Σελ. 103 από 600 ΠρώτηΠρώτη ... 839398101102103104105108113123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.531-1.545 από 8986
  1. #1531
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.625
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην 7 ηταν πιο "σιδερωμενο" για να δενει καλυτερα με το material design του λειτουργικου.

    Βρηκα τι ειναι τα quick tiles. Στην ουσια ειναι μικροεφαρμογες που μπορουν να καρφιτσωθουν στο drawer. Δεν με βολευει κατι τετοιο. Στο drawer εχω τις 6 (9 οταν ειναι εντελως ανοιχτο) συντομευσεις που χρησιμοποιω και τερμα.
    Τελος, το power controls δεν ειχε μονο switches τυπου on ή off πχ για το wifi ή για τα data, ειχε και το σουπερ βολικο switch που αλλαζε τη φωτεινοτητα της οθονης (χαμηλο, μεσαιο, υψηλο, αυτοματο). Εχω τη φωτεινοτητα στο χαμηλο παντα και την αλλαζω μονο οταν δεν βλεπω κατι πχ στο εντονο ηλιακο φως και παντα με 2-3 αγγιγματα το πολυ, ακομα και στα τυφλα. Βεβαια, το χαμηλο στο android 7 ηταν στο 1/3 του slider και το μεσαιο στο 1/2 αλλα οκ.
    Για να αλλαξω τωρα τη φωτεινοτητα πρεπει να τραβηξω το drawer εντελως κατω, να βρω που ειναι το slider και να το μετακινησω σε μια αλλη θεση, μιας και πλεον δεν υπαρχουν τα "presets" για χαμηλο και μεσαιο που θα πανε τον slider εκει που θελω. Τερμα αναπηρια!
    Και μιλαμε για feature που υπαρχει ακομα και στα σαπια wm 10!
    Εγώ πάλι πιστεύω πως όπως βολεύεται ο καθένας. Εγώ είχα σχεδόν ξεχάσει ότι κάποτε χρησιμοποιούσα widget κι όχι τα quick tiles.

    Κάποιο 3rd party widget δεν υπάρχει να κάνεις τη δουλειά σου;

  2. #1532
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.459
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Βρηκα ενα που ειναι τζαμπα αλλα εχει αθλιο ui. Βρηκα και ενα αλλο που ειναι επι πληρωμη.
    Για να μην πω για ενα που δεν ειναι διαθεσιμο στην Ελλαδα...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος jim_p : 17-02-18 στις 20:34.
    ديميتريس

  3. #1533
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.353
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην 7 ηταν πιο "σιδερωμενο" για να δενει καλυτερα με το material design του λειτουργικου.

    Βρηκα τι ειναι τα quick tiles. Στην ουσια ειναι μικροεφαρμογες που μπορουν να καρφιτσωθουν στο drawer. Δεν με βολευει κατι τετοιο. Στο drawer εχω τις 6 (9 οταν ειναι εντελως ανοιχτο) συντομευσεις που χρησιμοποιω και τερμα.
    Τελος, το power controls δεν ειχε μονο switches τυπου on ή off πχ για το wifi ή για τα data, ειχε και το σουπερ βολικο switch που αλλαζε τη φωτεινοτητα της οθονης (χαμηλο, μεσαιο, υψηλο, αυτοματο). Εχω τη φωτεινοτητα στο χαμηλο παντα και την αλλαζω μονο οταν δεν βλεπω κατι πχ στο εντονο ηλιακο φως και παντα με 2-3 αγγιγματα το πολυ, ακομα και στα τυφλα. Βεβαια, το χαμηλο στο android 7 ηταν στο 1/3 του slider και το μεσαιο στο 1/2 αλλα οκ.
    Για να αλλαξω τωρα τη φωτεινοτητα πρεπει να τραβηξω το drawer εντελως κατω, να βρω που ειναι το slider και να το μετακινησω σε μια αλλη θεση, μιας και πλεον δεν υπαρχουν τα "presets" για χαμηλο και μεσαιο που θα πανε τον slider εκει που θελω. Τερμα αναπηρια!
    Και μιλαμε για feature που υπαρχει ακομα και στα σαπια wm 10!
    Δεν βλέπω όλα αυτά τα προβλήματα που λες.
    Και πριν έπρεπε να τραβηξεις κατω το notification bar και τώρα το ίδιο.
    Και ποια η διαφορά να πατήσεις 2-3 φορές πάνω σε ένα εικονάκι για να αλλάξει το μεσαίo/χαμηλό με το να πατήσεις πάνω στο slider ;
    Επίσης, στο wifi/data τι σου λείπει ακριβώς;

    Δεν βλέπω βασικά καμία έλλειψη χρήσιμων λειτουργιών.
    Βλέπω απλά έλλειψη συνήθειας από πλευράς σου και ότι δεν έχεις ψαχτεί να μάθεις τι γίνεται με το νέο λειτουργικό.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  4. #1534
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.459
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Να στο πω πιο αναλυτικα και με εικονα για να καταλαβεις τι εννοω και γιατι δεν ειναι καθολου ιδιο με πριν. Η εικονα ειναι απο το παλιο κινητο και το ιδιο ακριβως στησιμο ειχα μεχρι την 7.

    Εστω οτι εχω το τηλεφωνο κλειδωμενο, με τη φωτεινοτητα στο χαμηλο και σε περιβαλλον που δεν βολευει να ειναι τοσο χαμηλα και το ανοιγω για να δω ή να κανω κατι, πχ μια κληση. Δηλαδη μια κατασταση που μου συμβαινει αρκετες φορες μεσα στη μερα και ειδικα το πρωι.

    - Πριν = οταν υπηρχε το widget: Ξεκλειδωνω με swipe, στα "τυφλα" παταω το κουμπι της φωτεινοτητας πανω αριστερα που ξερω οτι στο widget, η φωτεινοτητα παει στο μεσαιο και κανω τη δουλεια μου. Πιο απλο απο αυτο δεν γινεται. Δεν τραβαγα κανενα slider τοτε οπως βλεπεις.
    - Μετα = τωρα που δεν υπαρχει το widget: Ξεκλειδωνω με swipe, στα τυφλα κατεβαζω το drawer, ξανα στα τυφλα το ξανακατεβαζω γιατι πρεπει να ανοιξει εντελως ωστε να βγαλει το slider για τη φωτεινοτητα, και τελςο, ακομα στα τυφλα να βρω το slider πανω αρισταρα να το συρω δεξια για να φωτιστει! Ή εστω να πατησω καπου στην μπαρα του για να παει ο slider με την μια εκει.

    Επισης το widget βολευε και σαν visual indicator για να δω τι εχω ανοιχτο (wifi, data, location κλπ) χωρις να τραβαω το drawer καθε τρεις και λιγο, ακριβως οπως τα led στο πληκτρολογιο για το caps lock κλπ. Για την ακριβεια, επειδη δεν ειχα χτες αυτη τη δυνατοτητα, ξεχασα το data ανοιχτο για καμια ωρα χωρις να το χρησιμοποιω...
    Και χωρις widget πλεον δεν υπαρχει και το χαμηλο/μεσαιο/υψηλο (το αυτοματο υπαρχει στις ρυθμισεις γιαυτο το δεν το βαζω εδω) για τη φωτεινοτητα. Υπαρχει μονο ο slider και τερμα! Και ναι, εχω τη φωτεινοτητα στο χαμηλοτερο επιπεδο που μπορω να δω με ανεση οτι δειχνει (στο nokia με βολευει στο 1/5-1/6 του slider, στο παλιο huawei ηταν στο 0) και κλεινω τα παντα (nfc, wifi, data, location κλπ) οταν δεν τα χρησιμοποιω.
    Επιπλεον, μιλαμε για στοκ android οπως ειναι του mi a1, αρα δεν μιλαμε για κατι που αφαιρεθηκε απο την samsung/lg/xiaomi/whatever για το εκαστοτε skin της. Μιλαμε για κατι που αφαιρεθηκε απο upstream.

    Αυτο ολο λοιπον, για μενα, μπορει να περιγραφει με μια λεξη μονο: αναπηρια. Για αλλες ενοχλησεις θα ρωτησω αλλη στιγμη.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Screenshot_2018-02-18-09-47-27.png  

    ديميتريس

  5. #1535
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.755
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην 7 ηταν πιο "σιδερωμενο" για να δενει καλυτερα με το material design του λειτουργικου.

    Βρηκα τι ειναι τα quick tiles. Στην ουσια ειναι μικροεφαρμογες που μπορουν να καρφιτσωθουν στο drawer. Δεν με βολευει κατι τετοιο. Στο drawer εχω τις 6 (9 οταν ειναι εντελως ανοιχτο) συντομευσεις που χρησιμοποιω και τερμα.
    Τελος, το power controls δεν ειχε μονο switches τυπου on ή off πχ για το wifi ή για τα data, ειχε και το σουπερ βολικο switch που αλλαζε τη φωτεινοτητα της οθονης (χαμηλο, μεσαιο, υψηλο, αυτοματο). Εχω τη φωτεινοτητα στο χαμηλο παντα και την αλλαζω μονο οταν δεν βλεπω κατι πχ στο εντονο ηλιακο φως και παντα με 2-3 αγγιγματα το πολυ, ακομα και στα τυφλα. Βεβαια, το χαμηλο στο android 7 ηταν στο 1/3 του slider και το μεσαιο στο 1/2 αλλα οκ.
    Για να αλλαξω τωρα τη φωτεινοτητα πρεπει να τραβηξω το drawer εντελως κατω, να βρω που ειναι το slider και να το μετακινησω σε μια αλλη θεση, μιας και πλεον δεν υπαρχουν τα "presets" για χαμηλο και μεσαιο που θα πανε τον slider εκει που θελω. Τερμα αναπηρια!
    Και μιλαμε για feature που υπαρχει ακομα και στα σαπια wm 10!
    Δεν εχει auto η φωτερινοτητα?
    E5 2697 v2 @ 3.0GHz on P9X79 Deluxe 24GB
    Spoiler:
    WD15EARS, WD30EFRX, WD30EURS, WD30EZRX, WD40EFRX, WD60EFRX
    Intel Xeon E5-2670 v2 @ 2.9GHz 16GB WD15EARS, 2xWD40EFRX, WD60EFRX, 2xWD100EFΑX
    i5 750 @ 3.36GHz 4GB 2xWD60EFRX, 5xWD80EFZX, 2xWD100EFΑX Sony Vaio VPC-F13Z1E/B

  6. #1536
    Εγγραφή
    10-06-2011
    Περιοχή
    offroad
    Μηνύματα
    2.621
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    800/150
    ISP
    Get Norway
    Router
    OPNsense
    @jim_p μεγάλωσες :P
    Εγώ δεν θυμάμαι καν το widget που λες, ίσως αμυδρά. Βάζεις auto και δουλεύει σωστά, το swipe down για τα tiles είναι πιο βολικό από όλα τα widget

  7. #1537
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.459
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παραθετω εικονες που δειχνει το που εχω τη φωτεινοτητα συνηθως, δηλαδη ακομα πιο κατω και απο το "χαμηλο", και που την βαζει το auto , δηλαδη ενα κλικ πιο κατω απο τη μεση. Δεν με βολευει εκει που την βαζει το auto, με κουραζει.
    Και να δωσω τα ευσημα στο παλιο μου lumia που στο auto ειχε τη φωτεινοτητα λιγο πιο πανω απο το χαμηλο σε φωτισμο δωματιου, στο μεσαιο και λιγο πιο πανω στο ηλιακο φως και πιο κατω και απο το χαμηλο οταν ηταν στο σκοταδι. 10/10.

    Το οτι το widget δεν ηταν βαλμενο στον εκαστοτε launcher απο default τα τελευταια χρονια, οποτε γιαυτο δεν το εχετε δει, δεν σημαινει και οτι δεν υπηρχε σαν επιλογη. Και παλιοτερα τα switches υπηρχανε στο drawer, αλλα παραμεινανε εκει. Και τα quick tiles (σαν api) ειναι για να επιτρεπουν στην ταδε εφαρμογη να εχει το δικο της μαραφετι στο drawer και μονο στο drawer, που για μενα δεν ειναι και τοσο σημαντικο σαν feature.

    Μιας και αναφερθηκα στα quick tiles, εβαλα το files go για file manager και μου εβγαλε ενα ακομα διαθεσιμο quick tile στο drawer που το παταω και δεν κανει τιποτα. Τι υποτιθεται οτι πρεπει να κανει?
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Screenshot_20180218-132645.png  

    Screenshot_20180218-132721.png  

    ديميتريس

  8. #1538
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.353
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Εξακολουθείς να μιλάς για widget,launcher κλπ.
    Εφόσον μιλάμε για τα Quick tiles αναφερόμαστε σε λειτουργία του συστήματος. Όχι σε έξτρα δυνατότητες από εγκατάσταση επιπλέων εφαρμογών.

    Τώρα άμα θες να σκαλισεις πολύ το Notification/navigation bar και τα Quick tiles,.θες Xposed και Gravitybox.
    Όλα τα άλλα είναι ημίμετρα.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  9. #1539
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.459
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Καταρχην, το συγκεκριμενο widget ειναι του ιδου του android, οχι καποιου skin της lg/samsung/κλπ. Δεν ειναι εξτρα, απλα δεν ειναι βαλμενο απο default. ΔΕΝ ειναι επιπλεον εφαρμογη, αν ηταν θα την ηξερα, θα την ειχα βαλει και δεν θα εκανα καν τοσα μηνυματα να εξηγησω αυτα που θελω. Το οτι υπαρχουν 2-3 εφαρμογες που κανουν το ιδιο πραγμα αλλα εχουν καποιο θεμα και δεν μπορω να τις βαλω δεν εχει να κανει με το παραπανω, που ειναι κατι που κοπηκε στην 8.-

    Επισης
    - widget = κατι που μπορει να μπει πανω στον launcher, οποιος και αν ειναι αυτος, και υπαρχει απο πολυ παλια, σιγουρα απο την εκδοση 2.x
    - quick tile = κατι που μπορει να μπει μεσα στο drawer και υπαρχει μονο την 7 και μετα επειδη απο την 7 και μετα υπαρχει το αναλογο api.
    Συμφωνεις στο διαχωρισμο αυτο? Γιατι εγω αυτο καταλαβαινω οτι ειναι το καθενα.

    Στο notification bar δεν αναφερθηκα καν. Μου αρεσει οπως ειναι, αν και εχω ανοιξει απο την 7 το system ui tuner ωστε αν χρειαστει, να μπορω να το πειραξω οσο μου επιτρεπει. Χωρις root, exposed κλπ, απο feature που επισης ειναι built in στο android απο την 6 ή την 7.
    ديميتريس

  10. #1540
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.755
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παραθετω εικονες που δειχνει το που εχω τη φωτεινοτητα συνηθως, δηλαδη ακομα πιο κατω και απο το "χαμηλο", και που την βαζει το auto , δηλαδη ενα κλικ πιο κατω απο τη μεση. Δεν με βολευει εκει που την βαζει το auto, με κουραζει.
    Εγω ρυθμισει το auto στην ενταση που θελω και παιζει σωστα
    E5 2697 v2 @ 3.0GHz on P9X79 Deluxe 24GB
    Spoiler:
    WD15EARS, WD30EFRX, WD30EURS, WD30EZRX, WD40EFRX, WD60EFRX
    Intel Xeon E5-2670 v2 @ 2.9GHz 16GB WD15EARS, 2xWD40EFRX, WD60EFRX, 2xWD100EFΑX
    i5 750 @ 3.36GHz 4GB 2xWD60EFRX, 5xWD80EFZX, 2xWD100EFΑX Sony Vaio VPC-F13Z1E/B

  11. #1541
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.459
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Το "σωστα" ειναι σχετικο. Και εδω σωστα δουλευει, αν βγω στον ηλιο πχ θα αυξησει τη φωτεινοτητα. Το θεμα ειναι οτι ακομα και στο ελαχιστο φως, το auto του android ειναι πολυ φωτεινο για μενα. Και αυτο το ειχε και στο παλιο κινητο (huawei/4.3) και στο καινουριο (nokia/8.0).

    Ασχετο. Πως στην ευχη φευγουν οι "προτασεις" απο τις ρυθμισεις? Εκεινα τα μικρα που εχει πανω πανω και σου λενε "θελετε να ενεργοποιησετε το ξεκλειδωμα με δαχτυλικο αποτυπωμα?" κλπ. Στην 7 ειχανε ενα Χ νομιζω που το πατησα και δεν με ξανασπαμμαρε το λειτουργικο.

    ---edit
    Εκλεισα φωτα, οθονες pc, πατζουρια κλπ για να κανω σκοταδι και το auto παει τη φωτεινοτητα εκει που την εχω στο slider στην εικονα παραπανω, γυρω στο 1/5 με 1/6. Το θεμα ειναι πως στο σκοταδι ακομα και αυτο ειναι πολυ για μενα. Στο σκοταδι μπορω να δω κανονικοτατα ακομα και με τον slider στο 0 (τερμα αριστερα).
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος jim_p : 18-02-18 στις 16:14.
    ديميتريس

  12. #1542
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.691
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Γυαλιά ηλίου ?

    Εχω δεί κάτι ζωγράφους που και το βράδυ φοράνε κατάμαυρα γυαλιά ηλίου
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  13. #1543
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.353
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γυαλιά ηλίου ?

    Εχω δεί κάτι ζωγράφους που και το βράδυ φοράνε κατάμαυρα γυαλιά ηλίου
    Ναι αυτοί που παίρνουν κάτι καραμελακια και μετα λένε ότι βλέπουν κύκλους!
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  14. #1544
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.459
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Το εχω κανει μια φορα για τρολλαρισμα σε ενα φιλο μου που εχει την φωτεινοτητα στο δικο του κινητο στο θεο και με λιγο ανοιχτοχρωμο wallpaper, σαν αυτα που εχουν τα samsung στοκ.
    Μια αλλη φορα, νυχτα, ο ιδιος φιλος οδηγει στην εθνικη, εχει το κινητο στην κονσολα του αυτοκινητου, εχει βαλει το here maps να του λεει το δρομο, εχοντας την φωτεινοτητα παλι στο τερμα. Αν αυτο δεν τον ενοχλει, τι να πω. Εγω σιγουρα θα ειχα κοπανησει καμια νταλικα :P


    Long story short, κατεβασα το apk του power toggles μιας και ειναι αυτο που το store δεν δινει για τη χωρα μας και το εβαλα με το χερι. Καλο γενικα, απλα οταν παταω σε συγκεκριμενα κουμπια, πχ στο data, δεν το ενεργοποιει αλλα ανοιγει το μενου του στις ρυθμισεις για να το ενεργοποιησω με το χερι. Το ιδιο και στο location. Το ιδιο και στο airplane mode. Και οταν ειναι ανοιχτα τα data δεν φωτιζει το σχετικο κουμπακι πανω του. Και οταν παταω το nfc με πεταει σε ενα ασχετο μενου στις ρυθμισεις (στο "δικτυο και διαδικτυο" αντι στο "συνδεδεμενες συσκευες").
    Ισως για ολα αυτα να φταιει το οτι βγηκε τελευταια φορα το 2015 και τα "specs" του λενε μεχρι android 6.

    Το wifi, το bluetooth και το rotation lock δουλευουν κανονικα, οπως και η φωτεινοτητα που στο χαμηλο την βαζει χαμηλοτερα απο το μαμα widget που αποσυρθηκε και που λεμε εδω και 10 μηνυματα.
    ديميتريس

  15. #1545
    Εγγραφή
    14-11-2007
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    10.034
    Downloads
    39
    Uploads
    0
    Σε αρκετές custom roms πάντως, το toggle των quick tiles γίνεται με ένα tap για αυτά που αναφέρεις (wifi/data/location)
    Δεν χρειάζεται καν να κάνεις swipe μέχρι κάτω.

Σελ. 103 από 600 ΠρώτηΠρώτη ... 839398101102103104105108113123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Αεροπορικές εταιρίες, αεροδρόμια και αεροπορικά ταξίδια: γενική συζήτηση
    Από lewton στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 9714
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-04-24, 08:54
  2. Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-12-16, 13:58
  3. Bash on Ubuntu on Windows - γενική συζήτηση
    Από tsigarid στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-08-16, 11:28
  4. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-05-16, 22:05
  5. Μηνύματα: 71
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-04-16, 00:55

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας