Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 18
  1. #1
    Εγγραφή
    20-12-2007
    Περιοχή
    Αthens
    Μηνύματα
    274
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    να σας ρωτησω τελος του μηνα ληγει το συμβολαιο μου και θα αποχωρησω λογω μη ενδιαφερουσας προσφορας, ο αριθμος του τηλεφωνου δε μου χρειαζεται οποτε ζητω ολικη καταργηση και πια η διαδικασια, ευχαριστω

  2. #2
    Εγγραφή
    27-10-2008
    Μηνύματα
    801
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΘΗΝΑ
    Καλή σου μέρα και καλή εβδομάδα, μπορείς να μας στείλεις τον αριθμό της σύνδεσής σου μέσω προσωπικού μηνύματος?

  3. #3
    Εγγραφή
    20-12-2007
    Περιοχή
    Αthens
    Μηνύματα
    274
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    σας εστειλα, ευχαριστω.

  4. #4
    Εγγραφή
    20-12-2007
    Περιοχή
    Αthens
    Μηνύματα
    274
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    στις 30 νοεμβριου που εληγε η συνδεση μου απενεργοποιηθηκε απο εσας, εχω στειλει μυνημα σχετικα με τον εξοπλισμο και τον τρεχοντα λογαριασμο δειτε το και πειτε μου, ευχαριστω.

  5. #5
    Εγγραφή
    27-10-2008
    Μηνύματα
    801
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΘΗΝΑ
    Καλησπέρα! Πράγματι στις 30/11/2016 έγινε και η κατάργηση των υπηρεσιών σου. Δεν έχουμε λάβει κάποιο pm εδώ στο forum, μπορείς να μας ξαναστείλεις?

  6. #6
    Εγγραφή
    20-12-2007
    Περιοχή
    Αthens
    Μηνύματα
    274
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    να σας ρωτησω εδω αφου δε το λαβατε, ειχαμε μιλησει μου ειπατε να παω να κανω τη δισκοπη προς το τελος της εβδομαδας που περασε μιας και το συμβολαιο μου εληγε 30 του νοεμβρη ζητησα διακοπη λογω ληξης συμβολαιου την πεμπτη το βραδυ και μου ειπαν παρασκευη θα σταλει το αιτημα και εγινε η διακοπη τη μερα που εληγε το συμβολαιο σε express ρυθμους!! να μου πειτε αν επιστρεφω το ρουτερ και πως, και αν πρεπει να πληρωσω τον λογαριασμο του νοεμβριου που ηρθε η συμψηφιζεται με το πλοπληρωμενο παγιο που δινω οποτε δε χρειαζεται να πληρωσω κατι αλλο, ευχαριστω

  7. #7
    Εγγραφή
    27-10-2008
    Μηνύματα
    801
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΘΗΝΑ
    Πλέον, θα χρειαστεί να περιμένουμε την έκδοση του εκκαθαριστικού λογαριασμού (ημ/νια έκδοσης 01/12) για να γνωρίζουμε το τελικό υπόλοιπο. Μπορείς να επιστρέψεις τον εξοπλισμό επιλέγοντας ένα από τα Καταστήματά μας (http://www.cyta.gr/el/SalePoints/shops), είτε να μας ενημερώσεις ώστε να ορίσουμε ραντεβού με εταιρεία ταχυμεταφορών, χωρίς κάποια επιβάρυνση.

  8. #8
    Εγγραφή
    20-12-2007
    Περιοχή
    Αthens
    Μηνύματα
    274
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    ωραια θα ενημερωσω σχετκα την αδερφη μου γιατι ειναι δικη της η συνδεση να μη πληρωσει το μηνα που εχει ερθει να περιμενει το εκκαθαριστικο, ευχαριστω

  9. #9
    Εγγραφή
    27-10-2008
    Μηνύματα
    801
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΘΗΝΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gboy Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωραια θα ενημερωσω σχετκα την αδερφη μου γιατι ειναι δικη της η συνδεση να μη πληρωσει το μηνα που εχει ερθει να περιμενει το εκκαθαριστικο, ευχαριστω
    Καλημέρα και καλή εβδομάδα! Να είσαι καλά! Καλή συνέχεια!

  10. #10
    Εγγραφή
    20-12-2007
    Περιοχή
    Αthens
    Μηνύματα
    274
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Καλημερα, σημερα ηρθε ο εκαθαριστικος λογαριασμος της αδερφης μου μετα την διακοπη λογω ληξης συμβολαιου, και επειδη καποια πραγματα ειναι ΑΣΤΕΙΑ και ΑΔΙΑΝΟΗΤΑ εντελως θα ηθελα να μεριμνησετε για την αποκατασταση τους...οπως σας ειχα πει η συνδεση της εληγε 30 νοεμβριου, καλεσαμε 1-2 φορες τη cyta και τη μια μας ειπαν μετα τις 20 νοεμβριου να στειλουμε αιτημα διακοπης και την αλλη μας ελεγαν στις 25 του νοεμβριου!! τελως παντων οπως μου ειχατε πει και εσεις εδω τελος της εβδομαδας να παει για την αιτηση διακοπης παρασκευη 24 νοεμβριου πηγε η αδερφη μου σε ενα καταστημα εκανε τη διακοπη και της ειπαν αυριο θα σταλει το αιτημα δηλαδη 25 νοεμβριου και θα παρει μπορει μια εβδομαδα μπορει και ενα μηνα να γινει η διακοπη..ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η CYTA EKOΨΕ ΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΛΗΞΗΣ ΤΟΥ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΞΠΡΕΣ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΩΦΕΛΗΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΓΙΑ ΠΡΟΩΡΗ ΔΙΑΚΟΠΗ!!!!!!!!! αυτα δυστυχως ειναι αδιανοητα πραγματα και δειχνουν ανευθυνοτητα και δολο και σε πελατη που ηταν 5 χρονια και παντα σωστος στις υποχρεωσεις του, θα παρακαλεσω να προβειτε στην αποκατασταση και αν δε μπορειται εσεις πειτε μου που να απευθυνθει να καταγγειλει το γεγονος, ευχαριστω.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος gboy : 20-12-16 στις 13:00.

  11. #11
    Εγγραφή
    27-10-2008
    Μηνύματα
    801
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΘΗΝΑ
    Καλή σου μέρα. Θα θέλαμε να μας δώσεις λίγο χρόνο προκειμένου να εξετάσουμε εάν ακολουθήθηκε σωστά η διαδικασία της κατάργησης. Ενημερώσαμε το αρμόδιο τμήμα της εταιρείας μας και πολύ σύντομα θα έχουμε νεότερα.

  12. #12
    Εγγραφή
    20-12-2007
    Περιοχή
    Αthens
    Μηνύματα
    274
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Καλημερα ναι παρτε τον χρονο που χρειαζεστε και διευθετηστε το, η αδερφη μου ακολουθησε σωστα τη διαδικασια θα δειτε οτι της ειπαν μια υπαλληλος στο τηλεφωνο μετα τις 20 νοεμβριου να παει και μετα απο αλλο τηλεφωνο πριν παει της ειπε αλλη υπαλληλος κατα τις 25 να παει μπερδεμενες καταστασεις δηλαδη!! μετα μιλησαμε εμεις εδω και οπως θα δειτε μου ειπατε προς το τελος της εβδομαδας να παει να κανει την διακοπη και οπως βλεπετε σας εγραψα οτι θα πω να παει πεμπτη παρασκευη, αυτο και εκανε λοιπον πηγε πεμπτη βραδυ 7.30-8 της ειπαν αυριο 25 νοεμβριου θα σταλει η αιτηση διακοπης και τελικα ως εκ θαυματος ενω της ειπαν και στο καταστημα οτι θα παρει απο μια εβδομαδα μεχρι και μηνα να διακοπει η γραμμη το κοβουν ΑΚΡΙΒΩΣ τη μερα ληξης του συμβολαιου 30 νοεμβριου απογευμα!!! δεν ειναι σοβαρα πραγματα αυτα μετα απο 5 χρονια πελατης στο κοβουν λιγες ωρες πριν ληξει το συμβολαιο και ζητουν τελη προωρης αποσυνδεσης!!!! ελεος παιδια αυτο ειναι ανηκουστο διευθετηστε το οπωσδηποτε, Ευχαριστω

  13. #13
    Εγγραφή
    20-12-2007
    Περιοχή
    Αthens
    Μηνύματα
    274
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Καλημερα και καλη χρονια! εχουν περασει 20 μερες και ακομα δεν πηρα ενημερωση απο εσας αν το διευθετησατε το θεμα αυτο, πειτε μου για να ενημερωσω, υπαρχει ακομα σε εκκρεμοτητα η επιστροφη του ρουτερ και ενα υπολοιπο λογαριασμου του ιντερνετ.

  14. #14
    Εγγραφή
    27-10-2008
    Μηνύματα
    801
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΘΗΝΑ
    Καλή σου μέρα και καλή χρονιά! Μας συγχωρείς για την καθυστέρηση της διαχείρισης. Πολύ σύντομα θα σε ενημερώσουμε σχετικά!

  15. #15
    Εγγραφή
    20-12-2007
    Περιοχή
    Αthens
    Μηνύματα
    274
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gboy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα ναι παρτε τον χρονο που χρειαζεστε και διευθετηστε το, η αδερφη μου ακολουθησε σωστα τη διαδικασια θα δειτε οτι της ειπαν μια υπαλληλος στο τηλεφωνο μετα τις 20 νοεμβριου να παει και μετα απο αλλο τηλεφωνο πριν παει της ειπε αλλη υπαλληλος κατα τις 25 να παει μπερδεμενες καταστασεις δηλαδη!! μετα μιλησαμε εμεις εδω και οπως θα δειτε μου ειπατε προς το τελος της εβδομαδας να παει να κανει την διακοπη και οπως βλεπετε σας εγραψα οτι θα πω να παει πεμπτη παρασκευη, αυτο και εκανε λοιπον πηγε πεμπτη βραδυ 7.30-8 της ειπαν αυριο 25 νοεμβριου θα σταλει η αιτηση διακοπης και τελικα ως εκ θαυματος ενω της ειπαν και στο καταστημα οτι θα παρει απο μια εβδομαδα μεχρι και μηνα να διακοπει η γραμμη το κοβουν ΑΚΡΙΒΩΣ τη μερα ληξης του συμβολαιου 30 νοεμβριου απογευμα!!! δεν ειναι σοβαρα πραγματα αυτα μετα απο 5 χρονια πελατης στο κοβουν λιγες ωρες πριν ληξει το συμβολαιο και ζητουν τελη προωρης αποσυνδεσης!!!! ελεος παιδια αυτο ειναι ανηκουστο διευθετηστε το οπωσδηποτε, Ευχαριστω
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gboy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα και καλη χρονια! εχουν περασει 20 μερες και ακομα δεν πηρα ενημερωση απο εσας αν το διευθετησατε το θεμα αυτο, πειτε μου για να ενημερωσω, υπαρχει ακομα σε εκκρεμοτητα η επιστροφη του ρουτερ και ενα υπολοιπο λογαριασμου του ιντερνετ.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από CytaRep Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλή σου μέρα και καλή χρονιά! Μας συγχωρείς για την καθυστέρηση της διαχείρισης. Πολύ σύντομα θα σε ενημερώσουμε σχετικά!
    περασαν αλλες 2 εβδομαδες και ενημερωση απο εσας παλι καμμια και σημερα ηρθε παλι λογαριασμος απο εσας που εξακολουθειτε να ζητατε τελη αποσυνδεσης σας δειχνω παλι το θεμα για να καταλαβεται οτι η αιτηση διακοπης εγινε καθ υποδειξην της εξυπ πελατων σας 5 μερες πριν ασχετα και αν αλλη υπαλληλος σας μας ειπε και 10 μερες πριν και στο καταστημα που πηγε η αδερφη μου της ειπαν μια εβδομαδα πριν... σας ταχω πει παραπανω μη τα επαναλαμβανω....τωρα αν η CYTA αποφασισε να κανει τη διακοπη με εξπρες ρυθμους μετα απο 5μερες απο την αιτηση και λιγες ωρες πριν ληξει το συμβολαιο ειναι θεμα δικο της και στο που αποσκοπουσε ας το λυσει μονη της, και μιας και δε βλεπω ενδιαφερον περασε 1 ΜΗΝΑΣ και 23 μερες και ακομα δεν απαντησατε απλα καλεστε και στειλτε να παρουν το ρουτερ και να εξοφλησει και ενα μικρο υπολοιπο απο παγιο απο την εκκαθαριση που σας χρωσταει, Ευχαριστω καλη συνεχεια

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-11-16, 01:25
  2. Ημερομηνία λήξης συμβολαίου σταθερής
    Από uncle_nontas στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-09-16, 10:43
  3. Ερωτηση για VDSL
    Από Ore12 στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-09-16, 23:07
  4. Ημερομηνια ληξης συμβολαιου?
    Από johann69 στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-09-16, 12:53
  5. Ερωτηση για εγκυροτητα συμβολαιου.
    Από kontinos στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-02-16, 02:46

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας