Σελ. 116 από 124 ΠρώτηΠρώτη ... 96106111114115116117118121 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.726-1.740 από 1859
  1. #1726
    Εγγραφή
    02-08-2021
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    0
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Aγαπητοί φίλοι γεια σας

    Θα ήθελα να ζητήσω λίγο τη γνώμη σας για την αγορά ενός νέου μικρού κλιματιστικού.

    Μερικά στοιχεία που θα σας βοηθούσαν για να με συμβουλέψετε είναι τα εξής:

    α) BTU : ως 9000 (το θέλω για μικρό δωμάτιο)
    β) Budget: κοντά στα 300 ευρώ
    γ) Για ψύξη και θέρμανση 50-50%
    δ) Όχι καθημερινή χρήση
    ε) Το δωμάτιο δέχεται ήλιο τις απογευματινές ώρες 16:00 και ανεβάζει θερμοκρασίες. Βρίσκεται σε παλιά πολυκατοικία (παλιά κουφώματα). Το χειμώνα πχ χρειάζεται θερμαντικό σώμα οπωσδήποτε για να ζεστάνει.
    στ) Απαραίτητα: ιονιστής, Επιθυμητά : χαμηλό επίπεδο db

    Προφανώς λόγω budget προσεγγίζω όχι πρωτης ποιότητας μάρκες κλιματιστικού.
    Έχετε να μου προτείνετε κάποιο μοντέλο? Και αν όχι από τις γνώσεις σας ποια μάρκα απ' αυτές που υπάρχουν στο εμπόριο σ' αυτή την τιμή τη θεωρείτε ότι είναι καλύτερη?
    Αυτές έχω βρει σ' αυτή την τιμή:
    ΑUX, TESLA, ARIELLI, UNITED, ΤCL, CVMORE?

    Σας ευχαριστώ πολύ.

  2. #1727
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.272
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Δες προς TCL με την 10χρονη εγγύση μόνο όμως από εξουσιοδοτημένο πωλητή
    https://www.tclgreece.gr/engyisi/

    Κακή εποχή για την αγορά κλιματιστικού. Τα συνεργεία τρέχουν και δεν φτάνουν και επικρατεί το άρπα κόλα στις εγκαταστάσεις

  3. #1728
    Εγγραφή
    18-12-2011
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    tellas
    Καλησπέρα σας!
    Μου κάνουν αντικατάσταση του παλιού κλιματιστικού (pitsos μακριά είναι η τρίτη αντικατάσταση σε 4 χρόνια) και επειδή δε θέλω και 4η φορά pitsos μου προτείνουν morris ή inventor.
    Τι διαλέγω;
    Συγκεκριμένα:
    Morris WFIN35150 Smart
    Inventor AR4VI32-12WFI Aria

    Με νοιάζει να έχει κουμπί αυτόματου καθαρισμού και να μη χαλάσει πάλι στη 2ετία γιατί στο τέλος θα τ κρεμάσω στο ταβάνι απο το βάλε βγάλε...
    Τωρά το wifi αν δε κάνω λάθος και τα δύο στηρίζονται στο smart life οπότε δε με αγχώνουν αν έχει διαφορές.

    Το morris έχει την έξυπνη περσίδα που σίγουρα θα με βολέψει όταν είμαι στο Pc το inventor δεν έχει πουθενά λεπτομέρειες τι και πως και αν κάνουν αριστερά δεξιά.
    Απο φίλτρα δεν έχω ιδέα τι γίνεται αλλά αν μπορούμε να έχουμε και καλύτερη ανάσα μέσα στο δωμάτιο καλοδεχούμενο.
    Ευχαριστώ!

  4. #1729
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.272
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Αυτόματος καθαρισμός στην ουσία δεν υπάρχει. Απλά λειτουργεί όταν το κλείνεις για ένα χρονικό διάστημα ο ανεμιστήρας για να μην πιάνει μούχλα κτλ.
    Τι ακριβώς σου έπαθε το Πίτσος; Αλλαγή κάθε και λιγάκι πάντως δεν κάνει κανένας κατασκευαστής.
    Θα πήγαινα σε Inventor αφού έχουν και δεκαετή εγγύηση με κάποιες προϋποθέσεις. Αριστερά - δεξιά το Inventor δεν έχει. και τα δύο όπως και το Πίτσος είναι μηχανήματα φασόν.

  5. #1730
    Εγγραφή
    18-12-2011
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    tellas
    Ε1 ο πίτσος.

    Είναι σίγουρο αυτό που λες γιατί τόσο το πίτσος είχε 30λεπτό κύκλο καθαρισμού όσο και το Morris λέει:
    "Λειτουργία αυτοκαθαρισμού του στοιχείου για την εσωτερική μονάδα, η οποία εκτελείται σαν ανεξάρτητος κύκλος λειτουργίας 30 λεπτών. Το στοιχείο ψύχεται ώστε να κάνει έντονη υγροποίηση, ώστε να τρέξουν τα νερά μαζί με τα κατάλοιπα, και εν συνεχεία θερμαίνεται απότομα ώστε να στεγνώσει άμεσα."
    Για το inventor δε κατάφερα να βρώ κάτι τέτοιο ή γενικά κάποια λεπτομέρεια παραπάνω.

  6. #1731
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.272
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Εγώ απλά πατάω το κουμπί του αυτοκαθαρισμού. Δεν ξέρω τι γίνεται. Φρόντισε να σου κάνουν σωστή εγκατάσταση ότι και να πάρεις

  7. #1732
    Εγγραφή
    23-02-2022
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    0
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Γεια σας,
    ενδιαφέρομαι για αγορά κλιματιστικών μονάδων τα οποία προορίζονται να τοποθετηθούν σε ενοικιαζόμενα δωμάτια με χρήση σχεδόν πάντα στη ψύξη. Θέλω να είναι όσο πιο ποιοτικά,αξιόπιστα,αθόρυβα,αποδοτικά και οικονομικά σε κατανάλωση ρεύματος.Και φυσικά να υπάρχει άμεση ανταπόκριση και εξυπηρέτηση από την αντιπροσωπία αν χρειαστεί. Στα λεφτά που δίνω έχω καταλήξει σε 2 μοντέλα και θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας ποιο από τα 2 να επιλέξω.Το ένα είναι το Mitsubishi Heavy Industry DXK/DXC-12Z6-W Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU και το άλλο είναι το Daikin FTXF35C / RXF35C Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU
    Παρακαλώ δώστε μου τα φώτα σας όσοι γνωρίζετε ή τα έχετε δουλέψει.
    Ευχαριστώ

  8. #1733
    Εγγραφή
    18-10-2011
    Ηλικία
    62
    Μηνύματα
    450
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    για μενα τα MITSUBISHI HEAVY ειναι κορυφαια
    σχεδον 30 χρονια το δικο μου δουλευει αψογα

  9. #1734
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.272
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από billytourist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας,
    ενδιαφέρομαι για αγορά κλιματιστικών μονάδων τα οποία προορίζονται να τοποθετηθούν σε ενοικιαζόμενα δωμάτια με χρήση σχεδόν πάντα στη ψύξη. Θέλω να είναι όσο πιο ποιοτικά,αξιόπιστα,αθόρυβα,αποδοτικά και οικονομικά σε κατανάλωση ρεύματος.Και φυσικά να υπάρχει άμεση ανταπόκριση και εξυπηρέτηση από την αντιπροσωπία αν χρειαστεί. Στα λεφτά που δίνω έχω καταλήξει σε 2 μοντέλα και θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας ποιο από τα 2 να επιλέξω.Το ένα είναι το Mitsubishi Heavy Industry DXK/DXC-12Z6-W Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU και το άλλο είναι το Daikin FTXF35C / RXF35C Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU
    Παρακαλώ δώστε μου τα φώτα σας όσοι γνωρίζετε ή τα έχετε δουλέψει.
    Ευχαριστώ
    Καλό είναι να κοιτάξεις και το θέμα των εγγυήσεων και των service. Κορυφαίες οι μάρκες αλλά δεν ξέρω για τα συγκεκριμένα μοντέλα. Εφόσον είναι για ενοικιαζόμενα θα πρέπει να έχουν και Hotel menu ώστε κάποιες λειτουργίες να κλειδώνουν. Υπάρχουν forum που ασχολούνται αποκλειστικά με το θέμα του κλιματισμού.

  10. #1735
    Εγγραφή
    23-12-2004
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    912
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    DrayTek
    Επειδη η "αντιπροσωπεια¨της panasonic πολεμαει με το σερβις να μου στειλει τεχνικο εδω και μια εβδομαδα,θα εκτιμουσα δεοντως αν καποιος εχει καμια ιδεα ,για το προβλημα μου.
    Λοιπον περυσι τοποθετηθηκε ενα 9αρι panasonic.Λειτουργησε 4 μηνες μεχρι φετος τον Ιουλιο,το εχω μονο για ψυξη και παρουσιασε το εξης προβλημα.Σε ασχετες εντελως στιγμες σταματαει ο εξωτερικος ανεμιστηρας,παροτι δεν εχει πιασει θερμοκρασια ή εχει πιασει αρχιζει να ανεβαινει η θερμοκρασια αλλα δεν ξεκιναει ποτε.Βαζω τη θερμοκρασια στους 16,αλλα παλι δεν ξεκιναει.Η λυση ειναι να το αφησεις κανενα 5λεπτο χωρις ρευμα και υστερα θα λειτουργησει,αγνψστο για ποσο.Εχω δοκιμασει και αλλα mode,οπως auto,dry χωρις αποτελεσμα.Εχω ξεκινησει το κλιματιστικο απο την εφαρμογη του κινητου ,μηπως φταει το κοντρολ αλλα μια απο τα ιδια.
    Οταν λειτουργει ψυχει κανονικα το χωρο ,οποτε δεν τιθεται θεμα φρεον.Φιλτρα ειναι ολοκαθαρα ,οπως και η εξωτερικη μοναδα.Η αυτοδιαγνωση το κλιματιστικου δε δειχνει καποιο λαθος.
    Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου
    http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

  11. #1736
    Εγγραφή
    31-05-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.002
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    Fritz!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stratus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η λυση ειναι να το αφησεις κανενα 5λεπτο χωρις ρευμα και υστερα θα λειτουργησει,αγνψστο για ποσο.
    Κρίνωντας απο το παραπάνω, κάτι στα ηλεκτρονικά του είναι.
    Τώρα, είναι πλακέτα (ο περίφημος "εγκέφαλος"...), είναι κανας αισθητήρας, είναι το χ/ψ/ζ, ποιος ξέρει.
    Αλλά βασικά μυρίζουμε τα νύχια μας τώρα, εγγύηση θάχει, επικοινωνείς με το service.
    Disclaimer:
    Any views or opinions expressed represent the official view of the voices in my head.

  12. #1737
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.272
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stratus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδη η "αντιπροσωπεια¨της panasonic πολεμαει με το σερβις να μου στειλει τεχνικο εδω και μια εβδομαδα,θα εκτιμουσα δεοντως αν καποιος εχει καμια ιδεα ,για το προβλημα μου.
    Λοιπον περυσι τοποθετηθηκε ενα 9αρι panasonic.Λειτουργησε 4 μηνες μεχρι φετος τον Ιουλιο,το εχω μονο για ψυξη και παρουσιασε το εξης προβλημα.Σε ασχετες εντελως στιγμες σταματαει ο εξωτερικος ανεμιστηρας,παροτι δεν εχει πιασει θερμοκρασια ή εχει πιασει αρχιζει να ανεβαινει η θερμοκρασια αλλα δεν ξεκιναει ποτε.Βαζω τη θερμοκρασια στους 16,αλλα παλι δεν ξεκιναει.Η λυση ειναι να το αφησεις κανενα 5λεπτο χωρις ρευμα και υστερα θα λειτουργησει,αγνψστο για ποσο.Εχω δοκιμασει και αλλα mode,οπως auto,dry χωρις αποτελεσμα.Εχω ξεκινησει το κλιματιστικο απο την εφαρμογη του κινητου ,μηπως φταει το κοντρολ αλλα μια απο τα ιδια.
    Οταν λειτουργει ψυχει κανονικα το χωρο ,οποτε δεν τιθεται θεμα φρεον.Φιλτρα ειναι ολοκαθαρα ,οπως και η εξωτερικη μοναδα.Η αυτοδιαγνωση το κλιματιστικου δε δειχνει καποιο λαθος.
    Μάλλον πρόβλημα με τον θερμοστάτη το οποίο δεν είναι και τόσο σοβαρό. Ίσως όμως και κάποια πλακέτα (έχει δύο μία μέσα μία έξω) η οποία τρελλάθηκε. Βγάζει κάποια ένδειξη σφάλματος; Πχ να αναβοσβήνουν κάποια λαμπάκια; ΄η κάποιοιν κωδικό Ε1, Ε7 ή κάτι τέτοιο. Όχι η αυτοδιάγνωση που βλέπεις στο κινητό. Αν είναι πλακέτα πρέπει να στην αλλάξουν.
    Δυστυχώς αυτές οι μάρκες που κάποτε ήταν υπαριθμόν ένα στην Ελλάδα πχ Panasonic, Hitatchi, Samsung κτλ έχουν πρόβλημα με τα ανταλλακτικά και το service γιατί δεν αντιπροσωπεύονται με σωστό δίκτυο και με παρακαταθήκη ανταλλακτικών. Οπότε ο κόσμος προτιμάει Κινέζικα, Να επιμείνεις στην αλλαγή πλακέτας αν χρειαστεί. Γιατί υπάρχει περίπτωση να την βγάλουν να την πάνε σε έναν ηλεκτρονικό και μετά πάλι τα ίδια.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος thourios : 08-08-22 στις 12:32.

  13. #1738
    Εγγραφή
    23-12-2004
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    912
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    DrayTek
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλλον πρόβλημα με τον θερμοστάτη το οποίο δεν είναι και τόσο σοβαρό. Ίσως όμως και κάποια πλακέτα (έχει δύο μία μέσα μία έξω) η οποία τρελλάθηκε. Βγάζει κάποια ένδειξη σφάλματος; Πχ να αναβοσβήνουν κάποια λαμπάκια; ΄η κάποιοιν κωδικό Ε1, Ε7 ή κάτι τέτοιο. Όχι η αυτοδιάγνωση που βλέπεις στο κινητό. Αν είναι πλακέτα πρέπει να στην αλλάξουν.
    Δυστυχώς αυτές οι μάρκες που κάποτε ήταν υπαριθμόν ένα στην Ελλάδα πχ Panasonic, Hitatchi, Samsung κτλ έχουν πρόβλημα με τα ανταλλακτικά και το service γιατί δεν αντιπροσωπεύονται με σωστό δίκτυο και με παρακαταθήκη ανταλλακτικών. Οπότε ο κόσμος προτιμάει Κινέζικα, Να επιμείνεις στην αλλαγή πλακέτας αν χρειαστεί. Γιατί υπάρχει περίπτωση να την βγάλουν να την πάνε σε έναν ηλεκτρονικό και μετά πάλι τα ίδια.
    Οχι δε βγαζει κανενα λαθος.Ο μεσα και εξω θερμοστατης δειχνουν τη σωστη θερμοκρασια.
    Δυστυχως αν ηξερα αυτο με το σερβις δε θα επερνα panasonic εννοειται,αλλα το εμαθα με τον κακο τροπο.
    Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου
    http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

  14. #1739
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.272
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stratus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι δε βγαζει κανενα λαθος.Ο μεσα και εξω θερμοστατης δειχνουν τη σωστη θερμοκρασια.
    Δυστυχως αν ηξερα αυτο με το σερβις δε θα επερνα panasonic εννοειται,αλλα το εμαθα με τον κακο τροπο.
    Ένας στην Βάρη είναι ο αντιπρόσωπος αν θυμάμαι καλά. Εκτός αν έχεις αγοράσει καμιά πρόσθετη εγγύηση από κάποιο πολυκατάστημα. Κάλεσε αυτούς. Αλλά πάντα αντικατάσταση των ανταλλακτικών και όχι επισκευή. (πλακέτες) κτλ. Το που θα το βρουν είναι δικό τους θέμα. Υπάρχει περίπτωση κιόλας αυτοί που θα έρθουν να βρουν λάθος στην εγκατάσταση και να αρχίσουν να πουλάνε τρέλα. Ο ένας να τα ρίχνει στον άλλον δηλαδή.

  15. #1740
    Εγγραφή
    23-12-2004
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    912
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    DrayTek
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ένας στην Βάρη είναι ο αντιπρόσωπος αν θυμάμαι καλά. Εκτός αν έχεις αγοράσει καμιά πρόσθετη εγγύηση από κάποιο πολυκατάστημα. Κάλεσε αυτούς. Αλλά πάντα αντικατάσταση των ανταλλακτικών και όχι επισκευή. (πλακέτες) κτλ. Το που θα το βρουν είναι δικό τους θέμα. Υπάρχει περίπτωση κιόλας αυτοί που θα έρθουν να βρουν λάθος στην εγκατάσταση και να αρχίσουν να πουλάνε τρέλα. Ο ένας να τα ρίχνει στον άλλον δηλαδή.
    Μετα απο ενα 10ημερο με πηραν απο το σερβις να ερθουν αυριο.
    Εισαγωγεας ειναι η panclima,αλλα αντιθετα με αυτα που γραφει στο σαιτ δεν αναλαμβανει σερβις.Οποτε παιρνεις τηλ την panclima και αυτη ενημερωνει το σερβις και το σερβις παιρνει εσενα.
    Το πρωτο προβλημα ειναι να πεισεις την panclima οτι πρεπει να ερθει το σερβις.Εμενα μου ελεγε ενας στο τηλ οτι αναλμβανουν μονο βλαβες και το δικο μου δεν εχει βλαβη!!!(μαλλον ματιασμενο θα ειναι).Το δευτερο προβλημα ειναι να ενημερωσουν τον υπευθυνο της panclima που ενημερωνει το σερβις! Το τριτο ειναι να σε παρει το σερβις.Μιλαμε καταστασεις τραγελαφικες.
    Ευχαριστω οσους απαντησαν.
    ΥΓ Ειμαι σιγουρος οτι αυριο που θα ερθει ο τεχνικος θα λειτουργει μια χαρα
    Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου
    http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Σελ. 116 από 124 ΠρώτηΠρώτη ... 96106111114115116117118121 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. air condition και θορυβος!!!
    Από ioa_pap στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 269
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-16, 21:04
  2. Μέτρησεις κατανάλωσης Air Condition.
    Από Patentman στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-07-08, 17:54
  3. ΑΣΧΗΜΗ ΜΥΡΩΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ AIR-CONDITION
    Από PILALAS στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 38
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-07-08, 20:13
  4. Αντί air-condition
    Από lazar στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-09-07, 17:02
  5. speedtouch κ΄ air condition
    Από bertsi στο φόρουμ Alcatel Thomson ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-08-07, 20:07

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας