Σελ. 474 από 620 ΠρώτηΠρώτη ... 454464469472473474475476479484494 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 7.096-7.110 από 9291
  1. #7096
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.986
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Λοιπόν το Xiaomi Mi Note 10 Lite παραλειφθεί σήμερα. Εδώ και κάποια ώρα το ρυθμίζω. Αυτό που μου έχει σπάσει τα νεύρα είναι το AOD και οι ειδοποιήσεις. Παλεύω ~2 ώρες τώρα να ρυθμίσω να ανάβει το AOD όταν έρχεται κάποια ειδοποίηση (πχ mail, αναπάντητη κλήση, κτλ), αλλά τζίφος. Επίσης θέλω να παραμένουν οι ειδοποιήσεις στο AOD όταν ανοίγω την οθόνη να ρίξω μια ματιά, αλλά δεν ανοίξω τις εφαρμογές τις ίδιες. Πιο σωστά δουλεύει το μαμίσιο AOD, αλλά είναι λειψό. Έχω δοκιμάσει και με τις εξής εφαρμογές:

    https://play.google.com/store/apps/d...tomer.alwayson
    https://play.google.com/store/apps/d...d=com.used.aoe

    Η πρώτη φαίνεται να δουλεύει πιο σωστά. Με τη δεύτερη τζίφος. Αισθάνομαι πολύ ηλίθιος μ' αυτό το @!#$%$# το AOD Μια χαρά είναι το κλασσικό το notification LED, τί τις θέλουν αυτές τις μοντερνιές Για βοηθήστε λίγο ρε παιδιά τον ασχετίδη
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  2. #7097
    Εγγραφή
    05-11-2004
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.743
    Downloads
    44
    Uploads
    0
    Άρθρα
    30
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan
    Router
    EdgeRouter™ X
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Godian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα iPhone έκαναν να τελειώνει γρήγορα η μπαταρία
    Ρε τα κωλόπαιδα τα iPhone
    OK boomer

  3. #7098
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.986
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν το Xiaomi Mi Note 10 Lite παραλειφθεί σήμερα. Εδώ και κάποια ώρα το ρυθμίζω. Αυτό που μου έχει σπάσει τα νεύρα είναι το AOD και οι ειδοποιήσεις. Παλεύω ~2 ώρες τώρα να ρυθμίσω να ανάβει το AOD όταν έρχεται κάποια ειδοποίηση (πχ mail, αναπάντητη κλήση, κτλ), αλλά τζίφος. Επίσης θέλω να παραμένουν οι ειδοποιήσεις στο AOD όταν ανοίγω την οθόνη να ρίξω μια ματιά, αλλά δεν ανοίξω τις εφαρμογές τις ίδιες. Πιο σωστά δουλεύει το μαμίσιο AOD, αλλά είναι λειψό. Έχω δοκιμάσει και με τις εξής εφαρμογές:

    https://play.google.com/store/apps/d...tomer.alwayson
    https://play.google.com/store/apps/d...d=com.used.aoe

    Η πρώτη φαίνεται να δουλεύει πιο σωστά. Με τη δεύτερη τζίφος. Αισθάνομαι πολύ ηλίθιος μ' αυτό το @!#$%$# το AOD Μια χαρά είναι το κλασσικό το notification LED, τί τις θέλουν αυτές τις μοντερνιές Για βοηθήστε λίγο ρε παιδιά τον ασχετίδη
    Λοιπόν, αυτό το βρήκα. Ήταν θέμα permissions (Show on lock screen). Με αυτό οι ειδοποιήσεις με την πρώτη εφαρμογή (Always on AMOLED) φαίνεται να δουλεύουν σωστά.

    Γενικά πολύ κουραστικό αυτό το πράγμα με τα 100 διαφορετικά permissions που πρέπει να ελέγχεις για κάθε εφαρμογή για να παίζουν όλα σωστά. Έξυνα το κεφάλι μου κάνα τέταρτο για να βρω τι φταίει με τα widgets στο Nova Launcher. Όταν πάταγα πάνω σε κάποιο από αυτά δεν άνοιγε η αντίστοιχη εφαρμογή. Έπρεπε να επιτρέπω την εξής επιλογή: Display pop-up windows while running in the background (συγνώμη, τα έχω όλα στα Αγγλικά και δεν ξέρω πώς το έχουν μεταφράσει στα Ελληνικά).
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  4. #7099
    Το avatar του μέλους objecto
    objecto Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mondeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι προβλήματα έχει το Note 9 Pro;
    Όπως και το 4 ,6 έτσι και το 9 έχει πρόβλημα με την πυξίδα να αποσυντονίζεται συχνά και η οθόνη να μην είναι αρκετή για τον Ελληνικό ήλιο.
    Κατα τα άλλα είναι σουπερ για την αξία του.

  5. #7100
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.049
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    @megahead δεν έχω καταλάβει το ακριβώς προσπαθείς να κάνεις; Δεδομένου ότι η miui έχει aod, εσύ προσπαθείς να βάλεις περισσότερη πληροφορία γιατί της miui είναι περιορισμένο; Γιατί ρολόι έχει.

  6. #7101
    Εγγραφή
    09-06-2007
    Περιοχή
    ΠΕΛΛΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    12.660
    Downloads
    15
    Uploads
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE VDSL2
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Router
    H1600
    Path Level
    Fastpath
    @megahead MIUI τι περιμένεις... πιο χαοτικό σε ρυθμίσεις υπομενού λειτουργικό ever.
    Όταν με τον καιρό έρθουν ROM AOSP, απελευθέρωσε το κινητό, ξεκλείδωσέ το και βάλε ένα μη-ανάπηρο λειτουργικό.
    Το δικαίωμά σου να μιλάς δεν περιλαμβάνει την υποχρέωσή μου να σε πάρω στα σοβαρά.

  7. #7102
    Εγγραφή
    06-03-2011
    Μηνύματα
    1.317
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    28683/2495
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Με τον ρυθμό τον τρόπο που βγάζει μοντέλα η Xiaomi έχει καταστρέψει και to custom rom community, θα περιμένει πολύ καιρό για σοβαρή ROM και αν.

  8. #7103
    Εγγραφή
    09-06-2007
    Περιοχή
    ΠΕΛΛΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    12.660
    Downloads
    15
    Uploads
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE VDSL2
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Router
    H1600
    Path Level
    Fastpath
    Γι αυτό ακόμη αγοράζουν Mi 8
    Το δικαίωμά σου να μιλάς δεν περιλαμβάνει την υποχρέωσή μου να σε πάρω στα σοβαρά.

  9. #7104
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.986
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    @megahead δεν έχω καταλάβει το ακριβώς προσπαθείς να κάνεις; Δεδομένου ότι η miui έχει aod, εσύ προσπαθείς να βάλεις περισσότερη πληροφορία γιατί της miui είναι περιορισμένο; Γιατί ρολόι έχει.
    Το όλο θέμα έχει να κάνει με το να εμφανίζονται σωστά oi ειδοποιήσεις από τις διάφορες εφαρμογές (πχ, καινούργια email, αναπάντητες κλήσεις, μηνύματα, κτλ). Το μαμά AOD τελικά είναι πολύ λειψό και μου εμφάνιζε τις ειδοποιήσεις όποτε ήθελε (εκτός κι αν ήταν κι εκεί θέμα permisssions). Το Always οn AMOLED είναι πολύ καλύτερο και πολύ πιο παραμετροποιήσιμο.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manosdoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    @megahead MIUI τι περιμένεις... πιο χαοτικό σε ρυθμίσεις υπομενού λειτουργικό ever.
    Όταν με τον καιρό έρθουν ROM AOSP, απελευθέρωσε το κινητό, ξεκλείδωσέ το και βάλε ένα μη-ανάπηρο λειτουργικό.
    Δεν πιστεύω πως έχει να κάνει με το MIUI, αλλά περισσότερο μ' αυτό καθ' αυτό το Android 10. Έχω χάσει απίστευτες ώρες να προσπαθώ να βγάζω άκρη με αυτές τις βλακείες με τα permissions και τα battery optimisations ανά εφαρμογή σε AOSP Extended 8 και 9 που είχα φλασάρει στο ZUK Z1 για να κάνω να παίζουν σωστά οι ειδοποιήσεις στις εφαρμογές που με ενδιαφέρουν. Σε αντίστοιχο χρόνο θα είχα εγκαταστήσει/ρυθμίσει στη δουλειά τουλάχιστον 3 storage servers από το μηδέν. Δηλαδή έλεος!!!

    Πραγματικά έχω αρχίσει να πιστεύω ότι έχουν κάνει το Android έτσι ώστε να είναι μόνο για άσχετους με τεχνολογία. Αν κάποιος πάρει συσκευή και απλώς βάλει τις εφαρμογές που χρειάζεται όλα καλά. Αν πάει να βάλει διαφορετικό launcher και να αρχίσει τις παραμετροποιήσεις, καλή τύχη.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manosdoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γι αυτό ακόμη αγοράζουν Mi 8
    Πραγματικά αν δεν ήταν για το Mediatek επεξεργαστή (bye bye AOSP ) και για την έλλειψη notification led θα είχα πάρει ή το Redmi 8 Pro ή το Redmi 8T αντίστοιχα. Το άλλο ήταν ότι ήθελα να πάρω κάτι με AMOLED οθόνη (ένας λόγος που ψηνόμουν και για το Samsung M31, εκτός της τεράστιας μπαταρίας του).

    Κάτι άλλο τώρα: To MIUI optimisations στο Developer options το αφήνεται ανοιχτό ή το απενεργοποιείτε; Από το λίγο που το έψαξα, άλλοι το κλείνουν (κάποιες φορές για να λύσουν προβλήματα/ασυμβατότητες με εφαρμογές), άλλοι το αφήνουν ενεργοποιημένο (μια και απενεργοποίηση δημιουργεί μικροπροβλήματα), σε άλλους δεν έχει κάνει διαφορά. Λέω να το αφήσω ως έχει μια και γενικά απ' ότι βλέπω μέχρι στιγμή το κινητό πάει καλά.

    Τέλος: Global vs EU MIUI;; Διάβασα για τις διαφορές τους, αλλά τί λένε οι δικές σας εμπειρίες; Επίσης, χάνεται η εγγύηση αν φλασάρουμε EU; Είναι community effort (η EU);
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  10. #7105
    Εγγραφή
    20-03-2006
    Περιοχή
    Βριλησσια
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.629
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109998/10999
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΕΝΤΕΛΗΣ
    Router
    Vodafone ZTE H268Q
    Xiaomi Mi A4 not coming as Android One program gets the axe

    We have some bad news for stock Android lovers as Xiaomi is leaving the Android One program behind.
    Σαν πηγη εχει μια γερμανικη σελιδα η οποια λιγο που εψαξα δεν βλεπω να το στηριζει καπου.

  11. #7106
    Εγγραφή
    06-03-2011
    Μηνύματα
    1.317
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    28683/2495
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το όλο θέμα έχει να κάνει με το να εμφανίζονται σωστά oi ειδοποιήσεις από τις διάφορες εφαρμογές (πχ, καινούργια email, αναπάντητες κλήσεις, μηνύματα, κτλ). Το μαμά AOD τελικά είναι πολύ λειψό και μου εμφάνιζε τις ειδοποιήσεις όποτε ήθελε (εκτός κι αν ήταν κι εκεί θέμα permisssions). Το Always οn AMOLED είναι πολύ καλύτερο και πολύ πιο παραμετροποιήσιμο.


    Δεν πιστεύω πως έχει να κάνει με το MIUI, αλλά περισσότερο μ' αυτό καθ' αυτό το Android 10. Έχω χάσει απίστευτες ώρες να προσπαθώ να βγάζω άκρη με αυτές τις βλακείες με τα permissions και τα battery optimisations ανά εφαρμογή σε AOSP Extended 8 και 9 που είχα φλασάρει στο ZUK Z1 για να κάνω να παίζουν σωστά οι ειδοποιήσεις στις εφαρμογές που με ενδιαφέρουν. Σε αντίστοιχο χρόνο θα είχα εγκαταστήσει/ρυθμίσει στη δουλειά τουλάχιστον 3 storage servers από το μηδέν. Δηλαδή έλεος!!!

    Πραγματικά έχω αρχίσει να πιστεύω ότι έχουν κάνει το Android έτσι ώστε να είναι μόνο για άσχετους με τεχνολογία. Αν κάποιος πάρει συσκευή και απλώς βάλει τις εφαρμογές που χρειάζεται όλα καλά. Αν πάει να βάλει διαφορετικό launcher και να αρχίσει τις παραμετροποιήσεις, καλή τύχη.


    Πραγματικά αν δεν ήταν για το Mediatek επεξεργαστή (bye bye AOSP ) και για την έλλειψη notification led θα είχα πάρει ή το Redmi 8 Pro ή το Redmi 8T αντίστοιχα. Το άλλο ήταν ότι ήθελα να πάρω κάτι με AMOLED οθόνη (ένας λόγος που ψηνόμουν και για το Samsung M31, εκτός της τεράστιας μπαταρίας του).

    Κάτι άλλο τώρα: To MIUI optimisations στο Developer options το αφήνεται ανοιχτό ή το απενεργοποιείτε; Από το λίγο που το έψαξα, άλλοι το κλείνουν (κάποιες φορές για να λύσουν προβλήματα/ασυμβατότητες με εφαρμογές), άλλοι το αφήνουν ενεργοποιημένο (μια και απενεργοποίηση δημιουργεί μικροπροβλήματα), σε άλλους δεν έχει κάνει διαφορά. Λέω να το αφήσω ως έχει μια και γενικά απ' ότι βλέπω μέχρι στιγμή το κινητό πάει καλά.

    Τέλος: Global vs EU MIUI;; Διάβασα για τις διαφορές τους, αλλά τί λένε οι δικές σας εμπειρίες; Επίσης, χάνεται η εγγύηση αν φλασάρουμε EU; Είναι community effort (η EU);
    Εάν εννοούσες Redmi Note 8T, καλά έκανες και δεν το πήρες είναι τραγικό με την miui και δεν υπάρχει custom της προκοπής.

  12. #7107
    Εγγραφή
    12-07-2005
    Περιοχή
    Αργυρούπολη, Αθήνα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    5.635
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    25(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τέλος: Global vs EU MIUI;; Διάβασα για τις διαφορές τους, αλλά τί λένε οι δικές σας εμπειρίες; Επίσης, χάνεται η εγγύηση αν φλασάρουμε EU; Είναι community effort (η EU);
    xiaomi.eu με τα χίλια. Είναι community rom βασισμένη στην Κινέζικη αλλά debloated σε τέτοιο βαθμό που είναι πιο "καθαρή" ακόμα και από την Global.
    Εφόσον μπορείς να ξαναφλασάρεις την stock rom και να ξανακλειδώσεις τον bootloader, θεωρητικά δεν χάνεις την εγγύηση.
    1. i5-750 @ 3.33 GHz Gigabyte GA-P55M-UD2 16GB DDR3 1666MHz MSI Radeon HD 7870 Gigabyte Radeon HD 5750 NZXT Hush Dell U2412m Sony Bravia KDL-40S2530
    2. Pentium G645 2.9GHz MSI B75MA-P45 8GB DDR3 1333MHz Gigabyte Nvidia GTX 950 Thermaltake ArmorJr. VC3000
    3. Xiaomi Redmi Note 4X crDroid Android 11 2022-02-20 GCam MGC_8.1.101_A9_GV1zfix_ENG by BSG

  13. #7108
    Εγγραφή
    09-06-2007
    Περιοχή
    ΠΕΛΛΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    12.660
    Downloads
    15
    Uploads
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE VDSL2
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Router
    H1600
    Path Level
    Fastpath
    Δεν χάνεις καμία εγγύηση
    Το δικαίωμά σου να μιλάς δεν περιλαμβάνει την υποχρέωσή μου να σε πάρω στα σοβαρά.

  14. #7109
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.986
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από paradox21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εάν εννοούσες Redmi Note 8T, καλά έκανες και δεν το πήρες είναι τραγικό με την miui και δεν υπάρχει custom της προκοπής.
    Ναι σωστά, τα Redmi Note 8 Pro και 8T εννοούσα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Erebos Εμφάνιση μηνυμάτων
    xiaomi.eu με τα χίλια. Είναι community rom βασισμένη στην Κινέζικη αλλά debloated σε τέτοιο βαθμό που είναι πιο "καθαρή" ακόμα και από την Global.
    Εφόσον μπορείς να ξαναφλασάρεις την stock rom και να ξανακλειδώσεις τον bootloader, θεωρητικά δεν χάνεις την εγγύηση.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manosdoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν χάνεις καμία εγγύηση
    Ευχαριστώ. Για την ώρα το αφήνω με τη Global και με τα MIUI optimisations στο Developer options ενεργοποιημένα. Έχω ήδη χάσει ολόκληρη μέρα να προσπαθώ να το σετάρω. Γενικά το κινητό γρήγορο είναι κι αυτά που με ενδιαφέρουν παίζουν σωστά μέχρι στιγμής. Οπότε δε θέλω να τρώγομαι στη γκλίτσα του τσοπάνη. Γενικά if it ain't broke, don't fix it
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  15. #7110
    Εγγραφή
    06-01-2008
    Περιοχή
    Κιλκίς
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.602
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360Mbps/360Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    JMFIBRE AF611/MikrHap Ac2
    Τι θα προτείνατε για κινητό χιαομι μέχρι 200 ευρω?

    Έχω χαθεί και τόσα μοντέλα.

    Για εμένα έχω το Mi6 και προς το παρόν δεν το αλλάζω είναι για ένα φίλο.

Σελ. 474 από 620 ΠρώτηΠρώτη ... 454464469472473474475476479484494 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Το thread του Media Player Classic
    Από WAntilles στο φόρουμ Audio, Video και Φωτογραφία
    Μηνύματα: 1168
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-03-24, 12:49
  2. Το thread του VirtualBox
    Από WAntilles στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 1713
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-12-20, 07:55
  3. Xiaomi mi scale ζυγαριά της xiaomi
    Από Godian στο φόρουμ Android
    Μηνύματα: 46
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-04-17, 09:55
  4. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-09-16, 14:12
  5. Yeelight Blue II Smart Bulb της Xiaomi
    Από maddoctor στο φόρουμ Android
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-05-16, 00:40

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας