Σελ. 118 από 124 ΠρώτηΠρώτη ... 98108113116117118119120123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.756-1.770 από 1859
  1. #1756
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.269
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να δούμε λοιπόν.. Θα κάνω όποτε μπορέσω μια προσπάθεια να βγάλω ξανά τις πλακέτες και να τις πάω στο φίλο ηλεκτρονικό..
    Αν κάτσει έκατσε, αλλιώς ανακύκλωση και νέο... Για samsung πάλι δεν θα το έλεγα μετά από αυτά που έπαθε το προηγούμενο..
    Κινέζικό οικονομικό όσο γίνεται και άγιος ο Θεός.. Η πράξη έχει δείξει νομίζω ότι κρατάνε πιο πολύ...
    Για λειτουργία ιονιστή αξίζει να δω η μπα;
    Λειτουργία αυτόματου καθαρισμού έχουν όλα πλέον Η όχι; Το samsung είχε..

    - - - Updated - - -

    Αυτό που έβλεπα, και τελειώνει κιόλας, λέει τπτ;
    https://www.leroymerlin.gr/gr/klimat...-btuh-82367424
    Όχι ότι θα το πάρω τώρα μέχρι να δω τι θα κάνω με το samsung... Αλλά λέμε.. Σαν πρόταση..
    Φασόν Midea αν δεν κάμω λάθος είναι. Ta Midea τα είχαμε στον βράχο της Ακρόπολης που εργαζόμουν χωρίς κανένα πρόβλημα και τοποθετημένα άρπα κόλα για να δροσίζετε λίγο το προσωπικό.

  2. #1757
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Gprs/3G
    Ταχύτητα
    160/49
    ISP
    Cosmote 4G+
    Router
    Huawei 535 Cat.7
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να δούμε λοιπόν.. Θα κάνω όποτε μπορέσω μια προσπάθεια να βγάλω ξανά τις πλακέτες και να τις πάω στο φίλο ηλεκτρονικό..
    Αν κάτσει έκατσε, αλλιώς ανακύκλωση και νέο... Για samsung πάλι δεν θα το έλεγα μετά από αυτά που έπαθε το προηγούμενο..
    Κινέζικό οικονομικό όσο γίνεται και άγιος ο Θεός.. Η πράξη έχει δείξει νομίζω ότι κρατάνε πιο πολύ...
    Για λειτουργία ιονιστή αξίζει να δω η μπα;
    Λειτουργία αυτόματου καθαρισμού έχουν όλα πλέον Η όχι; Το samsung είχε..

    - - - Updated - - -

    Αυτό που έβλεπα, και τελειώνει κιόλας, λέει τπτ;
    https://www.leroymerlin.gr/gr/klimat...-btuh-82367424
    Όχι ότι θα το πάρω τώρα μέχρι να δω τι θα κάνω με το samsung... Αλλά λέμε.. Σαν πρόταση..


    Τα Equation ειναι HAIER (Tide Green Plus σειρα). Εχω παρει το 18αρι + Wifi module. Παιζει μια χαρα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος TheAccountant : 14-10-22 στις 22:59.

  3. #1758
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.269
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από TheAccountant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα Equation ειναι HAIER (Tide Green Plus σειρα). Εχω παρει το 18αρι + Wifi module. Παιζει μια χαρα.
    Για να το λες και να το έχεις αγοράσει έτσι θα είναι. Αναλόγως το μοντέλο αναλόγως και η μάρκα. Συμβαίνει και στην Ελληνική Inventor. Τα φθηνά μοντέλα μπορεί να είναι AUX και τα ακριβά πχ να φέρουν συμπιεστή Toshiba ή Hitatchi.
    Εδώ νομίζω όμως αν χρειαστεί ίσως θα έχουμε θέμα εύρεσης ανταλλακτικών γιατί οι κωδικοί είναι διαφορετικοί και η παραγγελία είναι για το Leroy Merlin.
    Έτσι γινόταν και με τα Samsung και τα LG παλιά. Ειδική παραγγελία για τον Κώτσο. Άλλαζε ένα ψηφίο ο κωδικός και λίγο διαφορετική η πλακέτα μέσα και τέλος αν είχε τελειώσει και η εγγύηση.

    Πάντως και εγώ εγκρίνω Leroy Merlin κτλ γιατί. άλλο 350 ευρώ και άλλο 700 ευρώ. Διαλέγουμε και παίρνουμε. Αν παίζουμε περίπου στα ίδια χρήματα προτιμώ αυτόν που έχει καλύτερο aftermarket service

  4. #1759
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.936
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Ένας φίλος έτσι τη "πάτησε" με carrier.. Νόμιζε ότι έπαιρνε τη γνωστή μάρκα και του βγήκε κινέζικο..
    Aux κλπ έχει και το eshop..
    Γενικά το leroy όμως έχει καλά πραγματάκια και κάπως οικονομικά.. Σε σχέση με τις μεγάλες αλυσίδες - γνωστές μάρκες..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  5. #1760
    Εγγραφή
    06-06-2007
    Ηλικία
    62
    Μηνύματα
    13
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Για κλιματιστικό 12αρι PANASONIC (αγορά το 2012) χρειάζομαι εξωτερική πλακέτα.
    Αξίζει να το ψάξω; Τι λέτε

  6. #1761
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.269
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από petap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για κλιματιστικό 12αρι PANASONIC (αγορά το 2012) χρειάζομαι εξωτερική πλακέτα.
    Αξίζει να το ψάξω; Τι λέτε

    Πήγαινε για άλλο κλιματιστικό κατά την άποψη μου

  7. #1762
    Εγγραφή
    19-06-2008
    Περιοχή
    127.0.0.1
    Μηνύματα
    1.148
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/700
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    cisco887va+sec-k9
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από petap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για κλιματιστικό 12αρι PANASONIC (αγορά το 2012) χρειάζομαι εξωτερική πλακέτα.
    Αξίζει να το ψάξω; Τι λέτε
    Ρωτησες ηλεκτρονικό και δεν επισκευαζεται;
    Ebay κοιταξες για μεταχειρισμένη;

  8. #1763
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.099
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήγαινε για άλλο κλιματιστικό κατά την άποψη μου
    Δες πρώτα αν φτιάχνεται. Φαντάζομαι είναι inverter. Μάθε την τιμή αν φτιάχνεται, δες πόσο κάνει ένα καινούργιο και υπολόγισε την διαφορά κατανάλωσης. Με αυτά στο μυαλό βλέπεις την απόσβεση της αγοράς που αν είναι λίγα χρόνια οκ αξίζει να το αλλάξεις.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  9. #1764
    Εγγραφή
    07-04-2019
    Μηνύματα
    633
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    μπορώ να ρωτήσω κάτι;
    πως καταλαβαίνουμε ότι χάλασε η πλακέτα;
    εκτός από την περίπτωση όπου το κλιματιστικό δεν δουλεύει καθόλου,

    έχω ακούσει ότι μπορεί να δουλεύει το κλιματιστικό αλλά δεν έχει καλή απόδοση και σε αυτήν την περίπτωση υπάρχει πάλι πρόβλημα με την πλακέτα,
    ισχύει κάτι τέτοιο;;

  10. #1765
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.269
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ρέα Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπορώ να ρωτήσω κάτι;
    πως καταλαβαίνουμε ότι χάλασε η πλακέτα;
    εκτός από την περίπτωση όπου το κλιματιστικό δεν δουλεύει καθόλου,

    έχω ακούσει ότι μπορεί να δουλεύει το κλιματιστικό αλλά δεν έχει καλή απόδοση και σε αυτήν την περίπτωση υπάρχει πάλι πρόβλημα με την πλακέτα,
    ισχύει κάτι τέτοιο;;
    Τα νεότερα μοντέλα βγάζουν στην οθόνη led έναν κωδικό σφάλματος.Σε παλαιότερα με λαμπάκια μόνο led αναβοσβήνουν με κάποιο ρυθμό. (Μπορεί να έχει πάνω 3 led). Σε ακόμα παλαιότερα η περίεργη συμπεριφορά, κακή λειτουργία, σταμάτημα, ξεκίνημα.Εγώ είχα ένα τέτοιο που από ζέστη γύριζε στο κρύο χειμωνιάτικα ή ξεκίναγε μόνο του. Μπορεί να είναι ένας πυκνωτής κάτι απλό αλλά άντε βγάλε άκρη αν δεν ξέρεις από ηλεκτρονικά. Γράφουν τα εγχειρίδια στο troubleshooting. Εμένα είχε κλείσει δεκαετία και το πέταξα πάντως.

  11. #1766
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ρέα Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπορώ να ρωτήσω κάτι;
    πως καταλαβαίνουμε ότι χάλασε η πλακέτα;
    εκτός από την περίπτωση όπου το κλιματιστικό δεν δουλεύει καθόλου,

    έχω ακούσει ότι μπορεί να δουλεύει το κλιματιστικό αλλά δεν έχει καλή απόδοση και σε αυτήν την περίπτωση υπάρχει πάλι πρόβλημα με την πλακέτα,
    ισχύει κάτι τέτοιο;;
    Συνήθως αυτό είναι θέμα υγρών

  12. #1767
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.936
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Και εγώ παθών πιθανώς από πλακέτα σε samsung inverter 9αρι...
    Το έχω αναφέρει ξανά στο νήμα για την οικονομική θέρμανση νομίζω Η μπορεί και εδώ από ότι βλέπω..
    Ακόμα κλαίω τα 700+ που έκανε τότε το συγκεκριμένο..
    Μου βγάζει κωδικό Ε101 που σημαίνει μη επικοινωνία μεταξύ των μονάδων..
    Κοίταξα οπτικά τις πλακέτες και δεν δείχνει να έχουν κάτι..
    Το service manual γράφει πρώτα αντικατάσταση της μέσα πλακέτας που κάνει 70-80ε νομίζω και μετά αν επιμείνει η βλάβη της έξω που κάνει κοντά στα 150-180 νομίζω... Δεν θυμάμαι καλά τις τιμές... Και εννοείται αξία μόνο ανταλλακτικού... Που θα το βάλω μόνος... Αν χρειαστεί κάτι άλλο είναι φυσικά έξτρα..
    Ψυκτικός βέβαια μου είχε πει να ξεκινήσω από την εξωτερική πλακέτα πρώτα...
    Δεν ξέρω... Σκέφτομαι κιόλας αν το φτιάξω, μη πάει ξανά αργότερα από την ίδια βλάβη...
    Στην έξω μονάδα υπάρχει και μια πλακέτα για emi rf filtering χώρια από την κανονική...
    Το συγκεκριμένο από την αρχή ήταν λίγο ζημιάρικο βέβαια γιατί μου είχε βγάλει και επίμονη βλάβη στην οθόνη του που λύθηκε εντός εγγύησης με ανταλλακτικό από αδερφικό μοντέλο..
    Επόμενο βήμα έλεγχος των πλακετών σε φίλο τεχνικό Η αγορά στην επόμενη BF ενός φθηνού inverter που είχα δει στο πλαίσιο... Nouvelle νομίζω... Η μετά κάτι φθηνό από leroy πχ equation...
    Όπως είπα πάντως, κλαίω τα 700+....
    Ήταν πάντως 15 ετών το συγκεκριμένο.... Όχι ότι δεν υπάρχουν και πιο παλιά που δουλεύουν ακόμα....
    Anyway.... Θα δούμε... Είναι να μη σου κάτσει.... Και ιδίως σε inverter....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 18-01-23 στις 16:17.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  13. #1768
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.269
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ παθών πιθανώς από πλακέτα σε samsung inverter 9αρι...
    Το έχω αναφέρει ξανά στο νήμα για την οικονομική θέρμανση νομίζω Η μπορεί και εδώ από ότι βλέπω..
    Ακόμα κλαίω τα 700+ που έκανε τότε το συγκεκριμένο..
    Μου βγάζει κωδικό Ε101 που σημαίνει μη επικοινωνία μεταξύ των μονάδων..
    Κοίταξα οπτικά τις πλακέτες και δεν δείχνει να έχουν κάτι..
    Το service manual γράφει πρώτα αντικατάσταση της μέσα πλακέτας που κάνει 70-80ε νομίζω και μετά αν επιμείνει η βλάβη της έξω που κάνει κοντά στα 150-180 νομίζω... Δεν θυμάμαι καλά τις τιμές... Και εννοείται αξία μόνο ανταλλακτικού... Που θα το βάλω μόνος... Αν χρειαστεί κάτι άλλο είναι φυσικά έξτρα..
    Ψυκτικός βέβαια μου είχε πει να ξεκινήσω από την εξωτερική πλακέτα πρώτα...
    Δεν ξέρω... Σκέφτομαι κιόλας αν το φτιάξω, μη πάει ξανά αργότερα από την ίδια βλάβη...
    Στην έξω μονάδα υπάρχει και μια πλακέτα για emi rf filtering χώρια από την κανονική...
    Το συγκεκριμένο από την αρχή ήταν λίγο ζημιάρικο βέβαια γιατί μου είχε βγάλει και επίμονη βλάβη στην οθόνη του που λύθηκε εντός εγγύησης με ανταλλακτικό από αδερφικό μοντέλο..
    Επόμενο βήμα έλεγχος των πλακετών σε φίλο τεχνικό Η αγορά στην επόμενη BF ενός φθηνού inverter που είχα δει στο πλαίσιο... Nouvelle νομίζω... Η μετά κάτι φθηνό από leroy πχ equation...
    Όπως είπα πάντως, κλαίω τα 700+....
    Ήταν πάντως 15 ετών το συγκεκριμένο.... Όχι ότι δεν υπάρχουν και πιο παλιά που δουλεύουν ακόμα....
    Anyway.... Θα δούμε... Είναι να μη σου κάτσει.... Και ιδίως σε inverter....
    Τόσο είχαν τα κλιματιστικά τότε οπότε μην τα κλαις τα χρήματα. Τότε η Samsung είχε και καλή υποστήριξη από τον Φουρλή. Ίσως το δικό σου οριακά να ήταν κατευθείαν από την Samsung που πλέον είχε αναθέσει σε εξωτερικούς συνεργάτες. Πας για άλλο εκτός αν μπορείς να τα κάνεις όλα αυτά που λες μόνος σου η με την βοήθεια φίλου που ασχολείται.

  14. #1769
    Εγγραφή
    19-06-2008
    Περιοχή
    127.0.0.1
    Μηνύματα
    1.148
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/700
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    cisco887va+sec-k9
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ παθών πιθανώς από πλακέτα σε samsung inverter 9αρι...
    Το έχω αναφέρει ξανά στο νήμα για την οικονομική θέρμανση νομίζω Η μπορεί και εδώ από ότι βλέπω..
    Ακόμα κλαίω τα 700+ που έκανε τότε το συγκεκριμένο..
    Μου βγάζει κωδικό Ε101 που σημαίνει μη επικοινωνία μεταξύ των μονάδων..
    Κοίταξα οπτικά τις πλακέτες και δεν δείχνει να έχουν κάτι..
    Το service manual γράφει πρώτα αντικατάσταση της μέσα πλακέτας που κάνει 70-80ε νομίζω και μετά αν επιμείνει η βλάβη της έξω που κάνει κοντά στα 150-180 νομίζω... Δεν θυμάμαι καλά τις τιμές... Και εννοείται αξία μόνο ανταλλακτικού... Που θα το βάλω μόνος... Αν χρειαστεί κάτι άλλο είναι φυσικά έξτρα..
    Ψυκτικός βέβαια μου είχε πει να ξεκινήσω από την εξωτερική πλακέτα πρώτα...
    Δεν ξέρω... Σκέφτομαι κιόλας αν το φτιάξω, μη πάει ξανά αργότερα από την ίδια βλάβη...
    Στην έξω μονάδα υπάρχει και μια πλακέτα για emi rf filtering χώρια από την κανονική...
    Αυτες οι βλαβες αξίζουν την επισκευη. Συνηθως ειναι τροφοδοτικο εξωτερικης πλακετας. Ενω οταν χαλασει το κυκλωμα inverter ειναι μεγαλο το κοστος

  15. #1770
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.936
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τόσο είχαν τα κλιματιστικά τότε οπότε μην τα κλαις τα χρήματα. Τότε η Samsung είχε και καλή υποστήριξη από τον Φουρλή. Ίσως το δικό σου οριακά να ήταν κατευθείαν από την Samsung που πλέον είχε αναθέσει σε εξωτερικούς συνεργάτες. Πας για άλλο εκτός αν μπορείς να τα κάνεις όλα αυτά που λες μόνος σου η με την βοήθεια φίλου που ασχολείται.
    Στη βλάβη που είχε με την οθόνη του ερχόταν εξωτερικός συνεργάτης πάντως... Αυτό μετά από επικοινωνία με τα κεντρικά...
    Όπως είπα πάνω, πριν από λίγο καιρό είχα ανοίξει και τη μέσα μονάδα και την έξω...
    Τσέκαρα οπτικά τις πλακέτες κ τα λοιπά καλώδια και δεν είχαν κάτι... Καθάρισα κ τις επαφές με σπρέι επαφών, αλλά τζίφος...
    Από εκεί και πέρα βαρέθηκα και το παράτησα έτσι..
    Τώρα πρέπει να ξηλώσω ξανά τις πλακέτες και να τις πάω στο φίλο για έλεγχο... Απλά βαριέμαι να το κάνω... Ίσως κάποια στιγμή...
    Ο φίλος μου είχε πει να ξηλώσω ότι μπορώ από το μηχάνημα, ηλεκτρονικό δλδ και να του τα πάω να το στήσουμε εκεί ας πούμε, να νομίζει ότι το μηχάνημα είναι ολόκληρο...
    Θα δω τι θα κάνω....
    Το έχω αφήσει γενικά έτσι γιατί είναι στη κουζίνα όπου υπάρχει και ανεμιστήρας οροφής και από θέρμανση/ψύξη κλπ καλύπτομαι και από τα υπόλοιπα κλιματιστικά και αέριο για θέρμανση που υπάρχουν στο σπίτι...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bxenos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτες οι βλαβες αξίζουν την επισκευη. Συνηθως ειναι τροφοδοτικο εξωτερικης πλακετας. Ενω οταν χαλασει το κυκλωμα inverter ειναι μεγαλο το κοστος
    Θα το έχω υπόψη...
    Το μηχάνημα μέσα δείχνει να δουλεύει και απλά πετάει σφάλμα ότι δεν βλέπει την έξω...
    Αμφιταλαντεύομαι αν πρέπει να δοκιμάσω να πάρω τη μέσα πλακέτα να την αλλάξω η όχι αφού δείχνει να δουλεύει...
    Έτσι λέει και το service manual.... Ξεκινάμε πρώτα από τη μέσα..
    Αλλά και στην έξω ανάβουν τα λαμπάκια που έχει πάνω η πλακέτα...
    Τι να πω..... Θα δω τι θα κάνω όταν μου έρθει όρεξη να ασχοληθώ ξανά...
    Θα μπορούσα να πάρω και τις 2 τις πλακέτες να τις αντικαταστήσω επί τόπου και να ησυχάσω, αλλά...... Μένει σαν σκέψη μόνο...
    Μετά βλέπω και τις προσφορές που βγαίνουν ώρες ώρες με τα πάντα δωρεάν και το κόστος για νέο πολύ χαμηλά και σκέφτομαι να το φουντάρω κιόλας....
    Anyway, Θα δείξει ποια θα είναι η μοίρα του...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 19-01-23 στις 00:09.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

Σελ. 118 από 124 ΠρώτηΠρώτη ... 98108113116117118119120123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. air condition και θορυβος!!!
    Από ioa_pap στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 269
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-16, 21:04
  2. Μέτρησεις κατανάλωσης Air Condition.
    Από Patentman στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-07-08, 17:54
  3. ΑΣΧΗΜΗ ΜΥΡΩΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ AIR-CONDITION
    Από PILALAS στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 38
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-07-08, 20:13
  4. Αντί air-condition
    Από lazar στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-09-07, 17:02
  5. speedtouch κ΄ air condition
    Από bertsi στο φόρουμ Alcatel Thomson ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-08-07, 20:07

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας