Σελ. 280 από 402 ΠρώτηΠρώτη ... 260270275278279280281282285290300 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.186-4.200 από 6029
  1. #4186
    Εγγραφή
    12-07-2006
    Περιοχή
    Kastoria
    Μηνύματα
    19
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΚΑΣΤΟΡΙΑ
    SNR / Attn
    (dB) / 49(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnmegarythmos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα στην Καστορια που μενεις εχεις καλο σημα 4g cosmote ;
    αυξανει κατα παρα πολυ την ταχυτητα. Εγω με 7ρα γραμμη πιανω 4πλασια ταχυτητα και αλλες φορες παραπανω. Η ταχυτητα δεν ειναι ποτε σταθερη ομως .
    και εγω ειχα διαβασει οτι γινεται χρηση του cosmote tv μεσω απο το booster.
    Οσο για την γραμμη σου εχεις τσεκαρει μεσα στο ρουτερ μεχρι ποσο μπορει να φτασει ; εχεις δει την καλωδιωση σου ; μηπως εχει προβληματα; .
    Cosmote 4G στην περιοχή μου έχω με 3-4 γραμμές σήματος, από 80Mbps μέχρι και 200Mbps κάποιες βραδινές ώρες. Άρα όσον αφορά την κάλυψη του 4G νομίζω ότι είμαι μια χαρά!

    Στο router μου βλέπω αυτό...

    Actual Rate(Up/Down) 881/4294 kbps
    Attainable Rate(Up/Down) 854/4844 kbps


    Αλλά οι μετρήσεις συνήθως είναι κοντά στα 3.5Mbps!

    Λογικά θα το δοκιμάσω. Θα το κάνω τηλεφωνικώς για να έχω και τις 14 ημέρες υπαναχώρησης!

  2. #4187
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spooky.pe20 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Cosmote 4G στην περιοχή μου έχω με 3-4 γραμμές σήματος, από 80Mbps μέχρι και 200Mbps κάποιες βραδινές ώρες. Άρα όσον αφορά την κάλυψη του 4G νομίζω ότι είμαι μια χαρά!

    Στο router μου βλέπω αυτό...

    Actual Rate(Up/Down) 881/4294 kbps
    Attainable Rate(Up/Down) 854/4844 kbps


    Αλλά οι μετρήσεις συνήθως είναι κοντά στα 3.5Mbps!

    Λογικά θα το δοκιμάσω. Θα το κάνω τηλεφωνικώς για να έχω και τις 14 ημέρες υπαναχώρησης!
    Προσεχε μην βαλεις ηλεκρονικο λογαριασμο , ζητα εντυπο!!!! . Εμενα τυχαια εμαθα οτι εχει ληξει ο πρωτος λογαριασμος και μεταφερθηκε στον προηγουμενο , εγω ειχα ζητησει ηλεκτρονικο λογαριασμο και μου ειχανε βαλει να ερχεται με sms στο κινητο του booster , ουτε καν με email!! και μου ειπανε οτι επειδη ειναι κινητο τηλεφωνο το sms παει στο κινητο της συνδεσης . Αστα να πανε μετα καλεσα στο 13888 και τους ειπα οτι θελω στο my cosmote να βαλω και στο booster αλλα επειδη στελνει sms στο κινητο του booster και ενω εβαζα την καρτα σημ σε κινητο τηλεφωνο δεν ερχοτανε ποτε το sms , μου το εφτιαξαν μου εστειλαν και κατι μυνηματα ταυτοποιησης στο κινητο και ενα sms με λινκ που επρεπε να το πατησω και επιτελους συνδεθηκε . Τα βλεπω ολα απο εκει!!, προσοχη εκδιδεται χωριστος λογαριασμος του booster ( κινητης ) και ξεχωριστα του σταθερου. Εκανα αιτηση για επανεκδοση των 2 τελευταιων λογαριασμων και ενω μου ειπανε οτι θα κανουνε 15 ημερες δεν μου τους εστειλαν ποτε!, αλλα οταν καταφεραν και μου περασαν στο my cosmote το booster μπορεσα να κατεβασω τους 2 προηγουμενους λογαριασμους!.
    Σωστα πρατεις που κανεις την αιτηση στο 13888 για την υπαναχωρηση. Οσο για την γραμμη σου μεχρι 4,8 πρεπει να πηγαινει , το snr ποσο ειναι; και to Downstream line attenuation (dB): τι νουμερα σου βγαζει ; απο την αποσταση σου απο το αστικο κεντρο ;. Απο οτι βλεπω το αστικο κεντρο στην Καστορια ειναι στην οδο Αγιου Αθανασιου 9 ειναι κοντα σου ; .
    Σκεπτομαι μηπως εχεις προβλημα με την καλωδιωση για αυτο και ρωταω, εαν μπορουσες να πας στο κουτι εξω και να βαλεις το ρουτερ και να δεις τι Downstream line attenuation (dB) ποιανεις και να το συγκρινεις με ολες τις μπριζες στο σπιτι σου, ή εστω με την πρωτη μπριζα που μπαινει μεσα στο σπιτι σου.
    Εχεις προβληματα αποσυνδεσεων; ή οχι;.
    Εγω αλλαξα καλωδιωση και ειδα διαφορα στην εξασθενηση Downstream line attenuation , και πηγα καλωδιο καλωδιο , ενω ειχα αλλαξει το καλωδιο εξω μεσα στο σπιτι υπαρχε καλωδιο που μου δημιουργουσε προβληματα ειχα 36 Downstream line attenuation με προβληματα απο συνδεσεων αλλα ειχα και τα φιλτρα . Και εβαζα το ρουτερ σε καθε καλωδιο μεχρι να βρω την βλαβη!. Μολις βρηκα Downstream line attenuation 34,5 που ειχα και στο καλωδιο που ερχοτανε στο σπιτι και μετα γινοτανε διακλαδωση στον τοιχο και μετα ενα αλλο καλωδιο του τοιχου συνδεοτανε και πηγαινε στο ρουτερ το πεταξα και εβαλα καινουργιο και ολα σταθερα πια καμια αποσυνδεση ! και ευτυχως κανενα φιλτρο.
    Τα 2 τηλεφωνα ειναι συνδεμενα πανω στην phone 2 με ταφ το ενα ασυρματο στο ιδιο χωρο και το αλλο ασυρματο σε αλλο χωρο με την υπαρχουσα καλωδιωση! αλλα η καλωδιωση στο αλλον χωρο εχει εξασθενιση αλλα δεν μου δημιουργει κανενα προβλημα στο τηλεφωνο αλλα ουτε στο ρουτερ αφου δεν υπαρχουνε επιστροφες πια. Να καταλαβεις συνδεσα την γραμμη του αλλου χωρου με την γραμμη του οτε και εβαλα το ρουτερ και ενω συνχρονισε ειχε απωλειες και πολυ χαμηλη ταχυτητα πηγα να μπω στο ιντερνετ και τελος! το ιντερνετ δεν ξανα συνχρονισε. Τελικα στο χωρο που ειναι το καινουργιο καλωδιο ξανα εβαλα το ρουτερ και τα 2 τηλεφωνα πανω στην phone 2!.
    Εντωμεταξυ βρηκα καλωδια τηλεφωνου παλια που ειχα και τα δοκιμασα καθως και διακλαδωσεις τις παλαιας καλωδιωσης και αλλα και τα δοκιμασα στο ρουτερ για να δω εαν πιανω Downstream line attenuation 34,5 , οσα επιαναν παραπανω απο 34,5 τα πεταξα , μην σου πω οτι ακομα και διακλαδωσεις τηλεφωνου πεταξα και ηρεμησε το κεφαλι μου!!. Και βρηκα τροπο να ελενχω με αυτον τον τροπο αμα το καλωδιο του τηλεφωνου ειναι καλο ή θελει πεταμα !! Το booster αμα εχεις καλο σημα τοτε μια χαρα!! θα το ευχαριστηθεις και δεν θα εχεις προβληματα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος johnmegarythmos : 19-11-20 στις 01:18.

  3. #4188
    Εγγραφή
    07-01-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    1.075
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16214/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
    Router
    Fritz!Box 7330
    SNR / Attn
    9(dB) / 3(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από puntomania Εμφάνιση μηνυμάτων
    πολλοί θα το θέλαμε αυτό... κλειδωμένη δεν ειναι...απλά παίρνει ιντερνετ μόνο για το τυνελ που κάνει στον bonding server για να στο πω απλα.
    Θα μπορούσε πιστεύεις να αποσυνδέσεις τη sim από το router και να την βάλεις σε stick η σε κινητό με Hotspot? Και ας παίζει μόνο από μια κεραία με την ίδια εξωτερικη ip με το router...
    Το έχει δοκιμάσει κανείς?
    Με ενδιαφέρει για χρήση σε πολυκατοικία απλά η sim να είναι 2 ορόφους κάτω από το router...

  4. #4189
    Εγγραφή
    13-11-2002
    Περιοχή
    Αστρίς Θάσου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.627
    Downloads
    37
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    350/100
    ISP
    Cosmote 4G - 5G - VDSL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΣΤΡΙΔΑ ΘΑΣΟΥ
    Router
    RB LHGG & ZTE MC 8020
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jimger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα μπορούσε πιστεύεις να αποσυνδέσεις τη sim από το router και να την βάλεις σε stick η σε κινητό με Hotspot? Και ας παίζει μόνο από μια κεραία με την ίδια εξωτερικη ip με το router...
    Το έχει δοκιμάσει κανείς?
    Με ενδιαφέρει για χρήση σε πολυκατοικία απλά η sim να είναι 2 ορόφους κάτω από το router...
    οχι δεν δουλεύει. βάλε το ρουτερ με την σιμ εκεί που θες. βάλε ενα 2ο ρουτερ για την dsl... και συνδύασε τις 2 γραμμές πχ με ενα μικροτικ η ενα tp link 470+
    RB3011 & RB LHGG & ZTE MC8020 | ucm6202 | fritzbox 7390 | HP microserver gen8 | Raspberry pi 2 tvserver | ....και αρκετά ακόμη...

  5. #4190
    Εγγραφή
    07-01-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    1.075
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16214/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
    Router
    Fritz!Box 7330
    SNR / Attn
    9(dB) / 3(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από puntomania Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι δεν δουλεύει. βάλε το ρουτερ με την σιμ εκεί που θες. βάλε ενα 2ο ρουτερ για την dsl... και συνδύασε τις 2 γραμμές πχ με ενα μικροτικ η ενα tp link 470+
    Oh ok. Αλλά κάτσε μου λες ότι θέλει το router του οτε η sim, δηλαδή όχι stick η κινητό, αλλά μπορώ να έχω όντως 2 ανεξάρτητα σημεία πρόσβασης. Το κατάλαβα καλά? Αν βγάλω από την εξίσωση το tp link πχ θα δουλέψει? Δηλαδή το υβριδικό router του ΟΤΕ μόνο με τη sim πάνω και να συνδέσω ότι θέλω εκεί, και ένα ανεξάρτητο adsl router στην dsl σύνδεση όπως έχω τώρα. Το έπιασα σωστά ή πρέπει οπωσδήποτε η dsl και το υβριδικό του ΟΤΕ που θα έχει τη sim οπωσδήποτε να συνδεθούν με κάποιο lan μεταξύ τους?

  6. #4191
    Εγγραφή
    13-11-2002
    Περιοχή
    Αστρίς Θάσου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.627
    Downloads
    37
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    350/100
    ISP
    Cosmote 4G - 5G - VDSL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΣΤΡΙΔΑ ΘΑΣΟΥ
    Router
    RB LHGG & ZTE MC 8020
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jimger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Oh ok. Αλλά κάτσε μου λες ότι θέλει το router του οτε η sim, δηλαδή όχι stick η κινητό, αλλά μπορώ να έχω όντως 2 ανεξάρτητα σημεία πρόσβασης. Το κατάλαβα καλά? Αν βγάλω από την εξίσωση το tp link πχ θα δουλέψει? Δηλαδή το υβριδικό router του ΟΤΕ μόνο με τη sim πάνω και να συνδέσω ότι θέλω εκεί, και ένα ανεξάρτητο adsl router στην dsl σύνδεση όπως έχω τώρα. Το έπιασα σωστά ή πρέπει οπωσδήποτε η dsl και το υβριδικό του ΟΤΕ που θα έχει τη sim οπωσδήποτε να συνδεθούν με κάποιο lan μεταξύ τους?
    καλά το κατάλαβες... εγώ σε μένα το έχω έτσι... και αυτό γιατί... η dsl ειναι στο υπόγειο...και το booster Στον 2ο που έχω σήμα. οπότε τα έχω σαν 2 συνδέσεις.
    RB3011 & RB LHGG & ZTE MC8020 | ucm6202 | fritzbox 7390 | HP microserver gen8 | Raspberry pi 2 tvserver | ....και αρκετά ακόμη...

  7. #4192
    Εγγραφή
    15-10-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    91
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Router
    cisco 876
    Καλημέρα σε όλους.

    Τις επόμενες μέρες λήγει το 24 μηνο συμβόλαιο που είχα κάνει για το SpeedBooster (που πλήρωνα 7,90 ευρώ).

    Επικοινώνησα με Cosmote, οι οποίοι με ενημέρωσαν πως η νέα τιμή θα είναι στα 16 ευρώ.

    Γνωρίζει μήπως κάποιος κάποιο πρόγραμμα ή προωθητική ενέργεια για καλύτερη τιμή, ή είναι μονόδρομος η τιμή γ όποιον θέλει να το κρατήσει;

  8. #4193
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.977
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ors_86 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα σε όλους.

    Τις επόμενες μέρες λήγει το 24 μηνο συμβόλαιο που είχα κάνει για το SpeedBooster (που πλήρωνα 7,90 ευρώ).

    Επικοινώνησα με Cosmote, οι οποίοι με ενημέρωσαν πως η νέα τιμή θα είναι στα 16 ευρώ.

    Γνωρίζει μήπως κάποιος κάποιο πρόγραμμα ή προωθητική ενέργεια για καλύτερη τιμή, ή είναι μονόδρομος η τιμή γ όποιον θέλει να το κρατήσει;
    Κοίτα μέσα από το Cosmote app αν σου έχει κάποια προσφορά...

    Νομίζω ότι τώρα είναι στα 9.90€.

  9. #4194
    Εγγραφή
    15-10-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    91
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Router
    cisco 876
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dosman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοίτα μέσα από το Cosmote app αν σου έχει κάποια προσφορά...

    Νομίζω ότι τώρα είναι στα 9.90€.
    Ευχαριστώ για την απάντηση.

    Προς το παρόν δεν μου βγάζει κάποια προσφορά - λήγει βέβαια σε ένα μήνα από τώρα (δεν ξέρω αν παίζει κάποιο ρόλο αυτό).

  10. #4195
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.977
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ors_86 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ για την απάντηση.

    Προς το παρόν δεν μου βγάζει κάποια προσφορά - λήγει βέβαια σε ένα μήνα από τώρα (δεν ξέρω αν παίζει κάποιο ρόλο αυτό).
    Α περίεργο...
    Εμένα μου είχε βγάλει προσφορά 6 μήνες πριν λήξει...

  11. #4196
    Εγγραφή
    15-10-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    91
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Router
    cisco 876
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dosman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α περίεργο...
    Εμένα μου είχε βγάλει προσφορά 6 μήνες πριν λήξει...

    Κανονικά στην παρακάτω τοποθεσία δεν θα έπρεπε να το εμφανίζει;

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Dzk3vS.png 
Εμφανίσεις:  33 
Μέγεθος:  141,2 KB 
ID: 221130

  12. #4197
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ors_86 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανονικά στην παρακάτω τοποθεσία δεν θα έπρεπε να το εμφανίζει;

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Dzk3vS.png 
Εμφανίσεις:  33 
Μέγεθος:  141,2 KB 
ID: 221130
    τι ειναι αυτο το 25 ευρω ; παμε καλα;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ors_86 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα σε όλους.

    Τις επόμενες μέρες λήγει το 24 μηνο συμβόλαιο που είχα κάνει για το SpeedBooster (που πλήρωνα 7,90 ευρώ).

    Επικοινώνησα με Cosmote, οι οποίοι με ενημέρωσαν πως η νέα τιμή θα είναι στα 16 ευρώ.

    Γνωρίζει μήπως κάποιος κάποιο πρόγραμμα ή προωθητική ενέργεια για καλύτερη τιμή, ή είναι μονόδρομος η τιμή γ όποιον θέλει να το κρατήσει;
    μπορεις να παρεις την κοσμοτε και να ζητησεις παραταση συμβολαιου με την ιδια τιμη γινεται το εχω κανει σε double play πακετο! για αλλα 2 χρονια με την ιδια τιμη, δεν το εχω δοκιμασει στο booster αυτο αλλα θελω να πιστευω οτι γινεται .
    παντως η αρχικη τιμη του booster ητανε 9,90 ευρω και τωρα ειναι σε προσφορα στα 6,80 ευρω πιστευω οτι θα παει στα 9,90 αλλιως πιστευω οτι ειναι παρα πολλα τα 16 ευρω!!!

  13. #4198
    Εγγραφή
    15-10-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    91
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Router
    cisco 876
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnmegarythmos Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι ειναι αυτο το 25 ευρω ; παμε καλα;
    Τόσο γράφει - όπως βλέπεις

    Τα 16 ευρώ τα ανέφεραν σε ηλεκτρονική επικοινωνία.

    Θα δοκιμάσω να καλέσω και βλέπουμε.

  14. #4199
    Εγγραφή
    21-11-2012
    Μηνύματα
    426
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16912
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΓΚΑΔΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ors_86 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τόσο γράφει - όπως βλέπεις

    Τα 16 ευρώ τα ανέφεραν σε ηλεκτρονική επικοινωνία.

    Θα δοκιμάσω να καλέσω και βλέπουμε.
    https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr...d_booster.html
    6.80€.

  15. #4200
    Εγγραφή
    15-10-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    91
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Router
    cisco 876
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pier88 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχουν πλάκα, δεν μπορώ να πω.

Σελ. 280 από 402 ΠρώτηΠρώτη ... 260270275278279280281282285290300 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Νεο ASUS DSL-AC52U AC750 (adsl/vdsl)
    Από babis3g στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 1308
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-11-22, 13:24
  2. Vodafone Home Speed+, πιλοτική επίδειξη από 7/1/2016
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-03-17, 23:49
  3. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-04-16, 14:30
  4. Nεο adsl/vdsl Asus DSL N16
    Από babis3g στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-09-15, 12:22
  5. Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-15, 17:47

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας