Σελ. 1087 από 1145 ΠρώτηΠρώτη ... 10671077108210851086108710881089109210971107 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16.291-16.305 από 17169
  1. #16291
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    19.954
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Τελείωσα Age of Empires 3 DE και συνεχίζω το 2 DE.

    Το 2 είναι πιο "strategy", έχει περισσότερα κρυφά να βρεις και περισσότερη στρατηγική να χρησιμοποιήσεις.

    Το 3 ήταν πιο εφετζίδικο αλλά πανέμορφο. Επίσης το 3 είναι 3D, το 2 είναι 2D.

    Πολλά bugs όμως. Κάθε φορά που ανοίγω steam κατεβάζουν και ένα update!

    ======

    Ταυτόχρονα ξεκίνησα το Creeper World 4, το οποίο είναι καταπληκτικότατο! Δείτε το έχει και demo!

    https://store.steampowered.com/app/848480/Creeper_World_4/



    Tower Defense με μία μοναδική ιδέα. Είναι ένα blob slimy thingy που είναι το creeper, το οποίο διαρρέει μέσα στην πίστα και εσύ προσπαθείς να το σκοτώσεις. Πρέπει να εκμεταλλευτείς τα υψηλά σημεία για να μη σου φάει τα πυργάκια, ενώ αυτό υπακούει στους νόμους των συγκοινωνούντων δοχείων και όσο το τρως από μια μεριά, υποχωρεί και από την άλλη, φτάνει να είναι στο ίδιο υψόμετρο.

    Εξαιρετικά ενδιαφέρον και πρωτότυπο και τι στο καλό, γιατί το πήρα χαμπάρι στην έκδοση 4 που βγήκε χτες; Τεσπά κάλλιο αργά παρά ποτέ!
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  2. #16292
    Εχει παιξει κανεις το Disco Elysium ?

    Ψηνομαι, αν και εχω κολλησει λιγο αυτο το μηνα με wow.

  3. #16293
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.544
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Πάντα ήθελα να παίξω τη σειρά Assassin's Creed και επειδή πρόσφατα απέκτησα Xbox αγόρασα το 1 και το 2 Remastered (Ezio Collection).

    Χθες το βράδυ τελείωσα το Assassin's Creed 1. Ενώ άρχισε καλά, από τη μέση και μετά το έκανα σαν αγγαρεία γιατί δεν είχε καμία πρόκληση ή ενδιαφέρον.
    Παράλληλα παίζει το αμόρε το Ezio Collection και τα συγκρίναμε. Ενώ έχει μεγάλες βελτιώσεις στο gameplay, επίσης από ένα σημείο και μετά δεν είχε καμία πρόκληση και απλά έγινε μια επαναλαμβανόμενη αγγαρεία.
    Δεν καταλαβαίνω πως πούλησε αυτή η σειρά. Ή μάλλον καταλαβαίνω, επειδή είχε ωραία γραφικά και το setting του δολοφόνου, ήταν cool να λες ότι παίζεις Assassin's Creed. Θα ασχοληθώ λίγο με το 2 κάποια στιγμή επειδή λαμβάνει χώρα στην Ιταλία, αλλά μεγάλη απογοήτευση.
    Γενικά η Ubisoft δεν νομίζω να έχει βγάλει ποτέ της πραγματικά καλό παιχνίδι, εκτός ίσως από το Splinter Cell που ήταν από τα τελευταία παιχνίδια που είχα παίξει πριν εγκαταλείψω το gaming για 10+ χρόνια.
    Δεν μπορώ να πιστέψω ότι οι άνθρωποι που έφτιαξαν το Splinter Cell ξέπεσαν τόσο πολύ.


    Για να απαντήσω στο ερώτημα του thread: "ποιο παιχνίδι παίζω αυτό τον καιρό;"
    Τώρα που τελείωσα το Assassin's Creed 1, παίζω μόνο Witcher 1 στο PC.
    Nαι, παίζω προϊστορικά παιχνίδια για να αναπληρώσω τα χρόνια που δεν έπαιξα καθόλου video games.

  4. #16294
    Εγγραφή
    31-05-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    3.860
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    Fritz!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zaranero Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχει παιξει κανεις το Disco Elysium ?

    Ψηνομαι, αν και εχω κολλησει λιγο αυτο το μηνα με wow.
    Εγώ...
    Ενδιαφέρον, είναι πραγματικό rpg, μικρό σε διάρκεια, ενδιαφέρον σύστημα/σύμπαν.
    Παίζεται σαν να διαβάζεις ένα βιβλίο (και έχει πολύ διάβασμα...).
    Παραδόξως είναι σχετικώς βαρύ (για ισομετρικό rpg).
    Προφανώς είναι πρωτίστως προιόν αγάπης απο τους δημιουργούς του,
    αλλά δεν θα αρέσει σε όλους.
    Αν σου αρέσουν τα γιαπωνέζικα rpg δεν θα ενθουσιαστείς.
    Αν σου άρεσε το torment θα σου αρέσει.
    Για βα καταλάβεις τι γίνεται στις σκοτεινές γωνίες του θες 3+ playthroughs.
    Disclaimer:
    Any views or opinions expressed represent the official view of the voices in my head.

  5. #16295
    Εγγραφή
    20-06-2007
    Περιοχή
    Chicago, Illinois
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    30.609
    Downloads
    96
    Uploads
    25
    Άρθρα
    14
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντα ήθελα να παίξω τη σειρά Assassin's Creed και επειδή πρόσφατα απέκτησα Xbox αγόρασα το 1 και το 2 Remastered (Ezio Collection).

    Χθες το βράδυ τελείωσα το Assassin's Creed 1. Ενώ άρχισε καλά, από τη μέση και μετά το έκανα σαν αγγαρεία γιατί δεν είχε καμία πρόκληση ή ενδιαφέρον.
    Παράλληλα παίζει το αμόρε το Ezio Collection και τα συγκρίναμε. Ενώ έχει μεγάλες βελτιώσεις στο gameplay, επίσης από ένα σημείο και μετά δεν είχε καμία πρόκληση και απλά έγινε μια επαναλαμβανόμενη αγγαρεία.
    Δεν καταλαβαίνω πως πούλησε αυτή η σειρά. Ή μάλλον καταλαβαίνω, επειδή είχε ωραία γραφικά και το setting του δολοφόνου, ήταν cool να λες ότι παίζεις Assassin's Creed. Θα ασχοληθώ λίγο με το 2 κάποια στιγμή επειδή λαμβάνει χώρα στην Ιταλία, αλλά μεγάλη απογοήτευση.
    Γενικά η Ubisoft δεν νομίζω να έχει βγάλει ποτέ της πραγματικά καλό παιχνίδι, εκτός ίσως από το Splinter Cell που ήταν από τα τελευταία παιχνίδια που είχα παίξει πριν εγκαταλείψω το gaming για 10+ χρόνια.
    Δεν μπορώ να πιστέψω ότι οι άνθρωποι που έφτιαξαν το Splinter Cell ξέπεσαν τόσο πολύ.


    Για να απαντήσω στο ερώτημα του thread: "ποιο παιχνίδι παίζω αυτό τον καιρό;"
    Τώρα που τελείωσα το Assassin's Creed 1, παίζω μόνο Witcher 1 στο PC.
    Nαι, παίζω προϊστορικά παιχνίδια για να αναπληρώσω τα χρόνια που δεν έπαιξα καθόλου video games.
    Dragon Age τριλογία έχεις παίξει; Και Mass Effect ;
    Dies, died, will die.
    Lived, lives, will live.

  6. #16296
    Εγγραφή
    12-07-2005
    Περιοχή
    Αργυρούπολη, Αθήνα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    5.635
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    25(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντα ήθελα να παίξω τη σειρά Assassin's Creed και επειδή πρόσφατα απέκτησα Xbox αγόρασα το 1 και το 2 Remastered (Ezio Collection).

    Χθες το βράδυ τελείωσα το Assassin's Creed 1. Ενώ άρχισε καλά, από τη μέση και μετά το έκανα σαν αγγαρεία γιατί δεν είχε καμία πρόκληση ή ενδιαφέρον.
    Παράλληλα παίζει το αμόρε το Ezio Collection και τα συγκρίναμε. Ενώ έχει μεγάλες βελτιώσεις στο gameplay, επίσης από ένα σημείο και μετά δεν είχε καμία πρόκληση και απλά έγινε μια επαναλαμβανόμενη αγγαρεία.
    Δεν καταλαβαίνω πως πούλησε αυτή η σειρά. Ή μάλλον καταλαβαίνω, επειδή είχε ωραία γραφικά και το setting του δολοφόνου, ήταν cool να λες ότι παίζεις Assassin's Creed. Θα ασχοληθώ λίγο με το 2 κάποια στιγμή επειδή λαμβάνει χώρα στην Ιταλία, αλλά μεγάλη απογοήτευση.
    Γενικά η Ubisoft δεν νομίζω να έχει βγάλει ποτέ της πραγματικά καλό παιχνίδι, εκτός ίσως από το Splinter Cell που ήταν από τα τελευταία παιχνίδια που είχα παίξει πριν εγκαταλείψω το gaming για 10+ χρόνια.
    Δεν μπορώ να πιστέψω ότι οι άνθρωποι που έφτιαξαν το Splinter Cell ξέπεσαν τόσο πολύ.


    Για να απαντήσω στο ερώτημα του thread: "ποιο παιχνίδι παίζω αυτό τον καιρό;"
    Τώρα που τελείωσα το Assassin's Creed 1, παίζω μόνο Witcher 1 στο PC.
    Nαι, παίζω προϊστορικά παιχνίδια για να αναπληρώσω τα χρόνια που δεν έπαιξα καθόλου video games.
    Το 1ο AC όντως γίνεται αγγαρεία γιατί οι αποστολές ακολουθούν την ίδια φόρμουλα, αλλά το 2ο και το Brotherhood (παίξτα στη σειρά by the way) είναι πολύ ανώτερα και σε gameplay και σε story και σε μουσική. Το Revelations που είναι το τελευταίο με τον Ezio δεν αξίζει και δεν χάνεις και τίποτα αν δεν το παίξεις, πέρα από τα αστεία Ελληνικά που ακούς στους δρόμους της Κωνσταντινούπολης. Δες όμως την mini ταινία Assassin's Creed: Embers στο YouTube που κλείνει την ιστορία του Ezio.
    Για μένα, το Brotherhood είναι το καλύτερο AC που έχει βγει, με δεύτερο το Rogue και τρίτο το Liberation.
    1. i5-750 @ 3.33 GHz Gigabyte GA-P55M-UD2 16GB DDR3 1666MHz MSI Radeon HD 7870 Gigabyte Radeon HD 5750 NZXT Hush Dell U2412m Sony Bravia KDL-40S2530
    2. Pentium G645 2.9GHz MSI B75MA-P45 8GB DDR3 1333MHz Gigabyte Nvidia GTX 950 Thermaltake ArmorJr. VC3000
    3. Xiaomi Redmi Note 4X crDroid Android 11 2022-02-20 GCam MGC_8.1.101_A9_GV1zfix_ENG by BSG

  7. #16297
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Μηνύματα
    8.650
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Brotherhood & Revelations είχαν εξαιρετικό (και underrated) MP. Κρίμα που το παρατήσανε.

  8. #16298
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.544
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Erebos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το 1ο AC όντως γίνεται αγγαρεία γιατί οι αποστολές ακολουθούν την ίδια φόρμουλα, αλλά το 2ο και το Brotherhood (παίξτα στη σειρά by the way) είναι πολύ ανώτερα και σε gameplay και σε story και σε μουσική. Το Revelations που είναι το τελευταίο με τον Ezio δεν αξίζει και δεν χάνεις και τίποτα αν δεν το παίξεις, πέρα από τα αστεία Ελληνικά που ακούς στους δρόμους της Κωνσταντινούπολης. Δες όμως την mini ταινία Assassin's Creed: Embers στο YouTube που κλείνει την ιστορία του Ezio.
    Για μένα, το Brotherhood είναι το καλύτερο AC που έχει βγει, με δεύτερο το Rogue και τρίτο το Liberation.
    Κάποια στιγμή θα δώσω μια ευκαιρία στο 2 (το σκέτο και το Brotherhood) αλλά από αυτά που είδα το stealth κομμάτι δε λέει πολλά.

  9. #16299
    Εγγραφή
    16-03-2004
    Μηνύματα
    779
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zaranero Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχει παιξει κανεις το Disco Elysium ?

    Ψηνομαι, αν και εχω κολλησει λιγο αυτο το μηνα με wow.
    Από τα καλύτερα περσινά παιχνίδια.
    Εξαιρετική υπόθεση, υπέροχη ατμόσφαιρα και μουσική, ενδιαφέρον σύστημα.
    No one flirts like a Malkavian

  10. #16300
    Εγγραφή
    15-11-2006
    Περιοχή
    Eidsvoll
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    588
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16000/1028
    ISP
    Forthnet Full LLU
    Router
    SpeedTouch 585v.6
    SNR / Attn
    6(dB) / 12(dB)
    @flamelab
    Dragon age 1 πολύ δυνατό.Το 2ο δεν μου εκανε κλικ καθόλου .Το 3, καλύτερο από το 2 αλλά έως εκεί.Νομιζω ανακοίνωσαν ότι πάμε για το 4.Απο mass effect μου άρεσε το 1 αλλά μέχρι εκεί έμεινα.

    Μου ήρθε το Mortal shells ps4, πολύ τίμιο παιχνίδι (τιμή+ μικρό studio).Το οποίο είναι βασικά indie soul game .
    1000 φορές να βάλω στην συλλογή ένα παιχνίδι σαν αυτό παρά το cyberpunk.
    Πραγματικά έχω σιχαθεί παιχνίδια των 60+ ευρώ που ΠΡΙΝ βγει το παιχνίδι έχουν ήδη ανακοινώσει dlc.

  11. #16301
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.544
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από flamelab Εμφάνιση μηνυμάτων
    Dragon Age τριλογία έχεις παίξει; Και Mass Effect ;
    Κανένα από αυτά.
    Το Inquisition το έχω πλέον δωρεάν από το EA Pass, αλλά δεν θέλω να αρχίσω τίποτα τώρα.

  12. #16302
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Μηνύματα
    8.650
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Kurozuka Εμφάνιση μηνυμάτων
    @flamelab
    Dragon age 1 πολύ δυνατό.Το 2ο δεν μου εκανε κλικ καθόλου .Το 3, καλύτερο από το 2 αλλά έως εκεί.Νομιζω ανακοίνωσαν ότι πάμε για το 4.Απο mass effect μου άρεσε το 1 αλλά μέχρι εκεί έμεινα.

    Μου ήρθε το Mortal shells ps4, πολύ τίμιο παιχνίδι (τιμή+ μικρό studio).Το οποίο είναι βασικά indie soul game .
    1000 φορές να βάλω στην συλλογή ένα παιχνίδι σαν αυτό παρά το cyberpunk.
    Πραγματικά έχω σιχαθεί παιχνίδια των 60+ ευρώ που ΠΡΙΝ βγει το παιχνίδι έχουν ήδη ανακοινώσει dlc.
    Νομίζω είσαι λιγάκι άδικος εδώ. Μια φορά στα 5 χρόνια θα βγάλει παιχνίδι η CDPR και τα "DLC" που λες είναι old school SP expansions (σχεδόν αυτοτελή παιχνίδια).

    Να μου πεις για την εμπορίλα της Ubisoft (η McDonalds των video games) που πιάνει ένα πατρόν και το ξεσκίζει με κυκλοφορίες κάθε 1-2 χρόνια (βλ. AC), να πω ΟΚ...

    Μάλιστα για το Valhalla διάβαζα ότι το παιχνίδι πιο πολύ διαδραματίζεται στην Αγγλία, παρά στην Σκανδιναβική χερσόνησο, πράγμα που βρωμάει από χιλιόμετρα περαιτέρω milking της σειράς.

  13. #16303
    Εγγραφή
    15-11-2006
    Περιοχή
    Eidsvoll
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    588
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16000/1028
    ISP
    Forthnet Full LLU
    Router
    SpeedTouch 585v.6
    SNR / Attn
    6(dB) / 12(dB)
    Προφανώς και υπάρχουν dlc που αξίζουν αλλά κάπως μου κάθεται όταν πληρώνω 70 ευρώ για παιχνίδι και δεν είναι ολοκληρωμένο ( ποσο μάλλον να ανακοινώνουν κάτι έξτρα πριν βγει το παιχνίδι).Απλώς το βλέπω σαν να πηγαίνεις εστιατόριο , πληρώνεις το μπουφέ και σου λένε το νερό είναι έξτρα.
    Δλδ για ποιο λόγο δεν το έβαζαν μέσα στο παιχνίδι? Ποια είναι η σωστή τιμή για ένα παιχνίδι να βγει αξιοπρεπώς ,χωρίς πολλά bugs/dlc? 90 ?

  14. #16304
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Μηνύματα
    8.650
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Μαζί σου σε αυτό, για αυτό δεν αγοράζω τα πάντα day 1 και ειδικά σε Ubisoft το έχω κόψει εδώ και χρόνια.

    Αν μιλάμε για ψηφιακή έκδοση, δες το Witcher 3 που έχει φτάσει €15 με όλα τα DLC.

    Tο AC Valhalla Gold (base game + season pass) τιμολογείται €100.

    Αξίζει να δώσεις €100 και μάλιστα για ψηφιακή έκδοση; Ούτε καν...

    Στα €20 σε 2 χρόνια, με όλα τα DLC/updates στην κυκλοφορία και όλα τα bugs λυμένα...

    Προφανώς και τα παιχνίδια είναι τεράστια αν υπολογίσουμε το content που προσφέρουν (debateable για μένα μιλάμε για fetch quests/grind), αλλά όπως βλέπεις η υπομονή ανταμείβεται.

    Ουσιαστικό content είναι αυτό που θέλει χρόνο για να παραχθεί, δηλαδή story-based expansions. Προφανώς και δεν είναι όλα έτοιμα day 1, εδώ πολλές φορές δεν είναι έτοιμο ούτε το base game.

  15. #16305
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.023
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psolord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ταυτόχρονα ξεκίνησα το Creeper World 4, το οποίο είναι καταπληκτικότατο! Δείτε το έχει και demo!

    https://store.steampowered.com/app/848480/Creeper_World_4/

    Έπαιξα το demo χθες και μάλλον rts θα το χαρακτήριζα παρά tower defense. Γενικά μου φάνηκε ότι είχε πολύ κακό feedback στον χρήστη. Η ενέργεια δεν ήταν ξεκάθαρη, συχνά δεν τοποθετούσε το κτίριο και μετά την αρχή και μόλις αποκτούσες έλεγχο, εντάξει ήξερες τι να κάνεις σαν κλασσικό rts του βγάζουμε άμυνα, έλεγχο, επέκταση και μετά τρελό build και βουρ. Τίποτα το ιδιαίτερο για μένα

Σελ. 1087 από 1145 ΠρώτηΠρώτη ... 10671077108210851086108710881089109210971107 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 600
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-05-23, 13:11
  2. Ποιο είναι το αγαπημενο σας παιχνιδι στο ιντερνετ?
    Από psahna στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 51
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-05-23, 22:53
  3. Ποιο παιχνιδι εχει το καλυτερο soundtrack;
    Από stelpas στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 139
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-04-11, 18:42
  4. Κακοκαιρία : Τον κακό τους τον καιρό
    Από kerkiss στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 73
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-02-08, 02:51
  5. Πρόβλημα τον τελευταίο καιρό...
    Από shakm στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-01-06, 02:44

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας