Σελ. 6 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 4567811 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 76-90 από 170
  1. #76
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.303
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα.
    Ενεργοποίησα το πακέτο την πρώτη ημέρα 24/10 και μου λέει ότι τα 1017MB ισχύουν για ένα μήνα μέχρι 24/11
    Μέχρι τότε δεν ξέρω τι μπορεί να συμβεί αλλά το παρακολουθώ.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  q_offer.JPG 
Εμφανίσεις:  0 
Μέγεθος:  6,6 KB 
ID: 176183

    Ας προτείνει κάποιος κάποια καλύτερη προσφορά αυτή την στιγμή.

  2. #77
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.126
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από raspoutiv Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτό το πράγμα με τους υπαλλήλους της Wind, που σε κλέβουν στα ίσα λέγοντάς σου αηδίες για να τσιμπήσουν το bonus, είναι τουλάχιστον εκνευριστικό
    πρέπει να αλλάξει πολιτική πριμοδότησης υπαλλήλων η εταιρία πριν αλλάξουμε εμείς στάση προς κάθε πρόταση που μας κάνουν οι εκπρόσωποί της.
    πρέπει μπαίνεις στα μαγαζιά τους και να κοιτιέσαι μη σου βουτήξουν τίποτα
    Για το παλικάρι στο μετρό, να πω οκ. Μπορεί να μου μίλησε διπλωματικά, να μην κατάλαβα καλά και να του έδωσα το οκ για το... χαράτσι. Να βγάλει το χαρτζιλίκι του ήθελε κι αυτός, δεν τον κατηγορώ. Όρθιος στο κρύο και στη βροχή κάθεται.

    Αυτό που με εκνεύρισε περισσότερο και σκέφτομαι να στείλω κάποιο μήνυμα διαμαρτυρίας, είναι η αντιμετώπιση που είχα σε κατάστημα wind. Απευθύνθηκα στο κοντινότερο και ούτε λίγο ούτε πολύ, μου είπαν να πάω να βγάλω άκρη με το παιδί στο μετρό, διότι τα παιδιά αυτά λειτουργούν ατομικά και όχι σε συνεργασία με την wind.

    Όταν ξεκλέψω λίγο χρόνο από την στρατιά και τους δελφάκηδες, θα φτιάξω ένα μικρό κειμενάκι.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  3. #78
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.303
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Εγώ δεν είχα τσιμπήσει extra πακέτα πριν δυό χρόνια που είχα πάρει την κάρτα στο metro.
    Σκέτο το νούμερο του λέω αν και μου πρότειναν διάφορα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος thourios : 01-11-16 στις 12:37.

  4. #79
    Εγγραφή
    05-12-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    714
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΝΙΚΑΙΑ
    Εγω παντως που την ενεργοποιησα χθες δεν ειναι μεχρι τις 30 νοεμβριου αλλα μεχρι τις 26,τι να πω.

  5. #80
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.303
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Prince Of Persia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω παντως που την ενεργοποιησα χθες δεν ειναι μεχρι τις 30 νοεμβριου αλλα μεχρι τις 26,τι να πω.
    Κάνε ένα chat μέσα από την σελίδα τους.

  6. #81
    Εγγραφή
    05-12-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    714
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΝΙΚΑΙΑ
    Δεν μου το εμφανιζει ενω στην αρχη μου το εβγαλε μετα εξαφανιστηκε,οπως επισης μου τρωει τα λεπτα πρωτα απο το πακετο που ληγει στις 26 νοεμβριου και μετα το πακετο που ληγει στις 25,αυτα ειναι τα κολπακια που κανουν ολες οι εταιριες,γνωστο το φαινομενο.

  7. #82
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    4.817
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Vodafone
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι. Οποιαδήποτε στιγμή κι αν το ενεργοποιήσεις, το πρώτο 1GB θα λήξει 31-10, ακόμα και αν το πάρεις την ίδια μέρα. Μετά την 1η Νοεμβρίου έρχεται άλλο 1GB, του δεύτερου μήνα.

    (EDIT: Μπορεί να κάνω και λάθος)

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ckoul Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι ξεφτίλα κι αυτή!

    Ενεργοποίησα την προσφορά στις 30/10 και μου έδωσε 1 GB έως τις 29/11.
    Σήμερα λέει νέο υπόλοιπο έως τις 30/11!

    Η σκόπιμη παραπληροφόρηση σε όλο της το μεγαλείο!

    Για να μην αναφέρουμε το γεγονός ότι καταναλώνει πρώτα αυτά τα data πριν από οποιοδήποτε άλλο πακέτο δεδομένων που λήγει νωρίτερα!
    Το είχα πει ότι η προσφορά θα είναι 7μηνο, έστω κι αν έγινε με διαφορετικό τρόπο... Το πρώτο GB λήγει κοντά στα τέλη Νοέμβρη και σήμερα 1η του μήνα, πήρατε κι άλλο GB (το 2ο από τα 8), που λήγει την τελευταία μέρα του Νοέμβρη.

    Υ.Γ. Φιλάκια στη WIND.

    Υ.Γ.2. Εγώ τελικά δεν το ενεργοποίησα, bye bye Q number...

  8. #83
    Εγγραφή
    24-04-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    1.626
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    None
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το είχα πει ότι η προσφορά θα είναι 7μηνο, έστω κι αν έγινε με διαφορετικό τρόπο... Το πρώτο GB λήγει κοντά στα τέλη Νοέμβρη και σήμερα 1η του μήνα, πήρατε κι άλλο GB (το 2ο από τα 8), που λήγει την τελευταία μέρα του Νοέμβρη.

    Υ.Γ. Φιλάκια στη WIND.

    Υ.Γ.2. Εγώ τελικά δεν το ενεργοποίησα, bye bye Q number...
    Το διάβασα και το δικό σου σχόλιο και άλλων, αλλά λέω δεν είναι δυνατόν να βγάζει κάποιος προσφορά με ισχύ έως 31/10 και να σου «πουλάει» τελικά μίας ημέρας/μίας ώρας δεδομένα για ένα μήνα. Ας έλεγε, σας δίνω για 7 μήνες ξεκινώντας από 1η Νοεμβρίου και πάλι θα την αγόραζα! Ή να έδινε την προσφορά πχ την 1η εβδομάδα κάποιου μήνα και τότε θα είχε νόημα.

    Αλλά να μου λέει στις 30/10 έχεις 1 GB μέχρι τις 29/11 και την μεθεπόμενη έχεις 2 GB, το ένα από τα οποία λήγει στις 30/11 και το άλλο την επομένη, ε αυτό είναι κοροϊδία στα μούτρα μας.

    Όσο για την προτροπή του thourios «Ας προτείνει κάποιος κάποια καλύτερη προσφορά αυτή την στιγμή» όχι, δεν έχω να προτείνω κάτι καλύτερο ούτε κυνηγάω να βγάλω από τη μύγα ξύγκι. Περιμένω όμως να σέβονται έστω και στοιχειωδώς την νοημοσύνη μας (ως καταναλωτών)!

  9. #84
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.126
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Πήγα προς παγκράτι σήμερα για κάτι δουλειές, μου έρχεται μήνυμα ότι προστέθηκε το 1GB από την προσφορά. Μιλάμε επίσημα λοιπόν, για 8 ευρώ/7 μήνες, κάτι που αποτελεί ντροπή για την εταιρία. Το τμήμα μάρκετινγκ είναι μάλλον για πέταμα. Τέτοιο αυτογκόλ-τσαλάκωμα της εικόνας της εταιρίας, ούτε οι εχθροί της δεν θα το κατάφερναν.

    Εκτός αυτού, διαβάζοντας το μήνυμα αποφασίζω να μπω στο ιντερνετ, καθώς αποφεύγω να το έχω μόνιμα ανοιχτό. Το αποτέλεσμα ήταν να απολαμβάνω υπερδιαγαλαξιακές ταχύτητες Ε.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  10. #85
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    4.817
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Vodafone
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήγα προς παγκράτι σήμερα για κάτι δουλειές, μου έρχεται μήνυμα ότι προστέθηκε το 1GB από την προσφορά. Μιλάμε επίσημα λοιπόν, για 8 ευρώ/7 μήνες, κάτι που αποτελεί ντροπή για την εταιρία. Το τμήμα μάρκετινγκ είναι μάλλον για πέταμα. Τέτοιο αυτογκόλ-τσαλάκωμα της εικόνας της εταιρίας, ούτε οι εχθροί της δεν θα το κατάφερναν.

    Εκτός αυτού, διαβάζοντας το μήνυμα αποφασίζω να μπω στο ιντερνετ, καθώς αποφεύγω να το έχω μόνιμα ανοιχτό. Το αποτέλεσμα ήταν να απολαμβάνω υπερδιαγαλαξιακές ταχύτητες Ε.
    Καλά δεν πειράζει, ας βάλει και κάνα αυτογκόλ η WIND... Μέχρι τώρα ήταν φοβερή εταιριάρα, με 0 προβλήματα, με απόλυτο σεβασμό στους πελάτες και 4G+ στα υπόγεια.

  11. #86
    Εγγραφή
    15-03-2005
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.914
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΑΜΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήγα προς παγκράτι σήμερα για κάτι δουλειές, μου έρχεται μήνυμα ότι προστέθηκε το 1GB από την προσφορά. Μιλάμε επίσημα λοιπόν, για 8 ευρώ/7 μήνες, κάτι που αποτελεί ντροπή για την εταιρία. Το τμήμα μάρκετινγκ είναι μάλλον για πέταμα. Τέτοιο αυτογκόλ-τσαλάκωμα της εικόνας της εταιρίας, ούτε οι εχθροί της δεν θα το κατάφερναν.

    Εκτός αυτού, διαβάζοντας το μήνυμα αποφασίζω να μπω στο ιντερνετ, καθώς αποφεύγω να το έχω μόνιμα ανοιχτό. Το αποτέλεσμα ήταν να απολαμβάνω υπερδιαγαλαξιακές ταχύτητες Ε.
    Aυτό με τις ταχύτητες πρέπει κάποια στιγμή να διορθωθεί, 3/4 της μέρας έχω Ε το κέρατο μου.
    The world can change by your actions not by your opinions

  12. #87
    Εγγραφή
    14-05-2015
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Boromir Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σήμερα ενεργοποίησα το πακέτο με τα data και ισχύει το παρακάτω:



    Άρα ο χρόνος μετράει από την ημέρα που θα το ενεργοποιήσεις. Αυτό θα επαναλαμβάνεται αυτόματα κάθε μήνα. Δηλαδή στην περίπτωσή μου ο μήνας της προσφοράς θα αλλάζει κάθε 26 του μηνός.
    No,no,no φίλε μου, δυστυχώς δεν είναι έτσι, ο 1ος μήνας θα τελειώσει στις 26/11 και ο 2ος στις 30/11!!!!! Γουιντ το μεγαλείο σου!!! άκου 8 μήνες! 7 μήνες και 5 μέρες!!!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήγα προς παγκράτι σήμερα για κάτι δουλειές, μου έρχεται μήνυμα ότι προστέθηκε το 1GB από την προσφορά. Μιλάμε επίσημα λοιπόν, για 8 ευρώ/7 μήνες, κάτι που αποτελεί ντροπή για την εταιρία. Το τμήμα μάρκετινγκ είναι μάλλον για πέταμα. Τέτοιο αυτογκόλ-τσαλάκωμα της εικόνας της εταιρίας, ούτε οι εχθροί της δεν θα το κατάφερναν.

    Εκτός αυτού, διαβάζοντας το μήνυμα αποφασίζω να μπω στο ιντερνετ, καθώς αποφεύγω να το έχω μόνιμα ανοιχτό. Το αποτέλεσμα ήταν να απολαμβάνω υπερδιαγαλαξιακές ταχύτητες Ε.


    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ckoul Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...Περιμένω όμως να σέβονται έστω και στοιχειωδώς την νοημοσύνη μας (ως καταναλωτών)!
    Πες τα Χρυσόστομε, λίγο σεβασμό βρε συ στους πελάτες σας, λίγο σεβασμό, δατ'ς όλ γουι άσκ!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Atheros Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατά τη γνώμη μου θα δώσει 1 GB για 1 μήνα από την ενεργοποίηση π.χ.31 Οκτωβρίου, και άλλο 1GB την 1η του Νοέμβρη και μετά κάθε 1η μήνα από 1 GB. Αυτό σημαίνει πως το Νοέμβριο θα βρεθείς ουσιαστικά με 2GB από την προσφορά και άλλους 6 μήνες θα σου δίνει την πρώτη του μήνα από 1 GB.Έτσι την είχα πατήσει κι εγώ στην προηγούμενη προσφορά και ενώ σαν βλάκας περίμενα το τελευταίο 1 GB την 1 Σεπτέμβρη 2016 .....αυτό δεν ήρθε ποτέ! και αφού πήρα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση Wind και παραπονέθηκα.-Ο υπάλληλος ευγενέστατος και μέτρησε τους μήνες και βρήκε πως πράγματι έχω δίκιο και προώθησε το αίτημα-αλλά τα σαΐνια μετά από 5-6 μέρες μου στέλνουν μήνυμα πως έχω πάρει 1GB x 8 φορές και δεν δικαιούμαι άλλο! Τέτοιες είναι οι προσφορές τους! Επιστημονικά κατασκευασμένη απάτη που πέφτουν και οι ίδιοι μέσα μερικές φορές( εμείς όλοι πάντα). Και ξέμεινα χωρίς ούτε 1 KB στην παραλία και τις διακοπές! Για αυτό έχετε το γάϊδαρο στη διαφήμιση;;;; Τώρα άν ήταν τίμιοι θα έλεγαν ενεργοποίησε και θα έχεις 1GB κάθε 30 ημέρες από την ενεργοποίηση! Αυτοί το δίνουν κάθε 1η του μήνα και το πρώτο GB μόλις ενεργοποιήσεις!Πιο καλή είναι η προσφορά Συνημμένο Αρχείο 176000που μου έστειλαν σήμερα με 1 GB και 200΄προς όλους για 30 ημέρες με 3,02€!
    Και να μείνεις από GByte στην παραλία πάει στο δ..λο, να μείνεις από Gbyte όταν ψάχνεις για ταξί να πας στα επείγοντα συγγενή σου δεν πάει στο δ...λο...

  13. #88
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.303
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Έτσι ακριβώς είναι. Ο μήνας ο τελευταίος τρώγεται. Έκανα ένα chat μαζί τους και τους τα έχωσα. Μου είπαν να διαμαρτυρηθώ μεσω φόρμας κτλ.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος thourios : 02-11-16 στις 16:34.

  14. #89
    Εγγραφή
    14-05-2015
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι ακριβώς είναι. Ο μήνας ο τελευταίος τρώγεται. Έκαν ένα chat μαζί τους και τους τα έχωσα. Μου είπαν να διαμαρτυρηθώ μεσω φόρμας κτλ.
    Μην μπεις καν στον κόπο, θα πάρεις την ίδια τυποποιημένη απάντηση που παίρνουν όλοι: "...μου στέλνουν μήνυμα πως έχω πάρει 1GB x 8 φορές και δεν δικαιούμαι άλλο!"
    Μια καταγγελία τους χρειάζεται αλλά ποιος μπαίνει στον κόπο για 1 ευρώ.

  15. #90
    Εγγραφή
    24-04-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    1.626
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    None
    Σας δουλεύει η φόρμα επικοινωνίας; Μετά την πρώτη φορά που έστειλα επιτυχώς ένα μήνυμα, πάντα χτυπάει στο πεδίο «Αριθμός στον οποίο αφορά το αίτημα» (όπου βάζω το κινητό μου). Δύο φορές το έχω αναφέρει σε τηλεφωνική επικοινωνία αλλά τίποτα..

Σελ. 6 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 4567811 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 165
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-10-16, 18:36
  2. Μηνύματα: 108
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-10-16, 18:57
  3. Μηνύματα: 42
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-08-16, 22:01
  4. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-06-16, 21:49
  5. Ο βάτραχος και οι άλλοι... (Frog Mobile vs Q-Card)
    Από swind στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 421
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-01-16, 13:11

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας