Σελ. 190 από 619 ΠρώτηΠρώτη ... 170180185188189190191192195200210 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.836-2.850 από 9276
  1. #2836
    Εγγραφή
    15-09-2007
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    817
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    37482/4998
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    SNR / Attn
    8.8(dB) / 18.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Αγόρασα ένα Xiaomi Redmi Note 4X 3GB/16GB με SD625 και μέχρι στιγμής μπορώ να πω ότι για τα λεφτά του, παίζει να είναι ό,τι καλύτερο vfm έχει υπάρξει ποτέ.
    Ναι, το ξέρω, θα με κράξετε για το internal storage αλλά δεν με νοιάζει! Ήταν φθηνό! Συν ότι δεν τα φορτώνω εφαρμογές τόσο τα κινητά. Στην τελική θυσιάζω την δεύτερη SIM και βάζω μια microSD και ξεμπέρδεψα.
    Επίσης, δεν είχε την B20 (800MHz), αλλά αυτό μόνο στην πράξη θα διαπιστώσω κατά πόσο θα με χαλάσει...

    Το miui για όσες μέρες* το χρησιμοποίησα μου φάνηκε μακράν η καλύτερη υλοποίηση UI εταιρίας από όλα όσα έχω τσεκάρει μέχρι στιγμής. Αλλά δεν ήταν αρκετό για να με κάνει να αποχωρηστώ το pure AOSP περιβάλλον και έβαλα LineageOS.
    *3 μέρες ήταν και αυτό γιατί η Xiaomi έδινε 72ώρες από την αίτηση, μέχρι να να ξεκλειδώσω τον bootloader. Απαράδεκτο κατά τη γνώμη μου να υπάρχει τέτοια καθυστέρηση αλλά w/e το ξεκλείδωσα και δεν ξανασχολούμαι.

    Με βλέπω να το κρατάω για τουλάχιστον 2χρόνια* μιάς και όλες μου οι απαιτήσεις είναι καλλυμένες (fingerprint reader, snapdragon επεξεργαστής, κρυπτογράφηση /data και dual sim)
    *To προηγούμενο smartphone που είχα (LG G2) το είχα 3χρόνια, και θα το κράταγα άλλα τόσα αν είχε και fingerprint reader.
    topkek

  2. #2837
    Εγγραφή
    28-01-2008
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    2.384
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H-300s
    Το Redmi 4A μου φαίνεται πολύ καλό τηλεφωνάκι και καλύπτει πλήρως αυτά που ήθελα να κάνω, από άποψη hardware. Μου έχει σπάσει τα νεύρα το muiu πάντως (φοράει global 8.5.x). Είδα κι έπαθα να κάνω disable τις google εφαρμογές που δε χρησιμοποιώ, να απενεργοποιήσω τα promoted apps, έχω και τα preinstalled της xiaomi που δεν απενεργοποιούνται. Είχα και πρόβλημα με τα notifications, δεν έπαιρνε κανένα, χρειαζόταν μια ρύθμιση στη μπαταρία (απενεργοποίηση του saving για συγκεκριμένα apps!!!). Ένα ακόμα πρόβλημα που δεν το έλυσα ακόμα και θα το ψάξω, είναι ότι ενώ αλλάζω το default SMS app, μετά από κάποιες ώρες, βλέπω ότι έχει ξαναγίνει default το δικό του!! Γενικώς, νιώθω λες και δεν είχα ξαναπιάσει smartphone στα χέρια μου και όλο το ψάχνω, ανάλογα τι θέλω να κάνω. Συμφωνώ ότι έχει πάρα πολλές παραμετροποιήσεις, είναι πολύ όμορφο περιβάλλον εμφανισιακά, αλλά θα το άλλαζα στη στιγμή για ένα aosp!! Προσωπική άποψη πάντα, από κάποιον που δεν είχε χρησιμοποιήσει muiu ως τώρα...

    Η build in camera app τι χρειάζεται πρόσβαση σε τοποθεσία και επαφές;;;; Απλά απορία

  3. #2838
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.625
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Μόλις πήρα στα χέρια μου το Mi A1.

    Πρώτες εντυπώσεις άκρως θετικές όσο αφορά την αισθητική του μα και την αίσθηση στο χέρι.

    Πολύ όμορφη συσκευή. Περισσότερα το βράδυ.

  4. #2839
    Εγγραφή
    21-01-2009
    Μηνύματα
    4.463
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yyy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η build in camera app τι χρειάζεται πρόσβαση σε τοποθεσία και επαφές;;;; Απλά απορία
    Την τοποθεσία τη χρειάζεται για να έχουν ετικέτα οι φωτογραφίες σου, πού τραβήχτηκαν.
    Σχετικά με τις επαφές, μήπως έχει κάποια επιλογή για απευθείας κοινοποίηση στις επαφές σου;

  5. #2840
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.029
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hellenicsun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόλις πήρα στα χέρια μου το Mi A1.

    Πρώτες εντυπώσεις άκρως θετικές όσο αφορά την αισθητική του μα και την αίσθηση στο χέρι.

    Πολύ όμορφη συσκευή. Περισσότερα το βράδυ.
    Το δικό μου priority mail από banggood έφτασε 11/10 στην Βρετανία και αναχώρησε για Βέλγιο αλλά μετά τίποτα.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  6. #2841
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.723
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yyy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το Redmi 4A μου φαίνεται πολύ καλό τηλεφωνάκι και καλύπτει πλήρως αυτά που ήθελα να κάνω, από άποψη hardware. Μου έχει σπάσει τα νεύρα το muiu πάντως (φοράει global 8.5.x). Είδα κι έπαθα να κάνω disable τις google εφαρμογές που δε χρησιμοποιώ, να απενεργοποιήσω τα promoted apps, έχω και τα preinstalled της xiaomi που δεν απενεργοποιούνται. Είχα και πρόβλημα με τα notifications, δεν έπαιρνε κανένα, χρειαζόταν μια ρύθμιση στη μπαταρία (απενεργοποίηση του saving για συγκεκριμένα apps!!!). Ένα ακόμα πρόβλημα που δεν το έλυσα ακόμα και θα το ψάξω, είναι ότι ενώ αλλάζω το default SMS app, μετά από κάποιες ώρες, βλέπω ότι έχει ξαναγίνει default το δικό του!! Γενικώς, νιώθω λες και δεν είχα ξαναπιάσει smartphone στα χέρια μου και όλο το ψάχνω, ανάλογα τι θέλω να κάνω. Συμφωνώ ότι έχει πάρα πολλές παραμετροποιήσεις, είναι πολύ όμορφο περιβάλλον εμφανισιακά, αλλά θα το άλλαζα στη στιγμή για ένα aosp!! Προσωπική άποψη πάντα, από κάποιον που δεν είχε χρησιμοποιήσει muiu ως τώρα...

    Η build in camera app τι χρειάζεται πρόσβαση σε τοποθεσία και επαφές;;;; Απλά απορία
    ετσι ειναι η miui..ταλαιπωρια σκετη μεχρι να τη φερεις στα μετρα σου
    VAMOS ARIS

  7. #2842
    Εγγραφή
    28-01-2008
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    2.384
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H-300s
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefan_city Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την τοποθεσία τη χρειάζεται για να έχουν ετικέτα οι φωτογραφίες σου, πού τραβήχτηκαν.
    Σχετικά με τις επαφές, μήπως έχει κάποια επιλογή για απευθείας κοινοποίηση στις επαφές σου;
    Είχε μια επιλογή "save location info". Το απενεργοποίησα και είναι εντάξει τώρα. Για τις επαφές, έκανα λάθος, δε ζητάει η Camera! Μπερδεύτηκα με άλλη εφαρμογή...

    Μιας που άρχισα την γκρίνια, ας συνεχίσω λίγο ακόμα με το Gallery τώρα: Gallery needs access to "Allow the app to get the list of accounts known by the phone ..."!! Αν πατήσεις cancel, βγαίνεις από την εφαρμογή!! Ίσως για αυτόματο συγχρονισμό; Δεν ξέρω... Αλλά μια επιλογή αν δεν το θες θα ήταν καλύτερα! Μια χαρά...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από blade_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    ετσι ειναι η miui..ταλαιπωρια σκετη μεχρι να τη φερεις στα μετρα σου
    Αυτό βλέπω και γω. Και μου έρχεται και η εξής απορία: αν κάποια στιγμή κάνεις επαναφορά στο τηλέφωνο, θα πρέπει να έχεις κάπως ένα backup όλων των ρυθμίσεων, γιατί σιγά και μη θυμάσαι όλα αυτά να τα ξανακάνεις! Ως τώρα είχα τον μπελά του να ξαναβάζεις τα apps από την αρχή, τώρα θα σκέφτομαι και τις miui-ρυθμίσεις

    - - - Updated - - -

    Κοίταξα και για LineageOS, αλλά βρήκα 3 ή 4 unofficial και δεν έχω όρεξη να παιδευτώ και να αρχίσω δοκιμές...

  8. #2843
    Εγγραφή
    29-08-2013
    Μηνύματα
    2.579
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yyy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είχε μια επιλογή "save location info". Το απενεργοποίησα και είναι εντάξει τώρα. Για τις επαφές, έκανα λάθος, δε ζητάει η Camera! Μπερδεύτηκα με άλλη εφαρμογή...

    Μιας που άρχισα την γκρίνια, ας συνεχίσω λίγο ακόμα με το Gallery τώρα: Gallery needs access to "Allow the app to get the list of accounts known by the phone ..."!! Αν πατήσεις cancel, βγαίνεις από την εφαρμογή!! Ίσως για αυτόματο συγχρονισμό; Δεν ξέρω... Αλλά μια επιλογή αν δεν το θες θα ήταν καλύτερα! Μια χαρά...

    - - - Updated - - -



    Αυτό βλέπω και γω. Και μου έρχεται και η εξής απορία: αν κάποια στιγμή κάνεις επαναφορά στο τηλέφωνο, θα πρέπει να έχεις κάπως ένα backup όλων των ρυθμίσεων, γιατί σιγά και μη θυμάσαι όλα αυτά να τα ξανακάνεις! Ως τώρα είχα τον μπελά του να ξαναβάζεις τα apps από την αρχή, τώρα θα σκέφτομαι και τις miui-ρυθμίσεις

    - - - Updated - - -

    Κοίταξα και για LineageOS, αλλά βρήκα 3 ή 4 unofficial και δεν έχω όρεξη να παιδευτώ και να αρχίσω δοκιμές...
    Εκνευριστικό είναι το miui, κι εγώ σε όλα τα xiaomi μου ήμουν και είμαι με AOSP. Πάρε nandroid backup από twrp και δοκίμασε CM13 ή RR 7.1.2. Αν δεν σου κάνουν γυρνάς πάλι σε miui όπως ακριβώς ήταν.

  9. #2844
    Εγγραφή
    28-01-2008
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    2.384
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H-300s
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από s.s Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκνευριστικό είναι το miui, κι εγώ σε όλα τα xiaomi μου ήμουν και είμαι με AOSP. Πάρε nandroid backup από twrp και δοκίμασε CM13 ή RR 7.1.2. Αν δεν σου κάνουν γυρνάς πάλι σε miui όπως ακριβώς ήταν.
    Ευχαριστώ για τα links, αλλά με βάζεις σε πολύ βαθιά νερά!
    Έχει δοκιμάσει κανείς ανάλογη ROM σε Redmi 4A;

    ΥΓ: είπα και γω να πάρω ένα κινητό, να παίζει out of the box, να μην ασχοληθώ αυτή τη φορά!

  10. #2845
    Εγγραφή
    29-08-2013
    Μηνύματα
    2.579
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Είναι λίγο ταλαιπωρία την πρώτη φορά αν δεν το έχεις κάνει ξανά. Φαντάζομαι δεν έχεις ξεκλειδώσει τον bootloader, οπότε θα γίνει αναγκαστικά wipe στο κινητό κατά το ξεκλείδωμά του.

  11. #2846
    Εγγραφή
    28-01-2008
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    2.384
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H-300s
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από s.s Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι λίγο ταλαιπωρία την πρώτη φορά αν δεν το έχεις κάνει ξανά. Φαντάζομαι δεν έχεις ξεκλειδώσει τον bootloader, οπότε θα γίνει αναγκαστικά wipe στο κινητό κατά το ξεκλείδωμά του.
    Όχι δεν το έκανα, ήθελα να μην ασχοληθώ...
    Όταν λες "wipe" εννοείς ότι θα γίνει επαναφορά του; Αυτό δεν το ήξερα.

  12. #2847
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.625
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Μετά από 7 ώρες συνεχούς χρήσης του Mi A1, κατάφερα να τελειώσω τη μπαταρία του και αυτό να κλείσει αυτόματα - σε 1 ώρα και 45' (βάσει σχετικής ένδειξης) θα είναι πίσω στο 100%.

    Πρώτες εντυπώσεις; Θετικότατες! Γιατί όχι άλλωστε αφού στα χέρια μου κρατώ μια συσκευή - πιστή αντιγραφή των iPhone 7 Plus/ OnePlus 5 (που μου αρέσουν πολύ σχεδιαστικά) η οποία μάλιστα στο χέρι είναι πολύ άνετη. Σίγουρα όμως θέλει προσοχή διότι τείνει να "ξεφεύγει". Κατασκευαστικά πάντως και με άλλο σήμα αντί της Xiaomi μπορούσε να πουληθεί και στα διπλά χρήματα.

    Από εκεί και πέρα επιγραμματικά:
    • Φαίνεται πως θα βγάζει τις δύο ημέρες με μέτρια χρήση. Έχω όμως ως ότου βγάλω ασφαλή συμπεράσματα.
    • Ταχύτατος σαρωτής δακτυλικού αποτυπώματος.
    • Οθόνη πολύ ωραία Full HD ανάλυσης που δε προκαλεί καμία εντύπωση.
    • Πολύ δυνατό ηχείο. Πολύ.
    • Πολύ ωραίος - και δυνατός - ήχος από τη θύρα ακουστικών.
    • Ποιοτική αίσθηση των κουμπιών.
    • Μη ξεχνάτε: USB type C. Οπότε..θέλω κι άλλα καλώδια.
    • Φορτιστής εξόδου 2A. Δε ξέρω αν η συσκευή υποστηρίζει και δυνατότερο.
    • Μηδενικό lag του λειτουργικού.
    • Πεντακάθαρο Android Nougat 7.1.2 με security patch Σεπτέμβρη που πήρε μέσω 1GB αναβάθμισης η οποία μου βγήκε με το που άνοιξα τη συσκευή.
    • Κάμερα που όσο καλές φωτογραφίες βγάζει τη μέρα, τόσο κακές πρέπει να είναι τη νύχτα. Αύριο θα σηκώσω samples σε διάφορες καταστάσεις (ΠΧ με και χώρις HDR). Μου δίδεται πάντως η εντύπωση κακής εφαρμογής και όχι κακού hardware. Η ποιότητα σίγουρα δεν είναι επιπέδου flagship. Το setup ίσως.
    • Μέτρια εμπρός κάμερα. Σχεδόν δηλαδή αδιάφορη.



    Αυτά προς το παρόν.

  13. #2848
    Εγγραφή
    14-01-2004
    Περιοχή
    Deutschland
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.199
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    250000/42460
    ISP
    Telekom.de
    Router
    Fritz7530/ASUS RT-AC86U
    SNR / Attn
    6(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Αυτό με την κάμερα είναι τυπικό στα Xiaomi, εδώ στο XDA είχε ολόκληρο άρθρο για την μεγάλη βελτίωση της κάμερας απλά χρησιμοποιώντας μια πειραγμένη έκδοση της Google Camera που υποστηρίζει HDR+.

  14. #2849
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.625
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cca Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό με την κάμερα είναι τυπικό στα Xiaomi, εδώ στο XDA είχε ολόκληρο άρθρο για την μεγάλη βελτίωση της κάμερας απλά χρησιμοποιώντας μια πειραγμένη έκδοση της Google Camera που υποστηρίζει HDR+.
    Το είχα διαβάσει και θα το ξανακάνω διότι με τα ως τώρα δεδομένα δεν είμαι ευχαριστημένος.. αλλά αύριο θα μπορώ να είμαι σίγουρος.

    - - - Updated - - -

    Κάποιος έγραψε πως είχε πολύ καλύτερα αποτελέσματα χρησιμοποιόντας τη τελευταία έκδοση της HTC Camera (από apkmirror.com). Θα τη δοκιμάσω κι αυτή.

  15. #2850
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.621
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από blade_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    ετσι ειναι η miui..ταλαιπωρια σκετη μεχρι να τη φερεις στα μετρα σου
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από s.s Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκνευριστικό είναι το miui, κι εγώ σε όλα τα xiaomi μου ήμουν και είμαι με AOSP. Πάρε nandroid backup από twrp και δοκίμασε CM13 ή RR 7.1.2. Αν δεν σου κάνουν γυρνάς πάλι σε miui όπως ακριβώς ήταν.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yyy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ για τα links, αλλά με βάζεις σε πολύ βαθιά νερά!
    Έχει δοκιμάσει κανείς ανάλογη ROM σε Redmi 4A;

    ΥΓ: είπα και γω να πάρω ένα κινητό, να παίζει out of the box, να μην ασχοληθώ αυτή τη φορά!
    Αλλά όταν το μάθεις το miui δεν ξανακοιτάς πίσω.
    Πρώτη φορά θέλει διάβασμα και υπομονή.
    Δεύτερη φορά (στο επόμενο xiaomi) τσουλάει νεράκι

    Αλήθεις έχει double apps kai double space η aosp?

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από s.s Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι λίγο ταλαιπωρία την πρώτη φορά αν δεν το έχεις κάνει ξανά. Φαντάζομαι δεν έχεις ξεκλειδώσει τον bootloader, οπότε θα γίνει αναγκαστικά wipe στο κινητό κατά το ξεκλείδωμά του.
    Και γιατί να ξεκλειδώσεις?

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hellenicsun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετά από 7 ώρες συνεχούς χρήσης του Mi A1, κατάφερα να τελειώσω τη μπαταρία του και αυτό να κλείσει αυτόματα - σε 1 ώρα και 45' (βάσει σχετικής ένδειξης) θα είναι πίσω στο 100%.

    Πρώτες εντυπώσεις; Θετικότατες! Γιατί όχι άλλωστε αφού στα χέρια μου κρατώ μια συσκευή - πιστή αντιγραφή των iPhone 7 Plus/ OnePlus 5 (που μου αρέσουν πολύ σχεδιαστικά) η οποία μάλιστα στο χέρι είναι πολύ άνετη. Σίγουρα όμως θέλει προσοχή διότι τείνει να "ξεφεύγει". Κατασκευαστικά πάντως και με άλλο σήμα αντί της Xiaomi μπορούσε να πουληθεί και στα διπλά χρήματα.

    Από εκεί και πέρα επιγραμματικά:
    • Φαίνεται πως θα βγάζει τις δύο ημέρες με μέτρια χρήση. Έχω όμως ως ότου βγάλω ασφαλή συμπεράσματα.
    • Ταχύτατος σαρωτής δακτυλικού αποτυπώματος.
    • Οθόνη πολύ ωραία Full HD ανάλυσης που δε προκαλεί καμία εντύπωση.
    • Πολύ δυνατό ηχείο. Πολύ.
    • Πολύ ωραίος - και δυνατός - ήχος από τη θύρα ακουστικών.
    • Ποιοτική αίσθηση των κουμπιών.
    • Μη ξεχνάτε: USB type C. Οπότε..θέλω κι άλλα καλώδια.
    • Φορτιστής εξόδου 2A. Δε ξέρω αν η συσκευή υποστηρίζει και δυνατότερο.
    • Μηδενικό lag του λειτουργικού.
    • Πεντακάθαρο Android Nougat 7.1.2 με security patch Σεπτέμβρη που πήρε μέσω 1GB αναβάθμισης η οποία μου βγήκε με το που άνοιξα τη συσκευή.
    • Κάμερα που όσο καλές φωτογραφίες βγάζει τη μέρα, τόσο κακές πρέπει να είναι τη νύχτα. Αύριο θα σηκώσω samples σε διάφορες καταστάσεις (ΠΧ με και χώρις HDR). Μου δίδεται πάντως η εντύπωση κακής εφαρμογής και όχι κακού hardware. Η ποιότητα σίγουρα δεν είναι επιπέδου flagship. Το setup ίσως.
    • Μέτρια εμπρός κάμερα. Σχεδόν δηλαδή αδιάφορη.



    Αυτά προς το παρόν.
    Το μόνο πρόβλημα ότι δεν έχει miui
    Μην πάρεις καλώδια, πάρε αντάπτορες, βολεύουν περισσότερο.

    Σε σχέση με το redmi note3/4 η μπαταρία κρατάει λιγότερο ή τα ίδια?

    Παραπονιέστε για την xiaomi και την κάμερα. Δεν είναι για νυχτόβιους σκοτενούς. Να δούμε πότε θα φτιαχτεί η google camera να δουλεύει με 2 κάμερες.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

Σελ. 190 από 619 ΠρώτηΠρώτη ... 170180185188189190191192195200210 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Το thread του Media Player Classic
    Από WAntilles στο φόρουμ Audio, Video και Φωτογραφία
    Μηνύματα: 1168
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-03-24, 12:49
  2. Το thread του VirtualBox
    Από WAntilles στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 1713
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-12-20, 07:55
  3. Xiaomi mi scale ζυγαριά της xiaomi
    Από Godian στο φόρουμ Android
    Μηνύματα: 46
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-04-17, 09:55
  4. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-09-16, 14:12
  5. Yeelight Blue II Smart Bulb της Xiaomi
    Από maddoctor στο φόρουμ Android
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-05-16, 00:40

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας