Σελ. 549 από 620 ΠρώτηΠρώτη ... 529539544547548549550551554559569 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 8.221-8.235 από 9291
  1. #8221
    Εγγραφή
    19-09-2017
    Μηνύματα
    183
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Έχω συνδεση στην θύρα usb του router μου (zte zxhn h108n) ένα hdd που είναι πάνω σε dock station και μετά από το κινητό με το app es explorer βλέπω κανονικά τον δίσκο και τα αρχεία..
    Το πρόβλημα είναι ότι έχω πολύ χαμηλή ταχύτητα με αποτέλεσμα να μην μπορώ ούτε streaming να κάνω τις ταινίες που έχω στον hdd για να τις βλέπω από το κινιτο..
    Και η μεταφορά αρχείων από το κινητό στον δίσκο Max να πιάνω 300kb/s
    Ο δίσκος δεν έχει θέμα παρόλο που είναι παλιός όταν το σύνδεσα στο πσ με usb 2 φτάνει 20mb/s..


    Τι να κάνω τώρα κάποια λύση υπάρχει ίσως κάποιο άλλο app?

  2. #8222
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.794
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DetomasoGR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω συνδεση στην θύρα usb του router μου (zte zxhn h108n) ένα hdd που είναι πάνω σε dock station και μετά από το κινητό με το app es explorer βλέπω κανονικά τον δίσκο και τα αρχεία..
    Το πρόβλημα είναι ότι έχω πολύ χαμηλή ταχύτητα με αποτέλεσμα να μην μπορώ ούτε streaming να κάνω τις ταινίες που έχω στον hdd για να τις βλέπω από το κινιτο..
    Και η μεταφορά αρχείων από το κινητό στον δίσκο Max να πιάνω 300kb/s
    Ο δίσκος δεν έχει θέμα παρόλο που είναι παλιός όταν το σύνδεσα στο πσ με usb 2 φτάνει 20mb/s..


    Τι να κάνω τώρα κάποια λύση υπάρχει ίσως κάποιο άλλο app?
    Τα ρουτεράκια των παρόχων δεν φημίζονται για την ταχύτητά τους και την επεξεργαστική τους ισχύ. Δοκίμασε να κάνεις τον διαμοιρασμό από το PC, οι πιθανότητες είναι ότι θα είναι σημαντικά πιο γρήγορος. Βέβαια το παραπάνω δεν αποκλειει να έχεις και άλλα θέματα, όπως παρεμβολές στο ασύρματο.

  3. #8223
    Εγγραφή
    14-11-2007
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    10.034
    Downloads
    39
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Erebos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να σβήνει το κινητό αυτόματα αν φτάσει η μπαταρία στο 8%. Όταν φορτίζει, να σταματάει τη φόρτιση στο 90% και να ξαναξεκινάει αν πέσει στο 85%.
    Επίσης, temperature control με max στους 60 βαθμούς και παύσεις 90 δευτερολέπτων. (Αυτό μόνο σαν προφύλαξη για να μην ανατιναχθεί. Δεν γίνεται triggered απ'όσο έχω δει.)

    Α επίσης, χρησιμοποιώ 2Α φορτιστή αλλά περιορίζω το amperage μέσω AccA στα 1.4A.
    Ωραίος, ευχαριστώ.
    Μερικές απορίες:

    Τα 85-90 δεν είναι αρκετά κοντά; Για παράδειγμα στη διάρκεια της νύχτας όσο είναι συνδεδεμένο, δεν πέφτει στο 85% και ξαναξεκινάει;
    Τους 60 βαθμούς τους θεωρώ υπερβολικά πολλούς, προσωπικά βάζω τον κόφτη αρκετά χαμηλότερα, μεταξύ 40-45 που είναι ΟΚ για idle συσκευή που φορτίζει.

    Με 2Α (πρακτικά 1.8) φορτίζω και εγώ τις καθημερινές. Σπανιότερα με έναν QC3.0 των 18w, ενώ τον 33άρη του κινητού δεν τον έχω βγάλει καν από το κουτί του

  4. #8224
    Εγγραφή
    12-07-2005
    Περιοχή
    Αργυρούπολη, Αθήνα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    5.635
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    25(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsavman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραίος, ευχαριστώ.
    Μερικές απορίες:

    Τα 85-90 δεν είναι αρκετά κοντά; Για παράδειγμα στη διάρκεια της νύχτας όσο είναι συνδεδεμένο, δεν πέφτει στο 85% και ξαναξεκινάει;
    Τους 60 βαθμούς τους θεωρώ υπερβολικά πολλούς, προσωπικά βάζω τον κόφτη αρκετά χαμηλότερα, μεταξύ 40-45 που είναι ΟΚ για idle συσκευή που φορτίζει.

    Με 2Α (πρακτικά 1.8) φορτίζω και εγώ τις καθημερινές. Σπανιότερα με έναν QC3.0 των 18w, ενώ τον 33άρη του κινητού δεν τον έχω βγάλει καν από το κουτί του
    Δεν το αφήνω στη πρίζα τη νύχτα. Κάθε 2 απογεύματα το φορτίζω όταν η μπαταρία έχει πέσει στο 20-κάτι%. Όταν τελειώνει η φόρτιση συνήθως το θυμάμαι και το βγάζω, οπότε δεν πηγαίνει 90-85-90-85-90-κ.ο.κ. συνέχεια.
    60 βαθμούς ήταν το default. Μπορεί να το κατεβάσω στους 52 max και επανεκκίνηση στους 45. Όπως είπα αυτό είναι μόνο σαν εσχάτη προστασία από καταστροφική υπερθέρμανση. Νομίζω ότι το firmware από μόνο του κάνει ήδη temperature control.
    1. i5-750 @ 3.33 GHz Gigabyte GA-P55M-UD2 16GB DDR3 1666MHz MSI Radeon HD 7870 Gigabyte Radeon HD 5750 NZXT Hush Dell U2412m Sony Bravia KDL-40S2530
    2. Pentium G645 2.9GHz MSI B75MA-P45 8GB DDR3 1333MHz Gigabyte Nvidia GTX 950 Thermaltake ArmorJr. VC3000
    3. Xiaomi Redmi Note 4X crDroid Android 11 2022-02-20 GCam MGC_8.1.101_A9_GV1zfix_ENG by BSG

  5. #8225
    Εγγραφή
    19-09-2017
    Μηνύματα
    183
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Thumbs up
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα ρουτεράκια των παρόχων δεν φημίζονται για την ταχύτητά τους και την επεξεργαστική τους ισχύ. Δοκίμασε να κάνεις τον διαμοιρασμό από το PC, οι πιθανότητες είναι ότι θα είναι σημαντικά πιο γρήγορος. Βέβαια το παραπάνω δεν αποκλειει να έχεις και άλλα θέματα, όπως παρεμβολές στο ασύρματο.
    Δηλαδή ο επεξεργαστής του ρουτερ είναι που δημιούργει το πρόβλημα..

    Eχω vodafone adsl χωρίς voip αν μπορείς πρότεινε μου κάποιο router/modem και να αποσύρω το zte..
    Να έχει θύρα usb όμως για να συνδέσω το hdd πάνω..

    Έψαξα μήπως υπάρχει τρόπος να συνδέσω το hdd νε Ethernet πάνω στο ρουτερ αλλά δεν γίνεται έτσι απλά και θέλει Nas

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων..

  6. #8226
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.691
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DetomasoGR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή ο επεξεργαστής του ρουτερ είναι που δημιούργει το πρόβλημα..

    Eχω vodafone adsl χωρίς voip αν μπορείς πρότεινε μου κάποιο router/modem και να αποσύρω το zte..
    Να έχει θύρα usb όμως για να συνδέσω το hdd πάνω..

    Έψαξα μήπως υπάρχει τρόπος να συνδέσω το hdd νε Ethernet πάνω στο ρουτερ αλλά δεν γίνεται έτσι απλά και θέλει Nas

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων..
    Ta usb των router βασίζονται σε arm και είναι αργά.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  7. #8227
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.794
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DetomasoGR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή ο επεξεργαστής του ρουτερ είναι που δημιούργει το πρόβλημα..

    Eχω vodafone adsl χωρίς voip αν μπορείς πρότεινε μου κάποιο router/modem και να αποσύρω το zte..
    Να έχει θύρα usb όμως για να συνδέσω το hdd πάνω..

    Έψαξα μήπως υπάρχει τρόπος να συνδέσω το hdd νε Ethernet πάνω στο ρουτερ αλλά δεν γίνεται έτσι απλά και θέλει Nas

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων..
    Δυστυχώς δεν θα πρότεινα κανένα router ως NAS, ακόμη και τα ακριβά έχουν μέτριες έως κακές επιδόσεις.
    Εάν έχεις διαθέσιμο υπολογιστή συνδεδεμένο στο τοπικό δίκτυο μπορείς να το συνδέσεις σε αυτόν με USB και μετά να τον κάνεις κοινόχρηστο μέσα από το λειτουργικό σύστημα.

  8. #8228
    Εγγραφή
    01-02-2016
    Περιοχή
    ΚΟΛΩΝΟΣ
    Μηνύματα
    1.969
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200 D/20 Up
    ISP
    NOVA (ex Wind)
    Router
    ZTE H288A
    Project to run Windows 11 on the Xiaomi Mi 8 making good progress

    https://mspoweruser.com/hackers-get-...6t-and-mi-8-2/


  9. #8229
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.052
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Άντε και τα έβαλαν. Η ερώτηση είναι αν ουσιαστικά μπορείς να το χρησιμοποιήσεις σαν ultra portable pc. Στον δρόμο κινητό και δύο γράφει υπολογιστή. Για μένα αυτό είναι το dream.

    Αλλά πιστεύω η βιομηχανία δεν θέλει γιατί πολλά τα λεφτά που θα χαθούν.

  10. #8230
    Εγγραφή
    12-07-2005
    Περιοχή
    Αργυρούπολη, Αθήνα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    5.635
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    25(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άντε και τα έβαλαν. Η ερώτηση είναι αν ουσιαστικά μπορείς να το χρησιμοποιήσεις σαν ultra portable pc. Στον δρόμο κινητό και δύο γράφει υπολογιστή. Για μένα αυτό είναι το dream.

    Αλλά πιστεύω η βιομηχανία δεν θέλει γιατί πολλά τα λεφτά που θα χαθούν.
    Δεν είναι θέμα conspiracy, είναι θέμα έλλειψης ενδιαφέροντος από την αγορά. Οι μεγάλοι app developers απλά δεν βρίσκουν το λόγο να κάτσουν να κάνουν port τις εφαρμογές τους από x86 σε arm, είτε για Windows είτε για Linux.

    Το community fork του Ubuntu Touch υποστηρίζει 65 συσκευές, μεταξύ αυτών 10 μοντέλα Xiaomi.
    https://devices.ubuntu-touch.io

    Σε τέτοιες λύσεις πάντως, το πρόβλημα πάντα θα είναι το περιορισμένο πλήθος εφαρμογών (λόγω arm αρχιτεκτονικής), όχι το λειτουργικό. Με το Ubuntu Touch δεν μπορείς να τρέξεις πλέον Android εφαρμογές (παρά μόνο μέσω VM) και δεν μπορείς να τρέξεις x86 Linux εφαρμογές.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Erebos : 28-08-21 στις 21:13.
    1. i5-750 @ 3.33 GHz Gigabyte GA-P55M-UD2 16GB DDR3 1666MHz MSI Radeon HD 7870 Gigabyte Radeon HD 5750 NZXT Hush Dell U2412m Sony Bravia KDL-40S2530
    2. Pentium G645 2.9GHz MSI B75MA-P45 8GB DDR3 1333MHz Gigabyte Nvidia GTX 950 Thermaltake ArmorJr. VC3000
    3. Xiaomi Redmi Note 4X crDroid Android 11 2022-02-20 GCam MGC_8.1.101_A9_GV1zfix_ENG by BSG

  11. #8231
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.052
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Erebos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι θέμα conspiracy, είναι θέμα έλλειψης ενδιαφέροντος από την αγορά. Οι μεγάλοι app developers απλά δεν βρίσκουν το λόγο να κάτσουν να κάνουν port τις εφαρμογές τους από x86 σε arm, είτε για Windows είτε για Linux.

    Το community fork του Ubuntu Touch υποστηρίζει 65 συσκευές, μεταξύ αυτών 10 μοντέλα Xiaomi.
    https://devices.ubuntu-touch.io

    Σε τέτοιες λύσεις πάντως, το πρόβλημα πάντα θα είναι το περιορισμένο πλήθος εφαρμογών (λόγω arm αρχιτεκτονικής), όχι το λειτουργικό. Δεν μπορείς να τρέξεις πλέον Android εφαρμογές (παρά μόνο μέσω VM) και δεν μπορείς να τρέξεις x86 Linux εφαρμογές.
    Εγώ πιστεύω ότι η ms αν ήθελε το είχε. Πιστεύω θα έρθει. Όχι από την apple γιατί πολλά τα λεφτά. Δεν θα είναι για όλους αλλά για πολύ travel boys που αλλά θέλουν λειτουργικότητα γραφείου στον υπολογιστή..

  12. #8232
    Εγγραφή
    12-07-2005
    Περιοχή
    Αργυρούπολη, Αθήνα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    5.635
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    25(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πιστεύω ότι η ms αν ήθελε το είχε. Πιστεύω θα έρθει. Όχι από την apple γιατί πολλά τα λεφτά.
    Δεν καταλαβαίνεις τί γράφω.
    Η MS δεν φτιάχνει επεξεργαστές, και η προσπάθειά της να μπει στα κινητά απέτυχε. Η Intel δεν πρόκειται να εγκαταλείψει το x86 στα καλά καθούμενα.
    Μόνο η Apple θα μπορούσε να το κάνει γιατί φτιάχνει και το λειτουργικό και τους επεξεργαστές, και έχει ξεκινήσει ήδη το convergence δλδ με το M1 chip για να έχει μία αρχιτεκτονική σε desktop και mobile.
    1. i5-750 @ 3.33 GHz Gigabyte GA-P55M-UD2 16GB DDR3 1666MHz MSI Radeon HD 7870 Gigabyte Radeon HD 5750 NZXT Hush Dell U2412m Sony Bravia KDL-40S2530
    2. Pentium G645 2.9GHz MSI B75MA-P45 8GB DDR3 1333MHz Gigabyte Nvidia GTX 950 Thermaltake ArmorJr. VC3000
    3. Xiaomi Redmi Note 4X crDroid Android 11 2022-02-20 GCam MGC_8.1.101_A9_GV1zfix_ENG by BSG

  13. #8233
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.052
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Erebos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν καταλαβαίνεις τί γράφω.
    Η MS δεν φτιάχνει επεξεργαστές, και η προσπάθειά της να μπει στα κινητά απέτυχε. Η Intel δεν πρόκειται να εγκαταλείψει το x86 στα καλά καθούμενα.
    Μόνο η Apple θα μπορούσε να το κάνει γιατί φτιάχνει και το λειτουργικό και τους επεξεργαστές, και έχει ξεκινήσει ήδη το convergence δλδ με το M1 chip για να έχει μία αρχιτεκτονική σε desktop και mobile.
    Ξέρω ότι γράφεις.

    Γιατί πιστεύεις ότι δεν κατάλαβα; Δεν είναι δυνατόν να έχουμε άλλη άποψη;

    Πιστεύω ότι η Apple άνοιξε τις ασκούς του Αιόλου. Οι υπόλοιποι πιστεύω θα ακολουθήσουν. Θα γίνει απαιτούμενο. Για μένα αυτό που λείπει δεν είναι το λογισμικό αλλά μια απλή εμπειρία σε dock. Για επαγγελματίες και ειδικά για ταξιδιώτες, το Android με τις εφαρμογές του office μαζί με ένα Chrome μια χαρά μπορεί. Λίγο το multitasking να φτιαχτεί για όταν είναι plugged in και θα είναι αρκετό. Αυτό που δεν έχει όμως είναι ένα εύκολο dock σε οθόνη, πληκτρολόγιο, ποντίκι και power. Αν δώσει τέτοιο interface, πιστεύω θα ακολουθήσει και το ux των εφαρμογών από devs. Εγώ πιστεύω ότι η ms αυτό φοβάται και θέλει να φέρει τα Windows σε arm. Και φυσικά τα ultra portable φορητά που συγκρίνονται αποκλειστικά στην διάρκεια μπαταρίας.

    Για μένα η τεχνολογία υπάρχει. Θελήση να το κάνουν σωστά για να υπάρξει και υποστήριξη λογισμικού δεν υπάρχει. Και αυτό δεν τα το λύσουν οι app Devs. Η Google πρέπει νά τό στήσει για Android, οι κατασκευαστές πρέπει να φτιάξουν τα αξεσουάρ και την υποστήριξη στο κινητό ή ms πρέπει να κουνήσει τον κώλο της. Το 30% δεν το παίρνουν για πλάκα! Πριν επεξηγήσεις, σκέψου την ειρωνία.

    Η ms το έχει ρίξει στο Azure και στα @@ της. Όσο ακόμα αρμεγει τα Windows και να είναι καλά το enterprise και gaming. Το τελευταίο είναι ερωτηματικό. Η Google όλα τα σκοτώνει και όλα τα μαχαιρώνει. Και οι δύο εταιρείες αν ήθελαν μπορούσαν να ήταν ήδη εκεί. Τώρα τους έπιασε στον ύπνο η Apple και θα τρέχουν και δεν θα φτάνουν. Αν και δεν συμπαθώ την μήλο, ο compiler και τα Dev tools που έφτιαξε είναι η μισή νίκη πιστεύω. Στο hardware δίνω μόνο το 20% χωρίς να υποτιμώ την αξία και δυσκολία.. X86 εφαρμογές έτρεχαν και η ms δεν μπορεί; 300 UI βιβλιοθήκες έχει φέρει. Αλλά δεν έχουν κατεύθυνση. Τώρα τα έχουν λόγω M1. Να δούμε πως θα το σώσουν. Στις δεν θα το σώσει το community.

  14. #8234
    Εγγραφή
    06-03-2011
    Μηνύματα
    1.317
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    28683/2495
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Είναι λίγο Offtopic αλλά δείξτε επιείκεια, έχει πέσει στα χέρια μου μια Xiaomi TV Mi P1 32'' στην οποία δεν μπορώ να φτιάξω με τίποτα την σειρά από τα κανάλια, για την ακρίβεια δεν μπορώ να μεταφέρω κανάλια στις θέσεις 1,2,3,4,5,8,11,12,17,18, και διάφορα άλλα νούμερα. επιλέγοντας αυτά τα νούμερα από το keypad βγάζει μήνυμα " Can't switch between channels now. Check the input source ant try again."
    Ότι αναζήτηση και να έχω κάνει δεν βρίσκω κάτι αντίστοιχο , έχει κάποιος καμιά ιδέα ?

    Υ.Γ. Έχει γίνει επαναφορά ρυθμίσεων 2 φόρες και δοκιμή με και χωρίς google account και δεν υπάρχει διαθέσιμο Update για το λειτουργικό.

  15. #8235
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.691
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από paradox21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι λίγο Offtopic αλλά δείξτε επιείκεια, έχει πέσει στα χέρια μου μια Xiaomi TV Mi P1 32'' στην οποία δεν μπορώ να φτιάξω με τίποτα την σειρά από τα κανάλια, για την ακρίβεια δεν μπορώ να μεταφέρω κανάλια στις θέσεις 1,2,3,4,5,8,11,12,17,18, και διάφορα άλλα νούμερα. επιλέγοντας αυτά τα νούμερα από το keypad βγάζει μήνυμα " Can't switch between channels now. Check the input source ant try again."
    Ότι αναζήτηση και να έχω κάνει δεν βρίσκω κάτι αντίστοιχο , έχει κάποιος καμιά ιδέα ?

    Υ.Γ. Έχει γίνει επαναφορά ρυθμίσεων 2 φόρες και δοκιμή με και χωρίς google account και δεν υπάρχει διαθέσιμο Update για το λειτουργικό.
    Από που την πήρες ?
    Τηλέφωνο αλλιώς τηλέφωνο infoquest
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

Σελ. 549 από 620 ΠρώτηΠρώτη ... 529539544547548549550551554559569 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Το thread του Media Player Classic
    Από WAntilles στο φόρουμ Audio, Video και Φωτογραφία
    Μηνύματα: 1168
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-03-24, 12:49
  2. Το thread του VirtualBox
    Από WAntilles στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 1713
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-12-20, 07:55
  3. Xiaomi mi scale ζυγαριά της xiaomi
    Από Godian στο φόρουμ Android
    Μηνύματα: 46
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-04-17, 09:55
  4. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-09-16, 14:12
  5. Yeelight Blue II Smart Bulb της Xiaomi
    Από maddoctor στο φόρουμ Android
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-05-16, 00:40

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας