Εμφάνιση 1-12 από 12
  1. #1
    Εγγραφή
    08-11-2006
    Περιοχή
    Babylon
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    308
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10840/1052
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    asus dsl-n14u
    SNR / Attn
    8.1(dB) / 15.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Αν και υπάρχει παρόμοιο θέμα, είπα να ανοίξω καινούργιο(και λόγω της μεγαλύτερης εμπειρίας, αλλά και της φύσης του προβλήματος), για να ενημερώσω τους μελλοντικούς συνδρομητές και να το σκεφτούν ξανά πριν πάνε στη vodafone!
    Να πω λοιπό τη δική μου εμπειρία μετά από 6 χρόνια συνδρομητής στη vodafone-hol.Έχω double-play σε μαγαζί, και σε γενικές γραμμές δεν είχα μεγάλα παράπονα, εκτός του ping σε ώρες αιχμής, που έπιανε 300-400 ms, κι αυτό εδώ και κανά 3μηνο.Είπα να κάνω υπομονή για το συγκεκριμένο, γιατί πάνω-κάτω σε όλες τις ενναλακτικές ίδιο θα είναι.Λάθος μου βέβαια, γιατί δοκίμασα με "δανεικά" δίκτυα με άλλους παρόχους και ήταν η μέρα με τη νύχτα.Η vodafone μάλλον μάζεψε αρκετούς καινούργιους πελάτες στην περιοχή μου(Αμπελόκηποι, Θεσσαλονίκη), αλλά τους στρίμωξε όλους, για να τη βγάλει πιο οικονομικά
    Το μεγάλο πρόβλημα όμως προέκυψε το περασμένο Σάββατο, όπου εμφανίστηκε βλάβη στη γραμμή και έπρεπε να το δει τεχνικός του ΟΤΕ.Από τότε ο τεχνικός...έρχεται και η ενημέρωση που έχω μετά από δικά μου τηλεφωνήματα, είναι ότι η vodafone από την πλευρά της έκανε τα πάντα(?) για να έρθει ο τεχνικός, επειδή κατάλαβαν ότι είναι επαγγελματικός χώρος και ότι τηλέφωνο και δίκτυο είναι απαραίτητα.Τους πρότεινα από την 1η μέρα(και ξανά χθες Παρασκευή, επειδή φάνηκε ότι ο τεχνικός θα έρθει όταν ζεστάνει μάλλον ο καιρός), να μου δώσουν ομιλία και mb σε κινητό για να κάνω τη δουλειά μου, αλλά το αρνήθηκαν κατηγορηματικά, λέγοντας ότι αυτό το κάνουν μόνο σε πελάτες που έχουν συνδυαστικό με κινητό(έχω καρτοκινητό vodafone) και ήθελαν να με ενημερώσουν και για τα προγράμματα που μπορώ να κάνω για να επωφεληθώ της "προσφοράς" τους.Όταν είπα στην υπεύθυνη για το θέμα μου, ότι με αυτή τους την τακτική, το μόνο που θα καταφέρουν είναι να χάσουν 6 χρόνια πελάτη, με ευχαρίστησε και είπε να κάνω ότι θέλω(!!!).
    Μετά λοιπόν από 6 χρόνια μιας σχετικά καλής υπηρεσίας, με περιστασιακά προβλήματα, περιμένω να φτιάξει η βλάβη και θα φύγω τρέχοντας φυσικά!Αν έχετε καμιά πρόταση για μια πιο ΄"ανθρώπινη" εταιρία, παρακαλώ πείτε την(σκέφτομαι nova για την ώρα)

  2. #2
    Εγγραφή
    03-09-2006
    Περιοχή
    Hell is my home
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.732
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    4998/49999
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    16(dB) / 7(dB)
    Επειδή τέτοια θέματα δεν τα γλιτώνεις με εναλλακτικούς και λόγω του ότι αφορά επαγγελματικό χωρό θα πρότεινα Cosmote. Ειδικά σε θέματα επίλυσης βλαβών εφόσον προκύψουν δεν υπάρχει καλύτερη και πιο άμεση εξυπηρέτηση πέρα από το γεγονός ότι οι υπηρεσίες είναι ανώτερης ποιότητας. Στο λέει κάποιος με Wind.

  3. #3
    Εγγραφή
    24-12-2006
    Περιοχή
    Νότια Φινλανδία
    Μηνύματα
    47.081
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17640/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Asus DSL-N17U
    SNR / Attn
    1.0(dB) / 20.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hara75gr Εμφάνιση μηνυμάτων
    ..., περιμένω να φτιάξει η βλάβη και θα φύγω τρέχοντας φυσικά!
    Γιατί να περιμένεις να φτιάξει ;
    Τώρα, κι' όλας, αίτηση στην Cosmote.
    Runtime Erro
    Τον Ken Lee, τον ξέρετε ;
    Με τη βοήθεια του θεού, λεφτά υπάρχουν.

  4. #4
    Εγγραφή
    30-11-2005
    Περιοχή
    Μαλακωντα Ευβοιας & Πλ. Αμερικης - Πατησια
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    2.951
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΑΣΙΛΙΚΟ
    Router
    ZXHN H108N V2.3
    SNR / Attn
    11.3(dB) / 36,6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Επειδη εχεις μαγαζι , εαν ειχες vodafone bushiness θα σου εδιναν απο μονοι τους αυτα που ζητησες εσυ .
    Μου εχει τυχει σε βλαβη ιντερνετ ( modem ) να μου το προτεινουν - κανουν απο μονοι τους

    "ENEPΓOΠOIHΣAME TH PEZEPBA EΠIKOINΩNIAΣ KAI ΠΛEON AΠOΛAMBANETE ΔΩPEAN INTERNET ΣTO KINHTO ΣAΣ MEXPI THN EΠIΛYΣH TOY TEXNIKOY ΠPOBΛHMATOΣ THΣ ETAIPIKHΣ ΣTAΘEPHΣ ΣAΣ ΣYNΔEΣHΣ.
    ΘA ΛABETE EK NEOY ENHMEPΩΣH ΓIA THN ΠOPEIA EΠIΛYΣHΣ TOY ΘEMATOΣ ΠOY MAΣ ANAΦEPATE
    "
    Prima pensa, poi parla, perché parole poco pensate portano pena

  5. #5
    Εγγραφή
    08-11-2006
    Περιοχή
    Babylon
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    308
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10840/1052
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    asus dsl-n14u
    SNR / Attn
    8.1(dB) / 15.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Τελικά, ήρθε σήμερα ο τεχνικός και έφτιαξε τη γραμμή, και τώρα είμαι σίγουρος ότι το διαβάζουν το forum(Σάββατο επίσκεψη τεχνικού, 2 ώρες μετά την ανάρτηση και χωρίς ειδοποίηση???).Παιδιά το ξέρω ότι με Cosmote, δεν θα έχω τέτοια προβλήματα, αλλά έχει διαφορά 8€ το μήνα(στο πακέτο που είμαι), που σημαίνει 96€ το χρόνο, που στην οικονομική κατάσταση που είμαι, τα λογαριάζω και αυτά.Γι' αυτό σκεφτόμουν κάποιον άλλο ενναλακτικό και απέκλεισα Wind(λόγω ακουσμάτων για τεράστια γραφειοκρατία και έλλειψη επικοινωνίας), οπότε σκέφτομαι για nova.Τώρα, αν και αυτή είναι "μια από τα ίδια", με βλέπω να κόβω από αλλού έξοδα για να πάω Co/te.

  6. #6
    Εγγραφή
    30-08-2008
    Περιοχή
    Δραμα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    700
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    9.662/1.021
    ISP
    Cyta Hellas
    Router
    Χλαπατσα H300
    Να κανω τον συνηγορο του διαβολου;
    Λες απο το περασμενο Σαββατο ειδοποιησες για να ερθει τεχνικος.
    Βγαλε σαβ/κο και πεφτεις μεσα στην διαβολοβδομαδα με χιονια που πρακτικα τιποτα δεν μπορουσε να κινηθει στη Θεσ/κη.
    Θεωρω συμπτωση το οτι ηρθε ο τεχνικος σημερα μετα την αναρτηση.
    Να εισαι σιγουρος οτι και αλλοι πελατες της εταιρειας ειχαν προβλημα .Δεν μπορει να ειδαν την αναρτηση και να ειπαν "Αααα,ειναι ο ταδε,ας του στειλουμε τεχνικο.." .
    Η καθυστερηση εχει να κανει μονο λογω καιρου θα ελεγα.
    Σε επαρχιακες πολεις το να δεις τεχνικο ισοδυναμει με το να κερδισεις το λαχειο.Ειδικα με τετοιες καιρικες συνθηκες.
    Εξυπηρετηθηκες πολυ καλα αναλογουμενων των περιστασεων( χιονια και προβληματα στη Θεσ/κη).

  7. #7
    Εγγραφή
    08-11-2006
    Περιοχή
    Babylon
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    308
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10840/1052
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    asus dsl-n14u
    SNR / Attn
    8.1(dB) / 15.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Επειδή έπιασα κουβέντα με τον τεχνικό, και τον ρώτησα για την καθυστέρηση, μου απάντησε ότι πάντα προηγούντε οι δικοί τους πελάτες και μετά έρχοντε οι υπόλοιποι.Όσο για το αν είναι σύμπτωση που ήρθε Σάββατο...τσουκ, δεν είναι Δε θέλω να πω περισσότερες λεπτομέρειες, για να μην τον "κάψω" μιας και ήταν παραπάνω από εξυπηρετικός, αλλά ούτε μήνυμα μου έστειλαν(όπως κάθε μέρα) ότι θα περάσει τεχνικός, αλλά και της voda μου το είπε ότι Σ/Κ δεν περνάει τεχνικός.Όσο για το "εξυπηρετήθηκα πολύ καλά", τι να πω?Τρίτη, Τετάρτη, όντως υπήρχε πρόβλημα.Δευτέρα, Πέμπτη, Παρασκευή?
    Το πρόβλημα μου όμως, δεν είναι μόνο το χρονικό διάστημα που πέρασε(αφού τελικά, η λύση δώθηκε "εκτάκτως" την 7η μέρα), αλλά η πλήρης απάθεια στο να δώσουν μια προσωρινή λύση που δεν θα τους στοίχιζε φράγκο, σε πελάτη 6 χρόνων, σε επαγγελματικό χώρο, κι ας τους "απείλησε" ότι δεν θα τον ξαναδούν!Και στο τέλος ήθελε να μου πουλήσει συνδυαστικό πρόγραμμα για με "βοηθήσει"!!!Εκεί φυσικά της απάντησα, "σιγά μην ξαναδεί φράγκο από εμένα η vodafone".
    Το πόρισμα που κατέληξα τελικά, είναι ότι αφού ιντερνετ και τηλ. μου είναι απαραίτητα για τη δουλειά μου, η co/te είναι μονόδρομος, κι ας δώσω κάτι παραπάνω, αφού οι υπολοιποι σε περίπτωση ανάγκης(βλάβης), αλλά και ποιότητα γραμμής, είναι αρκετές βαθμίδες κάτω.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος hara75gr : 14-01-17 στις 22:41.

  8. #8
    Εγγραφή
    23-11-2005
    Περιοχή
    Athens - Greece
    Μηνύματα
    701
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hara75gr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τους πρότεινα από την 1η μέρα(και ξανά χθες Παρασκευή, επειδή φάνηκε ότι ο τεχνικός θα έρθει όταν ζεστάνει μάλλον ο καιρός), να μου δώσουν ομιλία και mb σε κινητό για να κάνω τη δουλειά μου, αλλά το αρνήθηκαν κατηγορηματικά, λέγοντας ότι αυτό το κάνουν μόνο σε πελάτες που έχουν συνδυαστικό με κινητό(έχω καρτοκινητό vodafone)
    Εγώ θυμάμαι μια διαφήμιση που είχαν πριν λίγο καιρό που έλεγαν πως όταν κάποιος έχει βλάβη του δίνουν άμεσα δωρεάν ΜΒ στο κινητό. Το ίδιο λέμε?

    Όταν είπα στην υπεύθυνη για το θέμα μου, ότι με αυτή τους την τακτική, το μόνο που θα καταφέρουν είναι να χάσουν 6 χρόνια πελάτη, με ευχαρίστησε και είπε να κάνω ότι θέλω(!!!).
    "Ωραία" συμπεριφορά, ντροπή της!

    Μετά λοιπόν από 6 χρόνια μιας σχετικά καλής υπηρεσίας, με περιστασιακά προβλήματα, περιμένω να φτιάξει η βλάβη και θα φύγω τρέχοντας φυσικά!
    Αν έχετε καμιά πρόταση για μια πιο ΄"ανθρώπινη" εταιρία, παρακαλώ πείτε την(σκέφτομαι nova για την ώρα)
    Αν δεν θέλεις την WIND όπως αναφέρεις (για τον οποιοδήποτε λόγο), και αφού είναι για επαγγελματικό, τότε Cosmote. Είναι το πιο σίγουρο.

  9. #9
    Εγγραφή
    08-11-2006
    Περιοχή
    Babylon
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    308
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10840/1052
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    asus dsl-n14u
    SNR / Attn
    8.1(dB) / 15.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sakis.kom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ θυμάμαι μια διαφήμιση που είχαν πριν λίγο καιρό που έλεγαν πως όταν κάποιος έχει βλάβη του δίνουν άμεσα δωρεάν ΜΒ στο κινητό. Το ίδιο λέμε?
    Για την ίδια, αλλά στα ψιλά γράμματα(στο site όμως) διευκρινίζει ότι ισχύει μόνο για συνδυαστικά προγράμματα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sakis.kom Εμφάνιση μηνυμάτων
    "Ωραία" συμπεριφορά, ντροπή της!
    και καμάρι της

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sakis.kom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δεν θέλεις την WIND όπως αναφέρεις (για τον οποιοδήποτε λόγο), και αφού είναι για επαγγελματικό, τότε Cosmote. Είναι το πιο σίγουρο.
    Περιμένω 30 Μαρτίου που λήγει το προφορικό συμβόλαιο ανανέωσης(έχει ρήτρα 140€!!!) και έφυγα για co/te.Wind δε θέλω με την καμία, γιατί εκεί για να βρεις υπεύθυνο να συννενοηθείς και να βγάλεις και άκρη, θέλει πολύ υπομονή και χρόνο...Άσε που μάλλον μια από τα ίδια(ή και χειρότερα) θα είναι...

  10. #10
    Εγγραφή
    23-11-2005
    Περιοχή
    Athens - Greece
    Μηνύματα
    701
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hara75gr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για την ίδια, αλλά στα ψιλά γράμματα(στο site όμως) διευκρινίζει ότι ισχύει μόνο για συνδυαστικά προγράμματα.
    Έτσι. Οι τηλεοπτικές διαφημίσεις τους σχεδόν πάντα είναι παραπλανητικές αλλά και ενοχλητικές, κατά την γνώμη μου.
    Παρουσιάζουν κάποια Χ υπηρεσία σε αυτές, και με τον τρόπο που την παρουσιάζουν "φαίνεται" τις περισσότερες φορές πως είναι δωρεάν... αλλά δεν είναι.
    Έχουν πολλούς κρυφούς αστερίσκους που αν δεν διαβάσεις καλά τους όρους της τάδε υπηρεσίας, στο τέλος θα πληρώνεις για κάτι που νόμιζες πως ήταν δωρεάν.

  11. #11
    Εγγραφή
    27-06-2019
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hara75gr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν και υπάρχει παρόμοιο θέμα, είπα να ανοίξω καινούργιο(και λόγω της μεγαλύτερης εμπειρίας, αλλά και της φύσης του προβλήματος), για να ενημερώσω τους μελλοντικούς συνδρομητές και να το σκεφτούν ξανά πριν πάνε στη vodafone!
    Να πω λοιπό τη δική μου εμπειρία μετά από 6 χρόνια συνδρομητής στη vodafone-hol.Έχω double-play σε μαγαζί, και σε γενικές γραμμές δεν είχα μεγάλα παράπονα, εκτός του ping σε ώρες αιχμής, που έπιανε 300-400 ms, κι αυτό εδώ και κανά 3μηνο.Είπα να κάνω υπομονή για το συγκεκριμένο, γιατί πάνω-κάτω σε όλες τις ενναλακτικές ίδιο θα είναι.Λάθος μου βέβαια, γιατί δοκίμασα με "δανεικά" δίκτυα με άλλους παρόχους και ήταν η μέρα με τη νύχτα.Η vodafone μάλλον μάζεψε αρκετούς καινούργιους πελάτες στην περιοχή μου(Αμπελόκηποι, Θεσσαλονίκη), αλλά τους στρίμωξε όλους, για να τη βγάλει πιο οικονομικά
    Το μεγάλο πρόβλημα όμως προέκυψε το περασμένο Σάββατο, όπου εμφανίστηκε βλάβη στη γραμμή και έπρεπε να το δει τεχνικός του ΟΤΕ.Από τότε ο τεχνικός...έρχεται και η ενημέρωση που έχω μετά από δικά μου τηλεφωνήματα, είναι ότι η vodafone από την πλευρά της έκανε τα πάντα(?) για να έρθει ο τεχνικός, επειδή κατάλαβαν ότι είναι επαγγελματικός χώρος και ότι τηλέφωνο και δίκτυο είναι απαραίτητα.Τους πρότεινα από την 1η μέρα(και ξανά χθες Παρασκευή, επειδή φάνηκε ότι ο τεχνικός θα έρθει όταν ζεστάνει μάλλον ο καιρός), να μου δώσουν ομιλία και mb σε κινητό για να κάνω τη δουλειά μου, αλλά το αρνήθηκαν κατηγορηματικά, λέγοντας ότι αυτό το κάνουν μόνο σε πελάτες που έχουν συνδυαστικό με κινητό(έχω καρτοκινητό vodafone) και ήθελαν να με ενημερώσουν και για τα προγράμματα που μπορώ να κάνω για να επωφεληθώ της "προσφοράς" τους.Όταν είπα στην υπεύθυνη για το θέμα μου, ότι με αυτή τους την τακτική, το μόνο που θα καταφέρουν είναι να χάσουν 6 χρόνια πελάτη, με ευχαρίστησε και είπε να κάνω ότι θέλω(!!!).
    Μετά λοιπόν από 6 χρόνια μιας σχετικά καλής υπηρεσίας, με περιστασιακά προβλήματα, περιμένω να φτιάξει η βλάβη και θα φύγω τρέχοντας φυσικά!Αν έχετε καμιά πρόταση για μια πιο ΄"ανθρώπινη" εταιρία, παρακαλώ πείτε την(σκέφτομαι nova για την ώρα)
    Εκανα αιτηση συνδεσης σταθερου + internet στη VODAFONE 12/6/2019 για την περιοχη Νεου φαληρου ΤΚ 18547.
    Οι πωλησεις μου ειπαν οτι θα γινει η συνδεση σε 10-12 ημερες.
    22/6 μου στειλανε μνμ οτι εχει προγραμματιστει επισκεψη τεχνικου την 25/6 κλπ, 24/6 αλλο μνμ οτι η συνδεση του αριθμου 21111..... ΥΛΟΠΟΙΗΘΗΚΕ και θα σας καλεσουμε για επισκεψη συνεργειου.
    25/6 με καλεσε ο τεχνικος και μου λεει ειμαι στην Νικαια, που ειναι το σπιτι σας ; !!!!!!!!!!
    Το τεχνικο τμημα τους προσπαθησε να με πεισει οτι δεν φταιει ο εργολαβος επειδη ο ΤΚ 18547 υπαρχει και σε αλλα μερη στην Ελλαδα και μπερδευτηκε !!!!!!!!!
    Μετα απ αυτο, αμετρητες κλησεις μονο απο μενα και ποτέ απο την VODAFONE μου ειπαν οτι θα εκαναν την επισκεψη 1/7, ηρθε ο τεχνικος ο οποιος δεν ηξερε γιατι ηρθε, νομιζε οτι ηρθε για βλαβη ή μεταφορα υπαρχουσας συνδεσης. Τελικα ειπε στην συζυγο οτι δεν υπαρχει συνδεση και θα ξαναρθει.
    1/7 και 2/7 η συζυγος εχασε τα μεροκαματα περιμενοντας τον τεχνικο που τελικα δεν ξαναρθε.
    Μετα απο αμετρητες κλησεις, χρονο, χρηματα και την ηρεμια μας, 11/7 στειλανε 2 μνμ οτι λαβανε την αιτηση μου, παλι ; , την προωθησανε για υλοποιηση και οτι η συνδεση του αριθμου 21111..... ΥΛΟΠΟΙΗΘΗΚΕ, παλι ;
    18/7 η Εξυπηρετηση πελατων μου υποσχεθηκε οτι ΣΑΒΒΑΤΟ 20/7 θα ερθει ο τεχνικος και θα ληξει το θεμα.
    18/7 νεο μνμ οτι εχει προγραμματιστει επισκεψη τεχνικου για ΔΕΥΤΕΡΑ 22/7 και λιγες μερες μετα θα ακολουθησει και δευτερη επισκεψη.
    Το χειροτερο ειναι οτι ποτε δεν υπαρχει ενα υπευθυνο ατομο να δωσει μια λυση. Ολοι οσοι απαντουν στις κλησεις το μονο που μπορουν να πουν ειναι ‘’ θα σας ενημερωσουμε’’ Δεν καταλαβαινω γιατι τους πληρωνουν, ιδια ή και καλυτερη πληροφορηση θα ειχα και απο ενα αυτοματοποιημενο κεντρο.
    Νοιωθεις στο πετσι σου την δημοσιουπαλλιστικη νοοτροπια του μην μας ενοχλειτε. Δεν τους ενδιαφερει, και το δειχνουν, αν ειναι δυσαρεστημενος και φυγει ο πελατης.
    Ο μισθος τους τρεχει.
    Δουλευω μεσω Internet και απο το σπιτι, ολο αυτον τον χρονο χανω χρηματα. Θα αναλαβει η VODAFONE τις ευθυνες της ;
    Δεχομαι το ανθρωπινο λαθος αλλα ολοι πρεπει να πληρωνουν τα λαθη τους. Γιατι να πληρωνω εγω το δικο τους ;
    Εχω ζησει και συναλλαγει σε διαφορες χωρες και με πολλες εταιριες αλλα τετοια ανεπαρκεια, ανευθυνοτητα, ελλειψη επαγγελματισμου και απαξιωτικη συμπεριφορα δεν εχω ξανασυναντησει σε ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ. Ουτε στην Αφρικη.
    Αυτη ειναι η δικη μου εμπειρια με τη μεγαλη και τρανη VODAFONE. ΑΙΣΧΟΣ

  12. #12
    Εγγραφή
    11-11-2013
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Σε περίπτωση που δεν υπάρχει δίκτυο στην περιοχή σου τι επιλογές έχεις γενικά;

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-08-16, 20:39
  2. Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-04-16, 12:53
  3. Νέα κάρτα γραφικών ύστερα από 6+ χρόνια
    Από WAntilles στο φόρουμ Κάρτες ήχου, γραφικών, ηχεία και οθόνες
    Μηνύματα: 27
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-02-16, 23:54
  4. Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-02-16, 17:04

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας