Σελ. 114 από 117 ΠρώτηΠρώτη ... 94104109112113114115116 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.696-1.710 από 1749
  1. #1696
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Ναι, αν έχεις βύσμα θα σκάψουν όλο τον δρόμο από το σπίτι σου μέχρι την άλλη καμπίνα, ξοδεύοντας ένα μεγάλο χρηματικό ποσό για να αποκτήσεις μεγαλύτερη ταχύτητα. Και τα πιστεύετε αυτά που λένε ή υπονοούν οι τεχνικοί.

  2. #1697
    Εγγραφή
    24-04-2011
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    165
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, αν έχεις βύσμα θα σκάψουν όλο τον δρόμο από το σπίτι σου μέχρι την άλλη καμπίνα, ξοδεύοντας ένα μεγάλο χρηματικό ποσό για να αποκτήσεις μεγαλύτερη ταχύτητα. Και τα πιστεύετε αυτά που λένε ή υπονοούν οι τεχνικοί.
    Δεν είναι όλες οι περιπτώσεις ίδιες. Τον Νοέμβριο ήρθε ο εργολάβος του ΟΤΕ και άλλαξε το καλώδιο που κατέληγε στο σιδερένιο κουτί έξω απ' το σπίτι μου. Γύρω στα 80 μέτρα. Άλλαξε και το αμέσως επόμενο box. Θεωρώντας ότι παίρνω απ' το κοντινότερο ΚΑΦΑΟ άλλαξε και τη διαδρομή μέχρι το ΚΑΦΑΟ που δεν παίρνω. Με λίγα λόγια υπάρχει η εναέρια καλωδίωση μέχρι το ΚΑΦΑΟ που είναι κοντά μου. Οπότε το να ζητηθεί μια νέα πόρτα από τη vf που έχει τις καμπίνες δεν είναι κάτι τραγικό αλλά κανείς δε θα μπει στη διαδικασία. Ειδικα όταν έχεις πάροχο nova που έχει αναγάγει τους τεχνικούς σε τροχονόμους που μοιράζουν 20ρικα αν δε βρουν βλάβη. Όπως στην περίπτωση μου που έχω ανοίξει 3 φορες βλάβη. Όταν ήρθε χθες έκατσε 20 λεπτά βρήκε 18 crc και 10000 fec, έφυγε, μου τη χάρισε όπως ειπε και μετά από 2 ώρες το ρούτερ αποσυγχρονισε γιατί είχε γεμίσει με crc και fec.

  3. #1698
    Εγγραφή
    24-03-2020
    Περιοχή
    πρώην Ιωάννινα
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    578
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Κανένας
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, αν έχεις βύσμα θα σκάψουν όλο τον δρόμο από το σπίτι σου μέχρι την άλλη καμπίνα, ξοδεύοντας ένα μεγάλο χρηματικό ποσό για να αποκτήσεις μεγαλύτερη ταχύτητα. Και τα πιστεύετε αυτά που λένε ή υπονοούν οι τεχνικοί.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spyzit Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι όλες οι περιπτώσεις ίδιες. Τον Νοέμβριο ήρθε ο εργολάβος του ΟΤΕ και άλλαξε το καλώδιο που κατέληγε στο σιδερένιο κουτί έξω απ' το σπίτι μου. Γύρω στα 80 μέτρα. Άλλαξε και το αμέσως επόμενο box. Θεωρώντας ότι παίρνω απ' το κοντινότερο ΚΑΦΑΟ άλλαξε και τη διαδρομή μέχρι το ΚΑΦΑΟ που δεν παίρνω. Με λίγα λόγια υπάρχει η εναέρια καλωδίωση μέχρι το ΚΑΦΑΟ που είναι κοντά μου. Οπότε το να ζητηθεί μια νέα πόρτα από τη vf που έχει τις καμπίνες δεν είναι κάτι τραγικό αλλά κανείς δε θα μπει στη διαδικασία. Ειδικα όταν έχεις πάροχο nova που έχει αναγάγει τους τεχνικούς σε τροχονόμους που μοιράζουν 20ρικα αν δε βρουν βλάβη. Όπως στην περίπτωση μου που έχω ανοίξει 3 φορες βλάβη. Όταν ήρθε χθες έκατσε 20 λεπτά βρήκε 18 crc και 10000 fec, έφυγε, μου τη χάρισε όπως ειπε και μετά από 2 ώρες το ρούτερ αποσυγχρονισε γιατί είχε γεμίσει με crc και fec.
    Άλλο το να αλλάξει κάποιο εναέριο, και άλλο το να σκαφτούν δρόμοι, δε νομίζεις; Πιο εύκολα γίνεται το πρώτο σε σύγκρηση με το δεύτερο, αλλά και πάλι δεν το κάνει ο καθένας. Τα ξέραν αυτά οτι θα είχε πρόβλημα ενα μεγάλο ποσοστό των συνδέσεων λόγω χαλκού αλλά σιγά μη τους ένοιαζε, βάλτε vdsl

    Εν πάσει περιπτώσει δεν πειράζει πλέον μιας και ξεκίνησαν τα FTTH οπότε σύντομα τα προβλήματα τέλος.

  4. #1699
    Εγγραφή
    08-12-2016
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Καλησπέρα σε όλους. Αναβάθμισα επιτέλους τη γραμμή μου σε VDSL (Cosmote) πριν λίγες εβδομάδες. Με το που ενεργοποιήθηκε, μπήκα στο ρούτερ με καλώδιο ethernet και είδα ήμουν στα 28/5. Έπειτα, ευχόμενος ότι θα κλειδώσω υψηλότερα, έμπαινα συχνα να δώ πως εξελίσσεται η ταχύτητα και δυστυχώς πήγε πάνω κάτω στα ίδια (25,26,21,28,26,28,26,29,28) με το upload σταθερά 4+έως 5,2. Αυτή τη στιγμή τα στατιστικά μου είναι αυτά Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  4a88f4dc-496b-4250-be83-e1689adb017e.jpg 
Εμφανίσεις:  43 
Μέγεθος:  49,8 KB 
ID: 226416.

    Δήλωσα βλάβη στην COSMOTE για να δούμε εάν φταίνε οι υποδομές της ή εγώ (εσωτερική καλωδίωση), και να έρθει τεχνικός να μετρήσει πόση ταχύτητα φτάνει στον κατανεμητή κάτω από το σπίτι μου. Τη πρώτη φορά πέρασε μια εβδομάδα και απλά μου έστειλαν με μήνυμα ότι έγιναν οι απαιτούμενοι έλεγχοι και οι εργασίες αποκατάστασης στο δίκτυο απο μέρους τους, χωρίς να μου δώσουν μια περαιτέρω πληροφορία. Ξαναπήρα τηλέφωνο, εξήγησα ότι θέλω να ενημερωθώ αν όντως υπάρχει θέμα απο μέρους μου ή απο το δικό τους, και έδωσε οδηγία ο τεχνικός του 13888 να με ενημερώσουν αυτή τη φορά. Σήμερα με κάλεσαν και μου είπαν ότι η ταχύτητα οφέιλεται στο δίκτυο τους και άμα θέλω να μιλήσω με το εμπορικό τμήμα.

    Η απορία μου είναι, είναι αυτό δυνατόν? Λόγω της θέσης μου (ανάμεσα στα δίκτυα καμπινών VODAFONE-COSMOTE, στο ΕΚΟ στην Κατσικά) να χάνω τόση ταχύτητα? Πώς γίνεται ένας φίλος μου που μένει στα 200μ από εμένα προς τα Γιάννενα, να πιάνει 45+ με COSMOTE?

    Μού είπαν στο τηλέφωνο ότι η μέτρηση λογικά έγινε στην καμπίνα από το ζεύγος μου γιατί δεν είδα τεχνικό να έρχεται σε μένα και να μετράει απο τον κατανεμητή μου ή το box στην κολώνα έξω απο το σπίτι μου. Επίσης η καλωδίωση μου είναι πολύ παλιά και μου είχε πεί στο παρελθόν ηλεκτρολόγος ότι μπορεί να θέλει αντικατάσταση (επι ADSL 24 έπιανα τα 4-5). Μήπως φταίω και εγώ και δεν μπορούμε να το συμπεράνουμε γιατί φταίει και η θέση μου απο την καμπίνα? Τις βλάβες τις δήλωνα για να σιγουρευτώ 100% ότι φταίει η εσωτερική μου καλωδίωση και να προχωρήσω σε αλλαγή αμέσως. Πιστεύω ότι έχω και εγώ θέμα και θα μπορούσα να πιάσω +10-15 mbps με την αλλαγή, παρόλο το θέμα δικτύου (που πιστεύω το συμπέρασμά τους είναι ενδεικτικό).

    Τι άλλο θα μπορούσα να κάνω? Ευχαριστώ

  5. #1700
    Εγγραφή
    03-09-2011
    Μηνύματα
    3.279
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Όσο πιάνει
    ISP
    Cosmote-LTE
    Router
    Mikrotik Chateau LTE18
    Με 20db att. σα να σου δινουν απο αστικο κεντρο φανταζει.
    Άλλα Ντάλλα....

  6. #1701
    Εγγραφή
    08-12-2016
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από macro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με 20db att. σα να σου δινουν απο αστικο κεντρο φανταζει.
    Ναι και φάινεται πρωτάκουστο..Δήλωσα 3 φορές βλάβη και εν τέλει μου δηλώσανε ανεφικτότητα λόγω toy δικτύου της περιοχής. Ζήτησα περισσότερες πληροφορίες για το θέμα έως και τεχνικό να μετρήσει στον κατανεμητή μου και μου απάντησαν ότι δεν έχουν υποχρέωση να μου πουν κάτι παραπάνω και ότι εφόσον βρέθηκε η ανεφικτότητα απο το καφάο, δεν υποχρεούται να έρθει τεχνικός σε μένα. Δηλαδή είμαι ο μοναδικός στη γειτονιά μου που πιάνω τα μισά με 20 attentuation και 3 snr και απλά μου λένε ανεφικτότητα και μου κάνουν και μόνο 2 ευρώ έκπτωση στον λογαριασμό λόγω αυτού. Εντωμεταξύ χτές ένας απο το τεχνικό τμήμα μου είπε ότι το πρόβλημα βρέθηκε (?!) και επιλύεται και σήμερα μου είπαν ότι μου είπε ο προηγούμενος που δήλωνε ανεφικτότητα χωρίς τελικό πόρισμα. Δεν μπορώ να καταλάβω, πρέπει να παώ στην 28ης το κεντρικό κατάστημα γιατί απο τα σπασμένα τηλέφωνα με το 13888 δεν βγάζω άκρη.

    Παραθέτω και τα στατιστικά μου με ADSL πριν γίνει η μετάβαση σε VDSL 50 Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  adsl_060321.jpg 
Εμφανίσεις:  47 
Μέγεθος:  52,4 KB 
ID: 226618

  7. #1702
    Εγγραφή
    10-10-2007
    Περιοχή
    Ιωάννινα
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    139
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - 28ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
    SNR / Attn
    11.1(dB) / 9.0(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Έχει κανείς άλλος θέματα αυτές τις μέρες; Από την Τετάρτη παρατήρησα ότι είχε πέσει η ταχύτητα συγχρονισμού. Το ίδιο και την Πέμπτη και με αποκορύφωμα χτες Παρασκευή, που από το απόγευμα και μετά και όλο το βράδυ, έπεφτε συνέχεια η σύνδεση, ο συγχρονισμός από 100 mbps έπεφτε στα 70-80 αλλά η πραγματική ταχύτητα όλες αυτές τις μέρες δεν ανέβαινε πάνω από 20. Με γνωστό μου που μίλησα είχε και αυτός τα ίδια θέματα σχεδόν όλη την εβδομάδα οπότε δεν νομίζω να είναι μεμονωμένο περιστατικό.

  8. #1703
    Εγγραφή
    25-01-2005
    Περιοχή
    Ιωάννινα
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.630
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ArXiLaMaS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει κανείς άλλος θέματα αυτές τις μέρες; Από την Τετάρτη παρατήρησα ότι είχε πέσει η ταχύτητα συγχρονισμού. Το ίδιο και την Πέμπτη και με αποκορύφωμα χτες Παρασκευή, που από το απόγευμα και μετά και όλο το βράδυ, έπεφτε συνέχεια η σύνδεση, ο συγχρονισμός από 100 mbps έπεφτε στα 70-80 αλλά η πραγματική ταχύτητα όλες αυτές τις μέρες δεν ανέβαινε πάνω από 20. Με γνωστό μου που μίλησα είχε και αυτός τα ίδια θέματα σχεδόν όλη την εβδομάδα οπότε δεν νομίζω να είναι μεμονωμένο περιστατικό.
    Πάροχος ;
    Μήπως γίνονται τίποτα εργασίες στην περιοχή σου ;
    Πάντως εδώ Ανατολή/Γιαννιωτικο (καμπίνα voda, πάροχος ΟΤΕ) πάει όπως πάντα, 112,5/11,5 σταθερά, με uptime στις 10+ μέρες.
    A very minor case of serious brain damage.

  9. #1704
    Εγγραφή
    10-10-2007
    Περιοχή
    Ιωάννινα
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    139
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - 28ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
    SNR / Attn
    11.1(dB) / 9.0(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Στη Vodafone είμαι, όπως ο γνωστός μου ο οποίος μένει στη ανατολή κοντά στο Γιαννιώτικο. Δεν νομίζω να γίνονται εργασίες και με το τεχνικό τμήμα που μίλησα δεν μου είπαν κάτι για εργασίες. Το δήλωσαν βλάβη και θα έρθει τεχνικός από εβδομάδα να δούμε τι γίνεται αν και δεν νομίζω να είναι από μένα το πρόβλημα.

  10. #1705
    Εγγραφή
    23-05-2018
    Μηνύματα
    32
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - 28ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
    Κανένα πρόβλημα κ από γηροκομείο μεριά

  11. #1706
    Εγγραφή
    24-03-2020
    Περιοχή
    πρώην Ιωάννινα
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    578
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Κανένας
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ArXiLaMaS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει κανείς άλλος θέματα αυτές τις μέρες; Από την Τετάρτη παρατήρησα ότι είχε πέσει η ταχύτητα συγχρονισμού. Το ίδιο και την Πέμπτη και με αποκορύφωμα χτες Παρασκευή, που από το απόγευμα και μετά και όλο το βράδυ, έπεφτε συνέχεια η σύνδεση, ο συγχρονισμός από 100 mbps έπεφτε στα 70-80 αλλά η πραγματική ταχύτητα όλες αυτές τις μέρες δεν ανέβαινε πάνω από 20. Με γνωστό μου που μίλησα είχε και αυτός τα ίδια θέματα σχεδόν όλη την εβδομάδα οπότε δεν νομίζω να είναι μεμονωμένο περιστατικό.
    Ενεργοποιήθηκε το G.INP (μπορεί να παρατηρηθεί μειωμένο attainable rate και ταυτόχρονα μειωμένο latency) στις καμπίνες της μαπαφον, κάτι πήγε στραβά και δημιουργήθηκαν αστάθειες σε μερικές περιπτώσεις, προς έκπληξη κανενός. Θεωρητικά θα διορθωθούν σύντομα εάν ασχοληθούν, αν όχι δηλώνουμε βλάβη όσες φορές χρειαστεί
    (Σχετικό νήμα για καμπίνες cosmote)

  12. #1707
    Εγγραφή
    10-10-2019
    Μηνύματα
    7
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Καλησπέρα, κάνοντας μια βόλτα προς Αβέρωφ μερια παρατήρησα πως στα στενακια που είναι πίσω από τους βλάχους,σε αυτά απέναντι από το εργατικό κέντρο έχουν βάλει σχεδόν έξω από κάθε σπίτι ίνα.Απο όσο γνωρίζω σε αυτές τις περιοχές υπήρχε κάλυψη vdsl.Θα έχουν και fiber to the home?
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails received_210840764598784.jpeg  

    received_4994786767233368.jpeg  

    received_4700970153319320.jpeg  

    received_1611575232522450.jpeg  


  13. #1708
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.678
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Χμμ.. παράξενη μου φαίνεται αυτή η τεχνική.. σωλήνες - σωληνάκια..

    Ποιος να κάνει άραγε τα έργα.. ?
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  14. #1709
    Εγγραφή
    06-02-2020
    Μηνύματα
    602
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112640/11256
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΕΡΟΙΑ
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    15(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Άλλαξα σπίτι για να μείνω 1 μήνα χωρίς ίντερνετ γιατί δεν είχε θέσεις ο κατανεμητής ( ; ) σύμφωνα με το τεχνικό τμήμα του ΟΤΕ στα Γιάννενα της οικοδομής. Παραδόξως και δε ξέρω πως έγινε αυτό για τα ελληνικά δεδομένα, έσκαψαν μέσα στις γιορτές και έφεραν επιπλέον 20 ζεύγη στην οικοδομή για να καλυφθούν οι ανάγκες οι δικές μου και άλλων 3 που περίμεναν πριν από εμένα.

    Βασικά για την ακρίβεια παίζει να μην υπάρχει κατανεμητής στην οικοδομή, απλά είχαν μια εισαγωγή με 20 ζεύγη από τα οποία το ένα χάλασε μάλιστα από ό,τι μου είπαν στην Περίβλεπτο που πήγα και περίμεναν άδεια από το Δήμο για να σκάψουν και να φέρουν άλλα 20 ζεύγη μέσα.

    Ελπίζω να μην έχω θέμα με την επιστροφή στα 100 Mbps.

    Όσο ζεις μαθαίνεις λένε, και μιλάμε για οικοδομή που έγινε το 2008.

    Για τις από πάνω φώτο ίσως μπει κάποια καμπίνα από πάνω και δεν είναι για FTTH; Δε νομίζω ότι βγήκαν τα αποτελέσματα για το FTTH (οι διαγωνισμοί)
    NZXT H700 BLACK | CORSAIR RM750X | GIGABYTE Z390 AORUS MASTER | INTEL I9-9900K | G.SKILL TRIDENTZ 32GB DDR4-3200MHz | EVGA GEFORCE RTX 2070 SUPER FTW3 ULTRA | SAMSUNG 960 EVO NVMe M.2 250GB | SAMSUNG 860 EVO 500GB | SAMSUNG 850 EVO 250GB | SANDISK ULTRA 3D 1TB | CORSAIR H115i PRO RGB

    "Talk about a dream, try to make it real"

  15. #1710
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.678
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Καλά έκανε ο OTE, έστω και τώρα..

    Αρχικά κοιτάει εάν μπορεί να μοιράσει ζεύγη από τα καλώδια/κουτιά που έχει..
    και εάν χρειαστούν περισσότερα από 1-2 μάλλον βάζει νέο καλώδιο..

    Μπαα.. δεν μοιάζει για βάση καμπίνας..
    μάλλον για κάποιο κουτί..
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

Σελ. 114 από 117 ΠρώτηΠρώτη ... 94104109112113114115116 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. έχει κανείς VDSL απο το κέντρο ΚΑΡΟΛΟΥ;
    Από Koumooo στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-04-20, 13:16
  2. VDSL στο Κέντρο (Κολωνός)
    Από Codehack στο φόρουμ COSMOTE VDSL
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-07-16, 00:22
  3. VDSL Ιωάννινα
    Από lunatic στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 31
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-06-16, 14:44
  4. vdsl στο κέντρο ερμού, θεσσαλονίκη
    Από tsapi στο φόρουμ Wind VDSL
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-06-16, 18:00
  5. Vdsl Ιωάννινα
    Από mikempell στο φόρουμ Nova VDSL
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-01-16, 21:59

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας