Σελ. 48 από 117 ΠρώτηΠρώτη ... 2838434647484950535868 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 706-720 από 1749
  1. #706
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BeyondMAD Εμφάνιση μηνυμάτων
    VDSL από αστικό κέντρο; Μην περιμένεις από καμπίνα τότε, όταν αποφασίσουν για FTTH.
    Μπορεί να παίρνει από αστικό κέντρο αλλά είναι αρκετά μακριά και θα πάρει από νέα καμπίνα, εκτός αν η εταιρεία δεν την έχει βάλει στον προγραμματισμό για δικούς της λόγους.

  2. #707
    Εγγραφή
    18-08-2009
    Περιοχή
    Ν.Ψυχικό
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    368
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    COSMOTE
    Router
    TP-LINK DECO X60
    Καλησπέρα gmaitre,
    έκανα έναν έλεγχο άλλα ακόμα δε βγάζει διαθεσιμότητα. Το καφάο που αντιστοιχεί είναι το εξής
    495-335 28Η ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ VDSL VECTORING Q2/2020 (Βαμβέτσου 14, Ιωάννινα)

    Εγω δυστήχως έχω βλάβη τώρα είμαι στην άρτα στο πατρικό κάηκαν (λογικά) κάποιες κάρτες το σαββατο στην καμπίνα του οτε και είναι νεκρό εντελώς οπότε δε μπορώ να μπαίνω συχνά έχω και χάλια σήμα στο κινητό.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος xaker : 06-04-20 στις 20:51.

  3. #708
    Εγγραφή
    06-02-2020
    Μηνύματα
    602
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112640/11256
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΕΡΟΙΑ
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    15(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Γιατί να αλλάξεις όλη την εσωτερικη καλωδίωση; Δεν είναι too much trouble + δαπανηρό;

    FTTH μόνο με κουπόνι έτσι; Θέλει οπτικη ινα από το KV στο σπίτι σωστά;

    Αναμένω να γίνει διαθέσιμο με τη σειρά μου. Θα ήθελα 100αρα αλλά δε βλέπω φοιτητικό πακέτο διαθέσιμο. Μόνο 50αρα στα 27€ και μιλάω πάντα για ΟΤΕ, να πάρει πούλο το Speedbooster. Πάντα με fast path :P

  4. #709
    Εγγραφή
    11-06-2007
    Μηνύματα
    228
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις , το άφησα 2 χρόνια vdsl για το upload κυρίως και γιατί από τρίμηνο σε τρίμηνο θα έπαιρνα και καλά full την υπηρεσία για σπάσιμο βλέπω διακοπή και αλλαγή σε vodafone αν και από την εμπειρία μου στην Ελλάδα τόσο καιρό όλες οι εταιρείες είναι προβληματικές απλά σε άλλους κάθεται κάπως καλύτερα γιατί τυχαίνει και άλλοι μπαίνουν στον κυκεώνα της ταλαιπωρίας...Βέβαια σε όλα αυτά δε φταίνε αποκλειστικά οι εταιρείες αλλά και το γεγονός του ότι άλλος σκάβει ,άλλος περνάει το ρεύμα ,άλλος μπαζώνει ,άλλος ξανασκάβει ,άλλος τρυπάει κόβει κανά καλώδιο γιατί δεν υπάρχουν χάρτες με τις υποδομές κτλ.Μέσα σε όλα αυτά ζηλεύω το LUNATIC κατάφερε μετά από όλο αυτό και έβαλε 100αρα και είναι γείτονας.Καλοδούλευτη εύχομαι άντε και στα 200 mbps εν καιρώ...

  5. #710
    Εγγραφή
    24-03-2020
    Περιοχή
    πρώην Ιωάννινα
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    578
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Κανένας
    Δεν αλλάζεις όλη την εσωτερική, αλλά το καλώδιο από τον κατανεμητή της πολυκατοικίας μέχρι την πρώτη πρίζα τηλεφώνου ή μόνον αυτή χωρίς να αλλάξεις καλώδιο. Μικρό το κόστος εκτός αν η 1η πρίζα είναι μακριά από το router.
    Στις περιοχές που προσφέρεται FTTH μέσω του SFBB είναι με κουπόνι, όπου δίνουν άλλοι πάροχοι τύπου inalan δεν θέλει κουπόνι.
    Οπτική από το KV μελλοντικά, χωρίς να είναι σίγουρο, με άλλα λόγια μένουμε με τον χαλκό.
    Αν αναμένεις SFBB εδώ πέρα, σου έχω άσχημα νέα, εάν αναφέρεσαι για VDSL, έχει καλώς κάποια στιγμή, εδώ αρκετές καμπίνες από 1ο τρίμηνο εκκρεμούν.

    - - - Updated - - -

    Θα στην χαλάσω λίγο αλλά 200ρι δεν παίζει εδώ. Το οτι γίνεται ο κακός χαμός ήταν φυσικό και αναμενόμενο (VDSL + οχι οτέ = καλή τύχη). Έχουν αρχίσει τις ενεργοποιήσεις ίσως σου βγάλει και εσένα σύντομα.

  6. #711
    Εγγραφή
    09-11-2003
    Περιοχή
    Ioannina
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    794
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Cosmote
    Router
    SpeedTest Plus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gmaitre Εμφάνιση μηνυμάτων
    .Μέσα σε όλα αυτά ζηλεύω το LUNATIC κατάφερε μετά από όλο αυτό και έβαλε 100αρα και είναι γείτονας.Καλοδούλευτη εύχομαι άντε και στα 200 mbps εν καιρώ...
    Να σου ανοίξω wifi αδερφέ...που μένεις ?

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BeyondMAD Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν αλλάζεις όλη την εσωτερική, αλλά το καλώδιο από τον κατανεμητή της πολυκατοικίας μέχρι την πρώτη πρίζα τηλεφώνου ή μόνον αυτή χωρίς να αλλάξεις καλώδιο. Μικρό το κόστος εκτός αν η 1η πρίζα είναι μακριά από το router.
    Στις περιοχές που προσφέρεται FTTH μέσω του SFBB είναι με κουπόνι, όπου δίνουν άλλοι πάροχοι τύπου inalan δεν θέλει κουπόνι.
    Οπτική από το KV μελλοντικά, χωρίς να είναι σίγουρο, με άλλα λόγια μένουμε με τον χαλκό.
    Αν αναμένεις SFBB εδώ πέρα, σου έχω άσχημα νέα, εάν αναφέρεσαι για VDSL, έχει καλώς κάποια στιγμή, εδώ αρκετές καμπίνες από 1ο τρίμηνο εκκρεμούν.

    - - - Updated - - -

    Θα στην χαλάσω λίγο αλλά 200ρι δεν παίζει εδώ. Το οτι γίνεται ο κακός χαμός ήταν φυσικό και αναμενόμενο (VDSL + οχι οτέ = καλή τύχη). Έχουν αρχίσει τις ενεργοποιήσεις ίσως σου βγάλει και εσένα σύντομα.

    Η πολυκατοικία είναι αρκετά παλιά...Δεν έχω μπρίζες κτλ παντού...
    Η όλη φάση του καλωδίου απλά βγαίνει απο έναν τοίχο...απο εκεί έχω βάλει μια πρίζα απο την οποία πάει στο ρούτερ και απο το ρούτερ καλώδιο στο τηλέφωνο. Τίποτε άλλο

  7. #712
    Εγγραφή
    01-04-2020
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    45
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Mr.
    Ενεργοποιηση Vodafone 50 στην Κιάφα ...

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Καταγραφή.PNG 
Εμφανίσεις:  36 
Μέγεθος:  66,3 KB 
ID: 213545

    Την αλλαγή σε fast path απο interleave θα την ζητήσω τηλεφωνικά??? Που την βλέπω στο h300s router της vodafone?

  8. #713
    Εγγραφή
    09-11-2003
    Περιοχή
    Ioannina
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    794
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Cosmote
    Router
    SpeedTest Plus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gliout145 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενεργοποιηση Vodafone 50 στην Κιάφα ...

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Καταγραφή.PNG 
Εμφανίσεις:  36 
Μέγεθος:  66,3 KB 
ID: 213545

    Την αλλαγή σε fast path απο interleave θα την ζητήσω τηλεφωνικά???
    Ναι τηλεφωνικά...Ωραία φαίνεται εσύ πως την βλέπεις σε χρήση ? Με γειά. Είναι το μέγιστο που μπορούσες να βάλεις ή απλά εσύ επέλεξες το 50αρι ?

  9. #714
    Εγγραφή
    18-08-2009
    Περιοχή
    Ν.Ψυχικό
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    368
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    COSMOTE
    Router
    TP-LINK DECO X60
    Καλοδούλευτες και οι γραμμές σε όσους τα καταφέρανε ενώ εμείς με Q1 βλέπουμε ενεργοποιήσεις για Q2.
    Με αυτά τα δεδομένα λοιπόν προχώρισα σε καταγγελία μέσω της φόρμας του ΕΕΤΤ για το τι έχει γίνει με αυτό το ζήτημα. Μακάρι να έχω κάποια απάντηση.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος xaker : 07-04-20 στις 03:08.

  10. #715
    Εγγραφή
    06-02-2020
    Μηνύματα
    602
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112640/11256
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΕΡΟΙΑ
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    15(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BeyondMAD Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν αλλάζεις όλη την εσωτερική, αλλά το καλώδιο από τον κατανεμητή της πολυκατοικίας μέχρι την πρώτη πρίζα τηλεφώνου ή μόνον αυτή χωρίς να αλλάξεις καλώδιο. Μικρό το κόστος εκτός αν η 1η πρίζα είναι μακριά από το router.
    Στις περιοχές που προσφέρεται FTTH μέσω του SFBB είναι με κουπόνι, όπου δίνουν άλλοι πάροχοι τύπου inalan δεν θέλει κουπόνι.
    Οπτική από το KV μελλοντικά, χωρίς να είναι σίγουρο, με άλλα λόγια μένουμε με τον χαλκό.
    Αν αναμένεις SFBB εδώ πέρα, σου έχω άσχημα νέα, εάν αναφέρεσαι για VDSL, έχει καλώς κάποια στιγμή, εδώ αρκετές καμπίνες από 1ο τρίμηνο εκκρεμούν.

    - - - Updated - - -

    Θα στην χαλάσω λίγο αλλά 200ρι δεν παίζει εδώ. Το οτι γίνεται ο κακός χαμός ήταν φυσικό και αναμενόμενο (VDSL + οχι οτέ = καλή τύχη). Έχουν αρχίσει τις ενεργοποιήσεις ίσως σου βγάλει και εσένα σύντομα.
    Άρα δεν πάει με βάση την κάλυψη το κουπόνι του SFBB? Εννοώ δε θα μπει όλη η Ελλάδα στην κάλυψη του;

    Από εκεί και πέρα inalan μόνο Θεσσαλονίκη και Αθήνα αν δεν κάνω λάθος;

    Είδωμεν για το ποτέ θα δοθεί η καμπίνα. Αλλά είτε σε 50αρα θα πάω είτε σε 100αρα, αναλόγως τις τιμές που θα δώσουν.

    Δηλαδή πως θα περάσει το καλώδιο από την κεντρική πρίζα μέχρι τον κατανεμητη σε μια ολόκληρη οικοδομή για 1 διαμέρισμα; Αρκεί απλά να ρίξει το καλώδιο μέσα από τα καπάκια στους τοίχους; Δε θέλει σκάψιμο;

    Πάντως είτε κεντρική πρίζα είτε δωματίου, διαφορά δεν είδα σε ταχύτητα προσωπικά

  11. #716
    Εγγραφή
    14-03-2019
    Μηνύματα
    43
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Καλημέρα, μόλις συνδέθηκα με Cosmote 100άρα.

    Μπορεί κάποιος να βοηθήσει που φάινεται μέσα στο ρούτερ η μέγιστη ταχύτητα της γραμμής και αυτή που έχω συγχρονίσει τώρα?

    Για να βγάλω και τα σχετικά screenshots να ανεβάσω για @lunatic.

    - - - Updated - - -

    Το βρήκα.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  line info.jpg 
Εμφανίσεις:  33 
Μέγεθος:  148,4 KB 
ID: 213549

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  line info st.jpg 
Εμφανίσεις:  10 
Μέγεθος:  35,4 KB 
ID: 213550

  12. #717
    Εγγραφή
    18-06-2007
    Περιοχή
    Ιωάννινα
    Μηνύματα
    1.262
    Downloads
    16
    Uploads
    2
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Hwawei HA35
    SNR / Attn
    (dB) / 6.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Συνδεση σε vdsl 50 πριν απο λιγο στην Ανατολη σε Q2 καμπινα

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_1.jpg 
Εμφανίσεις:  33 
Μέγεθος:  49,1 KB 
ID: 213553

  13. #718
    Εγγραφή
    24-03-2020
    Περιοχή
    πρώην Ιωάννινα
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    578
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Κανένας
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να σου ανοίξω wifi αδερφέ...που μένεις ?

    - - - Updated - - -




    Η πολυκατοικία είναι αρκετά παλιά...Δεν έχω μπρίζες κτλ παντού...
    Η όλη φάση του καλωδίου απλά βγαίνει απο έναν τοίχο...απο εκεί έχω βάλει μια πρίζα απο την οποία πάει στο ρούτερ και απο το ρούτερ καλώδιο στο τηλέφωνο. Τίποτε άλλο
    Μια χαρά μου ακούγεται, δεν νομίζω να χρειάζεται να κάνεις κάτι.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xaker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλοδούλευτες και οι γραμμές σε όσους τα καταφέρανε ενώ εμείς με Q1 βλέπουμε ενεργοποιήσεις για Q2.
    Με αυτά τα δεδομένα λοιπόν προχώρισα σε καταγγελία μέσω της φόρμας του ΕΕΤΤ για το τι έχει γίνει με αυτό το ζήτημα. Μακάρι να έχω κάποια απάντηση.
    Άντε να δούμε

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από TheTiesThatBind Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρα δεν πάει με βάση την κάλυψη το κουπόνι του SFBB? Εννοώ δε θα μπει όλη η Ελλάδα στην κάλυψη του;

    Από εκεί και πέρα inalan μόνο Θεσσαλονίκη και Αθήνα αν δεν κάνω λάθος;

    Είδωμεν για το ποτέ θα δοθεί η καμπίνα. Αλλά είτε σε 50αρα θα πάω είτε σε 100αρα, αναλόγως τις τιμές που θα δώσουν.

    Δηλαδή πως θα περάσει το καλώδιο από την κεντρική πρίζα μέχρι τον κατανεμητη σε μια ολόκληρη οικοδομή για 1 διαμέρισμα; Αρκεί απλά να ρίξει το καλώδιο μέσα από τα καπάκια στους τοίχους; Δε θέλει σκάψιμο;

    Πάντως είτε κεντρική πρίζα είτε δωματίου, διαφορά δεν είδα σε ταχύτητα προσωπικά
    Όλη η Ελλάδα δεν νομίζω να μπει, ανάλογα το πως θα το διαμορφώσουν μιας και ο προϋπολογισμός του δεν καλύφθηκε στις λίγες περιοχές. Ο @jkoukos τα ξέρει καλύτερα για αυτό το έργο.
    Για την inalan είσαι σωστός.
    Βλέπω τις δίνουν τυχαία τις καμπίνες οπότε ίσως από βδομάδα ίσως καλοκαίρι!
    Το καλώδιο χαλκού του ΟΤΕ πηγαίνει από το ADSL-KV στον κατανεμητή της πολυκατοικίας και από εκεί ανεβαίνει ένα για κάθε διαμέρισμα. Στην VDSL δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι σχετικά με αυτό διότι χρησιμοποιείται ήδη από την ADSL. Μπορείς να αλλάξεις την καλωδίωση στο διαμέρισμα χωρίς αυτό να είναι απαραίτητο. Το οτι δεν είδες διαφορά στην ταχύτητα μπορεί να οφείλεται σε πολλά, αλλά στην ADSL δεν θα δεις, η VDSL είναι πολύ πιο ευαίσθητη σε θόρυβο. Αν ρωτάς για τις ίνες τότε ναι εκεί θες σκάψιμο μέχρι την οικοδομή, μετά ανέβασμα της ίνας σε κουτάκι σε κάθε όροφο και μετά από αυτό το κουτάκι στο κάθε διαμέρισμα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stratios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα, μόλις συνδέθηκα με Cosmote 100άρα.

    Μπορεί κάποιος να βοηθήσει που φάινεται μέσα στο ρούτερ η μέγιστη ταχύτητα της γραμμής και αυτή που έχω συγχρονίσει τώρα?

    Για να βγάλω και τα σχετικά screenshots να ανεβάσω για @lunatic.

    - - - Updated - - -

    Το βρήκα.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  line info.jpg 
Εμφανίσεις:  33 
Μέγεθος:  148,4 KB 
ID: 213549

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  line info st.jpg 
Εμφανίσεις:  10 
Μέγεθος:  35,4 KB 
ID: 213550
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Άρης13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνδεση σε vdsl 50 πριν απο λιγο στην Ανατολη σε Q2 καμπινα

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_1.jpg 
Εμφανίσεις:  33 
Μέγεθος:  49,1 KB 
ID: 213553
    Μπράβο καλοδούλευτες, άντε να δούμε και εμείς οι άτυχοι (κιού ένα-ξεχασμένα).

  14. #719
    Εγγραφή
    01-04-2020
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    45
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Mr.
    Θα καλέσω τηλεφωνικά...Μέχρι στιγμής είναι μία χαρά. Εχω δοκιμάσω διάφορα downloads και πάει σφαίρα..Βέβαια κυρίως το απόγευμα έχω μια πτώση στην ταχύτητα, αλλά μέχρι στιγμής είναι σταθερή.
    Το μόνο πρόβλημα (που δεν ξέρω εαν είναι του router, είναι μια αδυναμία σύνδεσης με το xbox στο warzone, κάτι που με την cosmote δεν το είχα..Θα περιμένω να δώ το νέο update του παιχνιδιού να δώ τι και πώς..)

    Εχει νόημα να ζητήσω αλλαγή σε fast path?

  15. #720
    Εγγραφή
    24-03-2020
    Περιοχή
    πρώην Ιωάννινα
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    578
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Κανένας
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gliout145 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα καλέσω τηλεφωνικά...Μέχρι στιγμής είναι μία χαρά. Εχω δοκιμάσω διάφορα downloads και πάει σφαίρα..Βέβαια κυρίως το απόγευμα έχω μια πτώση στην ταχύτητα, αλλά μέχρι στιγμής είναι σταθερή.
    Το μόνο πρόβλημα (που δεν ξέρω εαν είναι του router, είναι μια αδυναμία σύνδεσης με το xbox στο warzone, κάτι που με την cosmote δεν το είχα..Θα περιμένω να δώ το νέο update του παιχνιδιού να δώ τι και πώς..)

    Εχει νόημα να ζητήσω αλλαγή σε fast path?
    Ναι. Για τα online fps η διαφορά 20ms είναι σημαντική (σύμφωνα με λεγόμενα φίλου ειδικού).
    Το οτι δεν συνδέεται πρέπει να είναι θέμα router.
    Να ξέρεις πως ίσως χάσεις 0 έως 1 Mbps ταχύτητα.

Σελ. 48 από 117 ΠρώτηΠρώτη ... 2838434647484950535868 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. έχει κανείς VDSL απο το κέντρο ΚΑΡΟΛΟΥ;
    Από Koumooo στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-04-20, 13:16
  2. VDSL στο Κέντρο (Κολωνός)
    Από Codehack στο φόρουμ COSMOTE VDSL
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-07-16, 00:22
  3. VDSL Ιωάννινα
    Από lunatic στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 31
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-06-16, 14:44
  4. vdsl στο κέντρο ερμού, θεσσαλονίκη
    Από tsapi στο φόρουμ Wind VDSL
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-06-16, 18:00
  5. Vdsl Ιωάννινα
    Από mikempell στο φόρουμ Nova VDSL
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-01-16, 21:59

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας