Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    25-01-2017
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Χαιρετω τη παρεα και καλως σας βρηκα, σας παρακαλω πολυ θα ηθελα τη βοηθεια καποιου που γνωριζει, σημερα ολοκληρωθηκε το download απο windows store του forza horizon 3, ολα καλα και ωραια και ξαφνικα ενω επαιζα μολης ενα μισαωρο κρασαρει και μου πεταει ενα μηνημα απ τη καρτα γραφικων μου, απο εκινη τη στιγμη καθε φορα που ανοιγω το game μου κανει καθε φορα optimizing τα γραφικα και πρεπει να τα ρυθμιζω απ την αρχη, reset δηλαδη καθε φορα και παλι απ την αρχη, τ ιακριβως συμβαινει και τι προτεινετε να κανω, η ram μου ειναι 16gb, ο επεξεργαστης μου ειναι o i7 6700k και η gpu η amd R9 390 nitro 8gb και ο driver που εχω τωρα ειναι ο 16.12.2, αν βοηθαει αυτο, ευχαριστω προκαταβολικα.

  2. #2
    Εγγραφή
    18-11-2010
    Περιοχή
    Λαμπρινή
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    251
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    InaLan
    Router
    InaLanex
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giorgosmcmc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαιρετω τη παρεα και καλως σας βρηκα, σας παρακαλω πολυ θα ηθελα τη βοηθεια καποιου που γνωριζει, σημερα ολοκληρωθηκε το download απο windows store του forza horizon 3, ολα καλα και ωραια και ξαφνικα ενω επαιζα μολης ενα μισαωρο κρασαρει και μου πεταει ενα μηνημα απ τη καρτα γραφικων μου, απο εκινη τη στιγμη καθε φορα που ανοιγω το game μου κανει καθε φορα optimizing τα γραφικα και πρεπει να τα ρυθμιζω απ την αρχη, reset δηλαδη καθε φορα και παλι απ την αρχη, τ ιακριβως συμβαινει και τι προτεινετε να κανω, η ram μου ειναι 16gb, ο επεξεργαστης μου ειναι o i7 6700k και η gpu η amd R9 390 nitro 8gb και ο driver που εχω τωρα ειναι ο 16.12.2, αν βοηθαει αυτο, ευχαριστω προκαταβολικα.
    Εχει περασει καιρος απ´οταν εγραψες αλλα ισως αντιμετωπιζεις ακομα προβλημα.Τσεκαρε αν εχεις την τελευταια version του παιχνιδιου,μετα τσεκαρε τους drivers της καρτας γραφικων.Το παιχνιδι ειναι ιδιαιτερα απαιτητικο αν και το συστημα σου δεν νομιζω να εχει προβλημα απαιτησεων...Επισης τσεκαρε την εκδοση του directx που τρεχεις...
    Κάνε follow στο κανάλι μου στο Twitch με livestreams κάθε Τρίτη,Πέμπτη και Κυριακή στις 20:00

    PritsASS

Παρόμοια Θέματα

  1. Προτάσεις για High Performance PC
    Από GeorgeH στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-02-17, 14:06

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας