Σελ. 219 από 599 ΠρώτηΠρώτη ... 199209214217218219220221224229239 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.271-3.285 από 8974
  1. #3271
    Εγγραφή
    06-03-2011
    Μηνύματα
    1.317
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    28683/2495
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Ότι δεν έχεις Data μόνο voice

  2. #3272
    Εγγραφή
    08-01-2004
    Περιοχή
    Espoo, FI
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    20.943
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/400
    ISP
    Elisa
    Router
    pfsense
    Εγώ στη δουλειά έχω αποσυνδέσει το κινητό από το wifi και το έχω μόνο στο 4G γιατί έχει χαμηλότερη κατανάλωση μπαταρίας

    (χωρίς app, το έκανα μόνο μία φορά )
    Ανυπόγραφος

  3. #3273
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.755
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από paradox21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν σημαίνει ότι δεν είσαι σε 3ή4G αυτό.
    Ως προς τη φωνη, ναι
    Αλλα internet θα μπει απο wifi
    E5 2697 v2 @ 3.0GHz on P9X79 Deluxe 24GB
    Spoiler:
    WD15EARS, WD30EFRX, WD30EURS, WD30EZRX, WD40EFRX, WD60EFRX
    Intel Xeon E5-2670 v2 @ 2.9GHz 16GB WD15EARS, 2xWD40EFRX, WD60EFRX, 2xWD100EFΑX
    i5 750 @ 3.36GHz 4GB 2xWD60EFRX, 5xWD80EFZX, 2xWD100EFΑX Sony Vaio VPC-F13Z1E/B

  4. #3274
    Εγγραφή
    06-03-2011
    Μηνύματα
    1.317
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    28683/2495
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Ο άνθρωπος θέλει να κόβει το 3G με το που βλέπει το WiFi,Location,NFC κτλπ και να γυρνάει σε 2G,4G,5G.....
    Κλείνοντας τα DATA όπως λέτε δεν γίνεται αυτό που θέλει, αυτό είπα.
    Και δεν με νοιάζει γιατί το θέλει απλά το θέλει.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαι τί σημαίνει ?

    Μπορείς να χρησιμοποιήσεις το 3g/4g ?
    Ολες οι εφαρμογές αποσυνδέονται από την κινητή και χρησιμοποιούν wifi
    Mπορεί κάποιος άλλος να επικοινωνήσει μαζί μου με 4 g ?

    Aν θες να κλείσεις το mobile data, δύο κινήσεις είναι.
    Ενα σύρσιμο και ένα ταπ

    Ασε που μπορείς να του μιλήσεις και να το κάνει μόνο του.

    Βέβαια κάποιοι παράλογα technofreak, ρουτάρουν και κατεβάζουν και εξτρα app
    Τώρα κάνεις σαν αυτούς που σου λένε για το FM και jack

  5. #3275
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.448
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θεωρω οτι η συγκεκριμενη εφαρμογη δεν μπλεκεται με το ρουτερ, απλα κανει clone την mac address του "στοχου" και το ρουτερ μετα σταματαει να στελνει σε αυτον, μιας και βλεπει 2 συσκευες με την ιδια mac. Οι υπολοιπες συσκευες ειχανε δικτυο και ιντερνετ κανονικα.
    Η πρωτη της δοκιμη, πριν 1+ χρονο, εγινε στο σπιτι μου, με το 2i και ενα λαπτοπ και δουλεψε κανονικοτατα, κοβοντας το ιντερνετ απο το λαπτοπ.
    Α ωραίο αυτό. Δεν γνώριζα ότι υπάρχει τέτοιος τρόπος να μπλοκάρεις το ιντερνετ. Δεν με ενδιαφέρει να το εφαρμόσω βέβαια κάπου αυτό, το τρολάρισμα μου σε wifi δίκτυα το εξάντλησα κάποτε με το να μπαίνω στα settings από router με default pass και να τα κάνω άνω κάτω
    Πλέον δεν μου κάνει αίσθηση να πειράζω noobs

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    @Gentoo δεν προσπαθησα να σου πω να μην κάνεις ρουτ. Κάποια πράγματα θέλουν ακόμα αλλιως δεν θα υπήρχε το ρουτ. Όμως ουσιαστικά με τον @nnn σου λέμε το ίδιο πράγμα, ότι δηλαδή το stack έχει ωριμάσει και χρειάζεται πολύ λιγότερο. Και άρα για πολλούς (όχι όλους) έχει χάσει την μαγεία του.
    Θεωρώ ότι δεν υπάρχει λόγος να πείσει κανείς κανέναν για το αν θα πρέπει να χρησιμοποιήσει root ή όχι. Είναι καθαρά θέμα προτίμησης.
    Εγώ το μόνο που λέω είναι πως το root, έχει λόγο ύπαρξης, όσο πιο ανοιχτό κι αν κάνει το android η google, όσο θα υπάρχουν περιόρισμοι στην διαχείριση της συσκευής, τόσο θα συνεχίζει να υφίσταται το root.
    Αναγκαίο κακό το κλείδωμα πτυχών του λειτουργικού για τους αρχάριους χρήστες, επιτακτική όμως και η ανάγκη για εντελώς ξεκλείδωτο σύστημα για τους power users.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια παρατήρηση επίσης αν μου επιτρέπεις. Το σκ που λες ότι χρειάζεται εγώ δεν το πιστεύω εκτός και αν εννοείς 48 ώρες μειον ύπνο. Πιστεύω το υπολογίζεις με την εμπειρία σου και όχι κάποιου που δεν το έχει κάνει ποτέ. Βάλε τις ερωτήσεις σε φόρουμ, βάλε το διάβασμα (υποθετώντας ότι ξέρεις κάτι) ε δεν το πιστεύω γιατί έχει πολλα moving parts. Πέρα του ότι αυτό και μόνο εκεί αποτρεπτικό για πολλούς υπάρχει και το ζήτημα ότι πολλοί αλλά δεν έχουν ένα σκ (εγώ δεν είμαι από αυτούς). Ξανά δεν προσπαθω να σε πείσω αλλά στον χώρο του λογισμικού γίνεται ένα τεράστιο λάθος ειδικά από τους powerusers. Δες το παρακάτω σαν συμβουλή. Δεν αντιλαμβάνονται την σημασία του user experience σε όλες τις πτυχές και γενικά προβάλουν την ευκολία που οι ίδιοι αισθάνονται μετά από χρόνια εμπειρίας στον ευρύτερο χρήστη. Καταλαβαίνω γιατί, αλλά υπάρχει τεράστιο λάθος σε αυτή την λογική με πολλά παραδείγματα. Βέβαια το UX δεν έρχεται τσάμπα και γι'αυτό αυτοί που ξέρουν θέλουν τον έλεγχο για αυτά που εξηγείς εσύ.

    Γενικά με εξαίρεση κάποια προϊόντα, προϊόν που ζητά έξτρα από τον αγοραστή δίνοντας την αίσθηση του μη ολοκληρωμένου δύσκολα επικρατεί στην αγορά. Ο μόνος πλόγος που κράτησε το Android ήταν γιατί ήταν τόσο μη ολοκληρωμένο σε features όσο το iOS και εναλλακτική με στήριξη δεν υπήρχε. Μόλις όμως θέλησε η Google να μεταβάλει την κυριαρχία σε απόλυτο μονοπώλιο, ξεκίνησαν όλα όσα ανέφερα παραπάνω, δυσαρεστωντας τους χρήστες που την ανέδειξαν γιατί απλά υπάρχουν περισσότεροι στους οποίους μπορεί να πουλήσει.
    Κοίτα. Αντιλαμβάνομαι αυτό που λες και καταλαβαίνω την οπτική του πως μου φαίνεται εμένα κάτι που το 'χω εμπεδώσει, σε σχέση με έναν αρχάριο χρήστη. Άλλωστε, συναναστρέφομαι με αρχάριους χρήστες και τους κάνω νια-νια ακόμα και που πρέπει να κλικάρουν κάθε φορά...

    Απλώς το root process είναι βαριά 5-10 βήματα όλο κι όλο. Ακόμα και με trial & error να κάνει παιχνίδι κανείς, θα βγάλει άκρη.
    Αν σκαλώσει στα πρώτα 2 βήματα, οκ, απλά θα το παρατήσει. Αλλά όπως είπα και σε προηγούμενο ποστ, σε έναν αρχάριο το root-άρισμα θα το κάνει κάποιος γνωστός του, πιο έμπειρος συνήθως.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδώ έχουμε αγοράσει το Max 3 για να τα έχουμε όλα ανοιχτά και ο άλλος ψάχνει να κόψει το 3G. Ήμαρτον που λέει και μια ψυχή.

    Πάλι προσωπικά μιλώντας το μόνο που με νοιάζει είναι η αυτονομία και το "καθαρό" Android. Το γράφω πάλι πως δε με νοιάζει ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ για root διότι το Android έχει ωριμάσει απίστευτα. Το κακό είναι πως δε βρίσκω οικονομική συσκευή με Stock Android. Έχω χρόνια να αντιμετωπίσω πρόβλημα με battery drain από το ίδιο το λειτουργικό. Μόνο κάποιες εφαρμογές μου τη σπάνε. Όσο για τα διάφορα cloud που αναφέρετε ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ τα χρησιμοποιώ κάθε μέρα. Έχω τη Google για τα καθημερινά μου θέματα και το Onedrive για συγχρονισμό με το PC μου. Έχω ξεχάσει τι θα πει καλώδιο. Ότι θέλω ανεβαίνει στο αντίστοιχο cloud και μέσω Directory Opus γίνεται backup εκεί που πρέπει. Τα συνομοσιολογικά τα έχω γραμμένα στα παλιά μου τα παπούτσια. Από τη στιγμή που πήρα IP έχω τελειώσει σαν ιδιώτης. Κάποιοι θα έπρεπε να το γνωρίζουν πολύ καλύτερα. Οπότε κάνω την δουλειά μου μια χαρά με τις υπάρχουσες τεχνολογίες και τις home made τσόντες τις τραβάω με μια απλή κάμερα για να μην έχω φόβο υποκλοπής.
    Ποιός μίλησε για καλώδια. Εγώ προσωπικά συγχρονίζω τα αρχεία του κινητού μέσω sftp στο wireless lan μου, και τα στέλνω απευθείας στον server μου, ο οποίος τρέχει gentoo, compiled from source τα πάντα Ούτε clouds, ούτε τρίτοι ενδιάμεσοι, ούτε τίποτα.

    Την ip μου τη βλέπει μόνο ο vpn provider μου, και επίσης δεν έχει πολύ σημασία αυτό που λες για την ip γιατί είναι άλλο πράγμα να καταγράφει κάποιος το τι κάνεις στο νετ, κι άλλο να έχει πρόσβαση στα αρχεία σου τα τοπικά. Μη τα μπερδεύουμε.

    Κι εδώ και πάλι θα πω αυτό που είπα παραπάνω. Ο καθένας είναι ελεύθερος να χρησιμοποιήσει ότι θέλει. Cloud syncing, root ή όχι, gapps ή microg, ad blockers ή να βλέπει διαρκώς ads για να κερδίζει χρήματα κάποιος γνωστός του κλπ, για όλους έχει ο μπαξές.

    Αλλά θεωρώ πως είναι άδικο να κράζουμε το root και να αγιοποιούμε τα clouds γιατί προσωπικά, τα clouds δεν τα γουστάρω καθόλου και τα θεωρώ περισσότερο επίφοβα.
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  6. #3276
    Εγγραφή
    15-03-2007
    Περιοχή
    Μαρκόπουλο Μεσογαίας
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    9.105
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49000/4998
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ
    Router
    I don't remember
    SNR / Attn
    (dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδώ έχουμε αγοράσει το Max 3 για να τα έχουμε όλα ανοιχτά και ο άλλος ψάχνει να κόψει το 3G. Ήμαρτον που λέει και μια ψυχή.

    Πάλι προσωπικά μιλώντας το μόνο που με νοιάζει είναι η αυτονομία και το "καθαρό" Android. Το γράφω πάλι πως δε με νοιάζει ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ για root διότι το Android έχει ωριμάσει απίστευτα. Το κακό είναι πως δε βρίσκω οικονομική συσκευή με Stock Android. Έχω χρόνια να αντιμετωπίσω πρόβλημα με battery drain από το ίδιο το λειτουργικό. Μόνο κάποιες εφαρμογές μου τη σπάνε. Όσο για τα διάφορα cloud που αναφέρετε ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ τα χρησιμοποιώ κάθε μέρα. Έχω τη Google για τα καθημερινά μου θέματα και το Onedrive για συγχρονισμό με το PC μου. Έχω ξεχάσει τι θα πει καλώδιο. Ότι θέλω ανεβαίνει στο αντίστοιχο cloud και μέσω Directory Opus γίνεται backup εκεί που πρέπει. Τα συνομοσιολογικά τα έχω γραμμένα στα παλιά μου τα παπούτσια. Από τη στιγμή που πήρα IP έχω τελειώσει σαν ιδιώτης. Κάποιοι θα έπρεπε να το γνωρίζουν πολύ καλύτερα. Οπότε κάνω την δουλειά μου μια χαρά με τις υπάρχουσες τεχνολογίες και τις home made τσόντες τις τραβάω με μια απλή κάμερα για να μην έχω φόβο υποκλοπής.
    Όταν λέμε οικονομική...;

    Την έχω καταβρεί με ένα Nokia 5.1 Plus σαν backup συσκευή, και έχει Stock Android, αλλά με μόνο 32GB ROM και σχετικά αδύναμο HW μπορεί να μη σου κάνει.
    Ούτε σε όλους έχει αφαιρεθεί με βάναυσο-γκεμπελικό χειρουργείο, το μέρος του εγκεφάλου που συμπαθεί τον Επίτιμο.



  7. #3277
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.053
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από A_gamer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν λέμε οικονομική...;

    Την έχω καταβρεί με ένα Nokia 5.1 Plus σαν backup συσκευή, και έχει Stock Android, αλλά με μόνο 32GB ROM και σχετικά αδύναμο HW μπορεί να μη σου κάνει.
    Και η σειρά των mia123 στοκ έχει κατά βάση.

  8. #3278
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από A_gamer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν λέμε οικονομική...;

    Την έχω καταβρεί με ένα Nokia 5.1 Plus σαν backup συσκευή, και έχει Stock Android, αλλά με μόνο 32GB ROM και σχετικά αδύναμο HW μπορεί να μη σου κάνει.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και η σειρά των mia123 στοκ έχει κατά βάση.
    Κατ' αρχάς δεν ψάχνομαι 100% αλλά κοιτάω τις διάφορες προτάσεις. Κρυφό όνειρο είναι ένα OP αλλά δεν δίνω τόσα χρήματα. Τουλάχιστον όταν δούλευα στη Vodafone το έβαζα σε δόσεις και ΟΚ. Αλλά τώρα δε λέει να δώσεις cash 700€. Ύστερα το Max μου έχει 2 χαρακτηριστικά που δεν ενδιαφέρουν τώρα τους κατασκευαστές. Τεράστια οθόνη και μπαταρία. Τα οποία φυσικά είναι εθισμός. Αλλά ας δούμε τι ψάχνω.

    Έχω:
    7" FHD οθόνη χωρίς τίποτα γύρω γύρω. Ούτε Notch, ούτε τρύπες, ούτε κουμπιά.
    8core 6xx series CPU
    4GB RAM - 64GB Storage
    5500mAh battery

    Ψάχνω κάτι πάνω από 6" πάλι FHD
    Επεξεργαστή ίδιο ή καλύτερο
    6/128 διότι με τα σύγχρονα παιχνίδια γεμίζει για πλάκα
    Kαλή μπαταρία. Τώρα πάω χαλαρά 2 μέρες με όλα μέσα και κάποιες φορές μπορεί να πιάσω και τις 3. Κάποια ΣΚ που βαριέμαι έχω 1 μέρα αυτονομία αλλά μπορεί να χτυπήσω και 10 ώρες SOT.
    Και NFC επιτέλους για ανέπαφα.

    Με μια αναζήτηση στο GSM Arena το μόνο που σχεδόν πληρεί τα χαρακτηριστικά που θέλω είναι το Nokia 7.2 που βγαίνει στα 310€ με ΦΠΑ. Αλλά το ρημάδι δίνει 69 ώρες αυτονομία ενώ το δικό μου 115.

    Τα Xiaomi που αναφέρθηκαν δε μου τα έβγαλε διαθέσιμα με τα παραπάνω χαρακτηριστικά. Βέβαια έβαλα σαν έτος κατασκευής το 2019. Επιπλέον νομίζω πως έχουν την εφαρμογή Security όπως και τα άλλα MIUI. Οπότε τρώνε άκυρο και από αυτό.

  9. #3279
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.053
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα Xiaomi που αναφέρθηκαν δε μου τα έβγαλε διαθέσιμα με τα παραπάνω χαρακτηριστικά. Βέβαια έβαλα σαν έτος κατασκευής το 2019. Επιπλέον νομίζω πως έχουν την εφαρμογή Security όπως και τα άλλα MIUI. Οπότε τρώνε άκυρο και από αυτό.
    Δεν το θυμάμαι αυτό γιατί ουσιαστικά υπάρχει ένα feature της miui που μου έλειψε αρχικά και έρχεται μέσω αυτής της εφαρμογής. Ουσιαστικά το outgoing firewall ανά WiFi και data.

    Είχε στο εφαρμογές που εγώ τις είχα αγνοήσει. αλλά δεν θυμάμαι τώρα γιατί άλλαξα από mia1 σε mi9t.

  10. #3280
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν το θυμάμαι αυτό γιατί ουσιαστικά υπάρχει ένα feature της miui που μου έλειψε αρχικά και έρχεται μέσω αυτής της εφαρμογής. Ουσιαστικά το outgoing firewall ανά WiFi και data.

    Είχε στο εφαρμογές που εγώ τις είχα αγνοήσει. αλλά δεν θυμάμαι τώρα γιατί άλλαξα από mia1 σε mi9t.
    Είχε πέσει στα χέρια μου ένα πριν καιρό και το θυμάμαι. Δε θέλω τίποτα τέτοιο στη συσκευή μου. Κάνει την ίδια δουλειά όπως και στα PC το ccleaner. Και νομίζω πως αυτό της Xiaomi είναι από την Tencent που δε την λες και αγία. Θέλω απλά πράγματα. Άλλωστε αν παρατηρήσω κάτι ύποπτο τρώει κατευθείαν σουτ. Εξάλλου μετά από 9 χρόνια χρήστης έχουμε κατασταλάξει στις εφαρμογές που θέλουμε.

  11. #3281
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.053
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είχε πέσει στα χέρια μου ένα πριν καιρό και το θυμάμαι. Δε θέλω τίποτα τέτοιο στη συσκευή μου. Κάνει την ίδια δουλειά όπως και στα PC το ccleaner. Και νομίζω πως αυτό της Xiaomi είναι από την Tencent που δε την λες και αγία. Θέλω απλά πράγματα. Άλλωστε αν παρατηρήσω κάτι ύποπτο τρώει κατευθείαν σουτ. Εξάλλου μετά από 9 χρόνια χρήστης έχουμε κατασταλάξει στις εφαρμογές που θέλουμε.
    Ποια συσκευή ήταν από περιέργεια;

  12. #3282
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Δε θυμάμαι αν ήταν το a1 η το a2.

  13. #3283
    Εγγραφή
    06-03-2011
    Μηνύματα
    1.317
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    28683/2495
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Στα 199 είναι το Motorola one vision με Android one.

  14. #3284
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Καλό και αυτό. Δεν το είχα δει καθώς είχα βάλει όριο τα 6GB μνήμης. Αλλά για να γκρινιάξω έχει τη μισή αυτονομία από το δικό μου. Τι στο καλό; 220€ το πήρα. Δε βρέθηκε κανένας να βγάλει ένα ίδιο με Android One;

    Μια χαρά προτάσεις υπάρχουν αλλά υπάρχει και η γκρίνια μου ως συνήθως.

  15. #3285
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.053
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια χαρά προτάσεις υπάρχουν αλλά υπάρχει και η γκρίνια μου ως συνήθως.
    Απαιτητικός != γκρίνια

Σελ. 219 από 599 ΠρώτηΠρώτη ... 199209214217218219220221224229239 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Αεροπορικές εταιρίες, αεροδρόμια και αεροπορικά ταξίδια: γενική συζήτηση
    Από lewton στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 9710
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-04-24, 10:50
  2. Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-12-16, 13:58
  3. Bash on Ubuntu on Windows - γενική συζήτηση
    Από tsigarid στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-08-16, 11:28
  4. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-05-16, 22:05
  5. Μηνύματα: 71
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-04-16, 00:55

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας