Σελ. 8 από 20 ΠρώτηΠρώτη ... 36789101318 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 106-120 από 286
  1. #106
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Κυψέλη
    Μηνύματα
    2.386
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000 ~
    ISP
    INALAN
    Router
    ΖΤΕ F670L
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λίγο ακριβότερα από ένα UTP. Το που θα συνδεθεί είναι το θέμα.
    Σε ένα router. Κάτι ανάλογο δεν δίνει και η Inalan?

  2. #107
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Μιλάω για την άλλη άκρη. Στην Inalan έρχεται από ένα οπτικό κατανεμητή και φυσικά έχει τον αντίστοιχο εξοπλισμό και πρωτόκολλο επικοινωνίας.
    Στον ΟΤΕ πως θα πάρεις σύνδεση που δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα στην καμπίνα;

  3. #108
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Κυψέλη
    Μηνύματα
    2.386
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000 ~
    ISP
    INALAN
    Router
    ΖΤΕ F670L
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιλάω για την άλλη άκρη. Στην Inalan έρχεται από ένα οπτικό κατανεμητή και φυσικά έχει τον αντίστοιχο εξοπλισμό και πρωτόκολλο επικοινωνίας.
    Στον ΟΤΕ πως θα πάρεις σύνδεση που δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα στην καμπίνα;
    οκ δεν ήξερα ότι δεν έχει τέτοιο πράγμα μέσα στην καμπίνα. Anyway κατευθείαν καλώδιο τότε για μικρότερο att.

  4. #109
    Εγγραφή
    24-06-2006
    Μηνύματα
    64
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    110000/10998
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    Fritz!Box 7590
    SNR / Attn
    14(dB) / 5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Όταν περνουσαν τις προάλλες τις οπτικές ίνες Παπαντωνίου και Βουτυρά είχαν ανοιξει την καμπίνα στη Βουτυρά και έκαναν τις συνδέσεις της οπτικής με τον εξοπλισμό, ρώτησα για την ενεργοποίηση των καμπινών και μου είπαν οτι θα αργήσει ακόμα γύρω στους 4 μήνες... Δεν ξέρω πόσο αξιόπιστοι είναι σε αυτά που λένε (αφου ειναι του εργολάβου και όχι του ΟΤΕ) αλλά φαντάζομαι οτι απο εμπειρία και μόνο κάτι θα γνωρίζουν...

  5. #110
    Εγγραφή
    08-01-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    661
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/9999
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    Vodafone AETHRA BG8542EW
    SNR / Attn
    15.5(dB) / 11.8(dB)
    Και καλά τα είπανε ..... Άμα διαβάσεις και στις άλλες περιοχές που έχουν αλλαχτεί οι καμπίνες πολύ νωρίτερα π.χ. Περιστέρι, Πετρούπολη διαθεσιμότητα βγάζανε μετά τους 6-9 μήνες.
    Το βασικό πρόβλημα είναι η ηλεκτροδότηση τους από τον ΔΕΔΗΕ που έχει ως υπεργολάβο τον εταιρεία ΤΟΞΟΤΗΣ (Καλογρίτσας), όπου έχει μείνει πολύ πίσω με σχέση το χρονοδιάγραμμα των περιοχών αυτών.

  6. #111
    Εγγραφή
    13-12-2003
    Περιοχή
    Νέα Χαλκηδόνα
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    55
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Καλησπέρα,

    Σήμερα πέτυχα έναν τεχνικό της Cosmote σε μια αλλαγμένη καμπίνα στην πλατεία Κοκκινοπούλου (Αγ. Ανάργυροι) και τον ρώτησα αν έχει περισσότερες πληροφορίες για διαθεσιμότητα VDSL. Δε γνώριζε συγκεκριμένα αλλά μου είπε "σύντομα" αφού έχουν αλλαχθεί οι καμπίνες στη γύρω περιοχή.

    Ενημερωτικά έχουν αλλαχτεί σχεδόν όλες οι καμπίνες σε αυτό το τμήμα των Αγ. Αναργύρων, καθώς και πολλές άλλες στα Κάτω Πατήσια - Άγιο Ελευθέριο (μεταξύ Αχαρνών και Εθνικής τουλάχιστον). Στο Κάτω Κουκλάκι Ν. Χαλκηδόνας και η καμπίνα στην οποία "πέφτω", δεν έχει αλλλάξει τίποτα. Ομως, έχουν σκάψει και περάσει οπτικές ίνες από την καμπίνα μέχρι τις Τρεις Γέφυρες απ' όπου φαντάζομαι έρχονται τα καλώδια από το κέντρο.

    Όλες οι παραπάνω περιοχές ανήκουν στο κέντρο Δαγκλή.
    Nantito

  7. #112
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.974
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Παιδιά καλησπέρα...
    Σχεδόν καθημερινά μπαίνω στο fttxgr και κοιτάω για νέες καμπίνες και ταυτόχρονα μπαίνω και στους ISP για έλεγχο διαθεσιμότητας...
    Ανακάλυψα λοιπόν, ότι η Vodafone πλέον με καλύπτει για vDSL ως 50mbit...
    Μου έκαναν και μια πάρα πολύ καλή προσφορά για να μετοικίσω εκεί...

    Τώρα έχω 2-3-4 αποριούλες και προβληματισμούς... (η αλήθεια είναι ότι δε ξέρω αν είναι ακριβώς το κατάλληλο thread αυτό...)

    Έχουμε και λέμε.. η καμπίνα που με "πιάνει" σύμφωνα με την περιοχή μου είναι αυτή του Γαλατσίου...
    Εγώ μένω αρκετά κοντά στην Κολιάτσου δείτε φώτο 1.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  vDSL 01.PNG 
Εμφανίσεις:  26 
Μέγεθος:  565,0 KB 
ID: 181812

    Κάλεσα τη Vodafone από περιέργεια για να μάθω την χιλιομετρική απόσταση (αν ήταν δυνατόν αυτό) και μου είπαν ότι βάση "μέτρησης" είμαι στα 1900κάτι μέτρα...
    Μου λέει η κοπέλα στο τηλέφωνο "Για 50 δεν νομίζω ότι πιάνετε, αλλά σίγουρα θα είστε πάνω από 30".

    Εγώ θυμάμαι ότι είχα διαβάσει πως για να πιάσεις το ΜΑΧ τα 50 δηλαδή, πρέπει να είσαι κάτω από 500μ και για τα 30 κάτω από 800 με 1000μ...
    Οπότε τι ακριβώς παίζει; η καμπίνα αυτή του Γαλατσίου είναι περίπου στα 3χλμ (όπως το έβαλα στο google maps -με επιφύλαξη βέβαια της ορθότητας-).
    Μήπως υπάρχει κι άλλη πιο κοντά;

    Το δεύτερο ερώτημά μου είναι ότι έστω και πάω στη Vodafone από FORTHnet που είμαι τώρα...
    Θα επηρεάσει την ταχύτητα που κλειδώνω;
    Τι εννοώ; δείτε το παρακάτω screenshot με τα στατιστικά που έχω από το router μου...

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Router 013.PNG 
Εμφανίσεις:  26 
Μέγεθος:  19,1 KB 
ID: 181813

    Καταλαβαίνετε ότι έχω πολλούς ενδοιασμούς... νομίζω ότι λίγοι έχουν τέτοια ταχύτητα aDSL στις μέρες μας και αν είναι να πληρώνω περισσότερα για να έχω 8mbit περίπου παραπάνω (αν κι εφόσον μπορώ να βάλω την ως 30mbit), δε νομίζω ότι αξίζει προς το παρόν τον κόπο...

    Τι λέτε;

  8. #113
    Εγγραφή
    21-11-2011
    Περιοχή
    Ν. Σμύρνη
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.691
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109.998/10.999
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    17(dB) / 3.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καταρχας δεν αλλαζουν τα καλωδια οπως το εχουμε αναφερει πολλακις αρα δεν αλλαζει η ταχυτητα.
    Δευτερον ειναι πιο πιθανο να παρεις vdsl απο καμπινα εαν και εφοσον η καμπινα σου εχει ενεργο εξοπλισμο για vdsl.
    Τριτον πηγαινε κατω στην πολυκατοικια σου στο κουτι με τις συνδεσεις, ανοιξε το και μεσα γραφει εναν αριθμο. Ο πρωτος ειναι και ο αριθμος καμπινας που συνδεεσαι. Ψαξε βρες την καμπινα με αυτον τον αριθμο και θα ξερεις σε ποια εισαι συνδεδεμενος.
    Ελπιζω να σε καλυψα.
    ΝΕΟ PC! :yahoo:

    CoolerMaster Mastercase H500P Mesh White || ASRock X570 Steel Legend || Ryzen 5600X || G.Skill Ripjaws V F4-4000C16D-16GVK || EVGA GeForce GTX960 4GB FTW Gaming ACX 2.0+
    Samsung 980 PRO MZ-V8P500BW || Kingston HyperX SSD SH103S3B/120G || WD WD4003FZEX - 4TB || WD WD4002FΥΥZ - 4TB || EVGA SuperNOVA 550 G2 (220-G2-0550-Y1) || Dell UltraSharp U2414H ||
    Dell Alienware AW3420DW

  9. #114
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.974
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Archon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχας δεν αλλαζουν τα καλωδια οπως το εχουμε αναφερει πολλακις αρα δεν αλλαζει η ταχυτητα.
    Δευτερον ειναι πιο πιθανο να παρεις vdsl απο καμπινα εαν και εφοσον η καμπινα σου εχει ενεργο εξοπλισμο για vdsl.
    Τριτον πηγαινε κατω στην πολυκατοικια σου στο κουτι με τις συνδεσεις, ανοιξε το και μεσα γραφει εναν αριθμο. Ο πρωτος ειναι και ο αριθμος καμπινας που συνδεεσαι. Ψαξε βρες την καμπινα με αυτον τον αριθμο και θα ξερεις σε ποια εισαι συνδεδεμενος.
    Ελπιζω να σε καλυψα.
    Αλλάζει η ταχύτητα αν σου πειράξουν το SNR από εκεί...
    Το θέμα είναι αν είναι διατεθειμένοι να στο αφήσουν στο "ελεύθερο"...
    Με forthnet είχα τσακωθεί κανά δυο φορές γιατί δεν ήθελαν να το κάνουν αυτό...

    Μια χαζή ερώτηση, φαντάζομαι όποια σύνδεση και αν δω θα έχει και τα ίδια νούμερα... όλοι στις ίδιες καμπίνες θα ήμαστε έτσι; (χαζή ερώτηση είπαμε...)

    Ευχαριστώ για τις πληροφορίες!

  10. #115
    Εγγραφή
    08-01-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    661
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/9999
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    Vodafone AETHRA BG8542EW
    SNR / Attn
    15.5(dB) / 11.8(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dosman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά καλησπέρα...
    Σχεδόν καθημερινά μπαίνω στο fttxgr και κοιτάω για νέες καμπίνες και ταυτόχρονα μπαίνω και στους ISP για έλεγχο διαθεσιμότητας...
    Ανακάλυψα λοιπόν, ότι η Vodafone πλέον με καλύπτει για vDSL ως 50mbit...
    Μου έκαναν και μια πάρα πολύ καλή προσφορά για να μετοικίσω εκεί...

    Τώρα έχω 2-3-4 αποριούλες και προβληματισμούς... (η αλήθεια είναι ότι δε ξέρω αν είναι ακριβώς το κατάλληλο thread αυτό...)

    Έχουμε και λέμε.. η καμπίνα που με "πιάνει" σύμφωνα με την περιοχή μου είναι αυτή του Γαλατσίου...
    Εγώ μένω αρκετά κοντά στην Κολιάτσου δείτε φώτο 1.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  vDSL 01.PNG 
Εμφανίσεις:  26 
Μέγεθος:  565,0 KB 
ID: 181812

    Κάλεσα τη Vodafone από περιέργεια για να μάθω την χιλιομετρική απόσταση (αν ήταν δυνατόν αυτό) και μου είπαν ότι βάση "μέτρησης" είμαι στα 1900κάτι μέτρα...
    Μου λέει η κοπέλα στο τηλέφωνο "Για 50 δεν νομίζω ότι πιάνετε, αλλά σίγουρα θα είστε πάνω από 30".

    Εγώ θυμάμαι ότι είχα διαβάσει πως για να πιάσεις το ΜΑΧ τα 50 δηλαδή, πρέπει να είσαι κάτω από 500μ και για τα 30 κάτω από 800 με 1000μ...
    Οπότε τι ακριβώς παίζει; η καμπίνα αυτή του Γαλατσίου είναι περίπου στα 3χλμ (όπως το έβαλα στο google maps -με επιφύλαξη βέβαια της ορθότητας-).
    Μήπως υπάρχει κι άλλη πιο κοντά;

    Το δεύτερο ερώτημά μου είναι ότι έστω και πάω στη Vodafone από FORTHnet που είμαι τώρα...
    Θα επηρεάσει την ταχύτητα που κλειδώνω;
    Τι εννοώ; δείτε το παρακάτω screenshot με τα στατιστικά που έχω από το router μου...

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Router 013.PNG 
Εμφανίσεις:  26 
Μέγεθος:  19,1 KB 
ID: 181813

    Καταλαβαίνετε ότι έχω πολλούς ενδοιασμούς... νομίζω ότι λίγοι έχουν τέτοια ταχύτητα aDSL στις μέρες μας και αν είναι να πληρώνω περισσότερα για να έχω 8mbit περίπου παραπάνω (αν κι εφόσον μπορώ να βάλω την ως 30mbit), δε νομίζω ότι αξίζει προς το παρόν τον κόπο...

    Τι λέτε;
    Αν είσαι στην περιοχή της Κολιάτσου όπως έχει σημειώσει στον Χάρτη, τότε σίγουρα δεν σε πιάνει η καμπίνα της Vodafone που είναι στο Γαλάτσι και έχεις βάλει στον χάρτη και ανήκει σε άλλο ΑΚ.
    Το πιο πιθανό είναι να είσαι κοντά στο ΑΚ Πατησίων και να σου δίνει διαθεσιμότητα από εκεί....
    Μάλιστα το συγκεκριμένο κέντρο δεν είναι σε αυτά που έχει αρχίσει τις αλλαγές καμπίνων για VDSL ο ΟΤΕ.

  11. #116
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.974
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Magnum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν είσαι στην περιοχή της Κολιάτσου όπως έχει σημειώσει στον Χάρτη, τότε σίγουρα δεν σε πιάνει η καμπίνα της Vodafone που είναι στο Γαλάτσι και έχεις βάλει στον χάρτη και ανήκει σε άλλο ΑΚ.
    Το πιο πιθανό είναι να είσαι κοντά στο ΑΚ Πατησίων και να σου δίνει διαθεσιμότητα από εκεί....
    Μάλιστα το συγκεκριμένο κέντρο δεν είναι σε αυτά που έχει αρχίσει τις αλλαγές καμπίνων για VDSL ο ΟΤΕ.
    Άρα αυτό που μου λέει ότι έχω πρόσβαση σε vDSL είναι σίγουρα το μέχρι 30 και το παίρνω από το ΑΚ;

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  vDSL 02.PNG 
Εμφανίσεις:  16 
Μέγεθος:  81,0 KB 
ID: 181820

    Ρε γμτ... είμαι σίγουρος ότι κάπου είχα βρει ότι η απόστασή μου από το ΑΚ ήταν 800μ και τώρα δεν το βρίσκω...!!

  12. #117
    Εγγραφή
    23-09-2007
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    1.123
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    250/250
    ISP
    INALAN
    Path Level
    Fastpath
    Είσαι Πατησια Αθήνα
    Μην ασχοληθείς με VDSL απο κέντρο η δίκη μου άποψη
    Θα τσεκάρεις την διεύθυνση σου στην σελίδα του ΟΤΕ και αν δεις 50 διαθέσιμο τότε 99% θα δίνει και άλλος πάροχος
    Resistance is futile
    You will be accumulated by the Borg
    Apple will prevail

  13. #118
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.974
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από D_J_V Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είσαι Πατησια Αθήνα
    Μην ασχοληθείς με VDSL απο κέντρο η δίκη μου άποψη
    Θα τσεκάρεις την διεύθυνση σου στην σελίδα του ΟΤΕ και αν δεις 50 διαθέσιμο τότε 99% θα δίνει και άλλος πάροχος
    Το φαντάστηκα...
    Οπότε να περιμένω τον πΟΤΕ...
    Για να δούμε... νομίζω ότι θα καθυστερήσει πολύ εδώ... αν και 2-3 στενά από μένα ήδη έχει βάλει οπότε ίσως να ελπίζω σε θαύμα ανάστασης μιας και έρχεται και το Πάσχα.. :P

  14. #119
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    καλημερα! ρε παιδια εχει δει κανεις εργασιες να γινονται για το Α/Κ ΠΑΤΗΣΙΑ? γιατι μου φαινεται αλλα και νιωθω οτι ειμαστε ξεχασμενοι απο τον ΘΕΟ και εννοειτε οτι εχουμε κατουρησει σε κανα πηγαδι εμεις.....
    ετσι που παει ο ΟΤΕΣ μου φαινεται ποιο πιθανον ειναι να δουμε ποιο συντομα FFTH απο την INALAN! τουλαχιστον αυτη στους χαρτες της εχει επεκταση για καποια σημεια μας.
    Υπάρχει καμια ενημερωση απο πουθενα? εχει δει κανεις κατι που δεν εχω δει εγω?

  15. #120
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.974
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Έλα ντε... τώρα εγώ το ρίσκαρα λίγο και έφυγα από Forthnet για να πάω Vodafone/HOL γιατί εκείνοι φαίνεται ότι το προετοιμάζουν καλύτερα το όλο θέμα με τη vDSL από τη forthnet, αλλά ο ΟΤΕ βλέπω ότι βάζει καμπίνες αρκετά κοντά σε μένα...
    Είδα στην Κολιάτσου που έχει βάλει και από τη πάνω μεριά της Δροσοπούλου (μέχρι Ανάφης είδα καμπίνα) σε αυτό το ύψος και λογικά θα έρθουν και πιο "κέντρο"...

    Φίλος στην Κυψέλη πάντως είπε ότι θα βάλει την INALAN... 35€ νομίζω ότι μου είπε για σύνδεση το μήνα χωρίς τηλέφωνο.. μόνο Internet...

Σελ. 8 από 20 ΠρώτηΠρώτη ... 36789101318 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 103
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-02-23, 19:37
  2. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-12-16, 11:23
  3. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-08-16, 22:09
  4. Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-08-16, 23:53
  5. Ο δήμος Σάμου πλήρωσε 3.159 ευρώ για το url redirect ενός ιστότοπού του
    Από gcf στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-06-16, 10:32

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας