Σελ. 19 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 9141718192021 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 271-285 από 318
  1. #271
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Τι θα λέγατε να μιλήσουμε για το Iphone 7;

  2. #272
    Εγγραφή
    30-05-2009
    Μηνύματα
    19.486
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    kbps 1.020 / 21.348
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    6.5(dB) / 12.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kriosgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι πια λάθη. Και το καινούργιο που περιμένω (7 plus 128GB Jet Black) πάλι iphone είναι και πάντα θα είναι.
    Δεν βλέπω να κάνεις λόγο όμως γιατί το iphone 7plus είναι κακή αντιγραφή το S7 Edge,
    ούτε στο πως δικαιολογείται η διπλάσια τιμή. Keep walking.
    ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ

  3. #273
    Εγγραφή
    27-04-2008
    Περιοχή
    Πάρος
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    151
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΡΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από biggeo65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν βλέπω να κάνεις λόγο όμως γιατί το iphone 7plus είναι κακή αντιγραφή το S7 Edge,
    ούτε στο πως δικαιολογείται η διπλάσια τιμή. Keep walking.
    Αν προσέξεις το συγκριτικό specs των Omnia2/iphone3gs που ανέβασα λίγο πιο πάνω θα διαπιστώσεις πως μοιάζουν με τις διαφορές στα specs που έχουν σήμερα iphone 7 με S7 Edge (οθόνη/camera/SD CARD e.t.c.). Το έxω όπως θα διάβασες ξαναδεί το έργο αυτό και το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού που λέγαν και οι παλαιότεροι.

  4. #274
    Εγγραφή
    06-02-2006
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    6.151
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16280/920
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Asus DSL-N66U
    SNR / Attn
    9(dB) / 13.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kriosgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν προσέξεις το συγκριτικό specs των Omnia2/iphone3gs που ανέβασα λίγο πιο πάνω θα διαπιστώσεις πως μοιάζουν με τις διαφορές στα specs που έχουν σήμερα iphone 7 με S7 Edge (οθόνη/camera/SD CARD e.t.c.). Το έxω όπως θα διάβασες ξαναδεί το έργο αυτό και το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού που λέγαν και οι παλαιότεροι.
    Πραγματικά, σαν χθες μου φαίνεται που βγήκαν τα Omnia2/iphone3gs, τι σημασία έχει που πέρασαν 7 χρόνια από τότε, τι έχει αλλάξει άλλωστε ? Μην έχει σημασία ότι για παράδειγμα το Omnia2 ήταν Windows mobile phone ενώ το S7 Edge Android ? Α ξέχασα, δεν είναι apple (αθηναϊκές πινακίδες γαρ).

    Μην ανησυχείς, ότι ήταν να διαπιστώσουμε, το έχουμε διαπιστώσει πλήρως, τα μη apple είναι "βαρετά smartphones όλο γράμματα με ακαταλαβίστικους όρους". Επίσης να σημειώσω εγώ είναι υπεύθυνα και για την τρύπα του όζοντος.

    Αστεία πράγματα.
    CPU: i7-6700k || MB: Asus Maximus VIII Hero || RAM: Kingston HyperX Fury 16GB 2400mhz cl15 || GPU: Asus GTX 970 Strix || CPU cooler: Noctua NH-D15 || HDD: Samsung 850 EVO 250GB, WD 1TB Caviar Black || PSU: Seasonic 700W || Monitor: LG M2762D/1080p || Speakers: Harman Kardon SoundSticks III || Case: Silverstone Temjin TJ07

  5. #275
    Εγγραφή
    27-02-2008
    Μηνύματα
    1.452
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kriosgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να καταλάβεις τι εννοώ. Ποιο iphone κυκλοφόρησε το 2013; Το iphone 5S. Ποιο Samsung κυκλοφόρησε τότε; Galaxy s4.
    Σήμερα 3 χρόνια από τότε iphone 5S υπάρχουν ακόμα καινούργια και κυκλοφορούν αλλά και μεταχειρισμένα.
    Ψάξε να βρεις s4 σήμερα. Υπάρχει ένα ακόμα σήμερα σε ένα μόνο μαγαζί

    Just for the record πριν αποκτήσω iphone, Samsung κινητό είχα. Είχα αγοράσει τότε το Omnia2 γύρω στα 100€ φτηνότερα από το iphone 3GS που κυκλοφορούσε τότε.

    Πρόσεξε τις διαφορές στα χαρακτηριστικά που είχαν τότε τα 2 αυτά κινητά.
    Συνημμένο Αρχείο 175171

    Με μια γρήγορη ματιά και μόνο βλέπεις την ανωτερότητα των χαρακτηριστικών του Samsung, έτσι αποφάσισα ν'αγοράσω το Samsung. Η οθόνη του αν και ανώτερη του iphone δεν μπορούσες να δεις τίποτα αν ήσουν έξω και είχε λιακάδα. Έπρεπε να βάλεις το άλλο χέρι σου να κρύψεις τον ήλιο για να μπορέσεις να δεις ακόμα και τι ώρα είναι κι αυτό με κόπο. Η ανταπόκριση της... αστό καλύτερα να μην σου πω. Έπρεπε να κάνω μια κίνηση 3-4 φορές για να την αντιληφθεί. Το touchwiz το παραφόρτωνε ακόμα περισσότερο και σερνότανε. Όσο για το menu του...
    Ήταν παντελώς βαρετό όλο γράμματα με κάτι ακαταλαβίστικους όρους. Σε μια φάση συναντήθηκα με κάποιον πελάτη ο οποίος είχε iphone. Το έβγαλε για να περάσει το κινητό μου. Όταν είδα πόσο γρηγορότερη στην απόκριση ήταν η ψωροTFT του μπροστά στην amoled ναυαρχίδα μου κι όταν άνοιξε το menu του τηλεφώνου και είδα το πανέμορφο και κατανοητότατο interface του έβαλα τα κλάματα. Αυτό το κινητό θέλω! Το επόμενό μου ήταν iphone 5 με κλειστά μάτια. Όχι πια λάθη. Και το καινούργιο που περιμένω (7 plus 128GB Jet Black) πάλι iphone είναι και πάντα θα είναι.
    Ωραία, έχουν αυτό το θεματάκι οι Amoled αλλά όταν νυκτώσει ; Γιατί όταν πέσει ο ήλιος αρχίζει το πανηγύρι με τις Amoled !
    Απίστευτη απεικόνιση των χρωμάτων (κορεσμένα, αλλά προσωπικά δεν με πειράζει), ακόμα και σήμερα απολαμβάνω το 4ετίας κινητό μου και αν θέλεις το βάζουμε δίπλα στο Μηλοτηλέφωνό σου να συγκρίνουμε απεικόνιση. Βασικός λόγος που πήρα Samsung ήταν αυτός και ίσως μόνο γι' αυτό ξαναπάρω.
    Δεν μπορεί να τα έχεις όλα, εγώ παραδέχομαι την Apple σε κάποια πράγματα, εσύ αρνείσαι να δεις τα συν και πλην και ονομάζεις όλα τα υπόλοιπα... μπακατέλες, όταν αυτές τις μπακατέλες εξόφθαλμα μιμείται η Apple ;
    Γιατί είχαμε κάτι Apple fanboys να χλευάζουν τα κινητά πάνω από 5 ίντσες, και τα ίδια έκανε και η εταιρία "σας.
    Γιατί μάλλον προβλέπεται να κάνει (δυστυχώς) το ίδιο και με τις κυρτές οθόνες. Ε, και τότε, δεν θα μιλήσεις για "προβατοποίηση" αλλά ακόμα θα χαρακτηρίζεις μπακατέλες όλα τα υπόλοιπα κινητά.

  6. #276
    Εγγραφή
    27-04-2008
    Περιοχή
    Πάρος
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    151
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΡΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Banditgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πραγματικά, σαν χθες μου φαίνεται που βγήκαν τα Omnia2/iphone3gs, τι σημασία έχει που πέρασαν 7 χρόνια από τότε, τι έχει αλλάξει άλλωστε ? Μην έχει σημασία ότι για παράδειγμα το Omnia2 ήταν Windows mobile phone ενώ το S7 Edge Android ? Α ξέχασα, δεν είναι apple (αθηναϊκές πινακίδες γαρ).

    Μην ανησυχείς, ότι ήταν να διαπιστώσουμε, το έχουμε διαπιστώσει πλήρως, τα μη apple είναι "βαρετά smartphones όλο γράμματα με ακαταλαβίστικους όρους". Επίσης να σημειώσω εγώ είναι υπεύθυνα και για την τρύπα του όζοντος.

    Αστεία πράγματα.
    Μου αρέσει που έχεις βάλει και quote το μήνυμά μου αλλά απαντάς χωρίς να το έχεις διαβάσει. Ο καθένας αν το διαβάσει καταλαβαίνει ότι λέω πως οι διαφορές των σημερινών ανταγωνιστών ( ας το πούμε έτσι) "μοιάζουν" με τις διαφορές που είχαν τα αντίστοιχα 7 χρόνια πριν. Η πρώτη φράση επομένως της απάντησης σου είναι άσκοπη. Στο ότι ήταν windows phone κι όχι android συμφωνώ αν και συγκρίνουμε κινητά κι όχι λειτουργικά μιας κι εκεί δεν νομίζω να τίθεται αμφισβήτηση ότι το IOS είναι το top. Το ότι ήταν προχειράντζα το Ομνια2 έχω κρατήσει εγώ κι ας ήταν το ακριβότερο Samsung τότε, κι ας είχε το 2 δίπλα που σημαίνει ότι έχουν διορθώσει κάποια θέματα που τυχών είχε το 1. Δεν μπορεί να θεωρείσαι σοβαρή εταιρεία όταν βγάζεις στα γρήγορα μια τέτοια προχειράντζα και την πουλάς κι ακριβά κιόλας. Στην πραγματικότητα ήταν beta έκδοση πριν μπορώ να πω τον πρώτο έλεγχο (απόκριση της touch screen). Τι να λέμε τώρα..... Ένα μάτσο εξαρτήματα που δεν έχουν ούτε καν στοιχειωδώς ελεγχθεί αν είναι συμβατά μεταξύ τους στριμωγμένα σ'ένα case και περασμένο ένα λειτουργικό που δεν έχει ούτε κι αυτό ελεγχθεί αν κολλάει με όλα αυτά τα εξαρτήματα. Οπότε η δικαιολογία του ήταν windows mobile με αφήνει παγερά αδιάφορο. Δωρεάν ΒΕΤΑ TESTER της κάθε Samsung δεν ξαναγίνομαι.

  7. #277
    Εγγραφή
    30-05-2009
    Μηνύματα
    19.486
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    kbps 1.020 / 21.348
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    6.5(dB) / 12.5(dB)
    ΤΟΡ είναι το λειτουργικό που δίνει ελευθερία κινήσεων στον χρήστη.
    Το ΙΟS απέχει πολύ από το να είναι ΤΟP.

    Kαι πραγματικά δεν κατάλαβα την απάντηση σου
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kriosgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το έxω όπως θα διάβασες ξαναδεί το έργο αυτό και το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού που λέγαν και οι παλαιότεροι.
    Και δεν απαντά στο ερώτημα μου.Εγώ που είμαι ουδέτερος,πες μου δύο λόγους
    γιατί να προτιμήσω iphone 7plus κι όχι Samsung S7 EDGE
    και θα το πάρω αύριο.

    Αλλοιώς στην ίδια τιμή θα πάρω δύο S7 στην ίδια τιμή να κάνω το ένα δώρο.
    ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ

  8. #278
    Το avatar του μέλους tzelen
    tzelen Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από biggeo65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΤΟΡ είναι το λειτουργικό που δίνει ελευθερία κινήσεων στον χρήστη.
    Το ΙΟS απέχει πολύ από το να είναι ΤΟP.

    Kαι πραγματικά δεν κατάλαβα την απάντηση σου


    Και δεν απαντά στο ερώτημα μου.Εγώ που είμαι ουδέτερος,πες μου δύο λόγους
    γιατί να προτιμήσω iphone 7plus κι όχι Samsung S7 EDGE
    και θα το πάρω αύριο.

    Αλλοιώς στην ίδια τιμή θα πάρω δύο S7 στην ίδια τιμή να κάνω το ένα δώρο.
    Μην ακούς τις χαζομάρες που λένε - παάρε 2 S7 και δώκε μου εμένα το ένα δώρο

  9. #279
    Εγγραφή
    15-03-2007
    Περιοχή
    Μαρκόπουλο Μεσογαίας
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    9.106
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49000/4998
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ
    Router
    I don't remember
    SNR / Attn
    (dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ή πάρε ένα (σ)ιΦόνι και δώσ' το στον kriosgr.
    Ούτε σε όλους έχει αφαιρεθεί με βάναυσο-γκεμπελικό χειρουργείο, το μέρος του εγκεφάλου που συμπαθεί τον Επίτιμο.



  10. #280
    Εγγραφή
    06-02-2006
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    6.151
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16280/920
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Asus DSL-N66U
    SNR / Attn
    9(dB) / 13.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kriosgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου αρέσει που έχεις βάλει και quote το μήνυμά μου αλλά απαντάς χωρίς να το έχεις διαβάσει. Ο καθένας αν το διαβάσει καταλαβαίνει ότι λέω πως οι διαφορές των σημερινών ανταγωνιστών ( ας το πούμε έτσι) "μοιάζουν" με τις διαφορές που είχαν τα αντίστοιχα 7 χρόνια πριν. Η πρώτη φράση επομένως της απάντησης σου είναι άσκοπη. Στο ότι ήταν windows phone κι όχι android συμφωνώ αν και συγκρίνουμε κινητά κι όχι λειτουργικά μιας κι εκεί δεν νομίζω να τίθεται αμφισβήτηση ότι το IOS είναι το top. Το ότι ήταν προχειράντζα το Ομνια2 έχω κρατήσει εγώ κι ας ήταν το ακριβότερο Samsung τότε, κι ας είχε το 2 δίπλα που σημαίνει ότι έχουν διορθώσει κάποια θέματα που τυχών είχε το 1. Δεν μπορεί να θεωρείσαι σοβαρή εταιρεία όταν βγάζεις στα γρήγορα μια τέτοια προχειράντζα και την πουλάς κι ακριβά κιόλας. Στην πραγματικότητα ήταν beta έκδοση πριν μπορώ να πω τον πρώτο έλεγχο (απόκριση της touch screen). Τι να λέμε τώρα..... Ένα μάτσο εξαρτήματα που δεν έχουν ούτε καν στοιχειωδώς ελεγχθεί αν είναι συμβατά μεταξύ τους στριμωγμένα σ'ένα case και περασμένο ένα λειτουργικό που δεν έχει ούτε κι αυτό ελεγχθεί αν κολλάει με όλα αυτά τα εξαρτήματα. Οπότε η δικαιολογία του ήταν windows mobile με αφήνει παγερά αδιάφορο. Δωρεάν ΒΕΤΑ TESTER της κάθε Samsung δεν ξαναγίνομαι.
    Μια χαρά έχω διαβάσει το μήνυμά σου και παρόλο που δεν συμφωνώ με τους λόγους που αναφέρεις (την amoled και το UI) θα μπορούσα να συμφωνήσω ότι ναι πριν 7 χρόνια, επί εποχής δηλαδή Iphone3s δεν υπήρχε κινητό που να μπορεί εύκολα να προσεγγίσει την εμπειρία χρήσης του, όσο μη αντικειμενικό και αν είναι αυτό το κριτήριο. Η αλήθεια είναι ότι η πρώτη γενιά των iphones ήταν μπροστά από την εποχή της και το μεγάλο λάθος της Apple ήταν ότι επαναπαύθηκε σε αυτού του είδους το μη αντικειμενικό κριτήριο και όταν ο ανταγωνισμός έκανε τεχνολογικά άλματα (μεγαλύτερη οθόνη με καλύτερη ανάλυση, καλύτερο ppi, μεγαλύτερη μνήμη, storage expansion μέσω microSD, μεγαλύτερο screen to body ratio, πραγματικό multitasking με full screen εφαρμογές η μία δίπλα στην άλλη, καλύτερο customization μέσω widgets και launchers, καλύτερο GPS, καλύτερο integration με Google services κτλ, USB support για file transfer + charging σε ΟΛΑ τα μοντέλα ανεξαρτήτως κατασκευαστή κτλ κτλ -θα μπορούσαμε να γράφουμε ώρες-), η Apple είχε ελάχιστα πράγματα να αντιπαρατάξει, έδειξε νωθρότητα στο να ακολουθήσει τις εξελίξεις, πολλές φορές βρέθηκε απλά να αντιγράφει (και να παρουσιάζει τις αντιγραφές τις οποίες ενδεχομένως προηγουμένως να κορόιδευε -βλέπε παράδειγμα Jobs για το screen size- ως innovations). Στο τέλος της έμεινε αυτή η απροσδιόριστη "εμπειρία χρήσης" (που όσο απροσδιόριστη και να είναι ο ανταγωνισμός μπορεί να ματσάρει πλέον άνετα) και φυσικά τα συχνά updates, I'll give them that.

    Τι θέλω να πω με όλα αυτά. Αν έβγαινες και έλεγες ότι παιδιά ξέρετε κάτι, εγώ είχα Samsung αλλά ήταν χάλια μαύρα και όταν πήρα iphone είδα το φως το αληθινό και έκτοτε αυτό εμπιστεύομαι γιατί μου έχει αφήσει καλές εντυπώσεις και εν πάση περιπτώσει εγώ την "εμπειρία" αυτή την κοστολογώ (μαζί με το υλικό και το iOS σούμα) στα 800-1000 ευρώπουλα, όλοι θα λέγαμε (και εγώ μαζί), βρε παιδί μου ok διαφωνούμε μεν αλλά σε καταλαβαίνουμε, γούστο σου και καπέλο σου και μπράβο για την επιλογή σου, αφού it works for you. Όταν όμως βγαίνεις και μας λες ότι "Εγώ θα πάρω το iphone 7 plus γιατί είναι το καλύτερο." τότε με συγχωρείς αλλά θα λάβεις και τις κατάλληλες απαντήσεις, όσο και αν δεν σου αρέσουν. Μάλιστα επειδή ακριβώς δεν σου αρέσουν προσπαθείς με δικολαβίστικο τρόπο να πείσεις ότι η κατάσταση (στην εν προκειμένω σύγκριση με το S7 Edge) "μοιάζει" με τη σύγκριση μεταξύ Omnia2 και s3s λες και βρισκόμαστε ακόμα στο 2009, λες και στην ίδια κατάσταση βρίσκεται το hardware των κατασκευαστών, λες και στην ίδια κατάσταση βρίσκονται οι εκδόσεις Android ή ακόμα και Windows Phone. Και τώρα πετάς και ένα το IOS είναι top στα λειτουργικά, άλλο ένα blanket statement χωρίς να το κάνεις back up με τίποτα και πίστεψέ με και εκεί υπάρχουν απαντήσεις που δεν θα σου αρέσουν (άσχετα αν το IOS σαν OS έχει αρκετά πλεονεκτήματα, μιας και δεν μιλάμε σώνει και καλά για τηλέφωνα).

    Ειλικρινά περιμένεις μετά από αυτό να μη μιλήσει κάποιος για αστεία πράγματα ? Σε ότι αφορά εμένα πάντως το κλείνω εδώ και σου εύχομαι ολόψυχα καλές αγορές.
    CPU: i7-6700k || MB: Asus Maximus VIII Hero || RAM: Kingston HyperX Fury 16GB 2400mhz cl15 || GPU: Asus GTX 970 Strix || CPU cooler: Noctua NH-D15 || HDD: Samsung 850 EVO 250GB, WD 1TB Caviar Black || PSU: Seasonic 700W || Monitor: LG M2762D/1080p || Speakers: Harman Kardon SoundSticks III || Case: Silverstone Temjin TJ07

  11. #281
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.627
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Σήμερα είδα από κοντά τα iPhone 7 & 7 Plus. Αμέσως έδειξα περισσότερο ενδιαφέρον στο Plus μιας που με ενδιαφέρει η μεγάλη οθόνη, άνω των 5". Παρότι και η τωρινή μου συσκευή έχει 5,5" οθόνη, φαίνεται πολύ μικρότερη δίπλα του λόγω μεγαλύτερου bezel που κάνει το 7 Plus να δείχνει "τεραστιο".

    Ποιοτική κατασκευή, άψογη αίσθηση στο χέρι, πανέμορφο στο γυαλιστερό μαύρο χρώμα. Μοναδικό του μειονέκτημα κατά τη γνώμη μου, η τιμή του.

  12. #282
    Εγγραφή
    15-09-2007
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    817
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    37482/4998
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    SNR / Attn
    8.8(dB) / 18.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι θα λέγατε να μιλήσουμε για το Iphone 7;
    Έχεις δίκιο, αλλά αν είναι να αφαιρέσετε τίποτα μηνύματα, καλύτερα να τα μεταφέρετε αλλού για να έχουμε να γελάμε λίγο με ορισμένα "επιχειρήματα" :ρ
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος divinesheet : 04-10-16 στις 21:19.
    topkek

  13. #283
    Εγγραφή
    27-04-2008
    Περιοχή
    Πάρος
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    151
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΡΟΣ
    JET BLACK

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  DSC00455.jpg 
Εμφανίσεις:  25 
Μέγεθος:  375,0 KB 
ID: 175483
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  DSC00460.jpg 
Εμφανίσεις:  23 
Μέγεθος:  431,6 KB 
ID: 175484
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  DSC00461.jpg 
Εμφανίσεις:  25 
Μέγεθος:  369,6 KB 
ID: 175485

  14. #284
    Εγγραφή
    30-05-2009
    Μηνύματα
    19.486
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    kbps 1.020 / 21.348
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    6.5(dB) / 12.5(dB)
    Καλοδούλευτο. Αν κι επιμένω, στην μισή τιμη έπαιρνες καλυτερο τηλέφωνο.
    Τουλάχιστον με καλύτερη κάμερα. Και να δέχεται και microSD.
    ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ

  15. #285
    Εγγραφή
    04-10-2003
    Περιοχή
    Μοσχάτο
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.716
    Downloads
    32
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΑΛΗΡΟ
    Router
    Speedport Plus 2
    Άμα έχει φράγκα για ξόδεμα ο Δον Μαλατέστας παίρνει στην 2πλάσια τιμή χειρότερο τηλέφωνο, αφού του κάνει σε μας περισσεύει.
    Από πίτα που δεν τρως τι σε νοιάζει κι αν καεί!
    There is a difference between dumb and stupid. The word Dumb implies that a person has no choice in their behavior and cannot help it. Stupidity implies that the person knows better, but is simply choosing to make a bad choice. So which one are you? Unfortunately dumb or just breathtakingly stupid?



Σελ. 19 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 9141718192021 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Στα καταστήματα Wind τα νέα Huawei P9 και P9 lite
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-06-16, 17:06
  2. Μηνύματα: 56
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-04-16, 11:36
  3. Παρουσιάστηκαν τα νέα Samsung Galaxy S7 και S7 Edge
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 40
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-03-16, 14:15
  4. Μηνύματα: 39
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-11-15, 19:57
  5. Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-10-15, 11:41

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας