Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση 31-35 από 35
  1. #31
    Εγγραφή
    12-07-2020
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    nictech
    Για όσους θέλουν να έχουν μια εικόνα, σας λέω ότι έχω εδώ και 5 μήνες nictech 35 download και 10 upload και δεν είχα μέχρι στιγμής κανένα θέμα ακόμα .
    Το θετικό είναι ότι δοκιμαστικέ σε πραγματικά πολύ άστατες και κακές καιρικές μεταβολές .
    Με gaming δεν έχω σχέση όποτε δεν έχω άποψη για το πως πάει , σε όλα τα αλλά κανένα θέμα

    - - - Updated - - -

    Για όσους θέλουν να έχουν μια εικόνα, σας λέω ότι έχω εδώ και 5 μήνες nictech 35 download και 10 upload και δεν είχα μέχρι στιγμής κανένα θέμα ακόμα .
    Το θετικό είναι ότι δοκιμαστικέ σε πραγματικά πολύ άστατες και κακές καιρικές μεταβολές .
    Με gaming δεν έχω σχέση όποτε δεν έχω άποψη για το πως πάει , σε όλα τα αλλά κανένα πρόβλημα .
    Είμαι θετικός στο να δοκιμάσει κάποιος

  2. #32
    Εγγραφή
    22-07-2020
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Γεια, μήπως γνωρίζει κανείς αν κάνει για οnline gaming κσι live streaming αυτό το internet; Ήδη συμπεραίνω ότι δε κάνει αφού είναι ασύρματο αλλά δεν έχω κι άλλες επιλογές στον Εύοσμο όπου είμαι. Inalan 200m μακριά, HCN και OCN 1km...Τώρα έχω 10 down/1 up αλλά σταθερό 77 ping αν δε κάνω κάτι άλλο.

  3. #33
    Εγγραφή
    07-12-2021
    Ηλικία
    22
    Μηνύματα
    7
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    NICTECH
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από AforAlex Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια, μήπως γνωρίζει κανείς αν κάνει για οnline gaming κσι live streaming αυτό το internet; Ήδη συμπεραίνω ότι δε κάνει αφού είναι ασύρματο αλλά δεν έχω κι άλλες επιλογές στον Εύοσμο όπου είμαι. Inalan 200m μακριά, HCN και OCN 1km...Τώρα έχω 10 down/1 up αλλά σταθερό 77 ping αν δε κάνω κάτι άλλο.
    με speedtest στην nictech εχω 6-8ms ping και ταχύτητες οσο το ονομαστικό πακέτο, λιγο το πρωι να δεις μια μειωση 5-7mbit πχ αντι 35mbit να πιανεις 28-30mbit

  4. #34
    Εγγραφή
    25-02-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    425
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Χάλια μαύρα
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    ADB
    Η κεραία που στήνουν στην ταράτσα είναι απλά δέκτης ο οποίος κατεβάζει το νετ στο διαμέρισμα με καλώδιο ή κάνει και αναμετάδοση του WiFi?
    Επίσης, το ethernet καλώδιο αν συνδεθεί κατευθείαν σε switch θα παίξει ή θέλει κάποιο ρούτερ?

  5. #35
    Εγγραφή
    16-07-2020
    Μηνύματα
    79
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Κοντεύω 1 χρόνο μαζί τους και όλα είναι κομπλέ! Στο θέμα επικοινωνίας έχουν πρόβλημα.. Προσπαθώ να αναβαθμίσω εδώ και μήνες και δε λένε να ασχοληθούνε (χαχαχ)

Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Παρόμοια Θέματα

  1. Προβλημα στη συνδεση Internet Wind
    Από Pavlos90 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-12-16, 05:42
  2. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-11-16, 13:11
  3. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-12-15, 13:36

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας