Σελ. 29 από 73 ΠρώτηΠρώτη ... 919242728293031343949 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 421-435 από 1085
  1. #421
    Εγγραφή
    27-08-2004
    Περιοχή
    internet
    Μηνύματα
    23.371
    Downloads
    58
    Uploads
    17
    Άρθρα
    9
    Ταχύτητα
    49999 / 4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
    Καλορίζικα! Η δική μου συμβουλή, πάρε οπωσδήποτε και βάσεις ή φτιάξε κάτι αυτοσχέδιο ώστε να απομονώσεις τα ηχεία από την επιφάνεια του γραφείου. Ο ήχος θα βελτιωθεί δραματικά.
    Gentoo Linux: mess with the best and you might learn something
    δικτυακή παράσταση | twitter | within specifications
    Αν φτάσω τα 100 και με ρωτήσουν το μυστικό της μακροζωίας θα πω: Πάντα είχα 3 ποτήρια μπροστά μου· ένα με νερό, ένα με καφέ & ένα με αλκοόλ.

  2. #422
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Ευχαριστώ!!!

    Να σου πω το είχα ήδη κάνει. Είχα πάρει τα μικρά "πλαστικά" που είναι σαν χάπια και συνήθως τα βάζουμε κάτω από γυάλινες επιφάνειες ώστε να μη γλιστράνε. Δεν ξέρω πως να τα περιγράψω αλλιώς.

    Ο ήχος άλλαξε κατευθείαν καθώς δεν υπήρχε συντονισμός με το γραφείο. Αν και δεν ακούω δυνατά καθώς είμαι στα 40-50 εκατοστά από το ηχείο δεν παύει μια ξαφνική διαφορά στην ένταση να δημιουργεί προβλήματα. Ειδικά σε κάτι κομμάτια κλασικής μουσικής.

    Τώρα το επόμενο βήμα στο μακρινό μέλλον θα είναι η τακτοποίηση της μουσικής μου. Τώρα έχω 2x2ΤΒ + 1TB μισογεμάτα. Σκέφτομαι κάποια στιγμή να πάρω ένα NAS 2 θέσεων και να βάλω κάτι μεγάλο όπως 2x6 ή 2x8 σε RAID1. Οπότε να αποδεσμευτεί 100% ο υπολογιστής από την αναπαραγωγή.

    Τελικά έχουμε γίνει καταναλωτές περιεχομένου. Πάει ο καιρός που θέλαμε τέρας υπολογιστή. Τώρα φτάνει ένα κινητό και ένας αδύναμος server.

  3. #423
    Εγγραφή
    27-08-2004
    Περιοχή
    internet
    Μηνύματα
    23.371
    Downloads
    58
    Uploads
    17
    Άρθρα
    9
    Ταχύτητα
    49999 / 4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
    Εδώ θα διαφωνήσουμε!

    Προσωπικά έχω γυρίσει σε cloud service (google music, αλλά όποιο βολεύει τον καθένα) και έχω βρει την ησυχία μου. Δεν είναι FLAC αλλά και τα ηχοσυστήματά μας δεν έχουν 4-5 μηδενικά.
    Είναι πολύ βολικά, έχεις τα πάντα στα χέρια σου, νέες και παλιές κυκλοφορίες. Υπάρχει ο παράγοντας κόστος (€84 ευρώ το χρόνο για το δικό μου provider), αλλά 2×8ΤΒ σκληροί συν NAS, βγάζουν 8-10 χρόνια cloud music.
    Gentoo Linux: mess with the best and you might learn something
    δικτυακή παράσταση | twitter | within specifications
    Αν φτάσω τα 100 και με ρωτήσουν το μυστικό της μακροζωίας θα πω: Πάντα είχα 3 ποτήρια μπροστά μου· ένα με νερό, ένα με καφέ & ένα με αλκοόλ.

  4. #424
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Το έχω σκεφτεί πολλάκις. Δεν το κάνω για 3 λόγους. Ο πρώτος είναι δυστυχώς η οικονομική μας κατάσταση. ΟΚ 7 ή 14€ το Lossless Tidal δεν είναι πολλά. Αλλά το φοβάμαι. Θα μου πεις αν γίνει η στραβή δε θα έχουμε ρεύμα για φως.

    Ο δεύτερος είναι η ποσότητα. Ναι έχει τα πάντα σε δημοφιλή είδη αλλά ώρες ώρες ακούω κάτι περίεργα και δεν τα βρίσκω αλλού. Όπως κάποια παλιά Ελληνικά Rock - Progressive. Και δε θέλω να έχω 2 βιβλιοθήκες. Μια online και μία τοπική.

    Και ο τρίτος είναι τα δεδομένα. Ακούω πολύ μουσική στο δρόμο. Είτε στο αυτοκίνητο είτε στο περπάτημα. Τώρα αντιγράφω μερικά τραγούδια στο κινητό και φεύγω. Με το cloud πρέπει ή να τα κατεβάσεις ή να έχεις μπόλικα δεδομένα.

    Και κάτι σχετικό με τις cloud υπηρεσίες. Η πλατφόρμα Plex ξεκίνησε συνεργασία με το Tidal. Οπότε με τα 14€ έχεις και το Tidal Lossless και το Plex Pass. Πολύ καλή κίνηση. Το είχα ενεργοποιήσει για 1 μήνα αλλά το σταμάτησα για άσχετους λόγους. Θα το ενεργοποιήσω πάλι σε λίγες μέρες

  5. #425
    Το avatar του μέλους eyw
    eyw Guest
    Από τα add-ons που έχω (yD YouTube Video and Audio Downloader, 4k Video Downloader ανεξάρτητο πρόγραμμα) δεν βρήκα βίντεο που να κατεβάζουν σκέτο ήχο πάνω από 128.
    Ομως σε αυτό το βίντεο το yD ναι μεν στο audio only δείχνει 128 αλλά μια από τις MP4 επιλογές είναι MP4 720p - AAC 192K.
    (ο uploader είναι στόκος αλλά αυτό είναι άλλο θέμα, πάντως διπλοτσεκάραμε κάτι)
    Συμπέρασμα μέχρι στιγμής: κοιτάμε και εικόνα και ήχο, στο παράδειγμα κατεβάζουμε το βίντεο και μετά κάνουμε χώρια το audio extraction.
    Το (πρόγραμμα) 4k Video Downloader δεν δείχνει την πληροφορία που δείχνει το yD.

    Σε όσα βίντεο του Nbr Audio και άλλα που λένε για 256 ή και 320 μέχρι στιγμής το καλύτερο που βρήκα είναι 128 AAC και με κλασσική κανένα.

    edit_1: εδώ AAC 192, αλλά content loudness -4.3dB

    edit_2: μάλλον η κωδικοποίηση του ήχου εξαρτάται από το resolution του video, για κάποιο λόγο συμβαίνει. πχ αν ανεβάσεις 1900 τότε δίνει μεγαλύτερη προσοχή και στον ήχο, ίσως γιαυτό να βλέπουμε τα 192.

    edit:_3: https://youtu.be/almdxI76DOw έχει λινκς.

    edit: LAME .mp3 encoder http://lame.sourceforge.net/
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος eyw : 24-01-19 στις 11:34.

  6. #426
    Εγγραφή
    27-08-2004
    Περιοχή
    internet
    Μηνύματα
    23.371
    Downloads
    58
    Uploads
    17
    Άρθρα
    9
    Ταχύτητα
    49999 / 4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το έχω σκεφτεί πολλάκις. Δεν το κάνω για 3 λόγους. Ο πρώτος είναι δυστυχώς η οικονομική μας κατάσταση. ΟΚ 7 ή 14€ το Lossless Tidal δεν είναι πολλά. Αλλά το φοβάμαι. Θα μου πεις αν γίνει η στραβή δε θα έχουμε ρεύμα για φως.

    Ο δεύτερος είναι η ποσότητα. Ναι έχει τα πάντα σε δημοφιλή είδη αλλά ώρες ώρες ακούω κάτι περίεργα και δεν τα βρίσκω αλλού. Όπως κάποια παλιά Ελληνικά Rock - Progressive. Και δε θέλω να έχω 2 βιβλιοθήκες. Μια online και μία τοπική.

    Και ο τρίτος είναι τα δεδομένα. Ακούω πολύ μουσική στο δρόμο. Είτε στο αυτοκίνητο είτε στο περπάτημα. Τώρα αντιγράφω μερικά τραγούδια στο κινητό και φεύγω. Με το cloud πρέπει ή να τα κατεβάσεις ή να έχεις μπόλικα δεδομένα.

    Και κάτι σχετικό με τις cloud υπηρεσίες. Η πλατφόρμα Plex ξεκίνησε συνεργασία με το Tidal. Οπότε με τα 14€ έχεις και το Tidal Lossless και το Plex Pass. Πολύ καλή κίνηση. Το είχα ενεργοποιήσει για 1 μήνα αλλά το σταμάτησα για άσχετους λόγους. Θα το ενεργοποιήσω πάλι σε λίγες μέρες
    Απλώς και μόνο... κουβέντα να γίνεται, δεν έχω επί της ουσίας αντιρρήσεις.

    Το play music, ίσως και τα άλλα, σε αφήνουν να ανεβάσεις και δικά σου mp3. Οπότε στα σημεία που πάσχει η συλλογή τους, ανεβάζεις τα δικά σου και τα έχεις στο cloud.

    Για το αυτοκίνητο ή το περπάτημα, η εφαρμογή στο κινητό έχει το πολύ βολικό κουμπάκι download. Είτε σταθμός, είτε playlist, είτε album, πατάς το κουμπάκι και αυτόματα κατεβαίνει στο κινητό, διαθέσιμο offline σε υψηλή ποιότητα (ό,τι σημαίνει αυτό για την google, νομίζω mp3 256kbps ). Ο μόνος περιορισμός είναι ο διαθέσιμος χώρος στην κάρτα μνήμης. Όταν το βαρεθείς, με παρόμοιο τρόπο, το διαγράφεις από την κάρτα μνήμης.
    Gentoo Linux: mess with the best and you might learn something
    δικτυακή παράσταση | twitter | within specifications
    Αν φτάσω τα 100 και με ρωτήσουν το μυστικό της μακροζωίας θα πω: Πάντα είχα 3 ποτήρια μπροστά μου· ένα με νερό, ένα με καφέ & ένα με αλκοόλ.

  7. #427
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Το ξέρω πως έχουν τέτοιες δυνατότητες. Άλλωστε χρησιμοποιώ καθημερινά το Google Play Books μαζί με το Drive και το MS OneDrive για τα υπόλοιπα δεδομένα μου. Απλά βαριέμαι να κάνω αυτή τη διαδικασία. Έτσι κάνω τώρα με το Plex. Έχω τις ταινίες μου, τις σειρές μου και κάποια album παντού. Αλλά απαιτεί δεδομένα στην άλλη άκρη. Με το Upload πλέον δεν έχω θέμα καθώς έχω 50/5.

    Απλά με το NAS αποσυνδέεις πλήρως τον υπολογιστή. Τώρα ας πούμε αν μπω στο Linux χάνω τα πάντα διότι εκεί δεν έχω στημένο τίποτα. Και βαριέμαι να στήνω από την αρχή Plex ή MPD για να λέω ότι θα έχω τα ίδια παντού.

  8. #428
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ζητάω συγνώμη από τους συμφορουμίτες για την αναστάτωση στο διπλανό νήμα της AMD. Τελικά ο νέος υπολογιστής πάει στις καλένδες και αποφάσισα να αλλάξω το ηχοσύστημά μου.

    Έφυγα από τον κλασικό συνδυασμό DAC - Ενισχυτής - Ηχεία και πήγα στην AIO λύση των ενεργών. Περιμένω από μέρα σε μέρα τα Yamaha NX=N500. Τα επέλεξα διότι ουσιαστικά είναι τα μικρά monitor της Yamaha που ξέρει από καλό "λάδι" και επίσης έχουν ένα σκασμό συνδέσεις. Από USB έως BT. Ουσιαστικά θα αποδεσμεύσω τον υπολογιστή από τη μουσική μου.

    Review σε λίγες μέρες και αντιπαράθεση με τα Dali Zensor 1 που έχω τώρα.
    Μέσα στην κρίση σας βλέπω στην Ελλάδα
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  9. #429
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μέσα στην κρίση σας βλέπω στην Ελλάδα
    Το έχω φιλοσοφήσει το θέμα. Μια Αθήνα να κατέβω θέλω 60€ σε διόδια και βενζίνη. Βάλε καφέ, τυρόπιτα κτλ φτάνεις ένα ογδονταρι. ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.

    Πολύ χειρότερα αν θελω να πάω κάπου παραπέρα για περισσότερες μέρες. Οπότε τα δίνω σε κάτι που θα λιώνω κάθε μέρα και άσε τον Πλούταρχο και τη φουρειρα για άλλους.

  10. #430
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Και πολύ καλά κάνεις. Και εγώ την ίδια λογική ακολουθώ.
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  11. #431
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Ήρθαν τα ηχεία. Βαριά και καλοσυσκευασμένα. Πολλά καλώδια για σύνδεση καθώς είναι και τα 2 ενεργά και θέλουν ξεχωριστή τροφοδοσία αλλά και σύνδεση μεταξύ τους με XLR και cat5. Τα σύνδεσα επίσης σαν USB DAC και ethernet για τις δικτυακές υπηρεσίες. Άμεση σύνδεση στο δίκτυο και την εφαρμογή Musiccast. Εξαιρετική η εφαρμογή και μάλιστα έχεις δυνατότητα WoL οπότε μπορείς από το κρεβάτι πχ να τα ανοίξεις και να κάνεις παιχνίδι.

    Δοκίμασα να παίξω Internet radio και απογοητεύτηκα λίγο από την ποιότητα. Το θεώρησα καλό σημάδι. Μετά από αρκετό παίδεμα *** κατάφερα επιτέλους να το συνδέσω και στον υπολογιστή. Κατ' ευθείαν Foobar και αρχεία υψηλής ανάλυσης. Σε σχέση με το προηγούμενο σύστημα έφυγε μια κουρτίνα από μπροστά μου. Πολύ πιο καθαρά σε σχέση με πριν. Άκουσα διάφορα τραγούδια που θεωρώ πως τα ξέρω καλά. Η φωνές και τα όργανα εξαιρετικά. Πχ Rod Stewart με την τραχιά φωνή του ή το "ένρινο" που έχει ο McCartney. Γενικά λεπτομέρεια και ανάλυση. Δεν άκουσα καθόλου κλασική μουσική όμως για να δω και εκεί λεπτομέρειες. Όταν πήγα σε MP3 η διαφορά χαοτική. Τα 128 ίδια με πριν ενώ στα 320 πλέον καταλαβαίνεις κάποιες διαφορές. Πχ άκουσα "Το Μαχαίρι" από τη "Συναυλία στο Νέο Φάληρο" του Παπακωνσταντίνου στα 128 και μετά τον "Πιλότο Νάγκελ" από τους Κατσιμιχαίους στο δίσκο "Γραμμές Οριζόντων" στα 320 και δεν είχε καμία σχέση. Ακόμη και πολύ παλιές ηχογραφήσεις σε FLAC όπως του Τσιτσάνη είχαν πλέον διαφορά. Ναι με πολύ θόρυβο αλλά καθαρές.

    Θέλουν όμως πολύ μελέτη στην τοποθέτηση καθώς είναι monitor και η στερεοφωνική εικόνα είναι στρεβλή. Πρέπει να τα μετρήσω με το χάρακα.

    Και 2 αστεία.

    1. Το πρωί που μου τα έφεραν στη δουλειά με ρώτησαν σχετικά οι συνάδελφοι. Τους είπα πως τα αγόρασα 500€. Τότε ένας με ρώτησε πόσα Watt είναι. του απάντησα πως δεν ξέρω. Με ξαναρώτησε αν είναι 200 ή 300. Τότε γέλασα και του είπα πως είναι μάλλον 30 - 40 και με κοίταζε σαν εξωγήινο.

    2. Το προηγούμενο USB καλώδιο ήταν κοντό και έβαλα ένα μεγαλύτερο. Ακολούθησα τις οδηγίες της Yamaha για τους οδηγούς και @@. Δε δούλευε τίποτα. Μπαίνω στο Linux μπας και βρω από εκεί τι φταίει και τα ίδια. Το LED αναβόσβηνε καθώς έψαχνε να βρει σύνδεση με PC. Μετά από κάμποσα καντήλια θυμήθηκα πως αυτό το καλώδιο μου είχε δώσει τη μοναδική GSOD στα 10 που δεν είχε σχέση με την AMD. Πήρε αμέσως πόδι και έβαλα το παλιό καλώδιο με επέκταση.

  12. #432
    Το avatar του μέλους shadowman
    shadowman Guest
    Hi end transport με σχετιτά χαμηλό κόστος;
    Μια λύση που υπάρχει βασίζεται στο Rasberry Pi + κάρτα εξόδου spdif, μια διανομή audiophile linux ,διπλή τροφοδοσία ή τριπλή ρεύματος, λειτουργεί ως Roon Bridge ή και αυτόνομα.
    Είναι ένα semi DIY solution που ακόμα και εδώ μπορεί να ξεφύγει το κόστος αν ενθουσιαστείς από το αποτέλεσμα και επενδύσεις μετά σε Linear τροφοδοτικά για να πάρεις περισσότερα.
    Όταν βρω χρόνο θα δοκιμάσω να το στήσω.
    τι χρειάζεται για να ξεκινήσεις;
    1) Rasberry Pi 3
    2) 16 GB SD
    3) Επιλογή διανομής
    4) Διπλή τροφοδοσία (γίνεται με απλό τροφοδοτικό + μπαταρία ή 2 απλά τροφοδοτικά)
    5) κουτί
    6) κάρτα εξόδου SPDIF για Rasberry Pi ,απλή ή signature edition (τριπλή τροφοδοσία)

    Ποιός είναι ο στόχος;
    Να πάρουμε έξοδο ψηφιακού σήματος SDIF με πολύ χαμηλό Jitter και χαμηλό ηλεκτρικό θόρυβο έτσι ώστε να τροφοδοτήσουμε το dac μας με το καλύτερο δυνατό σήμα.
    Είναι αποδεκτό ότι το καθαρό σήμα είναι κλειδί για τον καλύτερο ήχο.
    Η μουσική μας μπορεί να είναι αποθηκευμένη στο δίκτυο (πχ NAS, διάφορα pc) και η επιλογή τραγουδιών, ιντερνετ ραδιοφώνου μπορεί να γίνεται από κινητό, τάμπλετ ή υπολογιστή.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  digione_feat.jpg 
Εμφανίσεις:  0 
Μέγεθος:  59,0 KB 
ID: 201390
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  digione-signature-board.jpg 
Εμφανίσεις:  0 
Μέγεθος:  400,5 KB 
ID: 201391
    Volumio
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  volumio-audiophile-music-player-ui.jpg 
Εμφανίσεις:  3 
Μέγεθος:  91,4 KB 
ID: 201392
    Roon
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  download-pc-tablet-phone.png 
Εμφανίσεις:  2 
Μέγεθος:  602,9 KB 
ID: 201393
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος shadowman : 11-02-19 στις 00:32.

  13. #433
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Τις τελευταίες μέρες με έτρωγε να δοκιμάσω και το Spotify. Εδώ και καιρό χρησιμοποιώ το Tidal και είμαι σχετικά ικανοποιημένος. Έχει αρκετά από αυτά που ακούω τα οποία είναι σε ποιότητα CD και κάποια σε MQA. Ακούω αρκετά ελληνικά τα οποία δυστυχώς τα έχω σε MP3 και δεν είναι εύκολο να τα βρω αλλιώς. Επίσης έχει καλή ενσωμάτωση σε διάφορα προγράμματα. Πχ το Roon που είχα και τώρα το Audirvana με το PLEX. Το κακό όμως είναι πως δε σε βοηθάει στην αναζήτηση της μουσικής. Έχει κάποιες λίγες προτάσεις οι οποίες όμως είναι άσχετες. Εγώ ας πούμε ψάχνομαι με το Progressive Rock. Δεν υπάρχει τίποτα που να το υποδηλώνει. Έχω και κάποια album στα αγαπημένα αλλά και πάλι δεν εμφανίζει τίποτα. Αντίθετα δίνει προτεραιότητα στα νέα album που ανεβάζει. Τι να την κάνω την Arianna Grande όταν ψάχνω να ακούσω κάτι σε King Crimson; Και επιμένω πχ να ακούω Pink Floyd.

    Από την άλλη το Spotify κατ' ευθείαν άρχισε να μου βγάζει δικές του λίστες με Prog Rock και γενικά Rock 60's και 70's. Με ελάχιστα ακούσματα. Και όσο επιμένω αυτό προχωράει. Βασικό επίσης το Connect που είναι από τα ισχυρότερα όπλα του. Ξυπνάω το πρωί και με ένα κλικ ακούω από τα ηχεία μου ότι θέλω. Στο Tidal δυστυχώς δε γίνεται κάτι τέτοιο εκτός και αν παίξεις μέσω BT ή Bubble Upnp. Ή από την μέτρια υλοποίηση της Yamaha. Όμως ο ήχος είναι συμπιεσμένος και ψιλό - ακούγεται η διαφορά. Και μέχρι στιγμής έχουν κλειστό API με αποτέλεσμα να μην υπάρχει πρόσβαση από άλλες εφαρμογές.

    Και στα χρήματα η διαφορά είναι σχεδόν η ίδια.

    PLEX Pass + Tidal Masters Bundle = 14€

    PLEX Pass = 5€ + Spotify Premium = 7€ ==> 12€

  14. #434
    Εγγραφή
    14-01-2004
    Περιοχή
    Deutschland
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.199
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    250000/42460
    ISP
    Telekom.de
    Router
    Fritz7530/ASUS RT-AC86U
    SNR / Attn
    6(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Το Spotify επίσης έχει και την free έκδοση που για κάποιον που έχει αρκετά data στο κινητό δεν είναι μεγάλο πρόβλημα. Η αλήθεια είναι ότι η συμπίεση που κάνει καμία φορά χτυπάει κάπως στο αυτί αλλά από την άλλη έχει χωθεί παντού, ακόμα και στο Android clock της Google και σου παίζει playlist για να ξυπνήσεις. Εύκολα επίσης το ξεκινάω με μια φράση από το Google Home μου.

  15. #435
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Συνεχίζω και ψάχνω το spotify. Δεν έχω βρει όμως κάποιο τρόπο να έχω ελληνικά τραγούδια. Δηλαδή να μπορώ να επιλέξω σαν χώρα την Ελλάδα.

    Δε με νοιάζει τι θα μου βγάλει. Ας είναι και η Παολα και ο Ταμπακης. Αλλά να έχω μόνο ελληνικά.

Σελ. 29 από 73 ΠρώτηΠρώτη ... 919242728293031343949 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 519
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-06-16, 20:09
  2. Το καζάνι των Βαλκανίων: η Σρεμπρένιτσα των Ελλήνων
    Από no_logo στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 197
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-03-16, 14:20
  3. Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-03-16, 21:50

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας