κανονικά όταν σε καλούν;
    ποιο πολυ για εξερχομενες το ειχα δοκιμασει και οχι για εισερχομενες.
    Κατι αλλο εβαλα το speedbooster 2 εδω και 2 ημερες το snr απο 34,5 στο booster 1 , στο booster 2 ανεβηκε στα 37,5 και ανησυχησα για προβλημα αποσυνδεσεων αλλα τελικα σταθεροτατο!! και το παραξενο ειναι οτι ανεβηκε και το upload! δεν το ειχα ξανα δει αυτο ποτε με κανενα ρουτερ ειναι στο annex A , μπορω να γυρισω σε annex B ; τι θα αλλαξει; θα πεσει το upload στα εως 1 . Διοτι δειχνει max uploaed 1445 και upload 1010 .
    https://ibb.co/Zztn73q
    παντως το booster 1 σκιζει σε ομορφια και απλοτητα, ακομα και σε μενου. Ενω το booster 2 πολυ χονδρο και τεραστιο , αλλα εξισου σταθεροτατο με το booster 1 . Eπισης παρατηρησα το τηλεφωνο κτυπαει καπως στις εισερχομενες , δηλαδη κτυπαει μετα σταματαει και βαραει λιγο και μετα ξανα κανονικα. Μαλλον ετσι δουλευει το booster 2 .

  14. #5429
    Εγγραφή
    03-07-2021
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    149
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    15334/1015
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Huawei HA35
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnmegarythmos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποιο πολυ για εξερχομενες το ειχα δοκιμασει και οχι για εισερχομενες.
    Κατι αλλο εβαλα το speedbooster 2 εδω και 2 ημερες το snr απο 34,5 στο booster 1 , στο booster 2 ανεβηκε στα 37,5 και ανησυχησα για προβλημα αποσυνδεσεων αλλα τελικα σταθεροτατο!! και το παραξενο ειναι οτι ανεβηκε και το upload! δεν το ειχα ξανα δει αυτο ποτε με κανενα ρουτερ ειναι στο annex A , μπορω να γυρισω σε annex B ; τι θα αλλαξει; θα πεσει το upload στα εως 1 . Διοτι δειχνει max uploaed 1445 και upload 1010 .
    https://ibb.co/Zztn73q
    παντως το booster 1 σκιζει σε ομορφια και απλοτητα, ακομα και σε μενου. Ενω το booster 2 πολυ χονδρο και τεραστιο , αλλα εξισου σταθεροτατο με το booster 1 . Eπισης παρατηρησα το τηλεφωνο κτυπαει καπως στις εισερχομενες , δηλαδη κτυπαει μετα σταματαει και βαραει λιγο και μετα ξανα κανονικα. Μαλλον ετσι δουλευει το booster 2 .
    Μπορείς μήπως να ανεβάσεις φωτογραφίες από το speedbooster 2? είναι αρκετά μεγαλύτερο από το 1?

  15. #5430
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.007
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ilias_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορείς μήπως να ανεβάσεις φωτογραφίες από το speedbooster 2? είναι αρκετά μεγαλύτερο από το 1?

    απο το speedbooster 2



    παιζει ρολο αμα ειναι annex A ή Β ; ή δεν υποστηριζεται το Β ;

    και απο το speedbooster 1 πριν το αλλαξω σε speedbooster 2

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος johnmegarythmos : 02-07-22 στις 08:26.

Σελ. 362 από 402 ΠρώτηΠρώτη ... 342352357360361362363364367372382 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Νεο ASUS DSL-AC52U AC750 (adsl/vdsl)
    Από babis3g στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 1308
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-11-22, 13:24
  2. Vodafone Home Speed+, πιλοτική επίδειξη από 7/1/2016
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-03-17, 23:49
  3. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-04-16, 14:30
  4. Nεο adsl/vdsl Asus DSL N16
    Από babis3g στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-09-15, 12:22
  5. Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-15, 17:47

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας