Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 32
  1. #1
    Εγγραφή
    11-10-2016
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα σε όλους, θα ήθελα την βοήθεια σας αν μπορείτε με τον οικονομικότερο τρόπο φυσικά. Στο χώριο θέλω να πιάσω ιντερνετ απο ενα σπιτι που βρίσκεται στα 100-200 μετρα περιπου, είναι χαμήλα και το δικό μου σε ψηλότερο σημείο με καποίες παρεμβολές δέντρων. Οπτικη επαφή υπαρχει αλλα είναι τα δεντρα μπρόστα μου ακριβώς μετα υπαρχει ενα χωραφι με καθαρο τοπιο και αμεσως μετα το χωραφι εχει αλλα 2-3 δεντρα και στη συνεχεια το σπιτι του συγχωριανου μου. Το προβλημα εδω ειναι οτι μου παραχωρει τον κωδικο του ιντερνετ που εχει αλλα δε θελει να βαλει κεραιες η acess point στο σπιτι του. Εγω μπορώ να πιάσω το σημα που θέλω έχοντας μονο εγω κεραια εξωτερικη ενισχυσης σηματος? Ψαχνω εδω και πολυ καιρο σχετικα με το θεμα και δεν βρισκω λυση ολοι λενε και διαφορετικα ο ενας με τον αλλον. Σας στελνω μια εικονα να δειτε περιπου πως ειναι, στα δεξια ειναι το σπιτι του με το ιντερνετ δεν ξερω αν το εβαλα σωστα πιστευω πως καταλαβαινετε.Αν μπορείτε να βοηθησετε! Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_3.jpg 
Εμφανίσεις:  49 
Μέγεθος:  206,1 KB 
ID: 175442Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_14.jpg 
Εμφανίσεις:  29 
Μέγεθος:  107,3 KB 
ID: 175444
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kult66 : 11-10-16 στις 16:34.

  2. #2
    Εγγραφή
    20-09-2006
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    123
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    29970/2495
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    speedport entry 2i/DD-WRT
    SNR / Attn
    28.8(dB) / 8.9(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Η πιο φθηνή λύση είναι να βάλεις ένα wireless client έξω από το σπίτι, εφόσον έχεις λήψη, και με ένα access point να μοιράζεις εσωτερικά. Τα δυο τα συνδέεις με UTP. Την λύση repeater δεν την συνιστώ εκτός αν πρόκειται για κανένα πανάκριβο με δυο wireless κάρτες. Χρησιμοποιούν το ίδιο κανάλι και χάνεις το μισό bandwidth. Σημαντικό είναι να είσαι στο ίδιο subnet με το gateway (του γείτονα) ώστε να κάνεις χρήση του upnp καθώς μάλλον δεν θα έχεις πρόσβαση για να κάνεις port forwarding.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος understracker : 11-10-16 στις 18:42.
    [*] Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ο,τι θέλει, αλλά αυτός που θέλει ο,τι έχει!
    [*] The luckiest man who walks on this earth is the one who finds...true love!

  3. #3
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Αν ανέβεις στην δικιά σου σκεπή και δοκιμάσεις να συνδεθείς με το ασύρματο δίκτυο του γείτονα, βλέπεις το σήμα του έστω και με μια γραμμή;
    Αν η απάντηση είναι θετική, υπάρχει περίπτωση να κάνεις δουλειά με ένα εξωτερικό ΑΡ, έστω και με υποβαθμισμένη ζεύξη. Διαφορετικά είναι δύσκολα τα πράγματα χωρίς ΑΡ και από την άλλη πλευρά.

    Δεν είναι τόσο τα δένδρα (που παίζουν βέβαια ρόλο) σε αυτή την απόσταση, αλλά τα εμπόδια των τοίχων του άλλου σπιτιού που δυσκολεύουν το σήμα από την μικρή εσωτερική κεραία να τα ξεπεράσει.
    Η ασύρματη ζεύξη είναι αμφίδρομη και για να επιτευχθεί πρέπει να επικοινωνούν και οι 2 θέσεις, όπως στο τηλέφωνο. Χρειάζονται 2 για να χορέψουν ταγκό, λέει μια παροιμία.

  4. #4
    Εγγραφή
    20-09-2006
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    123
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    29970/2495
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    speedport entry 2i/DD-WRT
    SNR / Attn
    28.8(dB) / 8.9(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν ανέβεις στην δικιά σου σκεπή και δοκιμάσεις να συνδεθείς με το ασύρματο δίκτυο του γείτονα, βλέπεις το σήμα του έστω και με μια γραμμή;
    Αν η απάντηση είναι θετική, υπάρχει περίπτωση να κάνεις δουλειά με ένα εξωτερικό ΑΡ, έστω και με υποβαθμισμένη ζεύξη. Διαφορετικά είναι δύσκολα τα πράγματα χωρίς ΑΡ και από την άλλη πλευρά.

    Δεν είναι τόσο τα δένδρα (που παίζουν βέβαια ρόλο) σε αυτή την απόσταση, αλλά τα εμπόδια των τοίχων του άλλου σπιτιού που δυσκολεύουν το σήμα από την μικρή εσωτερική κεραία να τα ξεπεράσει.
    Η ασύρματη ζεύξη είναι αμφίδρομη και για να επιτευχθεί πρέπει να επικοινωνούν και οι 2 θέσεις, όπως στο τηλέφωνο. Χρειάζονται 2 για να χορέψουν ταγκό, λέει μια παροιμία.
    Δεδομένου ότι ο γείτονας έχει adsl δεν σε νοιάζει τόσο το uplink όσο το downlink. Αν έχεις μια υποτυπώδη λήψη έξω από το σπίτι μπορείς να κάνεις τη δουλεία σου με ένα εξωτερικό AP (σε client bridge mode) και με ίσως μια κεραία με μεγαλύτερη απολαβή. Για το uplink μπορείς να βάλεις ένα atheros (π.χ. ένα φθηνό tp-link wr841nd) με dd-wrt και να το μπουμπουνίσεις στο μέγιστο των 21 db που υποστηρίζει το chipset ώστε να πιάνει το router του γείτονα που θα βρίσκεται πίσω από τοίχο(ους).
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος understracker : 11-10-16 στις 20:09.
    [*] Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ο,τι θέλει, αλλά αυτός που θέλει ο,τι έχει!
    [*] The luckiest man who walks on this earth is the one who finds...true love!

  5. #5
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Το κέρδος της κεραίας παίζει ρόλο στην εκπομπή. Για την λήψη σημασία έχει η ευαισθησία του δέκτη και άλλοι παράγοντες.
    Αν έχει λήψη μία γραμμή δεν είναι σίγουρο ότι αν βάλει μια κεραία με 30dBi κέρδος θα κάνει ζεύξη. Από την άλλη μπορεί να το πετύχει με κάποια που έχει μόλις 8dBi κέρδος.
    Παίζει ρόλο επίσης η γωνία σκόπευσης, που σε κάποιες περιπτώσεις λαμβάνουμε ασθενή σήματα καλύτερα μέσω ανακλάσεων, ειδικά αν προέρχονται από τις κεραίες τον εσωτερικών router.

    Αλλά ναι, γενικά συμφωνώ και το έγραψα αλλά το χέρι μου δεν το βάζω στη φωτιά, ότι σίγουρα θα παίξει σε κάθε περίπτωση.

  6. #6
    Εγγραφή
    11-10-2016
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Λοιπον σχετικα με το σημα στην σκεπη δεν εχω ανεβει ειναι λιγο δυσκολα γτ εχει τσιγκο πανω και δεν αντεχει πολυ με τετοιο καιρο που εχει εκει και βροχες, οταν ξαναπαω θα δω τι μπορω να κανω, ομως απο το σημειο του χωραφιου που δοκιμασα σας δειχνω με μια κουκιδα το σημειο που ημουν επιασα δικτυο με το κινητο μου 1 γραμμη αλλα απο το σπιτι δε πιανω γτ εχει δεντρα και η αποσταση ειναι μεγαλυτερη.Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  picture.jpg 
Εμφανίσεις:  22 
Μέγεθος:  141,8 KB 
ID: 175453

    Δηλαδη με ενα εξωτερικο access point οπως το TP-LINK CPE210 και ενα εσωτερικο access point θα γινει λετε δουλεια? Αυτα εννοειτε?
    http://www.you.gr/pc-printing-periph...tp-link-cpe210
    http://www.e-shop.gr/tp-link-tl-wr84...EfxBoCZ8jw_wcB
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kult66 : 11-10-16 στις 20:43.

  7. #7
    Εγγραφή
    20-09-2006
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    123
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    29970/2495
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    speedport entry 2i/DD-WRT
    SNR / Attn
    28.8(dB) / 8.9(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Για εξωτερικό access point χρειάζεσαι κάτι σαν το TP-LINK TL-WA801ND (με το OEM firmware) ή το tl-wr841nd με dd-wrt firmware. Το OEM firmware στο wr841nd δεν υποστηρίζει client bridge.

    Για εσωτερικό σου κάνει το TL-Wr841N (με οποιοδήποτε firmware).

    Για εξωτερικό προτείνω μόνο το μοντέλο ND διότι έχει αποσπώμενες sma κεραίες και μπορείς να βάλεις μια κατευθυντική κεραία για καλύτερη λήψη.

    Μπορείς να πάρεις και κάτι σαν το TP-LINK-TL-WA701ND (OEM firmware) ή το TP-LINK TL-WR741ND (dd-wrt firmware) που έχει μόνο μια κεραία (με το 8XND θα χρειαστείς δυο). Εξάλλου ακόμα και αν το router του γείτονα είναι 300 mbps, ακόμα και αν πιάσεις τα 300 mbps θα σε περιορίζει το utp μεταξύ του εσωτερικού και εξωτερικού AP που θα τρέχει στα 100mbps.

    Βέβαια όλα τα παραπάνω με την προϋπόθεση ότι έχεις έστω μια ελάχιστη λήψη στο σπίτι σου για να τοποθετήσεις σε εκείνο το σημείο το εξωτερικό AP/κεραία, γιατί όπως τα περιγράφεις παραπάνω μάλλον το router του γείτονα βρίσκεται στη βόρια ή ανατολική πλευρά του σπιτιού του.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος understracker : 11-10-16 στις 21:26.
    [*] Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ο,τι θέλει, αλλά αυτός που θέλει ο,τι έχει!
    [*] The luckiest man who walks on this earth is the one who finds...true love!

  8. #8
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Γιατί να κάνει τέτοιες πατέντες με το εξωτερικό ΑΡ;
    Παίρνει κατευθείαν ένα κανονικό εξωτερικό ΑΡ, όπως το CPE210 που αναφέρει ή το NanoStation Loco M2 που το προτιμώ. Εγγυημένο καλύτερο αποτέλεσμα ως ασύρματη συσκευή.
    Το θέμα βέβαια είναι να έχει έστω και κάποιο ελάχιστο σήμα στο σπίτι του.

    Μ' αρέσει που λες για περιορισμό στα 100Mbps του UTP, όταν στην καλύτερη περίπτωση θα έχει σύνδεση 50άρι VDSL και στην χειρότερη 2άρα ADSL.

  9. #9
    Εγγραφή
    20-09-2006
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    123
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    29970/2495
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    speedport entry 2i/DD-WRT
    SNR / Attn
    28.8(dB) / 8.9(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί να κάνει τέτοιες πατέντες με το εξωτερικό ΑΡ;
    Παίρνει κατευθείαν ένα κανονικό εξωτερικό ΑΡ, όπως το CPE210 που αναφέρει ή το NanoStation Loco M2 που το προτιμώ. Εγγυημένο καλύτερο αποτέλεσμα ως ασύρματη συσκευή.
    Το θέμα βέβαια είναι να έχει έστω και κάποιο ελάχιστο σήμα στο σπίτι του.
    Μπορεί να κάνει κι αυτό.

    Μ' αρέσει που λες για περιορισμό στα 100Mbps του UTP, όταν στην καλύτερη περίπτωση θα έχει σύνδεση 50άρι VDSL και στην χειρότερη 2άρα ADSL.
    Ένα wifi που λειτουργεί σε (ονομαστικές) ταχύτητες 2-5 Mbps (οριακά) είναι πολύ χειρότερης απόδοσης από ένα adsl στις ίδιες ταχύτητες. Χάνει παρά πολλά πακέτα και δεν έχεις δυνατότητα interleaving. Επιπλέον, αν είναι σε κοινό subnet με το gateway του γείτονα (που πρέπει να είναι αν θες να εκμεταλλευτείς το upnp) μπορεί να δεις προβλήματα επιβράδυνσης και στο τοπικό δίκτυο.
    [*] Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ο,τι θέλει, αλλά αυτός που θέλει ο,τι έχει!
    [*] The luckiest man who walks on this earth is the one who finds...true love!

  10. #10
    Εγγραφή
    11-10-2016
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Έχετε γράψει πολλά ευχαριστώ πολυ, τώρα πρέπει να δω τι θα βάλω και αν δουλεύουν όλα όμως είμαι σε σκέψη. Πάντως εξω απο το σπίτι μου με κεραία wifi στο λαπτοπ δεν πιάνω καθολου σημα γτ εχω δεντρα μπροστα μου.
    Παιδιά στο χωριό η σύνδεση ειναι 5-6 Mbps δεν υπάρχει περισσότερη εκει ειναι το ανώτερο όριο.

  11. #11
    Εγγραφή
    20-09-2006
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    123
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    29970/2495
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    speedport entry 2i/DD-WRT
    SNR / Attn
    28.8(dB) / 8.9(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kult66 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχετε γράψει πολλά ευχαριστώ πολυ, τώρα πρέπει να δω τι θα βάλω και αν δουλεύουν όλα όμως είμαι σε σκέψη. Πάντως εξω απο το σπίτι μου με κεραία wifi στο λαπτοπ δεν πιάνω καθολου σημα γτ εχω δεντρα μπροστα μου.
    Παιδιά στο χωριό η σύνδεση ειναι 5-6 Mbps δεν υπάρχει περισσότερη εκει ειναι το ανώτερο όριο.
    Δεν φαίνεται ούτε καν το δίκτυο ως όνομα, αλλά με καμία γραμμή; Τίποτα; Στην ευθεία ανάμεσα στο σπίτι σου με το σπίτι του γείτονα δοκίμασες; Αν ναι, σε ποιο σημείο βρίσκεις σήμα με το κινητό; Όπως σου είπα πριν μάλλον το γείτονας έχει το router του σε ανατολικό δωμάτιο. Δηλαδή ανάμεσα σε εσένα και στο router δεν παρεμβάλλονται μόνο τα δένδρα, αλλά και δυο ή περισσότεροι τοίχοι. Αλλιώς δεν δικαιολογείται τέτοια εξασθένηση στα 100 μέτρα. Βέβαια μπορεί ο γείτονας να έχει router με μάπα wifi.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος understracker : 11-10-16 στις 22:55.
    [*] Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ο,τι θέλει, αλλά αυτός που θέλει ο,τι έχει!
    [*] The luckiest man who walks on this earth is the one who finds...true love!

  12. #12
    Εγγραφή
    11-10-2016
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Αν δεις μια φωτογραφια πιο πανω που ανεβασα με κοκκινη κουκιδα, εκει ημουν με το κινητο και ειχα πιασει κανονικα 1 γραμμη και με το ζορι 2, εμπαινε αργα στο ιντερνετ φυσικα αλλα με την κεραια του κινητου που δεν ειναι ισχυρη. Πρεπει να δοκιμασω και το λαπτοπ σε εκεινα τα σημεια να δω με μια κεραια που εχω της tp link την παρακάτω.

    http://www.e-shop.gr/tp-link-tl-wn82...r-p-PER.612464

  13. #13
    Εγγραφή
    20-09-2006
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    123
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    29970/2495
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    speedport entry 2i/DD-WRT
    SNR / Attn
    28.8(dB) / 8.9(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kult66 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δεις μια φωτογραφια πιο πανω που ανεβασα με κοκκινη κουκιδα, εκει ημουν με το κινητο και ειχα πιασει κανονικα 1 γραμμη και με το ζορι 2, εμπαινε αργα στο ιντερνετ φυσικα αλλα με την κεραια του κινητου που δεν ειναι ισχυρη. Πρεπει να δοκιμασω και το λαπτοπ σε εκεινα τα σημεια να δω με μια κεραια που εχω της tp link την παρακάτω.

    http://www.e-shop.gr/tp-link-tl-wn82...r-p-PER.612464
    Είναι δώρον άδωρο να ελέγξεις εκεί που έβαλες την κόκκινη κουκίδα. Πρέπει να ελέγξεις πάνω στην γαλάζια ευθεία της παρακάτω εικόνας.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_3.jpg 
Εμφανίσεις:  26 
Μέγεθος:  206,1 KB 
ID: 175459
    [*] Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ο,τι θέλει, αλλά αυτός που θέλει ο,τι έχει!
    [*] The luckiest man who walks on this earth is the one who finds...true love!

  14. #14
    Εγγραφή
    11-10-2016
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Οταν ξαναπαω θα βγω περιπου στη μεση της αποστασης με το λαπτοπ και την κεραια usb να δω τι θα πιασω.

  15. #15
    Εγγραφή
    23-01-2006
    Περιοχή
    Εξάρχεια
    Μηνύματα
    922
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17.864/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΚΩΛΛΕΤΗ
    Router
    Thomson TG789vn
    SNR / Attn
    6,1(dB) / 13,0(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kult66 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...
    Πάντως εξω απο το σπίτι μου με κεραία wifi στο λαπτοπ δεν πιάνω καθολου σημα γτ εχω δεντρα μπροστα
    Φίλε μην το κουράζεις και μην μπαίνεις σε έξοδα.. αφού δεν έχεις καθόλου σήμα με λάπτοπ δεν θα πιάνεις ότι και να βάλεις..
    Η απόσταση είναι μεγάλη ~100μ για οικοιακό ρούτερ και τα δέντρα σε αυτές τις συχνότητες κάνουν μεγάλη ζημιά...
    εκτός και αν πείσεις τον γείτονα να βάλει το ρούτερ σε ανοιχτό παράθυρο και μάλιστα από την μεριά σου...
    και κόψεις και τα δέντρα...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από understracker Εμφάνιση μηνυμάτων
    ..Πρέπει να ελέγξεις πάνω στην γαλάζια ευθεία της παρακάτω εικόνας.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_3.jpg 
Εμφανίσεις:  26 
Μέγεθος:  206,1 KB 
ID: 175459
    Εγώ τώρα γιατί την βλέπω πράσινη.. αχρωματοψία έχω..?

Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. WiFi στο χωριό
    Από napsteronly στο φόρουμ Ασύρματη Ευρυζωνικότητα
    Μηνύματα: 35
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-07-16, 15:14
  2. Ιντερνετ στο εξοχικο
    Από thelos257 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-16, 23:29
  3. [Asus] Προσβαση στο μοντεμ μεσω ιντερνετ
    Από pankostas στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-04-16, 22:44
  4. Ίντερνετ στο σπίτι ΒΟΗΘΕΙΑ
    Από mangr7 στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-03-16, 20:36
  5. Πρόβλημα με Wifi Usb Adapter και συνδεση στο ιντερνετ.
    Από SpaceMarine13 στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-01-16, 18:17

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας