Σελ. 90 από 180 ΠρώτηΠρώτη ... 708085888990919295100110 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.336-1.350 από 2686
  1. #1336
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.377
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανώς. Απλά σου σχολίασα τι σχολιάζει. Και ναι λίγο το πήρε πολύ έτσι στα άκρα. Μου φάνηκε λίγο προσωπική επίθεση.

    Προσωπικά θεωρώ τα 300 ευρώ πολλά για μια φορητή συσκευή. Συνεπώς όλα μου ακούγονται χωρίς ουσία αλλά φαση έχει να βλέπεις κόσμο να σφάζεται για χάρη εταιρειών αφού τους έχει πληρώσει πρώτα και μισό με ένα χιλιάρικο.

    Αν θες την απόλυτη γνώμη μου. Η εταιρεία ξεκίνησε ως μια φθηνότερη εναλλακτική, έπιασε και τώρα εξαργυρώνει. Απλά σε σχέση με άλλες εταιρείες ο κύκλος της είναι πολύ σύντομος. Και δεν θα κρατηθεί, γιατί απλά δεν μπορεί να απευθυνθεί στην ίδια κουλτούρα που χαρακτηρίζει τους οπαδούς του iPhone. Απευθύνεται στους όπου specs και τιμή, και αυτοί δεν έχουν την αναγκαία πίστη. Πρώτη ευκαιρία θα πάνε αλλού και καλά θα κάνουν. Οι πιο έξυπνοι της παρέας κατά την γνώμη μου.
    Κοίτα κανείς δεν είναι προφήτης, αλλά στο χέρι τους είναι να ακούσουν την αγορά και να εξακολουθήσουν να βγάζουν τούμπανα κινητά σε καλές τιμές.

    Εγώ ήξερα την εταιρεία καιρο, αλλά μόλις πρόσφατα αγόρασα κινητο της και είμαι 100% ευχαριστημένος.
    Παρατηρώ όμως εδώ και καιρό το πόσοι την ξέρουν και βλέπω κόσμο που δεν είναι καν ψαγμένοι να αγοράζουν κινητά της και αυτό δείχνει ότι το hype της έχει πιάσει σε μεγάλο βαθμό.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  2. #1337
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοίτα κανείς δεν είναι προφήτης, αλλά στο χέρι τους είναι να ακούσουν την αγορά και να εξακολουθήσουν να βγάζουν τούμπανα κινητά σε καλές τιμές.

    Εγώ ήξερα την εταιρεία καιρο, αλλά μόλις πρόσφατα αγόρασα κινητο της και είμαι 100% ευχαριστημένος.
    Παρατηρώ όμως εδώ και καιρό το πόσοι την ξέρουν και βλέπω κόσμο που δεν είναι καν ψαγμένοι να αγοράζουν κινητά της και αυτό δείχνει ότι το hype της έχει πιάσει σε μεγάλο βαθμό.
    Έχω δει και εγώ το 3t και θα το έπαιρνα μεταχειρισμένο, που και πάλι το θεωρώ λίγο ακριβό.

    Ναι. Κοιτά τώρα μιλώ λίγο έξω από τον χορό καθώς όπως είπα, η αγορά των 300+ ευρώ μου είναι ξένη, γιατί σαν καταναλωτής δεν καταλαβαίνω το value for money της. Απλά, από τότε που διαβάζω και ακούω για αυτή την εταιρία, αισθάνομαι ότι επιζεί μοντέλο με μοντέλο και με αρκετή μυθολογία πίσω από κάθε μοντέλο. Και για μένα αυτό το μοντέλο ανάπτυξης δεν είναι σοβαρό, τουλάχιστον για τα δυτικά πρότυπα. Ίσως στην Κίνα να είναι αλλιώς, που μόνο η εσωτερική τους αγορά τους τοποθετεί πρώτες τις εταιρίες τους σε παγκόσμες κατατάξεις.

    Εγώ πάντως θα δοκιμάσω με το mi a1, μόνο και μόνο γιατί θέλω τα updates του android. Βαρέθηκα να είμαι 2 εκδόσεις πίσω. Και δεν υπάρχει περίπτωση να δώσω της μιχαλούς για το pixel. Διάβασα πάντως τα specs και αυτό το Android Treble που θα δώσει και καλά λύση στο πρόβλημα μου ακούγεται απίστευτο που δεν υπήρχε τόσο καιρό. Δεν είναι λίγο βασικό για κάθε λειτουργικό σύστημα να έχει ένα middle layer μεταξύ OS και device drivers?
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  3. #1338
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.358
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Δεν υπάρχουν κολλημένοι με brands.
    Τουλάχιστον εγώ δεν άκουσα ποτέ κανένα να λέει ότι θέλω sam ή μήλο γιατί έχω αλλεργία στα αχλάδια.
    Όλοι αυτοί κάπως το τεκμηριώνουν.
    Χαζό πολλές φορές για όλους τους υπόλοιπους αλλά υπάρχει εξήγηση.
    Το να λέει κάποιος ότι θέλει μηλαράκι και προτιμάει να σκάσει ένα κάρο λεφτά, όταν τον λες ότι το άλλο κινητό αποδίδει πολύ καλύτερα με λιγότερα χρήματα, μπορεί να σου πει ότι προτιμάει το μηλαράδικο design.
    Κανέναν δεν άκουσα να λέει ότι θα πάρω το επόμενο μήλο έτσι απλά γιατί θέλω το επόμενο μοντέλο τους.
    Χωρίς να του αρέσει ούτε το design, ούτε τα specs.
    Και αν υπάρχει κάποιος τέτοιος τότε μάλλον από κάποιο ίδρυμα δραπέτευσε.

    Επίσης είναι πολύ φυσικό κάποια εταιρεία να αυξάνει κατά περιόδους το ποσοστό κέρδος της στα μοντέλα της.
    Μιλάμε για εταιρείες και όχι φιλανθρωπικά ιδρύματα.
    Οπότε ναι μεν μπορεί να ξεκινήσει ως φθηνή και να καταλήξει αργότερα ακριβή.
    Δυστυχώς οι περισσότεροι θεωρούν την τιμή ως τον μοναδικό παράγοντα για να αποδώσουν σε κάποια εταιρεία ή μοντέλο τον τίτλο του flagship killer.
    Δεν είναι μόνο η τιμή.

    Όλες οι εταιρείες έχουν λίγο-πολύ φανατικό κοινό.
    Αλλά οι μάζες μετακινούνται.
    Πολλές φορές και ο πυρήνας.
    Ανάλογα με το πόσο καλό συνδυασμό specs/price δίνει η κάθε μία εταιρεία σε κάθε μοντέλο.

    Και το ποιο σημαντικό...
    Το να βγάλει μια εταιρεία ένα καλό μοντέλο δεν σημαίνει ότι όλα τα μοντέλα της είναι καλά.
    Και φυσικά και το αντίθετο.
    Οπότε ή θα μιλάμε για εταιρείες ή για συγκεκριμένο μοντέλο.
    Όχι όλα μαζί στο μίξερ.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  4. #1339
    Εγγραφή
    03-10-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    3.965
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    ΔΙΟΔΟΣ HOL
    Router
    AVM Fritz!Box Fon
    SNR / Attn
    31(dB) / 14(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν υπάρχουν κολλημένοι με brands.
    και ο όρος fanboys πως βγήκε μετά;
    όλοι έχουμε κολλήματα, και εννοώ σε βαθμό κουσουριού. το αν το αναγνωρίζουμε είναι άλλο
    το μήλο που λες πχ πουλάει μια ευχάριστη εμπειρία χρήσης (και φυσικά status). αν τα αξίζει είναι υποκειμενικό αφού ο καθένας δεν έχει τις ίδιες ανάγκες ούτε την ίδια τσέπη.
    τώρα πως φαγωθήκαμε με την 1+ από το βίντεο ενός τύπου... μάλλον έκανε καλό βίντεο.
    εγώ πάντως δε θα πρότεινα 1+5 σε κανέναν. σε αυτή την τιμή παίρνεις με συμβόλαιο τα ακριβότερα τηλέφωνα της αγοράς από τον πάροχό σου, με ότι υποστήριξη σου εγγυάται. γιατί να τραβιέσαι;
    Σεβασμός & Απειθαρχία

    δεν αντέχετε το 50-50
    δεν το αντέχετε

  5. #1340
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.377
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Samsung/Apple είναι τα 2 μεγαλύτερα στρατόπεδα στις ακριβες συσκευές.
    Θες Android, πας Sam. Θες κάτι άλλο, πας Apple.

    Εννοείται ότι έχουν τυφλούς θαυμαστές.
    Ξέρω άτομο που έχει πάρει όλα τα τελευταία Samsung και άλλος αντίστοιχα Apple.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  6. #1341
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.358
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από raspoutiv Εμφάνιση μηνυμάτων
    και ο όρος fanboys πως βγήκε μετά;
    όλοι έχουμε κολλήματα, και εννοώ σε βαθμό κουσουριού. το αν το αναγνωρίζουμε είναι άλλο
    το μήλο που λες πχ πουλάει μια ευχάριστη εμπειρία χρήσης (και φυσικά status). αν τα αξίζει είναι υποκειμενικό αφού ο καθένας δεν έχει τις ίδιες ανάγκες ούτε την ίδια τσέπη.
    τώρα πως φαγωθήκαμε με την 1+ από το βίντεο ενός τύπου... μάλλον έκανε καλό βίντεο.
    εγώ πάντως δε θα πρότεινα 1+5 σε κανέναν. σε αυτή την τιμή παίρνεις με συμβόλαιο τα ακριβότερα τηλέφωνα της αγοράς από τον πάροχό σου, με ότι υποστήριξη σου εγγυάται. γιατί να τραβιέσαι;
    Αν δεν έμενες στην πρώτη γραμμή, θα καταλάβαινες τι εννοούσα.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  7. #1342
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν υπάρχουν κολλημένοι με brands.
    Τουλάχιστον εγώ δεν άκουσα ποτέ κανένα να λέει ότι θέλω sam ή μήλο γιατί έχω αλλεργία στα αχλάδια.
    Όλοι αυτοί κάπως το τεκμηριώνουν.
    Χαζό πολλές φορές για όλους τους υπόλοιπους αλλά υπάρχει εξήγηση.
    Το να λέει κάποιος ότι θέλει μηλαράκι και προτιμάει να σκάσει ένα κάρο λεφτά, όταν τον λες ότι το άλλο κινητό αποδίδει πολύ καλύτερα με λιγότερα χρήματα, μπορεί να σου πει ότι προτιμάει το μηλαράδικο design.
    Κανέναν δεν άκουσα να λέει ότι θα πάρω το επόμενο μήλο έτσι απλά γιατί θέλω το επόμενο μοντέλο τους.
    Χωρίς να του αρέσει ούτε το design, ούτε τα specs.
    Και αν υπάρχει κάποιος τέτοιος τότε μάλλον από κάποιο ίδρυμα δραπέτευσε.

    Επίσης είναι πολύ φυσικό κάποια εταιρεία να αυξάνει κατά περιόδους το ποσοστό κέρδος της στα μοντέλα της.
    Μιλάμε για εταιρείες και όχι φιλανθρωπικά ιδρύματα.
    Οπότε ναι μεν μπορεί να ξεκινήσει ως φθηνή και να καταλήξει αργότερα ακριβή.
    Δυστυχώς οι περισσότεροι θεωρούν την τιμή ως τον μοναδικό παράγοντα για να αποδώσουν σε κάποια εταιρεία ή μοντέλο τον τίτλο του flagship killer.
    Δεν είναι μόνο η τιμή.

    Όλες οι εταιρείες έχουν λίγο-πολύ φανατικό κοινό.
    Αλλά οι μάζες μετακινούνται.
    Πολλές φορές και ο πυρήνας.
    Ανάλογα με το πόσο καλό συνδυασμό specs/price δίνει η κάθε μία εταιρεία σε κάθε μοντέλο.

    Και το ποιο σημαντικό...
    Το να βγάλει μια εταιρεία ένα καλό μοντέλο δεν σημαίνει ότι όλα τα μοντέλα της είναι καλά.
    Και φυσικά και το αντίθετο.
    Οπότε ή θα μιλάμε για εταιρείες ή για συγκεκριμένο μοντέλο.
    Όχι όλα μαζί στο μίξερ.
    Διαφωνώ οριζόντιως και καθέτως γιατί ένα ένα τμήμα της επιχειρηματολογίας σου με βρίσκει σε πλήρη διαφωνία.

    Αναφέρεις ότι λίγο πολύ ο κόσμος ξέρει γιατί αγοράζει κάτι. Ειδικά όταν εμπλέκεται ο παράγοντας μόδα, οποία λογική πάει περίπατο. Αν υπάρχει ένα πράγμα που τους καθοδηγεί είναι η πίστη ακολουθία της εκάστοτε μόδας και η άρνηση τους ότι η μόδα είναι ο μόνο παράγοντας σε τέτοιο βαθμό που ψεύδονται τρέλα στον εαυτό τους.

    Και σαν μόδα αναφέρομαι στην γενικά καθοδηγούμενη προτίμηση και με ότι ψυχολογικό που την καθοδηγεί. Δεν είναι δυνατό όταν η μόδα αλλάζει 9/10 να ακολουθούν και να ισχυρίζονται ο καθένας ότι έχει γούστο, άποψη και μοναδικότητα. Αν υπάρχουν 10 ισάξιες υποκείμενικες , είναι λίγο ύποπτο όταν 9 στους 10 κάνουν την ίδια προσωπική επιλογή.

    Σορρυ για το μακροσκελές αλλά κατά την γνώμη μου μεγάλο brand δεν υπάρχει χωρίς να έχει υποτάξει και να καθοδηγεί την μόδα. Εξού και όλος ο καημός περι brand name.

    Εγώ ξέρω άτομα που πήραν Samsung γιατί αυτό είχαν ακούσει και αυτό τους είπε το μαγαζί. Πήραν κινητά χωρίς να ξέρουν ότι μπορούν να εγκαταστήσουν εφαρμογές, δηλαδή χωρίς αισθηση της τεχνολογίας. Και δεν μιλώ για όποιον να είνα.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  8. #1343
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.358
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διαφωνώ οριζόντιως και καθέτως γιατί ένα ένα τμήμα της επιχειρηματολογίας σου με βρίσκει σε πλήρη διαφωνία.

    Αναφέρεις ότι λίγο πολύ ο κόσμος ξέρει γιατί αγοράζει κάτι. Ειδικά όταν εμπλέκεται ο παράγοντας μόδα, οποία λογική πάει περίπατο. Αν υπάρχει ένα πράγμα που τους καθοδηγεί είναι η πίστη ακολουθία της εκάστοτε μόδας και η άρνηση τους ότι η μόδα είναι ο μόνο παράγοντας σε τέτοιο βαθμό που ψεύδονται τρέλα στον εαυτό τους.

    Και σαν μόδα αναφέρομαι στην γενικά καθοδηγούμενη προτίμηση και με ότι ψυχολογικό που την καθοδηγεί. Δεν είναι δυνατό όταν η μόδα αλλάζει 9/10 να ακολουθούν και να ισχυρίζονται ο καθένας ότι έχει γούστο, άποψη και μοναδικότητα. Αν υπάρχουν 10 ισάξιες υποκείμενικες , είναι λίγο ύποπτο όταν 9 στους 10 κάνουν την ίδια προσωπική επιλογή.

    Σορρυ για το μακροσκελές αλλά κατά την γνώμη μου μεγάλο brand δεν υπάρχει χωρίς να έχει υποτάξει και να καθοδηγεί την μόδα. Εξού και όλος ο καημός περι brand name.

    Εγώ ξέρω άτομα που πήραν Samsung γιατί αυτό είχαν ακούσει και αυτό τους είπε το μαγαζί. Πήραν κινητά χωρίς να ξέρουν ότι μπορούν να εγκαταστήσουν εφαρμογές, δηλαδή χωρίς αισθηση της τεχνολογίας. Και δεν μιλώ για όποιον να είνα.
    Δεν βλέπω ούτε το οριζόντιο, ούτε το κάθετο της διαφωνίας σου.
    Το ίδιο ακριβώς λέμε...
    Αλλάζουν μοντέλο, εταιρεία για την μόδα ή οτιδήποτε άλλο.
    Άρα δεν υπάρχει σταθερό κομμάτι που παίρνει sam ή μήλα έτσι επειδή είναι φανατικός των συγκεκριμένων εταιρειών.
    Θα πάρουν γιατί όπως πχ λες θα το δει να το έχει κάποιος άλλος, γιατί στα skroutzομάγαζα θα γράψουν 100 άτομα ότι είναι το σούπερ κινητό, γιατί τους άρεσε το design κλπ.
    Όχι γιατί τους αρέσει το logo της sam ή τα στάρκιν.

    Σίγουρα το μεγαλύτερο ποσοστό δεν αγοράζει με βάση specs/τιμή.
    Αλλά αυτό το κομμάτι είναι που μετακινείται ποιο εύκολα.
    Κατά περιόδους μπορεί οι εταιρείες να κρατάνε περισσότερο τον πυρήνα τους.
    πχ στην εποχή των S3-S4 της sam δεν θυμάμαι να υπήρχαν άλλα μοντέλα ισάξια για να τα χτυπήσουν.
    Τα πράγματα άρχισαν να αλλάζουν όταν μπήκαν δυναμικά στο παιχνίδι xiaomi και huawei.
    Την 1+ την γνωρίζουν οι ποιο ψαγμένοι όπως παλιότερα τα googleόφωνα τύπου nexus κλπ (προσωπικά ποτέ δεν μου άρεσαν από ποιότητα κατασκευής).
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  9. #1344
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν βλέπω ούτε το οριζόντιο, ούτε το κάθετο της διαφωνίας σου.
    Το ίδιο ακριβώς λέμε...
    Αλλάζουν μοντέλο, εταιρεία για την μόδα ή οτιδήποτε άλλο.
    Άρα δεν υπάρχει σταθερό κομμάτι που παίρνει sam ή μήλα έτσι επειδή είναι φανατικός των συγκεκριμένων εταιρειών.
    Θα πάρουν γιατί όπως πχ λες θα το δει να το έχει κάποιος άλλος, γιατί στα skroutzομάγαζα θα γράψουν 100 άτομα ότι είναι το σούπερ κινητό, γιατί τους άρεσε το design κλπ.
    Όχι γιατί τους αρέσει το logo της sam ή τα στάρκιν.

    Σίγουρα το μεγαλύτερο ποσοστό δεν αγοράζει με βάση specs/τιμή.
    Αλλά αυτό το κομμάτι είναι που μετακινείται ποιο εύκολα.
    Κατά περιόδους μπορεί οι εταιρείες να κρατάνε περισσότερο τον πυρήνα τους.
    πχ στην εποχή των S3-S4 της sam δεν θυμάμαι να υπήρχαν άλλα μοντέλα ισάξια για να τα χτυπήσουν.
    Τα πράγματα άρχισαν να αλλάζουν όταν μπήκαν δυναμικά στο παιχνίδι xiaomi και huawei.
    Την 1+ την γνωρίζουν οι ποιο ψαγμένοι όπως παλιότερα τα googleόφωνα τύπου nexus κλπ (προσωπικά ποτέ δεν μου άρεσαν από ποιότητα κατασκευής).
    Κατάλαβα τελείως ανάποδα; Χωρίς να είναι πια σίγουρος, απολογούμαι για το τεράστιο fail. Sorry man.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  10. #1345
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.358
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Θήκη ή γυμνό;
    Tempered glass ή τίποτε;
    Τις απόψεις σας...
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  11. #1346
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.627
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θήκη ή γυμνό;
    Tempered glass ή τίποτε;
    Τις απόψεις σας...
    Θήκη και tempered.

  12. #1347
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.358
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hellenicsun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θήκη και tempered.
    Ναι έτσι έχεις την απόλυτη προστασία αλλά χάνεις το design.
    Αν βάλεις και το ότι προσθέτει όγκο και βάρος...
    Λέω να το χαρώ γυμνό αρχικά.
    Γενικά τα προσέχω πολύ τα κινητά.
    Το S4 το έχω 4 χρόνια χωρίς καμία γρατζουνιά και μόνο μία πτώση.

    Αργότερα ίσως να πάρω κάποια slim.
    H 1+ έχει και ένα πρόγραμμα επιστροφής κινητού και έκπτωσης από το store τους.
    Το S4 που έχω το παίρνουν 20ε.
    Και για θήκη σκέφτομαι την OnePlus 5 Karbon Bumper Case
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  13. #1348
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θήκη ή γυμνό;
    Tempered glass ή τίποτε;
    Τις απόψεις σας...
    σαν γκόμενα κάνεις...
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  14. #1349
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    σαν γκόμενα κάνεις...
    Τότε θα ρωτούσε τι και τι χρώμα

  15. #1350
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.377
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Διάφανη θήκη και τέλος.
    Δεν χάνεις το design και ούτε παίρνει όγκο, ούτε χάνεις την προστασία.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

Σελ. 90 από 180 ΠρώτηΠρώτη ... 708085888990919295100110 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Κινέζικο κινητό - Meizu, Xiaomi, ZTE, Coolpad κ.ά.
    Από psolord στο φόρουμ Android
    Μηνύματα: 14346
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-11-16, 17:16
  2. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-04-16, 12:45
  3. Κινητο με επιλεκτικη φραγη εισερχομενων κλησεων
    Από KingLuther στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-04-16, 02:27

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας