Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-22 από 22
  1. #16
    Εγγραφή
    18-10-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    311
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΑΡΤΕΜΙΟΣ
    1% πάνω το ΦΠΑ, 10% πάνω η Voda!

  2. #17
    Το avatar του μέλους daywalker06
    daywalker06 Guest
    Αφού τα κορόιδα πληρώνουν

  3. #18
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.007
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    καλησπερα δηλαδη μετα το ελαχιστο χρονο του ενος λεπτου μετα δεν ητανε ανα δευτερολεπτο τωρα το κανανε ανα λεπτο; παμε καλα; πολυ αδικο . πχ μιλας 3 λεπτα και 2 δευτερα και σου αφαιρει σαν να μιλησες 4 λεπτα .. αδικο τελειως.. αν και ποτε χωρις πακετο δεν μιλαμε πια.. 0,65ευρω το λεπτο πανακριβα! να το καταλαβει ο κοσμος και να βαζει πακετο και ας το ανεβασουνε οσο θελουνε .. κανεις δεν θα το νοιαζει ! ακομα και η αυτοματη ενεργοποιηση πακετου ειναι μια πολυ καλη κινηση ιδιαιτερα για ατομα που δεν ξερουνε να ασχοληθουνε με πακετα και με το mu account οποτε ειναι προστασια της γραμμης η αυτοματη ενεργοποιηση του πακετου! , απο την αλλη θα πρεπει αμα στελνετε μυνηματα και εκει να ενεργοποιησετε ενα πακετο. διοτι με 0,15 ευρω το μυνημα παει η καρτα σας ..

  4. #19
    Εγγραφή
    22-08-2015
    Μηνύματα
    392
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Hol
    Εγώ αν και συνήθως βάζω μία κάρτα το μήνα των δέκα ευρώ και παρακολουθώ πάντα πόσα χρήματα έχω στην κάρτα, ε κάποιο μήνα δεν θα βάλω κάρτα, αναγκαστικά δεν θα τηλεφωνώ εκείνον τον μήνα, τι να κάνουμε; Η κρίση! Κάποτε υπήρξαμε και...χωρίς κινητό!

  5. #20
    Εγγραφή
    15-02-2007
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    31
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    βρε παιδια μην κραζετε αναλογη ειδηση εχει αναρτηθει πριν περιπου 2 εβδομαδες για αυξησεις τιμων και απο κοσμοτε
    ακολουθει αν δεν εχει ανοιξει ηδη το χορο η wind.
    kartel τα λενε αυτα στην κολομβια και βαρωνους αυτους που τα διαχειριζονται(ονοματα δΕν λΕμΕ Τις υπολειψεις δεν τις θιγουμε)

  6. #21
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.442
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Αν και δεν είμαι στην Vodafone.... είμαι στην Wind αλλά δεν έχει και σημασία !

    Είμαι σε κάρτα εδώ και πολλά χρόνια και θα παραμείνω έτσι.... Εχω 1 Gb από την κάρτα ανανέωσης και μου φτάνει και μου περισσεύει .... Στο σπίτι εχω το wifi και έξω όταν είμαι επειδή γύρω εκεί που κινούμε ...έχω πολλά καφέ στα οποία πάω ...πολλές φορές έχω το pass οπότε όταν είμαι κοντά όλο και κάποιο θα πιάνει ... Ομιλία έχω με VPN μέσα από το κέντρο μου ... και μόνο μέσα από wifi ...

    ΤΟ 1 GB μου φτάνει για σεφράρισμα και πλοήγηση που τους χάρτες πολλές φορές ανοικτούς

    Πολλές φορές επίσης παίρνω και τα εξτρα της εβδομάδας που δίνει ...

    Πραγματικά μόνο τα πολύ απαραίτητα-επαγγελματικά κάνω μέσα από την Wind ........

    Σπανίως βάζω πάνω από 10 Ευρώ ... Μόνο στις διακοπές μου για να έχω πολλά GB λόγω Internet .... αν και στο χωριό μου έβαλα ADSL οπότε όλα κομπλέ !

    - - - Updated - - -

    Δουλεύω πολύυυυυυυυυυυυ μα παρα πολύ το Viper... και δεν στέλνω άπερες φωτόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο στο facebookkkkkkkkkkkk

  7. #22
    Εγγραφή
    28-11-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    686
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    39321/3993
    ISP
    HCN
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Thomson TWG870
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVader Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν και δεν είμαι στην Vodafone.... είμαι στην Wind αλλά δεν έχει και σημασία !

    Είμαι σε κάρτα εδώ και πολλά χρόνια και θα παραμείνω έτσι.... Εχω 1 Gb από την κάρτα ανανέωσης και μου φτάνει και μου περισσεύει .... Στο σπίτι εχω το wifi και έξω όταν είμαι επειδή γύρω εκεί που κινούμε ...έχω πολλά καφέ στα οποία πάω ...πολλές φορές έχω το pass οπότε όταν είμαι κοντά όλο και κάποιο θα πιάνει ... Ομιλία έχω με VPN μέσα από το κέντρο μου ... και μόνο μέσα από wifi ...

    ΤΟ 1 GB μου φτάνει για σεφράρισμα και πλοήγηση που τους χάρτες πολλές φορές ανοικτούς

    Πολλές φορές επίσης παίρνω και τα εξτρα της εβδομάδας που δίνει ...

    Πραγματικά μόνο τα πολύ απαραίτητα-επαγγελματικά κάνω μέσα από την Wind ........

    Σπανίως βάζω πάνω από 10 Ευρώ ... Μόνο στις διακοπές μου για να έχω πολλά GB λόγω Internet .... αν και στο χωριό μου έβαλα ADSL οπότε όλα κομπλέ !

    - - - Updated - - -

    Δουλεύω πολύυυυυυυυυυυυ μα παρα πολύ το Viper... και δεν στέλνω άπερες φωτόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο στο facebookkkkkkkkkkkk
    επειδη δεν καταλαβα, βαζεις τον μηνα 10 ευρω, οποτε παιρνεις 1gb ιντερνετ, το οποιο σου φτανει, ολα τα αλλα τα κανεις μεσα απο το ιντερνετ... τα δεκα ευρω που τα ξοδευεις?
    δεν παιρνεις πακετα ομιλιας?
    εγω για παραδειγμα στην Q βαζω 10 ευρω, παιρνω 1 γιγα ιντερνετ και 1000 λεπτα προς Q, με τα 10 ευρω αγοραζω 1-2 πακετα ομιλιας δλδ 200' προς ολους με χρεωση ανα δευτερολεπτο (τωρα τελευταια παιρνω το νεο πακετο economy που δινει 150' προς ολους και 150' προς wind/Q αλλα μαλλον ειναι προσωρινο) και ετσι βγαζω τον μηνα ΑΝΕΤΑ με λιγοτερο απο 10 ευρω...

    αυτο που δεν καταλαβα ειναι γιατι να παιδευεσαι με VPN και να κανεις μονο τις ανγκαιες κλησεις, αφου βαζεις τα 10 ευρω και μπορεις να βαλεις και ενα 2 πακετα.....

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 70
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-07-17, 02:32
  2. Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-04-16, 00:27
  3. Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-10-15, 13:21
  4. Μηνύματα: 136
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-09-15, 00:04
  5. Μηνύματα: 761
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-07-15, 11:49

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας