Σελ. 13 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 3811121314151823 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 181-195 από 466

Θέμα: F1 2017 pre-season

  1. #181
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κρύβε λόγια για τη Ferrari btw. Εντάξει, τις έκανε τις βλακείες της, κάποια στιγμή τελειώνουν... όχι τίποτα άλλο, μη κρύβεσαι..
    Κρυφτο παιζουν κατι παιδακια σαν εσενα στα δυσκολα, προφασιζομενα "προσωπικα προβληματα", "περιορισμενο χρονο" και "δικαιωμα να επιλεγουν τι και ποτε θα ποσταρουν".
    Εγω ειμαι εδω και στα ευκολα και στα δυσκολα γιατι απλα αγαπαω την F1.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλλά την ομάδα που λυπάμαι ειναι η McLaren. Και τον Αλόνσο που πάει σιγά σιγά στη συνταξη... τι να περιμένει και αυτός με αυά που βλέπει..
    Τουλαχιστον ο Alonso σαν οδηγος εχει το πλεονεκτημα να μην παιρνει τιτλο 10 χρονια, να σερνεται στις τελευταιες θεσεις του grid και ολοι να μιλανε ακομα για τον καλυτερο οδηγο στο χωρο.
    Δυστυχως για τη Ferrari, οτιδηποτε αλλο εκτος απο τον τιτλο ειναι αποτυχια. Οποτε θεωρειται σαν αποτυχημενη εδω και σχεδον μια 10ετια...

  2. #182
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    @GP, και για τον Αλόνσο τα ίδια ισχύουν...


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  3. #183
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    @GP, και για τον Αλόνσο τα ίδια ισχύουν...
    lol αυτο θα το ελεγε ΜΟΝΟ ενας ασχετος!

    Για τον Alonso (και καθε αλλο οδηγο) μπορουμε να πουμε "οδηγησε απιστευτα αλλα με το χρεπι που ειχε δε μπορουσε να τερματισει ψηλοτερα".

    Για τη Ferrari (και καθε αλλη ομαδα) οταν λεμε οτι ειναι χρεπι το μονοθεσιο της, δεν υπαρχει κανενα ΑΝ που να γλυκανει τον πονο. Αντε να πουμε "το σασι ειναι κακο αλλα ο κινητηρας πεταει" αλλα αν το συνολικο αποτελεσμα ειναι χρεπι, δεν αλλαζει κατι στην ουσια...

  4. #184
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George_Prix Εμφάνιση μηνυμάτων
    lol αυτο θα το ελεγε ΜΟΝΟ ενας ασχετος!

    Για τον Alonso (και καθε αλλο οδηγο) μπορουμε να πουμε "οδηγησε απιστευτα αλλα με το χρεπι που ειχε δε μπορουσε να τερματισει ψηλοτερα".

    Για τη Ferrari (και καθε αλλη ομαδα) οταν λεμε οτι ειναι χρεπι το μονοθεσιο της, δεν υπαρχει κανενα ΑΝ που να γλυκανει τον πονο. Αντε να πουμε "το σασι ειναι κακο αλλα ο κινητηρας πεταει" αλλα αν το συνολικο αποτελεσμα ειναι χρεπι, δεν αλλαζει κατι στην ουσια...
    Ο Αλόνσο έστρωσε με τις επιλογές του (και το ξέρεις) το κρεβάτι του.
    Οσο άψογα και να οδηγεί, οι επιλογές του τον έφεραν να οδηγεί το χρέπι που οδηγεί, δεν τον υποχρέωσε κανένας.
    Οπότε, μόνο ένας άσχετος (ή fanατήλας) δεν θα καταλάβαινε αυτό που ένας σχετικός θα του έλεγε, ότι ακριβώς τα ίδια ισχύουν.

    Για ένα κορυφαίο οδηγό, η δευτερη και μετά θέση είναι αποτυχία. Αυτά τα περι "μα οδηγεί χρέπι", ειναι δικαιολογίες. ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕ.

    Εκτός αν μου λες ότι η F1 είναι Skills competition. ΔΕΝ είναι.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  5. #185
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Αλόνσο έστρωσε με τις επιλογές του (και το ξέρεις) το κρεβάτι του.
    Οσο άψογα και να οδηγεί, οι επιλογές του τον έφεραν να οδηγεί το χρέπι που οδηγεί, δεν τον υποχρέωσε κανένας.
    Οπότε, μόνο ένας άσχετος (ή fanατήλας) δεν θα καταλάβαινε αυτό που ένας σχετικός θα του έλεγε, ότι ακριβώς τα ίδια ισχύουν.

    Για ένα κορυφαίο οδηγό, η δευτερη και μετά θέση είναι αποτυχία. Αυτά τα περι "μα οδηγεί χρέπι", ειναι δικαιολογίες. ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕ.

    Εκτός αν μου λες ότι η F1 είναι Skills competition. ΔΕΝ είναι.
    Αρχικα να σου θυμισω οτι δε γουσταρω τον Alonso για το μυαλο του και τις επιλογες που κανει. Ουτε τον γουσταρω γιατι μπορει να ειναι τυχερος και να επιλεξει την καταληλη ομαδα την καταληλη στιγμη (γιατι παιζει ρολο ΚΑΙ η τυχη).

    Επισης να σου θυμισω, οτι ακομα και στη Ferrari να ηταν τα τελευταια χρονια πρωτος δε θα τερματιζε, οποτε συμφωνα με το σκεπτικο σου, παλι "αποτυχημενος" θα ηταν.

    Γουσταρω τον Ισπανο για τις οδηγικες του ικανοτητες, οι οποιες δε σηκωνουν αμφισβητηση ακομα και απο τον πιο κολλημενο εχθρο του.

    Τελος θα αναφερω παλι κατι που εχω πει δεκαδες φορες και εισαι ανικανος να καταλαβεις. Το οτι μονοθεσιο/οδηγος αποτελουν την ιδια ομαδα δε σημαινει οτι τους βαζουμε στον ιδιο κουβα σκατα επειδη δεν πηραν τον τιτλο. Μπορουμε δηλαδη καλλιστα να πουμε οτι "ο Alonso απεδωσε τα μεγιστα οσο ηταν οδηγος της Ferrari αλλα το μονοθεσιο ηταν μετριο εως κακο τη συγκεκριμενη περιοδο".

    Δυσκολο να το καταλαβεις ε aroutis?

  6. #186
    Εγγραφή
    08-02-2006
    Περιοχή
    Πάφος-Κύπρος
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    5.235
    Downloads
    19
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10240/768
    ISP
    Primetel
    Router
    PTL-VDL-N5
    Κολλημένοι φανατίλες είστε και οι δύο, δεχτείτε το, end of story.

  7. #187
    Εγγραφή
    08-12-2015
    Μηνύματα
    120
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gallahant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κολλημένοι φανατίλες είστε και οι δύο, δεχτείτε το, end of story.
    Αυτοί δεν τελειώνουν ποτέ γι αυτό τελείωσε το εσύ.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Screenshot_20170301-150855.png  


  8. #188
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gallahant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κολλημένοι φανατίλες είστε και οι δύο, δεχτείτε το, end of story.
    To να εισαι φανατιλας δεν ειναι κακο. Το κακο ειναι η φανατιλα να προκαλει τσιμπλα και η τσιμπλα τυφλωση.

    Εγω δεν ειπα ποτε οτι ο Alonso κερδισε και η Ferrari εχασε. Απλα ειπα οτι ο Alonso απεδιδε καλα ενω η Ferrari δεν απεδιδε καλα (οσο ο Ισπανος οδηγουσε το μονοθεσιο τους).

    Επισης για τα τελευταια χρονια ειπα οτι μπορουμε να πουμε για τον Alonso οτι εκανε καλες χρονιες οδηγικα ακομα και αν τερματιζε 10ος. Δε μπορουμε να πουμε για τη Ferrari ομως οτι εκανε καλη χρονια εχοντας το 3ο ταχυτερο μονοθεσιο. Η δουλεια του Alonso ειναι να οδηγει καλα οτι μονοθεσιο του δωσει η ομαδα και αυτο κανει με το παραπανω εδω και πολλα χρονια. Η δουλεια της Ferrari ειναι να φτιαχνει το καλυτερο μονοθεσιο και δεν το καταφερνει εδω και πολλα χρονια.

    Δεν εχω προβλημα να μου πεις εσυ (ή καποιος αλλος) οτι "αυτο που λες George_Prix ειναι μπουρδα". Αλλα το να μου λεει καποιος "εισαι κολλημενος φανατιλας" χωρις να μου λεει σε ποιο σημειο ειμαι λαθος, δεν το δεχομαι. Εκτος αν το λαθος μου ειναι που δεν αφηνω αναπαντητες τις αστειοτητες του aroutis. Ε, αυτο μου το λαθος το δεχομαι

  9. #189
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George_Prix Εμφάνιση μηνυμάτων
    To να εισαι φανατιλας δεν ειναι κακο. Το κακο ειναι η φανατιλα να προκαλει τσιμπλα και η τσιμπλα τυφλωση.

    Εγω δεν ειπα ποτε οτι ο Alonso κερδισε και η Ferrari εχασε. Απλα ειπα οτι ο Alonso απεδιδε καλα ενω η Ferrari δεν απεδιδε καλα (οσο ο Ισπανος οδηγουσε το μονοθεσιο τους).

    Επισης για τα τελευταια χρονια ειπα οτι μπορουμε να πουμε για τον Alonso οτι εκανε καλες χρονιες οδηγικα ακομα και αν τερματιζε 10ος. Δε μπορουμε να πουμε για τη Ferrari ομως οτι εκανε καλη χρονια εχοντας το 3ο ταχυτερο μονοθεσιο. Η δουλεια του Alonso ειναι να οδηγει καλα οτι μονοθεσιο του δωσει η ομαδα και αυτο κανει με το παραπανω εδω και πολλα χρονια. Η δουλεια της Ferrari ειναι να φτιαχνει το καλυτερο μονοθεσιο και δεν το καταφερνει εδω και πολλα χρονια.

    Δεν εχω προβλημα να μου πεις εσυ (ή καποιος αλλος) οτι "αυτο που λες George_Prix ειναι μπουρδα". Αλλα το να μου λεει καποιος "εισαι κολλημενος φανατιλας" χωρις να μου λεει σε ποιο σημειο ειμαι λαθος, δεν το δεχομαι. Εκτος αν το λαθος μου ειναι που δεν αφηνω αναπαντητες τις αστειοτητες του aroutis. Ε, αυτο μου το λαθος το δεχομαι
    Αν και το έχω ξαναπεί, ο Αλόνσο θέτει στον εαυτό του στόχους (και η ομάδα του προφανώς). Οχι εσυ.
    Κοινώς, αν ο Αλόνσο ειναι ευχαριστημένος να παίρνει μυρια και να είναι 10ος , fine with me, και ας το τελειώσουμε εδώ

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gallahant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κολλημένοι φανατίλες είστε και οι δύο, δεχτείτε το, end of story.
    Ποτέ μου δεν αρνήθηκα ότι έχω ένα σχετικό θέμα με τη Ferrari.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  10. #190
    Εγγραφή
    14-10-2005
    Περιοχή
    Κυπριαδου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.145
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Fritz 5530
    Watching Vettel through Turn 1-3 is definitely my 'wow' factor of the day. The Ferrari is just planted and, even on used tyres, it doesn't budge one millimetre off line.
    Lewis, on his long run, is having to hang on, with the car moving around. He struggles to get back on the throttle in turn three and the front end is getting away from him. He has to have a big lift on entry to get the front end to bite.
    Alonso had some very snappy oversteer in the middle of Turn 1 on his quick lap.
    Ο Αλονσο με τα μωβ ειναι στο 1 22 500
    Ο Μποτας με τα μωβ ειναι στο 1 19 700
    Ο Φεττελ με τα κιτρινα ειναι στο 1 19 900
    Ο Ρικιαρντο με τα κιτρινα ειναι στο 1 21 100

    Η καποιοι παιζουν κρυφτο ή η Φερραρι εφτιαξε καλο μονοθεσιο...

    - - - Updated - - -

    Λοιπον....

    17:15 It looks Stroll has hit the wall. Looking at where the car has ended up, it seems that Stroll lost the rear of the car exiting Turn 5 and spun into the barrier.
    Δεν τον βλεπω να βγαζει την χρονια τον μικρο..Οποτε λογικα μετα το Μονακο Καναδα θα δουμε τιμ μειτς παλι Αλονσο-Μασσα στην Γουιλιαμς
    Μεχρι το 2018 που θα παει στην θεση του Μποτας ο Σπανιολος!!
    OS1: Windows 10,MoBo:Gigabyte Aorus 7 X299, CPU:Ι9-7900X,RAM:G.Skill DDR4 64GB,GPU:MSI 3080 RTX ,PSU:Corsair HX1500i ,SSD1:Samsung 970PRO 512GB SSD 2: Sandisk Ultra 2 960GB,HDD:21 TB W/D, Case:CoolerMaster Cosmos 2,CPU Cooler:Corsair H150i Pro, Monitor: Samsung Odyssey G7 32',Various: Logitech Z550,Keyboard:Logi G915

  11. #191
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ASFE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η καποιοι παιζουν κρυφτο ή η Φερραρι εφτιαξε καλο μονοθεσιο...
    Μη λες τετοια λογια. Πιπερι στο στομα

    btw διαβασα το παρακατω και ηρεμησα:
    Honda have confirmed they plan to introduce their Australian GP-spec engine for next week's second and final pre-season test.
    Ακομα με GP2 engine παιζουν. Στις επομενες δοκιμες θα βαλουν πανω το κτηνος και ποιος τους πιανει

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν και το έχω ξαναπεί, ο Αλόνσο θέτει στον εαυτό του στόχους (και η ομάδα του προφανώς). Οχι εσυ.
    Κοινώς, αν ο Αλόνσο ειναι ευχαριστημένος να παίρνει μυρια και να είναι 10ος , fine with me, και ας το τελειώσουμε εδώ
    Προσωπικα χεσμενο τον εχω τον Alonso, τους στοχους που θετει και το ποσα μυρια βγαζει.

    Εγω κρινω την οδηγηση του και λεω οτι οδηγουσε πολυ καλα με το χρεπι τη Ferrari και επισης καλα με το ακομα χειροτερο χρεπι τη McLaren.

    Ομοιως χεσμενους εχω τους στοχους της Ferrari και κρινω οτι το μονοθεσιο της εδω και χρονια ηταν απο μετριο εως κακο. Εσυ μας ελεγες την αστειοτητα "ειμαι ευχαριστημενος με τη 2η-3η θεση γιατι ο στοχος που εβαλε η ομαδα για φετος δεν ηταν ο τιτλος". Ε λοιπον ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ η Ferrari μονο που ξοδευει περισσοτερα απο καθε αλλη ομαδα (ή εστω τα ιδια με τις αλλες κορυφαιες ομαδες) o στοχος ειναι ΠΑΝΤΑ ο τιτλος. Ειτε εχει τα @@ να το παραδεχτει ειτε κανει την κοτα και προσπαθει να κρατησει μικρο καλαθι ταΐζοντας κουτοχορτο τους οπαδους της

  12. #192
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.625
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Ηδη τα ισπανικα F1 μμε αρχισαν να σπεκουλαρουν για πιθανο διαζυγιο και σπασιμο συμβολαιου με τη Honda αν τα πραγματα δεν βελτιωθουν στο τελος του πρωτου σκελους δοκιμων.Ειναι κριμα που η manor δεν μπορεσε να συμμετεχει,θα τους δινανε κινητηρα για να συλλεγουν δεδομενα.

  13. #193
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.816
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Day Three timesheet

    1) Valtteri Bottas, Mercedes, 75 laps, 1:19.705

    2) Sebastian Vettel, Ferrari, 139 laps, 1:19.952

    3) Daniel Ricciardo, Red Bull, 70 laps, 1:21.153

    4) Jolyon Palmer, Renault, 51 laps, 1:21.396

    5) Nico Hulkenberg, Renault, 1:21.791

    6) Marcus Ericsson, Sauber, 124 laps, 1:21.824

    7) Lewis Hamilton, Mercedes, 95 laps, 1:22.090

    8) Romain Grosjean, Haas, 56 laps, 1:22.118

    9) Lance Stroll, Williams, 98 laps, 1:22.351

    10) Fernando Alonso, McLaren, 71 laps, 1:22.598

    11) Carlos Sainz, Toro Rosso, 32 laps, 1:24.029

    12) Alfonso Celis, Force India, 70 laps, 1:23.568

    13) Daniil Kvyat, Toro Rosso, 31 laps, 1:23.952

  14. #194
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ηδη τα ισπανικα F1 μμε αρχισαν να σπεκουλαρουν για πιθανο διαζυγιο και σπασιμο συμβολαιου με τη Honda αν τα πραγματα δεν βελτιωθουν στο τελος του πρωτου σκελους δοκιμων.Ειναι κριμα που η manor δεν μπορεσε να συμμετεχει,θα τους δινανε κινητηρα για να συλλεγουν δεδομενα.
    Παλι καλα δε θα χωρισουν τα πιτσουνακια μας

    http://www.skysports.com/f1/news/124...their-marriage

  15. #195
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George_Prix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μη λες τετοια λογια. Πιπερι στο στομα

    btw διαβασα το παρακατω και ηρεμησα:

    Ακομα με GP2 engine παιζουν. Στις επομενες δοκιμες θα βαλουν πανω το κτηνος και ποιος τους πιανει

    - - - Updated - - -



    Προσωπικα χεσμενο τον εχω τον Alonso, τους στοχους που θετει και το ποσα μυρια βγαζει.

    Εγω κρινω την οδηγηση του και λεω οτι οδηγουσε πολυ καλα με το χρεπι τη Ferrari και επισης καλα με το ακομα χειροτερο χρεπι τη McLaren.

    Ομοιως χεσμενους εχω τους στοχους της Ferrari και κρινω οτι το μονοθεσιο της εδω και χρονια ηταν απο μετριο εως κακο. Εσυ μας ελεγες την αστειοτητα "ειμαι ευχαριστημενος με τη 2η-3η θεση γιατι ο στοχος που εβαλε η ομαδα για φετος δεν ηταν ο τιτλος". Ε λοιπον ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ η Ferrari μονο που ξοδευει περισσοτερα απο καθε αλλη ομαδα (ή εστω τα ιδια με τις αλλες κορυφαιες ομαδες) o στοχος ειναι ΠΑΝΤΑ ο τιτλος. Ειτε εχει τα @@ να το παραδεχτει ειτε κανει την κοτα και προσπαθει να κρατησει μικρο καλαθι ταΐζοντας κουτοχορτο τους οπαδους της
    Ρε GP σταμάτα λοιπόν εσυ τις γελοιοτητες αφού εαν είχες χεσμένους τους στόχους της Ferrari δεν θα έλεγες ότι η ferrari το ένα και το άλλο. Εισαι tifoso και το ξέρεις !

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ASFE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Αλονσο με τα μωβ ειναι στο 1 22 500
    Ο Μποτας με τα μωβ ειναι στο 1 19 700
    Ο Φεττελ με τα κιτρινα ειναι στο 1 19 900
    Ο Ρικιαρντο με τα κιτρινα ειναι στο 1 21 100

    Η καποιοι παιζουν κρυφτο ή η Φερραρι εφτιαξε καλο μονοθεσιο...
    Το ίδιο σκέφτομαι αλλά επειδή ο GP με είπε αισιόδοξο κλπ απλά περιμένω το Q3 της Αυστραλίας.
    Ομως δεν μπορώ να μη σχολιάσω ότι -προς το παρόν- βλέπω τουλάχιστον ενδιαφέροντα πράγματα όπως ανταγωνιστικούς χρόνους με πιο βαριά ελαστικά και χωρίς να έχει βάλει (διορθώστε με αν κάνω λάθος) η Ferrari ακόμα SS.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George_Prix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παλι καλα δε θα χωρισουν τα πιτσουνακια μας

    http://www.skysports.com/f1/news/124...their-marriage
    Τα συμβόλαια είναι για να σπάνε. Με Renault τη βλέπω.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

Σελ. 13 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 3811121314151823 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Φορολογία εισοδήματος 2017
    Από cool11 στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 295
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-04-17, 17:07
  2. Νέα προϊόντα από την Lenovo στην έκθεση CES 2017
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-01-17, 18:38
  3. Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-11-16, 15:27
  4. Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-09-16, 22:26

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας