Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-20 από 20
  1. #16
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.451
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παίζω λες και δεν υπάρχει αύριο, και για το αύριο που υπάρχει κόβω ύπνο - πραγματικά μπορώ να γράφω σελίδες για το τι απίστευτο πράγμα έχουν φτιάξει. ΙΜΟ, είναι το ίδιο άλμα όπως από το 3 στο 4, leaps and bounds και οι τύποι δείχνουν ότι ξέρουν να το αναβαθμίζουν όπως κανείς άλλος (όταν σοβαρεύονται).

    Κάποια στιγμή, ίσως γράψω παραπάνω, όμως να αναφερθώ σε ένα τεράστιο glitch που έχει.

    Ανεξήγητα και αφού το είχα ήδη για 3 μέρες άρχισε να παγώνει στο loading screen και γενικό freeze.

    Φαίνεται ότι φταίει κάτι στο Windows Defender και καλό θα ήταν να κάνετε εξαίρεση είτε για το Civ6 folder ή καλύτερα για όλο το Steam folder.

    Γενικά, πρέπει να έχει θεματάκια αφού σε i7-5930K και με GTX 980Ti και τραβάει από 50 με 60% αντίστοιχα, κυρίως στην GPU (όλα Ultra όμως)
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  2. #17
    Εγγραφή
    21-05-2004
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.001
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    Thomson 585v7
    SNR / Attn
    9(dB) / 25(dB)
    Path Level
    Interleaved
    να το αγορασουμε δλδ ετσι? προσοχη δεν μας περισσευουν...
    They see me postin', they hatin'...

  3. #18
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.451
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    να το αγορασουμε δλδ ετσι? προσοχη δεν μας περισσευουν...
    Σε ποιον περισσεύουν τη σήμερον; ΙΜΟ, για φαν το είδους γενικά και ιδιαίτερα του Civ, το 6 είναι must.

    Θα πρότεινα όμως προτού το αγοράσεις να προβείς σε μία καλή διερεύνηση για το αν και μέχρι πόσο σε ανάλυση και απαιτήσεις το σηκώνει το μηχάνημά σου
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  4. #19
    Εγγραφή
    21-05-2004
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.001
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    Thomson 585v7
    SNR / Attn
    9(dB) / 25(dB)
    Path Level
    Interleaved
    εχω παιξει φανατικα μεχρι αηδιας ολα, το πρωτο νομιζω σε ενα σελερον coppermine. Παιζω σε αναλυση 1080ρ με εναν I5 4460@3.4, 16GB ram, GTX 760, samsung ssd 250gb

    κατι το αγνωστο θα μου δωσει το 6ρι, νεες τακτικες κλπ ή ειναι καλομαγειρεμενο με ωραια γραφικα?
    They see me postin', they hatin'...

  5. #20
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.451
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω παιξει φανατικα μεχρι αηδιας ολα, το πρωτο νομιζω σε ενα σελερον coppermine. Παιζω σε αναλυση 1080ρ με εναν I5 4460@3.4, 16GB ram, GTX 760, samsung ssd 250gb

    κατι το αγνωστο θα μου δωσει το 6ρι, νεες τακτικες κλπ ή ειναι καλομαγειρεμενο με ωραια γραφικα?
    Έχει πάρα πολλά νέα πράγματα ή πιο σωστά νέες προσεγγίσεις σε γνωστά concepts μαζί με καινούργια πράγματα. Δεν έχω χρόνο - αν και το θέλω πολύ - να γράψω πολλά, αλλά είμαι βέβαιος ότι θα βρεις εκεί έξω πολλά άρθρα για το θέμα.

    ΙΜΟ εκείνο που είναι game changer είναι πρώτον το Civics Tree που διαχωρίζεται από το Tech και το πώς πλέον αλλάζει το government από εκεί που ήταν ελαφρώς αδιάφορο. Επίσης, το diplomacy έχει πολλά ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά (αν και μάλλον ένα recalibration θα χρειαστεί σε κάποιο patch, ιδιαίτερα με το warmongering penalty) ενώ και οι πόλεις πλέον είναι πολύ πιο focused.

    Αλλά, ψάξε και θα βρεις πολλές αναλύσεις
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας