Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    10-01-2008
    Μηνύματα
    1.372
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Path Level
    Fastpath
    Καλησπέρα ,
    έχω κάνει αίτηση για νέα γραμμή (με προσωρινό αριθμό 2112165871) εδώ και περίπου 12 μέρες (ημερομηνία υπογραφής συμβολαίου. Κατά την αίτηση μου με διαβεβαίωσαν ότι το αργότερο σε 10 μέρες (όχι εργάσιμες ) θα έχω συνδεθεί . Μέχρι στιγμής δεν έχω καμία άλλη ενημέρωση παρά το ότι Ολοκληρώθηκε η διαδικασία δέσμευσης καλωδίωσης . Παρακαλώ ενημερώστε πότε θα γίνει η σύνδεση ώστε να γνωρίζω και εγώ αν είναι να ακυρώσω τη σύνδεση και να συνδεθώ σε μια εταιρεία η οποία τηρεί τα χρονοδιαγράμματα . Επίσης δεν θέλω να ακούσω πάλι για τον ΟΤΕ , με εσάς έκανα συμβόλαιο , αν ήθελα να απευθυνθώ στον ΟΤΕ θα έκανα εκεί συμβόλαιο .
    The 3 most dangerous things in the world are a computer technician with a software patch, a programmer with a screwdriver and a customer with an idea....
    Εγκατάσταση Ubuntu και Joomla

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.347
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα akis1009 και Χρόνια Πολλά,

    Σε ευχαριστούμε που επικοινώνησες μαζί μας.

    Θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε πως για την ασφάλεια των δεδομένων σου, θα προτείναμε να μην δημοσιεύεις προσωπικά σου στοιχεία.

    Σχετικά με το μήνυμα σου θα θέλαμε να επισημάνουμε πως για την κατασκευή μιας οποιασδήποτε γραμμής, ορίζεται, ως αρχικά υπεύθυνος, εκείνος που βάσει νομοθεσίας , διαχειρίζεται το κεντρικό δίκτυο τηλεπικοινωνιών, που για την χώρα μας, συμβαίνει να είναι ο Οργανισμός Τηλεπικοινωνιών Ελλάδος.

    Με το που υποβάλλει ένας συνδρομητής αίτηση σε μας, εξασφαλίζουμε αμέσως, συγκεκριμένο χρονικό διάστημα υλοποίησης μέσα στο οποίο θα ολοκληρωθεί η σύνδεση που στην περίπτωση μας είναι 12 εργάσιμες μέρες.

    Ωστόσο, επειδή κύριο μέλημα μας είναι να φροντίζουμε για την καλύτερη εξυπηρέτηση των συνδρομητών μας , προσπαθούμε μέσα στο χρονικό διάστημα αυτό, να διεκδικούμε κάθε φορά πιο σύντομες, αν και "πιθανές" ημερομηνίες.

    Για την ακριβή ημερομηνία ενεργοποίησης δεν έχουμε ακόμα κάποια πληροφορία να σου μεταφέρουμε ωστόσο από την μεριά μας θέλουμε να σε διαβεβαιώσουμε ότι πραγματοποιούνται όλες οι απαραίτητες ενέργειες για την ενεργοποίηση της γραμμής σου το συντομότερο δυνατόν.

    Σου ευχόμαστε Καλή Χρονιά και παραμένουμε στην διάθεσή σου για οτιδήποτε χρειαστείς.

    Γιώργος, Nova Support

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-10-16, 17:04
  2. Καθυστέρηση στη φορητότητα κινητής
    Από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-10-16, 11:12
  3. Τέλος ενεργοποίησης σε καινουριο σπίτι
    Από freebil στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-08-16, 17:30
  4. Καθυστέρηση τερματισμού Windows 10 pro
    Από panos_vas στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-07-16, 17:16
  5. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-02-16, 10:44

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας