Εμφάνιση 1-6 από 6
  1. #1
    Εγγραφή
    15-07-2006
    Περιοχή
    ΑΙΓΑΛΕΩ- Λαμια-πηγαινε ελα...
    Ηλικία
    72
    Μηνύματα
    707
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΟΣ
    Router
    SpeedTouch 585i v.6
    Καλησπερα.εχω προσφατα βγαλει απο ΕΤΕ μια προπληρωμενη καρτα για να αγοραζω απο το ιντερνετ διαφορα. με διευκολυνει πολυ γιατι πας στο μηχανημα της Εθνικης,τη φορτιζεις με το ποσο που θελεις & εισαι ετοιμος για αγορα.Τυχαινει,επισης,να εχω & μια καρτα της attica bank[gift cart],και ειχα κανει παλιοτερα αλλα & προσφατα αγορες με την καρτα αυτη της PAYPAL.Εχω λογαριασμο εκει.Σημερα φορτισα την προπληρωμενη καρτα της ΕΤΕ,για να πληρωσω μια συνδρομη σε ενα περιοδικο.Δοκιμαζω να πληρωσω με την καρτα της ΕΤΕ,αλλα καπου κολαω.Ηθελα να σας ρωτησω,επειδη η συνδρομη ηταν με PAYPAL,δεν μπορω να χρησιμοποιησω την προπληρωμενη καρτα βαζοντας τα στοιχεια της; ή θα πρεπει μονο με PAYPAL? Σας ευχαριστω.

  2. #2
    Εγγραφή
    25-10-2007
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    294
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΚΥΡΑ
    Router
    Speedport Plus
    Αν η συνδρομή στο περιοδικό που λες δέχεται πληρωμή με visa, mastercard κλπ μπορείς να βάλεις απευθείας την κάρτα που έχεις. Διαφορετικά αν δέχεται μόνο με paypal θα πρέπει πρώτα να προσθέσεις την κάρτα σε λογαριασμό στο paypal και μετά θα μπορείς να την χρησιμοποιήσεις.

  3. #3
    Εγγραφή
    15-07-2006
    Περιοχή
    ΑΙΓΑΛΕΩ- Λαμια-πηγαινε ελα...
    Ηλικία
    72
    Μηνύματα
    707
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΟΣ
    Router
    SpeedTouch 585i v.6
    Ακριβως οπως τα λες...εχει αρχικη επιλογη την Paypal...Ομως,απ οτι βλεπω & αυτα που μου απαντουν στο μειλ μου,χρειαζεται συνδεση στο paypal...εδω και μερικες ωρες το παλευω,αλλα εχω μπερδεψει τις δυο[2] καρτες & τα εχω κανει σκ@@α....να δουμε πως θα το καταφερω τελικα....εκει που λεω οκ τα καταφερα, παταω τις επιλογες να δεχτει τη πληρωμη,αλλα στο τελος τιποτα....να & μερικες απαντησεις τους πριν λιγη ωρα....<<<Seller Information

    Future payments will be made with your default payment method unless you select a preferred payment method. To make a change, go to My money in your Profile, then update the “My preapproved payments” section.
    Change payment method
    ------------
    You have successfully added a credit card. Please note that this credit card is now your primary card. For more information on your primary card, please refer to your Profile.
    -------------

  4. #4
    Εγγραφή
    25-10-2007
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    294
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΚΥΡΑ
    Router
    Speedport Plus
    Μέσα στο paypal πήγαινε στις Ρυθμίσεις, μετά Payments και κάτω αριστερά θα δεις εκεί που γράφει Manage pre-approved payments, στη συνέχεια Set Available Funding Sources και εκεί θα επιλέξεις από ποια κάρτα θέλεις να γίνεται η πληρωμή.

  5. #5
    Εγγραφή
    15-07-2006
    Περιοχή
    ΑΙΓΑΛΕΩ- Λαμια-πηγαινε ελα...
    Ηλικία
    72
    Μηνύματα
    707
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΟΣ
    Router
    SpeedTouch 585i v.6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Alexpag Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μέσα στο paypal πήγαινε στις Ρυθμίσεις, μετά Payments και κάτω αριστερά θα δεις εκεί που γράφει Manage pre-approved payments, στη συνέχεια Set Available Funding Sources και εκεί θα επιλέξεις από ποια κάρτα θέλεις να γίνεται η πληρωμή.
    Σε ευχαριστω....για να το δοκιμασω & θα ενημερωσω σχετικα....

  6. #6
    Εγγραφή
    15-07-2006
    Περιοχή
    ΑΙΓΑΛΕΩ- Λαμια-πηγαινε ελα...
    Ηλικία
    72
    Μηνύματα
    707
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΟΣ
    Router
    SpeedTouch 585i v.6
    απλα για ενημερωση...δεν εγινε τιποτα...κατι αλλο παιζει.σας ευχαριστω πολυ!

Παρόμοια Θέματα

  1. Πρόβλημα με κάρτα MicroSD
    Από hellenicsun στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-12-16, 12:07
  2. Προβλημα ταχυτητας στο Opensuse Leap 42.1 με την κάρτα Intel 5300
    Από dimangelid στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-03-16, 06:26
  3. Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-02-16, 13:28
  4. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-02-16, 17:11

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας