Σελ. 468 από 620 ΠρώτηΠρώτη ... 448458463466467468469470473478488 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 7.006-7.020 από 9291
  1. #7006
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.813
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από flamelab Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γυρνα το σε Switzerland καλύτερα, γιατί δεν θα σου'χει διαφημίσεις και άκυρα apps και θα'χει και σωστό τον ήχο
    Εγώ το έχω από day 1 σε Ελβετία, για να έχω themes.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοιτα,μπορει να βγει καλο,απλα οι αναφορες απο χρηστες για διαφορα προβληματακια,μονο απαρατηρητες δεν περνανε,απο χαμηλο ηχο,απο το κλασσικο με τις διακοπες στο wifi,το μαυρισμα της οθονης κατα την κληση,oι sensors προφανως ειναι εκει το ζητημα,διορθωτικα updates που δεν ξερεις αν τα περασεις,αν θα λυθουν θεματα η θα δημιουργηθουν νεα.Ισως με το MIUI 12 να στρωσει το κινητο και να γινει μια καλη midrange επιλογη.Aλλα για να πω την αληθεια,ουτε LG,ουτε Motorola,ουτε ZTE εχουν αξιολογες προτασεις ως αντι redmi note 9 pro,ισως 2-3 Realme μοντελα και παλι με μεγαλυτερο κοστος.
    Και για το Mi 9 Lite που έχω εγώ, έλεγαν κάτι περίεργα. Στους περισσότερους έστρωσε μετά από update ή μετά από factory reset.

    Εγώ δεν είχα κανένα από αυτά τα θέματα. Απλά αναμένουμε το Miui 12, μιας και το Mi 9 και Mi 9 SE το έχουν πάρει. Πιστεύω να μην μας δημιουργήσει καινούργια προβλήματα.

  2. #7007
    Εγγραφή
    11-06-2007
    Περιοχή
    Τρίκαλα Θεσσαλίας
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.102
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10328/896
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΤΡΙΚΑΛΑ
    Router
    NetFaster IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από flamelab Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γυρνα το σε Switzerland καλύτερα, γιατί δεν θα σου'χει διαφημίσεις και άκυρα apps και θα'χει και σωστό τον ήχο
    Πώς γίνεται αυτό;
    Νομίζω στις τελευταίες ρομ έχουν αφαιρέσει τη δυνατότητα.
    Στο δικό μου με MIUI 12 δεν βλέπω να γίνεται αλλαγή.

  3. #7008
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.813
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Θα ήθελα να πάρω ένα Band. Βλέπω το Mi Band 4 από Ελλάδα με 19€ και το Mi Band 5 που μόλις κυκλοφόρησε κατά πολύ ακριβότερο στα 32-33€. Δεν φαίνεται να έχει ιδιαίτερη διαφορά με το 4.

    Εσείς ποιο θα παίρνατε; Εγώ δεν αθλούμαι ιδιαίτερα, για να με νοιάζει πόσα activities έχει. Μήπως να περιμένω κάνα μήνα, μπας και πέσει η τιμή του 5;

  4. #7009
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.071
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ήθελα να πάρω ένα Band. Βλέπω το Mi Band 4 από Ελλάδα με 19€ και το Mi Band 5 που μόλις κυκλοφόρησε κατά πολύ ακριβότερο στα 32-33€. Δεν φαίνεται να έχει ιδιαίτερη διαφορά με το 4.

    Εσείς ποιο θα παίρνατε; Εγώ δεν αθλούμαι ιδιαίτερα, για να με νοιάζει πόσα activities έχει. Μήπως να περιμένω κάνα μήνα, μπας και πέσει η τιμή του 5;
    Αν θες την γνώμη μου πεταμένα λεφτά. Εγώ έτσι ήμουν και είμαι ακόμα σαν εσένα. Όταν βγήκε το πρώτο το πήρα από περιέργεια να δω τι λέει. Μετά πήρα και το 2ο γιατί ψήθηκα για τον ανιχνευτή καρδιακών παλμών που απλά να σου πω ότι δεν δουλεύει ειδικά αν είσαι τριχωτός αρκούδος. Δεν ήξερα ότι έχει βγει πέμπτη έκδοση αλλά για μένα αυτές οι συσκευές είναι χαζές. Σαν fashion item είναι χάλια. Σαν ρολόι άβολο και αν δεν φοράς τότε δύο φορές αβολο.

    Στο τέλος περισσότερο gimmick ήταν η εμπειρία παρά κάτι χρήσιμο. Στην αρχή όμως έπαιξα και χάρηκα και αν ψάχνεσαι σε αυτό το μοτίβο τότε στα λεφτά του είναι φανταστικό.

  5. #7010
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν θες την γνώμη μου πεταμένα λεφτά. Εγώ έτσι ήμουν και είμαι ακόμα σαν εσένα. Όταν βγήκε το πρώτο το πήρα από περιέργεια να δω τι λέει. Μετά πήρα και το 2ο γιατί ψήθηκα για τον ανιχνευτή καρδιακών παλμών που απλά να σου πω ότι δεν δουλεύει ειδικά αν είσαι τριχωτός αρκούδος. Δεν ήξερα ότι έχει βγει πέμπτη έκδοση αλλά για μένα αυτές οι συσκευές είναι χαζές. Σαν fashion item είναι χάλια. Σαν ρολόι άβολο και αν δεν φοράς τότε δύο φορές αβολο.

    Στο τέλος περισσότερο gimmick ήταν η εμπειρία παρά κάτι χρήσιμο. Στην αρχή όμως έπαιξα και χάρηκα και αν ψάχνεσαι σε αυτό το μοτίβο τότε στα λεφτά του είναι φανταστικό.
    Σαν ξυπνητήρι είναι πάντως άψογο, τα βήματα τα μετράει σωστά δυστυχώς και σίγουρα δεν είναι ιατρική συσκευή ακριβείας αλλά και πάλι βοηθάει, αν κάνεις την μέτρηση όπως αναφέρει με το χέρι μπροστά στο στήθος είναι ακριβές όπως και ενα παλμικό οξύμετρο.

    Κάποια εξτρά που έχει τα έχει με εξτρά εφαρμογή που για εμένα προσωπικά τα αξίζει

  6. #7011
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.071
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σαν ξυπνητήρι είναι πάντως άψογο, τα βήματα τα μετράει σωστά δυστυχώς και σίγουρα δεν είναι ιατρική συσκευή ακριβείας αλλά και πάλι βοηθάει, αν κάνεις την μέτρηση όπως αναφέρει με το χέρι μπροστά στο στήθος είναι ακριβές όπως και ενα παλμικό οξύμετρο.

    Κάποια εξτρά που έχει τα έχει με εξτρά εφαρμογή που για εμένα προσωπικά τα αξίζει
    Ναι τα βήματα τα μετράγε σωστά. Δεν έγραψα όμως το αντίθετο αλλά έγραψα ότι αν δεν αθληται κάποιος πολύ τότε gimmick είναι και γρήγορα χάνει την αξία του ειδικά χωρίς gps. Και οι επιλογές για την παρακολούθηση του ύπνου είναι επίσης gimmick γιατί στην αρχή το βλέπεις και χαίρεσαι αλλά δεν προσφέρει τελικά κάτι. Όπως λες, ένα ξυπνητήρι μαζί με ένα άσχημο και άβολο ρολόι είναι για μένα. Τα 20 ευρώ είναι για να παίξεις και να το ξεχάσεις. Αν αυτός είναι ο σκοπός κάποιου, τότε τσάμπα είναι για να αποκτήσει κάποιος άποψη.

    Για τον καρδιακό παλμό να σου πω δεν πειθομαι αν δεν το ζήσω γιατί έτσι έγραφαν και τότε. Και γενικά έχω μάθει να κρατάω πολλές πισίνες για θετικά σχόλια προς προϊόντα της εταιρείας. Στην συγκεκριμένη περίπτωση όμως δεν κατηγορώ την εταιρεία γιατί εντάξει 20ευρω είχε. Απλά πιστεύω ότι είναι εξαιρετικά δύσκολο αν το χέρι είναι τριχωτό και οι χρήστες συχνά fanboys με αντίστοιχα σχόλια. Εκτός και αν έχει γυρισει ο κόσμος ανάποδα, η συσκευή είναι καλύτερα χωρίς αυτό τον αισθητήρα. Αλλά ένα πετυχημένο gimmick χρειάζεται να τσεκαρει μερικά κουτάκια και αυτό είναι ένα από αυτά. Δεν θα πούλαγε αλλιώς.

  7. #7012
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι τα βήματα τα μετράγε σωστά. Δεν έγραψα όμως το αντίθετο αλλά έγραψα ότι αν δεν αθληται κάποιος πολύ τότε gimmick είναι και γρήγορα χάνει την αξία του ειδικά χωρίς gps. Και οι επιλογές για την παρακολούθηση του ύπνου είναι επίσης gimmick γιατί στην αρχή το βλέπεις και χαίρεσαι αλλά δεν προσφέρει τελικά κάτι. Όπως λες, ένα ξυπνητήρι μαζί με ένα άσχημο και άβολο ρολόι είναι για μένα. Τα 20 ευρώ είναι για να παίξεις και να το ξεχάσεις. Αν αυτός είναι ο σκοπός κάποιου, τότε τσάμπα είναι για να αποκτήσει κάποιος άποψη.

    Για τον καρδιακό παλμό να σου πω δεν πειθομαι αν δεν το ζήσω γιατί έτσι έγραφαν και τότε. Και γενικά έχω μάθει να κρατάω πολλές πισίνες για θετικά σχόλια προς προϊόντα της εταιρείας. Στην συγκεκριμένη περίπτωση όμως δεν κατηγορώ την εταιρεία γιατί εντάξει 20ευρω είχε. Απλά πιστεύω ότι είναι εξαιρετικά δύσκολο αν το χέρι είναι τριχωτό και οι χρήστες συχνά fanboys με αντίστοιχα σχόλια. Εκτός και αν έχει γυρισει ο κόσμος ανάποδα, η συσκευή είναι καλύτερα χωρίς αυτό τον αισθητήρα. Αλλά ένα πετυχημένο gimmick χρειάζεται να τσεκαρει μερικά κουτάκια και αυτό είναι ένα από αυτά. Δεν θα πούλαγε αλλιώς.
    Ας μην αρχίσουμε τα περι fanboy please.

    όπως σου είπα εφόσον κρατάς το χέρι όπως αναφέρουν και οι οδηγίες μετράει τους παλμούς με την αξιοπιστία ενός παλμικού οξυμέτρου, αυτό δοκιμασμένο.
    και τρίχες σε φυσιολογικό βαθμό έχω στο χέρι.

    Όσο για τον ύπνο, ναι προσφέρει κάτι ώστε να ξέρεις αν πρέπει να ψάξεις να βρεις αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τον ύπνο σου.
    Αν εκεί που συνήθως βλέπεις 6 ώρες ύπνου απο τις όποιες 1,5 με 2,5 deep και ξαφνικά δείς 1 ώρα χωρίς deep καταλαβαίνεις οτι κάτι δεν πάει καλά.

    Δεν είναι ιατρική συσκευή, μπορεί όμως να σου χτυπήσει καμπανάκι ώστε να το ψάξεις παραπάνω με τις ανάλογες συσκευές.

    έχουν βγει και συσκευές που μετράνε και το οξυγόνο στο αίμα, που είναι και αυτές σχετικά ακριβείς
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sdikr : 27-07-20 στις 01:00.

  8. #7013
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.071
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ας μην αρχίσουμε τα περι fanboy please.

    όπως σου είπα εφόσον κρατάς το χέρι όπως αναφέρουν και οι οδηγίες μετράει τους παλμούς με την αξιοπιστία ενός παλμικού οξυμέτρου, αυτό δοκιμασμένο.
    και τρίχες σε φυσιολογικό βαθμό έχω στο χέρι.

    Όσο για τον ύπνο, ναι προσφέρει κάτι ώστε να ξέρεις αν πρέπει να ψάξεις να βρεις αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τον ύπνο σου.
    Αν εκεί που συνήθως βλέπεις 6 ώρες ύπνου απο τις όποιες 1,5 με 2,5 deep και ξαφνικά δείς 1 ώρα χωρίς deep καταλαβαίνεις οτι κάτι δεν πάει καλά.
    Εγώ λοιπόν σε παρακαλώ γιατί δεν έγραψα τίποτα περίεργο. Δεν είναι ότι δεν πιστεύω εσένα προσωπικά ούτε ότι λες ψέματα ούτε σε είπα fanboy. Απλά έγραψα, ότι δεδομένου ότι υπάρχει αυτό το χαρακτηριστικό, δεδομένου ότι τα ίδια έλεγαν γενικά και τότε και δεδομένου ότι η τρίχα δεν βοηθάει, αν δεν το δω δεν το πιστεύω. Και καθένας που θέλει να αγοράσει μια συσκευή καλό είναι να ακούει και τις δύο απόψεις. Ελπίζω να επιτρέπεται να είμαστε δύσκολοι ή έστω και ο άπιστος Θωμάς.



    Σε παρακαλώ λίγο καλύτερη ανάγνωση έκτος και αν θέλεις να αποφύγεις το flame. Και πάλι, μην φτάσουμε στο σημείο να γίνουμε Αμερική και να μην μπορούμε να γράψουμε την άποψη μας χωρίς επιθέσεις γιατί ορισμένες αναφορές δεν αρέσουν παρόλο που είναι διαδικτυακά αληθείς. Δεν υπάρχει μόνο το νήμα αυτό στο κόσμο της xiaomi. Είμαστε πολύ μικρο δειγμα για να γίνονται τέτοιες διαπιστώσεις χωρίς προσωπικές επιθέσεις.


  9. #7014
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.813
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν θες την γνώμη μου πεταμένα λεφτά. Εγώ έτσι ήμουν και είμαι ακόμα σαν εσένα. Όταν βγήκε το πρώτο το πήρα από περιέργεια να δω τι λέει. Μετά πήρα και το 2ο γιατί ψήθηκα για τον ανιχνευτή καρδιακών παλμών που απλά να σου πω ότι δεν δουλεύει ειδικά αν είσαι τριχωτός αρκούδος. Δεν ήξερα ότι έχει βγει πέμπτη έκδοση αλλά για μένα αυτές οι συσκευές είναι χαζές. Σαν fashion item είναι χάλια. Σαν ρολόι άβολο και αν δεν φοράς τότε δύο φορές αβολο.

    Στο τέλος περισσότερο gimmick ήταν η εμπειρία παρά κάτι χρήσιμο. Στην αρχή όμως έπαιξα και χάρηκα και αν ψάχνεσαι σε αυτό το μοτίβο τότε στα λεφτά του είναι φανταστικό.
    Κι εγώ από περιέργεια το θέλω, αλλά και γιατί χρειάζομαι νέο ρολόι. Ωραίο θα είναι να διαβάζω τα μηνύματα στο χέρι, πόσες ώρες κοιμάμαι κλπ, κι ας είναι απλά gimmick.

    Πραγματική αξία θα έχει, αν το Mi Band 6 παίζει παγκοσμίως με NFC (και όχι μόνο Κίνα). Απλά φαντάσου να πληρώνεις με το ρολόι, θα βολεύει πολύ, ειδικά με τον ιό. Εγώ έχω NFC στο κινητό, αλλά δεν θα χρειαστεί να το πιάσω. Όπως να μπορείς ν' απαντάς και σε κλήσεις, έστω με ανοιχτή ακρόαση.

    Γι' αυτό ρωτάω, μήπως να πάρω το 4 και αν το 6 του χρόνου έχει πραγματική διαφορά, αναβαθμίζω. Ούτως ή άλλως, κάθε 1-1,5 χρόνο παίρνω καινούργιο ρολόι γιατί τα καταστρέφω, ακόμα και επώνυμα.

  10. #7015
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.090
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Επειδή δεν μιλάμε για κανένα τρομερό ποσό δεν χάνεις και πολλά. Αλλά προσωπικά ολη αυτή τη τεχνολογία την βρίσκω too much. Αρκετές οθόνες και συστήματα έχουμε ήδη δεν χρειαζόμαστε και στον καρπό.


    Τα τελευταία χρόνια αγόρασα δύο κανονικά ρολόγια. Ούτε φρου φρου ούτε κι αρώματα για να βλέπω την ώρα.

  11. #7016
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.071
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εγώ από περιέργεια το θέλω, αλλά και γιατί χρειάζομαι νέο ρολόι. Ωραίο θα είναι να διαβάζω τα μηνύματα στο χέρι, πόσες ώρες κοιμάμαι κλπ, κι ας είναι απλά gimmick.
    Τότε θα σου πρότεινα να κάνεις την αγορά να σου φύγει και η περιέργεια. 20ευρω είναι οκει. Θα χαρείς για ένα μήνα τουλάχιστον. Τώρα, μπορεί και να σου αρέσει και άρα όταν βγει με NFC να είσαι πολύ θετικός σε όλη την ιδέα. Αν και εγώ δεν χρησιμοποιώ τις NFC πληρωμές, πιστεύω είναι το επόμενο μεγάλο feature.

  12. #7017
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.457
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή δεν μιλάμε για κανένα τρομερό ποσό δεν χάνεις και πολλά. Αλλά προσωπικά ολη αυτή τη τεχνολογία την βρίσκω too much. Αρκετές οθόνες και συστήματα έχουμε ήδη δεν χρειαζόμαστε και στον καρπό.

    Δεν μπορείς να ξέρεις τις ανάγκες του καθενός για να βγάζεις τέτοιο συμπέρασμα.

    Υπάρχουν πολλοί που χρειάζονται ενημέρωση διαρκώς για mail, κλήσεις, κλπ στην εργασία τους.

    Δεν γίνεται να είσαι με το κινητό στο χέρι, το ρολόι λύνει τα χέρια.

    Ακόμα και για γρήγορες κλήσεις σε ανοιχτή ακρόαση είναι άκρως πρακτικό όταν εργαζεσαι.

    Από τα τόσα άχρηστα πράγματα που έχουν κυκλοφορήσει στην αγορά, τα smart watches είναι από τα πλέον χρήσιμα και μου κάνει εντύπωση που δεν έχουν την απήχηση που θα πρεπε να έχουν.
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  13. #7018
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.706
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τότε θα σου πρότεινα να κάνεις την αγορά να σου φύγει και η περιέργεια. 20ευρω είναι οκει. Θα χαρείς για ένα μήνα τουλάχιστον. Τώρα, μπορεί και να σου αρέσει και άρα όταν βγει με NFC να είσαι πολύ θετικός σε όλη την ιδέα. Αν και εγώ δεν χρησιμοποιώ τις NFC πληρωμές, πιστεύω είναι το επόμενο μεγάλο feature.
    Αναριωτιέμαι πως δουλεύει το NFC από ρολόι και πως συνδέεται το ρολόι με το κινητό.
    Υποθέτω με bluetooth που πάει στα 10 μέτρα και όχι με NFC που πάει μεχρι 2 εκατοστά.
    Υποθέτω επίσης ότι δεν είναι υποχρεωτικό το τηλέφωνο να έχει NFC
    Υποθέτω επίσης ότι μόνο του το ρολόι δεν θα δουλεύει, αλλά θα χρειάζεται να είναι συνδεδεμένο με το τηλέφωνο, γιατί αλλιώς και μόνο του το ρολόι ψωνίζει

    Υποθέσεις
    Αν ξέρει κανένας, λέει.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μπορείς να ξέρεις τις ανάγκες του καθενός για να βγάζεις τέτοιο συμπέρασμα.

    Υπάρχουν πολλοί που χρειάζονται ενημέρωση διαρκώς για mail, κλήσεις, κλπ στην εργασία τους.

    Δεν γίνεται να είσαι με το κινητό στο χέρι, το ρολόι λύνει τα χέρια.

    Ακόμα και για γρήγορες κλήσεις σε ανοιχτή ακρόαση είναι άκρως πρακτικό όταν εργαζεσαι.

    Από τα τόσα άχρηστα πράγματα που έχουν κυκλοφορήσει στην αγορά, τα smart watches είναι από τα πλέον χρήσιμα και μου κάνει εντύπωση που δεν έχουν την απήχηση που θα πρεπε να έχουν.
    Κατά την γνώμη μου, όμορφα μεν, άχρηστα δε.
    Αυτονομία ?
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  14. #7019
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.457
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Αν μιλάμε για wrist bands, η αυτονομία αγγίζει τον μισό και βάλε μήνα.

    Για smartwatch εξαρτάται τον τρόπο χρήσης και το μέγεθος της μπαταρίας.

    Εγώ προσωπικά έχω ένα gear S3 το οποίο με βγάζει φουλ μέρα αλλά η φόρτιση είναι πραγματικά πανευκολη. Το "πετας" πάνω στον μαγνητικό φορτιστή και φορτίζει.
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  15. #7020
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.706
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν μιλάμε για wrist bands, η αυτονομία αγγίζει τον μισό και βάλε μήνα.

    Για smartwatch εξαρτάται τον τρόπο χρήσης και το μέγεθος της μπαταρίας.

    Εγώ προσωπικά έχω ένα gear S3 το οποίο με βγάζει φουλ μέρα αλλά η φόρτιση είναι πραγματικά πανευκολη. Το "πετας" πάνω στον μαγνητικό φορτιστή και φορτίζει.



    Κάθε μέρα ?.
    Δεν κοιμάσαι ποτέ σε άλλο σπίτι ?
    Για smartwatch μιλάω που απορείς που δεν έχουν αποδοχή.

    ΥΓ
    Εγώ δεν χαλάω την παρέα για να πάω να φορτίσω το ρολόι
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

Σελ. 468 από 620 ΠρώτηΠρώτη ... 448458463466467468469470473478488 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Το thread του Media Player Classic
    Από WAntilles στο φόρουμ Audio, Video και Φωτογραφία
    Μηνύματα: 1168
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-03-24, 12:49
  2. Το thread του VirtualBox
    Από WAntilles στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 1713
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-12-20, 07:55
  3. Xiaomi mi scale ζυγαριά της xiaomi
    Από Godian στο φόρουμ Android
    Μηνύματα: 46
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-04-17, 09:55
  4. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-09-16, 14:12
  5. Yeelight Blue II Smart Bulb της Xiaomi
    Από maddoctor στο φόρουμ Android
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-05-16, 00:40

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας