Σελ. 2265 από 2314 ΠρώτηΠρώτη ... 22452255226022632264226522662267227022752285 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 33.961-33.975 από 34699
  1. #33961
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mpirarxos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κρίμα που δεν έμεινε ο Γκιστ, με ένα μικρό συμβόλαιο. Δεν επανήλθε ποτέ μετά τον τραυματισμό του αλλά στα αποδυτήρια σίγουρα η παρουσία του ήταν ένα συν. Μας έκανε πολλές κηδείες αλλά έχει κερδίσει το σεβασμό των υγιών συνοπαδών μου γιατί ήταν πάντα κύριος και επαγγελματίας. Μια σημαία φεύγει...
    To συμβόλαιο του Γκιστ δεν μπορούσε να το σηκώσει πλέον ο Παναθηναικός και νομίζω καλώς χωρίσαν οι δρόμοι μας. Ίσως ο ίδιος ο παίχτης πιστεύει πως μπορεί να βρει αλλού αυτά τα χρήματα και πολύ καλά κάνει. Γερός δυνατός να είναι και να μην μας καρφώνει στο ΟΑΚΑ.

    Μεγάλη ευθύνη για την εικόνα που έχουμε οι περισσότεροι για τον Γκιστ των τελευταιών ετών, έχει και η ίδια η διοίκηση. Έχω ξεχάσει πότε ήταν η τελευταία φορά που είχαμε 1-2 σοβαρούς ψηλούς να γεμίσουν τις θέσεις 4 και 5. Είχαμε πολύ υψηλές απαιτήσεις από έναν παίχτη που φυσιολογικά δεν μπορούσε να σηκώσει ΟΛΟ αυτό το βάρος από μόνος του. Πέιν, Παπαγιάννης, Λάσμε(στην δεύτερη γύρα) και ένα σωρό άλλοι, αστείου επιπέδου.

    Θυμίζει κάτι σε Πρίντεζη που έχει κυριολεκτικά καεί τα τελευταία χρόνια.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  2. #33962
    Εγγραφή
    19-01-2008
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    307
    Downloads
    35
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    To συμβόλαιο του Γκιστ δεν μπορούσε να το σηκώσει πλέον ο Παναθηναικός και νομίζω καλώς χωρίσαν οι δρόμοι μας. Ίσως ο ίδιος ο παίχτης πιστεύει πως μπορεί να βρει αλλού αυτά τα χρήματα και πολύ καλά κάνει. Γερός δυνατός να είναι και να μην μας καρφώνει στο ΟΑΚΑ.

    Μεγάλη ευθύνη για την εικόνα που έχουμε οι περισσότεροι για τον Γκιστ των τελευταιών ετών, έχει και η ίδια η διοίκηση. Έχω ξεχάσει πότε ήταν η τελευταία φορά που είχαμε 1-2 σοβαρούς ψηλούς να γεμίσουν τις θέσεις 4 και 5. Είχαμε πολύ υψηλές απαιτήσεις από έναν παίχτη που φυσιολογικά δεν μπορούσε να σηκώσει ΟΛΟ αυτό το βάρος από μόνος του. Πέιν, Παπαγιάννης, Λάσμε(στην δεύτερη γύρα) και ένα σωρό άλλοι, αστείου επιπέδου.

    Θυμίζει κάτι σε Πρίντεζη που έχει κυριολεκτικά καεί τα τελευταία χρόνια.
    Για μικρό συμβόλαιο μίλησα. τυπου 3-4 κατοσταρικα
    Τ'απολωλότα πρόβατα τα φάγανε οι λύκοι
    κι'αυτά που μείναν στο κοπάδι τα έφαγε ο βοσκός

  3. #33963
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mpirarxos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για μικρό συμβόλαιο μίλησα. τυπου 3-4 κατοσταρικα
    Ναι το είδα. Πιστεύω ότι του έγινε πρόταση μειωμένου συμβολαίου αλλά ίσως να θεωρεί πως μπορεί να βρει τα διπλάσια σε άλλη ομάδα.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  4. #33964
    Εγγραφή
    23-10-2005
    Περιοχή
    Αμπέλια
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    6.814
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    26mbps+LTE
    ISP
    Home Speed Booster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΣΙΛΙΚΟ
    Router
    DN9245X6-10
    ο Γκιστ έπρεπε να εχει φυγει πριν δυο χρόνια . Δυστυχώς δεν ειχε πια καμία σχέση με τον Γκιστ των 5 πρώτων χρόνων. Φυσικά και πρόσφερε πολλά, και είναι δύσκολο να βρεθεί αντί-Γκιστ ειδικά όταν δεν εχει στεριώσει άλλος ξένος στον Παναθηναικο μετά το 2012.

    Antec P280 | beQuiet S9-700 | Arctic Liquid Freezer II 240 | MSI X470 Gaming Pro Max | R9 5900X | 3600CL16 32GB | RTX3070 | XPG8200Pro | ROG PG258Q

  5. #33965
    Εγγραφή
    19-01-2008
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    307
    Downloads
    35
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    HOL
    Πως φαίνεται σε σας τους παναθηναϊκούς η πρόταση Γιαννακόπουλου? Βιώσιμη? Επίσης αν δεν υλοποιηθεί ο στόχος που ζήτησε θα αποχωρήσει όντως απο την ΚΑΕ? Έχει μεγάλη καψούρα...
    Τ'απολωλότα πρόβατα τα φάγανε οι λύκοι
    κι'αυτά που μείναν στο κοπάδι τα έφαγε ο βοσκός

  6. #33966
    Το avatar του μέλους vforvendetta85
    vforvendetta85 Guest
    Κάνει πρόταση στον Πιτίνο για συμβόλαιο 2 ετών συν πρόεδρος (άρα έχει ένα πλάνο) και σήμερα λέει πως αν δεν γίνουν τα πράγματα έτσι όπως θέλει θα παραδώσει τις μετοχές και η ομάδα θα πορεύεται μονάχα με τα έσοδά της.

    Αν μπορεί ένας άνθρωπος να βρει λογική, να μου πει και μένα.

    Η όλη συνέντευξη τύπου μου μυρίζει προσπάθεια για να πιέσει τον Αλαφούζο και μόνο.

  7. #33967
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Από την ΚΑΕ δεν υπάρχει περίπτωση να φύγει. Αλλά γήπεδο αμφιβάλλω ότι θα μας επιτρέψουν να χτίσουμε. Πριν τις εκλογές δεν υπήρχε περίπτωση να πει κάποιος κάτι αρνητικό.

    Και μετά τις εκλογές, πρωθυπουργός θα είναι και ο μαρινακης με ότι αυτό συνεπάγεται.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  8. #33968
    Εγγραφή
    23-10-2005
    Περιοχή
    Αμπέλια
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    6.814
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    26mbps+LTE
    ISP
    Home Speed Booster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΣΙΛΙΚΟ
    Router
    DN9245X6-10
    Ο Τρακης ειναι ο μόνος που ασχολείται με τον Παναθηναϊκό. Δίκαιο έχει σε ό,τι είπε στη συνέντευξη τύπου. Γήπεδο σιγά μην φτιαχτεί, και σιγά μη φύγει από τη ΚΑΕ.

    Αυτό που με μπέρδεψε στη συνέντευξη :είναι οτι τη μια ελεγε πως τα 20 εκατομμύρια είναι για να διασφαλιστεί η λειτουργία του συλλογου στη μεταβατική περιοδο μεχρι να παμε στο νεο γηπεδο που θα κατασκευαστει, και την άλλη ότι θα τα τσεπωσει ο Αλαφούζος για να δώσει τις μετοχές στον ερασιτέχνη. Τι δεν καταλαβαίνω;

    Και αναρωτιέμαι αν θα θέλει να φύγει ο Αλαφούζος αν όντως φτιαχτεί γήπεδο;

    Antec P280 | beQuiet S9-700 | Arctic Liquid Freezer II 240 | MSI X470 Gaming Pro Max | R9 5900X | 3600CL16 32GB | RTX3070 | XPG8200Pro | ROG PG258Q

  9. #33969
    Εγγραφή
    16-06-2008
    Μηνύματα
    545
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    5000/50000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Path Level
    Interleaved
    Αν θυμάμαι καλά, το πιο επιτυχημένο πρότζεκτ με μέλη ήταν αυτό του Κοκκαλη με 70-90 χιλιάδες, οπότε σε πρώτη φάση αυτά που ζητάει ο ΔΓ είναι ουτοπικά.
    Επικοινωνιακα δε, βατερλό, να μου δώσει ο Αλαφουζος την ΠΑΕ, το κράτος το γήπεδο, ο κόσμος 20εκ και εγώ θα τα διαχειριστώ και θα τα επιστρέψω σε μορφή εταιρίας λαϊκής βάσης στο μέλλον.
    Όταν μαλιστα εκβιάζεις με αποχώρηση ...
    Μπορει στο ίδιο μήκος και λογική να κινήθηκε και ο τίγρης, αλλά αυτά τα κόλπα θέλουν και τον τρόπο τους.
    Να χωνευτούν σιγά σιγά από οπαδους και αντιπάλους.

    Το ότι μπορεί να τρέχει το πρότζεκτ και να συνεχίσει είναι πολύ πιθανό, άλλωστε ο μόνος που θέλει να βοηθήσει και να το τρέξει είναι ο ΔΓ.
    Το αν όμως αυτά που υποθηκαν εχτές βγάζουν κάποιο νόημα, έστω και ως πίεση ... μάλλον όχι ( και θα φταίει και ο Βαγγέλης )

  10. #33970
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netlag Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Τρακης ειναι ο μόνος που ασχολείται με τον Παναθηναϊκό. Δίκαιο έχει σε ό,τι είπε στη συνέντευξη τύπου. Γήπεδο σιγά μην φτιαχτεί, και σιγά μη φύγει από τη ΚΑΕ.

    Αυτό που με μπέρδεψε στη συνέντευξη :είναι οτι τη μια ελεγε πως τα 20 εκατομμύρια είναι για να διασφαλιστεί η λειτουργία του συλλογου στη μεταβατική περιοδο μεχρι να παμε στο νεο γηπεδο που θα κατασκευαστει, και την άλλη ότι θα τα τσεπωσει ο Αλαφούζος για να δώσει τις μετοχές στον ερασιτέχνη. Τι δεν καταλαβαίνω;

    Και αναρωτιέμαι αν θα θέλει να φύγει ο Αλαφούζος αν όντως φτιαχτεί γήπεδο;
    Αυτό που νομίζω πως εννούσε είναι ότι τα 20 εκατομμύρια, είναι τα υπολειπώμενα χρέη του ποδοσφαιρικού Παναθηναικού και από την στιγμή που θα τα χαρίσουν στον Αλαφούζο είναι σαν να "τα βάζει στην τσέπη του". Για αυτό ανέφερε και τις τελευταίες ΑΜΚ μαζί με αυτό το ποσό. Μην με ρωτήσεις πως βγαίνουν τα νούμερα και αν μπορεί να κατανοήσει κάποιος το χρέος μέσω των ΑΜΚ που γίνονται κάθε τόσο.

    Έχει δίκιο με αυτό που είπε για τον Παναθηναικό ότι ουσιαστικά μόνος του τον τρέχει αλλά δεν έχει απολύτως δίκιο στο θέμα του απλού φιλάθλου. Ο Παναθηναικός κόσμος, έκανε ρεκόρ στα τσιμπημένα εισιτήρια διαρκείας και είχε ένα από τα πιο πλήρη γήπεδα της Ευρωλίγκας όλη τη χρονιά. Μόνη κηλίδα ήταν ο αγώνας με τον Προμηθέα. Τα 25 ήταν πολλά, αλλά αν παίζαμε με τον Ολυμπιακό θα είχαν εξαφανιστεί σε μισή ώρα. Και εκτός από την μη πώληση εισιτηρίων, ήρθαν και τα πανό και η γκρίνια και όλα αυτά, σε μία πολύ ιδιαίτερη μέρα για την οικογένεια Γιαννακόπουλου. Μεγάλο φάουλ του κόσμου.

    Δεν γίνεται να διαβάζεις χιλιάδες σχόλια στο Ιντερνετ, πρόεδρε κάνε αυτό, μην τσιμπάς στις απειλές των Αγγελόπουλων, φέρε αυτόν, ανανέωσε Πιτίνιο, πάρε πασαδόρο και ακραίο στο βόλευ, πάρε και δύο καλές στο μπάσκετ γυναικών κλπ, αλλά όταν σου ζητάει να πας στον τελικό να δώσεις και μία απάντηση στο όλο θέατρο των τελευταίων μηνών του Ολυμπιακού, να να ανεβάζεις πανό και να γκρινιάζεις ξανά.

    Όσον αφορά το πλάνο εγώ δεν κατάλαβα πως θα μαζευτεί το ποσό που επιθυμεί ο Γιαννακόπουλος. Θα αφορά κατάθεση σε λογαριασμό? Θα είναι συνδρομή στον ερασιτέχνη? Θα αφορά και τα εισιτήρια διαρκείας? Θα είναι όλα αυτά μαζί? Διάβαζα χθες post στο Instagram και υπήρχε ένα σχόλιο φιλάθλου που ρωτούσε πως μπορεί να βοηθήσει για τα 20 εκατομμύρια. Η απάντηση από τον επίσημο λογαριασμό του Παναθηναικού ήταν το Donate στο site του ερασιτέχνη και η κάρτα μέλους. Δεν θυμάμαι να είπε κάτι πολύ συγκεκριμένο χθες για τον τρόπο ο Γιαννακόπουλος. Αν δηλαδή χθες 100 άτομα έστειλαν 5000 ευρώ αυτά αφαιρέθηκαν πλέον από τα 20.000.000?

    Γνώμη μου ότι η χθεσινή συνέντευξη τύπου έγινε νωρίτερα απ' ότι έπρεπε. Κι αυτό γιατί απλά ήθελε να κάνει τον ντόρο πριν τις εκλογές, για να έχει μία έξτρα πίεση ο Μαρινάκης και να μην κάνει εύκολα κολοτούμπα όταν γίνει πρωθυπουργός. Αλλά εμένα, αυτό μου δείχνει πως μιλάμε μόνο για άερα κοπανιστό και τίποτα χειροπιαστό. Οι άνθρωποι αυτοί δεν έχουν μπέσα και ότι και να πιστεύει ο Τράκης πως κέρδισε μέσω της συνέντευξης είναι ανούσιο. Εάν δεν θέλουν για δικό τους συμφέρον, γήπεδο δεν θα γίνει ποτέ, όσες συνεντεύξεις και να δώσει.

    Ο καταλληλότερος χρόνος να γίνει όλο αυτό θα ήταν εάν έχει υπάρξει κάτι χειροπιαστό όσον αφορά τον Βοτανικό και όχι απλά υποσχέσεις.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  11. #33971
    Εγγραφή
    19-01-2008
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    307
    Downloads
    35
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που νομίζω πως εννούσε είναι ότι τα 20 εκατομμύρια, είναι τα υπολειπώμενα χρέη του ποδοσφαιρικού Παναθηναικού και από την στιγμή που θα τα χαρίσουν στον Αλαφούζο είναι σαν να "τα βάζει στην τσέπη του". Για αυτό ανέφερε και τις τελευταίες ΑΜΚ μαζί με αυτό το ποσό. Μην με ρωτήσεις πως βγαίνουν τα νούμερα και αν μπορεί να κατανοήσει κάποιος το χρέος μέσω των ΑΜΚ που γίνονται κάθε τόσο.
    Το νούμερο αυτό είναι που έχει ανακοινώσει η διοίκηση αφραγκουζου πως είναι αυτή τη στιγμή, με πρόθεση να έχει πάει στα 12 του χρόνου. Όσο για το πως θα γίνουν οι καταθέσεις, πιθανολογώ ότι θα βγάλει μια πλατφόρμα και κάτι θα γίνεται μέσω του ερασιτέχνη. Μακάρι να προχωρήσει κάτι, εγώ προσωπικά δε μπορώ να βλέπω τον μεγάλο μου αντίπαλο σε κατάσταση μικρομεσαίας ομάδας αλλά επίσης σκέφτομαι συμβούλιο σουπερλιγδ με βαγγέλα, τράκη, τίγρη, σαββίδη jr και κούγια και σκέφτομαι ότι κάτι τέτοιο είναι για να το στέλνεις σε εξωγήινους για να αποφασίσουν να μην επιτεθούν ποτέ στη γη
    Τ'απολωλότα πρόβατα τα φάγανε οι λύκοι
    κι'αυτά που μείναν στο κοπάδι τα έφαγε ο βοσκός

  12. #33972
    Εγγραφή
    15-11-2010
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    29
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Κοντα στον Γιαννακοπουλο θα ερθουν και αλλοι μεγαλοι επενδυτες,περυσι δεν τον εδωσε ο.Αφραγκουζος γιατι δηθεν τα βρηκε με τον Ταυλανδο,φερος η κατασταση εφτασε στο απροχώρητο,νομιζω οτι θα ξεκινησει κατι καλυτερο εον....ιδωμεν

  13. #33973
    Εγγραφή
    23-10-2005
    Περιοχή
    Αμπέλια
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    6.814
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    26mbps+LTE
    ISP
    Home Speed Booster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΣΙΛΙΚΟ
    Router
    DN9245X6-10
    ελπίζω να μην παίζουμε άμυνα γιατί είναι φιλικό και όχι γιατι δεν μπορουμε...

    Σε δυο βδομάδες ξεκινά η Euroleague και με τέτοια άμυνα θα γίνουμε περίγελος...

    Antec P280 | beQuiet S9-700 | Arctic Liquid Freezer II 240 | MSI X470 Gaming Pro Max | R9 5900X | 3600CL16 32GB | RTX3070 | XPG8200Pro | ROG PG258Q

  14. #33974
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Εγώ θα το ρίξω ένα over πάντως

  15. #33975
    Εγγραφή
    23-10-2005
    Περιοχή
    Αμπέλια
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    6.814
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    26mbps+LTE
    ISP
    Home Speed Booster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΣΙΛΙΚΟ
    Router
    DN9245X6-10
    μακάρι να βγω ψεύτης αλλά νομίζω θέλουμε 5αρι

    Antec P280 | beQuiet S9-700 | Arctic Liquid Freezer II 240 | MSI X470 Gaming Pro Max | R9 5900X | 3600CL16 32GB | RTX3070 | XPG8200Pro | ROG PG258Q

Σελ. 2265 από 2314 ΠρώτηΠρώτη ... 22452255226022632264226522662267227022752285 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας