Σελ. 1069 από 1147 ΠρώτηΠρώτη ... 10491059106410671068106910701071107410791089 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16.021-16.035 από 17202
  1. #16021
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.059
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Veldrin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε σατανάδες με κάνετε και γελάω!



    Win-win situation!

    (Πήρα μια θέση στο πανεπιστήμιο του Μάντσεστερ -για την οποία έκανα τούμπες 2 μήνες- και ήταν το δώρο μου. Ξέρει τι κουμπιά να πατήσει για να είμαι happy.).
    Εξαρτάται πόσα χρόνια παντρεμένος είσαι και πόσο χρονών είσαι

  2. #16022
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    19.997
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Veldrin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε σατανάδες με κάνετε και γελάω!



    Win-win situation!

    (Πήρα μια θέση στο πανεπιστήμιο του Μάντσεστερ -για την οποία έκανα τούμπες 2 μήνες- και ήταν το δώρο μου. Ξέρει τι κουμπιά να πατήσει για να είμαι happy.).
    Και εις ανώτερα!
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  3. #16023
    Εγγραφή
    15-11-2006
    Περιοχή
    Eidsvoll
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    588
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16000/1028
    ISP
    Forthnet Full LLU
    Router
    SpeedTouch 585v.6
    SNR / Attn
    6(dB) / 12(dB)
    Δεν ξερω εαν ενδιαφερεται κανεις για το Ffvii αλλα σε σχεση με το demo η αποψη μου αλλαξε.
    Πραγματικα κανανε πολυ καλη δουλεια και παιζει να ειναι απο τα καλυτερα που εχω παιξει στο ps4 (μαζι με bloodborne/nioh)
    Δεν εχω δει ουτε ενα bug και τα fps σταθερα .

  4. #16024
    Εγγραφή
    28-11-2009
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    1.964
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Τελειωσα το Red Dead Redemption 2, και τωρα ξεκινησα τον επιλογο. Πολυ καλο, αξιζει να ασχοληθεις, Τρομερές ερμηνείες, εξελιξη σεναριου (παρολο που κανει κοιλιά 2,3 φορες), δεσιμο με τον Αρθουρ και γενικα η ολη φαση που γινεται στο camp, δεν λεω κατι αλλο για προφανεις λογους, μουσικη, ηχος, γραφικα, τοπια κλπ
    Βεβαια λογω περιορισμένου χρονου, δεν εκανα παρα πολλα sides και σχεδον καθολου εξερεύνηση για ζωα, κυνήγι, κόκαλα δεινοσαύρων κλπ.
    Πολλα τα θετικα αλλα θα πω για 2,3 αρνητικα
    Αδειος χαρτης απο κατοίκους, μονο στο Saint-Denis υπαρχει ζωη
    Πολλα χλμ περα δωθε με το αλογο, παρολο που υπαρχει fast travel ειναι λειψό.
    Το μεγαλυτερο προβλημα της Rockstar, καμια φαντασια στην αποστολες. Δλδ οκ καλα τα τοπια, η cinematic camera και οι διαλογοι οσο πηγαινες στην αποστολη, αλλα στο τελος παντα το ιδιο, φτανεις σκοτωνεις 15 εχθρους, γυριζεις πισω ε ποσο να το κανεις αυτο. 5,6 αποστολες ηταν λιγο πιο ενδιαφερουσες.

    Τωρα καιγομαι στα easter eggs κλπ, που σε αυτα ειναι μανουλα.
    πχ


    playlist

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος aristomenis : 05-04-20 στις 18:49.

  5. #16025
    Εγγραφή
    23-10-2005
    Περιοχή
    Αμπέλια
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    6.814
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    26mbps+LTE
    ISP
    Home Speed Booster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΣΙΛΙΚΟ
    Router
    DN9245X6-10
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aristomenis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελειωσα το Red Dead Redemption 2, και τωρα ξεκινησα τον επιλογο. Πολυ καλο, αξιζει να ασχοληθεις, Τρομερές ερμηνείες, εξελιξη σεναριου (παρολο που κανει κοιλιά 2,3 φορες), δεσιμο με τον Αρθουρ και γενικα η ολη φαση που γινεται στο camp, δεν λεω κατι αλλο για προφανεις λογους, μουσικη, ηχος, γραφικα, τοπια κλπ
    Βεβαια λογω περιορισμένου χρονου, δεν εκανα παρα πολλα sides και σχεδον καθολου εξερεύνηση για ζωα, κυνήγι, κόκαλα δεινοσαύρων κλπ.
    Πολλα τα θετικα αλλα θα πω για 2,3 αρνητικα
    Αδειος χαρτης απο κατοίκους, μονο στο Saint-Denis υπαρχει ζωη
    Πολλα χλμ περα δωθε με το αλογο, παρολο που υπαρχει fast travel ειναι λειψό.
    Το μεγαλυτερο προβλημα της Rockstar, καμια φαντασια στην αποστολες. Δλδ οκ καλα τα τοπια, η cinematic camera και οι διαλογοι οσο πηγαινες στην αποστολη, αλλα στο τελος παντα το ιδιο, φτανεις σκοτωνεις 15 εχθρους, γυριζεις πισω ε ποσο να το κανεις αυτο. 5,6 αποστολες ηταν λιγο πιο ενδιαφερουσες.

    Τωρα καιγομαι στα easter eggs κλπ, που σε αυτα ειναι μανουλα.
    πχ


    playlist

    Οι αποστολές για μένα ήταν από τα δυνατά σημεία του παιχνιδιού. Πολύ ανώτερες από AC Origins και Odyssey πχ. Και από FC5. Συμφωνώ στο κομμάτι του χάρτη ότι είναι άδειος. Και καλά στο χάρτη του RDR2 κάθε περιοχή είναι και μια πολιτεία των ΗΠΑ, ή ακόμα χειρότερα 2-3 πολιτείες μαζί. Ε θα έπρεπε οι οικισμοί να μην οικισμοι αλλά towns. Δηλαδη πχ το Valentine να ειναι τριπλάσιο σε μεγεθος και με πολύ περισσότερο κόσμο. Ο χάρτης ήταν όμως πολύ μεγάλος. Άνετα μπορούσαν να χωρέσουν άλλες τόσες απόστολές, και να μην περνάς από τα ίδια σημεία διαρκώς.

    Για το fast travel δεν θα συμφωνήσω. Οτάν οι devs κάνουν τόση δουλειά για να απεικονίσουν την υπαιθρο τόσο ρεαλιστικά, είναι αμαρτία να κάνεις teleport από το ένα μέρος στο άλλο. Με το cinematic mode εκτιμάς, τη δουλειά τους και τις γραφικάρες. Στο AC Odyssey που επίσης ο κόσμος ήταν καταπληκτικά φτιαγμένος, το fast travel πήγαινε συννεφο και το free roaming ήταν πολύ λιγότερο.

    Η ιστορία είναι τέλεια, και ελπίζω να φτιαχτεί σειρά κάποια στιγμή με το RDR saga. Το voice acting εκπληκτικό. Οι διάλογοι καλογραμμένοι. Μιλάμε πραγματικά για αριστούργημα.

    Παίζω τώρα το πρώτο RDR στο xbox, και είναι επίσης καταπληκτικό τηρουμένων των αναλογιών. Δυστυχώς ως PCας, έχω μεγάλη δυσκολία στο χειρισμό με το gamepad. Και εχω αποδεχθεί το auto targeting, παρόλα αυτα δεν έχω ακρίβεια ούτε στο περπάτημα.

    Antec P280 | beQuiet S9-700 | Arctic Liquid Freezer II 240 | MSI X470 Gaming Pro Max | R9 5900X | 3600CL16 32GB | RTX3070 | XPG8200Pro | ROG PG258Q

  6. #16026
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.450
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Εγώ το είπα πάντως το RDR2 στον Επίλογο με ξενέρωσε καθώς ήταν για ώρες σε διάρκεια και στην τελική αποσυνδέθηκα κάπως από την ιστορία όπως την έζησα. Δεν γράφω παραπάνω μη δώσω spoilers, αλλού τα έγραψα (με spoilers )

    Παιχνιδάρα ασυζητητί, απλά λέω τι ήταν αυτά που οδήγησαν να μην καταφέρει ούτε το RDR2 να ρίξει το Witcher 3 από το Νο 1 αγαπημένο μου ever παιχνίδι Σϊγουρα όμως στο Τοπ 10
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  7. #16027
    Εγγραφή
    28-11-2009
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    1.964
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netlag Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι αποστολές για μένα ήταν από τα δυνατά σημεία του παιχνιδιού. Πολύ ανώτερες από AC Origins και Odyssey πχ. Και από FC5. Συμφωνώ στο κομμάτι του χάρτη ότι είναι άδειος. Και καλά στο χάρτη του RDR2 κάθε περιοχή είναι και μια πολιτεία των ΗΠΑ, ή ακόμα χειρότερα 2-3 πολιτείες μαζί. Ε θα έπρεπε οι οικισμοί να μην οικισμοι αλλά towns. Δηλαδη πχ το Valentine να ειναι τριπλάσιο σε μεγεθος και με πολύ περισσότερο κόσμο. Ο χάρτης ήταν όμως πολύ μεγάλος. Άνετα μπορούσαν να χωρέσουν άλλες τόσες απόστολές, και να μην περνάς από τα ίδια σημεία διαρκώς.

    Για το fast travel δεν θα συμφωνήσω. Οτάν οι devs κάνουν τόση δουλειά για να απεικονίσουν την υπαιθρο τόσο ρεαλιστικά, είναι αμαρτία να κάνεις teleport από το ένα μέρος στο άλλο. Με το cinematic mode εκτιμάς, τη δουλειά τους και τις γραφικάρες. Στο AC Odyssey που επίσης ο κόσμος ήταν καταπληκτικά φτιαγμένος, το fast travel πήγαινε συννεφο και το free roaming ήταν πολύ λιγότερο.

    Η ιστορία είναι τέλεια, και ελπίζω να φτιαχτεί σειρά κάποια στιγμή με το RDR saga. Το voice acting εκπληκτικό. Οι διάλογοι καλογραμμένοι. Μιλάμε πραγματικά για αριστούργημα.

    Παίζω τώρα το πρώτο RDR στο xbox, και είναι επίσης καταπληκτικό τηρουμένων των αναλογιών. Δυστυχώς ως PCας, έχω μεγάλη δυσκολία στο χειρισμό με το gamepad. Και εχω αποδεχθεί το auto targeting, παρόλα αυτα δεν έχω ακρίβεια ούτε στο περπάτημα.
    Το fast travel δεν ειναι κακο, αλλα είναι λειψό. αυτο που ειπα για τις αποστολες, για το cinematic βαλτο και εδω, προφανως και ειναι πολύ όμορφο να γυρνας με το αλογο την νυχτα και να περνας απο λαγκαδια ποταμια κλπ ή με βροχη , μιας και ειναι πανεμορφο αλλα οταν εχεις φτασει στις 40+ ωρες δεν τα "πολυ κοιτας" αυτα.
    Επισης καποιες φορες που ειχα cinematic, τυχαινε το αλογο να συγκρούεται σε δεντρα εκτος δρομου ή με καποιο καρο που θα ερχοταν απ την αντιθετη.

    Η ιστορια και το delivery (περα απο καποιες εξαιρέσεις) είναι πολύ καλη , χρόνια ειχα να δεθω με τον πρωταγωνιστή.
    Οσο για το rdr 1 τι να πω, επος ηταν. (αλλη μια αναφορα)

    @PopManiac

    Η αληθεια ειναι οτι τωρα που επαιξα καποιες αποστολες στον επιλογο, παιζω καπως κρυα, (αποσυνδέθηκα κάπως από την ιστορία όπως την έζησα) οπως εγραψες, αλλα νταξει θα το τελειωσω και αυτο.

    Spoiler:
    απο τοτε που εκανα αυτη την αποστολη αυτο το κομματι το ακουω 2 φορες την μερα

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος aristomenis : 06-04-20 στις 01:50.

  8. #16028
    Εγγραφή
    23-10-2005
    Περιοχή
    Αμπέλια
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    6.814
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    26mbps+LTE
    ISP
    Home Speed Booster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΣΙΛΙΚΟ
    Router
    DN9245X6-10
    Spoiler:
    μην έχοντας παίξει το 1 πριν, και unfamiliar εντελώς με την ιστορία του RDR ο επίλογος είχε μία αίσθηση χαμηλότερης ποιότητας. Ειδικά η πλειοψηφία των αποστολων.
    Spoiler:
    Σοβαρό downgrade στο feeling όταν από τον Arthur πας στον John. Καταρχάς νομιζα σε όλο το παιχνίδι ότι ο Τζον ήταν ένας κομπάρσος στο RDR universe. Βέβαια δεν ήξερα καν οτι πρόκειται για prequel. Αλλά πιστεύω ότι αν είχα παίξει το ένα πρώτα και γνώριζα περισσότερα για το lore, δεν θα ειχα παράπονο από τον επίλογο (πέρα από τις ηλίθιες αποστολές).


    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιχνιδάρα ασυζητητί, απλά λέω τι ήταν αυτά που οδήγησαν να μην καταφέρει ούτε το RDR2 να ρίξει το Witcher 3 από το Νο 1 αγαπημένο μου ever παιχνίδι Σϊγουρα όμως στο Τοπ 10
    Την έκανα τη σύγκριση συχνά στο μυαλό μου, και θεωρώ ότι ποιοτικά ηταν πολύ κοντά τα δυο παιχνίδια. Σαν story και voice acting και cinematic quality. Το W3 ηταν και μεγαλύτερο σε content και δεν εκανε κοιλιά οσο προχωρουσες. Δηλαδή κορυφωση στο τελος, και τα expansion καταπληκτικά. Εντάξει θρυλικό παιχνίδι τι να λέμε. Παρόλα αυτά νομίζω ότι το RDR2 μου άρεσε λιιιιιιιιγο περισσότερο, βέβαια θα είμαι σίγουρος αν περάσει κάμποσος καιρος, πχ κανας χρόνος και τα ξανασυγκρινω. Αναγνωρίζω το γεγονός οτι το RDR2 ηταν αρκετά μικρότερο σε διάρκεια από το W3. Και η διάρκεια παίζει πολύ μεγάλο ρολο νομίζω . Πχ νομίζω χαντακωσε το Odyssey. Βαλανε πολυ σαβούρα για να βγει τόσο μεγάλο και δεν υπήρχε λογος. Η Rockstar νομίζω έπαιξε εκ του ασφαλούς. Το τράβηξε όσο μπορούσε χωρις να κανει μεγάλες εκπτώσεις στη ποιότητα. Η CDPR από την άλλη έβγαλε ομοιογένεια, υψηλή ποιότητα και διάρκεια. Δηλαδή πέτυχε το απόλυτο.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aristomenis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανως και ειναι πολύ όμορφο να γυρνας με το αλογο την νυχτα και να περνας απο λαγκαδια ποταμια κλπ ή με βροχη , μιας και ειναι πανεμορφο αλλα οταν εχεις φτασει στις 40+ ωρες δεν τα "πολυ κοιτας" αυτα.
    Άσχετο αλλά ένα πράγμα που με χάλαγε ηταν οτι εν μέσω σοβαρών καταιγίδων τα npc κάθονταν έξω ατάραχα απροστατευτα από τα στοιχεία της φύσης. Θυμαμαι χαρακτηριστικά σκηνικό να ρίχνει καρέκλες και να κάθονται γύρω από τη φωτιά(!) σε camp τα npc.

    Δήλαδη θεωρώ, θα έπρεπε η Rockstar να εξαφανίζει τα npc σε αυτές τις περιπτώσεις, και να αναγκαζει τους παιχτες να γυρισουν αργότερα ή να κάνουν sleep το χαρακτήρα μέχρι να περάσει η θεομηνία.

    Ήταν ένα immersion breaker που με ενοχλούσε. Σίγουρα και αυτό που λες με το άλογο να κουτουλαει πανω σε περαστικους στο cinematic mode, ηταν ενοχλητικό.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος netlag : 06-04-20 στις 05:37.

    Antec P280 | beQuiet S9-700 | Arctic Liquid Freezer II 240 | MSI X470 Gaming Pro Max | R9 5900X | 3600CL16 32GB | RTX3070 | XPG8200Pro | ROG PG258Q

  9. #16029
    Εγγραφή
    24-04-2002
    Περιοχή
    Νέα Χαλκηδόνα (Αττική)
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    7.854
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport plus 2
    Εμένα το gta V με κράτησε περισσότερο από το RDR2 αφού ακόμα δεν έχω παίξει τον επίλογο. Σίγουρα πανέμορφο game και πολύ δυνατος τίτλος, αλλά το καβάλα στο άλογο για 10 λεπτά κάθε φορά για να φτάσεις στην αποστολή, όπως και το άθλιο optimization του παιχνιδιού με έχουν ξενερώσει.

    Pc Specs: Ryzen 5800X3D, 32Gb Trident Z @3600Ghz Ram, RTX 4090

  10. #16030
    Εγγραφή
    28-11-2009
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    1.964
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netlag Εμφάνιση μηνυμάτων
    Spoiler:
    μην έχοντας παίξει το 1 πριν, και unfamiliar εντελώς με την ιστορία του RDR ο επίλογος είχε μία αίσθηση χαμηλότερης ποιότητας. Ειδικά η πλειοψηφία των αποστολων.
    Spoiler:
    Σοβαρό downgrade στο feeling όταν από τον Arthur πας στον John. Καταρχάς νομιζα σε όλο το παιχνίδι ότι ο Τζον ήταν ένας κομπάρσος στο RDR universe. Βέβαια δεν ήξερα καν οτι πρόκειται για prequel. Αλλά πιστεύω ότι αν είχα παίξει το ένα πρώτα και γνώριζα περισσότερα για το lore, δεν θα ειχα παράπονο από τον επίλογο (πέρα από τις ηλίθιες αποστολές).


    - - - Updated - - -

    Άσχετο αλλά ένα πράγμα που με χάλαγε ηταν οτι εν μέσω σοβαρών καταιγίδων τα npc κάθονταν έξω ατάραχα απροστατευτα από τα στοιχεία της φύσης. Θυμαμαι χαρακτηριστικά σκηνικό να ρίχνει καρέκλες και να κάθονται γύρω από τη φωτιά(!) σε camp τα npc.

    Δήλαδη θεωρώ, θα έπρεπε η Rockstar να εξαφανίζει τα npc σε αυτές τις περιπτώσεις, και να αναγκαζει τους παιχτες να γυρισουν αργότερα ή να κάνουν sleep το χαρακτήρα μέχρι να περάσει η θεομηνία.
    στο gta iv ειχε γινει δουλιτσα.

  11. #16031
    Εγγραφή
    12-07-2005
    Περιοχή
    Αργυρούπολη, Αθήνα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    5.635
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    25(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aristomenis Εμφάνιση μηνυμάτων
    στο gta iv ειχε γινει δουλιτσα.
    Σε πάρα πολλά θέματα το GTA 5 έκανε βήματα προς τα πίσω. Euphoria engine, character animations, NPC logic, escalation of violence, melee combat, vehicle damage model, driving model system etc.

    1. i5-750 @ 3.33 GHz Gigabyte GA-P55M-UD2 16GB DDR3 1666MHz MSI Radeon HD 7870 Gigabyte Radeon HD 5750 NZXT Hush Dell U2412m Sony Bravia KDL-40S2530
    2. Pentium G645 2.9GHz MSI B75MA-P45 8GB DDR3 1333MHz Gigabyte Nvidia GTX 950 Thermaltake ArmorJr. VC3000
    3. Xiaomi Redmi Note 4X crDroid Android 11 2022-02-20 GCam MGC_8.1.101_A9_GV1zfix_ENG by BSG

  12. #16032
    Εγγραφή
    20-06-2007
    Περιοχή
    Chicago, Illinois
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    30.618
    Downloads
    96
    Uploads
    25
    Άρθρα
    14
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Nova
    Αγόρασα το Animal Crossing: New Horizons στο Switch και έχει χαλαρώσει το είναι μου

    Είναι ό,τι πρέπει γι'αυτες τις στιγμές.
    Dies, died, will die.
    Lived, lives, will live.

  13. #16033
    Εγγραφή
    25-06-2009
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    150
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300Mbps/30Mbps
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από flamelab Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγόρασα το Animal Crossing: New Horizons στο Switch και έχει χαλαρώσει το είναι μου

    Είναι ό,τι πρέπει γι'αυτες τις στιγμές.
    Έχει ξεπατωθεί να πουλάει αυτό (και) για αυτόν το λόγο. Κι όσοι δεν είχαν ανάγκη κάτι τέτοιο, πήγαν στο άλλο άκρο με Doom Eternal.

  14. #16034
    Εγγραφή
    04-04-2008
    Περιοχή
    Νέα Χαλκηδόνα
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.961
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    -(dB) / -(dB)
    Θέλω να θυμηθώ τα παλιά και νά παίξω με κάτι φίλους c&c generals ή zero hour multiplayer online. Είναι εφικτό κάτι τέτοιο ? Έχω αφήσει πολύ καιρό τα παιχνίδια στην άκρη .

  15. #16035
    Εγγραφή
    17-03-2003
    Περιοχή
    Trondheim
    Μηνύματα
    3.000
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Γρήγορη είναι
    ISP
    Telenor
    Τέλειωσα το Doom Eternal.

    Μου άρεσε το μεράκι που δείχνουν στον σχεδιασμό του και το πόσο απολαυστικά ridiculous είναι στις λεπτομέρειες. Απο την ιστορία του και την αντίθεση που δείχνει ο Slayer σε σχέση με το υπόλοιπο epic που έχει μπλέξει μέχρι την τύπισσα που κάνει τις ανακοινώσεις διάσπαρτα στις πίστες καλώντας σε "ολική αιμοδοσία" και τους θερμοστάτες που έχουν κολλήσει στους 66.6 βαθμούς.

    (έχει και ένα cheatcode που βρίσκεις και βάζει ένα κοινό να σε ζητοκραυγάζει όσο σφάζεις δαίμονες)

    Επίσης παίζει βούτυρο σε 4Κ σε σύστημα 5ετίας.

Σελ. 1069 από 1147 ΠρώτηΠρώτη ... 10491059106410671068106910701071107410791089 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 600
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-05-23, 13:11
  2. Ποιο είναι το αγαπημενο σας παιχνιδι στο ιντερνετ?
    Από psahna στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 51
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-05-23, 22:53
  3. Ποιο παιχνιδι εχει το καλυτερο soundtrack;
    Από stelpas στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 139
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-04-11, 18:42
  4. Κακοκαιρία : Τον κακό τους τον καιρό
    Από kerkiss στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 73
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-02-08, 02:51
  5. Πρόβλημα τον τελευταίο καιρό...
    Από shakm στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-01-06, 02:44

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας