Σελ. 9 από 29 ΠρώτηΠρώτη ... 478910111419 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 121-135 από 423
  1. #121
    Εγγραφή
    10-06-2006
    Περιοχή
    Eastattica
    Μηνύματα
    474
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote, AWMN
    Router
    RB5009UG+S+IN
    Path Level
    Interleaved
    Πάντως "ακούστηκε" ότι μέχρι τέλος του 2020 από Παιανία μέχρι Κερατέα (κάλυψη ΟΤΕ Μαρκοπούλου λογικά) έχουν σκοπό να έχουν ολοκληρωθεί οι εργασίες για FTTH.

  2. #122
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RpMz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως "ακούστηκε" ότι μέχρι τέλος του 2020 από Παιανία μέχρι Κερατέα (κάλυψη ΟΤΕ Μαρκοπούλου λογικά) έχουν σκοπό να έχουν ολοκληρωθεί οι εργασίες για FTTH.
    που το ακουσες αυτο; ftth ; στην κερατεα; δεν το κοβω. για Παιανια ισως. εξαλλου το βασικο εργο με καλυψη vdsl εχει ηδη γινει. παντως δεν πιστευω οτι το οτε Μαρκοπουλου να ασχολειτε με την Παιανια αλλα πιστευω απο Μαρκοπουλο και Πορτο Ραφτη εως και Λαυριο ολες τις περιοχες.

  3. #123
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.728
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Εφόσων είναι διαφορετικά A/K σε όλη αυτήν την περιοχή,
    τα έργα για FTTH εάν είναι θα γίνουν κοντά στα A/K ξεχωριστά..
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  4. #124
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Iris07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εφόσων είναι διαφορετικά A/K σε όλη αυτήν την περιοχή,
    τα έργα για FTTH εάν είναι θα γίνουν κοντά στα A/K ξεχωριστά..
    δεν θα τα ξεκινησουνε απο τις νεες καμπινες vdsl ; .

  5. #125
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Όχι, αυτές δεν έχουν σχέση με το FTTH.

  6. #126
    Εγγραφή
    22-06-2018
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    451
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Fritzbox 5530AX
    1234566778899

    [COLOR="silver"][SIZE=1]- - - Updated - - -[/SIZE

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jpaudio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απαράδεκτοι!!!
    Καλησπέρα σε όλους. Είχα καιρό να γράψω αλλά δεν πάει άλλο, αγανάκτησα! Εδώ και πάνω από έναν χρόνο έχω 100άρα γραμμή στην COSMOTE με ένα κόστος χρήσης περίπου 95 Ευρώ ανά δίμηνο, και ενώ στην αρχική της σύνδεση η ταχύτητα συγχρονισμού ήταν 100 MBPS (με δυνατότητα 115 από όσο έλεγε το fritz) σταδιακά έπεφτε, στα 95, 92, 87, 84 σε διάστημα 8 μηνών περίπου. Ενδιάμεσα έβαζα αιτήματα βλάβης αλλά κάθε φορά δεν γίνονταν κάτι. Πριν 1 περίπου μήνα, συνεργείο έσκαψε δίπλα στο ΚΑΦΑΟ (Βασ. Σοσφίας & 28ης Οκτωβρίου) και στην μια μεριά του δρόμου και στην άλλη. Αλληλούϊα!!! Θα το επισκευάσουν επιτέλους σκέφτηκα. Αμ δε, έκαναν δύο μούφες (άχρηστες από ότι αποδείχτηκε) χειροτερεύοντας την κατάσταση και τώρα συγχρονίζει στα 71 MBPS! Και με καθαρά στοιχεία γραμμής:
    DL att: 12 dB
    UL att: 11 dB
    DL SNR: 8 dB
    UL SNR: 23 dB
    Απόσταση: 187 μέτρα
    Από ότι έμαθα, είχαν βάλει και άλλοι δύο γείτονες παράπονο και στην προσπάθειά τους να το φτιάξουν το έκαναν χειρότερο. Ξανά τηλέφωνο αλλά αυτή την φορά δεν μπορώ να βάλω βλάβη γιατί δηλώθηκε "ανεφικτότητα" και θα με πάρουν τηλέφωνο να μου εξηγήσουν από το αρμόδιαο τεχνικό τμήμα σε διάστημα 1 μηνός. Και ερωτώ, τι ξεφτίλα είναι αυτή στο 2019 με απόσταση από το ΚΑΦΑΟ 180 μέτρα, με οπτικές ίνες (που περίμενα σχεδόν 2 χρόνια να υλοποιηθεί το project) να μην μπορούν ή να μην θέλουν να αλλάξουν 25 μέτρα υπόγειο καλώδιο μέχρι να βγεί στην απέναντι γωνία στην κολώνα; Που αλλού να στείλω και να καταγγείλω την αδιαφορία-βλακεία τους που έδωσαν τα χρήματα σε εργολάβο να σκάψει και να κάνει 2 άχρηστες μούφες κάνοντας τα πράγματα πολύ χειρότερα; Που να παραπονεθώ για τα χρήματα που έδινα τζάμπα όλους αυτούς τους μήνες;
    Πολύ θα ήθελα την βοήθειά σας να μου πείτε αν υπάρχει άλλος τρόπος να τους ξεμπροστιάσω ή και να τους φοβερίσω ώστε να αλλάξουν επί τέλους το κwλοκαλώδιο.
    Φιλικά,
    Γιάννης
    Ήθελα να σε βρω να σου μιλήσω για το Ίντερνετ! Εγώ είμαι 25 μέτρα από τη καμπίνα και έχω 80 μέτρα καλώδιο από τη καμπίνα 230 και με το ζόρι από 99999 σε 5 μήνες έπεσα στα 83!εχω κάνει παράπονα καταγγελίες στην ΕΕΤΤ με τους ξεφτίλες περιμένω απάντηση έχω κάνει παράπονο για να μας βάλουν το σούπερ βεκτορινγκ μπάς και δουλέψει σε προφίλ 35a! Έχουν βάλει 200ρες στην κακή θάλασσα οι ξεφτίλες γράψε 2299028444 που είναι η ταβέρνα του γιωργακη στο site της cosmote διαθεσιμότητα να δεις τι θα σου βγάλει! Περιμένω απάντηση 4 Νοεμβρίου από καταγγελία ΕΕΤΤ
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Alexgtigti : 23-10-19 στις 22:56.

  7. #127
    Εγγραφή
    14-12-2004
    Μηνύματα
    293
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    50 Mbps προσεχως
    ISP
    Wind
    DSLAM
    HOL - ΚΙΛΚΙΣ
    Router
    Pirelli
    Παιδια τζάμπα και βερεσέ το ψάχνετε ..το VDSL εχει ψοφήσει...το έχω επιβεβαιώσει πριν απο μερικές μέρες με τεχνικούς του ΟΤΕ...απλώς τους απαγορεύουν οποιαδήποτε ενασχόληση με το VDSL ...όποιος πρόλαβε - πρόλαβε...οι υπόλοιποι τον "ηπιαν"...αν και εφόσον κάτσει η οπτική ίνα καλώς ειδάλλως...παίζονται χοντρά λεφτά στο τραπέζι και δεν θέλουν να κάνουν το αυτονόητο και λογικό...γιαυτό γεμίσαμε με VDSL Καμπίνες σε χωράφια,πάρκα και ότι άσχετο σημείο υπάρχει...ήταν εξαρχής το σχέδιο....και γιαυτό ποτέ δεν έγιναν οι λογικές διεργασίες....

  8. #128
    Εγγραφή
    22-06-2018
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    451
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Fritzbox 5530AX
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από masteripper Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια τζάμπα και βερεσέ το ψάχνετε ..το VDSL εχει ψοφήσει...το έχω επιβεβαιώσει πριν απο μερικές μέρες με τεχνικούς του ΟΤΕ...απλώς τους απαγορεύουν οποιαδήποτε ενασχόληση με το VDSL ...όποιος πρόλαβε - πρόλαβε...οι υπόλοιποι τον "ηπιαν"...αν και εφόσον κάτσει η οπτική ίνα καλώς ειδάλλως...παίζονται χοντρά λεφτά στο τραπέζι και δεν θέλουν να κάνουν το αυτονόητο και λογικό...γιαυτό γεμίσαμε με VDSL Καμπίνες σε χωράφια,πάρκα και ότι άσχετο σημείο υπάρχει...ήταν εξαρχής το σχέδιο....και γιαυτό ποτέ δεν έγιναν οι λογικές διεργασίες....
    Το σχέδιο πιο είναι ακριβώς;; Για να βάζουν καμπίνες στα χωράφια και στους βράχους κάτι παίζει; Αλλά τι;

  9. #129
    Εγγραφή
    14-12-2004
    Μηνύματα
    293
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    50 Mbps προσεχως
    ISP
    Wind
    DSLAM
    HOL - ΚΙΛΚΙΣ
    Router
    Pirelli
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Alexgtigti Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το σχέδιο πιο είναι ακριβώς;; Για να βάζουν καμπίνες στα χωράφια και στους βράχους κάτι παίζει; Αλλά τι;
    ΔΕΝ το βλέπεις...ξεκάθαρο είναι...άσε γιατι θα έχουμε ιστορίες....

  10. #130
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Περιοχή
    ΠΛΑΚΑ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.938
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50/30
    ISP
    Cosmote 4G+
    Router
    Mikrotik LHG LTE18 kit
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι, αυτές δεν έχουν σχέση με το FTTH.
    Το 30αρι προφίλ γιατί το κατήργησε ο ΟΤΕ ; τουλάχιστον εμείς που είμαστε 1150 μέτρα από καμπίνα VDSL θα πέρναμε 30αρι full.. Κρίμα πάντως μακαρι να μπορουσα να με ριξουν σε 30αρι προφιλ και ας το πληρωνα για 50νταρι εστω να εχω τα 30. Κριμα

  11. #131
    Εγγραφή
    14-12-2004
    Μηνύματα
    293
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    50 Mbps προσεχως
    ISP
    Wind
    DSLAM
    HOL - ΚΙΛΚΙΣ
    Router
    Pirelli
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 2048dsl Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το 30αρι προφίλ γιατί το κατήργησε ο ΟΤΕ ; τουλάχιστον εμείς που είμαστε 1150 μέτρα από καμπίνα VDSL θα πέρναμε 30αρι full.. Κρίμα πάντως μακαρι να μπορουσα να με ριξουν σε 30αρι προφιλ και ας το πληρωνα για 50νταρι εστω να εχω τα 30. Κριμα
    Να ήταν μόνο αυτό το παράξενο...
    Έχουν γνώση οι "φύλακες" και ότι κάνουν το κάνουν για το δικό τους συμφέρον...σιγά μην κάτσουν και σκάσουν για σένα που θα μπορούσες να πάρεις 30ρι...το σχέδιο είναι καλό και οργανωμένο...ο νοών νοείτο.

  12. #132
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Αυτη την εβδομάδα νομίζω την Τρίτη θα πρέπει να ήτανε , στην νέα οδό προς Λαύριο στο ύψος που είναι το φανάρι για να στρίψεις στο Άνω Δασκαλείο εκεί απέναντι μετά το κατάστημα με τα οικοδομικά υλικά έχει στο δρόμο η cyta φρεάτιο δες εδω https://www.google.com/maps/@37.8031...7i13312!8i6656 είδα την εταιρεία << συζευξις >> και είχε και ένα τραπέζι πιστεύω ότι περνάγανε οπτικές ίνες ή έφτιαχναν κάποια βλάβη.
    Αφού την cyta την έχει πάρει η vodafone και ποτέ δεν ενεργοποίηθηκε το δίκτυο της cyta στην Κερατέα , παρά το ότι που περάσανε οπτικές ίνες και φρεάτια στην Κερατεα!( έχει και φρεάτιο στην πρώτη είσοδο για Κερατέα έξω από το κόκκινο κρεοπωλείο ). Πουθενά δεν βλέπω καμπίνα vdsl για να δικαιολογήσω τις οπτικές ίνες που πιθανόν να είχε περάσει η cyta πριν μας την κάνει γνωστή η κοσμοτε με την ονομασία fiber .
    πάντως διαθεσιμοτητα vdsl απο vodafone δεν βλέπω να έχει ο δρόμος βάζοντας τηλέφωνα επιχειρήσεων που υπάρχουνε πάνω στο δρόμο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος johnmegarythmos : 08-11-19 στις 20:57.

  13. #133
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    προβλημα με το ιντερνετ εδω και μια εβδομαδα , την προηγουμενη Δευτερα με τα μπουμπουνητα και την πολη βροχη ειχα συνχρονισμο 160kbs ναι οντως καλα διαβασατε. δεν υπαρχει!! τελος παντων μου κλειδωσανε το ρουτερ σε 8mbs ( ενω ητανε στο 10ή 13 δεν θυμαμαι καλα παντως συνχρονιζε 10031 ) και στις 14:30 το μεσημερι συνχρονιζα 8190. παλι καλα.
    μετα απο 2 ημερες εσβηνε μονο του το telephony και ενω μιλουσα μου εκοβε την γραμμη. πολυ σπαστικο μου εχει ξανα γινει. και τον Σεπτεμβριο και τον Αυγουστο και αυτο συμβαινει μονο μια ημερα και μετα στρωνει.παλια πριν αλλαξω το speedport entry2i με το αλλο speedport entry2i δεν ειχα ποτε τετοιο προβλημα. και το αλλαξα διοτι δεν φωτιζανε καλα τα λαμπακια του και ειχα θεμα με το wifi κατι που δεν ισχυει που ειδα στην αντικατασταση δεν αλλαξε κατι στο wifi , μακαρι να μην το ειχα αλλαξει . μαλλον τα παλια speedport entry 2i μπορει να ητανε καλυτερα απο τα νεα ιδια speedport entry 2i τελος παντων.
    σημερα παλι που εβρεξε ξυπναω το πρωι και βλεπω συνχρονισμο 240kbs . ενω το προηγουμενο βραδυ συνχρονιζε στο 8140kbs. καλω στις 7:30 το πρωι το 13788 δωρεαν απο το κινητο και δηλωνω ξανα βλαβη , ακομα η παλια δεν εχει κλεισει μου λεει , του λεω μηνπως φταιει καποιο εξωτερικο καλωδιο που με την βροχη μπορει να βραχυκυκλωσε.
    τελος παντων τιποτα το ιδιαιτερο το ιδιο συνχρονισμο ειχα αλλα μπορουσα να εχω και σταθερο τηλεφωνο να παρω και να με παρουνε αν και ειχε θορυβο η γραμμη.
    τελος παντων , κοιταω οτι το ενα ασυρματο ητανε συνδεδεμενο με το φαξ το αλλαζω να βαλω και το 2 ασυρματο και κανει αποσυνδεση. απο τοτε εχασε τελειως το συνχρονισμο και ειχε αποσυνδεσεις. μετα το δοκιμαζω σκετο μονο του και μετα βιας αναβε το 2 λαμπακι. ενα χαλι. παιρνω ενα παλιο ρουτερ που ειχα wd8901 της tiplink και το βαζω και συνχρονισε αμεσως. λεω δεν υπαρχει!! 1184kbs !! δεν υπαρχει!! ειχα ιντερνετ καταφερα να μπω στο email μου να κανω δουλεια!!!. του παιρνω ξανα τηλεφωνο και του λεω οτι δεν συνχρονιζει καθολου σταθερα το sppedport και το παλιο μου ρουτερ μπαινει και μου λεει θα κανουμε αντικατασταση μοντεμ και ζητησα ενα αλλο μοτεμ , μου λεει το w721 που ειναι παλι το ιδιο αλλο αλλο μοντελο και τελικα καναμε αιτηση για αυτο αμα υπαρχει αλλιως το ιδιο θα μου στειλουνε!. ενταξει κανονισαμε να το μου το στειλουνε μεσω κουριερ απο την επομενη Δευτερα. πολυ μακρυα βεβαια! αλλα θυμαμαι ποσο δυσκολο ητανε να βρω ρουτερ σε καταστημα για αυτο ζητησα να μου το στειλουνε εκεινοι με κουριερ.
    το προβλημα μου ειναι οτι δεν μπορω να χρησιμοποιησω το τηλεφωνο , υπαρχει τροπος να συνδεσω με ethernet απο το tiplink στο speedport entry 2i για να δουλεψει το τηλεφωνο; .

    καπου διαβασα οτι το lan 1 θα πρεπει να γινει wan ; κατι να απενεργοποιησω το passthrough δεν το εχω δοκιμασει.
    τωρα συνχρονισα στα 672kbs επεσε ο συνχρονισμος. το line attenuation εχει ανεβει στο 55 . ενω ητανε παλια στα 35. σιγουρα ειναι βλαβη αλλα γιατι να μην συνχρονιζει και το speedport να ειχα και σταθερο τηλεφωνο; .

  14. #134
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Εδώ είσαι!

  15. #135
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδώ είσαι!
    σε ευχαριστω παρα πολυ γαι την αμεση απαντηση αλλα δεν εχω βγαλει ακρη το εχω διαβασει.
    σημερα τα εφτυσε τελειως το speedport αναβει μονο το power και το wifi το λαμπακι δεν συνχρονιζει τιποτα. εβαλα το παλιο μου ρουτερ και αποκατασταθηκε το προβλημα με την ταχυτητα πηγε στα 3mbs και μετα απο λιγο στα 7mbs! . το σπαστικο ητανε οτι οι τεχνικοι του οτε πηγανε στο γειτονα που εχει θεμα και αυτος με το τηλεφωνο και το ιντερνετ και ενω βγαινω εξω και τους εξηγω οτι εχω και εγω θεμα και οτι καηκε το ρουτερ και εχω ζητησει αντικατασταση και θα ερθει απο δευτερα , αλλα περασουνε μια βολτα να το δουνε και τελικα τιποτα δεν περασαν.
    μιλησα με τον γειτονα και μου λεει επεσε κεραυνος και το εφτιαξαν και δουλευει , δεν του χαλασε το ρουτερ εκεινου. τι να πω δεν ξερω... παντως μετα απο καμια 1 ωρα μου ηρθε μυνημα οτι το προβλημα απο κατσταθηκε; πως και ποτε; αφου το sppedport δεν ειχε συνχρονισει, το ειχα βαλει στο δικο τους ρουττερ και τιποτα. και τσαντηστηκα θα τους παρω τηλεφωνο να τους βρισω .
    τωρα εβαλα ξανα το παλιο μου ρουτερ .

Σελ. 9 από 29 ΠρώτηΠρώτη ... 478910111419 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. VDSL στην Λήμνο!
    Από ΝΤΑΦΥΣ στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-11-19, 10:04
  2. VDSL στην Τρίπολη
    Από stickas στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-08-17, 17:53
  3. VDSL στην περιοχή των Άνω Λιοσίων
    Από GreekPontioc στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-03-17, 10:45
  4. ISDN με VDSL στην Cosmote και βροχή... :)
    Από dipa57 στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-03-16, 23:04
  5. VDSL στην Άνοιξη Αττικής
    Από zDSL στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 112
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-03-16, 09:34

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας