Σελ. 283 από 402 ΠρώτηΠρώτη ... 263273278281282283284285288293303 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.231-4.245 από 6029
  1. #4231
    Εγγραφή
    07-01-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    1.075
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16214/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
    Router
    Fritz!Box 7330
    SNR / Attn
    9(dB) / 3(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Biovaggoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα ομάδα. Μόλις έγινα κάτοχος speedbooster κι εγώ. Με τις υγείες μου. Έχω ένα θέμα και ψάχνω βοήθεια. Στο σπίτι που είμαι υπάρχουν 2 πρίζες τηλεφώνου και λειτουργεί η μία από αυτές. Δίπλα σε αυτή που λειτουργεί το ρούτερ του booster πιάνει σήμα μια γραμμή με το ζόρι αλλά δουλεύει συνδυαστικά με την dsl, ενώ στην άλλη πρίζα που δεν λειτουργεί και θα με βόλευε να το βάλω πιάνει 3 γραμμές αλλά δουλεύει μόνο το 4g.
    Υπάρχει περίπτωση να βάλω στην πρίζα που λειτουργεί άλλο ρούτερ και να κουμπωσω και το τηλέφωνο εκεί, να αφήσω το ρούτερ του booster στο άλλο δωμάτιο που με βολεύει και πιάνει καλύτερο σήμα, και με κάποιο τρόπο αυτά τα 2 ρούτερ να δουλεύουν συνδυαστικά?
    Ευχαριστώ
    Δύσκολο μου φαίνεται... Ας απαντήσει κάποιος βέβαια. Υποθέτω το μόνο που θα μπορούσες να κάνεις είναι να έχεις ένα load balancer Που να έχει τα 2 routers στη wan θύρα...

  2. #4232
    Εγγραφή
    23-11-2020
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jimger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δύσκολο μου φαίνεται... Ας απαντήσει κάποιος βέβαια. Υποθέτω το μόνο που θα μπορούσες να κάνεις είναι να έχεις ένα load balancer Που να έχει τα 2 routers στη wan θύρα...
    Νταξει πέρα ότι χάνω το συνδυασμό του πράγματος κυρίως για τις μέρες που θα έχουν λήξει τα 100γιγα, δεν μπορώ να λειτουργήσω και το τηλέφωνο για κάποιο λόγο. Το συνδέω μόνο του στην πρίζα που δουλεύει αλλά τίποτα. Απόλυτη ησυχία. Λες και πρέπει υποχρεωτικά να συνδεθεί μέσω ρούτερ κι αυτό... Κάνω κάτι λάθος στη συνδεσμολογία?

  3. #4233
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.966
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Biovaggoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα ομάδα. Μόλις έγινα κάτοχος speedbooster κι εγώ. Με τις υγείες μου. Έχω ένα θέμα και ψάχνω βοήθεια. Στο σπίτι που είμαι υπάρχουν 2 πρίζες τηλεφώνου και λειτουργεί η μία από αυτές. Δίπλα σε αυτή που λειτουργεί το ρούτερ του booster πιάνει σήμα μια γραμμή με το ζόρι αλλά δουλεύει συνδυαστικά με την dsl, ενώ στην άλλη πρίζα που δεν λειτουργεί και θα με βόλευε να το βάλω πιάνει 3 γραμμές αλλά δουλεύει μόνο το 4g.
    Υπάρχει περίπτωση να βάλω στην πρίζα που λειτουργεί άλλο ρούτερ και να κουμπωσω και το τηλέφωνο εκεί, να αφήσω το ρούτερ του booster στο άλλο δωμάτιο που με βολεύει και πιάνει καλύτερο σήμα, και με κάποιο τρόπο αυτά τα 2 ρούτερ να δουλεύουν συνδυαστικά?
    Ευχαριστώ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Biovaggoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νταξει πέρα ότι χάνω το συνδυασμό του πράγματος κυρίως για τις μέρες που θα έχουν λήξει τα 100γιγα, δεν μπορώ να λειτουργήσω και το τηλέφωνο για κάποιο λόγο. Το συνδέω μόνο του στην πρίζα που δουλεύει αλλά τίποτα. Απόλυτη ησυχία. Λες και πρέπει υποχρεωτικά να συνδεθεί μέσω ρούτερ κι αυτό... Κάνω κάτι λάθος στη συνδεσμολογία?
    Μπορείς να ακολουθήσεις 3 μεθόδους..
    Η μία είναι να φτιάξεις την εσωτερική σου καλωδίωση..
    Η δεύτερη να βάλεις κάποιο voip ρουτερ στη πρίζα που δουλεύει και να ζητήσεις από οτε τους κωδικούς τηλεφωνίας να τους περάσεις και μετά να βάλεις στο δωμάτιο που θες το booster να παίζει μέσω 4g..
    Αλλά έτσι χάνεις το συνδυασμό ταχύτητας.. Εκτός αν θα σε ενδιέφερε και κάποια υλοποίηση load balancing όπως αναφέρθηκε..
    Και η τρίτη να κοιτάξεις για εσωτερική η εξωτερική κεραία sma 4g..
    Εξαρτάται από το τι θες..
    *Μετά τα 100 γίγα χωρίς τη σταθερή θα παίζεις με 15/5..
    *Το τηλέφωνο σε οτε πλέον δεν παίζει μόνο του στο τοίχο.. Αποκλειστικά μέσω ρουτερ εκτός ορισμένων εξαιρέσεων..
    *Το σταθερό σε ορισμένους μπορεί να παίξει και μέσω του 4g του booster αλλά έχει θεματάκια και δεν γενικά προτείνεται..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 23-11-20 στις 16:33.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  4. #4234
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.977
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Τους κωδικούς τους δίνουν εύκολα από τον OTE ή πρέπει να κάνω τίποτα μάγια;
    Επίσης οι κωδικοί είναι μόνιμοι ή αλλάζουν;
    Και τελευταία ερώτηση, το νούμερο μπορεί να παίξει σε κινητό; πχ zoiper κλπ

  5. #4235
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.966
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dosman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τους κωδικούς τους δίνουν εύκολα από τον OTE ή πρέπει να κάνω τίποτα μάγια;
    Επίσης οι κωδικοί είναι μόνιμοι ή αλλάζουν;
    Και τελευταία ερώτηση, το νούμερο μπορεί να παίξει σε κινητό; πχ zoiper κλπ
    Απ'ότι ακούγεται σχετικά εύκολα και δεν αλλάζουν παρά μόνο αν κάνεις το λάθος και βάλεις στη γραμμή ρουτερ του οτε και ζητήσει νέους κωδικούς μέσω tr069.. Εκεί μετά πρέπει πάλι να ζητήσεις άλλους..

    Για το άλλο δεν ξέρω.. Παλαιότερα κάτι περίεργα είχα διαβάζει για μέσω κινητού.. Αλλά τώρα νομίζω ότι κάπου διάβασα πως είναι "δεμένοι" με τη γραμμή.. Θα ήταν ενδιαφέρον αν με data μέσω κινητού cosmote έπαιζαν.. Το έχει δοκιμάσει κανείς; Επίσης τώρα θυμήθηκα και κάτι άλλο.. Νομίζω ότι.. Αν πάρεις το ρουτερ σου και το βάλεις σε άλλη γραμμή οτε θα παίξει η τηλεφωνία σου..
    Εκτός αν μετά τραβήξει συμπληρωματικά και τις ρυθμίσεις τηλεφωνίας της άλλης γραμμής, οπότε μετά θα υπάρχουν προφίλ για 2 νούμερα..

    Τέλος υπάρχει και η λύση για μέσω φρίτζ φον που προτείνουν τα παιδιά..
    Οι γνώστες ας μιλήσουν σχετικά..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 23-11-20 στις 16:43.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  6. #4236
    Εγγραφή
    13-11-2002
    Περιοχή
    Αστρίς Θάσου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.627
    Downloads
    37
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    350/100
    ISP
    Cosmote 4G - 5G - VDSL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΣΤΡΙΔΑ ΘΑΣΟΥ
    Router
    RB LHGG & ZTE MC 8020
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρχισε να δίνει ip από 178 ο οτε;
    Παλαιότερα νομίζω δεν..
    νομίζω ανέκαθεν 178αρα ειχα

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απ'ότι ακούγεται σχετικά εύκολα και δεν αλλάζουν παρά μόνο αν κάνεις το λάθος και βάλεις στη γραμμή ρουτερ του οτε και ζητήσει νέους κωδικούς μέσω tr069.. Εκεί μετά πρέπει πάλι να ζητήσεις άλλους..

    Για το άλλο δεν ξέρω.. Παλαιότερα κάτι περίεργα είχα διαβάζει για μέσω κινητού.. Αλλά τώρα νομίζω ότι κάπου διάβασα πως είναι "δεμένοι" με τη γραμμή.. Θα ήταν ενδιαφέρον αν με data μέσω κινητού cosmote έπαιζαν.. Το έχει δοκιμάσει κανείς; Επίσης τώρα θυμήθηκα και κάτι άλλο.. Νομίζω ότι.. Αν πάρεις το ρουτερ σου και το βάλεις σε άλλη γραμμή οτε θα παίξει η τηλεφωνία σου..
    Εκτός αν μετά τραβήξει συμπληρωματικά και τις ρυθμίσεις τηλεφωνίας της άλλης γραμμής, οπότε μετά θα υπάρχουν προφίλ για 2 νούμερα..

    Τέλος υπάρχει και η λύση για μέσω φρίτζ φον που προτείνουν τα παιδιά..
    Οι γνώστες ας μιλήσουν σχετικά..
    πέρυσι που ειχα δοκιμάσει την τηλεφωνία στο booster (σκέτο) δούλευε
    RB3011 & RB LHGG & ZTE MC8020 | ucm6202 | fritzbox 7390 | HP microserver gen8 | Raspberry pi 2 tvserver | ....και αρκετά ακόμη...

  7. #4237
    Εγγραφή
    28-04-2005
    Μηνύματα
    2.640
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    22000/2500
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    RB4011iGS+5HacQ2HnD
    Τελικά στην ερώτηση που έκανα και δεν απαντήθηκε.....μάλλον απο ότι κατάλαβα δεν παίζει με άλλον ρουτερ πλην το δικό της.
    CPU: Intel Core I7 920@2,66Ghz,GPU: nVidia Asus ENGTS 250/DI/CUBA 512MD3 ,RAM:3x1GΒ Corsair TR3G1333 PC3@1333Mhz, PSU: Thermaltake 650W,Μοtherboard: Asus P6TD DELUXE, CASE: CoolerMaster ENTURION

  8. #4238
    Εγγραφή
    13-11-2002
    Περιοχή
    Αστρίς Θάσου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.627
    Downloads
    37
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    350/100
    ISP
    Cosmote 4G - 5G - VDSL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΣΤΡΙΔΑ ΘΑΣΟΥ
    Router
    RB LHGG & ZTE MC 8020
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkarabas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα
    Να κάνω μια ερώτηση.
    Έχω cosmote internet στο σπίτι 50αρα αλλά κλειδώνω πολύ χαμηλότερα στα 22.
    Έχω πετάξει τον εξοπλισμό του Cosmote και έχω επάνω δικό μου ρούτερ Mikrotik και φυσικά δεν θέλω να τον αλλάξω.
    Αν θελήσω να αποκτήσω το Cosmote Home speed booster για να δουλέψει πρέπει λογικά να βάλω τον ρουτερ του ΟΤΕ για να δουλέψει;
    οταν θα σου έρθει το booster...θα στείλεις το ρουτερ του οτε πίσω... και θα βάλεις το booster σκέτο στο μικροτικ σαν δεύτερη γραμμή.
    RB3011 & RB LHGG & ZTE MC8020 | ucm6202 | fritzbox 7390 | HP microserver gen8 | Raspberry pi 2 tvserver | ....και αρκετά ακόμη...

  9. #4239
    Εγγραφή
    28-04-2005
    Μηνύματα
    2.640
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    22000/2500
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    RB4011iGS+5HacQ2HnD
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από puntomania Εμφάνιση μηνυμάτων
    οταν θα σου έρθει το booster...θα στείλεις το ρουτερ του οτε πίσω... και θα βάλεις το booster σκέτο στο μικροτικ σαν δεύτερη γραμμή.
    Κάτσε για να καταλάβω 2 συσκευές στέλνουν όταν κάνεις τη συνδρομή; Το ρούτερ του ΟΤΕ και το Booster?

    Αν βάλω το booster σκέτο σε μια eth του mikrotik θα έχω απλά internet 2η γραμμη απο το 4G του ΟΤΕ σωστά; Δηλ. χάνω την υβριδική γραμμή που θα αναβαθμίσει σε ταχύτητα τη σύνδεσή μου; ή συμβαίνει το αντίθετο;

    Για να σου θυμίσω η τοπολογία μου είναι: modem (σε bridge mode)->mikrotik->fritz (voip)
    CPU: Intel Core I7 920@2,66Ghz,GPU: nVidia Asus ENGTS 250/DI/CUBA 512MD3 ,RAM:3x1GΒ Corsair TR3G1333 PC3@1333Mhz, PSU: Thermaltake 650W,Μοtherboard: Asus P6TD DELUXE, CASE: CoolerMaster ENTURION

  10. #4240
    Εγγραφή
    13-11-2002
    Περιοχή
    Αστρίς Θάσου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.627
    Downloads
    37
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    350/100
    ISP
    Cosmote 4G - 5G - VDSL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΣΤΡΙΔΑ ΘΑΣΟΥ
    Router
    RB LHGG & ZTE MC 8020
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkarabas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάτσε για να καταλάβω 2 συσκευές στέλνουν όταν κάνεις τη συνδρομή; Το ρούτερ του ΟΤΕ και το Booster?

    Αν βάλω το booster σκέτο σε μια eth του mikrotik θα έχω απλά internet 2η γραμμη απο το 4G του ΟΤΕ σωστά; Δηλ. χάνω την υβριδική γραμμή που θα αναβαθμίσει σε ταχύτητα τη σύνδεσή μου; ή συμβαίνει το αντίθετο;

    Για να σου θυμίσω η τοπολογία μου είναι: modem (σε bridge mode)->mikrotik->fritz (voip)
    μα είπες οτι το ρουτερ του οτε το έβγαλες και έβαλες δικο σου... οπότε κάπου το έχεις!
    RB3011 & RB LHGG & ZTE MC8020 | ucm6202 | fritzbox 7390 | HP microserver gen8 | Raspberry pi 2 tvserver | ....και αρκετά ακόμη...

  11. #4241
    Εγγραφή
    28-04-2005
    Μηνύματα
    2.640
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    22000/2500
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    RB4011iGS+5HacQ2HnD
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από puntomania Εμφάνιση μηνυμάτων
    μα είπες οτι το ρουτερ του οτε το έβγαλες και έβαλες δικο σου... οπότε κάπου το έχεις!
    Ναι κάπου το έχω κρατήσει. Δηλ. αν δεν το γυρίσω? Το αναφέρεις για την χρεώση;

    Δεν μου απάντησες τελικά σχετικά με τη γραμμή τι θα συμβεί αν το βάλω επάνω στο Mikrotik? Λογικά θα πρέπει να καταργήσω το modem που έχω.
    Επίσης θέλω το routing να το κάνει το Μικροτικ και όχι το booster του ΟΤΕ και να παραμείνει επάνω το fritz σαν τηλεφωνία.
    Άρα δουλεύει το booster σαν bridge χωρίς να χάσει την υβριδική του λειτουργία;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος jkarabas : 23-11-20 στις 22:00.
    CPU: Intel Core I7 920@2,66Ghz,GPU: nVidia Asus ENGTS 250/DI/CUBA 512MD3 ,RAM:3x1GΒ Corsair TR3G1333 PC3@1333Mhz, PSU: Thermaltake 650W,Μοtherboard: Asus P6TD DELUXE, CASE: CoolerMaster ENTURION

  12. #4242
    Εγγραφή
    13-11-2002
    Περιοχή
    Αστρίς Θάσου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.627
    Downloads
    37
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    350/100
    ISP
    Cosmote 4G - 5G - VDSL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΣΤΡΙΔΑ ΘΑΣΟΥ
    Router
    RB LHGG & ZTE MC 8020
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkarabas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι κάπου το έχω κρατήσει. Δηλ. αν δεν το γυρίσω? Το αναφέρεις για την χρεώση;

    Δεν μου απάντησες τελικά σχετικά με τη γραμμή τι θα συμβεί αν το βάλω επάνω στο Mikrotik? Λογικά θα πρέπει να καταργήσω το modem που έχω.
    ναι αν δεν το επιστρέψεις θα στο χρεώσουν.

    έτσι απλά αν την βάλεις στο μικροτικ τιποτα δεν θα συμβει... με το σχετικό setup... θα παιζει ως load-balancing router...
    RB3011 & RB LHGG & ZTE MC8020 | ucm6202 | fritzbox 7390 | HP microserver gen8 | Raspberry pi 2 tvserver | ....και αρκετά ακόμη...

  13. #4243
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.966
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από puntomania Εμφάνιση μηνυμάτων
    νομίζω ανέκαθεν 178αρα ειχα

    - - - Updated - - -



    πέρυσι που ειχα δοκιμάσει την τηλεφωνία στο booster (σκέτο) δούλευε
    Δεν παίρνεις από άλλο range; Μόνο από 178; Η και από 178;
    Η τηλεφωνία μέσω 4g δεν είπα ότι δεν παίζει αλλά ότι έχει τα θεματάκια της.. Π.χ χαμένες κλήσεις επειδή κόλλαγε μετά από κάποιο χρονικό διάστημα καθώς και κάτι άλλα που είχα διαβάσει πιο πίσω..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  14. #4244
    Εγγραφή
    28-04-2005
    Μηνύματα
    2.640
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    22000/2500
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    RB4011iGS+5HacQ2HnD
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από puntomania Εμφάνιση μηνυμάτων
    έτσι απλά αν την βάλεις στο μικροτικ τιποτα δεν θα συμβει... με το σχετικό setup... θα παιζει ως load-balancing router...
    Εννοώ ότι η γραμμή τελικά από 22 που είμαι τώρα θα εκμεταλλευτεί με αυτό το τρόπο που λες και το 4G του booster και θα ανέβει?
    Μην πληρώσω τζάμπα τη παραπάνω συνδρομή.....
    CPU: Intel Core I7 920@2,66Ghz,GPU: nVidia Asus ENGTS 250/DI/CUBA 512MD3 ,RAM:3x1GΒ Corsair TR3G1333 PC3@1333Mhz, PSU: Thermaltake 650W,Μοtherboard: Asus P6TD DELUXE, CASE: CoolerMaster ENTURION

  15. #4245
    Εγγραφή
    03-04-2005
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    6.219
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4999
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    HA35
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρχισε να δίνει ip από 178 ο οτε;
    Παλαιότερα νομίζω δεν..
    αυτη ειναι η ip του bonding tunelling σερβερ και ειναι ip που βγαινει εξω το 4g και το συνδιαστικο.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν παίρνεις από άλλο range; Μόνο από 178; Η και από 178;
    Η τηλεφωνία μέσω 4g δεν είπα ότι δεν παίζει αλλά ότι έχει τα θεματάκια της.. Π.χ χαμένες κλήσεις επειδή κόλλαγε μετά από κάποιο χρονικό διάστημα καθώς και κάτι άλλα που είχα διαβάσει πιο πίσω..
    μονο 178. ειναι


Σελ. 283 από 402 ΠρώτηΠρώτη ... 263273278281282283284285288293303 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Νεο ASUS DSL-AC52U AC750 (adsl/vdsl)
    Από babis3g στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 1308
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-11-22, 13:24
  2. Vodafone Home Speed+, πιλοτική επίδειξη από 7/1/2016
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-03-17, 23:49
  3. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-04-16, 14:30
  4. Nεο adsl/vdsl Asus DSL N16
    Από babis3g στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-09-15, 12:22
  5. Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-15, 17:47

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας