Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-18 από 18
  1. #16
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.439
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρκεί να έχει δοκιμαστεί με κάποιο λειτουργικό ότι όλα δουλεύουν, ότι έχουν γίνει σωστά οι συνδέσεις και ότι δεν είναι τίποτα καμμένο.

    Μούχαν έρθει στο γραφείο πέντε desktops χωρίς λειτουργικό και είχα μείνει με το καλώδιο της οθόνης στο χέρι. Δεν υπήρχε κάρτα γραφικών, ούτε καν στην μητρική
    Από το πλαίσιο τα είχες πάρει...? Έτσι κάποτε την είχα πατήσει σε μια προηγούμενη δουλειά
    Είχα στήσει κάτι PC με κάτι μητρικές με onboard vga και όταν με πήραν τηλέφωνο μου πρότειναν μια άλλη παρόμοια που δεν είχε onboard... Ο πωλητής μου είπε χαζά εντελώς ότι είναι ίδια μιτρική (ίδια μάρκα ήταν και τύπος οπότε δεν μπήκα σε διαδικασία να το ψάξω) και όταν παρέλαβα τα μηχανάκια δεν είχα που να βάλω το καλώδιο της οθόνης !

    Το ακόμα ποιο αστείο αστείο είναι δε όταν πήρα τηλέφωνο στο πλαίσιο τότε να παραπονεθώ στον τεχνικός που έκανε την συναρμολόγηση όταν τον ρώτησα "ΠΩς έκανε αυτός ελεγχο λειτουργίας" απάντησε ότι εβαλε δικιά του κάρτα... και στην ερώτηση "καλά δεν σε παραξένεψε ότι ενώ στην αρχή είχα παραγγείλει μιτρική με vga πάνω τελικά εσείς μου βάλατε υποδεέστερη τελικά να μου πείς...? " Απάντηση "ΟΧΙ" Τελικά μου δώσανε μια 5 κάρτες τζάμπα γιατί ήταν δικό τους λάθος και τελείωσε...

    Πλαίσιο !

  2. #17
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.592
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVader Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από το πλαίσιο τα είχες πάρει...? Έτσι κάποτε την είχα πατήσει σε μια προηγούμενη δουλειά
    Είχα στήσει κάτι PC με κάτι μητρικές με onboard vga και όταν με πήραν τηλέφωνο μου πρότειναν μια άλλη παρόμοια που δεν είχε onboard... Ο πωλητής μου είπε χαζά εντελώς ότι είναι ίδια μιτρική (ίδια μάρκα ήταν και τύπος οπότε δεν μπήκα σε διαδικασία να το ψάξω) και όταν παρέλαβα τα μηχανάκια δεν είχα που να βάλω το καλώδιο της οθόνης !

    Το ακόμα ποιο αστείο αστείο είναι δε όταν πήρα τηλέφωνο στο πλαίσιο τότε να παραπονεθώ στον τεχνικός που έκανε την συναρμολόγηση όταν τον ρώτησα "ΠΩς έκανε αυτός ελεγχο λειτουργίας" απάντησε ότι εβαλε δικιά του κάρτα... και στην ερώτηση "καλά δεν σε παραξένεψε ότι ενώ στην αρχή είχα παραγγείλει μιτρική με vga πάνω τελικά εσείς μου βάλατε υποδεέστερη τελικά να μου πείς...? " Απάντηση "ΟΧΙ" Τελικά μου δώσανε μια 5 κάρτες τζάμπα γιατί ήταν δικό τους λάθος και τελείωσε...

    Πλαίσιο !
    Ανοιχτό βιβλίο διαβάζεις, για βουλωμένο γράμμα δεν ξέρω
    Και τότε το πλαίσιο ήταν στα καλά του

  3. #18
    Εγγραφή
    02-12-2012
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    1.850
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    1020/13556kbps
    ISP
    Wind
    SNR / Attn
    16.2(dB) / 12.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Στην Αμερική παίζει και να δικαιωνόταν

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 34
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-07-16, 22:11
  2. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-06-16, 17:08
  3. Μηνύματα: 45
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-10-15, 21:15
  4. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-10-15, 19:49
  5. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-10-15, 16:24

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας