Σελ. 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 86
  1. #1
    Εγγραφή
    29-01-2017
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Καλησπερα,
    στην κοινοτητα.

    Θα μπω κατευθειαν στο θεμα..

    3 Μηνες πριν ειχα ενημερωσει τον οτε οτι μετα την αλλαγη του τροπου διασυνδεσης , δηλαδη ιντερνετικο τηλεφωνο και ιντερνετ,η ταχυτητα συνδεσης στο ιντερνετ μου μειωθηκε απο 16 mbps στα 2.5 mbps ενοειται πως πληρωνα και συνεχιζω να πληρωνω εως 24 mbps.Στις αρχες ( 3 μηνες πριν) αφοτου παρουσιαστηκε το προβλημα με ενημερωσαν πως ειχα θεμα στην γραμμη μου και πως θα γινοταν επισκευη εμμεσα εντος εβδομαδων,εγω απο τοτε μεχρι και 3 μηνες μετα δεν χρησιμοποιουσα το ιντερνετ στο σπιτι μου διοτι διεμενα αλλου.Οποτε γυρισα στο σπιτι ανακαλυψα πως ειχα το ιδιο προβλημα εαν και πληρωνα εως 24 mbps συνεχιζα να εχω 2.5 mbps δεν ειχαν κανει καμια ενεργεια για επισκευη εντος των 3 μηνων οχι εντος εβδομαδων οπως μου ανεφεραν.ΕΔΩ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΠΛΑΚΑ:
    Παιρνω τηλεφωνο τον ΟΤΕ και ξερετε τι μου απαντανε?
    Συγνωμη αλλα τωρα δεν μπορειτε να συχρονισετε το δυκτιο σας παραπανω απο τα 2.5 Mbps ενω παλια τους λεω συχρονιζα εως και 16 mbps και μου λενε ναι αλλα τωρα με τις αλλαγες θα συχρονιζετε λιγοτερο μου λει κοντα στα 2.5 Mbpss οχι παραπανω.Τους λεω παραλογιζεστε και μου λενε οχι ετσι θα ειναι απο εδω και περα, εαν θελετε γρηγοροτερο ιντερνετ θα πρεπει να πληρωνετε για vdsl μου λεει.
    Τους ξεχεζεις ή οχι τωρα ....?

    Παιδια αν παω στην vodafone ή την wind θα ειναι καλυτερα εαν οχι που να παω?αν κανενας παροχος δεβ αξιζει θα μεινω με το 4g στο κινητο καλυτερα δουλευει....θα φυγω απο τον οτε μιας και ειναι μεγαλος απατεωνας.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Giannis 1993 : 29-01-17 στις 17:02.

  2. #2
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved


    Kάνε το παρακάτω για να δούμε τα στοιχεία

    Kάνε μια επανεκκίνηση στο modem/router από το ρεύμα, βγάλτο, περίμενε 2~3 λεπτά και σύνδεσε το πάλι. Ανέβασε τα στοιχεία της γραμμής με screenshot μέσα από το μενού (Actual Rate(Up/Down)-Downstream Attenuation-SNR Margin-Errors(Up/Down), κ.λ.π.).
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  3. #3
    Εγγραφή
    29-01-2017
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Αν και νομιζω οτι δεν χρειαζεται γιατι ειναι επιβαιωμενο απο τους ιδιους θα κανω μια προσπαθεια να ανεβασω με screenshot τα στοιχεια αυτα.

  4. #4
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δεν χρειάζεται ιδιαίτερη προσπάθεια, με screenshot ή ανέβασε τα με Copy Paste.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  5. #5
    Εγγραφή
    29-01-2017
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Αυτο λοιπον...
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 20170129_182955.jpg  


  6. #6
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Άλλαξε το Modulation Type σε ADSL_2plus (G.992.5), κάνε επανεκκίνηση και κοίταξε πάλι τα στοιχεία.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  7. #7
    Εγγραφή
    29-01-2017
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Εχω να πω πως ανεβηκε η ταχυτητα απο 2.5 στα 3mbps σταθερα.
    Δεν μπορω να εχω στο modulation επιλεγμενο μονο to adsl 2plus γιατι δεν συχρονιζει η γραμμη.

    Πρεπει να εχω επιλεγμενα τα εξης για να συχρονισει η γραμμη:

    adsl_2plus (g.992.5)
    adsl_2plus_annexm(g.992.5)
    Adsl_ansi_t1.413
    Vdsl (με ολα τα προφιλ επιλεγμενα)
    Και τα enhance capabilities:
    Bitswap,sra και vectoring.

    - - - Updated - - -

    Και φωτογραφιες απ τις ρυθμισεις και τα στοιχεια.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 1485771679874-769458118.jpg  

    1485771741032-624738842.jpg  


  8. #8
    Εγγραφή
    06-09-2008
    Περιοχή
    Ιωαννινα
    Μηνύματα
    1.808
    Downloads
    51
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    150000/22000(KV)
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - 28ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
    Router
    Speedport Smart 3
    SNR / Attn
    7(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δεν συγχρονίζει η γραμμή σου σε adsl2 plus αλλά σε άλλο πρωτόκολλο. Αλλά φαίνεται ότι έχεις πολύ μικρή ταχύτητα των 6mbps για την μικρή απόσταση από το αστικό κέντρο. Δήλωσε βλάβη ή δοκίμασε άλλο ρουτερ και κάνε έναν έλεγχο στην εγκατάσταση σου.

  9. #9
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    πάλι λάθος τα έχεις
    στη φωτό εδώ
    http://www.adslgr.com/forum/attachme...2&d=1485771911
    κάνε untick όλα τα τετράγωνα στο modulation και άσε μονο tick το adsl_2plus(g.992.5) πού είναι πάνω δεξιά, πρεπει να παει στα 12 mbps

  10. #10
    Εγγραφή
    29-01-2017
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alex24 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν συγχρονίζει η γραμμή σου σε adsl2 plus αλλά σε άλλο πρωτόκολλο. Αλλά φαίνεται ότι έχεις πολύ μικρή ταχύτητα των 6mbps για την μικρή απόσταση από το αστικό κέντρο. Δήλωσε βλάβη ή δοκίμασε άλλο ρουτερ και κάνε έναν έλεγχο στην εγκατάσταση σου.
    Εξηγησα την κατασταση και μου πε ο οτε οτι εχω πιθανον βλαβη στην γραμμη, πριν 3 μηνες το γεγονος,και οτι θα επισκευαστει εμμεσα εντος εβδομαδων απο δικο τους συνεργειο.Τωρα ομως μετα την παροδο του διαστηματος και την επισκευη μου ειπανε οτι εχω περιορισμενη συνδεση στα 2.5 mbpss max επειδη εχω και ote tv,ηρθε τεχνικος και πηρε μετρηση απο την γραμη στα 5mbps , η πλακα ειναι οτι πριν κανουν τις αλλαγες για τηβν υποτηθεμενη επισκευη εγω ειχα 16+ mbpps στο παλιο router bautec και με το καινουριο που μου εστηλαν φτανω τα 2.5 mbpss max, μολις σημερα εβαλα το παλιο και συχρονιζει στα 15mbpss βαζω το νεο router στα 2.5mbpss μετραω την γραμμη μονος μου με το οργανο 5mbps βλεπω, ουτε αυτοι δεν ξερουν τι συμβαινει γι αυτο μου λενε εχεις περιορισμενη συνδεση και δεν παει παραπανω.... παλια πως πηγαινε δηλαδη ακομη και τωρα με το παλιο ρουτερ την πιανω την ταχυτητα 15 + mbpss αλλα δεν εχω τηλεφωνο.(ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ 30 ΜΕΤΡΑ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΡΟΧΕΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΟΤΕ)

    Δεν φταει η γραμμη σιγουρα καποια απατεωνια στα κουτια εχει γινει.

    BABIS 3G ΓΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΣΧΟΛΙΟ

    Θα δοκιμασω το απογευματακι σε ευχαριστω πολυ! Ευχομαι να συγχρονισει.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Giannis 1993 : 30-01-17 στις 16:04.

  11. #11
    Εγγραφή
    06-09-2008
    Περιοχή
    Ιωαννινα
    Μηνύματα
    1.808
    Downloads
    51
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    150000/22000(KV)
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - 28ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
    Router
    Speedport Smart 3
    SNR / Attn
    7(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Τότε αν βάζεις το παλιό το ρουτερ και η γραμμή σου παίζει κανονικά φταίει το ρουτερ. Μπορείς να πάρεις τις βλάβες απ το κινητό η να δώσεις το κινητό σου και να σε πάρουν αυτοί να τους πεις ότι με το παλιό το ρουτερ δεν έχω θέμα ενώ με το καινούργιο έχω θέμα με την ταχύτητα και να κάνουν μέτρηση εκείνη την ώρα και με τα 2 τα ρουτερ και να σου δώσουν άλλο. Αν έχεις ΟΤΕ tv μέσω Ίντερνετ με αυτήν την ταχύτητα δεν θα παίζει καθόλου.Παντως δοκίμασε να το βάλεις σε adsl2 plus

  12. #12
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Giannis 1993 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εξηγησα την κατασταση και μου πε ο οτε οτι εχω πιθανον βλαβη στην γραμμη, πριν 3 μηνες το γεγονος,και οτι θα επισκευαστει εμμεσα εντος εβδομαδων απο δικο τους συνεργειο.Τωρα ομως μετα την παροδο του διαστηματος και την επισκευη μου ειπανε οτι εχω περιορισμενη συνδεση στα 2.5 mbpss max επειδη εχω και ote tv,ηρθε τεχνικος και πηρε μετρηση απο την γραμη στα 5mbps , η πλακα ειναι οτι πριν κανουν τις αλλαγες για τηβν υποτηθεμενη επισκευη εγω ειχα 16+ mbpps στο παλιο router bautec και με το καινουριο που μου εστηλαν φτανω τα 2.5 mbpss max, μολις σημερα εβαλα το παλιο και συχρονιζει στα 15mbpss βαζω το νεο router στα 2.5mbpss μετραω την γραμμη μονος μου με το οργανο 5mbps βλεπω, ουτε αυτοι δεν ξερουν τι συμβαινει γι αυτο μου λενε εχεις περιορισμενη συνδεση και δεν παει παραπανω.... παλια πως πηγαινε δηλαδη ακομη και τωρα με το παλιο ρουτερ την πιανω την ταχυτητα 15 + mbpss αλλα δεν εχω τηλεφωνο.(ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ 30 ΜΕΤΡΑ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΡΟΧΕΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΟΤΕ)

    Δεν φταει η γραμμη σιγουρα καποια απατεωνια στα κουτια εχει γινει.

    BABIS 3G ΓΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΣΧΟΛΙΟ

    Θα δοκιμασω το απογευματακι σε ευχαριστω πολυ! Ευχομαι να συγχρονισει.
    Γιατί έχεις κολλήσει και λες 2.5 ενώ το ρούτερ δείχνει 5.952;;;

    Από το Downstream Attenuation φαίνεται ότι σε έχουν συνδέσει σε καινούργια καμπίνα και γι' αυτό σου έχουν βάλει και περιορισμό.

    Μετά λες
    μολις σημερα εβαλα το παλιο και συχρονιζει στα 15mbpss βαζω το νεο router στα 2.5mbpss
    άρα η γραμμή δεν έχει περιορισμό αλλά κάποιο πρόβλημα το ένα ρούτερ.

    Μετά λες
    Δεν φταει η γραμμη σιγουρα καποια απατεωνια στα κουτια εχει γινει.
    Αφού συγχρονίζεις με το bautec στα 16, τι απατεωνιά γίνεται;;

    Τα λες λίγο μπερδεμένα;;
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  13. #13
    Εγγραφή
    29-01-2017
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί έχεις κολλήσει και λες 2.5 ενώ το ρούτερ δείχνει 5.952;;;

    Από το Downstream Attenuation φαίνεται ότι σε έχουν συνδέσει σε καινούργια καμπίνα και γι' αυτό σου έχουν βάλει και περιορισμό.

    Μετά λες άρα η γραμμή δεν έχει περιορισμό αλλά κάποιο πρόβλημα το ένα ρούτερ.

    Μετά λες

    Αφού συγχρονίζεις με το bautec στα 16, τι απατεωνιά γίνεται;;

    Τα λες λίγο μπερδεμένα;;

    Απατεωνια εχει γινει γι αυτο με εξοπλισαν με αυτο το νεο ρουτερ το οποιο εχουμε αλλαξει 3 φορες του ιδιου τυπου speedport entry.
    Βγαλαμε τελικα το συμπερασμα οτι δεν φτενε τα ρουτερ αλλα η γραμμη αφου τους λεω καθιστε 2 λεπτα να βαλω το παλιο για να δειτε την ταχυτητα συγκριζομενη με αυτη του νεου. μου λενε οτι εχω δικιο ο το παλιο συγχρονιζει περισσοτερο, αλλα φταιει η γραμμη τελικα και γι αυτο θα γινουν και οι επισκευες.Δεν ξερουν τι συμβαινει αφου εγινε και η επισκευη και το προβλημα δεν φτιαχτηκε με κλειδωσανε σε αυτην την περιορισμενη ταχυτητα αρα απατεωνια.Σημερα με περνουν τηλεφωνο και μου λενε για νεα προσφορα vdsl και τους λεω ειστε μαγκες εσεις ε??? νομικα ειστε καλημενοι αφου προσφερετε εως 24 mbpss αρα και 2.5mbpss να χω εσεις ειστε καλυμενοι και εγω πως δεν ξερω οτι και στο vdsl δεν θα μουν κανετε την ιδια απατεωνια με την ταχυτητα..Αρα μπαρουφες.Δεν τα λεω μπερδεμενα αλλα ετσι συναιβει και συμβαινει ακομη.
    <<Φιλε>> μου sweet dreams και να κλειδωνει σε αυτην την ταχυτητα το παλιο ρουτερ αχρηστο μου ειναι γιατι το τηλεφωνο ειναι ιντερνετικο αρα δεν θα δουλευει...οποτε τι θα κανεις θα πας στο νεο ρουτερ,,,...........το οποιο συχρονιζει και στην χαμηλη ταχυτητα αρα εξυπηρετει αυτους , και θα πρεπε οι ιδιοι να χανε κανει αυτες τις προσπαθεις με το adsl2 plus η οπως αλλιως γινεται και οχι να ψαχνω εγω αρα μυριζει το πραμα παρα πολυ......


    2.5 mbpss για εμενα και 3.5 για το ote tv και με upload 0.50 mbpss αργουν να φορτωσουν οι ιστοσελιδες , ενα βιντεο στο youtube δεν μπορω να δω κι εμενα με ενοχλει αυτο.

    Θα προσπαθησω απο αυριο να βαλω το adsl plus2
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Giannis 1993 : 30-01-17 στις 19:31.

  14. #14
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Giannis 1993 Εμφάνιση μηνυμάτων
    και να κλειδωνει σε αυτην την ταχυτητα το παλιο ρουτερ αχρηστο μου ειναι γιατι το τηλεφωνο ειναι ιντερνετικο αρα δεν θα δουλευει...οποτε τι θα κανεις θα πας στο νεο ρουτερ,,,...........το οποιο συχρονιζει και στην χαμηλη ταχυτητα αρα εξυπηρετει αυτους , και θα πρεπε οι ιδιοι να χανε κανει αυτες τις προσπαθεις με το adsl2 plus η οπως αλλιως γινεται και οχι να ψαχνω εγω αρα μυριζει το πραμα παρα πολυ......
    Ξαναλέμε,
    αν συγχρονίζει ένα ρούτερ, οποιοδήποτε, παλιό ή καινούργιο, στα 16 δεν υπάρχει πρόβλημα στην γραμμή.

    Ο πάροχος δεν έχει δυνατότητα να "ρυθμίσει" την γραμμή να συγχρονίζει με το ένα ρούτερ στα 16 και με το άλλο στα 2.5, κάτι άλλο συμβαίνει και όχι "ειδική" ρύθμιση της γραμμής για να συγχρονίζει με το καινούργιο ρούτερ στα 2.5.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  15. #15
    Εγγραφή
    29-01-2017
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Σου ειπα το γεγονος , επισης δεν συγχρονιζει στο adsl_2plus και ας ειναι το μονο κλικαρισμενο.Αρα εγω φταιω τι συμβαινει τελικα;
    Αφου μου λενε και ξανα λεω οτι η γραμμη εχει επισκευαστει αλλα εγω δεν μπορω να εχω παραπανω απο 2.5 mbps αν εξεραισεις το ote tv, για να το πω πιο λιανα παλια ειχα 17mbpss το ote tv επερνε τα 3.5mbps αρα εγω ειχα 13.5 mbpss καθε φορα που εκανα το speedtest.Αρα η με κοροιδευουν η εγω δεν βλεπω σωστα.Επισης μου λενε αφου εχετε αλλαξει το ρουτερ ηδη 3 φορες εχετε προβλημα στην γραμμη και οχι στο ρουτερ και ας ελεγα εγω οτι το προβλημα ειναι στο νεο ρουτερ γιατι το παλιο πιανει υψηλες ταχυτητες.Τελικα δεν μπορουσαν να βρουνε ακρη και μου λενε οτι εχω περιορισμενη ταχυτητα εως 5mbps με τις απωλειες.

    Ποιο ειναι το συμπερασμα λοιπον; οτι με δουλευουν και δεν κανουν τιποτα απλα πραματα.Μου πανε να βαλω vdsl εχτες με προσφορα και οπως ειπα παλι καλα που δεν δεχτηκα γιατι θα εμενα στα 5mbps καις ας πληρωνα για vdsl.ΑΠΑΤΕΩΝΙΑ ΛΟΙΠΟΝ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ Ο ΟΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΒΛΑΒΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΤΟΜΟ.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Giannis 1993 : 31-01-17 στις 14:57.

Σελ. 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-12-16, 00:05
  2. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-12-16, 11:08
  3. Μηνύματα: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-07-16, 00:14
  4. Μηνύματα: 66
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-05-16, 02:41
  5. κουτί ΟΤΕ στην φάτσα του σπιτιού μου.
    Από Dynamitis στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-03-16, 01:25

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας