Σελ. 31 από 41 ΠρώτηΠρώτη ... 112126293031323336 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 451-465 από 604
  1. #451
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.007
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από noodlegr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα παιδιά και καλώς σας βρήκα.
    Έχω κάρτς σιμ με gb.εχω και το router Huawei ha35 και είπα να την βάλω εκεί. Στο κινητό δουλεύει μια χαρά η κάρτα στο ρούτερ δεν δουλεύει.. γίνεται μόνο μπλε το mode αλλά το ίντερνετ δεν ανάβει. Να φανταστώ επειδή δεν είναι συνδεμένο σε γραμμή τηλεφώνου. Μπορώ να το κάνω κάπως να δουλέψει;
    Αν η απορία μου δεν ταιριάζει με το θρεντ ας μου πουν οι mods να ανοίξω νέο θέμα.
    Ευχαριστώ
    και εγω ηθελα να το δοκιμασω αυτο!! σιγουρα το apn θελει αλλαγμα.

  2. #452
    Εγγραφή
    12-05-2021
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από puntomania Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κλείσε το bonding και άλλαξε το apn
    APN? Λίγο άσχετος διάβασα και τις 20 σελίδες πριν κάνω την ερώτηση αλλά δεν έβγαλα κάποια άκρη

  3. #453
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.007
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από noodlegr Εμφάνιση μηνυμάτων
    APN? Λίγο άσχετος διάβασα και τις 20 σελίδες πριν κάνω την ερώτηση αλλά δεν έβγαλα κάποια άκρη
    ανοιξε ενα browser και μπες σε 192.168.1.1 και βαλε τους κωδικους που εχει το ρουτερ σου απο κατω username admin και απο κατω τον κωδικο μετα θα πας , internet και μετα στην δεξια πλευρα της σελιδας θα βρεις το mobile επελεξε edit και μετα στο APN:
    διπλα σβησε το hybrid και βαλε το apn της καρτας σημ του παροχου που θελεις αμα δεν το ξερεις αναζητησε τις ρυθμισεις apn στο google . πατα save . ( προσεχε καλυτερα σβησε τον κωδικο στο Internet password που ηδη υπαρχει με την καρτα σημ του booster ) και μετα πατησε το save.
    Για να κλεισεις το booking θα πας παλι στην καρτελα ιντερνετ και στην αριστερα πλευρα θα βρεις το Bonding Information και στο bondning settings θα ξετικαρεις το κουτακι και θα πατησεις save. Δεν εχω δοκιμασει με αλλη καρτα αν και ηθελα να βαλω μια vodafone cu να δω αμα δουλευει αλλα αυτα που ζητας ετσι διορθωνονται.

  4. #454
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.254
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    vodafone ειναι forbidden δε παιρνει σημα 4G οτι APN και να βαλεις

  5. #455
    Εγγραφή
    12-05-2021
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnmegarythmos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ανοιξε ενα browser και μπες σε 192.168.1.1 και βαλε τους κωδικους που εχει το ρουτερ σου απο κατω username admin και απο κατω τον κωδικο μετα θα πας , internet και μετα στην δεξια πλευρα της σελιδας θα βρεις το mobile επελεξε edit και μετα στο APN:
    διπλα σβησε το hybrid και βαλε το apn της καρτας σημ του παροχου που θελεις αμα δεν το ξερεις αναζητησε τις ρυθμισεις apn στο google . πατα save . ( προσεχε καλυτερα σβησε τον κωδικο στο Internet password που ηδη υπαρχει με την καρτα σημ του booster ) και μετα πατησε το save.
    Για να κλεισεις το booking θα πας παλι στην καρτελα ιντερνετ και στην αριστερα πλευρα θα βρεις το Bonding Information και στο bondning settings θα ξετικαρεις το κουτακι και θα πατησεις save. Δεν εχω δοκιμασει με αλλη καρτα αν και ηθελα να βαλω μια vodafone cu να δω αμα δουλευει αλλα αυτα που ζητας ετσι διορθωνονται.


    Σε ευχαριστώ πολύ!! Δούλεψε!!

  6. #456
    Εγγραφή
    01-05-2011
    Μηνύματα
    145
    Downloads
    3
    Uploads
    1
    Γνωρίζει κάποιος αν η καρτέλα voip είναι για εισερχόμενες ή εξερχόμενες κλήσεις;
    (Από πάνω πάντως, γράφει ότι είναι τόσο για εισερχόμενες, όσο και για εξερχόμενες κλήσεις)
    (After a phone is connected to the HA35, the VoIP function allows you to make and receive calls. Unlike PSTN, VoIP uses network bandwidth.)

    Προσπαθώ να χρησιμοποιήσω ένα λογαριασμό omnivoice) για εισερχόμενες κλήσεις.
    Χρησιμοποιώ ήδη ένα linksys spa γι' αυτή τη δουλειά αλλά έλεγα αν υπάρχει τρόπος να μειώσω το καλωδιομάνι.

    Στην καρτέλα username βάζω το username στην omnivoice (format: ******@sip.omnivoice.eu) password το.. password

    Συνδέω το τηλέφωνο στη θύρα telephone 1 αλλά το λαμπάκι "voip" δεν ανάβει

    Μήπως είναι μόνο για εξερχόμενες κλήσεις;

  7. #457
    Εγγραφή
    13-11-2002
    Περιοχή
    Αστρίς Θάσου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.627
    Downloads
    37
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    350/100
    ISP
    Cosmote 4G - 5G - VDSL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΣΤΡΙΔΑ ΘΑΣΟΥ
    Router
    RB LHGG & ZTE MC 8020
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από outSSIDer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γνωρίζει κάποιος αν η καρτέλα voip είναι για εισερχόμενες ή εξερχόμενες κλήσεις;
    (Από πάνω πάντως, γράφει ότι είναι τόσο για εισερχόμενες, όσο και για εξερχόμενες κλήσεις)
    (After a phone is connected to the HA35, the VoIP function allows you to make and receive calls. Unlike PSTN, VoIP uses network bandwidth.)

    Προσπαθώ να χρησιμοποιήσω ένα λογαριασμό omnivoice) για εισερχόμενες κλήσεις.
    Χρησιμοποιώ ήδη ένα linksys spa γι' αυτή τη δουλειά αλλά έλεγα αν υπάρχει τρόπος να μειώσω το καλωδιομάνι.

    Στην καρτέλα username βάζω το username στην omnivoice (format: ******@sip.omnivoice.eu) password το.. password

    Συνδέω το τηλέφωνο στη θύρα telephone 1 αλλά το λαμπάκι "voip" δεν ανάβει

    Μήπως είναι μόνο για εξερχόμενες κλήσεις;
    μονο για ΟΤΕ ειναι!
    RB3011 & RB LHGG & ZTE MC8020 | ucm6202 | fritzbox 7390 | HP microserver gen8 | Raspberry pi 2 tvserver | ....και αρκετά ακόμη...

  8. #458
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από outSSIDer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως είναι μόνο για εξερχόμενες κλήσεις;
    Για όλες τις κλήσεις είναι, αλλά κλειδωμένο και δουλεύει μόνο με την υπηρεσία της Cosmote (ισχύει σε όλα τα Router της εταιρείας).

  9. #459
    Εγγραφή
    19-04-2017
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    32
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Καλημέρα γνωρίζει κάποιος πως κάνουμε στατική την ΙP στο Huawei HA35 ....και πως ανοίγουμε πόρτες από 31400 έως 31409 στο ρουτερ....τρέχω ένα πρόγραμμα cryto, pinode και η προϋπόθεση για να δουλέψει σωστά είναι αυτά τα βήματα...

  10. #460
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.794
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από outSSIDer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γνωρίζει κάποιος αν η καρτέλα voip είναι για εισερχόμενες ή εξερχόμενες κλήσεις;
    (Από πάνω πάντως, γράφει ότι είναι τόσο για εισερχόμενες, όσο και για εξερχόμενες κλήσεις)
    (After a phone is connected to the HA35, the VoIP function allows you to make and receive calls. Unlike PSTN, VoIP uses network bandwidth.)

    Προσπαθώ να χρησιμοποιήσω ένα λογαριασμό omnivoice) για εισερχόμενες κλήσεις.
    Χρησιμοποιώ ήδη ένα linksys spa γι' αυτή τη δουλειά αλλά έλεγα αν υπάρχει τρόπος να μειώσω το καλωδιομάνι.

    Στην καρτέλα username βάζω το username στην omnivoice (format: ******@sip.omnivoice.eu) password το.. password

    Συνδέω το τηλέφωνο στη θύρα telephone 1 αλλά το λαμπάκι "voip" δεν ανάβει

    Μήπως είναι μόνο για εξερχόμενες κλήσεις;
    Χώρια από το παραπάνω, κάποτε υπήρχε και μενού call list, logs δλδ..
    Κάπου έχω φωτό από το τότε fw..
    Το γιατί το αφαίρεσαν, άγνωστο.. Ολίγον τι..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsarlam Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα γνωρίζει κάποιος πως κάνουμε στατική την ΙP στο Huawei HA35 ....και πως ανοίγουμε πόρτες από 31400 έως 31409 στο ρουτερ....τρέχω ένα πρόγραμμα cryto, pinode και η προϋπόθεση για να δουλέψει σωστά είναι αυτά τα βήματα...
    Για τις πόρτες θα σου πουν τα παιδιά.. Τη στατική τη ζητάς από κοτε.. Χρεώνεται έξτρα λογικά..
    Τη θες και για κάποιο άλλο λόγο; Π.χ κάμερες; Αν ναι τότε βάλε ddns..
    Και επίσης ίσως χρειαστεί να κλείσεις την αυξημένη προστασία της οτενετ..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  11. #461
    Εγγραφή
    08-07-2006
    Μηνύματα
    272
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Σήμερα κατάφερα να κάνω δυο ΗΑ35 να δουλέψουν μαζί,
    το ένα στο υπόγειο χωρίς κάρτα SIM, μόνο για DSL και τηλεφωνία VOIP
    το άλλο στο πατάρι μόνο με κάρτα SIM και 4G.

    Υποθέτω πως θα δουλέψει και με Speedster στο υπόγειο αλλά δεν είμαι σίγουρος τι πρέπει να δείχνουμε στον έξω κόσμο.

    Αυτά δίνουν στο router USG 3 της ubiquiti και από εκέι μοιράζω στο σπιτικό δίκτυο.
    Tο πρώτο έχει IP 192.168.2.1, το δεύτερο έχει IP 192.168.3.1 και το εσωτερικό δίκτυο 192.168.200.χχχ
    και στα δύο το router USG 3 είναι στην DMZ των ΗΑ35

    Έχω ρυθμίσει το ballance load σε 30/70 και για τις τελευταίες ώρες δείχνει να δουλεύει σωστά και σταθερά.

    Πράγματα που έμαθα αυτές τις μέρες και παραξενιές που πρόσεξα
    1. έχουν ρίξει την ισχύ σε κεραίες κινητής ή έχουν ζημιά σε κάποιες από αυτές (περιοχή Λ. Κνωσού), ξεχάστε τα 70ρια, 80ρια που βλέπατε παλιότερα
    2. το booster δεν είναι δεμένο με κυψέλη στην περιοχή κατοικίας (το πήγα βόλτα στις Πατσίδες και δούλευε μια χαρά μόνο με 4G,εκτός αν έχουν ίδια κυψέλες και οι δυο τοποθεσίες, που δεν το νομίζω λογω απόστασης)
    3. Το bonding δεν ειναι προϋπόθεση για να δουλέψει το ΗΑ35 (firmware V100R019C00SPC002), δουλεύει και έτσι, και αλλιώς
    4. Όταν η ταχύτητα του 4G είναι χαμηλότερη από αυτήν του DSL τότε το bonding προκαλεί προβλήματα δηλ κολλήματα, επανεκκινήσεις και γενικά είναι ασταθές κτλ
    5. η τηλεφωνία VOIP για να παίξει σταθερά κι αξιόπιστα χρειάζεται το ΤR69 ενεργοποιημένο αλλιώς πάει για βρούβες.
    6. Ενώ όταν είχα ένα ΗΑ35 στο υπόγειο (το λέω έτσι αλλά δεν είναι) δεν είχα πρόσβαση από το εσωτερικό δίκτυο στο interface του ρούτερ (IP 192.168.2.1), τώρα μπορώ να έχω πρόσβαση και στα δύο, πράγμα που με παραξενεύει αλλά δίνω την εξήγηση ότι οφείλεται στην ενεργοποίση του δεύτερου WAN.

    Καρδιά μου υπομονή, μέχρι να δούμε οπτική ίνα στην αυλή μας ή δορυφόρους στην ταράτσα..................

  12. #462
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.007
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mpokeras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σήμερα κατάφερα να κάνω δυο ΗΑ35 να δουλέψουν μαζί,
    το ένα στο υπόγειο χωρίς κάρτα SIM, μόνο για DSL και τηλεφωνία VOIP
    το άλλο στο πατάρι μόνο με κάρτα SIM και 4G.

    Υποθέτω πως θα δουλέψει και με Speedster στο υπόγειο αλλά δεν είμαι σίγουρος τι πρέπει να δείχνουμε στον έξω κόσμο.

    Αυτά δίνουν στο router USG 3 της ubiquiti και από εκέι μοιράζω στο σπιτικό δίκτυο.
    Tο πρώτο έχει IP 192.168.2.1, το δεύτερο έχει IP 192.168.3.1 και το εσωτερικό δίκτυο 192.168.200.χχχ
    και στα δύο το router USG 3 είναι στην DMZ των ΗΑ35

    Έχω ρυθμίσει το ballance load σε 30/70 και για τις τελευταίες ώρες δείχνει να δουλεύει σωστά και σταθερά.

    Πράγματα που έμαθα αυτές τις μέρες και παραξενιές που πρόσεξα
    1. έχουν ρίξει την ισχύ σε κεραίες κινητής ή έχουν ζημιά σε κάποιες από αυτές (περιοχή Λ. Κνωσού), ξεχάστε τα 70ρια, 80ρια που βλέπατε παλιότερα
    2. το booster δεν είναι δεμένο με κυψέλη στην περιοχή κατοικίας (το πήγα βόλτα στις Πατσίδες και δούλευε μια χαρά μόνο με 4G,εκτός αν έχουν ίδια κυψέλες και οι δυο τοποθεσίες, που δεν το νομίζω λογω απόστασης)
    3. Το bonding δεν ειναι προϋπόθεση για να δουλέψει το ΗΑ35 (firmware V100R019C00SPC002), δουλεύει και έτσι, και αλλιώς
    4. Όταν η ταχύτητα του 4G είναι χαμηλότερη από αυτήν του DSL τότε το bonding προκαλεί προβλήματα δηλ κολλήματα, επανεκκινήσεις και γενικά είναι ασταθές κτλ
    5. η τηλεφωνία VOIP για να παίξει σταθερά κι αξιόπιστα χρειάζεται το ΤR69 ενεργοποιημένο αλλιώς πάει για βρούβες.
    6. Ενώ όταν είχα ένα ΗΑ35 στο υπόγειο (το λέω έτσι αλλά δεν είναι) δεν είχα πρόσβαση από το εσωτερικό δίκτυο στο interface του ρούτερ (IP 192.168.2.1), τώρα μπορώ να έχω πρόσβαση και στα δύο, πράγμα που με παραξενεύει αλλά δίνω την εξήγηση ότι οφείλεται στην ενεργοποίση του δεύτερου WAN.

    Καρδιά μου υπομονή, μέχρι να δούμε οπτική ίνα στην αυλή μας ή δορυφόρους στην ταράτσα..................
    πως και ειχες 2 συσκευες HA35 ; εχεις 2 συνδεσεις ιντερνετ booster ; ή το ενα το αγορασες; .

  13. #463
    Εγγραφή
    12-09-2018
    Περιοχή
    Ηράκλειο
    Ηλικία
    26
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
    Router
    Draytek Vigor2760
    Path Level
    Interleaved
    Καλησπέρα σε όλους!

    Σκέφτομαι να βάλω και εγώ speedbooster μιας και στο Ηράκλειο δεν θα δούμε ποτέ VDSL και το χρειάζομαι για την δουλειά μου. Αυτό που ήθελα να ρωτήσω, εαν βγάλω την sim και την βάλω σε κάποιο pocket WiFi υπάρχει περίπτωση να μπορέσω να το χρησιμοποιήσω (μέσω πήραγμα APN πχ); Θα ήταν καλό να έχω "σταθερό" net και στις διακοπές πχ.

    Ευχαριστώ!

  14. #464
    Εγγραφή
    30-08-2012
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    1.435
    Downloads
    37
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    ↓220 Mbps / ↑22 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    hAP ac²
    SNR / Attn
    10(dB) / 4(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thetechgeekster23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους!

    Σκέφτομαι να βάλω και εγώ speedbooster μιας και στο Ηράκλειο δεν θα δούμε ποτέ VDSL και το χρειάζομαι για την δουλειά μου. Αυτό που ήθελα να ρωτήσω, εαν βγάλω την sim και την βάλω σε κάποιο pocket WiFi υπάρχει περίπτωση να μπορέσω να το χρησιμοποιήσω (μέσω πήραγμα APN πχ); Θα ήταν καλό να έχω "σταθερό" net και στις διακοπές πχ.

    Ευχαριστώ!
    Η SIM δουλεύει μόνο πάνω στο Speed Booster

  15. #465
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.007
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thetechgeekster23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους!

    Σκέφτομαι να βάλω και εγώ speedbooster μιας και στο Ηράκλειο δεν θα δούμε ποτέ VDSL και το χρειάζομαι για την δουλειά μου. Αυτό που ήθελα να ρωτήσω, εαν βγάλω την sim και την βάλω σε κάποιο pocket WiFi υπάρχει περίπτωση να μπορέσω να το χρησιμοποιήσω (μέσω πήραγμα APN πχ); Θα ήταν καλό να έχω "σταθερό" net και στις διακοπές πχ.

    Ευχαριστώ!
    καλησπερα η συσκευη με την συγκεκριμενη σημ δουλευει λεει! , εδω
    το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να βαλεις το dsl με αλλο ρουτερ και να παρεις το μοντεμ οπως ειναι με την καρτα σημ και να το πας σε αλλο χωρο πχ στο εξοχικο γενικα παιζει απο οσο εχω διαβασει ! βεβαια η κοσμοτε εχει βαλει συγκεκριμενη διευθυνση που δηλωνει . Τελος μπορεις να ζητησεις απο το 13888 το power bank του ρουτερ που στο στελνουνε δωρεαν , εμενα μου εχουνε στειλει το lamtech και φορτιζεις την μπαταρια και μετα το βαζεις στο ρουτερ και το χρησιμοποιεις πχ στο αμαξι και σε χωρο που δεν εχει ρευμα για 4-6 ωρες καπου εκει .

Σελ. 31 από 41 ΠρώτηΠρώτη ... 112126293031323336 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Hybrid Access Cosmote
    Από pankostas στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-05-16, 00:02
  2. Hybrid Access
    Από Ligkas στο φόρουμ COSMOTE VDSL
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-04-16, 11:45
  3. Cosmote Hybrid?
    Από Panagiotis477 στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-03-16, 19:32
  4. Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-03-16, 16:07
  5. Cosmote Huawei E122 και Win 10
    Από bromiaris1gr στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-01-16, 21:25

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας