Σελ. 749 από 817 ΠρώτηΠρώτη ... 729739744747748749750751754759769 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 11.221-11.235 από 12249
  1. #11221
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.634
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξέρεις ότι μπορεί να κερδίσει και πουλώντας εθνική υπερηφάνεια, χωρίς να εισβάλλει στην Ελλάδα.

    Ξέρεις ότι ένας από τους πιο αποδοτικούς τρόπους να ξεγελάσεις τους πεινασμένους είναι να πουλήσεις πατριωτικές παπατζες με το κιλό.

    Ξέρεις φαντάζομαι ότι πατριωτικές παπατζες, μπορεί να πουλήσουν πολλοί και όχι μόνο οι τούρκοι.

    Πόσες φορές την έχουμε ζήσει αυτή την επανάληψη? Έχω ειλικρινά χάσει το μέτρημα.
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  2. #11222
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.789
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nassos83 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι "συναισθηματικές συζητήσεις", είναι η πραγματικότητα. Πουλάω το σύνθημα "η κακιά Δύση θέλει να μας διαλύσει" γιατί κυβερνάω ένα τεχνητό κράτος αμόρφωτων και φανατισμένων που μόνο με δικτατορία και με "μπαμπούλα" κρατιέται ενωμένο.
    Δεν υπάρχει σχεδόν κανένα Κράτος που να μην πουλά ακριβώς αυτό το αφήγημα, από τη σύστασή του.
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  3. #11223
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nassos83 Εμφάνιση μηνυμάτων
    18 Ιουνίου 2023, και ο Σουλτάνος θέλει να κάνει κάτι θεαματικό μπας και κερδίσει. Αν δεν του βγεί η εθνοκάθαρση των Κούρδων με την εισβολή στη Β. Συρία, θα στραφεί σε εμάς.
    Χλωμό το βλέπω. Όσο ηλιθιότητα και να τον δέρνει, ξέρει ότι δεν είμαστε κουρδοι (υπό την έννοια ότι έχουμε οργανωμένο στρατό και πάρα πολλά όπλα άρα θα είναι blood bath ακόμα και αν μιλάμε για μια εβδομαδα)


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  4. #11224
    Εγγραφή
    20-11-2016
    Περιοχή
    Νέα Σμύρνη Αττικής
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    202
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    Router
    Zyxel VMG8623-T50B
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χλωμό το βλέπω. Όσο ηλιθιότητα και να τον δέρνει, ξέρει ότι δεν είμαστε κουρδοι (υπό την έννοια ότι έχουμε οργανωμένο στρατό και πάρα πολλά όπλα άρα θα είναι blood bath ακόμα και αν μιλάμε για μια εβδομαδα)
    Όλα να τα περιμένεις από αυτόν.

  5. #11225
    Εγγραφή
    01-11-2011
    Μηνύματα
    3.603
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να μην σας χαλάσω το αφήγημα, αλλά το πρώτο που γίνεται σε περίπτωση επιστράτευσης, είναι η απαγόρευση εξόδου για ηλικίες 18-60
    με το που δεις ΕΔ να φευγουν ξερεις οτι περιμενουν μεσα σε 7 μερες κατι
    με το που φυγουν οβα/εποπ κτλ κτλ ξερεις οτι μεσα σε 3 μερες κατι θα γινει
    αρα εχεις χρονο

  6. #11226
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από konig Εμφάνιση μηνυμάτων
    με το που δεις ΕΔ να φευγουν ξερεις οτι περιμενουν μεσα σε 7 μερες κατι
    με το που φυγουν οβα/εποπ κτλ κτλ ξερεις οτι μεσα σε 3 μερες κατι θα γινει
    αρα εχεις χρονο
    Και θα σε ειδοποιήσουν αν κλείσουν τα αεροδρόμια? Αν πάμε σε άγριες καταστάσεις θα τα κλείσουν όλα όπως ακριβώς καναν με τα capital control ώστε να μη προλάβουν κάποιοι να φύγουν.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  7. #11227
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και θα σε ειδοποιήσουν αν κλείσουν τα αεροδρόμια? Αν πάμε σε άγριες καταστάσεις θα τα κλείσουν όλα όπως ακριβώς καναν με τα capital control ώστε να μη προλάβουν κάποιοι να φύγουν.
    Θα το κάνουν όπως και στην Ουκρανία.
    Παραθυράκι έχει το να δηλώσεις ότι αλλάζεις φύλο.
    Βέβαια στην περίπτωση της Ουκρανίας έχουμε και κόσμο που επιλέγει απο μόνος του να επιστρέψει πίσω στην πατρίδα να βοηθήσει, θέλω να πιστεύω οτι θα το έχουμε και εδώ

  8. #11228
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.177
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Συγγνώμη που το λέω έτσι χύμα αλλά εγώ δεν θα πάω να σκοτωθώ υπό τις οδηγίες Κυριάκων όπως δεν θα πήγαινα υπό τις οδηγίες Σημιτιδων και πολλών άλλων. Αν γίνει μπαφ και όλοι αυτοί κρυφτούν και εμφανίζονται μόνο στρατιωτικοί που θα κάνουν την δουλειά τους, τότε θα πεθάνω για την πατρίδα μου.
    Βαρατε με δεν με νοιάζει αλλά μου έχουν κάνει την ψυχολογία σκατά τόσα χρόνια με τις ηλίθιες πολιτικές τους που δεν έχει κανένα αποτέλεσμα εντέλει για την ασφαλεία της χώρας.

  9. #11229
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγγνώμη που το λέω έτσι χύμα αλλά εγώ δεν θα πάω να σκοτωθώ υπό τις οδηγίες Κυριάκων όπως δεν θα πήγαινα υπό τις οδηγίες Σημιτιδων και πολλών άλλων. Αν γίνει μπαφ και όλοι αυτοί κρυφτούν και εμφανίζονται μόνο στρατιωτικοί που θα κάνουν την δουλειά τους, τότε θα πεθάνω για την πατρίδα μου.
    Βαρατε με δεν με νοιάζει αλλά μου έχουν κάνει την ψυχολογία σκατά τόσα χρόνια με τις ηλίθιες πολιτικές τους που δεν έχει κανένα αποτέλεσμα εντέλει για την ασφαλεία της χώρας.
    Σε καταλαβαίνω. Έχω υπηρετήσει 20 μήνες, 6 μήνες Λήμνο το 96 , Ι4 αλλά θα μπορούσα να μην υπηρετήσω ακριβώς λόγω θεμάτων υγείας (με ρώτησαν αν θέλω και τους είπα ότι αυτοί θα το κρίνουν, δεν είναι η επιλογή μου).
    Αν λοιπόν πηγαίναμε σε πόλεμο και δεδομένου ότι η υγεία μου από ένα ανίατο πλέον έχει πάει και στα 2, για να πολέμησω περιμένω τους ηγέτες να ηγούνται και τα παιδιά τους στο μέτωπο και οχι εμάς cannon fodder.

  10. #11230
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγγνώμη που το λέω έτσι χύμα αλλά εγώ δεν θα πάω να σκοτωθώ υπό τις οδηγίες Κυριάκων όπως δεν θα πήγαινα υπό τις οδηγίες Σημιτιδων και πολλών άλλων. Αν γίνει μπαφ και όλοι αυτοί κρυφτούν και εμφανίζονται μόνο στρατιωτικοί που θα κάνουν την δουλειά τους, τότε θα πεθάνω για την πατρίδα μου.
    Βαρατε με δεν με νοιάζει αλλά μου έχουν κάνει την ψυχολογία σκατά τόσα χρόνια με τις ηλίθιες πολιτικές τους που δεν έχει κανένα αποτέλεσμα εντέλει για την ασφαλεία της χώρας.
    Sorry, αλλά που είδες οτι θα μας ρωτήσουν;
    Στο ρωτάω γιατί απο όσο λες έχεις πας φαντάρος μάχιμος, έχεις διαβάσει τι προβλέπεται σε περίπτωση πολέμου.
    Που είδες να υπάρχει επιλογή;

  11. #11231
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.177
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Sorry, αλλά που είδες οτι θα μας ρωτήσουν;
    Στο ρωτάω γιατί απο όσο λες έχεις πας φαντάρος μάχιμος, έχεις διαβάσει τι προβλέπεται σε περίπτωση πολέμου.
    Που είδες να υπάρχει επιλογή;
    Ναι έχεις δίκιο. Τον πόνο μου είπα.
    Αν και 51 εν το μεταξύ δεν έχω άσπρο χαρτί όπως άλλοι στην ηλικία μου. Παίζει κανα ρόλο η ειδικότητα? Ελεύθερος σκοπευτής ήμουν, πεζικό.

  12. #11232
    Εγγραφή
    29-04-2002
    Περιοχή
    Cavern III, Hallway VII
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    4.219
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Δεν είμαι στρατιωτικός και όταν υπηρέτησα, Ι4 ήμουν, αλλά σε κάθε περίπτωση το να αναμένουμε γενική επιστράτευση και γενικευμένο πόλεμο παραμένει ακόμα και σήμερα μακρινό σενάριο. Πιθανότερα σενάρια κρίνω το να αποφασίσει ο σουλτάνος κάτι προς "θερμό" επεισόδιο και/ή κάτι το οποίο θα του δίνει στρατηγικό πλεονέκτημα ώστε να το "διαπραγματευτεί". Αν δεν κάνω λάθος, ακόμα και αν σφίξουν τα πωπουδάκια, πριν τη γενική επιστράτευση προβλέπεται η στελέχωση κρίσιμων μονάδων με εφέδρους επιφυλακής. Μπορεί, λοιπόν, π.χ. το τάγμα στη Μυτιλήνη όπου υπηρέτησα να αυξηθεί η δύναμή του σε κάτι πιο μάχιμο αριθμητικά από τα 20-30 άτομα που είμασταν εμείς τότε, δύναμη πολέμου πρέπει να είχε 400 άτομα και με επιφυλακή ίσως 100κάτι - αλλά για να πάμε σε γενική επιστράτευση και κατάσταση πολέμου, ποτέ μη λες ποτέ, οι πιθανότητες είναι μικρές όμως.

    Κάτα τα άλλα, αν το πράγμα πάει κατά διαόλου και φτάσουν στο σημείο να καλέσουν τον κόσμο όλο, άοπλοι included, να προσφέρω, δε λέω, αλλά ρεαλιστικά το πολύ σε κανένα πόστο υποστήριξης να με βρίσκανε. Είμαι και 20-30 κιλά πιο βαρύς από όταν ήμουν φαντάρος, ευκαιρία για crash diet & fitness
    Το avatar μου προς τιμήν των 25 χρόνων του Command & Conquer (1995 - 2020).
    Beneath this mask, there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof!

  13. #11233
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.177
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sovjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είμαι στρατιωτικός και όταν υπηρέτησα, Ι4 ήμουν, αλλά σε κάθε περίπτωση το να αναμένουμε γενική επιστράτευση και γενικευμένο πόλεμο παραμένει ακόμα και σήμερα μακρινό σενάριο. Πιθανότερα σενάρια κρίνω το να αποφασίσει ο σουλτάνος κάτι προς "θερμό" επεισόδιο και/ή κάτι το οποίο θα του δίνει στρατηγικό πλεονέκτημα ώστε να το "διαπραγματευτεί". Αν δεν κάνω λάθος, ακόμα και αν σφίξουν τα πωπουδάκια, πριν τη γενική επιστράτευση προβλέπεται η στελέχωση κρίσιμων μονάδων με εφέδρους επιφυλακής. Μπορεί, λοιπόν, π.χ. το τάγμα στη Μυτιλήνη όπου υπηρέτησα να αυξηθεί η δύναμή του σε κάτι πιο μάχιμο αριθμητικά από τα 20-30 άτομα που είμασταν εμείς τότε, δύναμη πολέμου πρέπει να είχε 400 άτομα και με επιφυλακή ίσως 100κάτι - αλλά για να πάμε σε γενική επιστράτευση και κατάσταση πολέμου, ποτέ μη λες ποτέ, οι πιθανότητες είναι μικρές όμως.

    Κάτα τα άλλα, αν το πράγμα πάει κατά διαόλου και φτάσουν στο σημείο να καλέσουν τον κόσμο όλο, άοπλοι included, να προσφέρω, δε λέω, αλλά ρεαλιστικά το πολύ σε κανένα πόστο υποστήριξης να με βρίσκανε. Είμαι και 20-30 κιλά πιο βαρύς από όταν ήμουν φαντάρος, ευκαιρία για crash diet & fitness
    Εγώ είμαι 95 κιλά. Συν 20 κιλά δηλαδή από τοτε που ήμουν φαντάρος αλλά κάνω καταπληκτικό erping αν μου έχεις σαν στόχο εκεί που θες να πάω μια φωτογραφία ή από κεμπαπ ή κανά διπιτο ή γύρο κλπ.
    Χρειάζεται δηλαδή ένας fit ΟΥΚας να πέσει στο σημείο που θέλουμε να καταλάβουμε και να κολλήσει μια φωτό του φαγητού. Θα το δω από 50χλμ απόσταση και τους τσακισα

  14. #11234
    Εγγραφή
    29-04-2002
    Περιοχή
    Cavern III, Hallway VII
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    4.219
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ είμαι 95 κιλά. Συν 20 κιλά δηλαδή από τοτε που ήμουν φαντάρος αλλά κάνω καταπληκτικό erping αν μου έχεις σαν στόχο εκεί που θες να πάω μια φωτογραφία ή από κεμπαπ ή κανά διπιτο ή γύρο κλπ.
    Χρειάζεται δηλαδή ένας fit ΟΥΚας να πέσει στο σημείο που θέλουμε να καταλάβουμε και να κολλήσει μια φωτό του φαγητού. Θα το δω από 50χλμ απόσταση και τους τσακισα
    Το 'χουμε αγαπητέ - θα πάμε εκεί, θα καθαρίζουμε πολύ καλά ξέρω γω και προσωπικά επειδή είχα κάνει και εκατοντάδες ώρες θαλαμοφύλακας, θα τους ξυπνάω όλους με στοργή και Προδέρμ για τις σκοπιές

    #sorrynotsorry
    Το avatar μου προς τιμήν των 25 χρόνων του Command & Conquer (1995 - 2020).
    Beneath this mask, there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof!

  15. #11235
    Εγγραφή
    20-11-2016
    Περιοχή
    Νέα Σμύρνη Αττικής
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    202
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    Router
    Zyxel VMG8623-T50B
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι έχεις δίκιο. Τον πόνο μου είπα.
    Αν και 51 εν το μεταξύ δεν έχω άσπρο χαρτί όπως άλλοι στην ηλικία μου. Παίζει κανα ρόλο η ειδικότητα? Ελεύθερος σκοπευτής ήμουν, πεζικό.
    Ακροβολιστής για την ακρίβεια, και εννοείται κρίσιμη ειδικότητα για Πεζικό. Γι'αυτό και το πράσινο ΕΦΠ. Και σε άλλους άνω των 50 έχουν στείλει Πράσινο ΕΦΠ εκεί που είχαν άσπρο από την εποχή που απολύθηκαν.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sovjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είμαι στρατιωτικός και όταν υπηρέτησα, Ι4 ήμουν, αλλά σε κάθε περίπτωση το να αναμένουμε γενική επιστράτευση και γενικευμένο πόλεμο παραμένει ακόμα και σήμερα μακρινό σενάριο. Πιθανότερα σενάρια κρίνω το να αποφασίσει ο σουλτάνος κάτι προς "θερμό" επεισόδιο και/ή κάτι το οποίο θα του δίνει στρατηγικό πλεονέκτημα ώστε να το "διαπραγματευτεί". Αν δεν κάνω λάθος, ακόμα και αν σφίξουν τα πωπουδάκια, πριν τη γενική επιστράτευση προβλέπεται η στελέχωση κρίσιμων μονάδων με εφέδρους επιφυλακής. Μπορεί, λοιπόν, π.χ. το τάγμα στη Μυτιλήνη όπου υπηρέτησα να αυξηθεί η δύναμή του σε κάτι πιο μάχιμο αριθμητικά από τα 20-30 άτομα που είμασταν εμείς τότε, δύναμη πολέμου πρέπει να είχε 400 άτομα και με επιφυλακή ίσως 100κάτι - αλλά για να πάμε σε γενική επιστράτευση και κατάσταση πολέμου, ποτέ μη λες ποτέ, οι πιθανότητες είναι μικρές όμως.

    Κάτα τα άλλα, αν το πράγμα πάει κατά διαόλου και φτάσουν στο σημείο να καλέσουν τον κόσμο όλο, άοπλοι included, να προσφέρω, δε λέω, αλλά ρεαλιστικά το πολύ σε κανένα πόστο υποστήριξης να με βρίσκανε. Είμαι και 20-30 κιλά πιο βαρύς από όταν ήμουν φαντάρος, ευκαιρία για crash diet & fitness
    Αν αποφασίστηκε πολιτικά και στρατιωτικά ότι δεν θα απαντήσουμε με ισοδύναμο τετελεσμένο σε σημειακή κρίση αλλά με γενικευμένο πόλεμο, τότε είναι σίγουρη η γενική επιστράτευση. Μέχρι όμως να γίνει αυτό, πρέπει να ενεργοποιηθούν πυρήνες, κλήση κρίσιμων ειδικοτήτων, ανακλήσεις αδειών κλπ κλπ.

Σελ. 749 από 817 ΠρώτηΠρώτη ... 729739744747748749750751754759769 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας