Σελ. 104 από 117 ΠρώτηΠρώτη ... 849499102103104105106109114 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.546-1.560 από 1749
  1. #1546
    Εγγραφή
    13-10-2018
    Μηνύματα
    2.446
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H168N/TP-LINK VR600
    SNR / Attn
    8.9(dB) / 4.9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δυστυχώς κακός δέχθηκες να σε αναβαθμίσουν,θα έπρεπε να τους πιέσεις να σου φτιάξουν τη βλάβη κι μετά να δεχτείς στο τηλ λένε ένα σορό δικαιολογίες για να αναβαθμίσεις κι να πιάσουν κάποιους στόχους σάν υπάλληλος..
    Τώρα σου είπα κακός αναβάθμισες γιατί όσο ανεβαίνεις ταχύτητα εκπέμπεις κι σε υψηλότερες συχνότητες αυξάνεται κι η ευαισθησία, κι σε πρωβληματικά καλώδια γίνεται κι ποιο έντονο, στα 50 κι 24 μπορεί να μήν έχεις θέμα κι να σου βγει στα 100

  2. #1547
    Εγγραφή
    06-02-2020
    Μηνύματα
    602
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112640/11256
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΕΡΟΙΑ
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    15(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ισχυει αυτο που λεει ο απο πανω. Και εγώ στα 50 δεν ειχα ουτε 1 CRC error πλέον μαζεύει ελάχιστα αλλά νταξει δε με επηρεάζει καπου
    NZXT H700 BLACK | CORSAIR RM750X | GIGABYTE Z390 AORUS MASTER | INTEL I9-9900K | G.SKILL TRIDENTZ 32GB DDR4-3200MHz | EVGA GEFORCE RTX 2070 SUPER FTW3 ULTRA | SAMSUNG 960 EVO NVMe M.2 250GB | SAMSUNG 860 EVO 500GB | SAMSUNG 850 EVO 250GB | SANDISK ULTRA 3D 1TB | CORSAIR H115i PRO RGB

    "Talk about a dream, try to make it real"

  3. #1548
    Εγγραφή
    24-04-2011
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    165
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    η γραμμη ήταν καμπανα..κάτι πειραξαν στο ΚΑΦΑΟ...την τερματιζα

  4. #1549
    Εγγραφή
    24-03-2020
    Περιοχή
    πρώην Ιωάννινα
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    578
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Κανένας
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spyzit Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έλεγχο εσωτερικής καλωδίωσης έχεις κάνει; Αν και ο τεχνικός λέει άλλα, μάλλον κάποια πατάτα έκαναν με τα έργα, συνδέεσαι και στο adsl καφάο... εάν δεν δεις 100ρι καθαρό πίσω στα 50 αν και η τιμή καλή είναι έστω και για 80ρι..
    Πολλά παράπονα, τι περίμεναν; VDSL είναι, με το ζόρι το λες αναβάθμιση.

    Νόμιζες ότι θα τελείωναν τα βάσανά σου... χαλκός (πεντηκονταετίας και βάλε) και άγιος ο θεός, όσο υπάρχει, δεν ησυχάζεις

  5. #1550
    Εγγραφή
    19-07-2010
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    45
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - 28ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
    Path Level
    Interleaved
    καλησπέρα παιδιά!

    Να ενημερώσω ότι απο σήμερα έδωσε διαθεσιμοτητα η voda 50αρα και στα μέρη μου.
    καμπίνα 495-421.

    μιας κ είμαι σε αλλη εταιρία , πως να κινηθώ τώρα, να περάσω μια βόλτα απο κάποιο κατάστημα ή να πάω απευθείας τηλεφωνικά για τυχόν καλύτερες πρόσφορες ?

    ευχαριστώ!

  6. #1551
    Εγγραφή
    24-04-2011
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    165
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BeyondMAD Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έλεγχο εσωτερικής καλωδίωσης έχεις κάνει; Αν και ο τεχνικός λέει άλλα, μάλλον κάποια πατάτα έκαναν με τα έργα, συνδέεσαι και στο adsl καφάο... εάν δεν δεις 100ρι καθαρό πίσω στα 50 αν και η τιμή καλή είναι έστω και για 80ρι..
    Πολλά παράπονα, τι περίμεναν; VDSL είναι, με το ζόρι το λες αναβάθμιση.

    Νόμιζες ότι θα τελείωναν τα βάσανά σου... χαλκός (πεντηκονταετίας και βάλε) και άγιος ο θεός, όσο υπάρχει, δεν ησυχάζεις
    Δεν είναι το 80αρι το προβλημα. Τα λάθη που μαζεύει είναι. Τι εννοείς συνδέομαι και στο ΚΑΦΑΟ; Γίνεται να πάρω απευθείας από καμπίνα της vf;Επίσης το χαμηλό snr στο dload είναι φυσιολογικό;

  7. #1552
    Εγγραφή
    24-03-2020
    Περιοχή
    πρώην Ιωάννινα
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    578
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Κανένας
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spyzit Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι το 80αρι το προβλημα. Τα λάθη που μαζεύει είναι. Τι εννοείς συνδέομαι και στο ΚΑΦΑΟ; Γίνεται να πάρω απευθείας από καμπίνα της vf;Επίσης το χαμηλό snr στο dload είναι φυσιολογικό;
    Η σύνδεση έχει ως εξής: Αστικό κέντρο -> καμπίνα vf -> καφάο ADSL -> σπίτι σου. Άρα αν υπάρχει πρόβλημα σε κάποιο σημείο αυτής της διαδρομής το βλέπεις στην ποιότητα της γραμμής. Θεωρητικά όταν ολοκληρώσουν τα έργα στο καφάο θα επανέλθει η γραμμή σε φυσιολογικά επίπεδα και θα πιάνεις το 100ρι, θεωρητικά πάντα...
    Απευθείας στην καμπίνα vf δεν γίνεται σε αυτή την τεχνολογία. Το SNR είναι πολύ χαμηλό!

  8. #1553
    Εγγραφή
    20-07-2012
    Μηνύματα
    145
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    52218/5215
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300S
    Θα γράψω εδώ ένα μικρό σεντονάκι σχετικά με το την εμπειρία που έχω μέχρι τώρα με τους ΑΝΙΚΑΝΟΥΣ στην Vodafone. Και όταν λέω ανίκανοι το λέω με την πλήρη έννοια της λέξης. Ίσως δεν υπάρχε λέξη που να περιγράφει το πόσο έλλειψη οργάνωσης και καταρτισμένου προσωπικού υπάρχει σε αυτή την εταιρία.

    Η ιστορία ξεκινάει την Τρίτη 8/09/2020. Σκοπεύοντας λοιπόν να ξενοικιάσω από το προηγούμενο μου σπίτι καλώ στο 13830 για να ενημερωθώ σχετικά με την διαδικασία της μεταφοράς γραμμής. Η υπάλληλος με ενημερώνει πως είναι ακόμα πολύ νωρίς να κάνω αίτηση μεταφοράς καθώς διαρκεί το πολύ(!!!) 15 μέρες και εφόσον θα ξενοικιάσω στο τέλος του μήνα ας το κάνω καμιά εβδομάδα πριν. Ωστόσο επειδή εγώ είμαι της τακτικής "των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν μαγειρεύουν" λέω ας κάνω από τώρα να έχω το κεφάλι μου ήσυχο. Στις 10/09 ημέρα πέμπτη λοιπόν πάω στο κατάστημα για να κάνω την αίτηση μετακόμισης, δίνω όλα τα σχετικά δικαιολογητικά και ενημερώνουν πως τις επόμενες ημέρες θα λάβω ενημέρωση με SMS. Περνάει μία εβδομάδα και την επόμενη πέμπτη 17/09 δεν έχω ακόμα καμία ενημέρωση ούτε με SMS ούτε στο site εξέλιξης της αίτησης. Το μόνο που αναγράφει είναι ότι η αίτηση έχει καταχωρηθεί και αναμένεται αποστολή των δικαιολογητικών. Καλώ λοιπόν στο 13830 να ενημερωθώ σχετικά με την αίτηση και με ενημερώνουν, μετά από αρκετή αναμονή, ότι υπήρξε ένα συστημικό λάθος και έχει κολλήσει η αίτηση και το έχουν προωθήσει να το δει το αρμόδιο τμήμα. Τη Δευτέρα πλέον η αίτηση έχει προχωρήσει στο επόμενο στάδιο. Στο μεταξύ την ίδια μέρα με καλούν για μια επιβεβαιώση των συντεταγμένων του σπιτιού και επι τη ευκαιρία ρωτάω πότε θα γίνει η διακοπή στο σπίτι; Μου λένε ότι έπρεπε ήδη να έχει γίνει διακοπή στις 12/09, ωστόσο τους λέω ότι δεν έγινε και αν μπορούμε να το παρατείνουμε όσο πιο πίσω γίνεται. στις 27/09 ας πούμε. Με ενημερώνει πως κάτι τέτοιο δεν γίνεται αλλά ωστόσο θα το σημειώσει.

    Εδώ να πω από τώρα, ότι τελικά στις 27/09 έγινε η διακοπή παρόλου που δεν γίνεται. Ασχολίαστο. Συνεχίζω.

    Δύο ημέρες μετά Τετάρτη 16/09 μου στέλνουνε SMS ότι η γραμμή αναμένεται να έχει ενεργοποιηθεί το αργότερο έως τις 2 Οκτωβρίου του 2020. Προς ευχάριστη μου έκπληξη άλλες 2 μέρες μετά, στις 18/09 με ενημερώνουν πως τελικά η γραμμή θα ενεργοποιηθεί στις 22/09. Στις 24/09, δύο μέρες μετά αφού είχε γίνει όντως η κατασκευή του βρόχου από τον ΟΤΕ λαμβάνω SMS πως θα επικοινωνήσουν μαζί μου για να κλείσουμε ραντεβού. Θα περνούσαν άλλες δύο εργάσιμες ημέρες μέχρι τη Δευτέρα όπου τελικά επικοινωνησαν τηλεφωνικά μαζί μου για να κλείσουμε ραντεβού το οποίο ορίστηκε για την Παρασκευή 2 Οκτωβρίου.

    Έρχεται λοιπόν ο τεχνικός να κάνουμε τη σύνδεση και διαπιστώθηκε πως η κατασκευή βρόχου είχε γίνει στην διπλανή πολυκατοικία και μου λέει πως θα δώσει εντολή στον ΟΤΕ να κάνει την κατασκευή βρόχου στα σωστά στοιχεία δικτύου.

    Τη Δευτέρα Λοιπόν μου έρχεται SMS ότι την Τρίτη 6/10 θα έρθει συνεργείο του ΟΤΕ για να κάνει τις απαραίτητες ενέργειες. Το συνεργείο άφαντο και τρίτη απόγευμα μου έρχεται νέο SMS ότι το συνεργείο θα έρθει Τετάρτη 07/10. Τετάρτη επίσης δεν ήρθε κάποιο συνεργείο και Πέμπτη πρωί με καλούν από τη Vodafone να με ενημερώσουν πώς οι ενέργειες που ζητήσαν δεν έγιναν από τον ΟΤΕ και πώς θα πρέπει να προχωρήσουμε σε συνδυαστικό ραντεβού και εδώ ξεκίνα το καλό. Μου λένε ότι το συνδυαστικό ραντεβού θα ολοκληρωθεί σε μία με δύο εργάσιμες δηλαδή το αργότερο τη Δευτέρα 12/10. Παρασκευή απόγευμα SMS που λέει ότι τη Δευτέρα 8 με 12 θα έρθει συνεργείο τεχνικών να κάνει έλεγχο της γραμμής.

    Υποψιασμένος ωστόσο επειδή ένα διάστημα είχα κάνει πρακτική στον ΟΤΕ ξέρω ότι τα συνδυαστικά είναι ορισμένα σε διάστημα μισής ώρας πχ 10:00 με 10:30. Οπότε παίρνω τηλέφωνο για να επιβεβαιώσω ότι δεν έχει γίνει κάποιο λάθος και ότι την Δευτέρα θα γίνει όντως στο συνδυαστικό ραντεβού. Σημείωση ότι το SMS έλεγε ότι δεν απαιτείται πρόσβαση στο χώρο, μόνο στο κτήριο και σε συνδυασμό με το τόσο μεγάλο εύρος ώρας όλα έδειχναν ότι ήταν ΜΟΝΟ για συνεργείο ΟΤΕ. Παρόλαυτα μου επιβεβαιώνουν ότι τη Δευτέρα θα γίνει όντως συνδυαστικό ραντεβού στο διάστημα που λέει στο SMS και δεν μπορούνε να πούνε πιο ακριβής ώρα!


    Σήμερα λοιπόν η ώρα είχε πάει 13:00 και τεχνικός δεν έχει εμφανιστεί ούτε τηλέφωνο με είχε πάρει. Παίρνω στην υποστήριξη "Ναι μπορεί να του έτυχε κάτι, δεν ξέρουμε, θα το δηλώσω θα επικοινωνήσουμε μαζί σας". Όπου με παίρνει μετά από μισή ώρα ο υπεύθυνος και μου λέει το εξής κορυφαίο, ότι υπάρχει συστημικό λάθος και το συνδυαστικό είναι να γίνει την Πέμπτη στις 9:00 με 9:30, το SMS που έλαβα για σήμερα 12/10 ήταν λανθασμένο, και ότι τα συνδυαστικά έχουν ακριβές χρονικό πλαίσιο 30 λεπτών!!!!!

    Προφανώς σε αυτό το σημείο μου έχουν ανάψει όλα τα λαμπάκια! Μου έχουν επιβεβαιώσει 3!!! φορές ότι το συνδυαστικό ήταν να γίνει σήμερα (μία με SMS, μία υπεύθυνος της βλάβης, και μία ένας υπάλληλος τεχνικής υποστήριξης).

    Ότι και να πω πλέον απο δω και πέρα είναι λίγο, μπροστά σε αυτό το μεγαλέιο ηληθιότητας. Τα σχόλια δικά σας....

  9. #1554
    Εγγραφή
    24-03-2020
    Περιοχή
    πρώην Ιωάννινα
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    578
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Κανένας
    Συστημικό παντού!
    Φοβερή επιλογή το VDSL όπως αυτό επιβεβαιώνεται κάθε μέρα και από διαφορετικούς, μπράβο τους!
    Τελευταίες 20 σελίδες στο νήμα λέω παντού μη μπλέξετε με τους κόκκινους!

  10. #1555
    Εγγραφή
    24-04-2011
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    165
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Καταρχάς σ ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις. Με πήρε πριν λίγο αυτή που έχει αναλάβει να Μ ενημερώσει για τη βλάβη από τη vf και μου λέει αυτό που βλέπω κι εγώ. Ότι δεν ξαναυπηρξε αποσυγχρονισμος αλλα μαζεύω πολλά λάθη. Κι ότι θα ξαναπάει ο δικός τους τεχνικός αύριο στην καμπίνα. Ακόμα δεν έχουν δώσει βλάβη στον ΟΤΕ. Ότι να ναι. Η εσωτερική καλωδίωση μου είναι εξαιρετική. Είναι μεζονέτα με δίκτυο cat6 καλώδιο θωρακισμένο παντου. Το ρούτερ παίρνει τη γραμμή στο υπόγειο ακριβώς μόλις μπαίνει το καλώδιο από την κολώνα μεσα, και μετά τρέχει δίκτυο gigabit παντού. Άλλωστε ξαναλέω δεν είχα τόσα χρόνια προβλημα. Ούτε με την 50αρα για το διάστημα από Μάιο μέχρι 3 βδομάδες πριν. Όταν έσκαψαν δλδ γύρω απ' το ΚΑΦΑΟ.

  11. #1556
    Εγγραφή
    06-02-2020
    Μηνύματα
    602
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112640/11256
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΕΡΟΙΑ
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    15(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εμένα στον ΟΤΕ μου είπαν για πάγιο 41,9 και μου λέει σημερα το τμημα ακυρώεσεων που με πηραν για την τηλεοραση οτι ειναι στα 47,9 και μένω λαλάκας. Ειπε θα το φτιαξει αυτη και θα το κανει ανανέωση στα 41,9 οπως ειχα συμφωνήσει.
    NZXT H700 BLACK | CORSAIR RM750X | GIGABYTE Z390 AORUS MASTER | INTEL I9-9900K | G.SKILL TRIDENTZ 32GB DDR4-3200MHz | EVGA GEFORCE RTX 2070 SUPER FTW3 ULTRA | SAMSUNG 960 EVO NVMe M.2 250GB | SAMSUNG 860 EVO 500GB | SAMSUNG 850 EVO 250GB | SANDISK ULTRA 3D 1TB | CORSAIR H115i PRO RGB

    "Talk about a dream, try to make it real"

  12. #1557
    Εγγραφή
    01-04-2020
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    45
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Mr.
    Πάντως εγώ σχετικά με το πρόβλημα που είχα με την VF, λύθηκε μετά απο συνεχείς αναφορές στο κέντρο όπου διαπίστωναν οτι κλείδωναπολύ χαμηλά (εχω 100αρα, και έπιανα 30). Στην τελευταία επίσκεψη ο τεχνικός τους μου ανέφερε οτι έκανε κάτι αλλαγές το ΚΑΦΑΟ και το πρόβλημα λύθηκε.
    Είχα και εγώ αποσυνδέσεις, πολλά λάθη CRC και πρόβλημα ταχύτητας, τα οποία και ξεκίνησαν ξαφνικά. Το πρόβλημα λύθηκε, και επίσης είχα και μειώσεις στον λογαριασμό απο την εγγυημένη ταχύτητα (που είναι νομίζω 85 στην 100 και 50 στην 55).

  13. #1558
    Εγγραφή
    09-11-2003
    Περιοχή
    Ioannina
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    794
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Cosmote
    Router
    SpeedTest Plus
    Έχει θέματα η Cosmote σήμερα? Παρατηρώ αλλάζει η ταχύτητα σύνδεσης στο ρουτερ μου ανα διαστήματα...
    Δεν καταλαβαίνω καμια διαφορα σε τπτ απλά οταν παίζω καποιο παιχνίδι με αποσυνδέει ...

    Περιοχή ακαδημία/grand serai

  14. #1559
    Εγγραφή
    28-07-2007
    Περιοχή
    ΙΩΑΝΝΙΝΑ
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    946
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE ΚΑΜΠΙΝΑ
    Router
    Speedport Εntry+Cisco881
    SNR / Attn
    -(dB) / -(dB)
    Από την αρχή που συνδέθηκα ο ρούτερ κλειδωνε 102300/10230. Από χθες τα ξημερώματα είδα ότι πια κλειδώνει 113900/13900. Παράξενο γιατί διάβαζα ότι ο ΟΤΕ οταν δίνει από καμπίνα Vodafone σε όλους κλειδώνει χαμηλά, όπως ήμουν πριν. Φαίνεται κάτι νέο έχουμε εδώ.
    Όσον αφορά το speedtest φτάνει 95-96, ενώ πριν εφτανε 91-92. Στο up όμως τώρα ξεπερνάει τα 10. Όμως έχω συνεχή χρήση-κατανάλωση δεδομένων διότι παίζουν μόνιμα 3 ιντερνετ ραδιόφωνα και voip τηλέφωνα κάνουν συνέχεια registered. Έχω κάνει και μια μικροτροποποιηση του qos στο entry, που ελπίζω ότι ίσως κάτι να κάνει προς όφελος του sip και του voice.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nontasaggelis : 14-10-20 στις 02:53.
    ΙΑΤΡΙΚΗ, ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ, LAN, WLAN, WAN, VOIP, FAST ETHERNET, ΑΣΥΡΜΑΤΕΣ ΖΕΥΞΕΙΣ.

  15. #1560
    Εγγραφή
    09-11-2003
    Περιοχή
    Ioannina
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    794
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Cosmote
    Router
    SpeedTest Plus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nontasaggelis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από την αρχή που συνδέθηκα ο ρούτερ κλειδωνε 102300/10230. Από χθες τα ξημερώματα είδα ότι πια κλειδώνει 113900/13900. Παράξενο γιατί διάβαζα ότι ο ΟΤΕ οταν δίνει από καμπίνα Vodafone σε όλους κλειδώνει χαμηλά, όπως ήμουν πριν. Φαίνεται κάτι νέο έχουμε εδώ.
    Όσον αφορά το speedtest φτάνει 95-96, ενώ πριν εφτανε 91-92. Στο up όμως τώρα ξεπερνάει τα 10. Όμως έχω συνεχή χρήση-κατανάλωση δεδομένων διότι παίζουν μόνιμα 3 ιντερνετ ραδιόφωνα και voip τηλέφωνα κάνουν συνέχεια registered. Έχω κάνει και μια μικροτροποποιηση του qos στο entry, που ελπίζω ότι ίσως κάτι να κάνει προς όφελος του sip και του voice.
    Τι αλλαγές?

Σελ. 104 από 117 ΠρώτηΠρώτη ... 849499102103104105106109114 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. έχει κανείς VDSL απο το κέντρο ΚΑΡΟΛΟΥ;
    Από Koumooo στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-04-20, 13:16
  2. VDSL στο Κέντρο (Κολωνός)
    Από Codehack στο φόρουμ COSMOTE VDSL
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-07-16, 00:22
  3. VDSL Ιωάννινα
    Από lunatic στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 31
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-06-16, 14:44
  4. vdsl στο κέντρο ερμού, θεσσαλονίκη
    Από tsapi στο φόρουμ Wind VDSL
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-06-16, 18:00
  5. Vdsl Ιωάννινα
    Από mikempell στο φόρουμ Nova VDSL
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-01-16, 21:59

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας