Σελ. 1094 από 1146 ΠρώτηΠρώτη ... 10741084108910921093109410951096109911041114 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16.396-16.410 από 17182
  1. #16396
    Εγγραφή
    12-07-2005
    Περιοχή
    Αργυρούπολη, Αθήνα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    5.635
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    25(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psolord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελείωσα το Cyberpunk και έχω στεναχωρεθεί πάρα πολύ!

    Από την άλλη τώρα έχω αφοσιωθεί στο Immortals Fenyx Rising που είναι συμπαθέστατο! Θα μπορούσε να λέγεται και Assassin's Creed New Age, a Breath of Zelda in the Wild! Άλλα όπως και να έχει είναι πολύ ευχάριστο. Βασικά δείχνει πως θα μπορούσαν να είναι άλλα, εχμμμ...exclusive games, αν τρέχανε σε hardware της προκοπής....!
    The game was developed by Ubisoft Quebec, the team which created Assassin's Creed Odyssey. Game director Scott Phillips added that the project originated from a software bug the team discovered during the development of Odyssey, which changed the humans on the player's crew into giant cyclopses, and decided that it would be a good idea to create a separate game that embraces the mythological side of Greece. Due to the positive reception of Odyssey, Ubisoft's management agreed to greenlight the project.

    https://en.wikipedia.org/wiki/Immort...ng#Development
    Ο αρχικός τίτλος "Gods And Monsters" ήταν πιο περιγραφικός και εύκολος να τον θυμάσαι. "Immortals Fenyx Rising" είναι τέρμα χαζός τίτλος.
    1. i5-750 @ 3.33 GHz Gigabyte GA-P55M-UD2 16GB DDR3 1666MHz MSI Radeon HD 7870 Gigabyte Radeon HD 5750 NZXT Hush Dell U2412m Sony Bravia KDL-40S2530
    2. Pentium G645 2.9GHz MSI B75MA-P45 8GB DDR3 1333MHz Gigabyte Nvidia GTX 950 Thermaltake ArmorJr. VC3000
    3. Xiaomi Redmi Note 4X crDroid Android 11 2022-02-20 GCam MGC_8.1.101_A9_GV1zfix_ENG by BSG

  2. #16397
    Θα παιξω Path Of Exile.
    Ξεκιναει καινουριο league αυριο στις 9 το βραδυ και περιμενω πως και πως. Το league ειναι fresh start για ολους απο το 0 και διαρκει περιπου τρεις μηνες και μετα ο χαρακτηρας σου και οτι loot εχεις μαζεψει παει στο default leauge.

    Οσοι δεν το ξερουν ειναι ενα action role playing game, μπορειτε να πειτε στο στυλ του Diablo 2, αλλα σκαλες ανωτερο.
    Ειναι δωρεαν και δεν ειναι pay to win. Το μονο χρησιμο που μπορεις να παρεις ειναι extra χωρος στο inventory που χρειαζεται αν θες να ασχοληθεις σοβαρα. Τα αλλα ειναι διακοσμητικα.

    Εχει φοβερο βαθος και πολυπλοκοτητα, μονο να δειτε το skill tree του σας ερχεται ενα μινι εγκεφαλικο και μπορεις να περασεις απειρες ωρες μονο για να σχεδιαζεις θεωρητικα πως θες να φτιαξεις τον χαρακτηρα σου. Εστω και ενα αντικειμενο μπορει να σε ωθησει σε δημιουργια αλλου χαρακτηρα και αλλου στυλ παιχνιδιου, το τι skill θα παρεις και να κτισεις γυρω απο αυτο κλπ. To skill tree και η επιλογη χαρακτηρα στην αρχη ειναι το λιγοτερο.

    Βγαζουν συνεχεια περιεχομενο, εχω ενα χρονο να παιξω το παιχνιδι και διαβαζω πληροφοριες δεξια και αριστερα και αισθανομαι εντελως noob, παρολο που εχω εμπειρια.

    Τωρα ποσοι παιζουν το game δεν ξερω αλλα πρεπει να ειναι εξαιρετικα δημοφιλες. Εβγαλε ανακοινωση η εταιρεια για το νεο league στο twitch και εαν δεν κανω λαθος ηταν 150.000 κοσμος.

    - - - Updated - - -

    Να κανω μια ερωτηση εχω latency στο game γυρω στα 60-70 ms και ειμαι interleaved. Εαν την κανω fastpath τι μειον θα εχω και εαν θα εχω καμμια βελτιωση?

  3. #16398
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.597
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zaranero Εμφάνιση μηνυμάτων

    Να κανω μια ερωτηση εχω latency στο game γυρω στα 60-70 ms και ειμαι interleaved. Εαν την κανω fastpath τι μειον θα εχω και εαν θα εχω καμμια βελτιωση?
    παιζει ως multiplayer ; εχει και αλλους παιχτες στο περιβαλον του παιχνιδιου που παιζεις και εσυ ;
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  4. #16399
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιζει ως multiplayer ; εχει και αλλους παιχτες στο περιβαλον του παιχνιδιου που παιζεις και εσυ ;
    Ναι multiplayer ειναι με τσατ trade και party , αλλα εχει και πολυ την solo φιλοσοφια μιας και γινονται instances στις περιοχες που μπαινεις.

    - - - Updated - - -

    Για την ερωτηση μου στο fastpath ενημερωθηκα απο το google. Ισως το δοκιμασω μιας και ενα τηλεφωνημα ειναι και μετα ξαναγυριζω εαν ειναι απο οτι καταλαβα.

  5. #16400
    Εγγραφή
    05-06-2017
    Μηνύματα
    1.077
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    HOL - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    Router
    TP-Link Archer VR600
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zaranero Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για την ερωτηση μου στο fastpath ενημερωθηκα απο το google. Ισως το δοκιμασω μιας και ενα τηλεφωνημα ειναι και μετα ξαναγυριζω εαν ειναι απο οτι καταλαβα.
    Εγώ με 30άρα απο Α/Κ, και fastpath δεν ξαναγυρνάω πίσω σε interleaved μιας και παίζω πολλά FPS.
    Εξάλλου χάνεις 2-3MBps και άντε να ανέβουν λίγο παραπάνω τα crc και αυτά σε ADSL, αν είσαι VDSL πολύ πιο πιθανό να μην έχεις και τίποτα απο αυτά
    Scuderia Ferrari

  6. #16401
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.029
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Έχει παίξει κανείς biped;

  7. #16402
    Εγγραφή
    17-08-2006
    Περιοχή
    Amsterdam
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    7.526
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Ταχύτητα
    100/100Mbps
    ISP
    KPN
    assetto corsa competizione που ησουνα τοσο καιρο;
    καλως ηρθες στην ζωαρα μου...
    Intel 2500k @ 4.4GHz w Arctic Freezer i30 | AsRock Z77 Extreme 4 | 2x4GB Crucial Ballistix DDR3 @1600 RAM | EVGA GTX 970 SC | OCZ Vertex2 60GB SSD | San Disc SATA3 128GB SSD | WD Caviar Black 500GB HDD | Fortron Raider 750W | Asus Xonar DX | Tt Element T | Acer 24" LED 120Hz 3D Vision Monitor | CM Storm Quickfire Ultimate Cherry MX Brown KB | Logitech G502 Mouse

  8. #16403
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.552
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Μάρτιος 2020:
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το είχα στην λίστα να το παίξω από το 1998.
    Τελικά το άρχισα χθες.
    Baldur's Gate Enhanced (whatever) Edition στο Switch.
    Απρίλιος 2020:
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξεκίνησα Baldur's Gate Siege of Dragonspear αφού τελείωσα το πρώτο.
    Ακολουθεί Baldur's Gate 2.
    Φεβρουάριος 2021:
    Χθες το βράδυ επιτέλους έκατσα και το τελείωσα το Siege of Dragonspear που το είχα αφήσει κάπου στο 80%. Σε καμία περίπτωση δεν είναι παιχνιδάρα αλλά ΟΚ, συμπληρώνει τα κενά μεταξύ του 1 και του 2.
    'Ισως παρατήσω το Dragon Age* και αρχίσω Baldur's Gate 2 επιτέλους.

    Ένα άλλο RPG που παίζω πολύ αυτόν τον καιρό είναι το Kingdom Hearts (επίσης τελευταία λέξη της τεχνολογίας ).


    Spoiler:

    *Το Dragon Age μου αρέσει αλλά με εκνευρίζει που δε δουλεύει το upload στον server της Bioware από το Xbox και επειδή έχω ένα «μικρό» θέμα OCD δε θέλω να κάτσω να το τελειώσω και να μην έχω τα γεγονότα καταγεγραμμένα στο dragonagekeep.com (στην αρχή δούλευε, νομίζω από αρχές του 2021 σταμάτησε σαν να έχει θέμα με την νέα χρονιά αλλά δε βρίσκω κάποια αναφορά online).
    Ίσως το παρατήσω και το παίξω όταν κάνουν remaster. Για την ώρα είμαι hyped για το remaster του Mass Effect.

  9. #16404
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    19.965
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Τελειωσα Fenyx και Torchlight III και τωρα παιζω το Windbound. Δε το εχω με τα survival games, αλλα νομιζω οτι κολλησα καινουριο μικροβιο!

    Οι απόψεις διίστανται για το συγκεκριμένο, αλλά προσωπικά το βρήκα ικανοποιητικό.

    Ξεκινάς ξεβράκωτη (έχεις κοπέλα) στα αγγούρια και κάθε νέο υλικό που συναντάς, σου δίνει Θεία επιφοίτιση για μία νέα κατασκευή. Το λένε Windbound, γιατί σε κάθε πίστα, πρέπει με μια ιστιοφόρα κατασκευή, παλεύοντας με ανέμους και κύμα, να επισκεφθείς τρία νησάκια και να ενεργοποιήσεις τρεις μαγικούς(?) φάρους. Μετά πας στο τελευταίο τέταρτο νησι για να ανοίξεις μια πύλη και να πας στον επόμενο κόσμο.

    Υπάρχουν πολλά ενδιάμεσα βήματα όμως μέχρι να γίνουν όλα αυτά. Υπάρχουν ακόμα και γρίφοι που πρέπει να λυθούν ή και ακόμα και η ανάγκη να επισκεφθείς άλλα νησάκια, για να λύσεις το πρόβλημα στο νησί με τον φάρο. Άλλοι φάροι, για να ενεργοποιηθούν, πρέπει να έχεις συγκεκριμένα εργαλεία.... Τα νησιά είναι αχαρτογράφητα σε μία πεπερασμένη περιοχή και πρέπει να τα βρεις. Έχεις χάρτη φυσικά για να βλέπεις τα όρια.

    Πρέπει να προσέξεις για το τι ιστιοφόρο θα αποφασίσεις να έχεις. Από ένα σημείο και μετά, μπορείς να φτιάξεις κάμποσα. Αλλά όσο πιο μεγάλο, τόσο πιο πολλά πράγματα μπορείς να φορτώσεις, αλλά και τόσο πιο δύσκολο να αποφύγεις τους υφάλους και τόσο πιο δύσκολο να κατευθυνθεί.

    Τέλος πάντων το βρήκα πολύ ενδιαφέρον και ταξιδιάρικο. Έχει σίγουρα κακοτεχνίες, πχ δεν έχει συχνό autosave και οι μάχες με την πανίδα είναι γτπκ, αλλά τουλάχιστον φτιάχνεις τόξο αργότερα και τα βαράς από μακριά!

    Τεχνικά είναι πολύ ελαφρύ, καθώς χρειάζεται το 1/3 μιας 1070 για να τρέξει 1080p/60 maxed.

    Μερικα screenshots.

    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  10. #16405
    Εγγραφή
    06-01-2008
    Περιοχή
    Κιλκίς
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360Mbps/360Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    JMFIBRE AF611/MikrHap Ac2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psolord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελειωσα Fenyx και Torchlight III και τωρα παιζω το Windbound. Δε το εχω με τα survival games, αλλα νομιζω οτι κολλησα καινουριο μικροβιο!

    Οι απόψεις διίστανται για το συγκεκριμένο, αλλά προσωπικά το βρήκα ικανοποιητικό.

    Ξεκινάς ξεβράκωτη (έχεις κοπέλα) στα αγγούρια και κάθε νέο υλικό που συναντάς, σου δίνει Θεία επιφοίτιση για μία νέα κατασκευή. Το λένε Windbound, γιατί σε κάθε πίστα, πρέπει με μια ιστιοφόρα κατασκευή, παλεύοντας με ανέμους και κύμα, να επισκεφθείς τρία νησάκια και να ενεργοποιήσεις τρεις μαγικούς(?) φάρους. Μετά πας στο τελευταίο τέταρτο νησι για να ανοίξεις μια πύλη και να πας στον επόμενο κόσμο.

    Υπάρχουν πολλά ενδιάμεσα βήματα όμως μέχρι να γίνουν όλα αυτά. Υπάρχουν ακόμα και γρίφοι που πρέπει να λυθούν ή και ακόμα και η ανάγκη να επισκεφθείς άλλα νησάκια, για να λύσεις το πρόβλημα στο νησί με τον φάρο. Άλλοι φάροι, για να ενεργοποιηθούν, πρέπει να έχεις συγκεκριμένα εργαλεία.... Τα νησιά είναι αχαρτογράφητα σε μία πεπερασμένη περιοχή και πρέπει να τα βρεις. Έχεις χάρτη φυσικά για να βλέπεις τα όρια.

    Πρέπει να προσέξεις για το τι ιστιοφόρο θα αποφασίσεις να έχεις. Από ένα σημείο και μετά, μπορείς να φτιάξεις κάμποσα. Αλλά όσο πιο μεγάλο, τόσο πιο πολλά πράγματα μπορείς να φορτώσεις, αλλά και τόσο πιο δύσκολο να αποφύγεις τους υφάλους και τόσο πιο δύσκολο να κατευθυνθεί.

    Τέλος πάντων το βρήκα πολύ ενδιαφέρον και ταξιδιάρικο. Έχει σίγουρα κακοτεχνίες, πχ δεν έχει συχνό autosave και οι μάχες με την πανίδα είναι γτπκ, αλλά τουλάχιστον φτιάχνεις τόξο αργότερα και τα βαράς από μακριά!

    Τεχνικά είναι πολύ ελαφρύ, καθώς χρειάζεται το 1/3 μιας 1070 για να τρέξει 1080p/60 maxed.
    πρώτη φορά το συναντάω το συγκεκριμένο αλλά μου άρεσε κατευθείαν στο μάτι ο κόσμος του. Θα το ψάξω.

  11. #16406
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    19.965
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Α ξέχασα να πω, ότι όταν ξεκινάς, σου δίνει τρεις βαθμούς δυσκολίας. Οι δύο είναι για μαζόχες και περιλαμβάνουν ξεκίνημα από την αρχή όταν πεθάνεις, χάνοντας τα πάντα ή το να κρατάς τουλάχιστον πάνω σου ότι έχεις. Εννοώ να κρατάς ότι έχεις στο σακούλι σου. Αυτά στη βάρκα άντε γεια. Η τρίτη η ανθρώπινη, απλά σε ξεκινάει από την αρχή της πίστας, αλλά δε χάνεις τίποτα.

    Υπάρχουν και κάποιες θυσίες που κάνεις, που σου επιτρέπουν έναν ή δύο θανάτους με respawn εκεί που είσαι.

    Κάπου εκεί έχει χάσει το balance ίσως το παιχνίδι, καθότι οι δύο επιλογές είναι απάνθρωπες ενώ η τρίτη μάλλον θα κάνει το παιχνίδι να τελειώσει γρήγορα. Απ'ότι έχω δει μέχρι στιμγής *νομίζω* ότι έχει 5 πίστες και θες 2-3 ώρες για κάθε μία, οπότε το παιχνίδι γίνεται μικρό για την τιμή του. Υπάρχει βέβαια και σε alt shops που το κάνουν πιο vfm.

    Θα ήθελα να πιστεύω ότι θα χτίσουν πάνω του, γιατί είναι πράγματι πολύ ενδιαφέρον.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος psolord : 10-02-21 στις 11:19.
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  12. #16407
    Εγγραφή
    24-04-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    1.624
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    None
    Valheim

    Δεν έχω αγοράσει άλλο early access game αλλά για το συγκεκριμένο έκανα εξαίρεση. Και λόγω του ότι βρίσκεται ήδη (μετά από 2 χρόνια σε alpha status) σε καλύτερη κατάσταση απ' ότι άλλα "released" παιχνίδια όσον αφορά τα bugs αλλά κυρίως επειδή είμαι σε mood για ένα Viking Lore survival game από ένα μικρό game studio που προσφέρει ένα τίμιο προϊόν!

    Αν δε, βάλουμε στο τραπέζι και τον co-op multiplayer προσανατολισμό του (προς το παρόν παίζω single) τότε θεωρώ ότι μιλάμε για κάτι που θα γίνει πολύ δημοφιλές..

    ΥΓ: Παίζει και σε Vulkan supported Linux συστήματα

  13. #16408
    Εγγραφή
    03-04-2005
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    6.217
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4999
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    HA35
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ckoul Εμφάνιση μηνυμάτων
    Valheim

    Δεν έχω αγοράσει άλλο early access game αλλά για το συγκεκριμένο έκανα εξαίρεση. Και λόγω του ότι βρίσκεται ήδη (μετά από 2 χρόνια σε alpha status) σε καλύτερη κατάσταση απ' ότι άλλα "released" παιχνίδια όσον αφορά τα bugs αλλά κυρίως επειδή είμαι σε mood για ένα Viking Lore survival game από ένα μικρό game studio που προσφέρει ένα τίμιο προϊόν!

    Αν δε, βάλουμε στο τραπέζι και τον co-op multiplayer προσανατολισμό του (προς το παρόν παίζω single) τότε θεωρώ ότι μιλάμε για κάτι που θα γίνει πολύ δημοφιλές..

    ΥΓ: Παίζει και σε Vulkan supported Linux συστήματα
    Καταπληκτικο παιχνιδακι, το πηρα εχθες και εφαγα κανα 4ωρο μονο εξερευνωντας και κανοντας βολτες. Περιμενω να το παρει και παρεα για co-op

    Το μονο αρνητικο που βρηκα ειναι οτι ειναι καθαρα single core και δε τερματιζει τη καρτα μου σε 1440p με οτι αυτο συνεπαγεται για τα fps.
    70-90fps σε 1440p με gtx1080, 9700K@5Ghz με τη καρτα να ειναι στο 70-80% της, ο ενα core βαραει υπερωριες και οι υπολοιποι πανε διακοπες.


  14. #16409
    Εγγραφή
    10-06-2009
    Περιοχή
    Αθήνα , καλλιθέα
    Μηνύματα
    8.864
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    nfs heat αξίζει αυτό τον καιρό ?
    υπάρχει μεγάλο community ?
    «Αν θες να πας γρήγορα πήγαινε μόνος σου, αν θες να πάς μακριά, πήγαινε με παρέα»


  15. #16410
    Εγγραφή
    20-06-2007
    Περιοχή
    Chicago, Illinois
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    30.613
    Downloads
    96
    Uploads
    25
    Άρθρα
    14
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Nova
    Super Mario 3D world στο Switch
    Dies, died, will die.
    Lived, lives, will live.

Σελ. 1094 από 1146 ΠρώτηΠρώτη ... 10741084108910921093109410951096109911041114 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 600
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-05-23, 13:11
  2. Ποιο είναι το αγαπημενο σας παιχνιδι στο ιντερνετ?
    Από psahna στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 51
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-05-23, 22:53
  3. Ποιο παιχνιδι εχει το καλυτερο soundtrack;
    Από stelpas στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 139
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-04-11, 18:42
  4. Κακοκαιρία : Τον κακό τους τον καιρό
    Από kerkiss στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 73
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-02-08, 02:51
  5. Πρόβλημα τον τελευταίο καιρό...
    Από shakm στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-01-06, 02:44

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας