Σελ. 3 από 10 ΠρώτηΠρώτη 123458 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 137
  1. #31
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Τους κωδικούς τους δίνουν εφόσον τους ζητήσεις. Ούτε ο πρώτος, ούτε ο τελευταίος θα είσαι.
    Οι 2 τηλεφωνικοί αριθμοί μεταφράζονται σε έναν κεφαλικό και ένα MSN. Είτε ISDN, είτε VoIP θα μπορείς να τους έχεις κανονικά, φυσικά με το έξτρα κόστος.
    Το αν θα αιτηθείς ISDN ή VoIP με 2 κανάλια, είναι καθαρά δική σου απόφαση. Το αν θα σου δώσουν ISDN, είναι επιλογή του παρόχου.

  2. #32
    Εγγραφή
    08-01-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    661
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/9999
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    Vodafone AETHRA BG8542EW
    SNR / Attn
    15.5(dB) / 11.8(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVader Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ στην αλλαγή πακέτου που έκανα το ίδιο με διαβεβαίωσαν ... Η αλήθεια αυτή...
    Και τώρα που κατέβασα και έριχνα μια ματιά στην αίτηση του FIBER 50, έπεσε το μάτι στο παρακάτω :

    " Στις Τηλεφωνικές Γραμμές με 2 κανάλια φωνής (Ευρυζωνική ή ISDN BRA) με MSN αριθμούς, το παρόν Πρόγραμμα καλύπτει την κίνηση του κεφαλικού αριθμού. Σε περίπτωση που ο Πελάτης επιθυμεί να εντάξει την κίνηση του MSN στο Πρόγραμμα, θα πρέπει να ορίσει η κίνηση του MSN να διέρχεται από τον κεφαλικό αριθμό της Τηλεφωνικής Γραμμής."

    Ελπίζω να μην ισχύει γιατί ήταν ο βασικότερος λόγος που άρχισα να σκέφτομαι την επιστροφή στον ΟΤΕ με βάση την προσφορά που μου έκαναν!
    Μέσα στην εβδομάδα υποτίθεται θα ενεργοποιηθώ αν ισχύει το παραπάνω με βλέπω για ακύρωση ....

  3. #33
    Εγγραφή
    21-02-2006
    Περιοχή
    Ηλιουπολη
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    835
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Magnum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και τώρα που κατέβασα και έριχνα μια ματιά στην αίτηση του FIBER 50, έπεσε το μάτι στο παρακάτω :

    " Στις Τηλεφωνικές Γραμμές με 2 κανάλια φωνής (Ευρυζωνική ή ISDN BRA) με MSN αριθμούς, το παρόν Πρόγραμμα καλύπτει την κίνηση του κεφαλικού αριθμού. Σε περίπτωση που ο Πελάτης επιθυμεί να εντάξει την κίνηση του MSN στο Πρόγραμμα, θα πρέπει να ορίσει η κίνηση του MSN να διέρχεται από τον κεφαλικό αριθμό της Τηλεφωνικής Γραμμής."

    Ελπίζω να μην ισχύει γιατί ήταν ο βασικότερος λόγος που άρχισα να σκέφτομαι την επιστροφή στον ΟΤΕ με βάση την προσφορά που μου έκαναν!
    Μέσα στην εβδομάδα υποτίθεται θα ενεργοποιηθώ αν ισχύει το παραπάνω με βλέπω για ακύρωση ....
    μηπως οταν λεει "θα πρέπει να ορίσει η κίνηση του MSN να διέρχεται από τον κεφαλικό αριθμό της Τηλεφωνικής Γραμμής" εννοεί οτι μετα τις απαραίτητες ρυθμίσεις το MSN περναει, εμφανιζεται και συμπεριφερεται σαν αυτονομο νουμερο μαις και ειναι MSN, αλλα η κινηση καθαρα απο τεχνικης αποψης, περναει μεσα απο το κεφαλικο νουμερο !!!!

  4. #34
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.439
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Magnum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και τώρα που κατέβασα και έριχνα μια ματιά στην αίτηση του FIBER 50, έπεσε το μάτι στο παρακάτω :

    " Στις Τηλεφωνικές Γραμμές με 2 κανάλια φωνής (Ευρυζωνική ή ISDN BRA) με MSN αριθμούς, το παρόν Πρόγραμμα καλύπτει την κίνηση του κεφαλικού αριθμού. Σε περίπτωση που ο Πελάτης επιθυμεί να εντάξει την κίνηση του MSN στο Πρόγραμμα, θα πρέπει να ορίσει η κίνηση του MSN να διέρχεται από τον κεφαλικό αριθμό της Τηλεφωνικής Γραμμής."

    Ελπίζω να μην ισχύει γιατί ήταν ο βασικότερος λόγος που άρχισα να σκέφτομαι την επιστροφή στον ΟΤΕ με βάση την προσφορά που μου έκαναν!
    Μέσα στην εβδομάδα υποτίθεται θα ενεργοποιηθώ αν ισχύει το παραπάνω με βλέπω για ακύρωση ....
    Δώσε link που το διάβασες ?

  5. #35
    Εγγραφή
    11-09-2017
    Μηνύματα
    1.626
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    None
    ΛαΛ αυτό που γράφει δεν γίνεται, τουλάχιστον τεχνικά! Προφανώς κάτι άλλο εννοούν που αφορά την τιμολόγηση τους κι όχι το πως δουλεύει το isdn.
    Καλύτερα πάρε τηλέφωνο να σου πουν και να σε βεβαιώσουν ότι αυτό που θες μπορεί να γίνει, αν και παλιότερα θυμάμαι από άλλους συμφορουμίτες ότι ήθελαν το ίδιο πράγμα, τους είπαν ναι γίνεται και τελικά δεν γινόταν!

  6. #36
    Εγγραφή
    08-01-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    661
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/9999
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    Vodafone AETHRA BG8542EW
    SNR / Attn
    15.5(dB) / 11.8(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδώ είσαι. Ουσιαστικά τα 2 κανάλια φωνής (ISDN ή VoIP) είναι +4,56€ (21,69€ vs 17,13€) από την απλή τηλεφωνία και κάθε MSN (εκτός του κεφαλικού) κοστίζει 1,30€.

    Τα παραπάνω ισχύουν για απλή τηλεφωνική σύνδεση. Σε περίπτωση πακέτου DP, η διαφορά στο πάγιο είναι +6,50€ και μνημονεύεται στο έντυπο αίτησης του πακέτου που θέλεις. Το κόστος κάθε MSN είναι πάλι 1,30€.

    - - - Updated - - -


    Όπως στην TDM τηλεφωνία είχαμε 1 κανάλι (PSTN) ή 2 κανάλια (ISDN), έτσι και στο VoIP έχουμε 1 ή 2 κανάλια φωνής με τις αντίστοιχες χρεώσεις πάγιου.
    Έτσι, στο απλό VoIP έχουμε ουσιαστικά 1,5 κανάλι (και όχι 2). Και αυτό διότι μπορούμε να έχουμε 2 εισερχόμενες κλήσεις (ή 1 εισερχόμενη και μία εξερχόμενη), αλλά δεν μπορούμε να έχουμε 2 εξερχόμενες. Γι' αυτό υπάρχει και το VoIP με 2 καθαρά κανάλια φωνής (αντίστοιχο του ISDN).
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVader Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δώσε link που το διάβασες ?
    Από το παραπάνω Link του εντύπου της αίτησης.

    Αυτό που σημαίνει είναι ότι για να μπορείς να εκμεταλλευτείς το πρόγραμμα σου (π.χ. απεριόριστες αστικές/υπεραστικές κλήσεις ) πρέπει οι εξερχόμενες κλήσεις από τα MSN να βγαίνουν από το κεφαλικό νούμερο.
    Με απλά λόγια το πρόγραμμα εφαρμόζεται μόνο στο κεφαλικό νούμερο και οι εξερχόμενες πρέπει να γίνονται μόνο από εκεί και πρέπει να ρυθμίσεις κατάλληλα το Netmod / Router (VoIP) ώστε να γίνεται αυτό.

    Αυτό δηλαδή που ίσχυε χρόνια τώρα στον COTE και ήταν ο βασικός λόγος που έφυγα εκτός του οικονομικού.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVader Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ στην αλλαγή πακέτου που έκανα το ίδιο με διαβεβαίωσαν ... Η αλήθεια αυτή...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVader Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δώσε link που το διάβασες ?
    Αν δεν κάνω λάθος λες ότι εσύ ήδη το έχεις κάνει, με τι εξοπλισμό είσαι Netmod ISDN ή με VoIP Oxygen και ισχύει ή όχι το παραπάνω?

  7. #37
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.439
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Magnum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από το παραπάνω Link του εντύπου της αίτησης.

    Αυτό που σημαίνει είναι ότι για να μπορείς να εκμεταλλευτείς το πρόγραμμα σου (π.χ. απεριόριστες αστικές/υπεραστικές κλήσεις ) πρέπει οι εξερχόμενες κλήσεις από τα MSN να βγαίνουν από το κεφαλικό νούμερο.
    Με απλά λόγια το πρόγραμμα εφαρμόζεται μόνο στο κεφαλικό νούμερο και οι εξερχόμενες πρέπει να γίνονται μόνο από εκεί και πρέπει να ρυθμίσεις κατάλληλα το Netmod / Router (VoIP) ώστε να γίνεται αυτό.

    Αυτό δηλαδή που ίσχυε χρόνια τώρα στον COTE και ήταν ο βασικός λόγος που έφυγα εκτός του οικονομικού.

    - - - Updated - - -





    Αν δεν κάνω λάθος λες ότι εσύ ήδη το έχεις κάνει, με τι εξοπλισμό είσαι Netmod ISDN ή με VoIP Oxygen και ισχύει ή όχι το παραπάνω?
    Οχι άλλα εγώ τις κλήσεις από πάντα τις έβγαζα από το κεφαλικό. Ετσι έχω ρυθμισμένο το netmod αλλά και τον * μου.
    Αυτό που είπα είναι ότι τώρα που έκανα αλλαγή μου είπαν ότι δεν χρειάζεται αλλά και ότι και στα MSN ισχύουν και τα οικονομικά...αλλά δεν το έχω τσεκάρει ..

    - - - Updated - - -

    Για αυτό και ρώτησα που το έχεις δει γραμμένο.

  8. #38
    Εγγραφή
    21-02-2006
    Περιοχή
    Ηλιουπολη
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    835
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVader Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι άλλα εγώ τις κλήσεις από πάντα τις έβγαζα από το κεφαλικό. Ετσι έχω ρυθμισμένο το netmod αλλά και τον * μου.
    Αυτό που είπα είναι ότι τώρα που έκανα αλλαγή μου είπαν ότι δεν χρειάζεται αλλά και ότι και στα MSN ισχύουν και τα οικονομικά...αλλά δεν το έχω τσεκάρει ..

    - - - Updated - - -

    Για αυτό και ρώτησα που το έχεις δει γραμμένο.
    τσεκαρε το !!!!
    εαν το επιβεβαιωσεις θα σταματησουμε να υποθετουμε και θα προχωρισουμε και εμεις στο ιδιο....

  9. #39
    Εγγραφή
    28-08-2003
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.191
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    12000/999
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Tellas - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Oxygen
    Κάτι πολύ ευχάριστο που ξεκίνησε να ισχύει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ στον ΟΤΕ είναι οτι αν έχει κάποιος isdn και msn σε πρόγραμμα fiber 100 ή 200 τότε μπορεί να δρομολογεί την εξερχόμενη κίνηση τηλεφωνίας και μέσω των msn χωρίς έξτρα χρέωση (flat χρεώσεις που ίσχυαν μέχρι τώρα) παρά να τα καναλώνει τις παροχές του πακέτου που ισχύει για το κεφαλικό!

  10. #40
    Εγγραφή
    08-01-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    661
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/9999
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    Vodafone AETHRA BG8542EW
    SNR / Attn
    15.5(dB) / 11.8(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Panagioths Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάτι πολύ ευχάριστο που ξεκίνησε να ισχύει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ στον ΟΤΕ είναι οτι αν έχει κάποιος isdn και msn σε πρόγραμμα fiber 100 ή 200 τότε μπορεί να δρομολογεί την εξερχόμενη κίνηση τηλεφωνίας και μέσω των msn χωρίς έξτρα χρέωση (flat χρεώσεις που ίσχυαν μέχρι τώρα) παρά να τα καναλώνει τις παροχές του πακέτου που ισχύει για το κεφαλικό!
    Μόνο στα FIBER 100 & 200 ? Στα μικρότερα 30 & 50 δεν ισχύουν ?

    Γιατί εγώ έχω κάνει αίτηση για 50 και οι ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΟΙ εδώ και 10 μέρες πωλητές με έχουν ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΕΙ ότι αυτό ισχύει για όλα τα msn της ISDN γραμμής !
    Για αυτό και προχώρησα την αίτηση επιστροφής στην COSMOTE και μόλις έλαβα και την ημερομηνία ενεργοποίησης σε αυτήν.

  11. #41
    Εγγραφή
    28-08-2003
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.191
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    12000/999
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Tellas - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Oxygen
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Magnum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόνο στα FIBER 100 & 200 ? Στα μικρότερα 30 & 50 δεν ισχύουν ?

    Γιατί εγώ έχω κάνει αίτηση για 50 και οι ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΟΙ εδώ και 10 μέρες πωλητές με έχουν ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΕΙ ότι αυτό ισχύει για όλα τα msn της ISDN γραμμής !
    Για αυτό και προχώρησα την αίτηση επιστροφής στην COSMOTE και μόλις έλαβα και την ημερομηνία ενεργοποίησης σε αυτήν.
    Μόνο στα 100/200άρια. Στα μικρότερα όχι (δεν ξέρω γιατί τόση ανωμαλία). Αν δεις το συμβόλαιο/αίτηση που έχεις κάνει το αναφέρει κιόλας οτι μόνο για τον κεφαλικό αριθμό ισχύει αυτό. Ενώ στις αιτήσεις των 100/200αριών αναφέρει οτι ισχύει και για τα μσν...

  12. #42
    Εγγραφή
    08-01-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    661
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/9999
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    Vodafone AETHRA BG8542EW
    SNR / Attn
    15.5(dB) / 11.8(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Panagioths Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόνο στα 100/200άρια. Στα μικρότερα όχι (δεν ξέρω γιατί τόση ανωμαλία). Αν δεις το συμβόλαιο/αίτηση που έχεις κάνει το αναφέρει κιόλας οτι μόνο για τον κεφαλικό αριθμό ισχύει αυτό. Ενώ στις αιτήσεις των 100/200αριών αναφέρει οτι ισχύει και για τα μσν...
    Τηλεφωνικά έγινε η αίτηση με την παραπάνω διαβεβαίωση ότι ισχύει και για τα MSN ! Το συμβόλαιο θα μου το φέρει ο τεχνικός όταν έρθει, παρόλο που το ζήτησα να το δω πριν ...
    Αν δεν ισχύει, έχει να γίνει πάλι πανικός με τους Οτετζήδες ...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Panagioths Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόνο στα 100/200άρια. Στα μικρότερα όχι (δεν ξέρω γιατί τόση ανωμαλία). Αν δεις το συμβόλαιο/αίτηση που έχεις κάνει το αναφέρει κιόλας οτι μόνο για τον κεφαλικό αριθμό ισχύει αυτό. Ενώ στις αιτήσεις των 100/200αριών αναφέρει οτι ισχύει και για τα μσν...
    Μόλις είδα ότι και στο 100άρι αναφέρει ότι :

    " Στις Τηλεφωνικές Γραμμές με 2 κανάλια φωνής (Ευρυζωνική ή ISDN BRA) με MSN αριθμούς, το παρόν Πρόγραμμα καλύπτει την κίνηση του κεφαλικού αριθμού. Σε περίπτωση που ο Πελάτης επιθυμεί να εντάξει την κίνηση του MSN στο Πρόγραμμα, θα πρέπει να ορίσει η κίνηση του MSN να διέρχεται από τον κεφαλικό αριθμό της Τηλεφωνικής Γραμμής. "

  13. #43
    Εγγραφή
    13-11-2002
    Περιοχή
    Αστρίς Θάσου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.627
    Downloads
    37
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    350/100
    ISP
    Cosmote 4G - 5G - VDSL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΣΤΡΙΔΑ ΘΑΣΟΥ
    Router
    RB LHGG & ZTE MC 8020
    με λίγα λόγια... αν υπολογίσεις την διαφορά του παγίου μιας isdn... καλύτερα μια απλή γραμμή με έναν αριθμό και ίντερνετ... και τους υπόλοιπους αριθμούς σε εναλλακτικούς voip provider
    RB3011 & RB LHGG & ZTE MC8020 | ucm6202 | fritzbox 7390 | HP microserver gen8 | Raspberry pi 2 tvserver | ....και αρκετά ακόμη...

  14. #44
    Εγγραφή
    28-08-2003
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.191
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    12000/999
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Tellas - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Oxygen
    Χμ... έχεις δίκιο, από οτι ειδα τελικά η κίνηση των msn καλύπτεται μόνο σε Business Fiber 100 & 200, όχι σε Home....

  15. #45
    Εγγραφή
    08-01-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    661
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/9999
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    Vodafone AETHRA BG8542EW
    SNR / Attn
    15.5(dB) / 11.8(dB)
    Λοιπόν τελικά εξακολουθεί και ισχύει ο περιορισμός για τα MSN !

    Ισχύει ότι γράφαμε παραπάνω ότι το πρόγραμμα ισχύει μόνο για το κεφαλικό αριθμό και όταν έχεις καθαρή ISDN πρέπει να προγραμματίσεις τον εξοπλισμό (Netmod, Santis κλπ) για αυτό, αν κάνεις ή έχεις μετατρέψει την γραμμή σε ευρυζωνική τότε έρχεται έτοιμος ο εξοπλισμός (Router?) με αυτόν τον προγραμματισμό, τουλάχιστον για τα οικιακά πακέτα .... (Ενημέρωση από το τεχνικό τμήμα)

    Πλέον και η VF υποστηρίζει VDSL όπως με ενημερώσανε σήμερα στα One Net πακέτα οπότε λέω να μείνω στην VF και να ακυρώσω την φορητότητα που οι πωλητές της COSMOTE τα κάνανε μαντάρα (για να μην πω καμία ποιο βαριά λέξη) στέλνοντας μου αίτηση με τον εξοπλισμό για DP 24XL αντί Fiber 50 L @

Σελ. 3 από 10 ΠρώτηΠρώτη 123458 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-02-17, 11:18
  2. Μηνύματα: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-07-16, 00:14
  3. [Sagem] Mετατροπή SAGEM 1540WG (ISDN) Σε 1500WG(PSTN) και το αντίστροφο.
    Από Dagalidis στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 121
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-04-16, 14:06
  4. Vodafone - HOL ISDN γραμμή
    Από iguana στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-04-16, 19:24
  5. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-03-16, 13:58

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας