Σελ. 517 από 602 ΠρώτηΠρώτη ... 497507512515516517518519522527537 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 7.741-7.755 από 9021
  1. #7741
    Εγγραφή
    11-06-2007
    Περιοχή
    Τρίκαλα Θεσσαλίας
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.102
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10328/896
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΤΡΙΚΑΛΑ
    Router
    NetFaster IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    - - Για τις custom roms. Γυρω στο 2016 ειχα εγκαταστησει μια lineage os based rom στο lenovo ενος φιλου μου προκειμενου να γλυτωσει απο την ad riddled κινεζορομ που ειχε απο τη μανα του. Το μονο παραπονο που εκανε τοτε ειναι πως η νεα rom δεν ειχε ραδιοφωνο.
    Και σημερα, 7 χρονια αργοτερα, παρατηρησα πως η lineage os based rom που εχω στο a40 δεν εχει ουτε αυτη ραδιοφωνο, παρολο που το hw εχει κανονικα, και προφανως θα ειχε και η μαμα rom. Δοκιμασα αλλη μια rom, αλλα ουτε εκεινη εχει. Απογοητευση απλα.
    Αν θυμαμαι καλα, στο xda υπαρχει ΜΙΑ μονο εφαρμογη fm ραδιοφωνου, οποτε γιατι δεν περιλαμβανουν αυτη? Και γιατι δεν αναφερουν την απουσια του ραδιοφωνου στα missing features της καθεμιας?
    Ποια εφαρμογή λες στο XDA;
    Μία που θυμάμαι πιο παλιά δεν κατάφερα να την κάνω να δουλέψει.
    Και νομίζω είχα δοκιμασει και ένα Magisk Module που και καλά ήτανε πορτ η εφαρμογή του MIUI, αλλά χωρίς επιτυχία.
    AOSP και ραδιόφωνο δεν πάνε μαζί πάντως, πολλά χρόνια τώρα.
    Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από Λευκούς.

  2. #7742
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.461
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akilleas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποια εφαρμογή λες στο XDA;
    Μία που θυμάμαι πιο παλιά δεν κατάφερα να την κάνω να δουλέψει.
    Και νομίζω είχα δοκιμασει και ένα Magisk Module που και καλά ήτανε πορτ η εφαρμογή του MIUI, αλλά χωρίς επιτυχία.
    AOSP και ραδιόφωνο δεν πάνε μαζί πάντως, πολλά χρόνια τώρα.
    Ραδιόφωνο κι εγώ έχω να χρησιμοποιήσω πάνω από 5 χρόνια! Πλέον με τα data δεν έχει νόημα το ραδιόφωνο.

    Σε εξαιρετικές περιστάσεις μόνο έχει νόημα, που προσωπικά δεν έτυχε να μου χρειαστεί ούτε για κάτι έκτακτο.
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  3. #7743
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.525
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Νομιζω εινια αυτη
    https://forum.xda-developers.com/t/s...hread.1059296/

    - - - Updated - - -

    Βρηκα και αυτο το fork της, αλλα επειδη ειναι μονο για qualcomm cpus, δεν γινεται να το δοκιμασω στον exynos του a40.
    https://github.com/vladislav805/Spirit3-FM

    Η original υπαρχει και στο fdroid παντως
    https://f-droid.org/en/packages/fm.a2d.sf/
    ديميتريس

  4. #7744
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.181
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομιζω εινια αυτη
    https://forum.xda-developers.com/t/s...hread.1059296/

    - - - Updated - - -

    Βρηκα και αυτο το fork της, αλλα επειδη ειναι μονο για qualcomm cpus, δεν γινεται να το δοκιμασω στον exynos του a40.
    https://github.com/vladislav805/Spirit3-FM

    Η original υπαρχει και στο fdroid παντως
    https://f-droid.org/en/packages/fm.a2d.sf/
    Ο Χατζηνικολάου την έφτιαξε? Lol
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  5. #7745
    Εγγραφή
    23-11-2006
    Περιοχή
    Κατερίνη
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.233
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Vodafone H300s
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κραζεις;
    Θαυμάζεις.

    Εντάξει καταρχήν όλες οι εταιρίες έχουν θέματα, και ότι κάποιος έγραψε ότι υπάρχουν κάπου αρνητικά σχόλια για κάποια εταιρεία έχει τόση αξία όσο έχει να λέμε ότι υπάρχει νερό στη θάλασσα.

    Δεύτερον δεν είναι τυχαίο ότι έχει γίνει ηω oneplus σημείο αναφοράς εδώ και χρόνια για το software αλλά και για το hardware. Και επειδή πήγε τόσο καλά, πλέον πουλάει κινητά κινητά στο 1000ρικο.

    Τώρα κάτι σχόλια εδώ στο φόρουμ είναι κυρίως προσωπικές λοξες, όχι bugs. Bug είναι αυτό με την πράσινη γραμμή που φυσικά λύθηκε.
    Άλλο χοντρό δεν υπάρχει. Αστείο να μιλάμε για θέμα μπαταρίας, όταν κρατάει όλη μέρα με την 13.1 και στην τελική όλα τα Android κινητά υποφέρουν το ίδιο, αλλά οκ κάποιοι δεν το καταλαβαίνουν.

    Μακάρι να υπήρχαν και άλλες εταιρείες με τόσα updates, τέτοια κάμερα, τόσο γρήγορο λογισμικό, δυνατή κοινότητά και φοβερό σέρβις.
    Κράζουν όσοι δε γνωρίζουν, αλλά παράλληλα δεν έχουν να προτείνουν και καλύτερη εταιρεία.
    Μη μου πείτε Samsung μόνο.



    Μια χάρα είναι η Samsung. 275 ευρώ πήρα πριν 1μιση χρόνο το A52s. Εξαιρετική κάμερα για τα λεφτά του, ωραίο το λειτουργικό, χωρίς προβλήματα, μπαταρία που βγάζει άνετα την ημέρα με ανοιχτό bt, gps κλπ, κανένα πείραγμα εννοείται σε λειτουργικό, ρομ κλπ (δεν έχω καμία διάθεση να αλλάζω ρομ, θέλω να βγάλω από το κουτί και να δουλεύουν όλα κανονικά), volte - vowifi out-of-the-box, θα πάρει android 14 και ακόμη έναν χρόνο security updates μετά. Κουμπί χοντρή. Και αυτό είναι που θέλει η μεγάλη πλειοψηφία από μια συσκευή. Η Samsung έβαλε μυαλό, έστρωσε το software και τις αναβαθμίσεις της και αυτό είναι το πιο βασικό.
    Κινητό: Samsung Galaxy A52s



    Νίκος Χανδόλιας

  6. #7746
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikosmelt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια χάρα είναι η Samsung. 275 ευρώ πήρα πριν 1μιση χρόνο το A52s. Εξαιρετική κάμερα για τα λεφτά του, ωραίο το λειτουργικό, χωρίς προβλήματα, μπαταρία που βγάζει άνετα την ημέρα με ανοιχτό bt, gps κλπ, κανένα πείραγμα εννοείται σε λειτουργικό, ρομ κλπ (δεν έχω καμία διάθεση να αλλάζω ρομ, θέλω να βγάλω από το κουτί και να δουλεύουν όλα κανονικά), volte - vowifi out-of-the-box, θα πάρει android 14 και ακόμη έναν χρόνο security updates μετά. Κουμπί χοντρή. Και αυτό είναι που θέλει η μεγάλη πλειοψηφία από μια συσκευή. Η Samsung έβαλε μυαλό, έστρωσε το software και τις αναβαθμίσεις της και αυτό είναι το πιο βασικό.
    Για μένα το α52 για τα λεφτά του είναι απαράδεκτο με εξαίρεση την κάμερα. Αλλά θα συμφωνήσω στα υπόλοιπα όμως και οι μόνες ενστάσεις στα ακριβά μοντέλα είναι το μέγεθος της μπαταρίας και οι curved display οθόνες. Κυρίως λόγω μπαταρίας θεωρώ τις συσκευές τους τιμωρία, ειδικά σε ταξίδι.

  7. #7747
    Εγγραφή
    23-11-2006
    Περιοχή
    Κατερίνη
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.233
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Vodafone H300s
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για μένα το α52 για τα λεφτά του είναι απαράδεκτο με εξαίρεση την κάμερα. Αλλά θα συμφωνήσω στα υπόλοιπα όμως και οι μόνες ενστάσεις στα ακριβά μοντέλα είναι το μέγεθος της μπαταρίας και οι curved display οθόνες. Κυρίως λόγω μπαταρίας θεωρώ τις συσκευές τους τιμωρία, ειδικά σε ταξίδι.

    Δεκτό αυτό, καθώς ο καθένας γράφει πάντα βάσει εμπειρίας. Ξέρω και εγώ κόσμο που θεωρεί τη μπαταρία πχ, όπως είπες, deal breaker, κάτι που δεν ισχύει για μένα, οπότε σίγουρα ο καθένας κρίνει με διαφορετικό τρόπο και κριτήρια. Απλώς βλέπω γενικά εδώ συχνά έναν μεγάλο οπαδισμό, σε σχέση με εταιρίες. Εγώ είχα samsung, πριν sony, ακόμη πιο πριν xiaomi, motorola κλπ, δεν μπορώ να καταλάβω και ειδικά σε θέματα τεχνολογίας τόσο οπαδισμό.
    Κινητό: Samsung Galaxy A52s



    Νίκος Χανδόλιας

  8. #7748
    Εγγραφή
    09-06-2007
    Περιοχή
    ΠΕΛΛΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    12.684
    Downloads
    15
    Uploads
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE VDSL2
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Router
    H1600
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikosmelt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια χάρα είναι η Samsung. 275 ευρώ πήρα πριν 1μιση χρόνο το A52s. Εξαιρετική κάμερα για τα λεφτά του, ωραίο το λειτουργικό, χωρίς προβλήματα, μπαταρία που βγάζει άνετα την ημέρα με ανοιχτό bt, gps κλπ, κανένα πείραγμα εννοείται σε λειτουργικό, ρομ κλπ (δεν έχω καμία διάθεση να αλλάζω ρομ, θέλω να βγάλω από το κουτί και να δουλεύουν όλα κανονικά), volte - vowifi out-of-the-box, θα πάρει android 14 και ακόμη έναν χρόνο security updates μετά. Κουμπί χοντρή. Και αυτό είναι που θέλει η μεγάλη πλειοψηφία από μια συσκευή. Η Samsung έβαλε μυαλό, έστρωσε το software και τις αναβαθμίσεις της και αυτό είναι το πιο βασικό.
    Δουλεύουν όλα out of the box με σοφές επιλογές σε custom ROM.
    Κουμπί χοντρή.
    Ο περισσότερος κόσμος δεν θέλει να ασχολείται με ROM.
    Δεκτό. Εδώ απλά παραθέτουμε σαν τεχνολογικό φόρουμ μια γνώμη.
    Xiaomi Mi 10 (OLED, 5G (865+), 4780mAh, OIS, δυνατό audio) Βγήκε Φεβρουάριο του 2020. Κοντεύει σε 5 μήνες τα 4 χρόνια.
    Τελευταία official update MIUI 14, Android 13. Ξεκίνησε με Android 10.

    Σε custom ROM θα πάρει και Android 14.
    Το δικαίωμά σου να μιλάς δεν περιλαμβάνει την υποχρέωσή μου να σε πάρω στα σοβαρά.

  9. #7749
    Εγγραφή
    23-11-2006
    Περιοχή
    Κατερίνη
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.233
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Vodafone H300s
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manosdoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δουλεύουν όλα out of the box με σοφές επιλογές σε custom ROM.
    Κουμπί χοντρή.
    Ο περισσότερος κόσμος δεν θέλει να ασχολείται με ROM.
    Δεκτό. Εδώ απλά παραθέτουμε σαν τεχνολογικό φόρουμ μια γνώμη.
    Xiaomi Mi 10 (OLED, 5G (865+), 4780mAh, OIS, δυνατό audio) Βγήκε Φεβρουάριο του 2020. Κοντεύει σε 5 μήνες τα 4 χρόνια.
    Τελευταία official update MIUI 14, Android 13. Ξεκίνησε με Android 10.

    Σε custom ROM θα πάρει και Android 14.



    Κουμπί χοντρή δύσκολο να είναι, καθώς το φλασάρισμα μιας ρομ απαιτεί έξτρα ενέργειες και γνώσεις, κάτι που εκφεύγει της έννοιας της άμεσης ευκολίας. Μια custom rom επίσης σημαίνει ότι αναπτύσσεται από χομπίστες developers, κατά κύριο λόγο και, για εμένα προσωπικά, δεν παρέχει τα ίδια εχέγγυα με μια επίσημη rom μιας εταιρίας, κατά την ταπεινή μου άποψη πάντα.
    Κινητό: Samsung Galaxy A52s



    Νίκος Χανδόλιας

  10. #7750
    Εγγραφή
    09-06-2007
    Περιοχή
    ΠΕΛΛΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    12.684
    Downloads
    15
    Uploads
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE VDSL2
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Router
    H1600
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikosmelt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κουμπί χοντρή δύσκολο να είναι, καθώς το φλασάρισμα μιας ρομ απαιτεί έξτρα ενέργειες και γνώσεις, κάτι που εκφεύγει της έννοιας της άμεσης ευκολίας. Μια custom rom επίσης σημαίνει ότι αναπτύσσεται από χομπίστες developers, κατά κύριο λόγο και, για εμένα προσωπικά, δεν παρέχει τα ίδια εχέγγυα με μια επίσημη rom μιας εταιρίας, κατά την ταπεινή μου άποψη πάντα.
    Ισχύει, αλλά επειδή μιλάμε σε τεχνολογικό φόρουμ είναι πολύ πιο εύκολο από την εγκατάσταση των Windows. Και τα 2 απαιτούν γνώσεις. Ούτε το 0.00001% δεν ασχολείται.
    Το δικαίωμά σου να μιλάς δεν περιλαμβάνει την υποχρέωσή μου να σε πάρω στα σοβαρά.

  11. #7751
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.718
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manosdoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ισχύει, αλλά επειδή μιλάμε σε τεχνολογικό φόρουμ είναι πολύ πιο εύκολο από την εγκατάσταση των Windows. Και τα 2 απαιτούν γνώσεις. Ούτε το 0.00001% δεν ασχολείται.
    Γι αυτό στους γονείς βάζουμε linux
    Εδώ είναι τα mail, εκει ο firefox, πιό πέρα ο εγγονός ..
    Δεν απαιτεί γνώσεις, τελειώσαμε ..
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  12. #7752
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.181
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manosdoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ισχύει, αλλά επειδή μιλάμε σε τεχνολογικό φόρουμ είναι πολύ πιο εύκολο από την εγκατάσταση των Windows. Και τα 2 απαιτούν γνώσεις. Ούτε το 0.00001% δεν ασχολείται.
    Εγώ παίζω με μαμά απλά root και όλα τα έξτρα που συνεπάγεται αυτό στο A52s μου. Όταν η Samsung σταματήσει να βγάζει ROM θα γυρίσω σε LineageOS οπότε μιλάμε για μίνιμουμ 7 χρόνια+ εκτός αν πάθει κάτι το τηλέφωνο (έχω το 8/256 οπότε θα αντέξει από RAM)
    Στο ενδιάμεσο το μόνο που μου λείπει από τα μεγάλα μοντέλα είναι το ότι δεν βγάζει έξοδο με HDMI που το έχει κόψει η Samsung ανάθεμα γιατί.
    Ασύρματη φόρτιση έβαλα μόνος μου , μάλιστα έβαλα και δαχτυλίδι πίσω και πήρα Spigen Mag φορτιστή αυτοκινήτου οπότε το ακουμπάς στο φορτιστή στο αυτοκίνητο, κολλάει και φορτίζει ασύρματα μια χαρά.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  13. #7753
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.718
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ παίζω με μαμά απλά root και όλα τα έξτρα που συνεπάγεται αυτό στο A52s μου. Όταν η Samsung σταματήσει να βγάζει ROM θα γυρίσω σε LineageOS οπότε μιλάμε για μίνιμουμ 7 χρόνια+ εκτός αν πάθει κάτι το τηλέφωνο (έχω το 8/256 οπότε θα αντέξει από RAM)
    Στο ενδιάμεσο το μόνο που μου λείπει από τα μεγάλα μοντέλα είναι το ότι δεν βγάζει έξοδο με HDMI που το έχει κόψει η Samsung ανάθεμα γιατί.
    Ασύρματη φόρτιση έβαλα μόνος μου , μάλιστα έβαλα και δαχτυλίδι πίσω και πήρα Spigen Mag φορτιστή αυτοκινήτου οπότε το ακουμπάς στο φορτιστή στο αυτοκίνητο, κολλάει και φορτίζει ασύρματα μια χαρά.
    Στα 7 χρόνια έχω αλλάξει 2 με 3 κινητά.
    Βαριέμαι να βλέπω το ίδιο
    Δεν τα σκαλίζω
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  14. #7754
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.181
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στα 7 χρόνια έχω αλλάξει 2 με 3 κινητά.
    Βαριέμαι να βλέπω το ίδιο
    Δεν τα σκαλίζω
    Ότι κινητό και να πάρω, μαύρο θα είναι το σκιν... οργανωμένα τα πάντα σε φακελάκια και τέλος.... το παν είναι η λειτουργία του να είναι γρήγορη κλπ.. αν αλλάζω κινητό και μου αλλάζουν όλα ζήτω που κάηκα... δεν μπορώ να καίω φαιά ουσία κάθε λίγο και λιγάκι.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  15. #7755
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.718
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ότι κινητό και να πάρω, μαύρο θα είναι το σκιν... οργανωμένα τα πάντα σε φακελάκια και τέλος.... το παν είναι η λειτουργία του να είναι γρήγορη κλπ.. αν αλλάζω κινητό και μου αλλάζουν όλα ζήτω που κάηκα... δεν μπορώ να καίω φαιά ουσία κάθε λίγο και λιγάκι.
    Μπα
    xiaomi
    Εύκολα από το ένα στο άλλο
    Από 150 έως 250 €
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

Σελ. 517 από 602 ΠρώτηΠρώτη ... 497507512515516517518519522527537 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Αεροπορικές εταιρίες, αεροδρόμια και αεροπορικά ταξίδια: γενική συζήτηση
    Από lewton στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 9748
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-04-24, 16:44
  2. Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-12-16, 13:58
  3. Bash on Ubuntu on Windows - γενική συζήτηση
    Από tsigarid στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-08-16, 11:28
  4. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-05-16, 22:05
  5. Μηνύματα: 71
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-04-16, 00:55

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας