Σελ. 311 από 597 ΠρώτηΠρώτη ... 291301306309310311312313316321331 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.651-4.665 από 8955
  1. #4651
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.755
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι αλλά το ρημάδι το bloat δε το αντέχω. Διπλές εφαρμογές για τα πάντα.
    Φτιαξε ενα φακελο "Bloat" και βαλτα μεσα. Δε θα τα ξαναδεις
    E5 2697 v2 @ 3.0GHz on P9X79 Deluxe 24GB
    Spoiler:
    WD15EARS, WD30EFRX, WD30EURS, WD30EZRX, WD40EFRX, WD60EFRX
    Intel Xeon E5-2670 v2 @ 2.9GHz 16GB WD15EARS, 2xWD40EFRX, WD60EFRX, 2xWD100EFΑX
    i5 750 @ 3.36GHz 4GB 2xWD60EFRX, 5xWD80EFZX, 2xWD100EFΑX Sony Vaio VPC-F13Z1E/B

  2. #4652
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.444
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από slalom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φτιαξε ενα φακελο "Bloat" και βαλτα μεσα. Δε θα τα ξαναδεις
    Tο πρόβλημα με το bloatware δεν είναι μόνο αισθητικό για να το κρύψεις.
    Είναι και πρακτικό, σου κατασπαταλά πόρους από το hardware, τα δεδομένα/δίκτυο, κατασκοπεύει τις κινήσεις σου και δεν έχει κανένα λόγο ύπαρξης.
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  3. #4653
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Σωστός ο Gentoo. Πχ το Android έχει σαν βάση τον Chrome. Ποιος ο λόγος να έχω και δεύτερο web browser; Οπως ανέφερα και πιο πριν το Samsung Bixby ή οι διάφοροι λογαριασμοί που σου σπάνε τα νεύρα και καλά για να έχεις ασφάλεια. Και φυσικά τα διάφορα optimizations που κάνουν στο λογισμικό για να καλύψουν τα χάλια των παραπάνω.

    Καταλαβαίνω ότι οι υπηρεσίες της google δεν είναι οι καλύτερες αλλά τουλάχιστον ας μου δίνεται η επιλογή.

    3 μήνες τώρα με το OP Nord έχω ξενοιάσει ακριβώς από αυτές τις τακτικές. Τα πάντα δουλεύουν όπως πρέπει. Τίποτα δεν κόβεται. Ειδικά τις πρώτες μέρες κάθε ένα λεπτό το κινητό χτύπαγε από τις ειδοποιήσεις. Έτσι μπόρεσα και φιλτράρισα τις χρήσιμες από τις άχρηστες ειδοποιήσεις και τώρα λαμβάνω μόνο ότι θέλω. Πριν με τα Xiaomi (τα οποία εξακολουθώ και τα έχω σε μεγάλη εκτίμηση) έκανα αμάν να λάβω ειδοποιήσεις. Μου έστελναν Viber και με έπαιρναν και τηλέφωνο αν έλαβα το μήνυμα. Όριζα τον FF σαν web browser και κάποιες εφαρμογές ανοιγαν το ενσωματομένο.

    Τι καλά που ήταν λίγα χρόνια πριν. Πέρναγες μια Lineage με Full Gapps και ξεμπέρδευες. Ειδικά το Galaxy Note 4 από τα καλύτερα τηλέφωνα που είχα πιάσει στα χέρια μου. Ήταν ένα τέρας επιδόσεων που δυστυχώς είχε σοβαρά προβλήματα στην επίσημη ROM. Με το Lineage που ήταν πεντακάθαρο ευχαριστιόσουν την πλοήγηση στα μενού λόγω ταχύτητας. Μπορούσες να κάθεσαι για ώρα και απλά να παίζεις.

  4. #4654
    Εγγραφή
    12-07-2005
    Περιοχή
    Αργυρούπολη, Αθήνα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    5.635
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    25(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστός ο Gentoo. Πχ το Android έχει σαν βάση τον Chrome. Ποιος ο λόγος να έχω και δεύτερο web browser;
    "Το Android έχει σαν βάση τον Chrome"?? Πού τα έχεις διαβάσει αυτά?
    Όπως έχουν ξαναπεί παραπάνω, μία rom μπορεί να έχει και proprietary software και open source software. Ο Chrome είναι proprietary βασισμένος στον open source Chromium.
    Το ερώτημα είναι γιατί να έχεις Chrome και όχι Chromium(-based)?

    Εγώ έχω 2 browsers, Bromite για κανονικό και private browsing, Firefox Klar για όταν ανοίγω εξωτερικά links και θέλω incognito browsing (γιατί αν πατήσω να ανοίξει με τον Bromite ανοίγει σε κανονικό tab).
    Και Bromite SystemWebView φυσικά, αντί τον απλό της Google.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι καλά που ήταν λίγα χρόνια πριν. Πέρναγες μια Lineage με Full Gapps και ξεμπέρδευες. Ειδικά το Galaxy Note 4 από τα καλύτερα τηλέφωνα που είχα πιάσει στα χέρια μου. Ήταν ένα τέρας επιδόσεων που δυστυχώς είχε σοβαρά προβλήματα στην επίσημη ROM. Με το Lineage που ήταν πεντακάθαρο ευχαριστιόσουν την πλοήγηση στα μενού λόγω ταχύτητας. Μπορούσες να κάθεσαι για ώρα και απλά να παίζεις.
    "Λίγα χρόνια πριν"? Δεν σταμάτησε ποτέ. Το φλασάρισμα και ρουτάρισμα μάλιστα έχει γίνει πιο εύκολο με τις νεότερες εκδόσεις TWRP και Magisk.
    Όλα τα Xiaomi με Snapdragon συνεχίζουν να παίρνουν AOSP-based roms.
    Για το Redmi Note 4X του 2017 βγήκαν πριν μερικές βδομάδες οι πρώτες community roms με Android 11. Να θυμίσω ότι είχε κυκλοφορήσει με Nougat 7.1.
    1. i5-750 @ 3.33 GHz Gigabyte GA-P55M-UD2 16GB DDR3 1666MHz MSI Radeon HD 7870 Gigabyte Radeon HD 5750 NZXT Hush Dell U2412m Sony Bravia KDL-40S2530
    2. Pentium G645 2.9GHz MSI B75MA-P45 8GB DDR3 1333MHz Gigabyte Nvidia GTX 950 Thermaltake ArmorJr. VC3000
    3. Xiaomi Redmi Note 4X crDroid Android 11 2022-02-20 GCam MGC_8.1.101_A9_GV1zfix_ENG by BSG

  5. #4655
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Η μηχανή που χρησιμοποιεί το Android δεν είναι ο Chrome; κάνω κάπου λάθος; μπορείς να βάλεις ότι θες εσύ; μάλλον όχι. Ο Chrome κατά κάποιο τρόπο είναι builtin στο σύστημα και δεν αλλάζει. Όταν λοιπόν ο χψω κατασκευαστής μου δίνει το δικό του πρόγραμμα αυτόματως πάμε σε καταστάσεις bloat.

    Σίγουρα επιλέγεις εσύ αργότερα το τι θα βάλεις. Εγώ πχ έχω ff λόγω του sync με το desktop. Αλλά άνετα θα μπορούσα να έχω και τον Chrome. Δεν καταλαβαίνω όμως γιατί να έχω και άλλον ένα ο οποίος δεν απεγκαθιστατε.

    Οσο για τις custom rom ναι υπάρχουν ακόμη αλλά όχι όπως παλιά. Τουλάχιστον όταν έψαχνα το max 3 μου όλο κάτι δε θα δούλευε. Για τα υπόλοιπα τηλέφωνα όμως η κατάσταση χάλια. Η Samsung με το Knox κτλ.

  6. #4656
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.444
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η μηχανή που χρησιμοποιεί το Android δεν είναι ο Chrome; κάνω κάπου λάθος; μπορείς να βάλεις ότι θες εσύ; μάλλον όχι. Ο Chrome κατά κάποιο τρόπο είναι builtin στο σύστημα και δεν αλλάζει. Όταν λοιπόν ο χψω κατασκευαστής μου δίνει το δικό του πρόγραμμα αυτόματως πάμε σε καταστάσεις bloat.
    Αυτό ισχύει. Το android system webview, βασίζεται στο chrome engine.

    Για όσους είναι rooted, υπάρχει magisk module που αντικαθιστά τον chrome του webview με τον bromite.
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  7. #4657
    Εγγραφή
    12-07-2005
    Περιοχή
    Αργυρούπολη, Αθήνα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    5.635
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    25(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η μηχανή που χρησιμοποιεί το Android δεν είναι ο Chrome; κάνω κάπου λάθος; μπορείς να βάλεις ότι θες εσύ; μάλλον όχι. Ο Chrome κατά κάποιο τρόπο είναι builtin στο σύστημα και δεν αλλάζει. Όταν λοιπόν ο χψω κατασκευαστής μου δίνει το δικό του πρόγραμμα αυτόματως πάμε σε καταστάσεις bloat.

    Σίγουρα επιλέγεις εσύ αργότερα το τι θα βάλεις. Εγώ πχ έχω ff λόγω του sync με το desktop. Αλλά άνετα θα μπορούσα να έχω και τον Chrome. Δεν καταλαβαίνω όμως γιατί να έχω και άλλον ένα ο οποίος δεν απεγκαθιστατε.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό ισχύει. Το android system webview, βασίζεται στο chrome engine.

    Για όσους είναι rooted, υπάρχει magisk module που αντικαθιστά τον chrome του webview με τον bromite.
    Όχι ακριβώς.
    To Android System WebView είναι open source. O Chrome δεν είναι. Και τα δύο βασίζονται στην Blink engine.
    Από το Nougat μέχρι το Pie, η Google έκανε default renderer τον Chrome, αλλά συνέχιζε να σου δίνει την επιλογή να διαλέξεις μεταξύ Chrome ή Android System WebView (αν το κάνεις ξεχωριστά install).
    Από το Android 10 και μετά, default είναι πάλι ο System WebView, όχι ο Chrome.
    https://www.digitaltrends.com/mobile...ystem-webview/

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οσο για τις custom rom ναι υπάρχουν ακόμη αλλά όχι όπως παλιά. Τουλάχιστον όταν έψαχνα το max 3 μου όλο κάτι δε θα δούλευε.
    Έχεις μείνει πολύ πίσω. Θα δοκίμασες καμία rom όταν άλλαξε Android version και είχε bugs πριν ωριμάσει καλά-καλά.
    πχ για το RN4X οι Android 10 roms στην αρχή είχαν πρόβλημα με τον fingerprint reader και το IR blaster λόγω ελλιπών drivers, οι Android 11 roms όμως δεν έχουν πρόβλημα γιατί από τότε μέχρι σήμερα έγιναν reverse engineered.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Erebos : 23-11-20 στις 00:57.
    1. i5-750 @ 3.33 GHz Gigabyte GA-P55M-UD2 16GB DDR3 1666MHz MSI Radeon HD 7870 Gigabyte Radeon HD 5750 NZXT Hush Dell U2412m Sony Bravia KDL-40S2530
    2. Pentium G645 2.9GHz MSI B75MA-P45 8GB DDR3 1333MHz Gigabyte Nvidia GTX 950 Thermaltake ArmorJr. VC3000
    3. Xiaomi Redmi Note 4X crDroid Android 11 2022-02-20 GCam MGC_8.1.101_A9_GV1zfix_ENG by BSG

  8. #4658
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.309
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Σε sam s20+ θέλω να συνδέσω με tethering δύο ασύρματες συσκευές (laptop + wifi λάμπα).
    1. Μπορεί να γίνει ή υπάρχει περιορισμός;
    2. Αν υπάρχει περιορισμός μπορεί να συνδεθεί η μία με usb και η άλλη ασύρματα;
    3. Η σύνδεση με usb είναι προτιμότερη από την wifi ή δεν παίζει ρόλο (από θέμα cpu load και χρήση μπαταρίας);
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  9. #4659
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.428
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Πως μπορω να στειλω ενα κειμενο (τα οσα εχει ενα sms βασικα) στο pc για να το αντιγραψω μετα σε νεο αρχειο και να το αποθηκευσω?
    Μια ιδεα ειναι να τα στειλω σε ενα φιλο μου στο viber και να τα παρω απο το viber στο pc, αλλα ειναι εντελως noobικη λυση.

    Καποτε το εκανα αυτο με το dukto, αλλα πλεον δεν υπαρχει.
    ديميتريس

  10. #4660
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.049
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε sam s20+ θέλω να συνδέσω με tethering δύο ασύρματες συσκευές (laptop + wifi λάμπα).
    1. Μπορεί να γίνει ή υπάρχει περιορισμός;
    2. Αν υπάρχει περιορισμός μπορεί να συνδεθεί η μία με usb και η άλλη ασύρματα;
    3. Η σύνδεση με usb είναι προτιμότερη από την wifi ή δεν παίζει ρόλο (από θέμα cpu load και χρήση μπαταρίας);
    1. Αριθμού συσκευών;

  11. #4661
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.347
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως μπορω να στειλω ενα κειμενο (τα οσα εχει ενα sms βασικα) στο pc για να το αντιγραψω μετα σε νεο αρχειο και να το αποθηκευσω?
    Μια ιδεα ειναι να τα στειλω σε ενα φιλο μου στο viber και να τα παρω απο το viber στο pc, αλλα ειναι εντελως noobικη λυση.

    Καποτε το εκανα αυτο με το dukto, αλλα πλεον δεν υπαρχει.
    Αντιγραφή στο Google drive και τέλος.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  12. #4662
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.444
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως μπορω να στειλω ενα κειμενο (τα οσα εχει ενα sms βασικα) στο pc για να το αντιγραψω μετα σε νεο αρχειο και να το αποθηκευσω?
    Μια ιδεα ειναι να τα στειλω σε ενα φιλο μου στο viber και να τα παρω απο το viber στο pc, αλλα ειναι εντελως noobικη λυση.

    Καποτε το εκανα αυτο με το dukto, αλλα πλεον δεν υπαρχει.
    Ουσιαστικά θέλεις να στείλεις ένα αρχείο από το κινητό στο pc; Αν ναι, υπάρχουν αμέτρητοι τρόποι να το κάνεις.

    - Μέσω bluetooth (αν έχεις laptop με bluetooth, αλλιώς με bluetooth stick σε desktop)
    - Μέσω mail
    - Mέσω ftp (έχει android εφαρμογές που σηκώνουν ftp και μπαίνεις από τον browser του pc και το κατεβάζεις.
    - Μέσω viber όπως είπες.
    - Μέσω kdeconnect (ή gsconnect αν είσαι σε gtk περιβάλλον).
    - Mέσω wetransfer
    - Μέσω wifi transfer με εφαρμογή android που κάνει wifi local lan (προϋποθέτει φυσικά κινητό και pc να 'ναι στο ίδιο wifi)
    - Μέσω anydesk/teamviewer κλπ (υπερβολή, αλλά αν τα έχεις εγκατεστημένα σε κινητό και pc, γίνεται)

    Αν κατάλαβα λάθος, αγνόησε το μήνυμα
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  13. #4663
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.428
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Οχι ενα αρχειο, ενα ΚΕΙΜΕΝΟ απο το κινητο στο pc. Τους τροπους που λες τους ξερω. Στο dukto πχ ειχε ειδικη λειτουργια για send text.
    Σκεφτηκα να το κανω paste σε ενα νεο, κενο αρχειο και να μεταφερω αυτο, οποτε ανοιξα τον amaze... αλλα δεν με αφηνει να κανω νεο αρχειο :P
    ديميتريس

  14. #4664
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.347
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι ενα αρχειο, ενα ΚΕΙΜΕΝΟ απο το κινητο στο pc. Τους τροπους που λες τους ξερω. Στο dukto πχ ειχε ειδικη λειτουργια για send text.
    Σκεφτηκα να το κανω paste σε ενα νεο, κενο αρχειο και να μεταφερω αυτο, οποτε ανοιξα τον amaze... αλλα δεν με αφηνει να κανω νεο αρχειο :P
    Είδες τι σου έγραψα ή σου φαίνεται δύσκολο και το αγνόησες;
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  15. #4665
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.309
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    1. Αριθμού συσκευών;
    Ναι. Αν υπάρχει περιορισμός στις ασύρματες συσκευές που μπορεί να συνδεθούν πάνω σε μια συσκευή που παίζει με tethering.
    Το ρωτάω γιατί η συσκευή που δίνει η voda με το πρόγραμμα voda wifi έχει περιορισμό στο πόσες συσκευές θα κουμπώσουν ασύρματα επάνω της.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

Σελ. 311 από 597 ΠρώτηΠρώτη ... 291301306309310311312313316321331 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Αεροπορικές εταιρίες, αεροδρόμια και αεροπορικά ταξίδια: γενική συζήτηση
    Από lewton στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 9698
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-04-24, 16:57
  2. Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-12-16, 13:58
  3. Bash on Ubuntu on Windows - γενική συζήτηση
    Από tsigarid στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-08-16, 11:28
  4. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-05-16, 22:05
  5. Μηνύματα: 71
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-04-16, 00:55

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας