Σελ. 3 από 71 ΠρώτηΠρώτη 1234581323 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 1052
  1. #31
    Εγγραφή
    27-02-2008
    Μηνύματα
    1.451
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Τα πράγματα δεν είναι τόσο απλά και ούτε υπάρχει "καλυτερότερη".
    Στην Αθήνα τα περιστατικά με την Γενική Ταχυδρομική είναι αληθινά, και εμένα μου έχει συμβεί να με ΕΜΠΑΙΖΟΥΝ ότι πέρασαν και δεν δεν με βρήκαν, κάτι προφανώς ψευδές καθώς πάντα υπάρχει άνθρωπος στο σπίτι. Ε, αναγκάστηκα να πάω στο υποκατάστημα να το παραλάβω ο ίδιος.
    Η ACS δεν συγκρίνεται.

    Στην επαρχία όμως συχνά η Γενική Ταχυδρομική είναι καλύτερη, οι της ACS δεν στέλνουν συχνά κόσμο σε συγκεκριμένους προορισμούς.
    Οπότε γενικευμένο συμπέρασμα δεν μπορεί να βγει.

    Προσωπικά θεωρώ ιδιαιτέρως ΑΝΤΙΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ να παίρνεις αμοιβή για μια υπηρεσία και να μην την εκτελείς, μπορείς να αναφέρεις ότι δεν παραδίδεις κατ' οίκον αλλά μέχρι το υποκατάστημα της εταιρίας.

  2. #32
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    εγώ πάντως για το Smartphone που έφυγε από την Θεσσαλονίκη για να έρθει στην Αθήνα
    έκανα διαμαρτυρία για την Γενική Ταχυδρομική στα κεντρικά γραφεία μέσω τηλεφώνου και μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
    επίσης έκανα διαμαρτυρία και στα κεντρικά γραφεία του εμπόρου μέσω τηλεφώνου και μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου όπου του τόνισα ότι είμαι δυσαρεστημένος και μην τους φανεί παράξενο αν η επόμενη παραγγελία μου ακυρωθεί εξαιτίας της εταιρείας ταχυμεταφορών που συνεργάζονται.

    τα ίδιο έκανα και με την ACS και τον έμπορο για το Tablet που έφυγε από Αθήνα για να έρθει στην Αθήνα

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitris.taxideytis Εμφάνιση μηνυμάτων
    To βασικο ειναι να διαμαρτυρεστε παντα στα κεντρικα και στον εμπορο(ειδικα σε αυτον) και οχι στο καταστημα παραδοσης.
    Τα περισσοτερα καταστηματα ειναι franchise και τα κεντρικα της εταιρειας δεν εχουν εικονα του τι συμβαινει σε καθε περιοχη.
    Για καθε κακο καταστημα να ξερετε οτι υπαρχει και καποιο αντιστοιχα καλο και εξυπηρετικο(συνηθως στην επαρχια γινεται αυτο).
    Ο εμπορος εαν ανοιξει θεμα στην εταιρεια , θα τους τσουξει πιο πολυ.

    Ημουν 11 χρονια σε εταιρεια κουριερ . Οταν αλλαξε το franchise στην πολη μου, αλλαξε δραστικα και ο τροπος λειτουργιας του καταστηματος.Λιγοτεροι κουριερ, χαμηλοτεροι μισθοι, καποιες περιοχες παραλαμβανουν μονο συγκεκριμενες μερες της εβδομαδας κτλπ....

    Οσο για τα sms που στελνει η ACS, εαν δειτε αναλυση τιμολογιου(καποτε ειχαν στην πισω πλευρα του τιμολογιου τους κωδικους και τις χρεωσεις) θα δειτε οτι τα χρεωνει στον εμπορο-αποστολεα.Γι'αυτο και και ειναι πιο τυπικοι σε αυτο.
    Αντιθετα στην Γενικη το κοστος αυτο το επιβαρυνεται το καταστημα παραδοσης.
    Θυμαμαι καποτε ειχε γινει κεντρικα η συμφωνια για τα τηλεφωνα και μας ειχαν δωσει πακετο με 4πλασια δεδομενα απο οτι χρειαζομασταν και λιγο χρονο ομιλιας.Αποτελεσμα 2χιλιαρα και 3χιλιαρα καθε μηνα . Μετα ο ιδιοκτητης του καταστηματος αλλαξε εταιρεια κινητης και επεσε στο 700-800 το μηνα.
    Στην Γενικη ανελαβε παλι τα ηνια ο Βαρζακακος( τα τελευταια 6 χρονια υπευθυνες ηταν οι κορες του και την ψιλοδιελυσαν), ισως να τη στρωσει παλι.

  3. #33
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ πάντως για το Smartphone που έφυγε από την Θεσσαλονίκη για να έρθει στην Αθήνα
    έκανα διαμαρτυρία για την Γενική Ταχυδρομική στα κεντρικά γραφεία μέσω τηλεφώνου και μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
    επίσης έκανα διαμαρτυρία και στα κεντρικά γραφεία του εμπόρου μέσω τηλεφώνου και μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου όπου του τόνισα ότι είμαι δυσαρεστημένος και μην τους φανεί παράξενο αν η επόμενη παραγγελία μου ακυρωθεί εξαιτίας της εταιρείας ταχυμεταφορών που συνεργάζονται.

    τα ίδιο έκανα και με την ACS και τον έμπορο για το Tablet που έφυγε από Αθήνα για να έρθει στην Αθήνα
    Το φαξ και τα ελτα ξέχασες

  4. #34
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το φαξ και τα ελτα ξέχασες
    άσε το "δούλεμα" φίλε από την όμορφη Θεσσαλονίκη

    μια χαρά ήταν το τηλέφωνο και το email

  5. #35
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    άσε το "δούλεμα" φίλε από την όμορφη Θεσσαλονίκη

    μια χαρά ήταν το τηλέφωνο και το email
    Δεν ήταν δούλεμα, αν ήταν δεν θα έβαζα το smily

  6. #36
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ήταν δούλεμα, αν ήταν δεν θα έβαζα το smily
    το ξέρω ότι κάνεις πλάκα μην ανησυχείς δεν παρεξηγήθηκα

    άλλωστε σήμερα έχουν συμβεί τα "απίστευτα" σε αναμονή των αυριανών γενεθλίων μου (45αρησα)

    μια με κάλεσαν από την εταιρεία NOVA (FORTHnet) κεντρικά γραφεία να ζητήσουν συγνώμη που ο συνεργάτης τους MEDIATEL S.A με ενόχλησε στο κινητό που είναι γραμμένο στο μητρώο του άρθρου 11 και έχουν ενημερωθεί από μένα μέσω email αλλά και από την Αρχή Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων που σαφώς έκανα καταγγελία και στον συνεργάτη τους αλλά και στους ιδίους

    και μία που ήμουν στο φανάρι στην διασταύρωση Πατησίων και Λεωφόρος Αλεξάνδρας και έγινε ακριβώς μπροστά από το φανάρι (πράσινο για πεζούς) μια σύγκρουση ενός ταξί με ένα ιδιωτικής χρήσης αυτοκίνητο λίγο έλειψε να πάρουν σβάρνα εμένα και το φανάρι...

  7. #37
    Εγγραφή
    06-05-2006
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.426
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    OTE
    Router
    SpeedportEntry 2i
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MIKU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιά εταιρεία;;
    Αυτή που απ' ότι διαβάζω στο thread δεν μπορεί να βρει κανέναν σπίτι του. Άτυχη.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sadako Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χμμμ.. Αυτό κι αν ακούγεται κουλό. Ήρθε μέχρι εκεί, έφτασε ως το κουδούνι και δεν χτύπησε να το αφήσει αν είναι κανείς μέσα; Ποιος ο λόγος;
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    kαι εγώ δεν νομίζω να μην χτύπησε. Απλά χτύπησε, περίμενε 2 sec, δεν απάντησε κανείς, φεύγω.... Ελεος. Μπορεί νασουν τουαλέτα βρε αδερφέ...
    Ε αφού σας λέω δεν χτύπησε... το κουδούνι είναι από μια μεριά της πόρτας και τον έβλεπα που απλά κατέβηκε, το κόλλησε στην άλλη πλευρά και έφυγε, μιλάμε για 5" υπόθεση.
    Αλλά πλέον με πιο ψύχραιμη σκέψη και αφού πήρα ο ίδιος το πακέτο και συνειδητοποίησα τις διαστάσεις του, νομίζω πως έχω μια λογική εξήγηση για το τι έγινε:
    Το πακέτο ήταν όχι ιδιαίτερου όγκου, αλλά 1.5+m μήκους (ένα ράφι-συμπλήρωμα για ένα γραφείο συγκεκριμένου κατασκευαστή). Κοινώς δεν υπήρχε περίπτωση να το είχε μαζί του στο κουτί από το μηχανάκι, απλά δεν χωράει. Άρα τι έκαναν οι μάγκες? Δεν είχαν/δεν ήθελαν να στείλουν αυτοκίνητο εκείνη τη μέρα στη περιοχή και έστειλαν καταδρομέα-παπάκια με έτοιμο συμπληρωμένο χαρτάκι (έγραφε κατά περίπου ~15' λάθος ώρα) να "μη με βρει" για να είναι καλυμμένοι. Ακόμα χειρότερα δηλαδή μιας και δεν έφταιγε απλά "ένας κακός διανομέας".
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος konc : 28-01-17 στις 10:35.

  8. #38
    Εγγραφή
    29-04-2002
    Περιοχή
    Cavern III, Hallway VII
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    4.219
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Δεν υπάρχει άγιο courier. Και σε ACS, και σε Γενική και σε Πόρτα-Πόρτα και σε Speedex μπορεί να πετύχεις περίεργα περιστατικά. Το ρεζουμέ είναι ένα όμως:

    Το courier υποχρεούται να σου παραδώσει στην πόρτα σου, για αυτό πληρώνεται από τον αποστολέα του. Η παράδοση σε υποκατάστημα χρεώνεται πιο φθηνά άλλωστε.

    Προσωπικά δεν έχω πάει ποτέ σχεδόν, εκτός αν επείγομαι πάρα πολύ, να παραλάβω από κατάστημα μετά από "αποτυχημένη παράδοση", είτε αυτή είναι από δικό μου θέμα (να μην είμαι σπίτι όταν έρθει το courier και να αφήσει χαρτάκι / στείλει SMS) είτε από θέμα του courier (να μην έρθει από βλακεία τους, κακοκαιρία ή άλλους λόγους). Η δεύτερη παράδοση είναι μέσα στην χρέωσή τους και είναι υποχρέωσή τους να έρθουν. Τέλος.

    Μην τους αφήνετε να κάνουν cost saving στην πλάτη σας πηγαίνοντας εσείς να παραλάβετε από το κατάστημα γιατί τότε φαινόμενα του στυλ "αφήνουμε χαρτάκια φαντάσματα ή στέλνουμε SMS φαντάσματα και δεν ερχόμαστε ποτέ" απλά εντείνονται. Φτάνει που τα ΕΛΤΑ (π.χ.) πληρώνονται για παράδοση συστημένων / κτλ και έχουν φτάσει στο χαζό σημείο ούτε καν φακέλους να μην παραδίδουν στο σπίτι, παρά να αφήνουν χαρτάκια με δόξα και τιμή, να κάνουν το ίδιο και υπηρεσίες courier οι οποίες μπορεί να πληρώνονται "αδρά" ανά αποστολή, ε δεν έχει νόημα.

    Χαρακτηριστικά, με εμπορικό τιμολόγιο ας πούμε (όχι λιανικής, τιμοκατάλογο καταστήματος με κωδικό) μια παράδοση π.χ. επαρχία από Αθήνα μπορεί να κοστολογείται 2-3 Ε από το courier και ακόμα χειρότερα, παράδοση σε δυσπρόσιτη περιοχή να κοστολογείται...8-9 Ε (Οι αντίστοιχες τιμές λιανικής είναι κάπου στα 4-7 Ε για νορμάλ αποστολή και 12-15 Ε για δυσπρόσιτη...) Προφανώς λοιπόν ακόμα και αν ο παραλήπτης είναι στο Ανω Κάτω Γελαδοχώρι, γι' αυτό πληρώνονται 8-9-10-15 Ε ανά αποστολή, για να πάρει τον πισινό του ένα μηχανάκι ή φορτηγάκι από την κοντινότερη πόλη με κατάστημα courier και να βρει τον παραλήπτη. Οχι για να πάει ο παραλήπτης χαλαρός στο γραφείο της πόλης να το πάρει. Και ναι, ο έμπορος μπορεί να ζητήσει refund και πιστώσεις για όλες τις προβληματικές του αποστολές, αλλά δεν είναι μόνο αυτό το θέμα, είναι και το να γίνεται σωστά η δουλειά του πελάτη και του εμπόρου ταυτόχρονα.

    Στην τελευταία περίπτωση που είχα, νομίζω με πόρτα-πόρτα όπου δεν ήρθε ποτέ ο διανομέας, ενημέρωσα τον έμπορο για να του ζητήσει τα χρήματα της αποστολής πίσω. Είχε γραφτεί λάθος ΤΚ στην αποστολή, και τα μυθικά Πόρτα-Πόρτα τι έκαναν - Εστειλαν το δέμα στο υποκατάστημα που εξυπηρετούσε το λάθος ΤΚ, το υποκατάστημα είδε ότι είναι λάθος, και...κράτησε το δέμα εκεί, χαλαρό! Την μέρα παράδοσης, δεν ήρθε. Την επόμενη μέρα, πάλι δεν ήρθε. Μετά από τηλεφώνημα μου το απόγευμα στα Πόρτα-Πόρτα, τους είπα το εξής απλό - ΟΚ, το δέμα είχε λάθος ΤΚ. Γιατί δεν το στείλατε στο σωστό κατάστημα (απόσταση κάτω από 1 χλμ υπ'όψην) για να το αναλάβουν αυτοί? Ναι ξέρετε ούγκ μούμπλε μούμπλε εεεε...

    Και τελικά παρόλο που είχα πάρει τηλέφωνο 16:30-17:00 η ώρα, τους έπεισα να μου το φέρουν επιτόπου μέχρι τις 19:00. Δικό τους πρόβλημα αν δεν ξέρουν να κάνουν διαχείριση των αποστολών τους και όχι του πελάτη...
    Το avatar μου προς τιμήν των 25 χρόνων του Command & Conquer (1995 - 2020).
    Beneath this mask, there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof!

  9. #39
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Ναι, πάντοτε, ακόμα και με την καλύτερη εταιρία, μπορεί να συμβούν περιστατικά. Η διαφορά είναι σε τι ποσοστό συμβαίνουν. Αλλο να συμβεί μια στις τόσες, και άλλο πράγμα ναναι ο κανόνας.

    Σημερινό περιστατικό. Περίμενα έναν φάκελο απο Αγγλία. Ηταν να έρθει με UPS. Βλέπω στο tracking, ΠΑΡΑΔΟΘΗΚΕ! Σε ποιόν; Δεν έλαβα τίποτα. Παίρνω σήμερα, Σαββατο, μετα τις 2μιση, τηλέφωνο στην UPS, όλα κλειστά. Με ζώσανε τα φίδια. Μάλιστα στο σαιτ τους, έγραφε, παραδόθηκε, είχε το όνομα μου, αλλά άλλη περιοχή, ΕΥΚΑΡΠΙΑ......

    τι στο καλό; Το πήγαν αλλού; Μετά σκέφτηκα... Ευκαρπία είναι η Γενική Ταχυδρομική. Μήπως το δώσανε στην Γενική; Δεν είχα κοιτάξει στο γραμματοκιβώτιο, κοιτάω, όντως ήταν μέσα. Σαν απλό ταχυδρομείο. Τι στο διάολο πλήρωσα κουριερ 10 ευρώπουλα; Απο την άλλη να λέω πάλι καλά που πέρασε και το εβαλε, διαφορετικά θα έπρεπε να τρέχω Ευκαρπία. Αλλά δεν θα έπρεπε να έχει σχετική σήμανση στο τρακινγ; Οτι δώθηκε /παραδόθηκε σε γραμματοκιβώτιο;

    Γενική Ταχυδρομική, μακράν η χειρότερη εταιρία όλων. Μάλλον την προτιμούν οι εταιρίες γιατί ίσως είναι και η οικονομικότερη όλων. Οτι πληρώνεις παίρνεις...

  10. #40
    Εγγραφή
    24-04-2007
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    781
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    1024/256
    ISP
    CONN-X
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
    Router
    VIGOR 2700
    SNR / Attn
    43(dB) / 10(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαι άμα θέλεις να πείσεις τον έμπορο ότι ο courier είναι άχρηστος, παρήγγειλε 5-10 φορές το ίδο προιόν που θέλεις και μην το παραλάβεις
    Την 10η φορά πέστου sorry παρήγγειλα αλλού
    Εκτός αν είναι άχρηστος ο έμπορος
    Αμα παραγγείλεις 2 φορές και δεν παραλάβεις και εξακολουθεί να σου στέλνει ο έμπορος μαλλον χαζός θα είναι εκτός αν έχει βίτσιο να χρεώνεται μεταφορικά

  11. #41
    Εγγραφή
    12-02-2007
    Ηλικία
    71
    Μηνύματα
    1.506
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sovjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    .............
    Μην τους αφήνετε να κάνουν cost saving στην πλάτη σας πηγαίνοντας εσείς να παραλάβετε από το κατάστημα γιατί τότε φαινόμενα του στυλ "αφήνουμε χαρτάκια φαντάσματα ή στέλνουμε SMS φαντάσματα και δεν ερχόμαστε ποτέ" απλά εντείνονται. Φτάνει που τα ΕΛΤΑ (π.χ.) πληρώνονται για παράδοση συστημένων / κτλ και έχουν φτάσει στο χαζό σημείο ούτε καν φακέλους να μην παραδίδουν στο σπίτι, παρά να αφήνουν χαρτάκια με δόξα και τιμή, να κάνουν το ίδιο και υπηρεσίες courier οι οποίες μπορεί να πληρώνονται "αδρά" ανά αποστολή, ε δεν έχει νόημα.
    ...
    Πολύ σωστό αν το πακέτο είναι με αντικαταβολή και δεν είναι απόλυτα αναγκαίο ή βιαστικό.

  12. #42
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.300
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Εγώ σήμερα τα έχω πάρει με την ΕΛΤΑ courier. Είχα να παραλαβω χτες με ραντεβού ρουτερ απο ΟΤΕ. Το σκαναραν Σάββατο και καλά οτι δεν με βρήκαν. Στο τοπικό γραφείο έχουν ενα τηλέφωνο που δεν το σηκωνουν ποτε ή μιλάει μονίμως. Με τα πολλά Μίλησα χτες, υποσχεθηκαν να το φέρουν σήμερα το συντομότερο, ακόμα τους περιμένω και δεν φαίνεται να το έχουν χρεώσει καν σε δρομέα. Και είναι ιδιώτης. Απο τα κεντρικα μου έδωσαν και ενα κινητο, δεν το απαντανε ποτε.
    hnesne

  13. #43
    Το avatar του μέλους MIKU
    MIKU Guest
    Κλασικό Δημόσιο....

  14. #44
    Εγγραφή
    18-12-2009
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    739
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΑΛΗΡΟ
    Router
    Netgear
    Καταστημα ΕΛΤΑ COURIER ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ...
    8 κλήσεις Μεγάλη Τετάρτη μεσημέρι και απόγευμα επι 2,30 λεπτα αναμονή μετα μουσικής καθε φορα και η γραμμή να πέφτει μόνη της!! (Προφανώς το είχαν κλείσει το μαγαζί)
    Τηλεφ στο κεντρικό 11120 μου δίνει η κοπέλα εναλλακτικο τηλεφ που ηταν ΦΑΞ!!!
    Μεγάλη Πέμπτη πρωι στη 2η κλήση αναμονή κάπου 3-4 λεπτά και τελικά απαντάει ενας ταλαίπωρος τυπος που μου λέει οτι ειναι ΜΟΝΟΣ του σχεδόν για τη μισή Αττική απο Καισαριανη μέχρι Βάρκιζα...!!!!

    Και φυσικα εάν ήθελα να παραλάβω Μεγάλη Παρασκευη το ραντεβου ηταν σχεδόν όλη η μερα καθώς δεν μπορούσαν να εκτιμήσουν ακριβέστερο χρόνο παράδοσης!!!

    Κλείστε το το μαγαζάκι σας καλύτερα!
    Προφανώς οι διακοπές του Πάσχα για μια ολόκληρη εταιρεια με εκατοντάδες υπαλλήλους ξεκίνησαν πολυ νωρίτερα!! Κατα τα αλλα μας φταίνε οι περικοπές στο προσωπικό...

  15. #45
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Verde Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταστημα ΕΛΤΑ COURIER ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ...
    8 κλήσεις Μεγάλη Τετάρτη μεσημέρι και απόγευμα επι 2,30 λεπτα αναμονή μετα μουσικής καθε φορα και η γραμμή να πέφτει μόνη της!! (Προφανώς το είχαν κλείσει το μαγαζί)
    Τηλεφ στο κεντρικό 11120 μου δίνει η κοπέλα εναλλακτικο τηλεφ που ηταν ΦΑΞ!!!
    Μεγάλη Πέμπτη πρωι στη 2η κλήση αναμονή κάπου 3-4 λεπτά και τελικά απαντάει ενας ταλαίπωρος τυπος που μου λέει οτι ειναι ΜΟΝΟΣ του σχεδόν για τη μισή Αττική απο Καισαριανη μέχρι Βάρκιζα...!!!!

    Και φυσικα εάν ήθελα να παραλάβω Μεγάλη Παρασκευη το ραντεβου ηταν σχεδόν όλη η μερα καθώς δεν μπορούσαν να εκτιμήσουν ακριβέστερο χρόνο παράδοσης!!!

    Κλείστε το το μαγαζάκι σας καλύτερα!
    Προφανώς οι διακοπές του Πάσχα για μια ολόκληρη εταιρεια με εκατοντάδες υπαλλήλους ξεκίνησαν πολυ νωρίτερα!! Κατα τα αλλα μας φταίνε οι περικοπές στο προσωπικό...

    Για λίγο τρόμαξα, νόμιζα οτι πήρες σε κανονικό ΕΛΤΑ και απαντήσανε

Σελ. 3 από 71 ΠρώτηΠρώτη 1234581323 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. αξιολόγηση σάιτ.
    Από Theodore41 στο φόρουμ P2P
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-11-16, 00:10
  2. Αξιολόγηση φορητού
    Από 29gk στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-07-16, 17:38
  3. Νέα σύνδεση Cosmote, αξιολόγηση γραμμής.
    Από i2d_group στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-04-16, 00:03
  4. Αξιολόγηση της γραμμής
    Από lefos9 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-03-16, 00:29
  5. Αξιολόγηση σύνθεσης.
    Από elvenpath στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-16, 11:48

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας