Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 54
  1. #31
    Εγγραφή
    08-01-2009
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    175
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Το κορυφαίο το άκουσα πριν από λίγο όταν πήρα να ανανεώσω το συμβόλαιο μου που έληγε και ξαφνικά ο υπάλληλος μου λέει ότι, "εφόσον θα συνεχίσετε με double play vdsl, θα πρέπει αναγκαστικά να αλλάξουμε την σταθερή σας τηλεφωνία από pots σε voip" εκεί ήταν που στράβωσα κι αφού του εξήγησα του λόγους,( ενδεχόμενο διακοπής ρεύματος, αστάθεια κατά την διάρκεια των κλήσεων, με διακοπές κλπ), αυτός ήταν ανένδοτος και συνέχισε να μου λέει ότι ακόμα κι αν δεν κάνω τώρα την αλλαγή κάποια στιγμή θα μου επιβληθεί αναγκαστικά.
    Άλλαξε στάση στην επιμονή του όταν του είπα ότι δεν χρησιμοποιώ το ρουτερ του ΟΤΕ αλλά ένα που το αγόρασα εγώ. Τότε μου λέει, "θα παραμείνετε με την υπάρχουσα τηλεφωνία". Ας φτάσουν λοιπόν να έχουν οπτική ίνα σε κάθε νοικοκυριό στην Ελλάδα και μετά να τους κάνουμε την χάρη με το voip, που κατ εμέ θα εξακολουθεί να είναι μια πιο επιρρεπείς τεχνολογία από αυτή της pots, όσο κι αν εξελιχθούν τα δίκτυά τους.

  2. #32
    Εγγραφή
    09-09-2006
    Περιοχή
    Αθηνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    2.486
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    ISP
    Γείτονας
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από E_lectron Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το κορυφαίο το άκουσα πριν από λίγο όταν πήρα να ανανεώσω το συμβόλαιο μου που έληγε και ξαφνικά ο υπάλληλος μου λέει ότι, "εφόσον θα συνεχίσετε με double play vdsl, θα πρέπει αναγκαστικά να αλλάξουμε την σταθερή σας τηλεφωνία από pots σε voip" εκεί ήταν που στράβωσα κι αφού του εξήγησα του λόγους,( ενδεχόμενο διακοπής ρεύματος, αστάθεια κατά την διάρκεια των κλήσεων, με διακοπές κλπ), αυτός ήταν ανένδοτος και συνέχισε να μου λέει ότι ακόμα κι αν δεν κάνω τώρα την αλλαγή κάποια στιγμή θα μου επιβληθεί αναγκαστικά.
    Άλλαξε στάση στην επιμονή του όταν του είπα ότι δεν χρησιμοποιώ το ρουτερ του ΟΤΕ αλλά ένα που το αγόρασα εγώ. Τότε μου λέει, "θα παραμείνετε με την υπάρχουσα τηλεφωνία". Ας φτάσουν λοιπόν να έχουν οπτική ίνα σε κάθε νοικοκυριό στην Ελλάδα και μετά να τους κάνουμε την χάρη με το voip, που κατ εμέ θα εξακολουθεί να είναι μια πιο επιρρεπείς τεχνολογία από αυτή της pots, όσο κι αν εξελιχθούν τα δίκτυά τους.
    +1 Έτσι....
    "If you pay peanuts you get monkeys"
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Άλλοι καταλαβαίνουν ότι διαβάζουν και άλλοι διαβάζουν ότι καταλαβαίνουν
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Η αλήθεια που δεν σας λένε, i7 2600K vs i7 8700K σημειώσατε Χ

  3. #33
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.764
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από E_lectron Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το κορυφαίο το άκουσα πριν από λίγο όταν πήρα να ανανεώσω το συμβόλαιο μου που έληγε και ξαφνικά ο υπάλληλος μου λέει ότι, "εφόσον θα συνεχίσετε με double play vdsl, θα πρέπει αναγκαστικά να αλλάξουμε την σταθερή σας τηλεφωνία από pots σε voip" εκεί ήταν που στράβωσα κι αφού του εξήγησα του λόγους,( ενδεχόμενο διακοπής ρεύματος, αστάθεια κατά την διάρκεια των κλήσεων, με διακοπές κλπ), αυτός ήταν ανένδοτος και συνέχισε να μου λέει ότι ακόμα κι αν δεν κάνω τώρα την αλλαγή κάποια στιγμή θα μου επιβληθεί αναγκαστικά.
    Άλλαξε στάση στην επιμονή του όταν του είπα ότι δεν χρησιμοποιώ το ρουτερ του ΟΤΕ αλλά ένα που το αγόρασα εγώ. Τότε μου λέει, "θα παραμείνετε με την υπάρχουσα τηλεφωνία". Ας φτάσουν λοιπόν να έχουν οπτική ίνα σε κάθε νοικοκυριό στην Ελλάδα και μετά να τους κάνουμε την χάρη με το voip, που κατ εμέ θα εξακολουθεί να είναι μια πιο επιρρεπείς τεχνολογία από αυτή της pots, όσο κι αν εξελιχθούν τα δίκτυά τους.
    Τέλη 17, άντε μέσα στο 18 έχουν πει ότι θα έχουν γυρίσει όλοι σε VoIP πάντως...

  4. #34
    Εγγραφή
    08-01-2009
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    175
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τέλη 17, άντε μέσα στο 18 έχουν πει ότι θα έχουν γυρίσει όλοι σε VoIP πάντως...
    Καταλαβαίνω ότι η τάση είναι να οδηγηθούν όλοι σε voip, αλλά στην Ελλάδα επειδή τίποτα δεν γίνεται σωστά και οργανομενα, θεωρώ ότι θα αναγκάσουν τον κόσμο να πάει προς αυτή την τεχνολογία πριν ακόμη φτάσουν το δίκτυο σε βαθμό που να μπορεί να στηρίξει σωστά μια τέτοια μετάβαση. Επιπλέον γιατί πρέπει να υποχρεώσουν τον καθένα να έχει και ένα ups , προκειμένου να έχει τηλέφωνο σε μια πιθανή διακοπή ρεύματος;
    Σχετικά με τους εναλλακτικούς παρόχους γνωρίζει κάποιος τι πρόκειται να πράξουν στο προσεχές μέλλον;

  5. #35
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από E_lectron Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το κορυφαίο το άκουσα πριν από λίγο όταν πήρα να ανανεώσω το συμβόλαιο μου που έληγε και ξαφνικά ο υπάλληλος μου λέει ότι, "εφόσον θα συνεχίσετε με double play vdsl, θα πρέπει αναγκαστικά να αλλάξουμε την σταθερή σας τηλεφωνία από pots σε voip" εκεί ήταν που στράβωσα κι αφού του εξήγησα του λόγους,( ενδεχόμενο διακοπής ρεύματος, αστάθεια κατά την διάρκεια των κλήσεων, με διακοπές κλπ), αυτός ήταν ανένδοτος και συνέχισε να μου λέει ότι ακόμα κι αν δεν κάνω τώρα την αλλαγή κάποια στιγμή θα μου επιβληθεί αναγκαστικά.
    Άλλαξε στάση στην επιμονή του όταν του είπα ότι δεν χρησιμοποιώ το ρουτερ του ΟΤΕ αλλά ένα που το αγόρασα εγώ. Τότε μου λέει, "θα παραμείνετε με την υπάρχουσα τηλεφωνία". Ας φτάσουν λοιπόν να έχουν οπτική ίνα σε κάθε νοικοκυριό στην Ελλάδα και μετά να τους κάνουμε την χάρη με το voip, που κατ εμέ θα εξακολουθεί να είναι μια πιο επιρρεπείς τεχνολογία από αυτή της pots, όσο κι αν εξελιχθούν τα δίκτυά τους.
    καλημερα, ειχα voip pstn και μαλιστα απο vivodi 10mbps και netone 11-13 και ΠΟΤΕ δεν ειχα κανενα προβλημα που αναφερεις! και μιλαμε για χρονια! τελεια ποιοτητα ηχου μη σου πω καλυτερη απο Pstn, καμια διακοπη, ολα αψογα! το μοναδικο ειναι οτι αμα πεσει το ρευμα δεν εχεις τηλεφωνο, ή αμα πεσει το ιντερνετ, κατι που δεν εγινε ποτε με το ιντερνετ και οσο για το ρευμα αν δεν εχεις ενσυρματο τηλ παλι δεν εχεις!!! φανταζομαι λιγοι πλεον εχουμε ενσυρματα τηλεφωνα ετσι?
    με την VDSL υπαρχει 100% σταθεροτητα. Κανενας φοβος. Αντιθετως η τηλεφωνια σε Pstn καθαρα (οχι voip) εχει πολλα μειονεκτηματα που δεν ειναι επι του θεματος να αναλυσουμε τωρα.
    Ισχυει οτι σταδιακα ολοι τουλαχιστον μεχρι το τελος του 2018 θα γινουν VOIP. Kαι εννοειτε οτι η ISDN θα καταργηθει εντελως.
    Η FFTH θα παρει πολλααααααααααααααα χρονια ακομα......εδω ακομα VDSL δεν εχουμε παντου!!!! ουτε καν στο κεντρο Αθηνας!!!!!!!
    οποτε το VOIP θα υπολοποιηθει πανω απο VDSL πολυ νωριτερα, πριν ακομα να εχουμε ολοι στην Ελλαδα VDSL....θελουμε δεν θελουμε!

  6. #36
    Εγγραφή
    08-01-2009
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    175
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα, ειχα voip pstn και μαλιστα απο vivodi 10mbps και netone 11-13 και ΠΟΤΕ δεν ειχα κανενα προβλημα που αναφερεις! και μιλαμε για χρονια! τελεια ποιοτητα ηχου μη σου πω καλυτερη απο Pstn, καμια διακοπη, ολα αψογα! το μοναδικο ειναι οτι αμα πεσει το ρευμα δεν εχεις τηλεφωνο, ή αμα πεσει το ιντερνετ, κατι που δεν εγινε ποτε με το ιντερνετ και οσο για το ρευμα αν δεν εχεις ενσυρματο τηλ παλι δεν εχεις!!! φανταζομαι λιγοι πλεον εχουμε ενσυρματα τηλεφωνα ετσι?
    με την VDSL υπαρχει 100% σταθεροτητα. Κανενας φοβος. Αντιθετως η τηλεφωνια σε Pstn καθαρα (οχι voip) εχει πολλα μειονεκτηματα που δεν ειναι επι του θεματος να αναλυσουμε τωρα.
    Ισχυει οτι σταδιακα ολοι τουλαχιστον μεχρι το τελος του 2018 θα γινουν VOIP. Kαι εννοειτε οτι η ISDN θα καταργηθει εντελως.
    Η FFTH θα παρει πολλααααααααααααααα χρονια ακομα......εδω ακομα VDSL δεν εχουμε παντου!!!! ουτε καν στο κεντρο Αθηνας!!!!!!!
    οποτε το VOIP θα υπολοποιηθει πανω απο VDSL πολυ νωριτερα, πριν ακομα να εχουμε ολοι στην Ελλαδα VDSL....θελουμε δεν θελουμε!
    Δεν διαφωνώ ότι ως τεχνολογία το voip μπορεί να έχει περισσότερα πλεονεκτήματα από την Pstn τηλεφωνία, ωστόσο και γω πριν κάποια χρόνια από γνωστούς στην περιοχή μου, που είχαν επιλέξει την hol ως πάροχο, κάθε τόσο είχαν διακοπές κατά την διάρκεια μιας συνδιάλεξης.
    Γενικά πιστεύω ότι θα πρέπει πρώτα να φτιαχτεί από τον ΟΤΕ ή οποιοδήποτε άλλο, μια σωστή υποδομή δικτύου και μετά να γίνει μια καθολική μετάβαση, ώστε να μην υπάρχουν παρατράγουδα.

  7. #37
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.764
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από E_lectron Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταλαβαίνω ότι η τάση είναι να οδηγηθούν όλοι σε voip, αλλά στην Ελλάδα επειδή τίποτα δεν γίνεται σωστά και οργανομενα, θεωρώ ότι θα αναγκάσουν τον κόσμο να πάει προς αυτή την τεχνολογία πριν ακόμη φτάσουν το δίκτυο σε βαθμό που να μπορεί να στηρίξει σωστά μια τέτοια μετάβαση. Επιπλέον γιατί πρέπει να υποχρεώσουν τον καθένα να έχει και ένα ups , προκειμένου να έχει τηλέφωνο σε μια πιθανή διακοπή ρεύματος;
    Σχετικά με τους εναλλακτικούς παρόχους γνωρίζει κάποιος τι πρόκειται να πράξουν στο προσεχές μέλλον;
    Από ότι ξέρω πάντως μέχρι στιγμής δίνουν UPS αυτοί, τσάμπα (ή με χρησιδάνειο λογικά)...

  8. #38
    Εγγραφή
    08-01-2009
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    175
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από ότι ξέρω πάντως μέχρι στιγμής δίνουν UPS αυτοί, τσάμπα (ή με χρησιδάνειο λογικά)...
    Σε μένα πάντως ο υπάλληλος που μίλησα παραδέχτηκε ότι η περίπτωση διακοπής ρεύματος είναι το μεγάλο μείον για την voip, ωστόσο δεν μου ανέφερε ότι προτίθενται ως εταιρία να μου δώσουν ups. Μάλιστα μου πρότεινε να αγοράσω ένα.

  9. #39
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από ότι ξέρω πάντως μέχρι στιγμής δίνουν UPS αυτοί, τσάμπα (ή με χρησιδάνειο λογικά)...
    καλημερα! στην δουλεια μου βαλαμε VDSL 30 απο ΟΤΕ και δωσανε ενα UPS αλλα δεν ειναι αυτο που νομιζετε! καταρχην εμεις δεν ειμαστε με VOIP, ειπανε οτι ειναι για το router να μην παθει ζημια απο διακοπες κτλ της ΔΕΗ, ειναι ενα μικρο κουτακι με την μεγαλυτερη ταση στα 12V!!! δεν ειναι δλδ 220V.
    Και δεν ειναι για το VOIP αποκλειστικα, ειναι για για προστασια του VDSL router.
    Προσωπικα εγω ΠΑΝΤΑ τα δικα μου μηχανηματα και Αθηνα και εξοχικο τα εχω και σε UPS και σε σταθεροποιητη ρευματος με αντικεραυνικη προστασια.
    Αλλα ειπαμε ΑΝ δεν εχουμε ΕΝΣΥΡΜΑΤΑ τηλεφωνα οταν κοπει το ρευμα ΠΑΛΙ δεν θα εχουμε σταθερο!!!!
    και εγω με VOIP ποσα χρονια ποτε δεν με πειραξε η διακοπη ρευματος απλα γιατι δεν ειχα κανενα ενσυρματο τηλεφωνο!!! αν εχετε παω πασο, αλλα βαζω στοιχημα οι περισσοτεροι δεν εχουν!
    Ισως επειδη ειμαστε επαγγελματικη γραμμη να δωσανε δεν ξερω αν δινουν σε ιδιωτες.
    http://www.adslgr.com/forum/threads/...9%CE%B1/page24
    post #355 εχει φωτος αυτο ειναι!
    ακριβως αυτο δλδ http://www.conceptum.gr/eksoplismos/...-42-39/miniups
    ο εξοπλισμος του ΟΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ πλεον εδω και καιρο ειναι με χρισηδανειο! αν διακοψετε πρεπει να τα δωσετε πισω!
    οταν ειχα οτε προλαβα το ADSL router ZTE W300 αυτο δεν ηταν και μου εμεινε. Απο εκει και μετα ολα ειναι με χρησιδανειο δλδ και το adsl router zte 108 κατι και οτι εχει σχεση με VDSL κτλ.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από E_lectron Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε μένα πάντως ο υπάλληλος που μίλησα παραδέχτηκε ότι η περίπτωση διακοπής ρεύματος είναι το μεγάλο μείον για την voip, ωστόσο δεν μου ανέφερε ότι προτίθενται ως εταιρία να μου δώσουν ups. Μάλιστα μου πρότεινε να αγοράσω ένα.
    σιγα το ups που δινουν δεν ειναι τιποτα τρελο περισσοτερο ενα μεγαλο powerbank μου θυμιζει! http://www.alibaba.com/product-detai...172204549.html
    Αμα εχεις κανονικο ups ριξε και το router σου πανω, ετσι εχω κανει εδω και πολλα χρονια.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 28-06-16 στις 12:59.

  10. #40
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.764
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine
    Path Level
    Fastpath
    και σε οικιακούς χρήστες δίνουν, confirmed...

  11. #41
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    και σε οικιακούς χρήστες δίνουν, confirmed...
    παντως δεν ειπα εγω οτι δεν δινουν. Εμεις επειδη ειμαστε εταιρια εχουμε 2 νουμερα, στο 1 ειναι και FAX, και μου ειπαν οτι θα ειναι οκ, αλλα θελει μια διαδικασια, και επειδη εχουμε και τηλεφωνικο κεντρο PSTN το αποφυγαμε.
    Φυσικα και δινουν σε ΟΛΟΥΣ αν τους ζητηθει!!!
    Το UPS 12V δεν ξερω με τι κριτηρια το δινουν, γιατι αρκετοι πηγαν σε ΟΤΕ VDSL και δεν τους το δωσανε!
    να πω μαλιστα πως ΠΡΩΤΑ ηρθε το UPS και μετα απο 1-2 μερες το VDSL router απο διαφορετικο κουριερ, αλλη διευθυνση αποστολης και αλλη εταιρια.

  12. #42
    Εγγραφή
    08-01-2009
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    175
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Το voip του ΟΤΕ παίζει μονό με το speedport ή μπορεί να λειτουργήσει και με άλλο ρουτερ που υποστηρίζει την εν λογο τεχνολογία;

  13. #43
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από E_lectron Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το voip του ΟΤΕ παίζει μονό με το speedport ή μπορεί να λειτουργήσει και με άλλο ρουτερ που υποστηρίζει την εν λογο τεχνολογία;
    καλημερα, λογικα πρεπει να παιζει αλλα δεν εχεις υποστηριξη μετα! μονο το δικο τους γνωριζουν και ειναι λογικοτατο αλλωστε!

  14. #44
    Εγγραφή
    08-01-2009
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    175
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα, λογικα πρεπει να παιζει αλλα δεν εχεις υποστηριξη μετα! μονο το δικο τους γνωριζουν και ειναι λογικοτατο αλλωστε!
    Κάπου διάβασα ότι για να ρυθμίσεις ένα ρουτερ εκτός του οτε, είναι πρακτικά αδύνατο γιατί οι ρυθμίσεις για το voip είναι κλειδωμένες. Δεν ξέρω αν πράγματι ισχύει αυτό.

  15. #45
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Στο ρουτερ της δουλειας μου παντως αυτο δλδ που δινει ο ΟΤΕ δεν εχω δει οντως να δειχνει κατι, μαλλον ειναι κλειδωμενες.

Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 41
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-06-16, 21:54
  2. Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-06-16, 16:21
  3. Μηνύματα: 56
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-04-16, 11:36
  4. Μηνύματα: 44
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-01-16, 09:44
  5. Μηνύματα: 336
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-01-16, 23:40

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας