Σελ. 7 από 29 ΠρώτηΠρώτη ... 256789121727 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 91-105 από 423
  1. #91
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    λοιπον δεν το αφησα το θεμα επικοινωνησα με τους τεχνικους στο μαρκοπουλο ( ειναι τα τηλεφωνα βλαβων της περιοχης μας! στο 2299024199 και στο 2299023899 μιλησα με την κυρια Καρανικα 8:00 - 15:00 ητανε εκει.
    και μιλησε με τους τεχνικους και μου ειπε οτι δεν προβλεπεται για το κομματι του Δασκαλειου που μενω καμπινα 105 να παρει vdsl , και να ρωτησω και να κανω παραπονα στους μελετητες . μου εδωσε το τηλεφωνο 2106333683 βρισκεται στην Ηλιοπολη Απολλωνιου 2 , παιρνω το σηκωνει μια κοπελα και μου λεει θα παρεις το 2106333636ή το 2106333626 . Καλεσα και μου ειπανε οτι η Εττ αφησε απεξω την περιοχη και δεν ευθυνονται εκεινοι για αυτο.
    απο αστικο κεντρο δεν ειναι ξεκαθαρο αμα θα παρουμε . αλλα επειδη εχω 1,5-1,7 χλμ αποσταση θα εχω μεγαλες απωλειες μου λεει αμα παρω vdsl50 θα πιανω καπου στα 26 διοτι ειναι μεγαλη η αποσταση και χανεται απο τον χαλκο. εαν ειχα προγραμμα vdsl εως 30 θα επιανα 18! ( αλλα του ειπα οτι εχει καταργηθει δεν το γνωριζει εκεινος! )
    μου ειπε οτι εχουνε αφησει στην απεξω τις καμπινες που ειναι εως 500 μετρα αποσταση απο το αστικο κεντρο.
    μου ειπε οτι εως 700 μετρα δινουνε απο αστικο κεντρο. ( κοινως δεν εβγαλα ακρη εαν θα δωσουνε ή οχι απο αστικο κεντρο. )
    παντως ρωτησα ποτε τελειωσε το εργο στην περιοχη και μου ειπανε το καλοκαρι του 2018 και κανει εως 6 μηνες να ενεργοποιηθουνε οι υπαρχουσες καμπινες. ξερει οτι εχουν ολες ηλεκτροδοτηθει και το σημα θα το δωσει η εττ για το ποτε θα ξεκινησει η διαθεσιμοτητα.
    μεχρι το 2021 μου λεει δεν πιστευει θα μπορει να καλυφθει το κομματι που μενω και εχει μενει στην απεξω. πιο συγκεκριμενα το 80% εχει καλυφθει μου ειπε και το 20% εχει μενει στην απεξω! συμβαινει σε αρκετους μου ειπε!
    ρωτησα εαν παιζουνε ρολο οι κατοικοι στην περιοχη και πηρα ξεκαθαρη απαντηση αλλα αυτο πιστευω εγω! οτι σιγουρα εχει να κανει με την ζητηση και τους κατοικους της καθε περιοχης!
    παντως γενικα μου λεει οτι το επομενο πλανο ειναι το fiber to the home και μπορει να περασουνε οπτικη ινα εως το σπιτι και χωρις να αναβαθμιστουνε οι παλιες καμπινες πολυ κουλο μου φανηκε αυτο! παντως γενικα οι περισσοτεροι παροχοι αυτο κανουνε μου ειπε! αρα προς το ftth εχουνε ριξει την επομενη φαση κατι τετοιο! καταλαβα! εμενα το προγραμμα μου ληγει αρχες Ιουλιου θα παρω να ρωτησω τοτε τι παιζει τελικα . ( αν και δεν το κοβω ουτε και αυτο ) , αλλα να πληρωνεις παραπανω για να παρεις εως 26 ναι μεν ειναι βελτιωση αλλα μικρες ταχυτητες. μεχρι τοτε θα ενημερωσω.

  2. #92
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Περιοχή
    ΠΛΑΚΑ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.938
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50/30
    ISP
    Cosmote 4G+
    Router
    Mikrotik LHG LTE18 kit
    Ανω Πλάκα κερατέας τον εχουμε πιει 2 μερουλες χωρις internet και voip τηλεφωνια απο την καμπινα 151 με το που δίνεις στο 13888 τον αριθμο σου ακους αυτοματοποιημενο μηνυμα γενικο προβλημα της περιοχης. αντε να δουμε σε καμια εβδομαδα θα εχουμε ιντερνετ; Και δεν πιανει και 3G-4G cosmote γαμωτο μου

  3. #93
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    εμενα που παιρνω απο αστικο κεντρο Δασκαλειου adsl απο εκει που το ρουτερ συνχρονιζε αρχικως στα 10031 και απο adsl2 plus που εγραφε, απο μονο του γυρισε σε εγραφε adslg.gmt κατεβαζε μονο του τον συνχρονισμο στο 7000 περιπου , στα καλα καθουμενα , και με επανεκκινηση επανερχονταν. Το δηλωσαν βλαβη , μετα τις παρα πολλες διακοπες ρευματος στην περιοχη απο τις 11:30 το βραδυ της Παρασκευης και μετα ηρθε στις 18:30 το απογευμα του Σαββατου το μοντεμ συνχρονισε 13310 και μια λιγο λιγοτερο, μετα απο μια ημερα που ειναι σταθερη η γραμμη βλεπω οτι ειναι 12425 , και ρωτησα το προφιλ που ειπει μου ειπανε οτι ειναι στο 13,26 το προφιλ που ειναι κλειδωμενο , ενω μου ειχε πει ο οτε παλια που ειχε μετρησει την γραμμη οτι το μεγιστο που μπορω να πιασω ητανε τα 12,5mbs και τελικα μου εβαλε το προφιλ 10. τωρα μου το ανεβασανε και δεν βλεπω αποσυνχρονισμους και χαιρομαι , επιτελους καλυτερη ταχυτητα εστω και λιγο περισσοτερο! διοτι δεν παιζει να δουμε vdsl τα επομενα 2-3 χρονια.

  4. #94
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Περιοχή
    ΠΛΑΚΑ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.938
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50/30
    ISP
    Cosmote 4G+
    Router
    Mikrotik LHG LTE18 kit
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnmegarythmos Εμφάνιση μηνυμάτων
    εμενα που παιρνω απο αστικο κεντρο Δασκαλειου adsl απο εκει που το ρουτερ συνχρονιζε αρχικως στα 10031 και απο adsl2 plus που εγραφε, απο μονο του γυρισε σε εγραφε adslg.gmt κατεβαζε μονο του τον συνχρονισμο στο 7000 περιπου , στα καλα καθουμενα , και με επανεκκινηση επανερχονταν. Το δηλωσαν βλαβη , μετα τις παρα πολλες διακοπες ρευματος στην περιοχη απο τις 11:30 το βραδυ της Παρασκευης και μετα ηρθε στις 18:30 το απογευμα του Σαββατου το μοντεμ συνχρονισε 13310 και μια λιγο λιγοτερο, μετα απο μια ημερα που ειναι σταθερη η γραμμη βλεπω οτι ειναι 12425 , και ρωτησα το προφιλ που ειπει μου ειπανε οτι ειναι στο 13,26 το προφιλ που ειναι κλειδωμενο , ενω μου ειχε πει ο οτε παλια που ειχε μετρησει την γραμμη οτι το μεγιστο που μπορω να πιασω ητανε τα 12,5mbs και τελικα μου εβαλε το προφιλ 10. τωρα μου το ανεβασανε και δεν βλεπω αποσυνχρονισμους και χαιρομαι , επιτελους καλυτερη ταχυτητα εστω και λιγο περισσοτερο! διοτι δεν παιζει να δουμε vdsl τα επομενα 2-3 χρονια.
    καταλαβα.. θα αναβαθμιστουν ολες οι καμπινες δεν θα αφησουν κοσμο απεξω και θα δεις αλλωστε η 24αρα θα καταργηθει στην ευρωπαικη ενωση μεχρι το 2024 απο τι μου εχει πει φιλος ευροβουλετης που ειναι χρονια στο κουρμπετι οποτε θα τρεξουμε καποια στιγμη και στα 50 και στα 100 ολη η ελλαδα.υπομονη θελει και τιποτα αλλο

  5. #95
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 2048dsl Εμφάνιση μηνυμάτων
    καταλαβα.. θα αναβαθμιστουν ολες οι καμπινες δεν θα αφησουν κοσμο απεξω και θα δεις αλλωστε η 24αρα θα καταργηθει στην ευρωπαικη ενωση μεχρι το 2024 απο τι μου εχει πει φιλος ευροβουλετης που ειναι χρονια στο κουρμπετι οποτε θα τρεξουμε καποια στιγμη και στα 50 και στα 100 ολη η ελλαδα.υπομονη θελει και τιποτα αλλο
    καλημερα , παντως ο οτε στο 13888 μου ειχε πει οτι θα σταματησει να δινει ο οτε προγραμματα εως 24 , πιστευω οτι σε οσα μερη εχει νεες καμπινες μπορει να το κανει , και να δινει εως 24 μονο σε περιοχες που δεν εχει vdsl , ή εχουνε μεινει στην απεξω! . οπως εγω .
    παντως πιστευω οτι μεσω του home booster περισσοτερη ταχυτητα +40 ακομα υποθετω να υπερβαινω τα 50 συνδυαστικα με την adsl θα πιανω απο το 4g απο οτι μεσω αστικο κεντρου , διοτι ακουσα οτι μπορει αμα μου δωσουνε απο αστικο κεντρο να πιανω 26mbs και να πληρωνω 50 κατι που δεν θα το κανουνε μαλλον , ακομα περιμενω να ενεργοποιηθουνε οι καμπινες και να δω τι τελικα εκαναν για εμας , αν και στην απεξω μας βλεπω .

  6. #96
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    καλησπερα μπαινοντας καθημερινα στο site να δω ποτε θα δωθει vdsl στην κακη θαλλασσα μπας και ευνοθω και εγω ( αν και δεν το βλεπω ) που μενω στο Δασκαλειο και σημερα βλεπω αυτο το μυνημα
    , αρα μαλλον ειμαστε σε καλο δρομο μαλλον αναμενεται να ενεργοποιηθει η διαθεσιμοτητα vdsl στην κακη θαλασσα εως και την μαριστρα που εχει νεες καμπινες . καλωντας στο 13888 δεν μου εδωσαν διαθεσιμοτητα διοτι δεν ημουνα ο κατοχος του αριθμου. ενω στο δικο μου τηλεφωνο μου βγαζει ακομα κοκκινο.

  7. #97
    Εγγραφή
    13-10-2018
    Μηνύματα
    2.445
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H168N/TP-LINK VR600
    SNR / Attn
    8.9(dB) / 4.9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnmegarythmos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα , παντως ο οτε στο 13888 μου ειχε πει οτι θα σταματησει να δινει ο οτε προγραμματα εως 24 , πιστευω οτι σε οσα μερη εχει νεες καμπινες μπορει να το κανει , και να δινει εως 24 μονο σε περιοχες που δεν εχει vdsl , ή εχουνε μεινει στην απεξω! . οπως εγω .
    παντως πιστευω οτι μεσω του home booster περισσοτερη ταχυτητα +40 ακομα υποθετω να υπερβαινω τα 50 συνδυαστικα με την adsl θα πιανω απο το 4g απο οτι μεσω αστικο κεντρου , διοτι ακουσα οτι μπορει αμα μου δωσουνε απο αστικο κεντρο να πιανω 26mbs και να πληρωνω 50 κατι που δεν θα το κανουνε μαλλον , ακομα περιμενω να ενεργοποιηθουνε οι καμπινες και να δω τι τελικα εκαναν για εμας , αν και στην απεξω μας βλεπω .
    Ίσως για αυτό από καμπίνα εβαζε adsl σε vdsl profile με κόφτη στα 24/1 beta tester, Κοντά στα ak αν μπορείς να πάρεις vdsl από ak δεν τίν αλλάζουν αλλα πάνε για πρότη ετήσια ανάθεση Στή περίπτωση σου δεν θα σου βγάζει στιν αρχή διαθεσιμότητα για vdsl και μετά θα σου βγάλει διαθεσιμότητα αλλά μέσω ak.

  8. #98
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Περιοχή
    ΠΛΑΚΑ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.938
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50/30
    ISP
    Cosmote 4G+
    Router
    Mikrotik LHG LTE18 kit
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Kostinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ίσως για αυτό από καμπίνα εβαζε adsl σε vdsl profile με κόφτη στα 24/1 beta tester, Κοντά στα ak αν μπορείς να πάρεις vdsl από ak δεν τίν αλλάζουν αλλα πάνε για πρότη ετήσια ανάθεση Στή περίπτωση σου δεν θα σου βγάζει στιν αρχή διαθεσιμότητα για vdsl και μετά θα σου βγάλει διαθεσιμότητα αλλά μέσω ak.
    Και δίνει και θα δίνει Adsl σε προφιλ vdsl όπως μου έδωσαν και εμένα πριν 2 μήνες μιας και ειμαι 1 χιλιόμετρο από καμπίνα... Από κέντρο ειμαι 8.5 χιλιόμετρα πάλι καλά στην ατυχία μου που κλειδώνω σε 20 από τα 24 αφού δεν πρόκειται ποτέ να δω στην άνω πλακα κερατεας vdsl 50 μιας και δεν υπήρχε παλιότερα καφαο για να το αναβαθμίσουν κοντά στο σπιτι μου έστω και έως 700μετρα για να πάρω την 50νταρα

  9. #99
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    μπαινοντας καθημερινα στο site τησ cosmote.gr μπας και ενεργοποιηθει η διαθεσιμοτητα στην
    Κακη θαλασσα και ευνοηθω και εγω στο Βιντζι Δασκαλειου , και σημερα βλεπω οτι ενεργοποιηθηκε η διαθεσιμοτητα και δινει εως 200mbs απιστευτο!! ( ακομα και στον κουβαρα που εχει νεες καμπινες και δεν δινει τοσο πολυ.. ) για να δουμε εαν θα αλλαξει σε λιγοτερο πχ εως 50! αρα ολος ο δρομος απο Κοντρα Βιλαρα και εως Κακη Θαλλασσα και εως την Μαριστρα θα εχουνε διαθεσιμοτητα vdsl. Τελικα για εμενα δεν αλλαξε κατι προς το παρον δεν δινει διαθεσιμοτητα!! ,και δεν ξερω εαν θα δωσουνε απο αστικο κεντρο διοτι η καμπινα μου 105 δεν αναβαθμιστηκε, ανηκω στο 20% των περιοχων που δεν αναβαθμιστηκαν ανα αστικο κεντρο. Δεν ξερω εαν τυχον δωσουνε απο αστικο κεντρο και βελτιωθει καπως η ταχυτητα.
    απεχω 1,7 χλμ απο το αστικο κεντρο περιπου .
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος johnmegarythmos : 11-05-19 στις 11:39.

  10. #100
    Εγγραφή
    10-06-2006
    Περιοχή
    Eastattica
    Μηνύματα
    474
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote, AWMN
    Router
    RB5009UG+S+IN
    Path Level
    Interleaved
    Περιφερειακό δρόμο Κερατέας (προς το Βουνό – εκκλησία Αγ. Αθανάσιο), έχουν σκοπό για εγκατάσταση νέας καμπίνας?

  11. #101
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    καλησπερα βλεποντας στον χαρτη εδω https://www.adslgr.com/features/map/dslams.php?id=644 με τις καμπινες vdsl ote που εγω εχω περασει η κοντινοτερη ειναι στην ιθακης 5 3 στενα πιο κατω απο την δημαρχου πον. πογκα που ειναι και ο δρομος της εκκλησιας του Αγ.Αθανασιου και ειναι η καμπινα 236 . εσυ απο πιο καφαο παιρνεις τηλεφωνο; εψαξες στο ιντερνετ για ελενχο διαθεσιμοτητας εδω

  12. #102
    Εγγραφή
    10-06-2006
    Περιοχή
    Eastattica
    Μηνύματα
    474
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote, AWMN
    Router
    RB5009UG+S+IN
    Path Level
    Interleaved
    thanx for the info!!

    Αυτή τη στιγμή παίρνω κλασικά απο το Α/Κ.

    Απλά κοιτούσα τη επιλογές έχω πέρα απο το 50 vdsl.

    Διαθεσιμότητα δίνει μόνο 50vdsl και αν προχωρήσω θα γίνει αναδρομολόγιση της όδευσης απο την Ηθάκης όπως σωστά είπες.

    ** ΥΓ: Έχεις κάνει καλή δουλίτσα με τις καμπίνες!!

  13. #103
    Εγγραφή
    14-12-2004
    Μηνύματα
    293
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    50 Mbps προσεχως
    ISP
    Wind
    DSLAM
    HOL - ΚΙΛΚΙΣ
    Router
    Pirelli
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnmegarythmos Εμφάνιση μηνυμάτων
    και να ρωτησω και να κανω παραπονα στους μελετητες .
    Μην το σκέφτεσαι...και μην το ξανασκεφτείς...τα παλικάρια δουλεύουν σκληρά αλλά με άλλο σκοπό απ'οτι εσύ υποθέτεις/υποψιάζεσαι/νομίζεις/θα έπρεπε κτλ....
    Απλώς ξέχασε το.

  14. #104
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    ποσο πιανεις; διοτι ο οτε που ειναι πισω απο τον αγιο δημητριο την κεντρικη εκκλησια της κερατεας ειναι ο οτε και το αστικο κεντρο και ειναι αποστοαση μεχρι τον δρομο της εκκλησιας του Αγ.Αθανασιου

  15. #105
    Εγγραφή
    10-06-2006
    Περιοχή
    Eastattica
    Μηνύματα
    474
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote, AWMN
    Router
    RB5009UG+S+IN
    Path Level
    Interleaved
    Με Vodafone είχα υψηλότερο συγχρονισμό (μάλλον λόγο profile).

    Τώρα με ΟΤΕ:


    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Capture.PNG 
Εμφανίσεις:  17 
Μέγεθος:  20,1 KB 
ID: 207060

Σελ. 7 από 29 ΠρώτηΠρώτη ... 256789121727 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. VDSL στην Λήμνο!
    Από ΝΤΑΦΥΣ στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-11-19, 10:04
  2. VDSL στην Τρίπολη
    Από stickas στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-08-17, 17:53
  3. VDSL στην περιοχή των Άνω Λιοσίων
    Από GreekPontioc στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-03-17, 10:45
  4. ISDN με VDSL στην Cosmote και βροχή... :)
    Από dipa57 στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-03-16, 23:04
  5. VDSL στην Άνοιξη Αττικής
    Από zDSL στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 112
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-03-16, 09:34

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας