Σελ. 3 από 2314 ΠρώτηΠρώτη 1234581323 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 34699
  1. #31
    Εγγραφή
    14-07-2003
    Περιοχή
    @ SNR Land
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    12.397
    Downloads
    19
    Uploads
    1
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Path Level
    Fastpath
    Oμάδα με μικρή νοοτροπία απενανατί του...
    Όταν ένα παληκάρι ( από τις ακαδημίες σου ) έχει προσφέρει ( όσα εχει προσφέρει ) για πενταροδεκάρες και όταν στο τελαυταίο του συμβόλαιο πήρε κάποια χρήματα.. και εσύ σαν ομάδα ΔΕΝ τον θες και τον παροπλίζεις.. τότε ναι είσαι ομάδα με μικρή νοοτροπία ( να θυμίσω λίγο τον Γεωργακόπουλο?? ) όσον αφορά τα συμβόλαια των παικτών σου..
    Όχι φίλε μου.. έχω δακρύσει ( από χαρά και από λύπη ) με τον Βάζελο.. με κανέναν παίχτη.. Ο Βάζελος υπάρχει μόνο.. Παίχτες έρχονται και παρέρχονται
    Socii stamus Cadimus dividui

  2. #32
    Εγγραφή
    22-05-2005
    Μηνύματα
    826
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από apok
    Oμάδα με μικρή νοοτροπία απενανατί του...
    Όταν ένα παληκάρι ( από τις ακαδημίες σου ) έχει προσφέρει ( όσα εχει προσφέρει ) για πενταροδεκάρες και όταν στο τελαυταίο του συμβόλαιο πήρε κάποια χρήματα.. και εσύ σαν ομάδα ΔΕΝ τον θες και τον παροπλίζεις.. τότε ναι είσαι ομάδα με μικρή νοοτροπία ( να θυμίσω λίγο τον Γεωργακόπουλο?? ) όσον αφορά τα συμβόλαια των παικτών σου..
    Όχι φίλε μου.. έχω δακρύσει ( από χαρά και από λύπη ) με τον Βάζελο.. με κανέναν παίχτη.. Ο Βάζελος υπάρχει μόνο.. Παίχτες έρχονται και παρέρχονται
    ναι για τον Γεωργακόπουλο έχεις δίκιο..
    κ για πολλούς άλλους(Μητσάρας)
    αλλα όσα και αν έχει προσφέρει δεν τα προσέφερε αφιλοκερδώς κ ποια άλλη ομάδα απο τις μεγάλες
    έχει δώσει τέτοιες κ τόσες ευκαιρίες σε παίκτες τησ ακαδημίας??
    δεν λέω οτι δεν ήταν μικροπρέπεια να μην τον αφήνει να προπονηθεί με όλη την ομάδα αλλα κ αυτός ειναι αχάριστος..
    ΑΜΕΣΩΣ μόλις λύθηκε το συμβολαιο να βγει νε πετάξει το δηλητήριο του ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΘΗΚΕ 8ΜΗΝΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΙΣΟ ΛΕΠΤΟ...
    Ποιος άλλος εργαζόμενος κάθεται,μένει ελευθερος απο τέλος σεπτ κ πληρώνεται κανονικά μέχρι Δεκέμβρη?

    και αυτος φτάει κ σε άλλα..
    πχ εσυ δουλευεις στην ΙΒΜ κ εισαι μεγαλο-στελεχος κ βγαινεις βολτες με το αντίστοιχο στέλεχος κάποιας άλλης ανταγωνίστριας εταιρίας(που σε πρόδοσε) κ περιμένεις ο κόσμος να σε σέβεται?

    ποιος άλλος στήριξε τον Νικοπολιδη ΔΗΜΟΣΙΑ ενώ ολοι λέγαν οτι ο μάνατζερ του απο τον Δεκέμβρη έπινε φραπεδιές στα γραφεία του γάβρου???

    ελος πια με τον Μπασινά..βλάχο-έλληνας φάνηκε κ αυτός..ΛΙΓΟΥΡΗΣ...

    GREEK-MAFIA που μας έφαγε τα συκώτια τόσα χρονια..

  3. #33
    Εγγραφή
    14-07-2003
    Περιοχή
    @ SNR Land
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    12.397
    Downloads
    19
    Uploads
    1
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maxcp
    αλλα όσα και αν έχει προσφέρει δεν τα προσέφερε αφιλοκερδώς κ ποια άλλη ομάδα απο τις μεγάλες
    έχει δώσει τέτοιες κ τόσες ευκαιρίες σε παίκτες τησ ακαδημίας??
    Δηλαδή μας χρωστάει κιόλας που του δώσαμε ευκαιρία??

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maxcp
    Ποιος άλλος εργαζόμενος κάθεται,μένει ελευθερος απο τέλος σεπτ κ πληρώνεται κανονικά μέχρι Δεκέμβρη?
    Λουτσιάν Σανμαρτεάν.. Όχι από τον Δεκέμβρη αλλά απ την μέρα που ήρθε!!
    Socii stamus Cadimus dividui

  4. #34
    Εγγραφή
    23-10-2003
    Περιοχή
    athina
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    774
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    13975 / 985
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
    Router
    SAGEM 2404
    SNR / Attn
    9.2(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maxcp
    σιγά ρε συ!! τι πράγματα??για πές,δεν ξέρω(χωρις ειρωνία)
    εισαι απο αυτους που κοιτούσαν τον Κύπριο κ δάκρυζαν??

    να αναγνωρίσω οτι ΑΜΕΣΩΣ μολις έφυγε ειπε την ομάδα μου μικρή ομάδα??
    Για οσα λες για τον Μπασινα τουλαχιστον σου παει κουτι το :"ουδεις πιο αχαριστος του ευεργετηθεντος"...
    Δικηγοροι, ζωγραφοι, δημοσιογραφοι, πολιτικοι. Οι μονοι ανθρωποι στον κοσμο που μπορουν να κανουν το μαυρο.....ασπρο

    "Look in the doubt we've wallowed
    Look at the leaders we've followed
    Look at the lies we've swallowed
    And I don't want to hear no more"

  5. #35
    Εγγραφή
    22-05-2005
    Μηνύματα
    826
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από supermario
    Για οσα λες για τον Μπασινα τουλαχιστον σου παει κουτι το :"ουδεις πιο αχαριστος του ευεργετηθεντος"...
    καλα..εχω βαρεθει τους Παναθηναικούς που ΠΑΝΤΑ ΦΤΑΙΕΙ η διοικηση κ οχι ο ΦΟΥΚΑΡΑΣ ο παικτης..

    ΕΔΩ Η ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΗΡΕ Κ ΘΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ?

  6. #36
    Εγγραφή
    14-07-2003
    Περιοχή
    @ SNR Land
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    12.397
    Downloads
    19
    Uploads
    1
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Path Level
    Fastpath
    Και εγώ έχω βαρεθεί την Ελληνική - Καφενίστικη νοοτροπία!!!
    Socii stamus Cadimus dividui

  7. #37
    Εγγραφή
    22-05-2005
    Μηνύματα
    826
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από apok
    Και εγώ έχω βαρεθεί την Ελληνική - Καφενίστικη νοοτροπία!!!
    Η οποία είναι οτιδήποτε άλλο διαφορετικό των απόψεων σου?

  8. #38
    Εγγραφή
    23-10-2003
    Περιοχή
    athina
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    774
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    13975 / 985
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
    Router
    SAGEM 2404
    SNR / Attn
    9.2(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maxcp
    καλα..εχω βαρεθει τους Παναθηναικούς που ΠΑΝΤΑ ΦΤΑΙΕΙ η διοικηση κ οχι ο ΦΟΥΚΑΡΑΣ ο παικτης..

    ΕΔΩ Η ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΗΡΕ Κ ΘΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ?
    Πρωτον δεν ειμαι Παναθηναικος.
    Δευτερον το να δειχνει μια ομαδα οτι δεν υπολογιζει τους παικτες που εχει στο δυναμικο της, ακομα και αν προερχονται απο τα "σπλαχνα" της, ακομα και αν εχουν προσφερει πολλα στην ομαδα δεν ειναι οτι καλυτερο για την ομαδα.
    Τριτον γενικοτερα ο Παναθηναικος δεν εχει δειξει οτι αναγνωριζει την προσφορα των παικτων του.
    Αν θυμαμαι καλα περασαν καποια χρονια για να τιμησουν τον Σαραβακο για την προσφορα του, οπως και τον Βαζεχα. Παικτες οι οποιοι, τιμησαν και προσεφεραν παρα πολλα στον Παναθηναικο. Αν κανω λαθος διορθωστε με.
    Δικηγοροι, ζωγραφοι, δημοσιογραφοι, πολιτικοι. Οι μονοι ανθρωποι στον κοσμο που μπορουν να κανουν το μαυρο.....ασπρο

    "Look in the doubt we've wallowed
    Look at the leaders we've followed
    Look at the lies we've swallowed
    And I don't want to hear no more"

  9. #39
    Εγγραφή
    22-05-2005
    Μηνύματα
    826
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από supermario
    Πρωτον δεν ειμαι Παναθηναικος.
    Δευτερον το να δειχνει μια ομαδα οτι δεν υπολογιζει τους παικτες που εχει στο δυναμικο της, ακομα και αν προερχονται απο τα "σπλαχνα" της, ακομα και αν εχουν προσφερει πολλα στην ομαδα δεν ειναι οτι καλυτερο για την ομαδα.
    Τριτον γενικοτερα ο Παναθηναικος δεν εχει δειξει οτι αναγνωριζει την προσφορα των παικτων του.
    Αν θυμαμαι καλα περασαν καποια χρονια για να τιμησουν τον Σαραβακο για την προσφορα του, οπως και τον Βαζεχα. Παικτες οι οποιοι, τιμησαν και προσεφεραν παρα πολλα στον Παναθηναικο. Αν κανω λαθος διορθωστε με.
    ΣΩΣΤΟΣ,αλλα αυτο ειναι ελληνικό φαινόμενο..
    κ η αεκ κ ο γάβρος τα ίδια κάνουν..
    αυτη είναι η νοοτροπία μας..

    μην ξεχνατε πως έδιωξαν κάποια στιγμή απο την ομάδα τους,τους :Μητρόπουλο,Μάυρο κλπ,ονόματα που ο Μπασινάς ΠΟΤΕ δεν θα πλησιάσει ούτε στο 10%....

    ο συγκεκριμένος την είχε δέι Πλατινί(στημένες φάσεις)κ οτι ο Πάο ήταν τσιφλίκι του..

  10. #40
    Εγγραφή
    14-07-2003
    Περιοχή
    @ SNR Land
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    12.397
    Downloads
    19
    Uploads
    1
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maxcp
    Η οποία είναι οτιδήποτε άλλο διαφορετικό των απόψεων σου?
    Όχι βέβαια.. Αλλά έχω βαρεθεί να βλέπω να κατηγορούν κάποιον ( Νικοπολίδη, Κων/νου, Μπασινά π.χ ) γιατί σαν ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ διεκδικούν κάτι που ( νομίζουν έστω ) τους αξίζει.

    Όπως έχω βαρεθεί για προπονητές στυλ Μαλεζάνι να τους κράζουμε και να ζητάμε να φεύγουν από τα πρώτα 3-4 ματς ( με ανεπιτυχή αποτελέσματα ).
    Δεν αναφέρομαι σε εσένα.. Απλά σου εξηγώ πως βλέπω εγώ την Ελληνική - Καφενίστικη νοοτροπία!!
    Socii stamus Cadimus dividui

  11. #41
    Εγγραφή
    23-10-2003
    Περιοχή
    athina
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    774
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    13975 / 985
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
    Router
    SAGEM 2404
    SNR / Attn
    9.2(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maxcp
    ΣΩΣΤΟΣ,αλλα αυτο ειναι ελληνικό φαινόμενο..
    κ η αεκ κ ο γάβρος τα ίδια κάνουν..
    αυτη είναι η νοοτροπία μας..

    μην ξεχνατε πως έδιωξαν κάποια στιγμή απο την ομάδα τους,τους :Μητρόπουλο,Μάυρο κλπ,ονόματα που ο Μπασινάς ΠΟΤΕ δεν θα πλησιάσει ούτε στο 10%....

    ο συγκεκριμένος την είχε δέι Πλατινί(στημένες φάσεις)κ οτι ο Πάο ήταν τσιφλίκι του..
    Ναι, αλλα αυτη τη στιγμη σχολιαζουμε την περιπτωση του Μπασινα και την γενικοτερη συμπεριφορα της διοικησης του Παναθηναικου απεναντι στους παικτες της ομαδας. Την οποια απ΄οτι φαινεται επιδοκιμαζεις. Το οτι το κανει και η ΑΕΚ και ο Ολυμπιακος δεν σημαινει οτι ειναι και σωστο!!!
    Δικηγοροι, ζωγραφοι, δημοσιογραφοι, πολιτικοι. Οι μονοι ανθρωποι στον κοσμο που μπορουν να κανουν το μαυρο.....ασπρο

    "Look in the doubt we've wallowed
    Look at the leaders we've followed
    Look at the lies we've swallowed
    And I don't want to hear no more"

  12. #42
    Εγγραφή
    22-05-2005
    Μηνύματα
    826
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από supermario
    Ναι, αλλα αυτη τη στιγμη σχολιαζουμε την περιπτωση του Μπασινα και την γενικοτερη συμπεριφορα της διοικησης του Παναθηναικου απεναντι στους παικτες της ομαδας. Την οποια απ΄οτι φαινεται επιδοκιμαζεις. Το οτι το κανει και η ΑΕΚ και ο Ολυμπιακος δεν σημαινει οτι ειναι και σωστο!!!
    οχι δεν την επιδοκιμάζω. Απλά αποδοκιμάζω τον τρόπο που εξέφρασε τα παράπονα του(και δεν μαρέσει σαν παικτης)

    κ με χάλασε αυτο που είπε, οτι : ηθελα να μείνω να κάνω προπονήσεις λόγω της εθνικής..
    ο Τσιάρτας που έκανε στον Θρασύβουλο προπονήσεις γιατι δεν είπε τετοιες κακίες?
    δηλαδη εμεις ειμαστε ομάδα για να κάνει προπόνηση ο Μπασινάς?

  13. #43
    Εγγραφή
    23-10-2003
    Περιοχή
    athina
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    774
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    13975 / 985
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
    Router
    SAGEM 2404
    SNR / Attn
    9.2(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maxcp
    οχι δεν την επιδοκιμάζω. Απλά αποδοκιμάζω τον τρόπο που εξέφρασε τα παράπονα του(και δεν μαρέσει σαν παικτης)

    κ με χάλασε αυτο που είπε, οτι : ηθελα να μείνω να κάνω προπονήσεις λόγω της εθνικής..
    ο Τσιάρτας που έκανε στον Θρασύβουλο προπονήσεις γιατι δεν είπε τετοιες κακίες?
    δηλαδη εμεις ειμαστε ομάδα για να κάνει προπόνηση ο Μπασινάς?
    Εισαστε η ομαδα οπου "μεγαλωσε" ο Μπασινας. Αν δεν κανω λαθος απο τις ακαδημιες δεν ξεκινησε;;; Δεν ειναι καποιος ασχετος που πηρατε σαν μεταγραφη και δεν σας βγηκε.
    Δικηγοροι, ζωγραφοι, δημοσιογραφοι, πολιτικοι. Οι μονοι ανθρωποι στον κοσμο που μπορουν να κανουν το μαυρο.....ασπρο

    "Look in the doubt we've wallowed
    Look at the leaders we've followed
    Look at the lies we've swallowed
    And I don't want to hear no more"

  14. #44
    Εγγραφή
    22-05-2005
    Μηνύματα
    826
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από supermario
    Εισαστε η ομαδα οπου "μεγαλωσε" ο Μπασινας. Αν δεν κανω λαθος απο τις ακαδημιες δεν ξεκινησε;;; Δεν ειναι καποιος ασχετος που πηρατε σαν μεταγραφη και δεν σας βγηκε.
    ναι .
    ωραια κ να πω οτι ο παο εφταιξε..
    αυτος που ειναι απο μικρός στην ομάδα κ την αγαπάει έπρεπε ΑΜΕΣΩΣ μόλις έμεινε ελευθερος να επιτεθει??Οποιος αγαπάει, σέβεται κ στις πίκρες ...

  15. #45
    Εγγραφή
    12-02-2005
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    187
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    Router
    Sagem
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maxcp
    ναι .
    ωραια κ να πω οτι ο παο εφταιξε..
    αυτος που ειναι απο μικρός στην ομάδα κ την αγαπάει έπρεπε ΑΜΕΣΩΣ μόλις έμεινε ελευθερος να επιτεθει??Οποιος αγαπάει, σέβεται κ στις πίκρες ...
    Αν θυμάσαι καλά η πολιτική που εφάρμοζε η διοίκησή σου σε Γκούμα/Μπασινά/Βαζέχα κτλ ήταν 5ετές (κλειστά αν θυμάμαι κι εγώ καλά) συμβόλαια και με πενταροδεκάρες...

    Και να σου φέρω ένα άλλο παράδειγμα...
    Είσαι εσύ και πας υπάλληλος σε ένα μαγαζί... Χάρη στα πολύ καλά σου προσόντα και τις ικανότητές σου καταφέρνεις και το διατηρείς μόνος σου και το κάνεις να βγάζει και τρελλό τζίρο! Παρόλα αυτά όμως στα οικονομικά η αξία σου δεν αναγνωρίζεται όσο θα έπρεπε...

    Αυτό δεν είναι αδικία;
    Ο Τσιάρτας που ανέφερες σαν παράδειγμα ήθους έχει παίξει και στο εξωτερικό σε αρκετά φημισμένες ομάδες και έχει πάρει ποοοολλά λεφτά κάτι που ο Μπασινάς τόσα χρόνια δεν κατάφερε κι από ότι φαίνεται (εγώ το απεύχομαι πάντως) δεν θα το καταφέρει με όλα αυτά που έχουν γίνει...


Σελ. 3 από 2314 ΠρώτηΠρώτη 1234581323 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας