Σελ. 3 από 12 ΠρώτηΠρώτη 123458 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 172
  1. #31
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βάλε και τα μωρά της Κίνας στη Γυμναστική (ή και κολύμβηση ή και όπου αλλού)...
    Ό,τι στοίχημα θέτε, ότι το Καθεστώς, κάνει πλέον γενετικό doping (και breeding), εδώ και 10ετίες.
    Επιτέλους το ελάχιστο δυνατό, ευέλικτο, και ψηφιακό κράτος. Με διαρκή αξιολόγηση.

  2. #32
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.973
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδιά έλεος με τη Williams. Δεν ξέρω αν παίρνει και τι παίρνει αλλά τι λογική είναι αυτή ότι το παράτησε για να μην τη πιάσουν ντοπέ;

    Πριν 4 χρόνια που τα σάρωσε δεν φοβόταν;

    35 ετών άνθρωπος είναι όχι ρομπότ.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και ο Djokovic αποκλείστηκε από τον πρώτο γύρο και έκλαιγε σαν μικρό παιδί. Shit happens στις μεγάλες διοργανώσεις.
    Ακριβώς! Χωρίς απτές αποδείξεις ότι και να λέμε καλώς ή κακώς δε μετράει
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  3. #33
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.785
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδιά έλεος με τη Williams. Δεν ξέρω αν παίρνει και τι παίρνει αλλά τι λογική είναι αυτή ότι το παράτησε για να μην τη πιάσουν ντοπέ;

    Πριν 4 χρόνια που τα σάρωσε δεν φοβόταν;

    35 ετών άνθρωπος είναι όχι ρομπότ.
    Το ντοπέ είναι το ένα κομμάτι...Άσε που απλά μπορεί πλέον τα δικά της "μαντζούνια" να ξέρει πως θα ανιχνευτούν σε επόμενο έλεγχο (είπαμε, Armstrong) ενώ του 2012 να ήταν τότε σε άλλο επίπεδο το control.

    Ήδη ανέφερα το US Open αλλά και το http://www.atpworldtour.com/en/news/...incinnati-2016 (αφού αναφέρθηκε και ο Djo) σαν άλλους πιθανούς λόγους.

    Και ξανά-μανά διευκρίνιση: Προσωπικές απόψεις και εκτιμήσεις είναι αυτές, όπως και οι δικές σας.

    Τις λέμε, τις συζητάμε, συμφωνούμε ή όχι, συνεχίζουμε.

    Φιλικά, πάντα.
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  4. #34
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.029
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Νικαετός Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να τελειώνουμε μια για πάντα με το αστείο πλέον θέμα της ντόπας... Δεν υπάρχει πρωταθλητής στον στίβο ή αλλού που να μην έχει "φαρμακευτική" βοήθεια. Όλα τα άλλα είναι απλά λόγια για να ασχολούμαστε.
    Να σου και εγώ έτσι σκέφτομαι. Πρωταθλητισμός και ειδικά με τόσα φράγκα να διακυβεύονται δεν γίνεται χωρίς ματσακονιά. Άλλωστε σε ορισμένα αθλήματα μιλάμε για σούπερ ήρωες.
    Όμως στους Ολυμπιακούς έχει και κάτι αθλήματα, κατεμέ όχι αθλήματα, όπως η σκοποβολή που δεν φαίνεται να θέλει επίσκεψη στο γιατρό της ομάδας.

    Πιστεέτε ότι και σε αυτά τα "αθλήματα" πέφτει ντόπα είναι καθαρά θέμα δεξιοτήτων; Φαντάζομαι υπάρχουν φάρμακα που ενισχύουν την ακρίβεια και δεν θα μου κάνει εντύπωση να παίρνουν.
    Πάντως η κοπέλα μια χαρά θυληκότητα έχει που οι περισσότερες έχουν ξεχάσει στο αποδυτήρια μαζί με την ντόπα.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  5. #35
    Εγγραφή
    31-12-2014
    Μηνύματα
    132
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    On Telecoms
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να σου και εγώ έτσι σκέφτομαι. Πρωταθλητισμός και ειδικά με τόσα φράγκα να διακυβεύονται δεν γίνεται χωρίς ματσακονιά. Άλλωστε σε ορισμένα αθλήματα μιλάμε για σούπερ ήρωες.
    Όμως στους Ολυμπιακούς έχει και κάτι αθλήματα, κατεμέ όχι αθλήματα, όπως η σκοποβολή που δεν φαίνεται να θέλει επίσκεψη στο γιατρό της ομάδας.

    Πιστεέτε ότι και σε αυτά τα "αθλήματα" πέφτει ντόπα είναι καθαρά θέμα δεξιοτήτων; Φαντάζομαι υπάρχουν φάρμακα που ενισχύουν την ακρίβεια και δεν θα μου κάνει εντύπωση να παίρνουν.
    Πάντως η κοπέλα μια χαρά θυληκότητα έχει που οι περισσότερες έχουν ξεχάσει στο αποδυτήρια μαζί με την ντόπα.
    Για σκοποβολή παίζουν ρόλο οι παλμοί. Οπότε και εκεί μπορεί να πάρουν κάποιο φάρμακο για να ρίξει τους παλμούς της καρδιάς. Σε σχέση με άλλα αθλήματα (πχ. στίβος) όμως είναι 100 φορές πιο καθαρό.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος achilleas13 : 12-08-16 στις 01:02.

  6. #36
    Εγγραφή
    03-10-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    3.965
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    ΔΙΟΔΟΣ HOL
    Router
    AVM Fritz!Box Fon
    SNR / Attn
    31(dB) / 14(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να σου και εγώ έτσι σκέφτομαι. Πρωταθλητισμός και ειδικά με τόσα φράγκα να διακυβεύονται δεν γίνεται χωρίς ματσακονιά. Άλλωστε σε ορισμένα αθλήματα μιλάμε για σούπερ ήρωες.
    Όμως στους Ολυμπιακούς έχει και κάτι αθλήματα, κατεμέ όχι αθλήματα, όπως η σκοποβολή που δεν φαίνεται να θέλει επίσκεψη στο γιατρό της ομάδας.

    Πιστεέτε ότι και σε αυτά τα "αθλήματα" πέφτει ντόπα είναι καθαρά θέμα δεξιοτήτων; Φαντάζομαι υπάρχουν φάρμακα που ενισχύουν την ακρίβεια και δεν θα μου κάνει εντύπωση να παίρνουν.
    Πάντως η κοπέλα μια χαρά θυληκότητα έχει που οι περισσότερες έχουν ξεχάσει στο αποδυτήρια μαζί με την ντόπα.
    όπου πέφτουν λεφτά πέφτει και βρωμιά, στην προκειμένη ντόπα
    είναι ο καπιταλισμός η***ε
    Σεβασμός & Απειθαρχία

    δεν αντέχετε το 50-50
    δεν το αντέχετε

  7. #37
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.805
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να σου και εγώ έτσι σκέφτομαι. Πρωταθλητισμός και ειδικά με τόσα φράγκα να διακυβεύονται δεν γίνεται χωρίς ματσακονιά. Άλλωστε σε ορισμένα αθλήματα μιλάμε για σούπερ ήρωες.
    Όμως στους Ολυμπιακούς έχει και κάτι αθλήματα, κατεμέ όχι αθλήματα, όπως η σκοποβολή που δεν φαίνεται να θέλει επίσκεψη στο γιατρό της ομάδας.
    Θελει mentalist για "ντοπα": https://youtu.be/oC9J6O6soHA?t=1155

  8. #38
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.029
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Σήμερα συζητάγαμε με τους ουκρανους συναδέρφους (μεγάλοι επιστήμονες) και εγώ έλεγα ότι το ξέρουν και οι πέτρες για το πόσο ποτισμενοι είναι και ο ένας λέει

    Εγώ πρώτη το ακούω.

    Επειδή τους έχω στην χειρότερη εκτίμηση κρατήθηκα να μην πω και τίποτα.

    Μα τι μπουφοι

    Sent from my Lenovo K50-t5 using Forum Runner
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  9. #39
    Εγγραφή
    03-10-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    3.965
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    ΔΙΟΔΟΣ HOL
    Router
    AVM Fritz!Box Fon
    SNR / Attn
    31(dB) / 14(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σήμερα συζητάγαμε με τους ουκρανους συναδέρφους (μεγάλοι επιστήμονες) και εγώ έλεγα ότι το ξέρουν και οι πέτρες για το πόσο ποτισμενοι είναι και ο ένας λέει

    Εγώ πρώτη το ακούω.

    Επειδή τους έχω στην χειρότερη εκτίμηση κρατήθηκα να μην πω και τίποτα.

    Μα τι μπουφοι

    Sent from my Lenovo K50-t5 using Forum Runner
    τι επιστήμη ασκούν; αν είναι τελείως nerds παίζει να μην ξέρουν ούτε κάθε πότε γίνονται οι αγώνες. τι να τους νοιάξει για τις ντόπες;
    εδώ πήρε ντόπα επαγγελματίας παίκτης LOL (League of Legends)
    Σεβασμός & Απειθαρχία

    δεν αντέχετε το 50-50
    δεν το αντέχετε

  10. #40
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.029
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από raspoutiv Εμφάνιση μηνυμάτων

    τι επιστήμη ασκούν; αν είναι τελείως nerds παίζει να μην ξέρουν ούτε κάθε πότε γίνονται οι αγώνες. τι να τους νοιάξει για τις ντόπες;
    εδώ πήρε ντόπα επαγγελματίας παίκτης LOL (League of Legends)
    Το επιστήμονες είναι ειρωνικό. Δεν έχω ξαναδουλεψει στην ζωή μου με τόσο γνήσια άχρηστους. Αν σου πω και το πληρώνονται θα πάθετε πλάκα. Και εδώ δουλέψει και με δημόσιους υπαλλήλους στην Ελλάδα.

    Sent from my Lenovo K50-t5 using Forum Runner
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  11. #41
    Εγγραφή
    22-12-2007
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    633
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Οκ, δεν μπορεσα να αντισταθω, υπαρχουν ολυμπιακα αθληματα οπως το ακολουθο: ποδηλασια, ξεκιναει ενα μοτοποδηλατο με συγκεκριμενη ταχυτητα, κανει 4-5 στροφες νομιζω ενω ακολουθειται απο 6 αθλητες, βγαινει απο την πιστα και για δυο γυρους τρεχουν οι 6 για το ποιος θα βγει πρωτος.
    Σαν παρασταση απο τσιρκο...

  12. #42
    Εγγραφή
    14-05-2012
    Μηνύματα
    58
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Brutele
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kontinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οκ, δεν μπορεσα να αντισταθω, υπαρχουν ολυμπιακα αθληματα οπως το ακολουθο: ποδηλασια, ξεκιναει ενα μοτοποδηλατο με συγκεκριμενη ταχυτητα, κανει 4-5 στροφες νομιζω ενω ακολουθειται απο 6 αθλητες, βγαινει απο την πιστα και για δυο γυρους τρεχουν οι 6 για το ποιος θα βγει πρωτος.
    Σαν παρασταση απο τσιρκο...
    Εννοείς πιο γελοίο από 22 μαντράχαλους να κυνηγούν ένα τόπι για περισσότερο από 90 λεπτά;

  13. #43
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.029
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kontinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οκ, δεν μπορεσα να αντισταθω, υπαρχουν ολυμπιακα αθληματα οπως το ακολουθο: ποδηλασια, ξεκιναει ενα μοτοποδηλατο με συγκεκριμενη ταχυτητα, κανει 4-5 στροφες νομιζω ενω ακολουθειται απο 6 αθλητες, βγαινει απο την πιστα και για δυο γυρους τρεχουν οι 6 για το ποιος θα βγει πρωτος.
    Σαν παρασταση απο τσιρκο...
    Ποιο είναι αυτό; video?

    Sent from my Lenovo K50-t5 using Forum Runner
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  14. #44
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zianna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εννοείς πιο γελοίο από 22 μαντράχαλους να κυνηγούν ένα τόπι για περισσότερο από 90 λεπτά;
    Χθες πρόλαβα λίγο handball...Περίεργο-ξένο άθλημα,μπορεί ο τερματοφύλακας να φύγει απο το τέρμα ,να δώσει την θέση του σε παίκτη και η επίθεση να γίνει με +1 αθλητή...Επίσης οι αγκωνιές επιτρέπονται, λίγο.
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  15. #45
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.029
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zianna Εμφάνιση μηνυμάτων

    Εννοείς πιο γελοίο από 22 μαντράχαλους να κυνηγούν ένα τόπι για περισσότερο από 90 λεπτά;
    Σωστό το ερώτημα. Εγώ όμως δεν μπορώ να καταλάβω πως όλα είναι αθλήματα.
    Πχ σκοποβολή, γκολφ...

    Δεν λέω ότι είναι εύκολα και δεν υπάρχει ανταγωνισμός. Αλλά δεν μπορώ να συνδέσω την λέξη άθλημα με αυτά. Στο μυαλό μου η λέξη άθλημα περιλαμβάνει έντονη σωματική προσπάθεια σε συνδυασμό με τεχνική ικανότητα.

    Sent from my Lenovo K50-t5 using Forum Runner
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

Σελ. 3 από 12 ΠρώτηΠρώτη 123458 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 27
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-05-16, 15:05
  2. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-05-16, 11:59

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας