Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση 31-36 από 36
  1. #31
    Εγγραφή
    18-06-2006
    Περιοχή
    Αθήνα, Άγιος Δημήτριος
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    695
    Downloads
    14
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    250/90
    ISP
    Cosmote
    Router
    MikroTik LTE12
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    συμφωνω και εγω αυτο κανω και εχω και απεριοριστα GB και με μεγιστη ταχυτητα και αξιοπιστια!
    για ενα φιλο ρωταγα που δεν βαζει ποτε πακετα ιντερνετ!
    Θα ήθελα να μάθω αν υπάρχει αυτός ο τρόπος, απεριόριστα με πακέτο, και εννοώ απεριόριστα πραγματικά.
    Έχει η Cosmote τέτοιο ?

  2. #32
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.102
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lghikas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ήθελα να μάθω αν υπάρχει αυτός ο τρόπος, απεριόριστα με πακέτο, και εννοώ απεριόριστα πραγματικά.
    Έχει η Cosmote τέτοιο ?
    το εχω εξηγησει και αλλου, εγω εχω cosmote W.U αμα βαζεις καθε μηνα πακετο ιντερνετ ΠΡΙΝ την ληξη, αντιθετως με τα πακετα παγιου τα MB εδω προστιθονται.
    επειδη λοιπον σπιτι, εξοχικο και δουλεια υπαρχει σταθερη γραμμη ιντερνετ, τα MB μου προστιθονται και εχω φτασει πλεον πολλα GB οποτε πρακτικα εχω απεριοριστο ιντερνετ.

  3. #33
    Εγγραφή
    18-06-2006
    Περιοχή
    Αθήνα, Άγιος Δημήτριος
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    695
    Downloads
    14
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    250/90
    ISP
    Cosmote
    Router
    MikroTik LTE12
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    το εχω εξηγησει και αλλου, εγω εχω cosmote W.U αμα βαζεις καθε μηνα πακετο ιντερνετ ΠΡΙΝ την ληξη, αντιθετως με τα πακετα παγιου τα MB εδω προστιθονται.
    επειδη λοιπον σπιτι, εξοχικο και δουλεια υπαρχει σταθερη γραμμη ιντερνετ, τα MB μου προστιθονται και εχω φτασει πλεον πολλα GB οποτε πρακτικα εχω απεριοριστο ιντερνετ.
    Α οκ, αυτό έχω και γω, αλλά δεν προλαβαίνω τα GB.

  4. #34
    Εγγραφή
    04-09-2003
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    940
    Downloads
    34
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote ADSL
    άσχετο μεν, αλλά πολύ ακτινοβολία ρε παιδιά...

  5. #35
    Εγγραφή
    17-07-2004
    Περιοχή
    Βόλος
    Μηνύματα
    412
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    4096/1024
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    HOL - ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
    Router
    Cosmote Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    9(dB) / 34(dB)
    Παίδες όταν χρησιμοποιείτε τις υπηρεσίες μιας εταιρίας, είστε ευχαριστημένοι και παραμένετε σ'αυτήν, τότε καλό ειναι να πληρώνετε για τις παροχές που λαμβάνετε.
    Απαξ και δεν υπάρχει έσοδο, η εταιρία κλείνει και μετά, πολυ απλά, δεν θα έχετε τις παροχές αυτές.

    Για τους νέους να αναφέρω πως πριν απο καμια 15ετία υπήρξε εταιρία που προσέφερε δωρεάν dialup internet στα σπίτια με την προϋπόθεση να τρέχει δικιά της εφαρμογή που εμφάνιζε στο κάτω/πάνω μέρος της οθόνης του υπολογιστή διαφημίσεις.
    Ο έξυπνος έλλην όμως βρήκε τρόπο να το παρακάμψει με αποτέλεσμα η εταιρία να σταματήσει να υπάρχει. Φυσικά δεν έκλεισε μονο γι αυτό αλλά η έλλειψη διαφημίσεων έπαιξε σημαντικό ρόλο.

    Γι αυτό... εαν δεν θέλετε να πληρώνετε τότε μην το χρησιμοποιείτε.

  6. #36
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.102
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dsluser1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίδες όταν χρησιμοποιείτε τις υπηρεσίες μιας εταιρίας, είστε ευχαριστημένοι και παραμένετε σ'αυτήν, τότε καλό ειναι να πληρώνετε για τις παροχές που λαμβάνετε.
    Απαξ και δεν υπάρχει έσοδο, η εταιρία κλείνει και μετά, πολυ απλά, δεν θα έχετε τις παροχές αυτές.

    Για τους νέους να αναφέρω πως πριν απο καμια 15ετία υπήρξε εταιρία που προσέφερε δωρεάν dialup internet στα σπίτια με την προϋπόθεση να τρέχει δικιά της εφαρμογή που εμφάνιζε στο κάτω/πάνω μέρος της οθόνης του υπολογιστή διαφημίσεις.
    Ο έξυπνος έλλην όμως βρήκε τρόπο να το παρακάμψει με αποτέλεσμα η εταιρία να σταματήσει να υπάρχει. Φυσικά δεν έκλεισε μονο γι αυτό αλλά η έλλειψη διαφημίσεων έπαιξε σημαντικό ρόλο.

    Γι αυτό... εαν δεν θέλετε να πληρώνετε τότε μην το χρησιμοποιείτε.
    καλημερα! καλα χτες λεμε σκεφτομουν να το γραψω και το ξεχασα! μιλας για την X-TREME!
    η πρωτη μου ΔΩΡΕΑΝ dial up συνδεση, με το ζορι αν επιανα 38-40kbps ταχυτητα συνδεσης και ειχε μια μπαρα στο κατω μερος της οθονης με διαφημισεις!
    συχνα πυκνα κολλουσε, ηταν και αργη η ταχυτητα, για να κατεβασεις ενα mp3 ηθελες τουλαχιστον μιση ωρα μπορει και 45 λεπτα.
    Αλλες εποχες τοτε!
    ετσι ειναι τα δωρεαν οπως και οι δωρεαν εφαρμογες στα κινητα εχουν και μειονεκτηματα, αυτες διαφημισεις.

    Το συγκεκριμενο που λεμε εδω το θεωρω για καποιον καλο που κανει περιστασιακη χρηση ιντερνετ και οχι πολυ και καθημερινη, αλλιως δεν θα βολευτει.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lghikas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α οκ, αυτό έχω και γω, αλλά δεν προλαβαίνω τα GB.
    αν δεν ειχα ξεχασει ανανεωση 2 φορες θα ειχα τωρα πολυ πανω απο 20GB, τωρα ειμαι στα 10.
    Αλλα ανεβαινω συνεχεια γιατι μενουν περισσοτερα απο αυτα που χαλαω, βαζω 6 ευρω τον μηνα για 600ΜΒ.
    Επειδη δουλευω και με VPN δικο μου για αστερισκ και εχω παντου τηλεφωνα απεριοριστα δεν βαζω αλλα πακετα.
    αυτος ειναι και ο κυριος λογος που δεν θελω και δεν μπορω να χρησιμοποιω το κολπο που λεμε εδω.
    Ασε που αμα δεν ανανεωσω τα GB θα τα χασω ολα!

Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-09-16, 18:09
  2. Vodafone R206 3G Hotspot δουλευει με cosmote internet on the go καρτα?
    Από bebis19 στο φόρουμ Κινητή Ευρυζωνικότητα
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-08-16, 16:56
  3. ZXHN H108L κ σύνδεση σε cosmote
    Από angelospower στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-04-16, 11:58
  4. Αλλαγή από Vodafone σε cosmote
    Από Vakilos στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-02-16, 13:58
  5. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-01-16, 19:27

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας