Σελ. 1078 από 1147 ΠρώτηΠρώτη ... 10581068107310761077107810791080108310881098 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16.156-16.170 από 17202
  1. #16156
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.355
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή είμαι ακόμα σε διακοπές διαρκείας (άνεργος λόγω COVID) ξεκίνησα άλλο ένα open world RPG στο Switch.
    Dragon's Dogma, το οποίο είναι γιαπωνέζικο Western RPG (made in Japan από την Capcom, αλλά δεν είναι JRPG).
    Το ξεκίνημα είναι πολύ ενδιαφέρον, θα δούμε πως θα εξελιχθεί.

    Όποιος έχει όρεξη για open world RPG και τα έχει παίξει όλα, να πάρει Switch και να το δοκιμάσει.
    Καινούρια περιγραφή του ΟΑΕΔ είναι αυτό;
    Άνεργος λόγω ιού;
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  2. #16157
    Εγγραφή
    17-03-2003
    Περιοχή
    Trondheim
    Μηνύματα
    3.000
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Γρήγορη είναι
    ISP
    Telenor
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή είμαι ακόμα σε διακοπές διαρκείας (άνεργος λόγω COVID) ξεκίνησα άλλο ένα open world RPG στο Switch.
    Dragon's Dogma, το οποίο είναι γιαπωνέζικο Western RPG (made in Japan από την Capcom, αλλά δεν είναι JRPG).
    Το ξεκίνημα είναι πολύ ενδιαφέρον, θα δούμε πως θα εξελιχθεί.

    Όποιος έχει όρεξη για open world RPG και τα έχει παίξει όλα, να πάρει Switch και να το δοκιμάσει.
    Να φτιάξουμε club εδω μέσα.

    Δεν έχω Switch. Ξεκίνησα το Caesar 3, με το Augustus (opensource reimplementation, αλλα θέλει τα assets του original παιχνιδιού).
    City Building αλλα παιχνιδάκι με ένταση, αρκετά εθιστικό.

  3. #16158
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.059
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Eruyome(MMXGN) Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να φτιάξουμε club εδω μέσα.

    Δεν έχω Switch. Ξεκίνησα το Caesar 3, με το Augustus (opensource reimplementation, αλλα θέλει τα assets του original παιχνιδιού).
    City Building αλλα παιχνιδάκι με ένταση, αρκετά εθιστικό.
    Και εγώ . Εγώ παίζω κάτι χαζό χαλαρά παιχνίδια. Είχα γράψει κιόλας. Κάτσε να βρω.

    - - - Updated - - -

    Βρήκα..


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Trine 4 και the nine parchments

    Και τα δύο σε co-op

    Φανταστικά παραμυθένια χρώματα. Το trine 4 έχει βελτιωθεί πολύ στο πιο αδύνατο σημείο του που ήταν ο χειρισμός. Τα γραφικά του είναι απλά απίστευτα από εικαστική πλευράς. Απλά ένα έργο τέχνης. Το καλύτερο που δεν δει μέχρι τώρα είναι σε μπλε σκηνικό την κοπέλα τα ρίχνει βέλη με φωτιά.

    Το the Nine parchments είναι και αυτό πολύ όμορφο αλλά όχι τόσο. Παιχνίδι από Nintendo από όσο μου είπαν φτιαγμένο για co-op και έχει ενδιαφέρον προσέγγιση στο diablo style που προσωπικά δεν μου αρέσει. Έχει όμως χαβαλε στο co-op αν και συχνά γίνεται εκνευρίστηκο λόγω των χαρακτηριστικών του diablo style παιχνιδιών. Ευτυχώς δεν έχει τα κλασικά undead και ζόμπι εχθρουδια λες και δεν μπορούν να σκεφτούν τίποτα άλλο πια (the path of exile)

    - - - Updated - - -

    Α και invisigun που είναι το αγαπημένο μου στιλ παιχνιδιών. Μια οθόνη και είτε παίζεις local multilayer(χωρίς split screen) είτε online δεν έχει διαφορά. Για όσους θυμούνται και χάρηκαν παιχνιδαρες σαν atomic bomberman 2, το παιγνίδι αυτό είναι για σας, χωρίς βέβαια τον απίστευτο χαβαλε σε γραφικά και ήχο. Η ιδέα όμως του να κινείσαι χωρίς να φαίνεσαι είναι εξαιρετική.

  4. #16159
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Εύχομαι να βρείτε δουλειά όσοι δεν έχετε

    εγώ πάντως παίζω GTA V Role Play (Αστυνομία) σε δύο πάρα πολύ καλούς ελληνικούς σέρβερς GTA V Role Play

  5. #16160
    Εγγραφή
    25-06-2009
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    150
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300Mbps/30Mbps
    ISP
    Vodafone
    Το Dragon's Dogma υπάρχει παντού θυμάμαι. PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, Switch. Είναι λίγο ειδική περίπτωση με ενδιαφέροντα τρόπο όμως.

  6. #16161
    Εγγραφή
    15-01-2016
    Μηνύματα
    556
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99.999/9.999
    ISP
    Forthnet
    Router
    ZXHN H168N
    SNR / Attn
    (dB) / 6.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Μιας και είπατε για switch. Να δοκιμάσετε τα: Luigi's Mansion 3, Paper Mario: The Origami King, Mario Tennis Aces, Astral Chain (έχω παίξει λίγο την αρχή αλλά μου φάνηκε αρκετά ωραίο), Cadence Of Hyrule

  7. #16162
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.059
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εύχομαι να βρείτε δουλειά όσοι δεν έχετε

    εγώ πάντως παίζω GTA V Role Play (Αστυνομία) σε δύο πάρα πολύ καλούς ελληνικούς σέρβερς GTA V Role Play
    Έχω ακούσει γι'αυτό. Πώς επεκτείνεται το role play στον γνωστό κόσμο; Δηλαδή αν παίζεις αστυνομικό ποιους κυνηγάς;

  8. #16163
    Εγγραφή
    15-11-2006
    Περιοχή
    Eidsvoll
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    588
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16000/1028
    ISP
    Forthnet Full LLU
    Router
    SpeedTouch 585v.6
    SNR / Attn
    6(dB) / 12(dB)
    Αναρωτιέμαι εάν υπάρχει κανένας για co op στο Bloodborne.Στο offline mode δεν μπορώ να περάσω boss μονος

  9. #16164
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω ακούσει γι'αυτό. Πώς επεκτείνεται το role play στον γνωστό κόσμο; Δηλαδή αν παίζεις αστυνομικό ποιους κυνηγάς;
    η σύνδεση γίνεται μέσω του Five M απαιτεί να έχεις το GTA V να μην έχεις κανενός είδους MOD ή CHEAT/HACK
    κάνεις τον αστυνομικό (υπάρχουν φυσικά και ΕΚΑΒιτες)
    άλλους αληθινούς παίκτες (έλληνες) που παίζουν το ρόλο του εγκληματία/κακοποιού/μαφιόζου ή απλοί πολίτες

  10. #16165
    Εγγραφή
    05-06-2017
    Μηνύματα
    1.077
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    HOL - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    Router
    TP-Link Archer VR600
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    η σύνδεση γίνεται μέσω του Five M απαιτεί να έχεις το GTA V να μην έχεις κανενός είδους MOD ή CHEAT/HACK
    κάνεις τον αστυνομικό (υπάρχουν φυσικά και ΕΚΑΒιτες)
    άλλους αληθινούς παίκτες (έλληνες) που παίζουν το ρόλο του εγκληματία/κακοποιού/μαφιόζου ή απλοί πολίτες
    Είναι ωραία μεριά του gameplay, με πάει πίσω στο GTA San Andreas multiplayer που είχε βγει...
    Βέβαια θέλει και βαριά PC με πολύ RAM και VRAM στην κάρτα γραφικών το FiveM. Κάπου στα 16GB και 4GB αντίστοιχα,ανάλογα και τα mods που έχει ο κάθε server.
    Scuderia Ferrari

  11. #16166
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Black3539 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι ωραία μεριά του gameplay, με πάει πίσω στο GTA San Andreas multiplayer που είχε βγει...
    Βέβαια θέλει και βαριά PC με πολύ RAM και VRAM στην κάρτα γραφικών το FiveM. Κάπου στα 16GB και 4GB αντίστοιχα,ανάλογα και τα mods που έχει ο κάθε server.
    θέλει δυνατό μηχάνημα για να μην έχεις θέματα και φυσικά καλή σύνδεση με το ιντερνετ.

    εγώ το παίζω σε AMD Ryzen 7 2700X με 16GB μνήμη και κάρτα γραφικών Zotac RTX 2070 Amp Extreme 8GB
    σε συνδυασμό με την FTTH 100/10
    και πάει τέλεια ευχαριστιέμαι το παιχνίδι το λίγο ελεύθερο χρόνο που διαθέτω.

  12. #16167
    Εγγραφή
    17-03-2003
    Περιοχή
    Trondheim
    Μηνύματα
    3.000
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Γρήγορη είναι
    ISP
    Telenor
    Ξεκίνησα το Destroy All Humans.

    Λένε οτι ακολουθεί πιστά το original του 2005 κρατώντας το ίδιο χιούμορ και καφρίλλες. Πολύ ωραίο παιχνιδάκι όσο το έπαιξα (παρόλο που είναι windows-only, παίζει σε linux με συγκεκριμένη έκδοση του proton).

  13. #16168
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    η σύνδεση γίνεται μέσω του Five M απαιτεί να έχεις το GTA V να μην έχεις κανενός είδους MOD ή CHEAT/HACK
    κάνεις τον αστυνομικό (υπάρχουν φυσικά και ΕΚΑΒιτες)
    άλλους αληθινούς παίκτες (έλληνες) που παίζουν το ρόλο του εγκληματία/κακοποιού/μαφιόζου ή απλοί πολίτες
    το μόνο κακό που έχει αυτό είναι πολλοί έλληνες παίκτες δεν ξέρουν τι σημαίνει Role Play και σπάνε χαρακτήρες ή κάνουν Fail το όλο Role Play σκηνικό

    φυσικά έχουμε και τα γνωστά "παιδάκια" που κάνουν "cheat/hack" αλλά και DDOS Attack στους σέρβερς.

  14. #16169
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Μηνύματα
    8.650
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    το μόνο κακό που έχει αυτό είναι πολλοί έλληνες παίκτες δεν ξέρουν τι σημαίνει Role Play και σπάνε χαρακτήρες ή κάνουν Fail το όλο Role Play σκηνικό

    φυσικά έχουμε και τα γνωστά "παιδάκια" που κάνουν "cheat/hack" αλλά και DDOS Attack στους σέρβερς.
    Πως και δεν απευθύνθηκες στην αστυνομία; Αφού έχεις τις άκρες.

  15. #16170
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από uncharted Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως και δεν απευθύνθηκες στην αστυνομία; Αφού έχεις τις άκρες.
    Αν οι servers owners δεν πληρώνουν για προστασία από cheats/hacks και ddos attacks (καθώς έχουν τα χρήματα μιας και από τα donations βγάζουν αρκετά χρήματα) δεν φταίω εγώ φίλε μου @uncharted

    απλά αν δεν βρίσκω να παίξω το FiveM GTA V Role Play παιχνίδι μου στους ελληνικούς σέρβερς που είμαι μέλος τότε πάω σε πιο σοβαρή κοινότητα (ξένη) από την δική μας (ελληνική) και ευχαριστιέμαι το παιχνίδι μου χωρίς προβλήματα και με άμεση υποστήριξη σε ότι πρόβλημα αντιμετωπίζω ξέρεις πόσοι σοβαροί ξένοι σέρβερς υπάρχουν που δεν δουλεύουν "ανταγωνιστικά" όπως οι ελληνικοί....

    Εγώ για ότι πληρώνω (ιστοσελίδα/game servers) έχουν την προστασία που πρέπει και δεν τα αγγίζει τίποτα.

Σελ. 1078 από 1147 ΠρώτηΠρώτη ... 10581068107310761077107810791080108310881098 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 600
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-05-23, 13:11
  2. Ποιο είναι το αγαπημενο σας παιχνιδι στο ιντερνετ?
    Από psahna στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 51
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-05-23, 22:53
  3. Ποιο παιχνιδι εχει το καλυτερο soundtrack;
    Από stelpas στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 139
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-04-11, 18:42
  4. Κακοκαιρία : Τον κακό τους τον καιρό
    Από kerkiss στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 73
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-02-08, 02:51
  5. Πρόβλημα τον τελευταίο καιρό...
    Από shakm στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-01-06, 02:44

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας