Σελ. 413 από 620 ΠρώτηΠρώτη ... 393403408411412413414415418423433 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 6.181-6.195 από 9291
  1. #6181
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    20.010
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    2 μήνες τώρα περίπου με miui και είχα ξεχάσει πόσο συχνά κάνει soft reset. Με την stock τα είχα ξεχάσει αυτά. Και δεν είναι το πρώτο κινητό. Όλα τα miui έχουν τέτοιο θέμα, το δικό μου, τα παλαιοτερά μου και τα τις γυναίκας μου.

    Ερώτηση προς τους λάτρεις της miui, εσάς σας κάνει τέτοια reset;
    Στο Redmi Note 2 με custom rom, ειχα καμποσα.

    Στο poco που ειναι μαμα, εχω 30-60 μερες uptime, μεχρι να μπει το νεο update δηλαδη. Δεν εχει κολλησει ουτε μια φορα.
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  2. #6182
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.068
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Μου φαίνεται είναι να μην σου τύχει το λαχείο. Τώρα αναρωτιέμαι γιατί εγώ έχω αυτό το θέμα συστηματικά. Δεν πεθαίνουμε στα reset αλλά τελευταία γίνονται και σε στιγμές που δεν τα θες με τίποτα. Και θα έλεγα οκ εγώ και κάνω αλλά και η γυναίκα το ίδιο;

    Γίνεται η συσκευή να επηρεάζεται κάπως από κάτι κοινό στο σπίτι όπως πχ το ασύρματο δίκτυο ή τον πύργο της κινητής; Σε ένα από τα προηγούμενα κινητά είχα παρατηρήσει πολύ περίεργη συμπεριφορά με τα data. Δεν έκανε reset αλλά δεν είχε ίντερνετ με data. Συνήθως επανέρχοταν με toggle του data και ως πιο σκληρό μέσο του airplane mode. Κάποια φάση όμως ήθελε restart. Δεν είμαι σίγουρος αλλά είχα παρατηρήσει ότι αυτό ξεκίνησε όταν περίπου ξεκίνησα μια δουλειά και σταμάτησε όταν έφυγα. Και πότε δεν συνέβαινε σε διακοπές. Το κινητό είχε και τότε miui. Γι'αυτό ρωτώ μήπως το κουλό έχει κάποια βάση.

  3. #6183
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.908
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου φαίνεται είναι να μην σου τύχει το λαχείο. Τώρα αναρωτιέμαι γιατί εγώ έχω αυτό το θέμα συστηματικά. Δεν πεθαίνουμε στα reset αλλά τελευταία γίνονται και σε στιγμές που δεν τα θες με τίποτα. Και θα έλεγα οκ εγώ και κάνω αλλά και η γυναίκα το ίδιο;

    Γίνεται η συσκευή να επηρεάζεται κάπως από κάτι κοινό στο σπίτι όπως πχ το ασύρματο δίκτυο ή τον πύργο της κινητής; Σε ένα από τα προηγούμενα κινητά είχα παρατηρήσει πολύ περίεργη συμπεριφορά με τα data. Δεν έκανε reset αλλά δεν είχε ίντερνετ με data. Συνήθως επανέρχοταν με toggle του data και ως πιο σκληρό μέσο του airplane mode. Κάποια φάση όμως ήθελε restart. Δεν είμαι σίγουρος αλλά είχα παρατηρήσει ότι αυτό ξεκίνησε όταν περίπου ξεκίνησα μια δουλειά και σταμάτησε όταν έφυγα. Και πότε δεν συνέβαινε σε διακοπές. Το κινητό είχε και τότε miui. Γι'αυτό ρωτώ μήπως το κουλό έχει κάποια βάση.
    Δεν αποκλείεται. Αν φταίει το ασύρματο είναι εύκολο να το βρεις.

  4. #6184
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.068
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν αποκλείεται. Αν φταίει το ασύρματο είναι εύκολο να το βρεις.
    Πώς; Να αλλάξω; Γιατί συμβαίνει και τυχαία. Δηλαδή μια μέρα οποιαδήποτε αλλαγή δεν είναι αρκετή για συμπεράσματα.

    Ας πούμε τώρα ότι φταίει το ασύρματο και τα κινητά της χιαομι με miui δεν γουστάρουν. Η προσωπική μου απορία είναι τι μπορεί να φταίει και να οδηγεί στο reset;

  5. #6185
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    20.010
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου φαίνεται είναι να μην σου τύχει το λαχείο. Τώρα αναρωτιέμαι γιατί εγώ έχω αυτό το θέμα συστηματικά. Δεν πεθαίνουμε στα reset αλλά τελευταία γίνονται και σε στιγμές που δεν τα θες με τίποτα. Και θα έλεγα οκ εγώ και κάνω αλλά και η γυναίκα το ίδιο;

    Γίνεται η συσκευή να επηρεάζεται κάπως από κάτι κοινό στο σπίτι όπως πχ το ασύρματο δίκτυο ή τον πύργο της κινητής; Σε ένα από τα προηγούμενα κινητά είχα παρατηρήσει πολύ περίεργη συμπεριφορά με τα data. Δεν έκανε reset αλλά δεν είχε ίντερνετ με data. Συνήθως επανέρχοταν με toggle του data και ως πιο σκληρό μέσο του airplane mode. Κάποια φάση όμως ήθελε restart. Δεν είμαι σίγουρος αλλά είχα παρατηρήσει ότι αυτό ξεκίνησε όταν περίπου ξεκίνησα μια δουλειά και σταμάτησε όταν έφυγα. Και πότε δεν συνέβαινε σε διακοπές. Το κινητό είχε και τότε miui. Γι'αυτό ρωτώ μήπως το κουλό έχει κάποια βάση.
    Καν'του ένα τεστ με αυτό.

    https://play.google.com/store/apps/d...ftware.andTest

    Γενικά μπορεί απλά να έχει κάποιο hardware πρόβλημα. Το ίδιο ισχύει και για το δικό μου το RN2. (Δε το έχω τσεκάρει με το παραπάνω μιας και είναι παροπλισμένο πλεον)
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  6. #6186
    Εγγραφή
    05-04-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    3.023
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    Router
    HG8145V5
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου φαίνεται είναι να μην σου τύχει το λαχείο. Τώρα αναρωτιέμαι γιατί εγώ έχω αυτό το θέμα συστηματικά. Δεν πεθαίνουμε στα reset αλλά τελευταία γίνονται και σε στιγμές που δεν τα θες με τίποτα. Και θα έλεγα οκ εγώ και κάνω αλλά και η γυναίκα το ίδιο;

    Γίνεται η συσκευή να επηρεάζεται κάπως από κάτι κοινό στο σπίτι όπως πχ το ασύρματο δίκτυο ή τον πύργο της κινητής; Σε ένα από τα προηγούμενα κινητά είχα παρατηρήσει πολύ περίεργη συμπεριφορά με τα data. Δεν έκανε reset αλλά δεν είχε ίντερνετ με data. Συνήθως επανέρχοταν με toggle του data και ως πιο σκληρό μέσο του airplane mode. Κάποια φάση όμως ήθελε restart. Δεν είμαι σίγουρος αλλά είχα παρατηρήσει ότι αυτό ξεκίνησε όταν περίπου ξεκίνησα μια δουλειά και σταμάτησε όταν έφυγα. Και πότε δεν συνέβαινε σε διακοπές. Το κινητό είχε και τότε miui. Γι'αυτό ρωτώ μήπως το κουλό έχει κάποια βάση.
    Κανονικά μετά από κάθε ενημέρωση θέλει να ξανά κάνεις μέσα από το boot εγκατάσταση από την αρχή μπορεί να μη κάθισε καλά η εφαρμογή και κάπου σκαλώνει. Δοκίμασε και θα δεις. Και εγώ είχα πρόβλημα και δεν μου εμφάνιζε τα βίντεο στο YouTube μόνο ήχο και μαύρη οθόνη. Δοκίμασα τα πάντα εγκατάσταση απεγκασταση. Έκανα αυτό που σου λέω και έστρωσε


    Μία άλλη φορά της μάνας μου τι κινητό έκλεινε μόνο του άνοιγε μόλις τελείωνε το μπουταρισμα μετά από 5 δευτερόλεπτα ξανά έκανε επανακκινηση. Το έκανα έτσι και έστρωσε
    [IMG][img]//kat.cr/userbar/giannhs1985.png[/img][/IMG]

  7. #6187
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.068
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psolord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καν'του ένα τεστ με αυτό.

    https://play.google.com/store/apps/d...ftware.andTest

    Γενικά μπορεί απλά να έχει κάποιο hardware πρόβλημα. Το ίδιο ισχύει και για το δικό μου το RN2. (Δε το έχω τσεκάρει με το παραπάνω μιας και είναι παροπλισμένο πλεον)
    Θα το δω αλλά για μας είναι τόσο στάνταρ που είναι να απορείς αν κάπως μας τυχαίνουν όλα τα προβληματικά. Ξέρω ότι όλοι είναι σούπερ με την εταιρεία αλλά εμένα το πρώτο βγήκε ελαττωματικό και στα υπόλοιπα το software δεν χαίρει απόλυτης εμπιστοσύνης. Με βάση τις απαντήσεις σας, ή πάμε για το ρεκόρ Γκίνες ή κάτι operational δημιουργήσει πρόβλημα αυστηρά και μόνο στην miui.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Godian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανονικά μετά από κάθε ενημέρωση θέλει να ξανά κάνεις μέσα από το boot εγκατάσταση από την αρχή μπορεί να μη κάθισε καλά η εφαρμογή και κάπου σκαλώνει. Δοκίμασε και θα δεις. Και εγώ είχα πρόβλημα και δεν μου εμφάνιζε τα βίντεο στο YouTube μόνο ήχο και μαύρη οθόνη. Δοκίμασα τα πάντα εγκατάσταση απεγκασταση. Έκανα αυτό που σου λέω και έστρωσε


    Μία άλλη φορά της μάνας μου τι κινητό έκλεινε μόνο του άνοιγε μόλις τελείωνε το μπουταρισμα μετά από 5 δευτερόλεπτα ξανά έκανε επανακκινηση. Το έκανα έτσι και έστρωσε
    Ευχαριστώ. Δεν έχω τόσο συχνά πρόβλημα προς το παρών ούτε η γυναίκα μου. Μετά από τόσα και τόσα update που έχουμε κάνει, μόνο της miui δεν κάθονται καλά; Όπως ανέφερα, ήρεκορ Γκίνες ή μουφα.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psolord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καν'του ένα τεστ με αυτό.

    https://play.google.com/store/apps/d...ftware.andTest

    Γενικά μπορεί απλά να έχει κάποιο hardware πρόβλημα. Το ίδιο ισχύει και για το δικό μου το RN2. (Δε το έχω τσεκάρει με το παραπάνω μιας και είναι παροπλισμένο πλεον)
    Το έτρεξα αλλά όπως το περίμενα δεν έχει θέμα. Αν είχε τότε θα είχα δει άλλα προβλήματα πιστεύω. Software resets είναι συνήθως παράγωγα κάποιου leak στο ίδιο το λειτουργικό. Δεν φαίνεται να ζορίζεται στην μνήμη και δεν νομίζω ότι είναι καθεαυτό memory leak αλλά κάπου κάτι πάει στραβά. Δεν πιστεύω ότι υπάρχει hardware θέμα.

  8. #6188
    Εγγραφή
    08-07-2012
    Περιοχή
    Σπάρτη
    Μηνύματα
    1.403
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΙΛΙΑ
    Router
    D-LINK DSL-2640B
    Έχει παρατηρήσει κάποιος στο miband 4 το λουράκι να ανοίγει - ξεχειλώνει με τη χρήση του στίς υπάρχουσες θέσεις ;
    Έχουν κυκλοφορήσει γνήσια ανταλλακτικά ;
    PC
    CPU; Amd Ryzen 5 2400G CPU Cooling HYPER H411R , GPU : Onboard Vega 11 2Gb , PSU : CoolerMaster MasterWatt 450W , RAM:HyperX Predator 3000 MHz 2x4Gb , SSD : Intel 535 120 Gb +HDD WD Blue 1TB ,

  9. #6189
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.703
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από meletis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει παρατηρήσει κάποιος στο miband 4 το λουράκι να ανοίγει - ξεχειλώνει με τη χρήση του στίς υπάρχουσες θέσεις ;
    Έχουν κυκλοφορήσει γνήσια ανταλλακτικά ;
    Δεν ξεκλειδώνει/ξεχυλώνει στο μέτρο του δυνατού
    Ανταλλακτικά χρώματα πήρα από εδώ

    https://askadam.gr/

    mi 3 kai mi 4 έχουν το ίδιο λουράκι
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  10. #6190
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.068
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Δεν ξέρω σε ποιο νήμα για κινητά να θέσω το ερώτημα αλλά μιας και έχω Xiaomi θα το θέσω. Ωραίες αυτές οι παντόφλες αλλά στην Ελλάδα το κάνετε με τον ήλιο και ζεστή; Και όχι μόνο στην Ελλάδα.

    Είμαι σε ζεστό μέρος (30βαθμοι το πολύ) και ηλιοφάνεια. Στον ήλιο δύσκολη η χρήση του κινητού. Για επίπονη χρήση ούτε να το φανταστώ. Αυτές οι οθόνες είναι λες και ρουφάνε όλο τον ηλιο σε βαθμό που στο αυτοκίνητο θέλει σκεπασμα με πανί για να συνέλθει. Φαντασου να το βάλεις και για gps στο παρμπρίζ.

  11. #6191
    Εγγραφή
    08-07-2012
    Περιοχή
    Σπάρτη
    Μηνύματα
    1.403
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΙΛΙΑ
    Router
    D-LINK DSL-2640B
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξεκλειδώνει/ξεχυλώνει στο μέτρο του δυνατού
    Ανταλλακτικά χρώματα πήρα από εδώ

    https://askadam.gr/

    mi 3 kai mi 4 έχουν το ίδιο λουράκι
    Ξέρεις κανένα άλλο κατάστημα νότια προάστια κόντα στη Δάφνη
    PC
    CPU; Amd Ryzen 5 2400G CPU Cooling HYPER H411R , GPU : Onboard Vega 11 2Gb , PSU : CoolerMaster MasterWatt 450W , RAM:HyperX Predator 3000 MHz 2x4Gb , SSD : Intel 535 120 Gb +HDD WD Blue 1TB ,

  12. #6192
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.703
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από meletis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξέρεις κανένα άλλο κατάστημα νότια προάστια κόντα στη Δάφνη
    Δάφνη με Συγγρού είναι κοντά.
    Σε κάθε περίπτωση πάρε τηλ και ρώτα, μπορεί να εξαντληθούν ή να μην έχει το χρώμα που θέλεις.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  13. #6193
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.457
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω σε ποιο νήμα για κινητά να θέσω το ερώτημα αλλά μιας και έχω Xiaomi θα το θέσω. Ωραίες αυτές οι παντόφλες αλλά στην Ελλάδα το κάνετε με τον ήλιο και ζεστή; Και όχι μόνο στην Ελλάδα.

    Είμαι σε ζεστό μέρος (30βαθμοι το πολύ) και ηλιοφάνεια. Στον ήλιο δύσκολη η χρήση του κινητού. Για επίπονη χρήση ούτε να το φανταστώ. Αυτές οι οθόνες είναι λες και ρουφάνε όλο τον ηλιο σε βαθμό που στο αυτοκίνητο θέλει σκεπασμα με πανί για να συνέλθει. Φαντασου να το βάλεις και για gps στο παρμπρίζ.
    Κάτοχος 2 xiaomi εδώ και αρκετά χρόνια, full χρήση σε παρμπρίζ ως gps κατακαλόκαιρο, για αρκετές ώρες, δεν έπαθε ποτέ τίποτα κανένα μοντέλο.
    Ισχύει ότι ανέβαζε θερμοκρασία, αλλά δεν είχα κάποιο πρόβλημα.
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  14. #6194
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.068
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάτοχος 2 xiaomi εδώ και αρκετά χρόνια, full χρήση σε παρμπρίζ ως gps κατακαλόκαιρο, για αρκετές ώρες, δεν έπαθε ποτέ τίποτα κανένα μοντέλο.
    Ισχύει ότι ανέβαζε θερμοκρασία, αλλά δεν είχα κάποιο πρόβλημα.
    Ελπίζω να μην παρανοηθηκα ότι είπα ότι χάλασε. Θεωρητικά καλό ειναι να μην ανεβάζει θερμοκρασία. Απλά μου κάνει τρομερή εντύπωση του πόσο ρουφάει ήλιο.

  15. #6195
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.457
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελπίζω να μην παρανοηθηκα ότι είπα ότι χάλασε. Θεωρητικά καλό ειναι να μην ανεβάζει θερμοκρασία. Απλά μου κάνει τρομερή εντύπωση του πόσο ρουφάει ήλιο.
    Βασικά, οποιαδήποτε συσκευή κι αν την εκθέσεις σε καυτό ήλιο, την ίδια συμπεριφορά θα έχει. Δεν φταίει η xiaomi συγκεκριμένα γι'αυτό.
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

Σελ. 413 από 620 ΠρώτηΠρώτη ... 393403408411412413414415418423433 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Το thread του Media Player Classic
    Από WAntilles στο φόρουμ Audio, Video και Φωτογραφία
    Μηνύματα: 1168
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-03-24, 12:49
  2. Το thread του VirtualBox
    Από WAntilles στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 1713
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-12-20, 07:55
  3. Xiaomi mi scale ζυγαριά της xiaomi
    Από Godian στο φόρουμ Android
    Μηνύματα: 46
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-04-17, 09:55
  4. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-09-16, 14:12
  5. Yeelight Blue II Smart Bulb της Xiaomi
    Από maddoctor στο φόρουμ Android
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-05-16, 00:40

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας