Σελ. 2281 από 2281 ΠρώτηΠρώτη ... 226122712276227922802281
Εμφάνιση 34.201-34.202 από 34202
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Προφανώς και δεν είναι τυχαία η χρονική στιγμή. Τα άτομα που την έπεσαν δεν είναι ούτε χούλιγκαν ούτε οπαδοί. Ο τράκης με τα καλά του και με τα κακά του, αποφάσισε να μην ανεχτεί νταβατζήδες που νομίζουν ότι κάνουν κουμνάντο στις ομάδες και αυτοί, κάπως έπρεπε να απαντήσουν.

Και εγώ δεν θέλω γήπεδο εκκλησία, κι εγώ γουστάρω να βλέπω παλμό και όχι κινητά, κι εγώ μπορεί να "υποφέρω" λίγο τα εμετικά συνθήματα που δεν αφορούν την ομάδα αλλά τις εξωαγωνιστικές παπαριές κάποιων καψαλισμένων αλλά εδώ μιλάμε για ακραίες καταστάσεις που καμία σχέση δεν έχουν με τον Παναθηναικό.

Θα είχε πάρα πολύ μεγάλο ενδιαφέρον να βρεθούν οι τύποι και να δούμε ποιοι ακριβώς είναι και ποιες οι σχέσεις τους με συγκεκριμένους... κόσμους.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

Εθνικισμός και μετανάστες

Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανώς και δεν είναι τυχαία η χρονική στιγμή. Τα άτομα που την έπεσαν δεν είναι ούτε χούλιγκαν ούτε οπαδοί. Ο τράκης με τα καλά του και με τα κακά του, αποφάσισε να μην ανεχτεί νταβατζήδες που νομίζουν ότι κάνουν κουμνάντο στις ομάδες και αυτοί, κάπως έπρεπε να απαντήσουν.

Και εγώ δεν θέλω γήπεδο εκκλησία, κι εγώ γουστάρω να βλέπω παλμό και όχι κινητά, κι εγώ μπορεί να "υποφέρω" λίγο τα εμετικά συνθήματα που δεν αφορούν την ομάδα αλλά τις εξωαγωνιστικές παπαριές κάποιων καψαλισμένων αλλά εδώ μιλάμε για ακραίες καταστάσεις που καμία σχέση δεν έχουν με τον Παναθηναικό.

Θα είχε πάρα πολύ μεγάλο ενδιαφέρον να βρεθούν οι τύποι και να δούμε ποιοι ακριβώς είναι και ποιες οι σχέσεις τους με συγκεκριμένους... κόσμους.
    Ενδοπαλάμια ταλάντωση.
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away

Σελ. 2281 από 2281 ΠρώτηΠρώτη ... 226122712276227922802281

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία